Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

CreO 2009. november 1. 1847 hozzászólás 165.
Egy arab sejknek, akinek különleges vércsoportja van, sürgõsen le kell cserélni a vérét. Busás jutalom ellenében keresik az embereket, akik vért adhatnának. Kohn is jelentkezik, majd megcsapolják. Másnap ott a sejk hálája, egymillió dollár. Egy idõ múlva újra szüksége van a sejknek vérre. Kohn rohan, hogy újból adhasson. Másnap ott a sejk hálája: egy Tibi csoki. Kohn felháborodva panaszolja a rabbinak, hogy mi történt. A rabbi válasza: Mit csodálkozol? A te véred folyik benne...
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz Narancsnor üzenetére (#10311): ez kb olyan hogy sir vmi a konyhába odamész kinyitod a hûtöt, á hát fasírt.
Haters Gonna Hate
toma 2009. október 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz NaB üzenetére (#10310): jó:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mefi2- 2009. október 30. 1327 hozzászólás 261.
xD imádom az ilyen vicceket. Nari van még?
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
chathan 2009. október 28. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10311): ez fájt:D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Narancsnor 2009. október 28. 833 hozzászólás 442.
Pistike megy haza, és már az ajtóban hallja bentrõl hogy: - áááááááááá. Óvatosan benyit, megy a hang irányába, egyre hangosabb: - ááááááááááá. Belép a fürdõbe és látja, hogy a ruhák áznak a kádban
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
NaB 2009. október 28. 983 hozzászólás 368.
-Móriczka te mi akarsz lenne ha nagy leszel? -Katona. -De azt lelövi az ellenség! -Akkor ellenség!
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
eX 2009. október 28. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mefi- üzenetére (#10308): jó:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mefi2- 2009. október 28. 1327 hozzászólás 261.
Két barát találkozik az utcán. - Képzeld, megnõsültem! - mondja az egyik. - Tényleg? És kit vettél el? - Jézus Máriát! - Ne hülyéskedj már! - De komolyan. Itt a fényképe, nézd meg! - Jézus Mária!
pisko 2009. október 22. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Locust üzenetére (#10306): :D:D:D
Locust 2009. október 22. 2397 hozzászólás 107.
"Annyira nem vagyok nõies, hogy a nõgyógyászom "Uram"-nak szólít." D:A?:SAD?::DX
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Rosi 2009. október 22. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Scarface üzenetére (#10303): Ez nekem is betalált :DD
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Mark 2009. október 21. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Scarface üzenetére (#10303): jéézus de felröhögtem :D:D:DS:D
JET JAGAAAR!
Scarface 2009. október 21. 657 hozzászólás 567.
mi chuck norris email címe? gmail@chucknorris.com :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
NaB 2009. október 19. 983 hozzászólás 368.
Egyéb iránt itt is szerepelt már, úgy 3éve sc-n is.:)
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
_Naszgul 2009. október 19. 314 hozzászólás 1205.
Válasz Mefi- üzenetére (#10298): ctrl c+ ctrl v
Sztifu!
Fire_Shaman 2009. október 19. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Mefi- üzenetére (#10298): bashu :)
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Rosi 2009. október 19. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Mefi- üzenetére (#10298): Utóbbi természetesen :-)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Mefi2- 2009. október 19. 1327 hozzászólás 261.
Válasz .Naszgul üzenetére (#10289): Ezt te alkottad vagy ctrl c+ ctrl v?
Landwalker 2009. október 19. 417 hozzászólás 962.
[url=http://notalwaysright.com/all-games-rated-d-for-delicious/1608]Ostoba emberek[/url] nem nagyon tudtam eldonteni, hogy most vicc vagy fasza linkek topicba tegyem, de kegyetlen esetek vannak itt! :D
chathan 2009. október 16. 1198 hozzászólás 291.
Válasz .Naszgul üzenetére (#10289): szakadok:DDDD
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
_Naszgul 2009. október 16. 314 hozzászólás 1205.
Válasz Nightmareprince üzenetére (#10294): :D :D
Sztifu!
Válasz .Naszgul üzenetére (#10289): Bazdmeg ez mekkora istenem én szakadok rajta. :kira
Retek-Harcos 2009. október 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz .Naszgul üzenetére (#10289): sux :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
CreO 2009. október 15. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#10290): nemtom mirõl beszélsz, szerintem jó :DD
_Naszgul 2009. október 15. 314 hozzászólás 1205.
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#10290): :confused
Sztifu!
Fire_Shaman 2009. október 15. 5883 hozzászólás 14.
Válasz .Naszgul üzenetére (#10289): ezt olvastam..nekem nem adta :confused
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
_Naszgul 2009. október 15. 314 hozzászólás 1205.
Lány: Szia Fiú: helló Fiú: ki vagy? Lány: csak egy valaki? Fiú: Valaki, akit ismerek? Lány: nem Fiú: Akkor mi a fenéért zavarsz engem? Lány: hát, akkor bocccccsi Lány: csak csetelni akartam veled Fiú: miért? Lány: mind1, egy seggfej vagy Fiú: Hé, várj egy percet Lány: igen? Fiú: nézd sajnálom. Csak 1 kicsit paranoiás vagyok Lány: paranoiás? Fiú: igen Lány: mitõl? Lány: tõlem? Fiú: Nem. Bújkálok. Lány: LOL Fiú: Kurvára ne nevessél rajtam! Fiú: Ez a szarság komoly! Lány: Mi elõl bújkálsz? Fiú: A zsaruk elõl. Lány: ne akarjá már átbaszni Fiú: Komolyan mondtam. Lány: Nem teljesen értem Fiú: Üldöznek a zsaruk. Lány: Miért? Fiú: Köröznek három államban. Lány: Miért??? Fiú: Ez egy kissé zavarbaejtõ. Fiú: Megerõszakoltam egy pulykát. Fiú: Halló? Lány: Te beteg vagy, baszd meg. Fiú: Küldd el nekem a képed. Lány: miért? Fiú: hogy tudjam, hogy nem közülük való vagy. Lány: Mik közül? Fiú: Zsaruk. Lány: nem vagyok zsaru, mondtam már Fiú: Akkor küldd el a képed. Lány: várj Fiú: Siess. Fiú: Ott vagy még? Fiú: baszd meg, zsaru! Lány: hé, bocsi Lány: valamit meg kellett csinálni az anyámnak Fiú: Azt hittem, a képed keresed, h elküldhesd nekem. Fiú: Miközben valójában a hatóságokat értesítetted. Fiú: Vagy nem!? Lány: nem errõl van szó Fiú: Akkor meg? Lány: nem akarom átküldeni a képem, mert nem vagyok valami csinos Fiú: A legtöbb zsaru nem Lány: NEM VOKIBASZOTT ZSARU, TE FASZFEJ! Fiú: Akkor küldd el a képed. Lány: jó. Mi az e-mail címed? Fiú: Csak küldd át itt. Lány: rendben *KÉP* Lány: Megkaptad? Fiú: Várj. Épp nézem. Lány: Ez a kép májusban készült rólam Lány: Azóta könnyebb vagyok pár kilóval Fiú: Reméltem is Lány: mivan?!? Lány: ez megsértette az érzéseimet Fiú: Valóban? Lány: Igen. Nem sokkal vagyok kisebb, mint akkor voltam. Fiú: Attól jobban éreznéd magad, ha én is átküldeném a képem? Lány: igen Fiú: Okés, hadd keressem meg. Lány: kks Fiú: Tessék, itt is van. *KÉP* Lány: ez nem te vagy. Fiú: Dögöljek meg, ha nem én vagyok! Lány: Te nem így nézel ki. Fiú: Ezt meg honnan a picsából tudod? Lány: mer a profilodban más kép van. Fiú: A profil kép hamis. Fiú: A zsaruk elõl bújkálok vele. Lány: Úgy nézel ki, mint a Farm Fresh fickó lol Fiú: Hát, te meg úgy, mint aki MEGETTE a Farm Fresh fickót.... Fiú: Nem is beszélve a zöldségekrõl. Lány: Baszódj meg Fiú: Terveztem, míg meg nem láttam a képed Fiú: Most egy hétig nem fog felállni a faszom. Lány: Nem kellett volna elküldenem azt a képet. Lány: Eddigis csak oltottál miatta. Lány: Megbántottál. Fiú: És a Farm Fresh fickónak nevezni engem nem bántó? Lány: Azt hittem, csak átbaszol azzal a képpel! Fiú: Miért tettem volna? Lány: Nem tudom elhinni, hogy a zsaruk üldöznek Fiú: Nem tudom elhinni, hogy a Télapó hagyja, hogy az ölébe ülj.. Lány: BAZD MEG!!! Fiú: Mindkét lábát eltörnéd. Lány: Egy KIBASzott seggfej vagy. Lány: Egész életemben csúfoltak a súlyom miatt Lány: és te is csak nevetsz rajtam, pedig nem is ismersz Fiú: Ok. Sajnálom. Lány: Nem, valójában nem Fiú: Igazad van. Tényleg nem. Fiú: HAARRRRR! Lány: Végeztem veled Fiú: Beng. Sajnálom. Lány: Tiltólistára teszlek Fiú: Várj 1 pillanatot Fiú: Rosszul indítottunk. Fiú: Akarod elölrõl kezdeni? Lány: Nem Fiú: Kinyalom a puncidat Lány: Micsinálsz? Fiú: Hallottad. Fiú: Azt mondtam, kinyalom a puncidat. Lány: Aszittem azt mondtad, h nem tudod felállítani, most, h láttad a képem Fiú: Fel kell neki állnia, h kinyaljam a pinádat? Lány: Szeretném látni azt a férfit akit felizgat, ha kinyalhat Fiú: Hát, én más vagyok, mint a többi férfi. Fiú: Engem más izgat fel. Lány: Például mi? Fiú: Tényleg tudni akarod? Lány: Nem tudom Fiú: Igennel vagy nemmel kell felelned. Lány: Félek megtenni Fiú: Miért? Lány: mer Fiú: mer miért? Lány: lássuk csak Lány: azt mondtad, pulykákkal csináltad. Dagadtnak neveztél. aztán meg ki akarsz nyalni Lány: ez neked nem tûnik furcsának? Fiú: Neeem Lány: hát nekem az Fiú: Remek. Nem teszem meg, ha te nem akarod Lány: Nem azt mondtam Fiú: Ezt vehetem igennek? Lány: Gondolom. Fiú: Ok. Akkor egy kicsit segítened kell, hogy felizguljak. Fiú: Szeretnél segíteni? Lány: Mit kéne tennem? Fiú: Úgy kell beszélned, mint egy kalóznak. Lány: ??? Fiú: Amikor elkezdek puhulni... mondd azt, h "HARRRR!!!" Fiú: ok? Fiú: Halló? Lány: Ezt nem gondolhatod komolyan Fiú: Pedig dehogyne,! Fiú: Ez az én fantáziám. Lány: ez aberráció Fiú: Akarod vagy nem? Lány: Igen, akarom. Fiú: Akkor megteszed? Lány: hogyne Fiú: Ok. Kezdjük. Fiú: Finoman lehúzom a bugyid, és elkezdem masszírozni a combod. Fiú: Kezd felizgatni téged, ahogy a nyelvem a felszínén siklik Fiú: Óvatosan elkezdem a nedves puncid nyalogatni. Fiú: Fel és le mozgatom a nyelvem a sima pinádon. Lány: mmmm ezaz Fiú: ó-óh ...kezdek puhulni. Lány: Har Fiú: Ennél jobban kell csinálnod! Fiú: A képed télleg randa volt. Lány: HARRRRRRRRRRRR Fiú: Áhhhh. Sokkal jobb. Érezm, minden mozdulattól egyre nedvesebb lesz a puncid. Fiú: Óvatosan bekapom a csiklód, és ki-be mozgatom a számmal. Fiú: A testnedveid az állkapcsomon folynak le, és az illatod eljut az orromig. Fiú: Úgy érzem, teljesen lefegyverez a nõiességed. Lány: mmmmmm jó vagy Fiú: Érzem, a combod egyre jobban megfeszül, ahogy egyre erõsebben szopom Fiú: kezdek puhulni Lány: HARRRRRRR Fiú: Mmmm, megragadom azt a terebélyes segged a kezeimmel. Fiú: Elõre-hátra kezdesz hintázni. Fiú: kezdek puhulni Lány: ez hülyeség Fiú: ...még mindig Fiú: Csináld! Lány: HARRRRRRRRRRRRR Fiú: Átfordítalak, hogy kinyaljam a segglyukad. Fiú: Szétfeszítem azt az anyahajót, amit a seggednek hívsz. Fiú: Látom, amint kakadarabok csüngenek a szûrös segglyukadon. Lány: MI A FASZ?!?!? Fiú: Gusztustalanul bûzlenek. Lány: ISTENEM!! HAGYD ABBA!!! Fiú: Kezd elegem lenni a ronda seggedbõl Fiú: Leszakítom a falábad. Fiú: És felnyomom a seggedbe. Lány: EGY KIBASZOTT PSZICHOPATA VAGY!! Fiú: Aztán forró karamellát öntök a fejedre. Fiú: És kibaszott almás cukorkává változtatlak... Fiú: Majd arcon rúglaj! Lány: BASZD MEG SEGGFEJ!! Fiú: A celluloid az arcodról nekiütõdik a kabin falának... Fiú: A papagájod elrepül. Fiú: ...megint kezdek puhulni. Fiú: Halló? Fiú: Mondd ki! Fiú: HAARRRRRR!!!!!!!!!!
Sztifu!
Spelp 2009. október 12. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Mark üzenetére (#10287): akkor publikáld is pls:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Mark 2009. október 12. 1728 hozzászólás 178.
Válasz paradoX üzenetére (#10285): :D majd ha hazamegyek megnézem a nyolcéves win reinstallnál elmentett dokumentumok könyvtárat, hátha ott van vhol a Beérkezett fájlokban :D
JET JAGAAAR!
eX 2009. október 12. 4277 hozzászólás 32.
Válasz paradoX üzenetére (#10285):::DAS:D:+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
paradoX 2009. október 12. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#10284): az vicces volt de remélem már nincs meg neked:D:D:
MinD You!
Mark 2009. október 11. 1728 hozzászólás 178.
Válasz paradoX üzenetére (#10283): sztem a durva az, hogy miket linkelgetsz ártatlan embereknek :D egyszer nekem is küldtél vmi elég erõs saját készítésû w3 képregényt vagy mit :D
JET JAGAAAR!
paradoX 2009. október 11. 4067 hozzászólás 37.
  Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *http://www.sg.hu/galeria/1172948722/11729487221255275577.JPG *gondoltam dobok egy ilyet:D t?ma says: *:DDDDD    Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *igen erõs :D t?ma says: *jóvan rudi féluton meg is akadt *D: *:D    Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *mi?:D t?ma says: *azaz:D    Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *nem értem *hol akadt meg? *megy hozzád és elfáradt? DS:SA::SAD:ASd t?ma says: *torkomban *:D    Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *ahhhhhhh t?ma says: *túró rudi omfg :D    Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *azthittem NoLosse:DDSA t?ma says: *leülhet, egyes! :D    Levi |- DubFX ADDiCT !     says: *epic !:D *sztem megy RSHU-ra:D t?ma says: *A:DA.d NooLooseNoGame = Ménesi Rudolf:)
MinD You!
Spelp 2009. október 8. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10281): így már jó! e!
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2009. október 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#10280): http://napirajz.hu/archives/2008/09/10/ELSO/#comments na! e!
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Spelp 2009. október 7. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10279): ez így most nem jött át, szóval holnap keresd csak ki:)
toma 2009. október 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#10278): errõl mindig az az építkezõs napirajz jut eszembe, az "ablakkal(vagy ajtóval?) színel,e!" vagy hogy van csak kurva lusta vagyok kikeresni :DD
Spelp 2009. október 7. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Flooyd üzenetére (#10277): jóó:D errõl a fafaragó parasztbácsit megkérdezi az újságíró: -Mi lesz ebbõl Józsi bácsi? -Hááát fiam tartógerenda az új házba. Újságíró elmegy, pár óra múlva visszatér látja h Józsi bácsi még mindig farag, megkérdezi ismét: -Mi lesz ebbõl Józsi bácsi? -Hááát fiam oszlop lesz a verandára. Emberünk ismét el, majd vissza, Józsi bácsi még mindig tart. -Mi lesz ebbõl Józsi bácsi? -Hááát fiam az asztalba új láb. Újságíró el, visszatérve látja, hogy Józsi bácsi ribizlivörösen de még mindig farag. -Mi lesz ebbõl Józsi bácsi? -Fogpiszkáló ha el nem baszom!
Flooyd 2009. október 7. 6866 hozzászólás 11.
Német és magyar parasztbácsi utazik a buszon. A magyar egyszercsak elõkap egy almát. -Hát ez mi? - kérdi a német -Ez egy igazi magyar alma. -Óó, hát nálunk ötször ekkora terem. Jó, bácsi elrakja az almát, elõvesz egy szõlõfürtöt, német ismét csak kérdezi: - Hát ez mi? - Ez bizony egy igazi magyar szõlõfürt - Óó, hát nálunk tízszer ekkora terem. Parasztbácsi ismét elrakja a szõlõt, elõkap egy paradicsomot, német ismég meglepõdik és kérdez: - Hát ez mi? - Ribizli bazdmeg! :DDdd
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
palika ácsorog az erdõben, a barátja akárhogy keresi, nem találja. miért? mert pálmafa.
Spelp 2009. október 6. 14691 hozzászólás 1.
[quote=Pr0-peller írta(#10272)]Válasz eX üzenetére (#10271): xDD>F@2>E!@![/quote] küldtem egy e-mait választ várnék:kira
iA-KeKs 2009. október 6. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Mefi- üzenetére (#10273): You have taken the LeaD
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Mefi2- 2009. október 6. 1327 hozzászólás 261.
Blue taking the lead... :D
Pr0-peller 2009. október 6. 1172 hozzászólás 300.
Válasz eX üzenetére (#10271): xDD>F@2>E!@!
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2009. október 6. 4277 hozzászólás 32.
Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete: anyámék mindig pirossal díszítik a karácsonyfát Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete: szomszéd meg mindig kékkel Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete: lehet lesnének egyet, ha felkapnám a vállamra a karácsonyfát, jobb kézben shotgun, átpattognék szomszédba és belebasznám a karifánkat az övék helyére Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete: és a narrátor beordítaná, hogy blue leads Szhabee üzenete: :D:D:D:D:D:D:D Szhabee üzenete: LOOOOL:D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mefi2- 2009. október 5. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Nightmareprince üzenetére (#10269): hihi :D ez nagyon adja.
MI vet véget egy néma házaspár veszekedésének? A villanyoltás.
Fire_Shaman 2009. október 3. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Xymoth üzenetére (#10265): Válasz Kurel üzenetére (#10266): :D:D:SA:D:sA:D
CreO 2009. október 3. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Kurel üzenetére (#10266): 2. kurvanagy:DD