Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

toma 2006. július 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#2108): :ASD:DAS
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
fACE 2006. július 17. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2107): xDDDDD Nekem tetszett :$
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
eX 2006. július 17. 4277 hozzászólás 32.
humorerzek 0 ASD:A"!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Pr0-peller 2006. július 17. 1172 hozzászólás 300.
-Mit ir a nõstény hal ajtaján? -Halkan gyerebe
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Depresszio üzenetére (#2104): Imba :D De ezt egy sörért találosként kell :D És akkor jönnek a válaszok hogy Shrek meg stb ugy viccesebb :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Gyurmi 2006. július 17. 3646 hozzászólás 47.
Ez mégis mi?
vaktabletta kapható , receptér'!
Depresszio 2006. július 17. 926 hozzászólás 399.
mi az, nagy zöld és kavicsot eszik? nagy zöld kavicsevõ. akinek nem tetszik mondjon jobbat
Válasz Arcsi üzenetére (#2102): ^^
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Arcsi 2006. július 17. 255 hozzászólás 1450.
-Hogy jön ki a pap a templomból??? -??? -Mintha mise történt volna!!
:ASDASD
monster 2006. július 17. 684 hozzászólás 545.
Válasz reV.snA üzenetére (#2098): Ilyet én is tudok... -Mi az, van 2 kereke, rá lehet állni és yo lehet rajta röhögni? -??? -Löller :pussz
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
reV_snA 2006. július 17. 3524 hozzászólás 52.
-Milyen ól? -lol
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
DrEVIL 2006. július 17. 359 hozzászólás 1083.
sztem is a laza róka a legjobb :) :kira
aka : "JointRoller" "Ownitsch is a retard..." ofc! yes he is!
monster 2006. július 16. 684 hozzászólás 545.
Sztem a rokás a legfaszább :DDDDD
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2093): :ASDASD nagyon állat oroszlánkirályos :D:D
Pinki 2006. július 13. 907 hozzászólás 407.
jó rendben de elöbb fölmegyek és pofánvágom aki lelökött :ADS:ASD:
toma 2006. július 13. 4782 hozzászólás 22.
xaxaxa az oroszlánkirályos viszi a pálmát:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Férj siet a feleséghez: - Drágám, az anyád alig fél órája kiesett az erkélyrõl. - És csak most szólsz??? - Eddig nem bírtam megszólalni a röhögéstõl... Az oroszlánkirály közzé teszi az állatoknak, hogy aki leugrik egy rohadt magas hegyrõl és semmmi baja nem lesz, az megbaszhatja a feleségét. Az állatok nézegetik a hegyet, és mondják hogy ez lehetetlenség hogy valaki túlélje. Egyszer csak egy hatalmas nagy puffanás, feláll a medve és porolja magát le. Megszólal az oroszlánkirály: - Ez nem volt semmi medve! Na akkor megbaszhatod a feleségem. Medve: - Jó, rendbe csak elöbb fölmegyek és pofán vágom aki lelökött! Három egér beszélgetésbe elegyedik az éjszaka közepén. Az elsõ egér legurít egy Jack Danielst, odavágja a poharat a pulthoz, majd a második egérhez fordul: - Amikor találok egy egérfogót, akkor a hátamra fekszem, a lábaimmal kiengedem, majd a lecsapódó kart elkapom a fogaimmal; így elvégzek 20 felülést - amolyan étvágygerjesztõ gyanánt -, majd meglépek a sajttal. A második egér rendel két Bloody Maryt, felhajtja mindkettõt, a két poharat odacsapja a pulthoz, majd így szól: - Na igen. Én, amikor patkánymérget látok, akkor igyekszem minél többet összeszedni, hogy hazavigyem. Otthon bedarálom, majd minden reggel egy jó adagot adok a kávémhoz, hogy megadja az alaphangot a nap további részéhez. Ezen is jót bólogatnak, majd a harmadik egérhez fordulnak. Az felsóhajt, majd nyugodt hangon megszólal: - Nekem nincs idõm itt veletek hülyéskedni. Haza kell mennem megdugni a macskát Áll a sas a szakadék széllén, lenéz, majd aláveti magát... Zuhan, zuhan, 10 cm-re a talajtol széttárja szárnyait, a szél belekap é felrepíti. Látja ezt a szarka: - Mit csinálsz, sas? - Lazulok, vazze, lazulok... - Lazulhatok én is? - Gyere. Ketten állnak már a szakadék szélén, alávetik magukat, zuhannak, zuhannak, 10 cm-re a talajtol széttárják szárnyukat, a szél belekap, és már repulnek is. Látja ezt a róka: - Mit csináltok sas? - Lazulunk, vazze, lazulunk. - Lazulhatok én is? - Gyere. Hárman állnak a szakadék szélén, alávetik magukat, 10 cm-re a a talajtol megkérdi a sas: - Róka, tudsz repulni? - Nem. - Hu, de lazaaa... :D :D :D :D
fACE 2006. július 13. 2846 hozzászólás 76.
Nem vagyok tisztában a fogalmaitokkal de leszarom :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Twu 2006. július 13. 4516 hozzászólás 28.
Válasz fACE üzenetére (#2089): hat ez most mi is volt?:DDDD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
ComputerSC 2006. július 13. 2786 hozzászólás 82.
Válasz fACE üzenetére (#2089): Pl. most is.
The bestest topic killer ever.
Válasz Twu üzenetére (#2088): És én ovodázom? ;)
Twu 2006. július 13. 4516 hozzászólás 28.
nelopjátok az örökzöld szövegem:[
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Jay Leno dumák: * Tudják ki fogja a legjobban sajnálni, ha Arnold Schwarzeneggert megválasztják kormányzónak? A halálra ítéltek. Gondolják el, várnak a kivégzésre, csörög a telefon, - a kormányzó az - azt gondolják, megkegyelmez, erre ezt hallják: "Hasta la vista, baby." * Kiadtak egy könyvet, amely felsorolja azokat a külföldi államokat, amelyek gyulölik az Egyesült Államokat, vagy neheztelnek rá. A könyv címe: Világatlasz. * Egy ausztrál no a férje hamvait belerakatta a mell implantátumába. Hú, képzelem hány pasi kérte a temetésen, hogy láthassa az elhunytat. * Most jelent meg Jennifer Lopez legújabb albuma. Ezzel már a harmadiknál tart az idén, bár az elso ketto ebbol esküvoi album. :D:D:D:D:D * Egy új felmérés szerint azok a gyerekek, akik horkolnak, sokkal rosszabb osztályzatokat kapnak... különösen, ha az osztályban horkolnak. * Madonna szeretné eljátszani Jean D'Arc szerepét. Egy szuzét. Nos, a "Függetlenség napja" óta tudjuk, a különleges effektusokkal minden lehetséges. * Azt tervezik, hogy Nixon és Marilyn Monroe képével díszített bélyeget jelentetnek meg. Tulajdonképpen van közös tulajdonságuk: mindketten panaszkodtak, ha John F. Kennedy végzett elobb... * Keith Richards, a Rolling Stones gitárosa kijelentette, hogy fél a mobiltelefonoktól, mert veszélyesnek tartja a sugárzásukat. Csodálatos! A mobiltelefonok veszélyesek, de a heroinnal semmi baja! * Egy újkeletu felmérés szerint a férfiak átlagban havonta egyszer sírnak. Azt hiszem, tudom, a hónap melyik szakában van ez az idoszak... :D:D:D:D:D * Szaddamot egy kis földalatti lyukban kapták el. Valószínuleg az volt a célja, hogy ott kivárja, amíg a lövöldözés abbamarad. Nos, ez a franciáknak már bejött egyszer. xDDDDDDDDDDD
Válasz toma üzenetére (#2082): Válasz QuDiX- üzenetére (#2083): Örökzökd mind akettö :D mé mindig röhögök :D
Gyurmi 2006. július 13. 3646 hozzászólás 47.
Jaja , a jobbfajta ócskák : )
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2006. július 13. 4277 hozzászólás 32.
ocskak de ezek orokzoldek is egyben : )
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Egy férfi ül a bárpultnál, már félig el van ázva, látszik, hogy rossz kedve van. Arra jár egy barátja. - Mi baj van cimbora? - Ne is kérdezd... Emlékszel arra a csajra a munkahelyemrõl, akirõl meséltem neked? - Aki most lépett be a cégedhez? - Igen, igen, akit ha csak meglátok, rettentõ erekcióm támad... - És, mi történt? - Összeszedtem a bátorságom és randira hívtam. És igent mondott, ma délután mentem fel a lakására. - De hát ez remek!! - Igen, eddig minden rendben volt... De, hogy ne riasszam el az elsõ alkalommal, a farkamat a combomhoz tapaszoztam és így mentem fel hozzá. Becsengettem, és õ kijött elém nagyon mélyen dekoltát felsõben és egy észbontó miniszoknyában. - És? - Pofán rúgtam...
Válasz QuDiX- üzenetére (#2081): Cigány kiugrik egy bokorból a skinhead elé, és azt mondja: - Adnál valamit enni? Erre a skinhead jól oldalba rúgja a cigányt: - Nesze, egy oldalas! Egy roma könyvet olvas a parkban. Mögésomfordál egy skinhead és azt kérdi: - Mit olvasol te cigány? - Háát a bibliát. - Milyen nyelven olvasod? - Hát héberül. -Te cigány, ne tetézd a bajt! A cigány bámulja a juhászt, amint az nagyot kanyarít bicskájával a ropogós szalonnából, s még meleg kenyeret tör hozzá. Kis idõ mulva a juhász megkérdi: -Na cigány, kérsz egy harapást? -Igen, persze! -Na, csípd meg, Bodri!
Válasz toma üzenetére (#2079): :D George W. Bush szívrohamot kap, meghal és egyenesen a pokolba kerül. Az ördög már várja. - Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom. Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, melyik helyére akarsz kerülni. - Ez jól hangzik - gondolja George amikor elindulnak. Az ördög kinyitja az elsõ szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában Regan fuldoklik: elmerül, felmerül, elmerül, felmerül,... - Á, nem - mondja Bush -, ez nem nekem való, én nagyon rossz uszó vagyok. Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni. - Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni. Az ördög kinyitja a harmadik ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve. Clinton fölött Monica Lewinsky guggol és azt csinálja, amihez a legjobban ért. Bush tágra nyílt szemmel bámulja öket, majd megszólal: - Na, ezt el tudnám viselni - és elõre dörzsöli a kezét. - Rendben - röhög fel az ördög. - Szabad vagy, Monica.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2078): ki beszél h "állatok":ASD:AD:"'+:AS:D
Válasz toma üzenetére (#2076): nesze egy zsepi :D:D:D:D
1 zsidó 1 vicc, 2 zsidó 2 vicc, 3 zsidó 3 vicc, 4 zsidó 4 vicc, sok zsidó Ausvitz. - Mi lesz ha egy zsidó álló nemi szervvel neki rohan egy falnak??? - ??? - Beüti az orrát.
Pinki 2006. július 12. 907 hozzászólás 407.
állatok :D
toma 2006. július 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2074): xDD Hitler létszámellenõrzést tart az egyik táborban. Egyik zsidó eltüsszenti magát. Hitler: -Meik volt az? Nem felel senki, erre lelöveti az elsö sort. Hitler: -Meik volt az? Még mindig nem felel senki, így lelöveti a második sort is. Hitler: -Meik volt az? Zsidó: -Én, uram! Hitler: -Nesze itt egy zsepi. xD
KingTom 2006. július 12. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2073): végre egy jó vicc xDDD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Pr0-peller 2006. július 12. 1172 hozzászólás 300.
Hitler ellatogat a Koncentracios taborokba es 1 gyereket magahoz hivat. Azutan a gyerek kezet berakja egy daraloba es elkezdi tekerni... Hitler kerdi : - Zsido vagy? A gyerek valasza : - nem Hitler tovabb tekeri a daralot es megint megkerdi : - Zsido vagy? A gyereke ujra valaszol : - nem Hitler megkerdi meg1x a gyereket : - Zsido vagy? A gyerek valasza : - igen Erre Hitler : Tudtam geci tudtam es elkezdi tekerni a daralot :DGDF
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz QuDiX- üzenetére (#2072): :D:D Kiprobálom :D
Szótár nõkhöz és férfiakhoz Nõi szótár: Igen = Nem. Nem = Igen. Talán = Nem. Sajnálom = Majd te fogod sajnálni. Szükségünk van rá = Akarom. Ez a te döntésed = Majd az lesz, amit én akarok. Azt csinálsz, amit akarsz = Késõbb majd megbánod. Beszélnünk kell = Ki akarom panaszkodni magam. Nem izgat = Persze, hogy izgat te hülye! Olyan férfias vagy = Meg kéne borotválkoznod és fürödnöd, izzadt vagy, mint egy ló. Romantikára vágyom, kapcsoljuk le a lámpát = Lógnak a melleim. Ez a konyha kényelmetlen = Új házat akarok. Új függönyt szeretnék = és szõnyeget, bútorokat meg tapétát. Zajt hallottam = Észrevettem, hogy már majdnem alszol. Szeretsz? = Még egy csomó ilyet akarok kérdezni. Mennyire szeretsz? = Valami olyat tettem, amiért haragudni fogsz. Egy perc és indulhatunk = Vesd le cipõd és ülj le a TV elé egy órácskára. Hallod, mit mondok = Túl késõ, véged van! Férfi szótár: Éhes vagyok = Éhes vagyok. Álmos vagyok = Álmos vagyok. Fáradt vagyok = Fáradt vagyok. Menjünk moziba? = Le akarlak fektetni. Meghívhatlak vacsorázni? = Le akarlak fektetni. Felhívhatlak valamikor? = Le akarlak fektetni. Szabad egy táncra? = Le akarlak fektetni. Szép ruha! = Szép cicik! Fáradtnak látszol, megmasszírozzalak? = Tapizni akarlak. Mi a baj? = Mi fenéért hisztizel? Mi a baj? = Mire számítsak éjszakára? Unatkozom = Le akarlak fektetni. Szeretlek = = Le akarlak fektetni, de azonnal! Én is szeretlek = Na, most már aludhatok végre? Jól áll az új frizurád = Az elõzõ jobb volt. Beszélgessünk = Meg akarom mutatni, milyen érzékeny fickó vagyok, aztán nyomás az ágyba. Hozzám jössz feleségül? = Nem szeretném, ha más pasikkal is... Azt hiszem, ez a blúz és szoknya nem megy egymáshoz = Meleg vagyok.
A náci fogolytáborban odalép egy õr a zsidó gyerekhez, ránéz a mellén virító dávid-csillagra és így szól: - Te zsidó vagy? Mire a gyerek: - Nem b@zd meg, én vagyok itt a sherif.
Depresszio 2006. július 12. 926 hozzászólás 399.
lol
Spelp 2006. július 12. 14691 hozzászólás 1.
Válasz eX üzenetére (#2066): Én felkínáltam a mentség lehetõségét, kösz hogy elbasztad ^^
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Lol Mik ki nem derülnek :D
Twu 2006. július 12. 4516 hozzászólás 28.
Válasz fACE üzenetére (#2065): Ovoda 2006 gratulálok face.
eX 2006. július 12. 4277 hozzászólás 32.
de spelp.. akkor nem is ivott : )
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2006. július 12. 2846 hozzászólás 76.
Válasz KingTom üzenetére (#2064): Te ott sem voltál...
Válasz Spelp üzenetére (#2062): mit kellett átélnie szegény doboznak :D õ se megy többet lanra :ASD
Spelp 2006. július 12. 14691 hozzászólás 1.
Válasz KingTom üzenetére (#2062): Agresszióból elalszik egy pizzásdobozon?! :$
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz Depresszio üzenetére (#2060): ha iszol akkor agresszív vagy.. és nem emlékszel rá :D
Depresszio 2006. július 12. 926 hozzászólás 399.
Válasz eX üzenetére (#2060): miért te vagy a tini nem? :)