Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11210 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Xymoth 2006. május 27. 2068 hozzászólás 140.
Két jóbarát, egész hétvégén nem tanult, és bulizott Balatonon. Hétfõn a ZH elõtt fél órával küldenek a professzornak egy sms-t: -Tisztelt Professzor! Defektet kaptunk, nem érünk be az dolgozatra, ezért kérjük, adjon más idõpontot. A Professzor annak rendje és módja szerint küld nekik egy új idõpontot. A srácok neki is veselkednek, és felkészülnek becsülettel. A dolgozat napján a prof. két különbözõ terembe ülteti le õket, és eléjük teszi a vizsgalapot, majd kimegy. Kérdés 1.: Mi a Szociológia értelme? (10 pont) Kérdés 2.: Melyik kerék? (90 pont)
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
roNor 2006. május 27. 635 hozzászólás 597.
Válasz Kickass üzenetére (#1759): loooooooooooooooooooooool ezen borultam :kira
Kickass 2006. május 27. 759 hozzászólás 501.
Repülés közben hirtelen leállnak a motorok. A pilóta beszól a mikrofonba: - Kérem, mindenki maradjon a helyén, ne nehezítsék meg az azonosítást... Köszönjük!
no more wc3
Egy tüzoltóságon a laktanyaparancsnok kényelmesen lesétál a beosztottaihoz, leül, iszik egy kávét, majd megszólal: - No, fiúk, lassan lehet szedelõdzködni. Ég az APEH.
Kurel 2006. május 27. 1058 hozzászólás 333.
Válasz Xymoth üzenetére (#1754): xDDDDDDDD
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
A skinhead megkéseli a cigányt. A rendõrök veszik fel a jegyzõkönyvet: - Hogy történt az eset? - Jött felém a Gazsi, megbotlott, s beledõlt a késembe. Aztán még ötször.
fACE 2006. május 27. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Xymoth üzenetére (#1754): :::D::DD:D:D::D:DD::D:DDDDDDDDDDDDD:D::DD:DDDDDDDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Szexuális szokásokat firtató felmérés eredménye: A nõk 10%-a vihetõ ágyba az elsõ randin A férfiak 20%-a szeretkezett már extrém helyeken A nõk 36%-a napozik meztelenül A nõk 45%-a elõnyben részesíti a kékszemû, szõke férfiakat A nõk 46%-a megtapasztalta már az anális szexet A nõk 70%-a a reggeli szexet részesíti elõnyben A férfiak 80%-a nem létesít homoszexuális kapcsolatot A nõk 90%-a szeretne erdõben szeretkezni A nõk 99%-a még soha nem szeretkezett irodában Következtetés: Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen nõt korán reggel az erdõ közepén anális szexben részesíts, mint arra, hogy a munkaidõ letelte után az irodában kapd el a kolléganõdet. Tanulság: Ne maradj bent munka után, semmi jó nem sül ki belõle!
Válasz homesweethome üzenetére (#1747): ez jó A végévél együtt meg OWN :D:D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Kickass 2006. május 27. 759 hozzászólás 501.
Válasz Xymoth üzenetére (#1749): rofl xDDD
no more wc3
Válasz roNor üzenetére (#1750): Tényleg sorry:D
roNor 2006. május 27. 635 hozzászólás 597.
Válasz homesweethome üzenetére (#1747): lol lehagytad a végét ^^ - Sárgák, sárgák!!! - üvöltik a kínaiak. xD
- Mi az a három szó, amit nem szeretnél hallani nap mint nap, egy romától? - Jó reggelt, szomszéd! Jézus sétál a Váci utcán. Köré gyûlnek az emberek csodálják, ámuldoznak. Jézus odalép a vakhoz ráteszi a kezét a vak szemeire, mire az rögtön látni kezd. Odalép a sükethez ráteszi a kezét a süket füleire, rögtön hallani kezd. Jézus odalép a cigányhoz.... mire az rémülten hátrál: - Hozzám ne nyúlj, rokkantnyugdíjas vagyok!
Válasz homesweethome üzenetére (#1747): :ASD:AS:D:ASDAS
A repülõgép légörvénybe kerül, kigyullad az egyik motor. A repülõgép szép lassan elkezd veszteni a magasságából. Mivel az óceán felett repülnek, a legközelebbi leszállópálya több órára van, így a pilóta szózatot intéz az utasokhoz: - Hölgyeim és uraim! Sajnos le fogunk zuhanni, amennyiben nem szabadulunk meg egy kis túlsúlytól. A stewardessek már kidobtak minden felesleges tárgyat, de ez is kevés volt, így az utasok közül is fel kell áldoznia magát néhányuknak. Van önkéntes jelentkezõ? Néma csend. - Akkor valamilyen tulajdonság alapján kell választanunk. Mivel szeretnénk elkerülni a rasszizmus látszatát is, ezért ABC sorrend szerint fogunk választani. Kérem, álljanak fel az afro-amerikaiak! Nem áll fel senki. - Akkor kérném a barna bõrûeket! Ekkor egy kis színes bõrû fiú megkérdi az apját: - Apa! Én eddig úgy tudtam, hogy mi afro-amerikaiak vagyunk. A bõrünk is barna, miért nem jelentkeztél? - Kuss, kisfiam! - mondja az apja. - Mi itt most niggerek vagyunk, menjenek a hülye kínaiak elõbb! ^^
Face Viccek > all
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Twu 2006. május 26. 4516 hozzászólás 28.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1735): hát öreg...:DDD neked több viccet kéne irnod bmeg :D nagyon érzed :DD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
fACE 2006. május 26. 2846 hozzászólás 76.
Rendõr elküldte családját nyaralni, egy hét mulva utánnukment és kiéhezve nekiesett feleségének. - De drágám, itt nem lehet... Bejöhetnek a gyerekek! Mennyünk inkább le a parkba. Úgy is lett. Ott hevesen szeretkezni kezdtek. Fél úton sem voltak amikor megjelent egy rendõr és meg akarja buntetni õket. Megszólal a férj: - No de kolléga, csak megérti hogy egy hétig koplaltam! - Ja... Hát ha Ön kolléga, nem fogom megbüntetni. De, ezt a kurvát a héten már harmadszor figyelmeztetem, Õ nem ússza meg! :D:D:D:DD:D::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:::D:D:D:DDDDDDDDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
m4v3r1ck 2006. május 26. 101 hozzászólás 2836.
Válasz fACE üzenetére (#1741): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
roNor 2006. május 26. 635 hozzászólás 597.
Válasz fACE üzenetére (#1740): whehehehe :D :D :D - még 1 pár ien szõkenõs vicc és te is kapsz egy tortát a képedbe tõlük xD - bár lehet RSHUra nem járnak olvasgatni, sajnos.... :(
Ez mindent visz!!! Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg õ nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyûlik a rokonság, vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya elõáll és így szól: - Kis figyelmet kérek, Palika elõad nektek valamit. Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont Ezt mondja: - A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított, átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját... Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a fõtt ráknál. Palika folytatja: - Miután levetkõztette, õ is levetkõzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte bedugni neki a... azt a... nem jut eszembe, hogy is hívják... Palika az anyjára néz, aki diadalmas arccal hallgatja a fiát, és megkérdezi tõle: - Anyu, hogy hívják azt, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a szomszéd bácsi? :D :D :D
Közöttünk vannak... :D * Szõke nõ egy gyerekkel a karján bemegy a gyerekorvoshoz: - Szeretném megméretni a kisbaba súlyát! - mondja. - Sajnos, a babamérlegünk elromlott - feleli az orvos. - De van egy másik módszer: az anyuka megfogja a babát, feláll a felnõttmérlegre, majd leteszi a kisbabát és megmérjük az anyuka súlyát külön is, a kettõ különbsége adja meg a kisbaba súlyát. - Ó, ez nálam nem fog mûködni - mondja a szõke. - Én ugyanis nem az anyukája vagyok, hanem a nagynénje. * Szõke bombázó elmegy a szerelõhöz, mert az autóját elverte a jég és tele van horpadásokkal. A szerelõ úgy dönt, hogy megvicceli és így szól: - Menjen haza, kapja be a kipufogót és fújja teljes erõbõl. A horpadások így ki fognak simulni. A szõke haza is megy és eszetlen nagy erõvel fújni kezdi a kipufogót, de még órák múlva se történik semmi. Másik szõke barátnõje meglátogatja és csodálkozva kérdezi, hogy mit csinál. - Azt mondta a szerelõ, hogy ha erõsen fújok a kipufogóba akkor kisimulnak a horpadások. Erre a barátnõ: - Óóóó te kis buta.. hát az ablakokat is fel kell húzni! * Szõke nõ SMS-t küld a férjének: Drágám, feltétlenül gyere haza, mert itthon hagytad a mobilodat! * Két szöke nö utazik a vonaton, mellettük egy szakállas öregúr olvasgat. Az egyik nö odasúgja a másiknak: - Te, ez meg itt a Szent István. - Te hülye vagy? Az már ezer éve meghalt! Ebben a pillanatban belép az ajtón egy úr és elkiáltja magát: - Szervusz István! Ezer éve nem láttalak! Mire a nö: - Na? Ki a hülye??!! * Felháborodva telefonál egy szõke nõ a rendõrségre: - Segítség! Kirabolták az autómat! Elvitték a rádiót,a kormánykereket,mindent! A rohadékok még a pedálokat is! - Nyugodjon meg asszonyom,egy járõrünket mindjárt odaküldöm! Két perc múlva a járõr jelent: - Negatív.A hölgy véletlenül hátsó ülésre szált be * Két szõke nõ beszélget: - Képzeld, Budapesten minden harmadik percben elütnek egy embert. Mire a másik: - Szegééééény.... * Szõke nõ elmegy a dokihoz. - Doktor úr, nekem kevés a férjem. - Hölgyem akkor tartson szeretõt! - Az is van, de az is kevés. - Akkor tartson többet! - De doktor úr az is megvan, de úgy is kevés. - Hölgyem, akkor azt kell hogy mondjamm maga beteg. - Legyen szíves ezt írásba is adni, mert mindenki azt mondja kurva vagyok.
Válasz fACE üzenetére (#1737): hehe :D
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1735): : DDDDDDDDDDDDDDDDD
http://static.szanalmas.hu/Tujm/1858468.jpg Hmm ilyen is van. Bár nem gondoltam, hogy már ennyire fejlett a játékipar. ;)
iA-KeKs 2006. május 26. 4264 hozzászólás 33.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1735): elsö régi 2. nem annyira de a 3. :DDDDDDDDDD
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Rosi 2006. május 26. 1904 hozzászólás 155.
A néger elmegy a dokihoz, mert fáj a torka. A doki megvizsgálja a néger torkát, majd azt mondja: - Jó, most álljon négykézláb! A néger csodálkozik, de a doki biztos tudja, hogy mi a dolga, így hát lemegy négykézlábba. - Jó, most menjen a rendelõnek abba a sarkába négykézláb - mondja a doki. A néger csodálkozik, de odamegy. A doki nézi egy darabig, majd azt mondja: - Jó, most menjen a rendelõnek a másik sarkába négykézláb! A néger megint csodálkozik, de odamegy. A doki megint nézi egy darabig, majd azt mondja: - Jöjjön vissza ide középre, álljon fel, felöltözhet! - Doktor úr! Mondja el, hogy mi a bajom, mert ilyen kivizsgálásban még nem volt részem soha, és nagyon aggódom! - Nyugodjon meg! Azt már az elején tudtam, hogy magának torokgyulladása van, csak tegnap vettem egy fekete dohányzóasztalt, és nem tudtam, hogy hova rakjam. ***** Egy férfi rosszul érzi magát, és szól a feleségének, hogy hívja ki hozzá az állatorvost. - Miért az állatorvost? - kérdezi az asszony. - Hogy miért? Dolgozom, mint egy igásló, itthon úgy érzem magam, mint egy kivert kutya, ráadásul egy tehén mellett alszom! ***** A feleség reggel így szól a férjéhez: - Egész éjszaka engem szidtál álmodban! Mire a férj: - Honnan veszed, hogy aludtam közben?
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
vicc topik
Válasz sk0rp10 üzenetére (#1731): LoL
KingTom 2006. május 25. 1220 hozzászólás 286.
xD Válasz sk0rp10 üzenetére (#1730): xDDDDDDDDDDDDDD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
sk0rp10 2006. május 25. 1294 hozzászólás 266.
A terminátor föszereplöje végülis azért lett Arnold Schwarzenegger mert az elsö rész végén CN-t nem tudta öszenyomni a hidraulikus prés :)
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Válasz Spelp üzenetére (#1721): ez nagyon jó :D
fACE 2006. május 24. 2846 hozzászólás 76.
"Nem az a baj hogy nyakig ülünk a szarban, az a baj hogy lötyögtetik."
reV_snA 2006. május 24. 3524 hozzászólás 52.
Válasz eX üzenetére (#1724): Jobb mint nagyfootman meg az a troll:) Mit is kaptak õk?:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Twu 2006. május 24. 4516 hozzászólás 28.
Válasz eX üzenetére (#1724): :ASD:ASD:ASD:AS :kira
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Kurel 2006. május 24. 1058 hozzászólás 333.
Válasz eX üzenetére (#1724): :D:D:D:D:D:D:D
Flooyd 2006. május 24. 6866 hozzászólás 11.
Válasz eX üzenetére (#1724): :A::A:D::":".2..d::D:D:D:D::D:DA:Da.DADd22sddds
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
eX 2006. május 24. 4277 hozzászólás 32.
Chreg vagyok. Már egy hete nem oltottam le senkit. Megpróbálok visszarázódni, mert hiányzik. Nem figyel rám senki ezért leszánalmazok pár embert. Megkönnyebültem. Ráadásul ezt mind a vicc topicba....teljesen egyedül....ma tuti jó fogok aludni. :kira :kira :kira
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Kurel 2006. május 24. 1058 hozzászólás 333.
A horgász elmegy az orvoshoz és panaszkodik neki: - Doktor úr, amióta horgászok mindig nagyon ideges vagyok. - Ezt nem értem. Azt mondják hogy a horgászat megnyugtatja az embert. - Naná, hogyha az embernek van engedélye.
Flooyd 2006. május 24. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spelp üzenetére (#1721): aranyosak, föleg az utolsó :)
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Spelp 2006. május 24. 14691 hozzászólás 1.
Csitt már! A kocsmáros bánatosan mondja a barátainak: -Képzeljétek, tegnap este meghalt a legjobb vendégem. Mindennap megivott nálam nyolc üveg sört, tizenöt féldecit és két liter bort. -Ne mondd! És miben halt meg? -Hááát... nem is tudom. A sör lassan butít. De nem baj, én ráérek... :] Az alkohollal nincs semmi probléma. De nélküle... Képzeld, mi történt velem. Elmentem egy buliba, aminek a meghívóján az állt: "Belépés csak piros pöttyös nyakkendõben." -És? Nem volt piros pöttyös nyakkendõd? -De, az éppenséggel volt. Hanem a többieken ruha is volt. A gumióvszer nem nyújt teljes biztonságot. A barátomnak is volt, mégis elütötte egy busz. Végül, de nem utolsósorban :kira [i]Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.[/i]
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Gyurmi 2006. május 24. 3646 hozzászólás 47.
Van aki a kis dolgoknak is tud örülni : P Meg most sírjam el inkább magam , meg okoskodjak , hogy elmegyógy intézetbe kellenne õket zárni , meg banolják õket? Nem az én asztalom az olyan....
vaktabletta kapható , receptér'!
Hát igen, ha valakinek ez vicc: mi a tauren kakija? tauren kaki. Akkor azt szánom, de nagyon
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Gyurmi 2006. május 24. 3646 hozzászólás 47.
Mert , hogy te mostanában nem jársz fel flamelni , attól okoskodni sem kell. Meg tok vicces , hogy ahogy majomkodik , ennyi : P
vaktabletta kapható , receptér'!
eX, twu, gyurmi szánalmasabb mint az a 2 nyomorék aki sztem csak 1 6 accal ;) De ugye nOia rendszere olyan, hogy nem enged 1 embernek több accot csinálni mégis csomó embernek több van:DDD Így könnyû azzal villógni, hogy van 4000 felhasználó vagy mennyi :)
LaWyEr 2006. május 24. 31 hozzászólás 5410.
Superman meséli: - Te Batman, képzeld, ahogy repülök, meglátom a Macskanöt egy tetön, amint széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy napozószékben, és kéjesen vonaglik. Annyira megkívántam, hogy odarepültem, és durr bele... - És nagyon meglepödött a Macskanö? - Hát igen ... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember.
:O
nkA 2006. május 23. 3766 hozzászólás 44.
Meddig fehér a cigány? Amíg folyik ::DADA:A:D:D:DDAS:DS
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Kickass 2006. május 23. 759 hozzászólás 501.
nah hogy visszakanyarodjunk a topik eredeti mivoltához: Két kígyó megy a sivatagban.Az egyik balra a másik kobra. - Mi a különbség a takarítónõ és a kígyó között? - A kígyó harap, a takarítónõ meg Maris. Rengeteg a nõi hallgató a teremben, amikor a nõgyógyász elõadást tart: - A kemény pénisztõl méhrákot lehet kapni néhány éven belül - mondja. Mire megszólal az egyik csaj: - A puhától meg idegbajt, de azonnal.
no more wc3
Kickass 2006. május 23. 759 hozzászólás 501.
Válasz Gyurmi üzenetére (#1710): xDDDD
no more wc3