Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

reV_snA 2006. augusztus 13. 3524 hozzászólás 52.
jaja :D elején nem akart beindulni xD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Retek-Harcos 2006. augusztus 13. 4667 hozzászólás 24.
[quote=AngryRaccooN írta(#2)]Két sündisznó üldögél a dombon.Egyik megszólítja a másikat: -Te öcsi, ha itt legurulunk az jó lesz! Legurultak és jó lett. no comment[/quote] ez volt az elso vicc ebben a topicban :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
sztem elsõ pwnz:D:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
KingTom 2006. augusztus 13. 1220 hozzászólás 285.
Válasz reV.snA üzenetére (#2255): :ASD:ASDasd az 5. nagyon üt XDDDDDDD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
hogy ne legyen off copyztam egyet.. 1.: Pistit már megint dorgálja a nõvére. - Pisti, mondtam már, hogy ne hintázz a széken. Nincs füled? - De van, csak azon nem tudok hintázni. 2.: Nagy feldúltan rohan be Sztálinhoz az egyik kéme. - Uram, uram, nagy a baj! - ??? - Hitler anyja újra terhes! 3.: Mi a különbség a brokkoli és takony között? A brokkolit nem eszik meg a gyerekek. 4.: - Apu, a nagyi tud kocsit szerelni? - Nem. Miért? - Mert ott fekszik a busz alatt. 5.: Vallásos férj evés és lefekvés elõtt mindig imádkozik. - Jenõ, engem sose foglalsz az imádba. - tesz szemrehányást a felesége. - Dehogynem, te így vagy benne: "...és szabadíts meg a gonosztól"! 6.: Egy fickó bemegy a kocsmába, és az egyik sarokban egy ocsmány részeget lát fetengeni. Rámutat. - Egy ugyanilyet kérek!
fejezétek már be. faszom ki van az ilyennel... Igaza van kingtomnak offoltunk és kurvára semmi köze nem volt a topic témájához ennyi.. Ez nem neked merek szólni neki meg nem TT...
Válasz Reewus üzenetére (#2252): "ok"
Reewus 2006. augusztus 13. 803 hozzászólás 468.
Válasz KingTom üzenetére (#2252): gondoltam
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz Reewus üzenetére (#2250): nem, a többiektõl félek :ASD
Reewus 2006. augusztus 13. 803 hozzászólás 468.
Válasz KingTom üzenetére (#2250): elolvastam és? másnak nem mersz beszolni?
Válasz Reewus üzenetére (#2243): olvasd el h ez milyen forum, thx
Pinki 2006. augusztus 12. 907 hozzászólás 407.
Válasz reV.snA üzenetére (#2247): sna :) most tényleg nincs igazad, gondolom te is hallottál már trianonról, ami nem egy móka tény.tovább nem is kell mondanom ^^ szval písz and láv
reV_snA 2006. augusztus 12. 3524 hozzászólás 52.
szted én azzal foglalkozok, hogy melyik román hova menekült? hagyjál már békén:D:D Amugy mit nézegessem a térképet? nekem nem kocka alakul a fejem T_T Nálunk nem szokás térképpel aludni ~
Pr0-peller 2006. augusztus 12. 1172 hozzászólás 300.
suna a terkepet csak alatetnek hasznalja azert nem vagja a kulonbseget :DAS+:-^
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Pinki 2006. augusztus 12. 907 hozzászólás 407.
... sztem meg külföldön élõ magyar
Twu 2006. augusztus 12. 4516 hozzászólás 28.
propeller nem román hanem szerb..:D azért van különbség
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Reewus 2006. augusztus 12. 803 hozzászólás 468.
Válasz KingTom üzenetére (#2243): szerintem meg tök igaz, kurvára szar a magyar foci ezt el kell ismerni
KingTom 2006. augusztus 12. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2237): kurva vicces...
Suddent_R 2006. augusztus 12. 57 hozzászólás 3909.
Válasz Xymoth üzenetére (#2231): "...A Nagy Kérdés: Megkérdezi: "Kövérnek látszom?.. Bármi mást válaszolsz (-20 pont)" :D:D
nem focizok, de inkább vagyok béna focista mintsem ,hogy román létemre egy magyarokal teli oldal kelljen látogatnom ~
neked meg nem mer tod h szerencsetlen vagy mint a magyar focistak :DFG
neked vicces, mert te román vagy :S
- Mit mondott Materazzi Zidane-nak a VB döntõn? - ??? - "Úgy focizol, mint egy magyar!" :GFH+:DAS
Kurel 2006. augusztus 12. 1058 hozzászólás 332.
tree of life burrow képessége :D lefordul a fölt alá? :DA:DASD:D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
erre az ensnare-s dologra en is gondoltam jo otlet xD
Gyurmi 2006. augusztus 12. 3646 hozzászólás 47.
csipi?
vaktabletta kapható , receptér'!
fACE 2006. augusztus 12. 2846 hozzászólás 76.
Mi lesz az új patchben: Orc: -A blademaster ha wind walk-ot használ sebezhetetlen -A raider esnare mostantól sebezni fog, mivel a hálójára mérgezett tüskék kerülnek, és addig tart amig az esnare-olt egység meg nem hal -A gruntoknak és raidereknek hasonlóan a ghoul frenzy-hez "horde frenzy"-t lehet majd fejleszteni, ami azonban csak az orc unitokra fog hatni. -A beton fejlesztése után ha betonozott épületet támadnak, az visszasebez a támadókra (potyognak le a betondarabok) Elf: -a dryad dispellje területre hat majd, és 15% esélye lesz rá hogy az az egység vagy hös akit támad stunnolódjon -a druid of the claw -nak fejleszthetõ lesz hogy a roar mellett a reju-t is tudja bear form-ban castolni -a talon cyclone -ja nem csak hogy feldobja az egységet hanem a pálya másik végére repíti -a panda 3. képessége tûzfújásos kombó mellett hasonló lesz a tinker 3. képességéhez, ugyanis a másik 2 képességet fogja erösíteni, ha a panda meggyújtja a célzott unitokat, azok addig égnek amig víz közelébe nem kerülnek -az ancient protector területre fog sebezni, így több unitot támadhat egyszerre, igaz a sebzése csökkenni fog -a tree of life -nak nem kell majd befonnia a kiszemelt bányát, a tree of life elkészülte után azonnal bányászhatnak a wispek, ugyanakkor lehet neki burrow képességet fejleszteni, így ha megtámadják az expet csak ki routolja azt és lebujtatja a föld alá, amíg meg nem érkezik a segítség Human: -a gyrokoptereknek mostantól plusz légvédelmi ágyukat lehet fejleszteni amik rövid idõre stunnolni tudnak.Mielõtt egy gyrocompter megsemmisülne a pilóta katapultál és ha õ túléli rövid idõ múlva küld neki a Nato egy másik gépet -A tankot csak siege attack-al lehet majd támadni minden másra immunis -a knightok mostantól láncos buzogánnyal fognak támadni, és alapból megkapják a pit lord képességét (cleave attack) -a sorcrees és a priest mostantól nem használ manát a slow-hoz és a healhez -a sorci slowja összeadódik így elõfordulhat hogy a human sereg egy mozdulatlan sereggel fog csatázni undead: Õ marad ugyanolyan imba! :D :D :D (Akinek nem esik le ez nem sírás csak poén)
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Xymoth üzenetére (#2232): dzsizusz :D:D imba nõk poor férfiak?:D
Xymoth 2006. augusztus 12. 2068 hozzászólás 140.
A romantika világában az alábbi egyszerû szabály érvényesül: - Tedd a nõt boldoggá! - Tedd azt, amit szeret, így szerezhetsz pontokat. - Ám ha olyat teszel, ami nem kedvére való, azért pontlevonás jár. Itt egy rövid útmutató a pontrendszer használatához: Alapvetõ feladatok: Beágyazol (+1 pont) Beágyazol, de elfelejted a díszpárnákat (0 pont) Az ágytakarót a gyûrött lepedõre teríted (-1 pont) Nem hajtod le a WC-fedelet (-5 pont) Ha üres a WC-papír tartó, hozol új tekercset (0 pont) Ha üres a WC-papír tartó, papírzsebkendõt használsz (-1 pont) Ha elfogyott a papírzsebkendõ, a másik WC-t használod (-2 pont) Elmégy extra-nedvszívó szárnyas tisztasági betétet venni neki (+5 pont) A hóesésben (+8 pont) De sörrel térsz haza (-5 pont) Az éjszaka közepén felkelsz egy gyanús hang miatt (0 pont) Az éjszaka közepén felkelsz egy gyanús hang miatt, de semmit nem találsz (0 pont) Az éjszaka közepén felkelsz egy gyanús hang miatt, és találsz valamit (+5 pont) Agyonvered azt a valamit a teniszütõddel (+10 pont) A kedvenc palotapincsije volt (-10 pont) Társasági érintkezés: Az egész buli alatt mellette vagy (0 pont) Egy ideig mellette vagy, majd eltûnsz egy egyetemi ismerõssel dumálni (-2 pont) Az egyetemi ismerõst Tímeának hívják (-4 pont) Tímea azóta táncosnõ lett (-6 pont) Tímeának hatalmas szilikonos mellei vannak (-80 pont) Születésnap: Elviszed vacsorázni a születésnapján (0 pont) Elviszed vacsorázni a születésnapján, és nem a sarki meccsnézõs helyre (+1 pont) De bizony a sarki meccsnézõs helyre (-2 pont) 'Egy-ezresért-mindent-ehetsz' este van (-3 pont) Nem elég a sarki meccsnézõs hely és az 'ezresért-mindent-ehetsz' este, de még az arcod is kifested a csapatod színeire (-10 pont) Kirúgás a hámból a haverokkal: Egy haveroddal mégy el (-5 pont) Ez a haverod boldog házasságban él (-4 pont) Vagy szörnyen egyedülálló (-7 pont) Esetleg Porsche Cabriója van (-10 pont) Netalán egyedi rendszámtáblával, mint pl. DUG6UNK (-15 pont) Esti szórakozás: Elviszed moziba (+2 pont) Olyan filmet néztek, amit szeret (+4 pont) Olyan filmet néztek, amit te utálsz (+6 pont) Olyan filmet néztek, amit te szeretsz (-2 pont) A címe Hullazsaru 3 (-3 pont) Emberevõ robotokról szól (-9 pont) Hazudtál, mert azt mondtad neki, hogy egy árvákról szóló mûvészfilm lesz (-15 pont) A külsõd: Határozott pocakot eresztesz (-15 pont) Határozott pocakot eresztesz, de sportolsz, hogy megszabadulj tõle (+10 pont) Határozott pocakot eresztesz, ezért inkább bõ gatyákat és laza pólókat hordasz (-30 pont) Azt mondod inkább: "Kit érdekel, neked is pont ilyen van" (-8000 pont) A Nagy Kérdés: Megkérdezi: "Kövérnek látszom?" (-1 pont) (Igen, tökmindegy, mindenképpen pontot veszítesz) Egy cseppet habozol a válasszal (-10 pont) Visszakérdezel: "Hol?" (-35 pont) Bármi mást válaszolsz (-20 pont) Kommunikáció - amikor egy problémát akar veled megbeszélni: Figyelmes arckifejezéssel meghallgatod (0 pont) 30 percnél tovább hallgatod (+50 pont) 30 percnél tovább hallgatod anélkül, hogy a TV-re pislantanál (+1000 pont) Észreveszi, hogy közben elszundítottál (-2000 pont).
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Gyurmi 2006. augusztus 11. 3646 hozzászólás 47.
?
vaktabletta kapható , receptér'!
Arcsi 2006. augusztus 11. 255 hozzászólás 1450.
nem, jövõ hét35r7e+54 79 hétre kell sorry, tesóm belegépelt :) hihi, édi lehet mennyi idõs? 24:) :DDDD ez lol :))
ComputerSC 2006. augusztus 11. 2786 hozzászólás 82.
A poén amúgy jó lenne, csak az elõadása, megfogalmazása lett elrontva. :P
The bestest topic killer ever.
Pinki 2006. augusztus 11. 907 hozzászólás 407.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2226): ez vmi vicc?
Pr0-peller 2006. augusztus 11. 1172 hozzászólás 300.
(12:38:17) (+asbi) jujj discoba de röhögtem (12:38:51) (+asbi) dj mondja, hogy mutkor nagyon vidéken odajön hozzá egy srác hogy azt a számot szeretné kérni bob sinclairtõl aminek a jelentése világ a holdon (12:39:07) (+asbi) bob sinclair - world hold on ;) (Bash.hu)
Kurel 2006. augusztus 11. 1058 hozzászólás 332.
én ezt emailben kaptam meg most :S
reV_snA 2006. augusztus 10. 3524 hozzászólás 52.
na ne ez kész :D:D:D:D
Pinki 2006. augusztus 10. 907 hozzászólás 407.
ezt egy kicsit hosszabb verzióban é is megkaptam ^^
KingTom 2006. augusztus 10. 1220 hozzászólás 285.
Válasz ChooLer üzenetére (#2218): :AD:SD:AD:ASD:ASDasdasd ezen fél óráig lehet szakadni xDDDDDDDDDDD
Spelp 2006. augusztus 10. 14691 hozzászólás 1.
Válasz ChooLer üzenetére (#2219): Jó!: )
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Reewus 2006. augusztus 10. 803 hozzászólás 468.
anoRÁK ASD.AS
Kurel 2006. augusztus 10. 1058 hozzászólás 332.
Válasz ChooLer üzenetére (#2219): :DDDDDDDDDDDDD
ChooLer 2006. augusztus 10. 212 hozzászólás 1659.
iwiw-en kaptam =O Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 14 éves tõsgyökeres stockholmi kislány többszörös áttételes anorákban szenved. Apukája, Bjorn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt és nem törli ki, hanem kinyomtatja és zöld szövegkiemelõ filccel megjelöli a szövegben szereplõ összes olyan határozatlan névelõt, amely jambikus pentameterben íródott és fõnévi igenév elött áll, s ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett minden harmadik nagyáruház akciós zsömléi közül hármat vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden - tavaszi napéjegyenlõségtõl számított elsõ holdtölte után született - vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, hozzájárulva ezzel, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyüjtõversenyt.
MinD You!
reV_snA 2006. augusztus 10. 3524 hozzászólás 52.
"- Tudod, komám, amikor vállalkozó lettem, csak a tudásomra és a józan eszemre támaszkodhattam. - Nem te vagy az elsõ, aki a nulláról indult." Hát ez kész xDDDD :kira
toma 2006. augusztus 10. 4782 hozzászólás 22.
"Maga is látta a fésût?" :DAS:DA:SD:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Retek-Harcos 2006. augusztus 10. 4667 hozzászólás 24.
:D :D a 2. ut
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
"A geek olyan ember, aki egy jó poén hallatán nevetés helyett komoly arccal azt mondja: lol." :ADASD
Itt van néhány vicc, nehogy elvesszen ez atopic: Öreg székely ül a vonaton, belibeg a kocsiba egy hölgyike, intenzív illatfelhõt húzva maga után. Meg is kérdezi az öreg, hogy mi ez az illat. Mire a hölgy: - Le fragrance II. a Diortól, Párizsból 50 ml 29.800 Ft. Hümmög az öreg, erre nem lehet mit mondani, majd pár perc múlva enyhén oldalra dõlve elereszt egy kb 20 másodperces, lapos pukit. A hölgynek könnybe lábad a szeme, enyhén kiakadva kérdezi: - Jézusom, mi ez a szag? Mire az öreg: - Tarkabab, Érmihályfalváról, a Józsitól, fél kiló 180. Ft... A szõke nõ éppen munkába van mikor megcsörren a telefon.Felveszi és keservesen elkezd sírni.Odamegy hozzá a fõnöke és megkérdezi tõle: - Mi a gond? - Háá...t egy szörnyû hírt közöltek velem az édesanyám meghalt. - Óóóó-mondja a fõnök menjen haza és intézze el a dolgait. - Ááá nem - mondja a szõke nõ- én inkább itt maradok,mert a munka elveszi a figyelmem. - Hát jó - mondja a fõnök - csak nyugodtan. Eltelik egy fél óra és megint csörren a telefon és a szõke nõ megint keservesen sír.Megkérdezi a fõnöke: - Mi a gond asszonyom? - Óó, most hívott a nõvérem, hogy neki is meghalt az anyukája... Egy férfi ül az étteremben és újságot olvas. Elõtte van egy tál leves. Leül mellé egy másik ember és nagyon bámulja a tányért. Fél óra múlva úgy gondolja, hogy elveszi a levest, mert már 3 napja nem evett. Jóízûen kanalazgatja, majd amikor a végére ér, megpillant az alján egy fésût tele hajszálakkal és visszahányja az egészet a tányérba. Óvatosan visszacsúsztatja, mintha mi sem történt volna. Erre az újságot olvasó ember megszólal: -Maga is látta a fésût? - Tudod, komám, amikor vállalkozó lettem, csak a tudásomra és a józan eszemre támaszkodhattam. - Nem te vagy az elsõ, aki a nulláról indult.
Pinki 2006. augusztus 5. 907 hozzászólás 407.
jaja :D
eX 2006. augusztus 5. 4277 hozzászólás 32.
apm70 AS:DSA:DAS:DAS:DA:SD:ASD:ASD sadsa:D A:!".24 .25. sdsa. adsaDA ds sDSADSADA:Sdsa.d.ad nem szanalmas...bar mar regen volt : )
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
iA-KeKs 2006. augusztus 5. 4264 hozzászólás 33.
Petõfi nagyon magyaráz márc. 15-án, és véletlenül beleb*ssza a Nemzeti dalt az egyik forró levesbe. Egy darabig nem veszi észre, majd felkiált: - Jé! Forr A Dalom! pato: wheres your mexican dicksucker? tod: your mums under my table, why? WinneR: Your country sucks Suboshi: Your country doesnt exist Funniest chat was Cadx2 vs Vank0r on 2 rivers lv 10 TC. The chat was something along these lines: You.cant.win: HAHA IMBA FUCKING NEWB You.cant.win: OMFG LUKY NEWBIE You.cant.winMFG U FUCKING PIECE OF SHIT You.cant.win:LOL LUK MORE PLZ You.cant.win: OMFG HOW THAT HAPPEN You.cant.winMFG TC IMBA You.cant.winMFG GG NOOB You.cant.winMFG HOW I LOSE? NO WAY IMBA IMBA! pm70: let me win this game plz grubby: no apm70: i could give u freewin on my other two accounts ( i dont remember the names right now, one was autoheadshot) grubby: just give up, u loose anyway ... (later) apm70: gg grubby: gg apm70: dont upload this replay grubby: why not? u also upload replays if i lost apm70: cuz of chat...
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé