Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Gyurmi 2006. június 28. 3646 hozzászólás 47.
Válasz mancs- üzenetére (#1959): Nem! Azt Csernobilban keverik :ASD"'+
vaktabletta kapható , receptér'!
mancs- 2006. június 28. 67 hozzászólás 3584.
Ez nem = az "atom villanás" nevezetü koktail-el? :hey
StaY_KooL 2006. június 28. 1000 hozzászólás 360.
Válasz fACE üzenetére (#1956): fincsinek hangzik ;) igaz nem valami olcsó... :D
igotbigbootybitches
Pr0-peller 2006. június 28. 1172 hozzászólás 300.
lehet h en vok a tudatlan de mi ez a curacao triple sec?
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
fACE 2006. június 28. 2846 hozzászólás 76.
Öcsém talált egy koktélt csak proknak :D : Chuck Norris kedvence 1 teáskanál cukorszirup 2 cl vodka 2 cl Tequila Silver 2 cl Curacao Triple sec 2 cl gin 2 cl fehér rum +feltöltéshez cola 5 cl limelé Az italokat és a limegerezdeket jéggel összerázzuk, majd hûtött longdrinkes pohárba öntjük. A poharat feltöltjük kólával. Lime- és citromkarikával, koktélcseresznyével díszítve szervírozzuk. Ja és az oldalon még egy szellemes mondat is olvasható: "Chuck Norrist nem üti ki az alkohol. Õ üti ki azt!"
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Twu üzenetére (#1950): OMG OMG OMG OMG:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
jo viccek megmegmeg :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz QuDiX- üzenetére (#1944): állatok :O
Kickass 2006. június 27. 759 hozzászólás 498.
rofl :D
no more wc3
Twu 2006. június 27. 4516 hozzászólás 28.
20:04 -!- Spaceboy [~c6749031@huwico.hu] has joined #huwico 20:04 < ircnet_gw> Hex2IP: c6749031 --> 198.116.144.49 --> nasans3.nasa.gov. 20:04 < Spaceboy> hi 20:05 < Spaceboy> is this the channel of hungarian wireless community? 20:05 < Z0l> yes 20:06 < szaboat> hi 20:07 < Spaceboy> i'm working at NASA, one of our sattelites picked up a transmission originated from Budapest, HUNGARY 20:07 < vili> :D 20:08 < Z0l> :) 20:08 < vili> our goal is world domination 20:08 < Spaceboy> if that is the case, i have to report this to international authorities 20:09 < Spaceboy> and by the way, your message 'Niggerek vagytok mind' never reach mars i'm sorry 20:09 < mosquito> :) 20:09 < szaboat> :D 20:09 < Z0l> :DDD 20:10 < vili> :D :ADS:D:ASD:ASD:AS:D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Pr0-peller 2006. június 27. 1172 hozzászólás 300.
nekem az a robbanos kocsi teccett meg die hardos is odabasz bar ezt mar olvastam vhol de akkor is fasza..
Pinki 2006. június 27. 907 hozzászólás 407.
Válasz fACE üzenetére (#1947): jah már vágom :P
fACE 2006. június 27. 2846 hozzászólás 76.
Válasz QuDiX- üzenetére (#1945): Ezek a halál estek nagyon durvák. A Die Hard funos iszonyat kemény...
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Két meleg barchobázik: - Hosszú? - Igen. - Vastag? - Igen. - Meleg? - Igen. - Rákéredzkedhetek?
ha már a morbidnál tartok : :D Ideges apuka ül a váróteremben. Végre megjelenik a szülõorvos karjaiban a gyerekkel. Ahogy jön a folyósón egyszer csak fogja magát és kétszer jól a falhozcsapja a gyereket. Az apukuka kétségbeesetten, ledöbbenve nézi - mikor odaér az orvos elmosolyodik és így szól: - Csak vicceltem! Halva született...
Csernobili nõ a selyemteszten: - Az egyik lábamat borotváltam.Ez bizony érdes. - A másikat Veet-el szõrtelenítettem.Ez bizony sima. - A harmadikat gyantáztattam... - Móricka elesik biciklivel. Miért nem sír? - ??? - Mert a kormány átszúrta a tüdejét... - Anya, anya! Az iskolában vámpírnak neveztek minket! - Csönd legyen kisfiam! Inkább edd a levest. Még megalvad. A gyerek hazamegy rég nemlátott családjához, és mikor benyit az ajtón meglátja az anyját vérbe fagyva a földön. Felsiet a húga szobájához. Látja, hogy a húga széttépve fekszik az ágy mellett. Lemegy a nappaliba és az apja ott nézi a tévét. Megkérdi tõle -Apám mi történt itt? -Jött a medve és megölte anyádat és a hugodat, nekem csak megkarmolta az arcom! -És nagyon fáj? -Csak ha nevetek. Az év 12 halálesete Az FBI minden évben, az elkövetett 36000, gyilkossággal végzõdött bûneset kivizsgálása után nyilvánosságra hozza az adott év legbizarrabb ügyeit. Íme, a 12 legelképesztõbb haláleset: 1. A 36 éves Alex Mijtust a felesége gyilkolta meg, egy 50 centiméteres vibrátorral felfegyverkezve. Mrs Mijtus megunta férje bizarr szexuális kívánságait, és az 50 centis segédeszközt teljes egészében férje hátsó fertályába helyezte, olyan súlyos belsõ sérüléseket okozva, amibe férje belehalt. 2. A 99 éves Debby Mills-Newbroughton az utcán átkelve vesztette életét. Az idõs hölgy következõ nap töltötte volna be a 100-ik életévét, az úton lánya társaságában éppen a születésnapi bulijára indult volna tolószékében, amikor elütötte a szülinapi tortáját hozó teherautó. 3. Peter Stone (42) halálát 8 éves lánya okozta, akit büntetésbõl vacsora nélkül a szobájába küldött. A fiatal Samantha Stone úgy érezte, ezt senki nem teheti meg vele büntetlenül, ezért apja kávéjába azonnal 72 darab patkányméreg tablettát rakott. Az áldozat egyetlen korty után holtan fordult le székérõl. A kislány felfüggesztett büntetést kapott, mert a bíró szerint nem volt tudatában tettének súlyosságával. A bíró késõbb valószínûleg rájött tévedésére, amikor Samantha egy hónap múlva az anyját ugyanolyan módon próbálta megmérgezni. 4. A 17 éves David Danilt barátnõje ölte meg, amikor a randevú után a fiú többet akart. A fiú ajánlatára egy duplacsövû vadászpuska adta meg a választ. Charla (a barátnõ) édesapjától kapta a fegyvert "szükség esetére". 5. Javier Halos (27) végzetét a fõbérlõje okozta. Kirk Weston annyira feldühödött azon, hogy az albérlõ már 8 éve nem fizetett bérleti díjat, hogy egy vécédeszkával halálra verte a szerencsétlent. 6. A 44 éves Megan Fry-t 14 rendõr lõtte le, amikor a szerencsétlen nõ egy kiképzõ lõtérre tévedt. Amikor a nõ észrevette, hogy az utcán néhány rendõr halad lassan, hirtelen elõugrott és azt kiáltotta "Bú!". A rendõrök - azt gondolván, hogy egy elõugró céltáblával dolguk - azonnal tüzet nyitottak rá, és a leadott 67 lövésbõl 40 el is találta a "céltáblát". Az egyik rendõr szerint a nõ "nagyon valódinak" tûnt. 7. A 20 éves Julia Smeeth-t Michael nevû bátyja egy mobiltelefonnal verte agyon, mivel a lány túl sokat beszélt. Az áldozat halálát egy törött antenna okozta. 8. A híres amerikai atomtudós, Harold Simms meggyilkolta feleségét, mert az megcsalta a szomszéddal. Az asszony szemfestékét kicserélte uránium tartalmú keverékre, ami 3 hónap alatt végzett Helena Simms-szel. Bár az áldozat a sugárbetegség összes szimptómáját mutatta (kihullott a haja, megromlott a látása), sosem került orvoshoz. 9. John Joe Winter õrmester a felesége autóját megpakolta Trintynitrate nevû robbanóanyaggal (hasonló a C4-hez), és felrobbantotta. A hölgy Ford Taurusa 750 kg robbanóanyagot tartalmazott, ami közel a duplája a 168 áldozatot követelõ oklahomai terrortámadás során használt robbanóanyagnak. A robbanást 14 kilométer távolságból is lehetett hallani. Az autó és az áldozat darabjait sosem találták meg, ellenben egy 55 méter mély krátert igen. Az útból kb. 500 méter tûnt el. 10. A 35 éves Patty Wintert szomszédja ölte meg. Falt Hame (a szomszéd) évek óta építgetett egy F6 Phantom repülõgép sugárhajtómûvet a kertjében, ami miatt a szomszédasszony erõsen tiltakozott a hatalmas hang és a tûzveszély miatt. Miután az asszony feljelentette, egy vasárnap reggel Hame áthívta szomszédját egy csésze kávéra, hogy közben megbeszéljék a helyzetet. Az asszony nem tudta, hogy galád szomszédja megváltoztatta a hajtómû helyzetét. Amikor hazafelé tartott, Hame beindította a sugárhajtómûvet, aminek forró gázcsóvája azonnal megölte a szomszédot, körvonalait beleégetve a betonba. 11. A homoszexuális Michael Lewis a "Die Hard - Az élet mindig drága" címû filmbõl merített inspirációt, hogy leszámoljon csalárd barátjával. Elkábította Tony Berry-t, beöltöztette egy kétoldalas hirdetõtáblába, amelynek egyik oldalán a "Halál a niggerekre!", a másikon pedig az "Isten szereti a Klu Klux Klant!" feliratokat mázolta. Lewis ezután áldozatával Harlembe hajtott, és kitette az utcán a szerencsétlent. Berry 2 percen belül halott volt. 12. A 26 éves Conrad Middletont ikertestvére gyilkolta meg, miután nem tudtak megegyezni a szüleik halála után rájuk hagyott ház tulajdonjogán. Conrad légúti problémával küszködött, nem érezte a szagokat, ezt kihasználva Brian kinyitotta a házban található 3 gázcsapott, gázzal elárasztva azt. Kint hagyott az asztalon egy doboz szivart, egy öngyújtót és egy cetlit, "Bocsáss meg" felirattal. Conrad rágyújtott, egy mozdulattal elpusztítva a házat és saját magát.
Spelp 2006. június 27. 14691 hozzászólás 1.
Válasz QuDiX- üzenetére (#1943): örökzöld és mindig jó! :)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Egyik este a fiúkkal voltam bulizni. Megígértem a feleségemnek, hogy éjfélre itthon leszek ... esküszöm! Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott le. Hajnali három felé, tökre bemákolva hazaindultam. Épp az ajtón belül voltam, amikor az elõszobában a kakukkos óra beindult és háromszor kakukkolt. Hirtelen, mivel tudtam, hogy a feleségem valószínû felébred, kakukkoltam kilencszer. Igazán büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam, még részegen is, hogy egy esetleges veszekedést elkerüljek. Másnap reggel a feleségem megkérdezte mikor értem haza, erre én mondtam, hogy 12-kor. Nem látszott felindultnak egyáltalán Mázlim van! - gondoltam. Viszont megjegyezte, hogy új kakukkos órát kell szereznünk. Mikor kérdeztem tõle hogy miért, így felelt: - Hát tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe", aztán még 4-szer kakukkolt, majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3-szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2-szer és aztán egy nagyot fingott.
Pr0-peller 2006. június 27. 1172 hozzászólás 300.
Olyan ronda vagy,hogy vetkozos pokerba oltoznod kell :DDSAF:SAF
reV_snA 2006. június 27. 3524 hozzászólás 52.
Válasz WickedPriest üzenetére (#1938): fasza linkek topicot elrabolták?:O
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Frissen érkezett fiatal tanárnõ az iskolában meglepõdve tapasztalja, hogy a 6.b-ben az elsõ padsorban ülõ kisfiú egész órán azt motyogja, hogy "Úgyis megbaszlak". Úgy gondolja megkérdezi az igazgatót mi a teendõ ilyen esetben. - Igazgató úr, a 6.b-ben a kis Tomika egyfolytában azt hajtogatja, hogy "Úgyis megbaszlak", mit csináljak? - Az a vörös hajú? Azzal semmit, az meg is fogja.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2006. június 27. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#1936): ez halálos:D:D:DD:D:D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Egy pár vicces videó ^^ [url=http://www.youtube.com/watch?v=ZGScfeGRaBM&search=besenyÅ‘]Anti Bácsi és a Lila Liba[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=AjM5C3C6DAU&search=gyÅ‘zike]Gyõzike ideges[/url] [url=http://youtube.com/watch?v=kZOwHbSmCv4&search=super%20mario%20kill%20bill]Super (Kill Bill) Mario[/url]
omg
Válasz fACE üzenetére (#1934): ATYAÚRISTEN ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
omg
Egy kisfiú az óvodában az egyik délelõtt így szól az óvonéninek. - Elnézest kérek, óvonéni, de szeretnék most elmenni haza, mert .... szexuális problémáim vannak. Az óvonõ kicsit hüledezik, de elengedi õt haza. Másnap az eset megismétlõdik az óvonõ legnagyobb megrökönyödésére, de a kisfiút ismét csak hazaengedi. A harmadik napon viszont már nem tudja türtõztetni magát és izgatottan megkérdezi. - Ugyan nem akarok az intim dolgaidban turkálni,...deee... khmmm... neked milyen szexuális problémáid vannak? - Tele van a tököm az óvodával!!!
Válasz fACE üzenetére (#1934): es nem sebez :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
fACE 2006. június 26. 2846 hozzászólás 76.
Megírtam Blizzardnak hogy a raider esnare-ja egész game alatt maradjon a uniton sõt még a következö gameben is és ha lehet még sebezzen is, mert így csak csata végéig van fent.
manner szelet az imba : D
Válasz NaB üzenetére (#1921): leugranak szõke eltéved féluton na?
omg
monster 2006. június 22. 684 hozzászólás 545.
Válasz ComputerSC üzenetére (#1927): Bekapok egy manner szeletet az ilyen esetekre elrejtett titkos készletemböl ^^
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Faterja ujságiro szal vicces lesz xD
gyerek wcre megy apja elvág 4 kábelt azt gg .. NORE
GSX-R 400 4 teh WIN!
ComputerSC 2006. június 22. 2786 hozzászólás 82.
Válasz NoLooseNoGame üzenetére (#1922): k£ö0l? xD És mit fog csinálni a gyerek ha éheztetni kezdik? :DASD:D
The bestest topic killer ever.
Nah elolvastam 4 oldalt grat all (nem vagyok otthon es nıncs sok net elerhetoseg)... GoGo meg tobbet!! :kira
Akkor csoportterápia ^^ :pussz
iA-KeKs 2006. június 22. 4264 hozzászólás 33.
Válasz NoLooseNoGame üzenetére (#1924): mindannyian betegek vagyunk :P
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz iA-KeKs üzenetére (#1922): Ich bin warmester szaln em én vok a beteg :D
iA-KeKs 2006. június 22. 4264 hozzászólás 33.
Válasz NoLooseNoGame üzenetére (#1922): SÜCHTI gogo korház @ város szél topic aszpiráns :D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
NoLooSE - Monster tálsalgás :) Én vok Én!! üzenete: hallod baszki apám akkora egy láma anyám már vette volna azt a baszott kártyát erre mivan?? apám azt mondja ilyen bizonyitvány mellé nem kapBAZD 4 NAPI MUNKÁM GYÜMÖLCSE VESZETT KÁRBA!! HÁT H NEM BASZNÁ SZÁJBA MAGÁT DE ELEGEM VAN MÁR !! de eldöntöttem milesz....HÁBORUT INDITOK ÉJJEL NAPPAL CSAK GÉPEZEK NEM BESZÉLEK SENKIVEL SÖÖÖT APÁM NEM JÖHET BE HOZZÁM MECCSET NÉZNI MERT BEZÁROM AZ AJTOMAT!!!!!!!! ÉS ÉN FOGOK NYERNI MUHAHAAAAAAAAAAAAAAA ·#·$50Warmester-·#·$57No! üzenete: DDDD LOOOOOOOL:ASD :ASD AS :ASD:ASDA AS AS AS ASD:ASD D:AS AS .SA -na ez az igazi joke apa vs fia háboru ^^
NaB 2006. június 21. 983 hozzászólás 368.
A barna meg a szõke nõ elmennek ejtõernyõzni. a végét meg talájjátok ki...
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Kickass 2006. június 21. 759 hozzászólás 498.
csak hogy, páran tisztába legyenek a ténnyel ez még mindig Vicctopik ;)
no more wc3
Flooyd 2006. június 21. 6866 hozzászólás 11.
sivatagba ház? ::":":A:D:A:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Twu 2006. június 21. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#1913): szépen cáfolod magad:D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
ComputerSC 2006. június 21. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#1913): Pont most mondtad, hogy azt írhatja, amit akar, tehát írhatja azt, hogy [i]"ezek nagyon sz*r viccek hanyagold plz"[/i]. Btw [i]tényleg[/i] szar viccek. Nem bántásból mondom. ^^ Válasz NoLooseNoGame üzenetére (#1916): xD
irkalsz itt kinaiul kee... szarhazi vagyok? aha tarsadalom rakfeneje? aha szar szemet szar alak? aha ujgazdag kocsog? aha szelkakas, luxusbaloldal, iskolatuntetes, istenkaromlas? aha gazemberseg, hupakolas? aha mindent egybeveve akkor nekem bizony a kurva anyamat? aha k. LOOOOOOOOOL XDDDDDD :D:ASD:D
Fiúk!Csak Penni sámik!Csigalom!Nyugavér
Válasz gerappa üzenetére (#1902): megható történet...
Pr0-peller 2006. június 21. 1172 hozzászólás 300.
ki a f*sz vagy te hogy megmondd h en mit irjak? azt irok amit akarok es te is szal nem tom mit sir a szad...
Válasz Pr0-peller üzenetére (#1907): ezek nagyon szar viccek hanyagold plz
ComputerSC 2006. június 21. 2786 hozzászólás 82.
Válasz reV.snA üzenetére (#1909): Igen, az arab terrorista beállt a ház mögé, ott nyitott egy térkaput a ház elejéhez, belenyúlt abba, és megkopogtatta az ajtót. Sõt, akkor miért nem nézett már felfelé és lefelé is? Mivan, ha helikopterrel, vagy vlmi földalattfúrójárószerûséggel jöttek?