Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

eX 2006. július 12. 4277 hozzászólás 32.
depi neked meg nem szabd sört innod
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2058): Ok :D Válasz fACE üzenetére (#2056): Csaka vaddisznósról jutott az eszembe :D hogy legurultak azt jo lett
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Pr0-peller 2006. július 12. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2055): Heineken rendel Harcos :P
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
reV_snA 2006. július 12. 3524 hozzászólás 52.
nézd meg a díjazást meg, hogy kik ugrottak érte :D:D mit vártál ?:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
fACE 2006. július 12. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2055): Ez borzalmas... Ez vicc? Ne mááááár...
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2054): A helyes megfejto :D ingyen sör!!
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Pr0-peller 2006. július 11. 1172 hozzászólás 300.
de csecsek vagytok ez 1 favicc : A helyes valasz : A vilag legnagyobb egere ...
Depresszio 2006. július 11. 926 hozzászólás 399.
jóvan nemtom, de ha bloodlustot teszel rá akkor még nagyobb lesz az biztos
Gyurmi 2006. július 11. 3646 hozzászólás 47.
Depi nagyon hajt az ingyensörre :D
vaktabletta kapható , receptér'!
a tom és jerryben valamelyik részben óriásra nõtt a jerry
Válasz Depresszio üzenetére (#2048): ez sem az eredeti valasz (de a mikieger mega lego mikieger is elfogadhato lenne) :)
SiLC 2006. július 11. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Xes_With_Out_Skill üzenetére (#2036): azé humán után orc ellen van a második legjobb százaléka gg :)
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
legó-mikiegér
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2043): kb 10 éve egy legókiállításon láttam egy legóból kirakott mikiegeret, az tényleg bazi nagy volt
Válasz Flooyd üzenetére (#2045): nem ^^
Flooyd 2006. július 11. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2043): Mikimaus?
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2006. július 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz CreO üzenetére (#2042): én sünikkel ismerem :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz CreO üzenetére (#2042): xD Hogy hicjak a vilag legnagyobb egeret? (a helyes megfejto egy sort kap ...) Válasz Xes_With_Out_Skill üzenetére (#2036): Biztos valami gosu fun accja
CreO 2006. július 10. 1847 hozzászólás 165.
2 vaddisznó megy a töltésen, egyik azt mondja: -Guruljunk le azt jó lesz! Legurultak azt jó lett. GECC :DDD
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2006. július 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#2037): xDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2006. július 10. 4277 hozzászólás 32.
jaja xes es ha vegigporgeted laddert a NE knek van a legtobb olyan h 180 40 meg ilyenek de a nonamebbeknek is mondjatok azt h skillesebbek mitn a tobbiek :D nah vicctopik szal ~ nyuszika megy az erdöben es konnektor. gg no re
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Twu 2006. július 10. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Xes_With_Out_Skill üzenetére (#2036): Azért a szamok is mutatjak hogy a nightelfek mennyien vannak..
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
KingTom 2006. július 10. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Flooyd üzenetére (#2036): xDDDDDD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Flooyd 2006. július 10. 6866 hozzászólás 11.
mi az abszolút fejtörö? -a buzogány eheheheh
Mechanical_Arm Total: 172 - 20 89.58 % Srác human ellen még nem kapott ki.. nah ez a vicc ;) de mirrort azt nem érti :D http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-player-reports-solo.aspx?Gateway=Northrend&PlayerName=Mechanical_Arm
GSX-R 400 4 teh WIN!
Válasz Pr0-peller üzenetére (#2034): Leokadia :D Es akkor Barna Janos es Lanya Barna Alma? :D
Pr0-peller 2006. július 10. 1172 hozzászólás 300.
van oan nev h Alma van oan szineszno is Pirner Alma asszem v vmi iesmi :) a legszebb nev a Leokádia...
Válasz KingTom üzenetére (#2032): :D de komoly van ilyen nev hogy Alma? (emberi)
KingTom 2006. július 10. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2030): ezért ma mindenki egyen meg egy szép piros almát xD
Van olyan emberi nev hogy Alma?????:ASDASD Freemailnel az van kiirva hogy ma Almak napja van marmint nevnap :D
Válasz Flooyd üzenetére (#2029): szerk: es raneznek a mazohistara...Hat te nem mondasz semmit? mazohista: Miau :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#2028): azaz, hangsúly miatt lesz pro a vicc, mi is röhögtünk vagy 10percet :D
Válasz Flooyd üzenetére (#2027): jah ez :ASDASD kicsit masik valtozatban ismerem de amikor elmondtak eloben nagyon ut :D
az állatbarát a szadista, a mazohista, a nekrofil és a szexmániás beszélget. állatbarát -Én úgy lennék macska, olyan aranyosak. szadista- Jah, elöször végig kínoznánk, beleraknánk egy microba, had süljön, majd feldarabolnánk. nekrofil- Ja ja és miután meghalt, jól megdugnánk, de úgy, hogy nyögne a hullája. szexmániás- Legyen úgy, hogy én még a legelején megkúrom, majd miután megkínoztátok, utána is. mazohista: Nyau kicsit morbid vicc, de szvsz pro :D
Válasz Twu üzenetére (#2025): ez is igaz ... szeretik 'kozpontba allitani magukat'' :D
Twu 2006. július 10. 4516 hozzászólás 28.
Csak ezt valaki ugy fogja fel : "Volt már ez a vicc, Hallottam már ezt a viccet" mintha ettõl veszítene az "értékébõl" és ha te mondanád az sokkal "értékesebb" lenne :D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Válasz reV.snA üzenetére (#2023): ott a pont
reV_snA 2006. július 10. 3524 hozzászólás 52.
én is mindig írom a viccekre, hogy már volt meg már hallottam:D:D Nagyon kevés új viccet hallok vagy írnak itt:) A legtöbb vicc mondjuk olyan, hogy valakinek az év vicce én meg elolvastam egyszer és ennyi;) Emberre válogatja kinek mi:) Aki nem jár rendszeresen vicceket olvasgatni különbözõ topicokba azoknak szinte az összes vicc új és nem is fogja észrevenni, ha minden 2. héten beírják ugyanazt a viccet 2szer:) mivel elsõre nem nagyon fogja megjegyezni 2. nem biztos, hogy emlékszik rá és így tovább :) na, de ezt a "ez már volt ide beírva" nem kell komolyan venni:) egyszerûen valakik szeretik leírni, hogy már hallották ezt a viccet. köztük vagyok én is. (megjegyzem még oda szoktam írni vmi ilyet, hogy: "annak ellenére nagyon jó" vagy iesmiket:)
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
fACE 2006. július 10. 2846 hozzászólás 76.
Válasz aBry üzenetére (#2021): aha :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
aBry 2006. július 9. 2429 hozzászólás 106.
Válasz fACE üzenetére (#2020): És erre az a megoldás, hogy hülyézel...
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
fACE 2006. július 9. 2846 hozzászólás 76.
Válasz aBry üzenetére (#2019): Csak minden 10. komment errõl szól és már unom. Valószinü hogy sok az ismétlõdés de lehet még vki nem hallotta... Ezt pl. eddig én sem.
Válasz fACE üzenetére (#2014): Nyugodj le! Csak megjegyeztem, hogy már volt ez a vicc, nem tudom miért fáj ez annyira neked.
Válasz eX üzenetére (#2016): LOOOOOOOOOL:ASDAASD ez hatalmas elolvasom megegyszer:D megmegmeg
KingTom 2006. július 9. 1220 hozzászólás 285.
Válasz eX üzenetére (#2015): ez nagyon prö lett xDD
eX 2006. július 9. 4277 hozzászólás 32.
Foci VB 2006. VI. 3. Jocó az imént írt egy e-mailt, hogy este egy szenzációs meglepetéssel vár otthon. Úgy látszik, nem felejtette el az elsõ randink két éves évfordulóját. Nagyon izgulok, már alig várom, hogy vége legyen a napnak. Úgy imádom az én mackókámat! 2006. VI. 4. A "szenzációs" meglepetés nem sikerült túlságosan fényesen. Jocó örömtõl csillogó szemekkel várt otthon, és egy büszke apa meghatott mosolyával mutatta meg az új, nagyképernyõs, sztereó, hiper-szuper tévénket. Amikor felvetettem neki, hogy ugyan minek kellett nekünk új tévé, amikor egyrészt a régi is tökéletesen mûködik, másrészt úgyis csak hébe-hóba nézzük, akkor valami foci világbajnokságot kezdett emlegetni. Az évfordulóról persze szó sem volt. Illetve addig nem volt szó, amíg én fel nem emlegettem némi nyafogás kíséretében - ekkor sûrû bocsánatkérések közepette elvitt vacsorázni. Végül is elnéztem neki ezt a kis malõrt, és ha nagy tévé kell neki, hát legyen nagy tévé. 2006. VI. 6. Jocó tegnap este egy csokor tulipánnal állított haza. Cuki pofa. Aztán félénken megkérdezte, hogy gond lenne-e, ha a barátai a "vébé" alatt néha átjönnének meccset nézni.Természetesen nem. Ismerhetne már, hogy ilyen apróságból nem csinálok gondot. 2006. VI. 8. Jocó képtelen felfogni, hogy a feng-shui alapelvek értelmében a régi tévének semmi keresnivalója a hálószobában. Meg értelme sincs. "Esetleg nézhetsz valami mást, amíg mi a meccset nézzük a haverokkal." - magyarázta. Szerintem túlaggódja ezt a vébé-ügyet. 2006. VI. 9. Tegnap nagybevásárláson voltunk. Jocó a szokásos cuccokon túl bepakolt két rekesz sört, 24 csomag szotyit, és 9 csomag csipszet. "Betárazol a vébére?" - kacsintottam rá. "A nyitomeccsre." - kacsintott vissza. Jót nevettünk. Isteni humora van az én mackómnak. 2006. VI. 10. A nyitómeccs izgalmait elkerülendõ tegnap Áginál aludtam, bár sejtettem, hogy a felügyelet hiánya rossz hatással lehet a társaságra. Sajnos igazam lett. Mikor ma hazaértem, széthagyott üres sörösüvegek, szetköpködött szotyihéj, szõnyegbe taposott ketchupfoltok fogadtak. "Ez így nem lesz jó!" - adtam hangot rosszallásomnak Jocónak sms-ben. "Valóban nem, de Ottó át tud hozni két kempingszéket, és akkor már el fogunk férni. Kösz a figyelmességet." - jött a válasz. Kezd gyanús lenni ez a vébé-ügy. 2006. VI. 12. A nappaliba merészkedve feltettem azt az ártatlan, de összetett kérdést a társaságnak, hogy a., miért ülnek a harminc fokos lakásban különféle nemzetiszín sálakban, b., miért üvöltenek torkuk szakadtából, mikor a TV köztudottan csak egyirányú kommunikációra alkalmas, c., miért kell megnézni a szünetben és a meccs végén az összefoglalót, amikor abban a néhány perce lezajlott eseményeket vetítik le újra. Erre azt kaptam vissza, hogy a., miért fontos az, hogy a titokzokni színe passzoljon a nadrághoz, mikor úgyse látszik, b., miért fontos megkérdezni, hogy fodrásznál voltam-e, ha úgyis látszik, hogy igen, és c., én azt se tudom, hogy mi az a lesszabály, úgyhogy hagyjam õket meccset nézni. Higgadtan a tudomásukra hoztam, hogy tõrõlmetszett bunkók egytõl egyig, és remélem az anyukájuk bánja, hogy nem verte õket többet kiskorukban, majd egy francia dáma eleganciájával távoztam. 2006. VI. 16. A tegnapi "szurkolásnak" aposztrofált obégatás élénk hatása alatt ma délelõtt összeállítottam a veluk_ezentul_nem_baratkozhatsz.xls-t, és át is küldtem Jocónak. Õ csak annyit írt vissza, hogy Ronaldinnyo nem az egyik haverja, hanem a brazil válogatott irányító középpályása. Postafordultával tudattam vele, hogy ennek ellenére sem barátkozhat vele. Nincs kivételezés. 2006. VI. 17. Telefonos nyomozásom során kiderült, hogy a Villamos Mûvek 1 hónapos, a kábeltévé-szolgáltató 1,5 hónapos díjhátralék után szünteti be a szolgaltatást, így a szükséges lépések megtételérõl ( pl. csekkek "elvesztése" ) letettem. Egyébként mélységesen felháborít ez a slendrián hozzáállás. 2006. VI. 20. Este felhívtam anyut, hogy panaszkodjak neki kicsit, és megkérdezzem, hogy alhatok-e náluk pár napig. Hozzávetõlegesen tíz másodperce beszéltünk, mikor megkért, hogy hívjam vissza 11 után, mert apa, Tóni bácsi, meg Berci a meccset nézik, és egy szót sem ért, annyira üvölt a tévé. A visszahívást tárgytalannak itéltem. 2006. VI. 22. Valamelyik idióta hozott magával egy dobot, azt püfölte egész este, a többiek meg "Me-hi-kó! Me-hi-kó!" kántálással kísérték. Legalább a magyaroknak szurkolnának ezek a szerencsétlenek! 2006. VI. 25. Közöltem Jocóval, hogy ha nem változtat a hozzáállásan, akkor SzexésNewYork plusz jégkrém kúrába kezdek, és 120 kilósra hízok a vébé alatt. Azt válaszolta, hogy ilyen mérvû hizásnak annyi az esélye, mint annak, hogy Togo továbbjut a G csoportból. Visszavágtam egy "micsoda egy p*raszt vagy te!"-vel, de éreztem, hogy ezzel legjobb esetben is csak döntetlenre hoztam az ügyet. 2006. VI. 26. Ma reggel összefutottam Rohacsek nénivel, a szomszédasszonyunkkal a lépcsõházban. "Nem mintha panaszkodni akarnék, aranyoskám;" - kezdte, és tudtam, hogy panaszkodni fog. Ez Rohacsek néni specialitása, hogy általában azzal kezdi, hogy "a világért se szeretnék zavarni" vagy "nem dicsekvésképpen mondom", esetleg "semmiképpen nem szeretnék beleszólni", és aztán jön a "de". Most az volt a szívfájdalma, hogy mióta beindult a "fotbalnézés", meg a "mértéktelen dorbézolás", azóta Pityukának, a papagájának szókincse a "gól" és a "les" szavakon kívül tizenhét vadonatúj káromkodással is bõvült, úgyhogy legyünk szívesek beszüntetni a zajongást, mert úgy ránkhívja a rendõrséget, mint a pinty. Bíztattam, hogy hívja csak nyugodtan, hátha beviszik az egész bagázst vébéstül, szotyistul, tévéstül. Kár, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. 2006. VI. 28. Tegnap a távirányító szõrén-szálán eltûnt. A lelkes szurkológárda serény és átfogó kutatóexpedícióba kezdett, de sajnos nem jártak eredménnyel - ami nem is olyan meglepõ annak fényében, hogy a keresett mûszer a fagyasztóláda alján, öt kiló mirelit spenót alatt lapult. Nagy szerencse, hogy Taki, - aki egyebként az arcfestése alapján a németeknek szurkol - civilben mûszerész, é fél óra alatt szerzett egy új távirányítót, ezzel kivívva magának az Este Hõse címet, és az ezzel járó fotelban ülési jogot. Azt hiszem, ma beszélek pár lakatossal zárcsere ügyben. 2006. VI. 29. Tegnap este találkoztunk a hûtõszekrény elõtt Jocóval. Én jégkrémért mentem, õ sörért. "Szia" köszöntem rá. "Szia" hüppögte, és láttam, hogy könnyes a szeme. Mindig elgyengít, ha sírni látom. Átöleltem, bátoritólag megsimogattam a hátát. "Téged is ennyire bánt?" - kérdeztem. "Igen" - szipogta. "Nyugi, rendbe lehet még hozni" - biztattam. "Hát, igen, de akkor is, tizenegyest kihagyni a nyolcvanadik percben..." - tört ki belõle a zokogás. Közöltem vele, hogy egy idióta, és utálom. Ettõl egy kicsit jobb lett. 2006. VII. 1. Fú, de utálom a focit! 2006. VII. 3. Én nyitottam ajtót a mindennapos vendéggé avanzsált pizzafutárnak, és a nappaliig hallható hangerõvel közöltem vele, hogy sajnos készpénz nincs nálam, így természetben fizetnék, ha ez lehetséges. Jocó megjelent a nappali ajtajában, de a többiek "Szöglet! Szöglet!" kiáltására azonnal visszafordult, a pizzafutár pedig mondta, hogy köszöni szépen a lehetõséget, de siet, mert szeretne hazaérni a második félidõre, úgyhogy legyek szíves mégis elõkeresni ezerötöt valahonnan. Most már biztos, hogy a foci lesz az emberiség kihalásának közvetlen okozója. 2006. VII. 5. Még öt nap. Akár fél lábon is. 2006. VII. 7. Három. Ezek idióták. Már félek hazamenni. 2006. VII. 8. Kettõ. Ezek megvesztek. Áginál alszom. 2006. VII. 9. Egy. 2006. VII. 10. El se hiszem, hogy vége. Pedig de. Vége!!! Sanyi a döntõ izgalmában ugyan leszakította a karnist a nappaliban, Toncsi pedig - egyelõre tisztázatlan okokból - befejelte a vitrines szekrény üvegét, de ezeket már elnézõ mosollyal vettem tudomásul. Jocó újra a régi, kedves, aranyos, minden megy tovább a megszokott mederben. Megbocsátásom jeléül még a lesszabálynak is utánanéztem a neten. Felhívtam Jocót, és elújságoltam neki, hogy most már értem. Nagyon örült.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
nyugi ...
Válasz aBry üzenetére (#2013): Majd legközelebb végig olvasom ezt a röpke 2013 kommentet hátha már volt, mielött beirok ide egy viccet... Okos...
Válasz fACE üzenetére (#2012): kb. 5szor volt es eredetileg ugy volt hogy egy amerikai es egy orosz sebesz beszelget...
2 plasztikai sebész professzor beszélget: -Nem fogod elhinni de szegény anyám kezdte elveszteni a látását a bal szemére. Odáig fajult a helyzet hogy megmûtöttem és a bal szemét kioperáltam a helyére pedig egy hal szemét ültettem be. És láss csodát azóta tökéletesen lát. -Áh ez semmi. Múltkor a testvéremnek egy stilfûrész levitte 3 ujját, és a helyére egy tehén tõgyét operáltam. Nem csak hogy tökéletesen tudja azóta használni a kezét de ha elég füvet eszik napi 1-2 liter tejet is ad. -Aha... ha elég füvet eszik ... És ezt ki látta? -Az a halszemû kurva anyád!
Válasz Twu üzenetére (#2009): juuuj :S