Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11210 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

nkA 2006. május 2. 3766 hozzászólás 44.
na itt az esti mókaadag :D : Cigány kiugrik egy bokorból a skinhead elé, és azt mondja: - Adnál valamit enni? Erre a skinhead jól oldalba rúgja a cigányt: - Nesze, egy oldalas! Xddddddd A cigány elmegy az orvoshoz: - Doktor úr, nagy baj van, kékül a bal lábam! - Hát, ezt bizony le kell amputálni! Két nap múlva visszamegy a cigány: - Doktor úr, nagyon nagy baj van! Kékül a jobb lábam! - Hát, cigány bizony ezt is le kell amputálni! Két nap múlva beviszik a cigányt az orvoshoz: - Doktor úr, hatalmas nagy baj van! Kékül a seggem! Az orvos gondolkodik egy darabig, majd megszólal: - Te cigány, nem fog a farmerod? :D:D:D:D Kérdezik a cigányt: - Mond Gazsi, szoktál te utazni kocsival? - Igen néha szoktam, csak ilyenkor bedugul a fülem a szirénától! XD de a [b]legnagyobb[/b]: - Mit csinál a cigány, ha befejezi az egyetemet? - ??? - Elmegy egy másik építkezésre. :DDDDD
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Grat!
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
paradoX 2006. május 2. 4067 hozzászólás 37.
azt be kell irnom ma hallottam és kb megfeküdtem töle. lehet h máûr mindenki unja chuck bácsit de akkor is... "olyan hogy teve nem létezett, amíg chuck norris hátba nem rugott 1 lovat" :):):):):)
MinD You!
Dualon 2006. május 2. 766 hozzászólás 494.
:D Jól toljátok, még-még-még! :)
e-Arc - http://e-arc.hu/
SiLC 2006. május 2. 4737 hozzászólás 23.
ki tartja számon hogy, meik vicc volt már vagy meik nem :D pénzügyi szaktanácsadással fogok fogallkozni 1-2 hónapon belül (ha minden igaz)
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
iA-KeKs 2006. május 2. 4264 hozzászólás 33.
Kezdd fellendülni, avagy kiássák a régi vicceket :pussz
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
a tibitõl a lötyögõt kérem
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
toma 2006. május 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#1452): Ma találtam egy pénztárcát, benne 100 euro, 250 dollár és 50 font. Ezenkivül egy névjegykártyát Kiss Béla nevével. Neki szeretném kérni az " its ö bjutiful lájf" címü számot :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
fACE 2006. május 2. 2846 hozzászólás 76.
* Az anyósom szemébe belement a fogpiszkáló, ennek örömére szeretném kérni Kylie Minogue tól az "It is in your eyes" cimû számot.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
toma 2006. május 2. 4782 hozzászólás 22.
kezd megint fellendülni a topic:)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Kurel 2006. május 2. 1058 hozzászólás 333.
Válasz fACE üzenetére (#1449): már hallottam, de jóóóóó :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz fACE üzenetére (#1449): OLTÁÁÁS nagyonjóóó :DDD
fACE 2006. május 2. 2846 hozzászólás 76.
A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és > a piromániás > üldögélnek a pszichiátria kertjében és szörnyen unatkoznak. > Egyszer csak > megszólal a zoofil: > - Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát? > Erre a szadista: > -Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg. > A gyilkos közbeszól: > - Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg! > A nekrofil lelkesen: > - Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg aztán dugjuk meg > mégegyszer! A > piromániás is beszól: > -Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg mégegyszer > aztán > gyújtsuk fel! Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd > megkérdik: > - És te nem szólsz semmit? > - MIAÚÚÚÚ :D:D:D:D:D:DD::D:DD:DDDD:DDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Minek megy az erdõbe? Fának -.-
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
de gecik vagytok
Miert szeretik a vakok a makos tesztat? Mer oan sok hulyeseget le lehet olvasni rola : D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Hogy büntetik meg a vak gyereket? Átrendezik a szobáját :D:D:D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
CreO 2006. május 2. 1847 hozzászólás 165.
Két anya beszélget: - Te milyen jól breakel a fiad!! - Ááá... csak a tolószékét keresi XD :D morbid, de geciyo
What else you gonna do on Saturday? ;)
Két anya beszélget: - Te milyen jól breakel a fiad!! - Ááá... csak a tolószékét keresi :D Hogy vetsz véget a süketnémák vitájának? Leoltod a villanyt xDDDD Honnan tudod h nem mosott hajat a cigányasszony? Korpás a papucsa =D Mit csinál a magyar futball-válogatott miután megnyerte a VB-t? Kikapcsolja a PlayStationt ;)
jaja :D
már csak rshut nézegetek
eX 2006. május 1. 4277 hozzászólás 32.
geci jo dAS:D:":":"D:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
hallottam a tv-ben: Gabriel és Petöfi Sándor sakkoznak.Gabriel megfogja a gyalogot és aszongya: -G4. Erre Petöfi megfogja a huszárt és ezt mondja: -Szabadság, szerelem, E2 kell nekem. :D
már csak rshut nézegetek
Válasz Gyurmi üzenetére (#1438): :D ;) :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Gyurmi 2006. május 1. 3646 hozzászólás 47.
Egy szép napon az angol királyfi elhatározza , hogy elveszi a a kínai császár lányát. A császár bele is egyezik , de egy feltétellel: ha a királyfi kiállja a három legszörnyûbb kínai kínzást.A királyfi beleegyezik , és elmegy a számára elõkészített szobába aludni. Másnap reggel észreveszi , hogy egy 50 kilós kõ van a hasán , rajta egy cetli : 1. legszörnyûbb kínai kínzás , 50 kilós kõ a mellkason. A királyfi röhög egyet a primitív feladaton , és kivágja a követ az ablakon. De miután kidoba észreveszi , hogy a kõ másik oldalán is van egy cetli ezzel: 2. legszörnyûbb kínai kínzás , bal here a kõhöz kötve. Nem tudja már elkapni a követ , ezért utána ugrik. Mikor kirepül az ablakon , látja , hogy az ablak párkányán van a 3. cetli , rajta: 3. legszörnyûbb kínai kínzás , jobb here az ágyhoz kötve! Egy férfi és egy nõ ülnek egy bárban.Ismerkednek. - A feleségem nemrég hagyott el. - Miért? - Azt mondta , hogy túl bizarr neki a szexuális életünk. - Ezért? - Ezért. - Érdekes. Az én férjem is pont ezért hagyott el. Belemelegednek a támába , szó szót , koktél koktélt követ.Ráébrednek , hogy mennyi közös is van bennük , egyre inkább ráhangolódnak egymásra. - Nincs kedved feljönni hozzám?- kérdezi a nõ - De! Nagyon szeretnék felmenni hozzád! Taxiba ülnek , egész úton a hátsó ülésen vadul csókolóznak. Mikor felérnek a nõ lakásába , már mindketten remegnek az izgalomtól. - Várj , felveszek valami kényelmeset , rögtön jövök!- monjda a nõ , és elmegy a fürdõszobába. Latexfelszerelés , tûsarkú csizma , korbács , bilincs. Amikor teljes dominaruházatban betoppan egy pompás ostorcsattintással a hálóba , látja , hogy a férfi veszi a kabátját és indulni készül. - De hát mi történt? Azt hittem , szereted a bizarr szexet? Talán megijedtél? - Szó sincs róla. Az imént dugtam meg a kutyádat, majd beleszartam a szekrényedbe. Azt hiszem , én végeztem... Dezsõ egy nap azzal a hírrel tért haza egy orvosi vizsgálatból feleségéhez , hogy már csak 24 órája van hátra az életébõl. Letörölgette felesége arcáról a könnyeket , majd megkérte , hogy szeretkezzenek. A nõ nem tiltakozott , szeretkeztek egy nagyot. 6 órával késõbb aztán a férfi ismét odamnet asszonyához: - Kedvesem , most már csak 18 órám van hátra az életembõl. Szeretkezhetnénk újra? A nõ ismét belement a dologba. Kicsit késõbb , mikor Dezsõ épp lefekvéshez készülõdött , ráébredt , hogy már csak 8 órája van hátra. Gyengéden megbökte Adélt , a feleségét és ezt mondta: - Drágám? Kérlek! Csak még egyszer utoljára , mielõtt meghalnék! Ismét hatalmas szex következett , majd mikor befejezték , a nõ elaludt. Dezsõ fejében azonban egyre csak ketyegett az óra , addig-addig forgolódott álmatlanul , míg végül már csak 4 óra volt hátra az életébõl. Szelíden megkocogtatta felesége vállát , hogy felébressze. - Kicsim már csak 4 órám van hátra! Nem lehetne...? Mire a felesége hirtelen felült , felé fordult , és így szólt: - Na ide halgass Dezsõ! Nekem holnap reggel fel kell kelnem , neked meg nem!
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2006. május 1. 4277 hozzászólás 32.
ugyanez nalam is ...kicsit reszeg szegeny AS:DAS:DAS:DA":"D:D"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
nkA 2006. május 1. 3766 hozzászólás 44.
Pistike kérdi az anyukájától: Anya hol a csoki? A szekrény tetején. De anya tudod, hogy nincs lábam... Nincs láb, nincs csoki!!
Wiking_hun 2006. április 30. 91 hozzászólás 3003.
Válasz NaB üzenetére (#15): hát ez kész mint a matek házi :O
Ud 4eva!
Retek-Harcos 2006. április 30. 4667 hozzászólás 24.
akkor most én: bocs hogy közbeszólok de ... :) A II. világháború alatt, 1943-tól 1946-ig Amerikában építették meg az elsõ valóban elektrónikus (elektrocsöves) számítógépet. Az ENIAC (Electronic Numerical Integrator and Computer) mind számítási teljesítményével, mind méreteivel lenyûgözõ volt a maga korában : -5000 összeadást végzett másodpercenként -tízes számrendszerben dolgozott - tömege 30 tonna volt -18.000 elektroncsövet tartalmazott - és 30mnél TEREMBEN rét el. A korszerû számitógép elvi alapjait mások munkáira is támaszkodva a magyar származású Neumann János (1903-0957) dolgozta ki (....STB) Ezt egy 6. s Számitástehnikai tankönyven néztem ki .. :) és legyen vége a vitának :kira ;)
Retek-Harcos 2006. április 30. 4667 hozzászólás 24.
:D
Twu 2006. április 29. 4516 hozzászólás 28.
te jobban tudod biztos-
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
SiLC 2006. április 29. 4737 hozzászólás 23.
twu milyen gépi programozásról beszélt ami nem is úgy van?
Válasz WickedPriest üzenetére (#1428): te mirõl beszélsz :D:D::D:D:D: én mondtam hogy nem egy háztömbnyi méretû volt hanem egy nagy teremnyi. ki beszelt arrol hogy olcsobb meg ilyenek ?~ csak irtam egy kis izelítõt
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
toma 2006. április 29. 4782 hozzászólás 22.
[quote=WickedPriest írta(#1427)] - Mindjárt tizenegy óra - mondta Micimackó dühösen -, éppen jókor érkeztél, Malacka, egy kis nyalakodásra. [/quote] :DDDDD
Válasz Twu üzenetére (#1427): Grat. Azért még kutakodj egy kicsit. Ha New York belvárosának fûtéséhez elegendõ hõt termelt, akkor miért nem használják ma is? Szerinted olcsóbb a sok szaros radiátor? Or~~ ? Jah és a gépi kódú programozás nem azt jelenti, amit te leírál. Amúgy, mivel ez vicc topic, és nem akarok offolni, íme néhány idézet a Micimackóból. Mindegyik teljesen eredeti szöveg, egyikhez sem írtam hozzá semmit. Pontossan így szerepelnek a könyvben is. Amikor elõször hallottam a nevét, én is azt kérdeztem, amit ti akartok kérdezni: "Hát nem fiú? Azt hittem, fiú." - Én is azt hittem - mondja Róbert Gida. Az ajtóban megfordult és visszaszólt: - Most fürödni fogok; nem jössz be? - Jöhetek - mondtam én. - Bu! - mondta Micimackó. - Ez fáj. - A dolog úgy áll - állapította meg Nyuszi -, hogy be vagy szorulva. (...) És hosszú ideig Mackó csak annyit tudott mondani: - Bu! És egyszerre csak azt mondta: - Jaj! Aztán még ennyit mondott: - Hopp! - Mint mikor a dugó kijön a palackból. Füles hallgatva álldogált és búsan lógatta a fejét. Micimackó egyszer-kétszer körüljárta. - Mi történt a farkoddal? - mondta meglepetve. - Mi történt volna? - mondta Füles. - Nem látom sehol. (...) - Hát akkor mi van helyette? - Semmi. - No mit mondtam, ugye, látod? - Szá-szá-szándékosan tömted tele! - fuldokolt Malacka és köpködött. De a következõ percben már a szájában volt (...) - Kellemetlen - mondta Micimackó. - Nem támasztanád a hátad a hátamnak? Ugyanis folyton hanyatt bukom a nagy erõlködéstõl. Ebéd után Róbert Gida odasúgott Nyuszinak, és Nyuszi azt felelte, hogyne, hogyne, természetesen, és egy kicsit félrevonultak a folyópartra. - Nem akarom, hogy a többiek hallják - mondta Róbert Gida. - Természetesen - mondta Nyuszi jelentõs pillantással. - Nézd csak, Nyuszi... azt akarom kérdezni tõled, nem tudod-e véletlenül, hogy fest közelrõl egy olyan izé... Füles kihúzta a farkát a vízbõl, s lóbálni kezdte, hogy megszáradjon. - Számítottam rá - mondta. Megdermedt a farkam. Elaludt, nem is érzem, hogy van. Nem azért mondom. Nem vádolok senkit. De megdermedt. (...) Nem tehetnek róla hogy nincs képzeletük. Az õ számukra ez a testrész nem jelent semmit... Azt hiszik, csak arra való, hogy lógjon. (...) - Hé, Füles! - mondta Mackó, közeledve a léccel. - Köszönöm érdeklõdésedet, Micimackó. Azt hiszem, ha minden jól megy, egy-két nap múlva már használhatom... - Mit? - Hat nem a farkam egészségi állapota iránt érdeklõdtél? - Nem is tudtam, hogy beteg volt. - Megint tévedtem. Azt gondoltam, tudni szeretnéd, mi van vele, dermedt-e még, és hogy nem lehetnél-e valamiben a segítségemre. Egy darabig Mackó és az Úszó Medve nem tudtak megegyezni azt a kérdést illetõen, hogy melyikük legyen felül, és melyikük alul, de néhány helyzetváltoztatási kísérlet után mégis úgy állapodtak meg, hogy alul legyen inkább az Úszó Medve, s így Mackó diadalmasan fölülkerült (...) - Mindjárt tizenegy óra - mondta Micimackó dühösen -, éppen jókor érkeztél, Malacka, egy kis nyalakodásra. - Hol vagy, Malacka? - Alul - mondta Malacka, olyan alul került hangon. - De mi alatt? - Alattad - nyögött Malacka. - Állj fel. - Ó! - mondta Micimackó, és gyorsan felállt. (...) - Én sem akartam alul kerülni - mondta Malacka tompán és bánatosan. - De már jól vagyok, Micimackó, és örülök, hogy te voltál az. De rögtön meg is fordult, mert nagyon viszketett a háta, pont a közepén. És ahogy megfordult, meglátta Róbert Gidát. De Malacka nem figyelt oda, úgy örült, hogy láthatja Róbert Gidát ingujjban. Csak egyszer látta így, mikor még fiatalabb volt, és egy este fél órával korábban kellett lefeküdnie - azóta sokszor gondolt rá, jól megnézte-e Róbert Gidát ingujjban. - Lám, az enyém! - kiáltott Zsebibaba... - Á, mégse... ez valami más. Látod te a tiédet, Malacka? Én már szinte azt hittem, hogy az enyém... De mégis! De mégse! Látod a tiédet, Micimackó? - Nem én. (...) - Malacka! Én látom a tiédet! - mondta hirtelen Micimackó. - Az enyém olyan szürkés - mondta Malacka, aki nem mert túl mélyen hajolni, mert könnyen beleeshetik. Nyuszi azonban még mélyebbet hajolt, mint szokott. Kereste a maga botocskáját. Zsebibaba föl-alá ugrándozott. - Gyere már ki, botocskám! Botlott botocskám, gyere ki, botocskám! Malacka felizgult, eddig csak az övét látták, akkor pedig õ nyert! - Gyün - kiáltott Micimackó. - Biztos, hogy az enyém? - sivalkodott Malacka izgatottan. - Persze, hogy az enyém, hiszen szürke! Nagy, szürke! Nicsak, itt gyön! Naagy, naagy, szürke! Á, jaj... - Próbálj meg engem is lökdösni! - mondta Zsebibaba mohón. - Nézz ide, Füles... a Tigris engem is... Mondd, Malacka, te mit gondolsz?... Nahát nyomakodott és tolakodott befelé, kifelé, addig-addig, amíg csakugyan kinyomta magát. Boldog volt és izgatott; Evvel nem messzire jut az ember, pláne, ha az egyik beszélgetõnek a farka mihamarabb láttávolon kívül kerül. A beszélgetés második szakaszában már nem is látszik. (...) ez csakugyan jó dolog, mielõtt nekikezd az ember, olyan az a perc, hogy szinte jobb, mint mikor már nyalja - de nem tudta, hogy hívják az ilyesmit. Azután arra gondolt, hogy Róbert Gidával együtt lenni is egész jó dolog; ha Malacka velük van, barátságos és kedves dolog az is. :D
omg
Az elsõ generációt 1943-tól, vagyis az elso elektronikus számítógép, az ENIAC megalkotásától számítjuk. Jellemzõ áramköri eleme az elektroncsõ. A programozása kizárólag gépi nyelven történt (gépi kód). Jellemzõ volt a nagy energia-felhasználás, gyakori meghibásodás és az 1.000 - 5.000 mûvelet/másodperc mûveleti sebesség.A gép súlya 30 tonna volt, és 18 ezer rádiócsövet tartalmazott. A rádiócsövek nagy hõt termel­nek, ez a hõ elég lenne New York bel­városa fûtéséhez. Átlagosan 15 percenként hibásodott meg egy rádiócsõ. A programozáshoz 6000 kapcsolót kellett átál­lítani.
a) mind igaz b) egyiket sem én találtam ki c) látom fogalmad sincs róla mi az az eniac. megsúgom hogy az a szoba méretû cucc amirõl te beszélsz a processzora volt. nézz utána baby
omg
Válasz WickedPriest üzenetére (#1424): az elsõ számítógép egy nagy szoba méretû volt nem egy ház tömb lol :D:D: mennyi ostobaság
Colgate márkanévvel meglehetõsen nehéz dolog eladni fogkrémet a spanyol anyanyelvû országokban - lefordítva ugyanis azt jelenti: "kösd fel magad". Egy 6x6 milliméter méretû szilícium chip képes olyan számítási teljesítményre, mint a világ elsõ számítógépe, az 1949-ben épült Eniac. Az Eniac háztömb méretû volt... Az ostorcsattanás igazából egy miniatûr hangrobbanás: a bojt átlépi a hangsebességet. A klasszikus matrózsapka igazából egy segédeszköz. Amikor vizes lesz, a sapkában rekedt légbuborék a víz felszínén tartja a matróz fejét. A denevérek, ha elhagynak egy barlangot, mindig balra fordulnak. Los Angeles teljes neve valójában El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de los Angeles de Porciuncula. A "Ponyvaregény" címû filmben minden óra délután 4 óra 20 percet mutat. A tigriscápa embriók megküzdenek egymással az anyaállat méhében, és csak a túlélõ születik meg. Rómában, a férfiak között az volt a szokás, hogy ha valaminek az igazságtartalmára megesküdtek, a jobb kezüket a heréjükre tették. Here latinul "testis", ebbõl származik a teszt szó. Jack Simplot az elsõ McDonald's nyitása óta szállít burgonyát a gyorsétteremláncnak. Ma õ a leggazdagabb ember Idaho államban. A McDonald's hasznának 40%-a a Happy Meal menü eladásából származik. Egyes tudósok képesek agymûtétet végezni csótányokon. A világon másodpercenként eladnak egy Barbie babát. Kalifornia államban hat jogosítványt állítottak már ki Jesus Christ (Jézus Krisztus) névre. Az emberi szív elegendõ nyomást képes elõállítani ahhoz, hogy a vér akár 10 méterre spricceljen. A dél-ausztráliai Strangeray Springs a világ legnagyobb farmja. 30 029 négyzetkilométer területével csak egy kicsivel kisebb, mint Belgium. A szex közben elhalálozó férfiak 85%-a éppen megcsalta a feleségét. A régi maja naptárak a világ végét egész pontosan 2012 december 12-re tették. Az ember az egyetlen állatfaj, amely a hátán alszik. A Második Világháború elõtt a New York-i telefonkönyvben 22 Hitler volt megtalálható. A háború után egy sem. A házimacskák átlagosan majdnem 11 ezer órát töltenek életükbek dorombolással. 1976-ban Jannene Swift, egy Los Angeles-i titkárnõ hivatalosan férjhez ment egy 25 kilós sziklához. A ceremóniának több, mint 20 szemtanúja volt. Az aztékok olyan erõs szexuális serkentõ hatást tulajdonítottak az avokádó nevû gyümölcsnek, hogy a szûzeknek érinteniük sem volt szabad.
omg
Két szõkeség beszélget: - Te, aszt hiszem megcsal a férjem. - A kurva annyát! - És ráadusul a legjobb barátnõmmel. - A kurva annyát! - De, jól kib@sztam vele! - Hogyan? - Kilyukasztottam az összes kotonját! - A KURVA ANYÁD!!! Na elég az offbol, itt egy szõke nõs vicc(lehet ,hogy már ismeritek)
Rosi 2006. április 26. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Kickass üzenetére (#1421): Teljesen igazad van, kösz, hogy szóltál :kira Aki akar ezekre reagálni az az OFFTOPIC-ban tegye meg ;)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Kickass 2006. április 26. 759 hozzászólás 501.
most akkor ez viccek topic or wtf???? plz máshol folytassátok :kira
no more wc3
Válasz ObeaR üzenetére (#1419): Nekem a filozófiájával bajom. Biztos van olyan ember akire ez mind igaz, de nem korrekt általánosítani.
ObeaR 2006. április 26. 1048 hozzászólás 338.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1418): Az eredetivel kapcs.
Válasz eX üzenetére (#1415): Ízlések és pofonok, ahogy homesweethome barátunk is mondta. Válasz ObeaR üzenetére (#1416): Nem értem mire gondolsz, mert abban a kommentben semmit sem kérdõjeleztem meg. :)
iA-KeKs 2006. április 26. 4264 hozzászólás 33.
sok filószakos kocka !_"
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
ObeaR 2006. április 26. 1048 hozzászólás 338.
Válasz eX üzenetére (#1415): Ja sajnos túl valóságközeli a poén, de attól vicces... :D Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1411): Részleteznéd? Melyik részével nem értesz egyet?
eX 2006. április 26. 4277 hozzászólás 32.
miert ne tarthatnam nevetsegesnek ami igazabol szanalmas..ezt hivjak groteszknek
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
nkA 2006. április 26. 3766 hozzászólás 44.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1412): Errare humanum est, sed in errore perseverare dementis
Válasz SiLC üzenetére (#1408): Csak menyasszonyig jutott vele.
Válasz nkA üzenetére (#1401): Tévedsz.