Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

KingTom 2006. június 18. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Spelp üzenetére (#1858): omfg ezek mekkorák xDDDDDDDDDDDDD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Spelp 2006. június 18. 14691 hozzászólás 1.
Az öreg székely meg a fia mennek az erdõben. Találnak egy puskát. - Ez meg mi? - kérdi a fiú. - Nem tudom fiam. Talán egy hangszer. Úgy nézem furulya. - Szerintem inkább valami billentyûs hagszer lehet! - Ezen ne vesszünk össze fiam! Én majd fújom, te meg húzogasd a billentût! Úgy is tesznek, ahogy megállapodtak, de amint a gyerek meghúzza a billentyût, a puska elsül és golyó leszakítja az öreg fél arcát. Megszólal erre a fiú: - Maga könnyen vigyorog apám, de én magyon megijedtem! Székely családot tél idején megtámadta egy óriás feketemedve, szomszéd kérdezi az apát, hogy mi történt: - Hát, elõször rátört a fiamra a fáskamrába és szétszabdalta, azután bemászott az ablakon és felkoncolta mind a két lányomat, ezután a konyhában tüsténkedõ feleségemet falta fel, utána hazaindult, kifelé menet pedig a mellkasomat is jól megkarmolta. - Uramatyám, ez borzalmas emlék, nagyon fáj? - Áhh, csak ha nevetek.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Pr0-peller 2006. június 13. 1172 hozzászólás 300.
Anya a fiának: -Fiam ha tudtam volna h ilyen hülye leszel inkább lenyellek ! :ASFSD:SDGSSFG:D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2006. június 12. 4277 hozzászólás 32.
LOL aSD:ASD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2006. június 12. 2846 hozzászólás 76.
Pasas fáradtan hazamegy a meló után, bevág két tányér babgulyást, aztán befekszik egy kád forró vízbe. Ejtõzik, pihenget, midõn szólítja a gyomor, és beledurrant egy hosszút a vízbe. Becsukja a szemét, elégedetten pihen, aztán ahogy két-három perc múlva felnéz, hát látja, hogy ott áll a kád mellett a felesége egy üveg sörrel. - Hát te mit keresel itt? - Én?! Nem te kiabáltál, hogy ''Barbara, barikám, egy barna Borsodit''? :D:D:D:D:D:D:D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
CN életében csak egyszer ütött mellé...azóta kék az ég. Mi töténik ha CN belenyúl a konnektorba? Megüti az áramot.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2006. június 12. 2068 hozzászólás 140.
Válasz fACE üzenetére (#1852): LÉM :AS:D:S:D:S:DA:SD:S:ADS
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
CreO 2006. június 12. 1847 hozzászólás 165.
Válasz fACE üzenetére (#1851): discoveryn abban a sorozatban, amiben ilyen városi legendákat vizsgálnak meg, abban megvizsgálták ennek is a körülményeit, valóságalapját ^^
What else you gonna do on Saturday? ;)
Atyaúristen!!!!! Kórházban Beküldés ideje: 2006-06-12 Beküldo: Neger Hihetetlen, de megtörtént. Az alábbi két, viccesnek tûnõ, ám valójában halálosan komoly történet az USA-ból érkezett. A végzet... Egy külvárosi, lepusztult kórházban furcsa halálesetekre figyeltek fel az orvosok. Az intenzív osztály egyik ágyán átok ült, ugyanis akit belefektettek, azt másnap délelõtt már nem találta életben a doktorivizit. Elõször kicserélték az ágyat, nem segített. Azután különbözõ mérõeszközökkel megvizsgálták, van-e esetleg olyan sugárzás, vagy egyéb külsõ befolyás, ami mérgezõ lehet a beteg számára, de nem találtak semmit. Már éppen be akarták zárni a kórtermet, amikor az egyik furfangos ápolónak támadt egy ötlete. Kölcsönkért ismerõsétõl egy kamerát, elrejtette a szóban forgó ágyra irányítva, és hazament. Másnap a kórházigazgatónak megmutatta a felvételt, amelyen éjszaka nem történt semmi. A kamera a kora reggeli órákban viszont rögzítette, amint a kórház takarítónõje becsoszogott a terembe, elõvette ásatag porszívóját, odament az ajtóhoz legközelebb levõ konnektorhoz - ami a végzetes ágy mellett volt -, kihúzta a lélegeztetõ gép dugóját, bedugta a porszívót, és komótosan dolgozni kezdett. Ezek után a takarítónõ, mint aki jól végezte dolgát, visszadugta az életben tartó szerkezet csatlakozóját, és továbbállt egy teremmel.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1850): Yup :) A baleset oka átgondolatlan tervezés Tisztelt uram! A baleseti jegyzõkönyv 3. rovatába írott válaszommal (A baleset oka: átgondolatlan tervezés) kapcsolatos, a részletek iránt érdeklõdõ levelére az alábbi - remélem kielégítõ - leírást áll módomban közölni: Kõmûvesként dolgozom. A baleset napján egyedül dolgoztam egy hatemeletes épület tetején. Amikor munkámat befejeztem, láttam hogy valamennyi (utólag lemérve mintegy 110 kilogramm) tégla megmaradt. Úgy döntöttem, a téglákat nem fogom kis részletekben, kézben lehordani, hanem az épület oldalára szerelt, teherszállításra szolgáló csigával eresztem le. A csigakötelet a földszinten kikötöttem, felmentem a tetõre és a kötél végén lévõ ládát megraktam téglával. Ezután ismét lementem a földszintre, eloldoztam a kötelet, és erõsen szorítottam, hogy lassan leeresszem a 110 kilogrammnyi téglát. A baleseti jegyzõkönyvbõl megállapíthatta, hogy az én testsúlyom 83 kg. Meglepetésemben - amit az okozott, hogy hirtelen felemelkedtem a földrõl - elveszítettem a józan ítélõképességemet és elmulasztottam elengedni a kötelet. Így aztán nem is kell mondanom, nagy sebességgel emelkedni kezdtem az épület oldala mentén. Körülbelül a harmadik emelet magasságában találkoztam a téglákkal megrakott ládával, amely jelentõs sebességgel tartott lefelé. Ez a magyarázata koponyatörésemnek, a kisebb zúzódásoknak és a törött kulcscsontomnak, amit a baleseti jegyzõkönyvben már leírtam. Alig lassulva folytattam emelkedésemet egészen addig, amíg jobb kezem két ujja két ízület mélységben megakadt a második bekezdésben említett csigában. Szerencsére ekkorra már visszanyertem lélekjelenlétemet, és fájdalmaim ellenére is erõsen tartottam a kötelet Körülbelül ezzel egy idõben a téglákkal megrakott láda a földre csapódott, és az ütõdés erejétõl letörött az alja. Ekkor, megszabadulva a téglák súlyától, a láda mindössze 24 kilogrammot nyomott. Hagy emlékeztessem ismét a testsúlyomra. Ahogy azt bizonyára elképzeli, gyorsan esni kezdtem az épület fala mentén. Körülbelül félúton találkoztam a felfelé tartó ládával. Ennek számlájára írható a két törött bokám és jó néhány hiányzó fogam. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a ládával való ütközés annyit fékezett zuhanásomon, hogy amikor végül a téglahalomra estem, mindössze könnyebb gerinc és medencecsont sérüléseket szenvedtem. Azonban látva a himbálózó ládaroncsot, ismét elveszítettem józan ítélõképességemet, és elengedtem a kötelet �
Face ezek jó storyk vannak még? :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2006. június 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz nkA üzenetére (#1847): átmentél szivi? : P
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Rosi 2006. június 12. 1904 hozzászólás 155.
Válasz nkA üzenetére (#1847): Utólag mindenki azt mondja :) Persze aki még nincs rajta túl az sosem hiszi el :)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
nkA 2006. június 12. 3766 hozzászólás 44.
vicc = érettségi XD
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Válasz CreO üzenetére (#1845): de csak hallgassad a pliiiz dont krrrááájjtttt Mi az csikos es indexel? az aquafresh megelözi a fogszuvasodást gg no re
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
CreO 2006. június 12. 1847 hozzászólás 165.
Válasz fACE üzenetére (#1841): magát a pontos sztorit még a kabaréban hallottam :D érdekes h. mennyire "nagyképû" az usa
ez az amerikai hadiflottas tortenet teljes mertekben megmutatja az amerikaiak diplomaciai stilusat ~~ hat sztem szanalmas de amugy kurva jo tortenet
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gyurmi 2006. június 12. 3646 hozzászólás 47.
:DAS:D:SA:DS:AD:ASD 2.ban megkapta az oltást... ez ilyen Matáv hibabejelentõ stílusú. Usás meg szánalmas : P
vaktabletta kapható , receptér'!
Ez sem rossz :D Ez az eset valóban megtörtént a Word Perfect Telefonos Segélyvonalnál. Mondanom se kell, hogy az irodistát kirúgták, mindamellett o jelenleg pereli a Word Perfect szervezetét indok nélküli felmondásért. Most az elbocsátásához vezeto, szalagra rögzített beszélgetés írott változata következik: "Word Perfect Segélyvonal, miben segíthetek?" "Nos, egy kis problémám akadt a Word Perfect-el." "Miféle probléma?" "Nos, csak úgy gépelgettem és egyszer csak a szavak elmentek." "Elmentek???" "Eltuntek." "Hmm. Mit lát most a képernyojén?" "Semmit." "Semmit?" "Üres és nem fogad el semmit sem, amit gépelek." "Még mindig a Word Perfect-ben van, vagy kilépett?" "Azt hogy veszem észre?" "Jó, hagyjuk. Tud mozogni a kurzorral a képernyon?" "Nincs semmiféle kurzor. Mondtam már: nem fogad el semmit sem, amit gépelek!" "A monitora jelzi, ha áram alatt van?" "Mi az a monitor?" "Ez az a tévészeru dolog a képernyovel. Van rajta fény, amikor be van kapcsolva ?" "Nem tudom." "Nos, akkor nézze meg a monitora hátulját és keresse meg, ahol az > áramot vivo vezeték belemegy. Megvan?" "Igen, azt hiszem." "Remek ! Akkor most kövesse azt a vezetéket és mondja meg nekem, hogy belemegy-e a konnektorba." "..................Igen." "Amikor a monitor hátulját nézte, észrevette, hogy két vezeték is megy > bele?" "Nem." "Pedig igen. Arra kérem, hogy menjen vissza és találja meg a másikat is." "Oké, itt van." "Nézze meg legyen szíves, hogy ez rendesen be van-e dugva a számítógépébe." "Nem érem el." "Hm, hm. De látni látja?" "Nem." "Még ha térdre ereszkedik, vagy áthajol az asztal fölött, akkor sem?" "Ó, nem azért, mert rossz szögben vagyok, csak mert sötét van." "Sötét?" "Igen, az irodai lámpák sötétek, csak kívülrol szurodik be egy kevés fény." "Hát akkor kapcsolja fel oket." "Nem lehet." "Nem? Miért nem?" "Mert áramszünet van." "Ára........ Áramszünet?!? Aha, oké, akkor megtaláltuk. Megvan még > Önnek a doboz, a kézikönyvek, meg az összes cucc, amit a gép vételekor kapott?" "Igen, itt tartom oket a szekrényben." "Jó. Akkor szedje elo oket, szerelje szét a rendszerét, pakolja össze > és vigye vissza abba a boltba, ahol vette." "Tényleg? Ennyire rossz a helyzet?" "Attól tartok, hogy igen." "Hát, jól van, akkor nincs mit tenni. És mit mondjak nekik?" "Csak annyit, hogy maga túl hülye ahhoz, hogy számítógép-tulajdonos lehessen!!!"
Ez kõkemény! :D Ez egy rádióbeszélgetés, ami gallíciaiak és északamerikaiak között valóban megtörtént, a 106-os tengerészeti vészhívó csatornán rögzítették a gallíciai partoknál, Costa de Fisterrán 1997 10. hó 16.-án. A beszélgetés valóban megtörtént, és eloször 2005 márciusában hozta nyilvánosságra a spanyol katonai hivatal. Minden spanyol újság leközölte, és egész Spanyolország halálra röhögte magát. **Gallíciaiak: (Zaj a háttérben.)** Itt az A853 beszél Önökhöz, kérem változtasság meg a pozíciójukat 15 fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést! Önök egyenesen felénk tartanak, a távolság 25 tengeri mérföld. **Amerikaiak: (Zaj a háttérben) Azt tanácsoljuk Önöknek, hogy változtasság meg a pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést! ** Gallíciaiak: Negatív válasz. Megismételjük: változtassák meg a pozíciójukat 15 fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést! ** Amerikaiak: (Egy másik hang) Itt az Amerikai Egyesült Államok egyik tengeri hajójának kapitánya beszél Önökhöz. Ragaszkodom hozzá, hogy azonnal változtassák meg a pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést! **Gallíciaiak: Mi nem látjuk a kérésnek sem megvalósíthatóságát, sem szükségességét, ezért Önöknek javasoljuk a pozíciójuk 15 fokkal délre történo megváltoztatását, hogy elkerüljük az ütközést. **Amerikaiak (nagyon izgatott, parancsoló hang) ITT RICHARD JAMES HOWARD KAPITÁNY, AZ AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK USS LINKOLN NEVU ANYAHAJÓJÁNAK KAPITÁNYA BESZÉL, AMI A MÁSODIK LEGNAGYOBB HADIHAJÓJA AZ ÉSZAKAMERIKAI FLOTTÁNAK. KÍSÉR MINKET KÉT PÁNCÉLOS CIRKÁLÓ, HAT ROMBOLÓ, ÖT KERESZTHAJÓ NÉGY TENGERALATTJÁRÓ ÉS TÖBB HAJÓ, AMELYEK ÁLLANDÓAN TÁMOGATNAK. A PERZSA ÖBÖLBE TARTUNK, HOGY OTT EGY KATONAI MANOVERT ELOKÉSZÍTSÜNK ÉS EGY IRAKI OFFENZÍVA ESETÉN VÉGREHAJTSUNK. ÉN NEM AJÁNLOM, ÉN MEGPARANCSOLOM ÖNNEK, HOGY VÁLTOZTASSA POZÍCIÓJÁT 15 FOKKAL ÉSZAKRA!!!! AMENNYIBEN NEM HAJTJA VÉGRE, KÉNYTELENEK LESZÜNK A SZÜKSÉGES LÉPÉSEKET MEGTENNI, HOGY BIZTOSÍTSUK AZ ANYAHAJÓ ÉS A HADERO BIZTONSÁGÁT!!! ÖNÖK TAGJAI EGY SZÖVETSÉGES ÁLLAMNAK, TAGJAI A NATONAK ÉS ÍGY ENNEK A HADERONEK!!! KÉREM AZONNAL ENGEDELMESKEDJENEK ÉS MENJENEK AZ UTUNKBÓL!!! **Gallíziaiak: Itt Juan Manuel Salas Alcantra beszél. Mi ketten vagyunk. Oltalmaz minket a kutyánk, az ételünk, két sör és egy ember a Kanári szigetekrol, aki éppen alszik. A Cadena Dial von la Coruna adó és a 106-os tengeri vészhívó csatorna támogat. Sehova nem utazunk, a szárazföldrol beszélünk Önökhöz. Az A-853-as számú Finisterrai világítótoronyban vagyunk, a gallíciai partoknál. Halvány fingung sincs, hogy a spanyol világítótornyok rangsorában hányadikak vagyunk. És megtehetik a lépéseket, amiket szükségesnek tartanak és amelyekre vágynak, hogy a biztonságát a szaros anyahajójuknak garantálják, különösen, hogy nemsokára a gallíciai partok szikláin szét fog zúzódni, és ezen megfontolásból ki kell tartanunk amellett és szeretnénk Önöknek mégegyszer a lelkükre kötni, a legjobb, legegészségesebb és legokosabb Önöknek és embereiknek, ha pozíciójukat 15 fokkal délre megváltoztatják, hogy az ütközést elkerüljük.
fACE 2006. június 7. 2846 hozzászólás 76.
(sry rossz helyre írtam)
Válasz ComputerSC üzenetére (#1838): és ezt te már korábban kifejtetted nekünk :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz eX üzenetére (#1837): Ez nem szó sreznit így van, de ebgéynékt tynéelg édkeers. ^^
The bestest topic killer ever.
eX 2006. június 6. 4277 hozzászólás 32.
mint erdekesseg Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam a szót eszgébéen.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
[ ez vicc topik ]
[quote=Kurel írta(#1828)] Bemegy a részeg a templomba. Meglátja Máriát, karjaiban a kis Jézussal: - A nõnek egy sherryt, a gyereknek egy kakaót! Megy tovább, meglátja Jézust a kereszten: - Az artistának egy sört! Benyit a gyóntatószékbe, ott ül a pap. - Te meg ha befejezted a szarást, szolgáld ki a vendégeket![/quote] ANYÁD :D:D:D^^^^^^
omg
Válasz DrEVIL üzenetére (#1833): :ASDASD 1-2 üt :D
DrEVIL 2006. június 4. 359 hozzászólás 1083.
ezek kik lehettek gecc? kicsi jimmy és a bandája? nah mindegy de ez WEIRD ! Jó pár éve nyaraltunk egy baráti körrel Rostallón (Kõkaputól nem messze, Zemplénben található), ahol egy kulcsosházat vettünk ki. A tulajjal könnyen megegyeztünk, a képek alapján a ház is korrekt volt. Megérkezésünkkor azonban pár kellemetlen dolog fogadott minket, amit valószínûleg az elõzõ csoport hagyott ott nekünk. A konyhában a fazekak és zsírosbödön gondosan telehugyozva álltak, az egyik szobában a szoba közepére szart valaki. Az lámpát felkapcsolva sárgás fény világította be az étkezõ helyiséget, a leleményes elõdünk a lámpabúrát is telehugyozta. A hálószobában hiányzott a függöny karnisostul, amit késõbb az udvari WC-ben találtunk meg, valaki azzal törölte ki a seggét. Az hogy a balta az étkezõasztalba volt állítva, a benzineskanna tartalma a kamrában volt szétlocsolva már csak a hab volt a tortán. ui: sorrry a sok kommentért dehát ezeket olvasni kell !
aka : "JointRoller" "Ownitsch is a retard..." ofc! yes he is!
meg még ezis üt olyan dumák vannak benne : HF Nem tudom hogy az élet azért szar mert rövid vagy azért rövid mert szar, de mégis megpróbálok optimistán gondolni a jövõre, mert állítólag a suli az életre készít fel, és ha ez így van, akkor nem félek a haláltól. Már ha egyáltalán van mitõl félni, mert ha hihetek a vidámvasárnapos csókának a tévében, akkor az úr engem feladattal küldött erre a világra, de olyan kurvára le vagyok maradva, hogy valószínüeg örökké fogok élni. Életem elsõ szakasza elég jól telt, az oviban népszerû srác voltam, és ott találkoztam az elsõvel és mai napig hiszem, hogy az igazival. Õ volt a megtestesült költészet: ajka Weöres, szíve Arany, agya Tompa. Igaz, hogy akkoriba én is buta voltam, de azóta vettem egy 360 fokos fordulatot, bár néha még mindig összeszavakat a keverem. Az elsõ igazi pofon az élettõl akkor ért, mikor egy éteremben egy ajtón NÕK felirat szerepelt, de mikor beléptem csak budi volt. A télapó hamisságára, és a színlelet orgazmus létére nem is reagáltam igazán. Aztán eljött az iskola ideje, és hamar megtanultam azt, hogy az élet egy nagy harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal, de ezt ellensúlyozta az, hogy el tudtam végre magam fogadni olyannak, amilyen vagyok. Elvégre a kerek is egy forma, és a ki mást mondd, hazudik. Aztán megkaptam elsõ számítógépem, aminek nagyon örültem, és büszkén dicsekedtem barátaimnak, mégis hamar kiábrándultam belõle, mert rájöttem, hogy anyu, mióta megvettük a mosógépet, már rég tudott programozni. Ahogy cseperedtem, rájöttem, hogy a pénz egy nagyon fontos dolog az életben. Anyám is és apám is gyakran mondogatta "kurvára megy a pénz", csak más-más hangsúllyal. Mivel a pénz hiánya árnyékolt a be életünket hiába mondogatták, hogy a korombeliek 99%-a optimistán tekint a jövõre, én azon 1% táborát erõsítettem akinek nem volt pénze drogokra. Inkább a jóval olcsóbb alkoholhoz nyúltam . Mire 15 éves lettem, és már a 10 kedvenc filmemet (Rambó 1, 2, 3 és csicsolína pucsít 1-7) se játszotta egy tv csatorna sem, eldurvultak a dolgok. Megrongáltam egy kulcsmásoló mûhelyet, mert (még m indig rejtély, hogy miért) kiröhögtek, mikor egy 14-es kulcsot adtam be másolásra, bár így visszatekintve szerintem az akkor még kibontakozóban lévõ, mára viszont igen elterjedt és népszerû tömegsportot ûztem. Az ámokfutásról azonban hamar leszoktam, tekintve, hogy úgy ráálltam az alkoholra, hogy nagyon. Az alkohol öl, butít és nyomorba dönt, de mivel a haláltól továbbra se féltem, semmi se volt ami visszatartson. Ekkor tanultam meg azt is, h a biztonság az a veszély, amit nem érzékelünk. Ez kínos téma, nagyon nem akarok belemenni. De a pia legalább a problémákról elterelte, nem kiirtotta a gondolataimat, ámbár ennek köszönhetem elsõ, és még nagyon sok szexuális élményemet. Rájöttem, h a lányok nem véletlenül élnek az új férfi az ágyban olyan , mint a hóesés: nem tudod meddig tart és hány centis lesz" hasonlattal. Ha tudta volna, lehet nem vállal be, mert a téma kezdete ut án 5 perccel már a sörömet kortyolgattam, és azon gondolkodtam, h ogy vajon az arcára buja vigyor, vagy szánalmas mosoly ült ki? Aztá n hamar elhesegettem a gondolatot, elvégre csak 16 éves vagyok, és me gkönnyebbüléssel gondoltam vissza a biológia órán hallottakra, miszerint az ember 24 éves koráig nõhet. Sok minden történt még amire nem is emlékszem igazán, de azt határozottan állítom, h a nõk olyanok mint a pizza: jobb a húsos mint a gombás. Vagy hogy ha ni ncs más, akkor telefonszex a legtitkosabb vágyaidat is kielégíti, h a elég ügyesen bánsz a kagylóval. Nem hazudok!!! Ezek után bár azt mondhatnám, hogy elvégeztem a közép sulit, és nagy kedvvel, állandó másnapossággal vágtam bele az életbe. Sajnos azonban az t kell mondjam, hogy a hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban. Hírtelen támadt gondolattól vezérelve egy a padlóról felszedett lányt becipeltem(vagy én feküdtem a padlón és õ cipelt engem?? ?) a cseppet se higénikus mosdóba. Miután mindent gondosan kitapét áztunk a wc papírral, bele is vágtunk/tam a közepébe. Talán ha nem azzal a mai napig feltáratlan tény miértjével foglalkozok miszerint "a huzat mindig a WC felõl húz az ebédlõ felé" nem feledkezek meg a védelemrõl. Baklövés vagy sem, az óta van két gyönyörû gyerekem - márpedig kett&ot ilde; nem is rossz arány, és stabil munkával büszkélkedhetek. A munkahelyi szexuális életemmel sincs baj, egész nap baszogatnak és szopok, az asszony viszont néha panaszkodik, h hamar elalszom. Talán az ért mert 15 órát melózok 6 napon át, vagy mert elõtte egy fél éjszakát kell könyörögni érte. A munkakedvvel is már csak úgy vagyok mint az egyszerû lány a szombati buli után: vagy meg jön vagy nem. Aszem minden a vidámvasárnappal romlott el. Nem tudom. Sokszor gondolok arra, hogy lehetett volna belõlem nagy ember, talán me goldhattam volna a huzat-> wc vs. ebédlõ kérdést. Ehelyett elekt ronikával foglalkozom, és sajnálom magam. Ha már témánál vagy unk, egy jó tanács: Az áram alatt lévõ alkatrész ugyanúg y néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása... Köszönöm h elolvastad történetem, és ha elég szánalmat sike rült kelteni benned, akkor van 5 eladó gyerek, mellé jár egy grátisz feleség és te is részesülhetsz mindabból a kurvajóból ami nekem jutott. Azért így visszaolvasva életem rövid tartalmát örömmel tölt el, h egy valami mindig stabil volt az életemben. Valami, ami sosem v áltozott és talán nem is fog- nem félek a haláltól. (ezen iromány nem jöhetett volna létre azok nélkül az elmebetegek nélkül akik kitalálták ezt a sok beszólást és reméljük, hogy alaptalan állításokat. Én csak összefüggõ formába ön töttem. -fontosnak tartottam megemlíteni!! ui: érdemes végigolvasni mert beszartok AS:D:ASD
de tessék vmi nehogy azthiggyétek csak kommentelgetek : Fõhõsünk egy 18 éves srác.Eljött az a bizonyos 18-dik.Barátunk a felnõttéválás kapujában áll.Este buli, mert ennek a dolognak igencsak meg kell adni a módját.Nagy készülõdés, sürgés, forgás, ivás....A kellékek készen állnak, és lassan mi is "készen" állunk (vagy ülünk, vagy ilyesmi).Egy kis kocsmában folytatjuk az otthoni szolíd italozást.Majd természetesen egy discoban kötünk ki...valahogy.Az ünnepelt azonban 3 óra magasságában végképp megszakította a kapcsolatot a külvilággal.Hamar kellett egy sofõr (nem árt, ha autója is van) aki hazavinné.Sikerült beszerezni szerencsére.Hazavittük.Majd: ajtón berak(lök), ajtó becsuk, lelép hamar mielõtt valaki bemér minket.A lényeg most következik (ezt már õ mesélte másnap): "Hazavittetek éjjel.Le akartam feküdni de hirtelen hányingerem támadt, nem bírtam vele.A WC a bejárati ajtótól nem messze a folyóson van.Gyorsan bementem, elvégezni a dolgom.Villany fel.Hánytam.Villany le.Kotródik.Alszik.Reggel kelek fel, és nem nagyon vágom mi történt este, de nem sokára felvilágosítanak róla.Jön fater.Néz egy darabig, nem szól.Majd hirtelen: "Bebasztál, mint az állat, mi? "Erre én:ÁÁÁÁ, neeem. Fater:Nekem ne mond. Mire én:Honnan tudod? F:Honnan??Onnan drága fiam, hogy éjjel rámjött a hasmenés, ki kellett mennem klotyóra.Végzem a dolgomat majd hallok valami marha nagy zörgést, böfögést a folyósón.Gondoltam megjött a gyerek.Megindulsz a slozi felé.Ezután lekapcsoltad a villanyt a wcben,feltépted az ajtót, beleokádtál az ölembe, becsuktad az ajtót, majd felkapcsoltad a villanyt, és elhúztál aludni." sztem üt :SA:DAS:D
Válasz Kurel üzenetére (#1828): a hyposon beszartam :SAD:AD :kira
Válasz NaB üzenetére (#1823): hülye ez a vicc állat :DSA:DAS:D:ASD:AS
Kurel 2006. június 4. 1058 hozzászólás 332.
A dadogós hypot akar venni. Zárás elõtt fél perccel ér oda a boltba és ezt lihegi: - Hip, hip... - Hurrá! - mondja a boltos és lehúzza a redõnyt. Két rendõr beszélget. - Mondd haver, honnan van ilyen szép házad és autód? - Lottózóm s közben egy lóherét dörzsölök a kezemben. - Ezt én is kipróbálom. Másnap találkoznak: - Hát nem vált be a terved. Az a hülye állat megrúgott. Bemegy a részeg a templomba. Meglátja Máriát, karjaiban a kis Jézussal: - A nõnek egy sherryt, a gyereknek egy kakaót! Megy tovább, meglátja Jézust a kereszten: - Az artistának egy sört! Benyit a gyóntatószékbe, ott ül a pap. - Te meg ha befejezted a szarást, szolgáld ki a vendégeket!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Twu 2006. június 4. 4516 hozzászólás 28.
Válasz NaB üzenetére (#1823): :DAS:DAS:DASD:AS:F:D:F:S: BESOKALTAM SA:D:::SAD:D:ASDSA
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Válasz NaB üzenetére (#1823): LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL D:D:D:D:D:D
KingTom 2006. június 4. 1220 hozzászólás 285.
Válasz NaB üzenetére (#1822): :AD:ASD:AS:DASD:DSAD:ASD:ASD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
CreO 2006. június 4. 1847 hozzászólás 165.
Válasz NaB üzenetére (#1823): ez csak hangya állapotban kiba vicces, de így is üt :DD
NaB 2006. június 4. 983 hozzászólás 368.
2 hangya be van lõve, fenteregnek az uton a röhögéstõl. Arra megy az elefánt. A két hangya, röhögve: - Fogadjunk, hogy nem tudod ezt a morzsát feltenni a fejedre! Az elefánt felteszi a morzsát a fejére, a két hangya, röhögve: - Fogadjunk nem tudsz ráállni erre a mûsik morzsára! Az elefánt ráál a morzsára .. A két hangya a földön fentereg, sikoltva röhög: - Bazzeg, ez egy kibaszott nagy szendvics! EZ AZ ÉV VICCE! :ASD:AS: Képzeljétek magatokat a hangyák heléybe úgy mégnagyobbat üt! :D !
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Válasz ObeaR üzenetére (#1806): Ez az év vicce tényleg nagyon :D:D:D:D
Twu 2006. június 3. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Derick_Jr. üzenetére (#1819): lol:D::D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Sry h 2 részletbe küldöm. -Miért szegfû a jele egy politikai pártnak? -??? -mert a szeghez kalapács kell, a fûhöz pedig sarló
Az alkohol halálos ellenségem! Ahol érem ott pusztítom! - Hogy pusztult el a tehén? - ??? - Fûbe harapott! Mammut papa mammut mamának: - Na? - Neee...! Következõ nap ismét megkérdi: - Na? - Neee...! Harmadik nap: - Na? - Neee...! És kihaltak a mammutok...
nkA 2006. június 3. 3766 hozzászólás 44.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#1817): :D ejnye-bejnye :$
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
iA-KeKs 2006. június 3. 4264 hozzászólás 33.
akkor összetévesztettem FHM/CKM-el :hey
Tényleg nem volt. ^_^
The bestest topic killer ever.
Twu 2006. június 3. 4516 hozzászólás 28.
eddig nem volt ez a vicc
iA-KeKs 2006. június 3. 4264 hozzászólás 33.
Válasz ObeaR üzenetére (#1806): x-szerre ebben a topicban de még mindig :kira
nkA 2006. június 3. 3766 hozzászólás 44.
Válasz ObeaR üzenetére (#1806): isteni :DD
Gyurmi 2006. június 3. 3646 hozzászólás 47.
Válasz ObeaR üzenetére (#1806): :ASD:ASD:'"+:123.ASD::AS:ASD:'"+:'"+:'"+:AS::ASD:SA
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2006. június 3. 4277 hozzászólás 32.
Egészen vékony vonal választja el a horgászt attól, aki csak álldogál a parton, mint egy idióta. - Steven Wright
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..