Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

KingTom 2006. július 24. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Twu üzenetére (#2158): xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez nagyon durva ADAS:DASD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Twu 2006. július 24. 4516 hozzászólás 28.
Lány: - AIDS-es vagyok. Fiú: - Én is. Lány: - Csak vicceltem. Fiú: - Többet nem fogsz.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Gyurmi 2006. július 23. 3646 hozzászólás 47.
Nem régi
vaktabletta kapható , receptér'!
Válasz Chaos üzenetére (#2156): : D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Chaos 2006. július 23. 610 hozzászólás 637.
ez kurva jó xD Egy nap a kis cigány gondol egyet és elmegy a fodrászhoz és kopaszra borotváltatja magát. Hazamegy és megveri a báttya, majd megveri a másik báttya majd megveri az összes testvére söt még az apja is. A cigány ezután felsóhajt: bazdmeg fél órája vagyok skinhead de már útálom a cigányokat! :DDDDDDDDD
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Válasz fACE üzenetére (#2154): Ezután már tuti kap eggyet :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
fACE 2006. július 23. 2846 hozzászólás 76.
Felszáll egy buszra az öreg székely, majd útközben fingik egy nagyon nagyot. Erre felpattan egy öreg néni, így szól: - Ez hallatlan. Erre azt mondja a székely: - De szaga van. Utána felpattan egy öreg bácsi és így szól: - Kikérjük magunknak! - Már kint van! Erre felpattan egy néni, õ így szól: - No de kérem, itt többen is vagyunk. A székely így válaszol: - Hát osszák el egymás között!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Kurel üzenetére (#2151): ZEek jók :D:D
Gyurmi 2006. július 22. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Xymoth üzenetére (#2147): Mivel én is Moont írtam , ezért kivehetted a mondanivalómból , hogy Moonra gondoltam ....
Kurel 2006. július 22. 1058 hozzászólás 332.
légyszives ne itt beszéljétek meg hogy melyik a legjobb taktika orc ellen... Idõs házaspár a barátaiknál vacsorázik. Végeznek az étkezéssel, a két hölgy kimegy a konyhába mosogatni. A férjek beszélgetni kezdenek: - Múltkor voltunk egy remek étteremben, nagyon jól fõznek, melegen ajánlom Nektek is! - kezdi a vendég. - Mi a neve? - így a házigazda. Hosszas gondolkodás után megszólal a vendég: - Hogy is hívják azt a virágot, amit az ember a szeretteinek ad, vörös és tüskéi vannak? - Rózsa! - szól a válasz. - Ja, igen! - és a konyha felé fordul - Rózsikám, hogy hívják azt az éttermet, ahol a múlt héten vacsoráztunk? Bemegy a fiatalember a patikába, és szégyenlõsen odasúgja az eladónak: - Eee...eee...gy óvszert kérek! - mire hátraordít az eladó: - Kotont! Kotont a fiatalembernek! - elszégyeli magát a vevõ, és kifizeti. Megszólal megint az eladó: - Koton kifizetve! - az egész patika a srácot bámulja, amikot megint megszólal az eladó: - Kér a kotonhoz zacskót? - ekkor begurul a pasi, és elkezd ordítani: - És aki még nem tudná, most b@szni megyek!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Pr0-peller 2006. július 22. 1172 hozzászólás 300.
-2 Paradicsom megy a sivatagba meik a fonok?? -A rohadt :)
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Xymoth 2006. július 22. 2068 hozzászólás 140.
Off
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
xymoth pedig nem 1 elf hozza hunt dryadot talon helyett v dryad macit amugy meg tipikus pelda a DNA vs Moon meccs amin ugye moon is dryad huntazott..de ne mondd meg senkinek...
Válasz Gyurmi üzenetére (#2143): Ha ezt nekem irtad akkor itt a válasz: Moon is csak azért tudja megcsinálni mert pro amugy massdryad nem a legeffektívebb orc ellen okostojáskám :kocka
Flooyd 2006. július 22. 6866 hozzászólás 11.
Válasz KingTom üzenetére (#2134): imba human mi? :AD:AD::AD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
szvsz ahelyett hogy még 1000en leszóltok irjatok viccet bmeg
StaY_KooL 2006. július 22. 1000 hozzászólás 360.
vicctopic => sírdogáló elfek fórumja, or?
igotbigbootybitches
Nézzél már 1 2 Moon repet ember..
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2136): massdryad orc ellen, ember te hol élsz? AS:DS:AD:SA
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2138): Irni en is letom h mit-mivel lehet counterelni ~.~
reV_snA 2006. július 22. 3524 hozzászólás 52.
Válasz Gyurmi üzenetére (#2139): egyetértek.
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2136): pro vagy
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2137): 2 hös = 2 scroll ... annyi ... ha elf meg látja hogy kodo van akkor marad a mass dyrd :D na ha-ha ez jó vicc volt :D
Pr0-peller 2006. július 21. 1172 hozzászólás 300.
ha meglatom h lore akkor en mar hozom is sw-t meg kodot katat mas nem is kell az elf armynak xD
szerintem orc ellen jó azért a dyrd maci már nem is talonozok ... csak macikra figyelni kell és kodokat ölni ha van ... de elég kevesen hoznak kodot ... mert ha eleljén ugy csinálsz minta mass dyrd akkor utána 4-5 maci és gg :D
Xymoth 2006. július 21. 2068 hozzászólás 140.
Válasz KingTom üzenetére (#2134): kivéve amikor vesztek! ^^
KingTom 2006. július 21. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Xymoth üzenetére (#2132): "balance van"
Xymoth 2006. július 21. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Zolee-Zopa üzenetére (#2132): miután az a noskill orc maci ellen masskodot hoz a talont meg márr kurva könnyen elverik! ~|
Zolee-Zopa 2006. július 21. 119 hozzászólás 2548.
Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: geci elf faj Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: human towerrel bebassza Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: orc bmmel Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: 1 bm all Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: azaz Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: bm>>all Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: még az elf mirror se balanszos -<[E.D.W.]>-Zop4 üzenete: :D Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: sc sokkal egyszerübb Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: nomicor Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: big mass Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: az egész -<[E.D.W.]>-Zop4 üzenete: felteszlek rshu vicc topicra Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: rakjál bazmeg Love is a name, sex is a game, forget the name and play the game! üzenete: unmannered zsidó vagy kicsit kiakadt miután lossolt párat ork ellen :D ( de mondom "még az elf mirrorba se balanszos ) :D
"Amikor megszülettél , te sírtál és a körülötted lévõ emberek nevettek. Életed során törekedj arra , hogyha eljön majd az idõ , te nevess és a körülötted lévõ emberek sírjanak." - buddha közmondás
Válasz Derick_Jr. üzenetére (#2130): :kira :D
Derick_Jr_ 2006. július 20. 20 hozzászólás 6531.
Utolsó mondások: De csúnya kopasz fejed van! Ugyan nem itt van a fázis! Erre gyertek erre nem mély a mocsár! Még hogy nem golyó álló! Hé Józsi, dobd már ide azt a baltát! és egy vicc: Egy kis faluban egy gazdánaka tehene 15 liter tejet ad naponta, kérdezik a többiek, hogy mi a trükkje? erre õ: -Minden reggel kimegyek hozzá és megkérdezem: Mi legyen a vacsora tej vagy marhasült?
Depresszio 2006. július 19. 926 hozzászólás 399.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2126): tetszettek a viccek
Válasz QuDiX- üzenetére (#2126): utolso elötti volt de owning a többi ismertem de nem emlékeztem , köszi mostmár tudom öket fejböl :) thx
fACE 2006. július 19. 2846 hozzászólás 76.
"Hé nigger! Hogy jutok ki Harlembõl?" > all :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Pinki 2006. július 19. 907 hozzászólás 407.
hát ha utolsó mondatko kellenek akkor azt írok ß) egy kis bemelegítés :P Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván. Felszólítják! - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát - medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzõkönyvbe vennék-e. - Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja: - Nem kell, csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad: - De hisz akkor még itt sem voltunk!! Mire a magyar: - Na, ezt vegyék jegyzõkönyvbe... és akkor az utolsó mondatok :) "Rendben fiúk, vége a tesiórának... dobjátok ide a gerelyeket!" Hé nigger! Hogy jutok ki Harlembõl? Utánaaaaaaaaaaaaaaaam! és pár(elég gyenge de muris) vicc ^^ Hol terem a nájlon? - ??? - Celofán - Hol terem a floppy lemez? - ? - Diszkréten. - Mibe halt bele Hitler? - ??? - Meglátta a gázszámlát. - Mi az? Zöld, és egy gombnyomásra pirosra vált. - ??? - Béka a turmixban. Kedves férjem! Azért írom Neked ezt a levelet, hogy elmondjam, végleg elhagylak. Hét éven keresztül jó feleséged voltam, és semmit nem kaptam érte. Az utóbbi két hét pedig maga volt a pokol. A fõnököd felhívott, hogy felmondtál, és ez volt az utolsó csepp a pohárban. Múlt héten, amikor hazajöttél, észre sem vetted, hogy megcsináltattam a frizurámat és a körmeimet, a kedvenc ételedet fõztem, és este egy vadonatúj hálóing volt rajtam. Hazajöttél, két perc alatt megvacsoráztál, aztán miután megnézted a meccset, egyenesen felmentél aludni. Nem mondtad, hogy szeretsz-e még, nem érintettél meg, semmit nem tettél. Vagy hazudsz nekem, vagy nem szeretsz már, bármi is a helyzet, én elmegyek. Ui.: Ha megpróbálnál megkeresni, inkább ne tedd. A BÁTYÁD és én Nyugat- Virginiába költöztünk, együtt. További remek életet! Az ex-feleséged. ~~~~~~~~~~ Kedves ex-feleségem! Semmi nem tette jobbá a napomat, mint az, hogy megkaptam a leveledet. Valóban hét éve házasodtunk össze, jóllehet Te nagyon távol állsz a jó feleség fogalmától. Sokat nézek sportot, hogy ezzel próbáljam meg elfojtani az állandó zsörtölõdésedet. Nagy baj, de ez van. Észrevettem, hogy levágattad múlt héten a hajad, de az elsõ dolog, ami az eszembe jutott, az volt, hogy "Úgy nézel ki, mint egy férfi!". Az anyám úgy nevelt, hogy inkább ne mondjak semmit, ha nem tudok valami szépet mondani. Amikor megfõzted a kedvenc ételemet valószínûleg összekevertél a BÁTYÁMMAL, mivel én már hét éve nem eszem disznóhúst. Elmentem lefeküdni, mikor megláttam rajtad az új hálóingedet, hiszen még rajta volt az ára. Imádkoztam, hogy csak véletlen egybeesés legyen, hogy a bátyám reggel 50 dollárt kért tõlem kölcsön, a hálóinged pedig 49,99-be került. Mindezek után még mindig szerettelek, és úgy éreztem, meg tudjuk oldani. Tehát amikor észrevettem, hogy nyertem a lottón 10 millió dollárt, felmondtam a munkahelyemen, és vettem magunknak két jegyet Jamaikába. De mikor hazaértem, Te már nem voltál ott. Tudom, mindennek oka van. Remélem, olyan életet élsz, amilyet mindig is akartál. Az ügyvédem azt mondta, hogy az alapján a levél alapján, amit írtál nekem, egy fillért sem fogsz tõlem kapni. Tehát csak óvatosan. Ui.: Nem emlékszem, hogy mondtam volna valaha, de Carl, a bátyám Carlaként született. Remélem nem baj! Pokolian gazdag és szabad férjed. Pistike és Piroska fent vannak a padláson. Apukájuk felkiabál: - Mit csináltok ti ott fent? - Dugunk. - Jól van, azt hittem, már cigiztek!
KingTom 2006. július 19. 1220 hozzászólás 285.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2120): a tanmesébõl csinálták a reklámot, ugye? :ASD amúgy ezek az utolsó mondatok pwnolnak :D
Válasz QuDiX- üzenetére (#2121): tanmese és útolsó mondtatók jók! :kira
Suddent_R 2006. július 19. 57 hozzászólás 3909.
"...Tanulság: - Mindig tartsd a kondomjaidat az autódban, öcsém!" ez durva , és a többi is frankó :P
ChooLer 2006. július 18. 212 hozzászólás 1659.
-Anya, anya, nézd hol állok! :DDDDDDDDDDDD ASD:ASD:SA:D:SAD:SAD :D
MinD You!
Pinki 2006. július 18. 907 hozzászólás 407.
- Hogyan kell a dugót visszadugni a pezsgõspalackba? - ??? - Kérdezd meg a Milán szurkolókat Géza nyalja Gizit a padon. Gizi: - Géza vedd le a szemüvegedet, mert nyom! Kis idõ múlva. Gizi: - Géza! Vedd vissza a szemüveged! Géza: - Miért? Gizi: - Mert a padot nyalod! A skót fia öt pennit kér az apjától, mire az apa: - Négyet kértél? Minek neked három? Elég neked kettõ. Nesze, itt van egy! Tanmese Boldog voltam. Már idestova egy éve járok ezzel a lánnyal, s így elhatároztuk, hogy megházasodunk. Szüleim mindenben segítettek, a barátok bátorítottak, és a barátnõm? Az egy álom. Csak egy dolog zavart, de nagyon: a leendõ anyósom. Anyósom, egy karrierista, okos, de fõleg nagyon szép nõ, és idõnként nagyon is célzó pillantásokat irányított felém, oly annyira, hogy többször hozott zavarba. Most már a készülõdés vége felé jártunk, mikor meghívott lakására, kontrollálni a már kinyomtatott meghívókat. Elmentem. Egyedül várt leendõ anyósom, s közvetlenül megérkezésem után csendes csábitó hangon közölte velem, hogy hát most már csak egy hónap, és utána már nõs ember leszek, ám neki igenis nehezen legyozhetõ vágyai vannak irántam, tehát mielõtt lánya életéhez kötném saját életemet, szeretne velem egyszer szeretkezni. Ezt pontosan így mondta. Mit mondjak, úgy meglepett az egész, hogy szinte gyökeret vert a lábam a földbe. - Szóval nézd, - folytatta -, én most bemegyek a halószobába, te pedig, ha te is benne vagy, akkor nyugodtan gyere utánam. Ezzel lassan ellibegett, nyál csurogva néztem utána... Egy pár pillanatig még ott álltam aztán a lakás bejárati ajtója felé indultam... kinyitottam és kiléptem a lakásból. Kint a férje állt, és könnyes szemekkel ölelt át : - Boldogok vagyunk fiam, a mi kis vizsgánkon nagyon sikeresen álltad meg a helyedet, és lányunknak nem kivánhattunk volna jobbat és megfelelõbbet, mint Téged. Fiam vagy! Tanulság: - Mindig tartsd a kondomjaidat az autódban, öcsém! utolsó mondatok : "ugyanmár drágám... értek én a villanyszereléshez..." Átférünk még azon a piroson! - Sötét van itt és milyen gázszag. Gyújtok egy gyufát! Mit majrézol? Ebben a kocsiban van ABS! Ha mégegyszer lefagy a Windows, kinyírom magam. Vajon ki húzza tovább? Hé emberek! Valaki elhagyta a kézigránátját!! "A kezemben tartott növényevõ lábatlan gyíkot csak a szakemberek tudják megkülönböztetni a hasonló kinézetû szakállas viperától..." Tetszik a Húgod! -Anya, anya, nézd hol állok!
Twu 2006. július 18. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2117): na ez már megér egy erõltetett mosolyt:D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2117): Rövid és tartalmas .D
KingTom 2006. július 18. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2116): neeeeeeeeeee :ASD:AS:D:D:ASD
Pr0-peller 2006. július 18. 1172 hozzászólás 300.
-H hivogatja a Matematikus a csirkeket ? - 3.14,3.14,3.14
Pr0-peller 2006. július 17. 1172 hozzászólás 300.
Meg jo h Kanizsan lakok :P
Válasz fACE üzenetére (#2114): 2.3.4.5 Owning :)
fACE 2006. július 17. 2846 hozzászólás 76.
Két rendõr beszélget. - Mondd haver, honnan van ilyen szép házad és autód? - Lottózóm s közben egy lóherét dörzsölök a kezemben. - Ezt én is kipróbálom. Másnap találkoznak: - Hát nem vált be a terved. Az a hülye állat megrúgott. - Apám, nõsülni akarok! - állít haza a székely fiú. - Aztán, milyen a lány? - Ilyen - dugja a középsõ ujját az apja orra alá a legény. - Nem veheted el, mert meghirigeltem! Másodszor is jön a csávó: -IIyen a lány - orr alá ujjdugás. - Ezt sem veheted el, ezt is meghirigeltem! Megmérgesedik a fiú, bemegy az istállóba, bedugja az ujját a tehén pérájába. - Ehhez mit szól édesapám?. Az öreg izgalomba jön, szagolgatja, végül elkiáltja magát: - Asszony! A jobbik ködmönömet! Új nõ jött a faluba. Elmegy egy k*rva az orvoshoz, hogy nagyon fáj a hasa. Az orvos megvizsgálja, egy nagy "I" betû van benyomódva a hasába. - Ja, tényleg tegnap volt egy orosz katona kuncsaftom és Ivánnak hívták, biztos annak az övcsatja okozta. Másnap is elmegy, egy nagy "J" betû van a hasán. - Ja egy amerikai katona, John-nak hívták... Elmegy harmadnap is, a hasán egy nagy "W" betûvel. - Tudom, ne is tessék mondani - elõzi meg az orvos -, egy német katona, Walter... - Ugyan, hova gondol? Francia volt és Michelnek hívták. Egy nagyon csinos és szép nõ beül a fogorvos székébe: - Jaj, doktor úr, jobban félek a foghúzástól, mint a szüléstõl! - Most szóljon, úgy állítom a széket! A võlegény levelet ír a menyasszonyának: Érted, édesem, képes volnék mindenre. Átúsznám az óceánt, elmennék a vérpadra, beugranék a Niagara zuhatagba... Ui.: Vasárnap, ha nem lesz esõ, leutazom hozzád.
Válasz fACE üzenetére (#2111): Válasz fACE üzenetére (#2112): Vééégre viccek :D GRT
Melyik gyermekdalról lehet szó? 1) Figyelem! Sürgõsen megkérünk minden házzal rendelkezõ puhatestût, hogy ingatlanát záros határidõn belül hagyja el, az annak külsõ felszínén keletkezett, és azóta is folyamatban lévõ tûzeset miatt. A károsultakat folyékony és félig megszilárdult tejipai termékekkel kártalanítjuk, amelyek együttes mennyisége egyelõre két napi fejadagot tesz ki. 2) Sürgõs figyelmeztetés minden kiskorú Katalin nevû lakosunk részére! Tudomásunkra jutott, hogy hazánkba betört oszmán csapatok Önöket célpontjuknak tekinthetik. Áldozataikat elõször mély nátrium-kloridos forrásban szeretnék megmeríteni, majd pedig abroncsok alsó tesztelésére használják fel. Tájékoztatjuk Önöket továbbá, hogy a nagy sebességel közeledõ oszmán csapatok megérkezésük után fejlövéssel történõ kivégzést foganatosítanak. 3) Megkérünk mindenkit, aki lépéseit nem tudja az általunk megadott ritmushoz koordinálni, ne álljon sorba este az üzemi konyhán, mivel számukra rétest biztosítani nem áll módunkban. Emellett felhívnánk viszont a figyelmet az említett táplálék pozitív tulajdonságaira, valamint arra, hogy Honvédségünk számára kifejezetten ezt az ételtípust írják elõ a hivatalos szervek. 4) Mivel a körzetünkben észlelhetõ csókák csípése madárinfluenzával fenyegethet, valamint látásában korlátozott kis korú varjak jelenléte is aggodalomra adhat okoz, gyermekünk keresztanyja kétlóerõs jármûvéért küldetett. Meg kell azonban tagadnom ezt a kérését, mivel e közlekedési eszközt szintén potenciális veszélyforrások, pontosabban tollas baromfi(a)k foglalták el. 5) Teljesen felújított, eredeti meghajtással rendelkezõ nosztalgiavonat indul a második vágányról Kanizsa állomásra. Megerõsítjuk, hogy a vonat a kanizsai pályaudvarra megy. A szerelvény elején az irányítási funkciókért a gépész-menedzser felel, õ az, aki a szerelvényt hajtó mozdony irányvektorát és sebességét meghatározza. Más források szerint vonatkísérõként az utolsó kocsiban tartózkodik az a töltött tésztaféleség, amelynek feje táplálkozásunk egyik legfontosabb gumós gyökérnövényévé alakult. ASD::D:D:D::D:AS:D:A:S:D
Választások után nagy fekete autó megy vidékre, benne Gyurcsány Ferenccel és a kormány 4 másik politikusával. Egyszercsak az autó nagy sebességgel nekicsapódik egy fának. Rendõrök, mentõk, tûzoltók azonnal a helyszínre sietnek, de csak a totálkárosra tört autót találják, a politikusoknak hûlt helye. A közelben azonban meglátják a parasztbácsit, aki hatalmas földhalom mellett támaszkodik az ásójára. Megkérdezik tõle: - Bátyám, látta a balesetet? - Láttam én. - S hová lettek a politikusok? - Elástam õket. - Meghaltak? - De meg ám. - S egy sem maradt életben? - Hát, a Gyurcsány és az a másik ... a Kóka, az mondta hogy õ még él, de én ezeknek már semmit sem hiszek el !! Tábla az alaszkai nemzeti park bejáratánál: "Minden látogatónak kötelezo kis csengettyûket magán hordania, hogy a medvéket elijessze. Ezenkivül ajánlatos a medve ürülékeket figyelni, ez jelzi, jár-e grizzli a környéken. A grizzli ürülékét könnyû a többitõl megkülönböztetni, mert kis csengettyûk vannak benne."