Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

roNor 2006. június 3. 635 hozzászólás 594.
Válasz toma üzenetére (#1809): azért tegyük hozzá azt is hogy ezen a héten többet moderáltak mint nevettünk... amugy télleg nagyon állat :kira :kira :kira
toma 2006. június 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ObeaR üzenetére (#1806): hét vicce eddig^^
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
KingTom 2006. június 3. 1220 hozzászólás 285.
Válasz ObeaR üzenetére (#1805): ááááááááááááá :D:AS:DAS:DASDA:D
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Twu 2006. június 3. 4516 hozzászólás 28.
Válasz ObeaR üzenetére (#1806): :D:D:A:DA:S:D:A:DSAAS:D:ASF:ASDASDSAD:SAD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
ObeaR 2006. június 3. 1048 hozzászólás 337.
A milliomos horgászik a parton, csörög a mobilja. A lánya az, felveszi: - Apu most láttam egy szuper kocsit, megvehetem? - Mennyi? - 50000 dollár. - Vegyed. Két perc múlva megint csörög, most a fia hívja: - Apu láttam egy nagyon jó jachtot, megvehetem? - Mennyi? - 100000 dollár. - Vegyed. Horgászik tovább, és nemsokára kifogja az aranyhalat. Látja, hogy kicsi, vékony ezért visszadobja. Az aranyhal odaszól: - És a három kivánság? - Mondjad bazmeg.
fACE 2006. június 3. 2846 hozzászólás 76.
Kömûves Kelemen a fiának az asztalnál : Egyél már fiam, anyád már fal !
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz WickedPriest üzenetére (#1799): :P te aztán jól emlékszeaz ilyenekre :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
nkA 2006. június 3. 3766 hozzászólás 44.
:D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
eX 2006. június 3. 4277 hozzászólás 32.
twu vigyazz mert mi rajta vagyunk a listan... ASD:ASD:AS
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Twu 2006. június 3. 4516 hozzászólás 28.
Válasz WickedPriest üzenetére (#1799): hu de durci vagy distill :P te kis banned user :P
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
iA-KeKs 2006. június 3. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Twu üzenetére (#1796): ASDA:S:D:AS:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1797): innen, az RSHU-ról. Kb. 500 kommenttel ezelõttrõl... Én még emléxem rá ~|
omg
:D
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
Válasz Twu üzenetére (#1796): EZ honnan van? :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Twu 2006. június 2. 4516 hozzászólás 28.
Honnan tudod, hogy 2006-ban élsz? 1. Véletlenül a micro-n ütöd be a PIN-kódodat. 2. Több éve nem pasziánszoztál rendes kártyákkal. 3. 15 különbözõ telefonszámod van egy háromtagú családhoz. 4. E-mailt küldesz a melletted ülõ embernek. 5. Azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerõsökkel, mert nincs meg az e-mail címük. 6. Otthon is az " irodahanggal" válaszolsz a telefonba. 7. Otthonról is a 0-at ütöd elõször, hogy juss ki a "kinti" vonalra. 8. Négy éve ugyanannál az íróasztalnál ülsz, de közben három különbözõ cégnél dolgoztál. 10. A fõnököd nem tudná elvégezni a te munkádat. 11. Felhívod a családot, hogy tudd meg otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba. 12. Minden tévéreklám végén szerepel egy internet cím. 13. Ha véletlenül elmész otthonról a mobiltelefon nélkül (amit életed elsõ 10, 20, 30, 40 évében nem is ismertél), pánikba esel, és máris visszamész érte. 14. Reggel az, az elsõ, hogy bekapcsolod a számítógépet, még mielõtt kimész kávéért a konyhába. 15. Oldalra hajtod a fejed, amikor mosolyogsz. 16. Mosolyogsz és bólogatsz, miközben ezt olvasod 17. Még rosszabb: pontosan tudod kinek, fogod ezt továbbküldeni. 18. Túl elfoglalt vagy, hogy észre vedd, hogy nincs 9-es a listán. 19. Tényleg megnézted, hogy nincs 9-es a listán. 20. ....és most röhögsz magadon.
Válasz Xymoth üzenetére (#1793): : DDDD ez jóó !!!!
eX 2006. június 2. 4277 hozzászólás 32.
vicclap.hu ...összes ...4. oldal ? : DDDDDDDD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2006. június 2. 2068 hozzászólás 140.
Házaspár már 24 órája autózik. Mivel mindketten holtfáradtak, elhatározzák, alszanak négy órát, aztán folytatják az utazást. Bemennek az elsõ hotelbe, kérnek egy szobát, majd a négy óra letelte után mennek a recepcióhoz fizetni. A számla 350 dollárról szól, amit a férj kicsit soknak talál. Hívatja az igazgatót, és reklamál: - Miért ilyen drága a szoba, hiszen csak négy órát töltöttünk itt? - Tudja, ez a legolcsóbb szobánk. Szállodánk rendelkezik egy nagy úszómedencével, konferenciaközponttal, szaunával, így a szobák ára is ennek megfelelõ. - De mi nem vettünk igénybe semmilyen szolgáltatást! - Az lehet, de a lehetõségük megvolt! A férfi még vitatkozik egy ideig, majd feladja, kiállít egy csekket. Az igazgató megnézi, majd felháborodva mondja: - De ez a csekk csak 100 dollárról szól! - Igen, 250 dollárt számítottam fel azért, mert lefeküdhetett a feleségemmel . - De én nem feküdtem le a feleségével! - Az lehet, de a lehetõség megvolt rá...
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
wick a te hidrád egy kopasz állat enyém a cigány aki épp fut el elõle :)
Xymoth 2006. június 2. 2068 hozzászólás 140.
Válasz WickedPriest üzenetére (#1789): nah , hülye emberek :D
Válasz WickedPriest üzenetére (#1789): :DD
John Lenon gyilkosától kérdezik: -Hogy ölhette meg ezt az embert??! -Országunk jövõjéért meg kellett tennem... -De miért pont John Lenon?? -Lenon?! Nem Lenin?!
omg
stréberek
ez jó :D:D:
Twu 2006. június 1. 4516 hozzászólás 28.
vagy hugyozz az asszony szájába az biztos menni fog
roNor 2006. június 1. 635 hozzászólás 594.
Válasz WickedPriest üzenetére (#1784): tanulság: használj kerti budit xD
A nõk mindig nyaggatják a férfiakat, hogy hajtsák le maguk után a vécéülõkét. Lássuk a matematikai analízist, hogy mi lenne a legigazságosabb. Tételezzünk föl egy olyan a háztartást, amiben 1 nõ és 1 férfi él. Naponta mindketten 1-szer intézik a nagydolgukat és 4-szer a kicsit. Ha mindenki úgy hagyja maga után az ülõkét, ahogy használta, akkor 6-szor lehajtva marad, 4-szer fölhajtva. A nõknek az esetek 100 %-ban lehajtva kell, ezért nekik 60 % az esélyük, hogy számukra kedvezõen találják. A férfiaknak ha nagydolgot végezni mennek ki, szintén 60 % az esélye, hogy jól találják, míg ha kicsit, csak 40. Ez utóbbit 4-szeres súllyal kell számítani, így nekik ( 4x0,40 1x0,60 ) / 5 = 44 % az esély a kedvezõ helyzetre. Ezt a 44 : 60 arányú igazságtalanságot úgy lehet megszüntetni, ha a férfiak mindig úgy hagyják az ülõkét, ahogy használták, a nõk pedig naponta 1-szer felhajtják maguk után. Ekkor a napi 10 vécéhasználat után az esetek megegyezõ részében marad felhajtva és lehajtva. Ekkor a nõknek 50 % az esélyük a kedvezõ helyzetre, a férfiaknak ( 4x0,50 1x0,50) / 5 = 50 %. Az eredmény érvényes minden olyan családra, ahol megegyezik a - vécét használó - nõk és a férfiak száma.
omg
Válasz Twu üzenetére (#1782): jó bocs nem kaptram értesitöt erröl ...
Twu 2006. május 30. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1781): ASszem mar ex figyelmeztetett hogy hagyd ezt abba .... 1 smiley miatt ne irj kommentet ;1
Válasz Xymoth üzenetére (#1780): [ mar egyszer szoltam hogy nemkene mindennap 5x 20 helyre beirni egy szmajlit hogy nojjon a forum hozzaszolasaid szama. kosz ]
Xymoth 2006. május 30. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Gyurmi üzenetére (#1778): én csak most világosultam meg :D
Válasz Kurel üzenetére (#1777): ugye :D
Gyurmi 2006. május 30. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Xymoth üzenetére (#1776): Ez derégi
vaktabletta kapható , receptér'!
Kurel 2006. május 30. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Xymoth üzenetére (#1776): Te egy zseni vagy :)
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Rájöttem miért olyan imba a Coil Nova azért mert Coil+Nova=gg Coil=C Nova=N szal Coil+Nova=CN= gg CN=Chuck Norris= gg na ezért imba a coilnova :kocka :kocka
Kickass 2006. május 30. 759 hozzászólás 498.
xDDDD
no more wc3
Válasz Kickass üzenetére (#1759): leesett!
N_a_H_u_ 2006. május 30. 37 hozzászólás 4901.
[flame]
Human IMBALANCED!!!!
Válasz ObeaR üzenetére (#1771): :ASDASD:D (joke) a jokera :D
ObeaR 2006. május 28. 1048 hozzászólás 337.
Válasz GaBeZ üzenetére (#1769): : )
GaBeZ 2006. május 28. 24 hozzászólás 6111.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#1765): ez tetszik :kira :)
Xymoth 2006. május 28. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Kickass üzenetére (#1767): vagy nem :D
Kickass 2006. május 28. 759 hozzászólás 498.
Válasz Depresszio üzenetére (#1766): puff neki......gondolkozz kicsit rajta, le fog esni :D
no more wc3
Válasz Kickass üzenetére (#1759): bocsi én nem értem
Válasz NoLooseNoGame üzenetére (#1764): xDDD A TÖbi is OWNAGE :D Akkor leirok eggyet emlékezetböl (régebbit, d ejót:D) Nyuszika jókedvûen piros rollerrel megy az erdõbe,kiér a tisztásra és látja a medvét aki tök rlszegen fekszik és körülötte sok üres üveg van.A medve meglûtja nyuszikát és kérdezi tõle: -Honnan van ilyen szép rollered nyuszika? -Tudod én nem iszom el a pénzem így meg tudom magamnak venni azt amit szeretnék. Másnap megint kimegy a nyuszika a rétre de ezúttal szép Piros biciklivel.Látja hogy a medve megint részeg.A medve így szól hozzá: -te nyuszi honnan van ez a jó kis bicajod? -tudod nem iszom el a pénzem és meg tudom venni magamnak azt amit szeretnék. Harmadik nap a nyuszika tûzpiros Ferrarival érkezit a tisztásra, de nem találja a medvét... kis idö elteltével egy helikopter száll le és a medve kiszáll belöle a legujabb bõrdzsekiben. Kérdezi tõle a nyuszi: -Honnan van a ... -Tudod nyuszika...Visszaváltottam az üvegeket :P(bocs a hibákért fáradt vagyok)
Megy a nyuszika az erdöben .Egyszer csak a tisztáshoz ért , látja a medvét inni.Szépen behajoljt a medve a tó fölé és iszik.Gondolja a nyuszika h de rohadtul seggbe lehetne rugni.Odamegy mögé yól seggberugja.Medve nagyon mérges lesz megy az oroszlánhoz az állatok királyához, aki összehivja az összes állatot Oroszlán: Na Medve koma mondd el mit láttál Medve:Nem láttam pontosan, de nem volt nagy állat és nagy hosszu szürke fülei voltak. Nyuszika hátrasimitja a füleit és igy szol a szamárhoz: -Hát haver te most rohadt nagy bajban vagy...
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
Gyurmi 2006. május 27. 3646 hozzászólás 47.
Kemény srác vagy , lehetek a haverod?~~~
vaktabletta kapható , receptér'!
roNor 2006. május 27. 635 hozzászólás 594.
Válasz Xymoth üzenetére (#1761): régi de még most is lehet rajta jókat derülni :kira :kira :kira - vbagy csak beszivtamXD
Xymoth 2006. május 27. 2068 hozzászólás 140.
Két jóbarát, egész hétvégén nem tanult, és bulizott Balatonon. Hétfõn a ZH elõtt fél órával küldenek a professzornak egy sms-t: -Tisztelt Professzor! Defektet kaptunk, nem érünk be az dolgozatra, ezért kérjük, adjon más idõpontot. A Professzor annak rendje és módja szerint küld nekik egy új idõpontot. A srácok neki is veselkednek, és felkészülnek becsülettel. A dolgozat napján a prof. két különbözõ terembe ülteti le õket, és eléjük teszi a vizsgalapot, majd kimegy. Kérdés 1.: Mi a Szociológia értelme? (10 pont) Kérdés 2.: Melyik kerék? (90 pont)