Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11210 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Válasz Twu üzenetére (#2009): juuuj :S
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
KingTom 2006. július 9. 1220 hozzászólás 286.
Válasz Twu üzenetére (#2008): ez inkább a fájdalom topicba kellett volna írni, nem lehet egy kellemes érzés : )
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Twu 2006. július 9. 4516 hozzászólás 28.
Kizuhant az ágyból és eltörte a hímvesszejét Miután megesett a baj, brit nõ rögvest fagyasztott borsóval próbált enyhíteni férje kínján, és lohasztani a csaknem kígyóuborkányira duzzadt vesszõn, meg a kókuszdió nagyságúra dagadt heréken. A férfit kórházba kellett vinni, ahol az orvosok egyértelmûen megállapították, hogy törésrõl van szó, és megmûtötték a pórul járt izomrészt. "Sohasem gondoltam volna, hogy eltörhet. A legborzalmasabb módon tudtam meg" - idézte a The Sun címû brit lap a vesszõfutás fõszereplõjét. "A jövõben egy kicsit vissza kell vennie a hevességbõl" - tette hozzá felesége. OUCH x|
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
En masik videot lattam Parisrol az yobb volt :D:DFDHF
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz peris üzenetére (#2004): f linkek topic de nagyon ottvan :D ;) :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
KingTom 2006. július 8. 1220 hozzászólás 286.
Válasz peris üzenetére (#2003): fasza linkek topic : ) Amúgy a video nagyon nagy xDDDDDD
fACE 2006. július 8. 2846 hozzászólás 76.
Válasz peris üzenetére (#2004): Ez nagyon nagy :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
peris 2006. július 8. 67 hozzászólás 3610.
A HOFF újra lecsap és kegyetlenebb mint valaha!!!!!!!!!!!!!!! http://video.google.com/videoplay?docid=-3382491587979249836
...and heaven's not enough. If when I'm there I don't remember you ... and heaven does enough, you think you know it, and it uses you...
Xymoth 2006. július 5. 2068 hozzászólás 140.
- Mi az, folyékony és banánízû? - Majomhányás.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz Reewus üzenetére (#2000): LoooL ::D:D
reV_snA 2006. július 3. 3524 hozzászólás 52.
lol :D:D:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Reewus 2006. július 3. 803 hozzászólás 471.
- Uram, van egy jó meg egy rossz hírem! - Ok doki essünt túl rajta, kezdje a rosszal! - Nos, itt van ez a méregdrága külföldi gyógyszer, amibõl minden áldott nap be kell vennie 1 szemet, egészen élete végéig. - És mi a jó hír? - Az, hogy ez a 20 tablettát tartalmazó doboz is bõven elegendõ lesz... ^^
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Pinki 2006. július 2. 907 hozzászólás 409.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1997): :D:DAZ! ;)
akkor is jo :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1994): ahonnan az összes. hogy azok honann azt megtalálod az elöbbi kommentjeimben ^^
reV_snA 2006. július 2. 3524 hozzászólás 52.
Ez is régi :D:D ha itt még nem volt akkor sc vagy vicclap egyikén megtalálható :D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Válasz QuDiX- üzenetére (#1994): :ASDASD :D:D:D Ez tenyleg nagyon jo ez honnan van ??
Pszichiátriai vélemény Micimackóékról Micimackó: Kórosan mézfüggõ szenvedélybeteg, aki mindent megtesz, hogy napi adagjához hozzájusson (fára mászik, méhekkel csípeti össze magát, stb). Ha nem kap mézet, mély depresszióba esik, gondolkodása lelassul, tökéletesen alkalmatlanná válik mindenfajta társadalmi-közösségi, kooperatív jellegû tevékenységre. Malacka: Totál idióta szegény. Szellemi fogyatékos (dadog, képtelen értelmesen fogalmazni, és bizonyára dyslexiás is), és növésben is erõsen visszamaradt példánya fajtájának. Mivel képtelen másokkal megértetni magát, állandó kisebbrendûségi komplexus gyötri, nem is beszélve arról, hogy még a leghétköznapibb dolgoktól is fél. Kórlapján szerepel még akut klausztrofóbia és a biztonságérzet totális hiánya is. Tigris: Megalomániás tévképzetes elmebeteg, a veszélyesebb fajtából. Meg van gyõzõdve arról, hogy a tigrisek a többi élõlény felett állnak, így a Százholdas Pagony önjelölt kiskirályát tisztelhetjük benne. Ubermensch-szindrómájához az árja tigris fajhoz való beteges ragaszkodás, túlfûtött rasszizmus társul. Közösségekbe beilleszkedni képtelen, a társadalom magányos számkivetettje õ, aki elszigeteltséget tettetett vidámsággal, és állandó pótcselekvésével, az ugrálással próbálja meg kompenzálni. Füles: Súlyosan depresszív alkat. Öregkorára belátta, hogy élete egy kudarc, egzisztenciája pedig valahol a béka segge alatt van. Nem tudott összegürcölni egy lakásravalót, ezért - míg társai jó meleg, fûthetõ odvas fákban vészelik át a teleket - meg kell elégednie egy huzatos fatákolmánnyal, ami Tigrisnek köszönhetõen minden második nap tönkrezúzódik. Ez a gyökértelen élet, valamint a seggen fityegõ mûfarok - Milne-nal minden bizonnyal az impotencia szimbóluma -, amivel a többiek állandóan baszogatják, egyszerûen elviselhetetlenné teszi az életet Füles számára. Öngyilkos is lenne, ha depressziója nem totálisan passzív magatartásban ütközne ki, és ha nem félne az újabb kudarcoktól ("mi van, ha nem sikerül?"). Kanga: Elvált asszony, egyedül neveli gyermekét - kell-e többet mondani? Az állandó házimunka és rosszcsont kölyke hamar kikészítették Kanga idegeit. Ráadásul - mivel Ausztráliából emigrált bevándorló -, idegennek érzi magát a Százholdas Pagony mérsékelt égövi élõvilágában. Ennél pedig már csak kóros férfihiánya a rosszabb: igen rágen kamatyolt már, és ezt beteges tisztaságmániáján próbálja levezetni - vár az igazira, aki sosem jön el. Zsebibaba: Csonka családból származó egyke, ennek köszönhetõen anyuci szeme fénye, és mint ilyen, egészségtelenül elkenyéztetett gyerek. Zsebibabának mindig mindent szabad, senkitõl nem kap egy jó nagy maflást, akármit is csinál. Ugyanakkor a Pagony lakói - elsõsorban édesanyja - nem fordítanak elég idõt az iskoláztatására, így biztosak lehetünk benne, hogy felnõttkorára Zsebibaba elkallódott tehetség lesz, aki egy idõ után majd az alkoholhoz vagy a droghoz fordul, hogy elfeledhesse a világ kegyetlenségét. Nyuszi: Az agresszív-neurotikus páciens iskolapéldája. Hétköznapi félelmeit felnagyítva él, ennek köszönhetõen mindig van valami, amiért aggályoskodik, és mindig van valaki, akin aggályait - heves dührohamokkal és gyakran tettlegességig fajuló tombolással - levezetheti. Elviselhetetlen természetének köszönhetõen világ életében agglegény volt, és egyenes úton van a bogaras vénemberség felé. A Pagony lakói utalják, de annyira szánalmas, hogy nem merik megmondani neki. Bagoly: A Százholdas Pagony legöregebb lakója, aki nem tud mit kezdeni a közte es a többiek között húzódó generációs szakadékkal. Hogy elfogadtassa magát, görcsösen igyekszik tudásával lenyûgözni õket, ám ez leggyakrabban tudálékosságba csap át, és még nevetségesebbé válik. Elsõsorban a fiatalabbakat, Zsebibabát és Malackát próbálja megnyerni, aminek alapján joggal feltételezhetünk némi pedofíliára való hajlamot is. Róbert Gida: Hát, elég beteg kiscsávó lehetett, ha összehozta a fenti elmeotthont... ez vmi eszméletlen :D:D:D:D:D
Válasz monster üzenetére (#1989): vicclap... is
Válasz monster üzenetére (#1988): www.mellesleg.hu egy igen hasznos kis portál ott van rengeteg por..izé poén:D meg minden
Ommm innen masolta kº oket vagy ha nem akkor mashonnan de nem is olyan regen voltak miºnd de jok meg mindig! jobb mint a semmi :D :kira
reV_snA 2006. július 2. 3524 hozzászólás 52.
ez már mind volt itt is viccnek:) Semmi megtörtént eset nincs benne :)
monster 2006. július 2. 684 hozzászólás 548.
Válasz QuDiX- üzenetére (#1986): Válasz QuDiX- üzenetére (#1985): Válasz QuDiX- üzenetére (#1984): Válasz QuDiX- üzenetére (#1983): Omg mire elértem a negyedikhez már fájt a röhögés pls mondmár meg h honnan szedted ezeket ha nem is ide akkor privátba mert még több ilyet akarok!!!Elöre is thx :pussz
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
qudix ez megtortent esemenyek alapjan irodott? :DFDHDfh
A diák fizika vizsgára megy be: Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? Diák: Lehúzom az ablakot. Tanár: Nagyon jó. A vonat 110 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakinn 30 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 200 mm * 1000 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegõ. A fülke térfo-gata 5.5 köbméter. Mennyi idõ alatt cserélõdik ki a fülkében teljesen a levegõ? Diák: Ööööö.... Kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következõ delikvens. Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? Diák2: Leveszem a pulóverem. Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz? Diák2: Leveszem az ingem is. Tanár: Ne õrjítsen meg, 40 fok meleg van és 90% páratartalom. Diák2: Akkor leveszem a gatyámat is. Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van buzikkal?! Diák2: NEM BÁNOM, HA EGY VAGONNYI BUZI SEGGBE KÚR IS, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT! :D:D
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak a tanárnõ felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnõ bepipul és rászól Pistikére: - Szerinted mit rajzoltam a táblára? - Egy faszt A tanárnõ teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba: - Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?
Kedves férjem! Azért írom Neked ezt a levelet, hogy elmondjam, végleg elhagylak. Hét éven keresztül jó feleséged voltam, és semmit nem kaptam érte. Az utóbbi két hét pedig maga volt a pokol. A fõnököd felhívott, hogy felmondtál, és ez volt az utolsó csepp a pohárban. Múlt héten, amikor hazajöttél, észre sem vetted, hogy megcsináltattam a frizurámat és a körmeimet, a kedvenc ételedet fõztem, és este egy vadonatúj hálóing volt rajtam. Hazajöttél, két perc alatt megvacsoráztál, aztán miután megnézted a meccset, egyenesen felmentél aludni. Nem mondtad, hogy szeretsz-e még, nem érintettél meg, semmit nem tettél. Vagy hazudsz nekem, vagy nem szeretsz már, bármi is a helyzet, én elmegyek. Ui.: Ha megpróbálnál megkeresni, inkább ne tedd. A BÁTYÁD és én Nyugat- Virginiába költöztünk, együtt. További remek életet! Az ex-feleséged. ~~~~~~~~~~ Kedves ex-feleségem! Semmi nem tette jobbá a napomat, mint az, hogy megkaptam a leveledet. Valóban hét éve házasodtunk össze, jóllehet Te nagyon távol állsz a jó feleség fogalmától. Sokat nézek sportot, hogy ezzel próbáljam meg elfojtani az állandó zsörtölõdésedet. Nagy baj, de ez van. Észrevettem, hogy levágattad múlt héten a hajad, de az elsõ dolog, ami az eszembe jutott, az volt, hogy "Úgy nézel ki, mint egy férfi!". Az anyám úgy nevelt, hogy inkább ne mondjak semmit, ha nem tudok valami szépet mondani. Amikor megfõzted a kedvenc ételemet valószínûleg összekevertél a BÁTYÁMMAL, mivel én már hét éve nem eszem disznóhúst. Elmentem lefeküdni, mikor megláttam rajtad az új hálóingedet, hiszen még rajta volt az ára. Imádkoztam, hogy csak véletlen egybeesés legyen, hogy a bátyám reggel 50 dollárt kért tõlem kölcsön, a hálóinged pedig 49,99-be került. Mindezek után még mindig szerettelek, és úgy éreztem, meg tudjuk oldani. Tehát amikor észrevettem, hogy nyertem a lottón 10 millió dollárt, felmondtam a munkahelyemen, és vettem magunknak két jegyet Jamaikába. De mikor hazaértem, Te már nem voltál ott. Tudom, mindennek oka van. Remélem, olyan életet élsz, amilyet mindig is akartál. Az ügyvédem azt mondta, hogy az alapján a levél alapján, amit írtál nekem, egy fillért sem fogsz tõlem kapni. Tehát csak óvatosan. Ui.: Nem emlékszem, hogy mondtam volna valaha, de Carl, a bátyám Carlaként született. Remélem nem baj! Pokolian gazdag és szabad férjed.
A székely meg a fia mennek gombázni. A fiú az egyik bokor alatt talál egy régi mordályt. Kérdezi az apját: - Mi vóna ez Édesapám? - Trombita. - szájába veszi és fujni kezdi, de a puska eldurran az öregnek meg fülig reped a szája. A gyerek kisvártatva megszólal: - Hát Édesapám hiába nevet én azért egy kicsit megiedtem!
Válasz toma üzenetére (#1978): xDDDDDDD
Válasz toma üzenetére (#1979): :)
monster 2006. július 2. 684 hozzászólás 548.
Válasz fACE üzenetére (#1975): OMG lööööööööööööl :D :D :D :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
aBry 2006. július 1. 2429 hozzászólás 106.
Válasz fACE üzenetére (#1973): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2006. július 1. 4782 hozzászólás 22.
Gádzsi defektet kap. Félre áll és elkezdi szerelni az autót. Arra jön a spanja és megkérdezi: -Há' te meg mit csinálsz?? -Én? Kiszerelem a gumit! Erre a haverja betöri az ablakot és elkezd a müszerfal körül matatni. Mire a srác: -Há' te meg mit csinálsz?? -Kiszerelem a magnót! :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz fACE üzenetére (#1973): Válasz fACE üzenetére (#1976): ezek nagyon jok :DD:D:D:D meg Face!!! :kira ;)
Pinki 2006. június 30. 907 hozzászólás 409.
Válasz fACE üzenetére (#1975): :DAS:SAD:SDA:DSD:D:D:D:D :kira :kira
fACE 2006. június 30. 2846 hozzászólás 76.
A büntetõ jog tanárom Dr. G. István, aki mellesleg karatézik már több mint 10 éve majdnem 2 méter magas, sportos. Egyik lány nem járt be elõadásra, így nem ismerte a tanár urat. Vizsgára is késve érkezett. Épp jön ki a tanár úr a terembõl amikor a lány odamegy ehhez a szimpatikus jóképû "sráchoz" és megszólítja: "Figyelj ne haragudj hogy megszólítalak, de azt hallottam, hogy ez a G. egy nagy geci." Mindenki jéggé dermedt, és suttogva elvörösödve próbálták az alulinformált lány tudomására hozni, hogy õ a tanár. De a csaj nem vette a lapot és folytatta: "Nagyon geci lehet ha ennyi embert meghúz nem?Ugye szerinted is geci?" A tanárúr már 4. diplomáját csinálja de vette a lapot: "Áh szerintem annyira azért nem." és mosolygott. Már mindenki itt kersztet vetett erre a lányra, de õ tovább erõsködött: "De hát ha mindenkit kivág meg megszivat akkor nem lehet más csak tényleg egy geci." A tanáron látszódtak már a röhögés jelei, de azért pókerarccal megszólalt: " Tudod mit? Gyere be hozzá vizsgázni és meglátjuk" A többiek eddigre már oldódtak és inkább röhögtek. A lány elég jól felkészült és úgy látszik a tanár is jó fej volt és nem felejtette el hogy õ is volt diák valamikor így végülis egy kettes osztályzat sikeredett. Azért G. úr még az index átadása közben lezseren félvállról még megkérdezte: "Na geci voltam?" Ez egy igaz történet és az idei vizsgaidõszakban történt a Pécsi Tudományegyetemen.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
lol:D
KingTom 2006. június 30. 1220 hozzászólás 286.
Válasz fACE üzenetére (#1972): xDDDDDDDDDDD
fACE 2006. június 30. 2846 hozzászólás 76.
Férj hazamegy és mondja a feleségnek: - Na, Maris kitaláltam egy új játékot! Vettem egy csomó ízesített kotont. Leoltjuk a lámpát és megmondod, hogy milyen ízû! Lámpa leó. Asszony megszólal: - Rokfortos lazac! - Várjál már vazzeg amíg felhúzom! :D :D :D :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1969): :] :D
Depresszio 2006. június 30. 926 hozzászólás 400.
lol
Válasz Gyurmi üzenetére (#1969): :D Gyerek korom ota erre gyujtok kis 1forintosokkal kezdtem ;)
Gyurmi 2006. június 29. 3646 hozzászólás 47.
Kiisszuk Retket az összes vagyonából : :DAS , 5 évig gyûjtögetett , oszt most elisszuk ::D"++
vaktabletta kapható , receptér'!
fACE 2006. június 29. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1967): Fogom becsszó. :D
Válasz fACE üzenetére (#1966): ettol nem de azert ingyen ... ertekeld :D
fACE 2006. június 29. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1965): Attól sem rúgok be amit te majd fizetsz nekem :D:DD:D:D De cáfolj rám! :D
Lol ez nem rosz koktail ... Majd egyszer lanon meghivok mindenkit :D
CreO 2006. június 28. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Gyurmi üzenetére (#1960): az atomvillanást az atombombák keverik
What else you gonna do on Saturday? ;)
Pinki 2006. június 28. 907 hozzászólás 409.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#1961): :D:D:D:D
Pr0-peller 2006. június 28. 1172 hozzászólás 301.
"Van Tesco gazdaságos óvszer, csak elobb ki kell enni belole a kempingsajtot"