Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

reV_snA 2006. április 22. 3524 hozzászólás 52.
na térjünk vissza a viccekhez sok itt a kocka xDDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Válasz WickedPriest üzenetére (#1351): ez a számitás hibás mivel 20mx20mx20m=8000m3 és ugye 1m3 viz=1000kg szoval 8000x1000kg arany ha vizhez hasonlitjuk imo
CreO 2006. április 22. 1847 hozzászólás 165.
az aranyhaalknak egyébként csak a rövidtávú memóriája rossz, mert a Discovery n bebizonyították, hogy "statikus" memóriájuk van /ha piros köcsögbe adod neki a kaját, akkor megjegyzi, és ha piros köcsögöt lát akkor abban kaját keres/ GJ fACE :kira
What else you gonna do on Saturday? ;)
ez viccek topic. viccelõdött nem érted? :DDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
aBry 2006. április 22. 2429 hozzászólás 106.
Válasz WickedPriest üzenetére (#1352): okoska a térfogat (V) nem m2 (négyzetméter) hanem m3 (köbméter) :)
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Tényleg érdekes :kira
Twu 2006. április 22. 4516 hozzászólás 28.
Hitler és Napóleon is csak egy herével rendelkezett. az antikrisztus jele ~|
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Retek-Harcos 2006. április 22. 4667 hozzászólás 24.
Gj
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
[quote=fACE írta(#1347)] Úgy becsülik, hogy ha a Földön valaha is kibányászott aranyat összegyujtenék és beolvasztanák, akkor egy 20 méteres élhosszúságú kockában elférne az egész. [/quote] ez teljesen kizárt szerintem. 20×20×20 --> V= 8000 m2 Ha azt vesszük hogy az arany sûrûsége folyékony állapotban a víz sûrûségével egyenlõ (ami eszméletlen hülyeség, jóval több ^^), még akkor is azt kapjuk, hogy ~8000 kg aranyat bányásztak ki. Amerika felfedezése után pedig kicsit több, mint 8 tonna aranyat hoztak be Európába (kb. naponta ennyit ^^)
omg
iA-KeKs 2006. április 21. 4264 hozzászólás 33.
www.replayers.com rulez amúgy Quick brown fox JUMPS over the lazy dog, ha pumps akkor nincs benne J :P
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
eX 2006. április 21. 4277 hozzászólás 32.
i ask for more :)
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Pr0-peller 2006. április 21. 1172 hozzászólás 300.
Face a mindenttudo ~.~
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz fACE üzenetére (#1346): télleg érdekesek :kira
fACE 2006. április 21. 2846 hozzászólás 76.
Nem igazán viccek de elég meghökkentõek az alábbi érdekességek: * * * 1938-ban a Time magazin "Az év embere" választásán a gyoztes: Adolf Hitler. 500 millió évvel ezelott egy nap csak 20.6 órából állt. A csapadéknak köszönhetoen a K2 nevu hegycsúcs néhány hétig magasabb,mint a Mount Everest. A Földön minden nap 0.00000002 másodperccel hosszabb az elozonél, a Föld forgási sebességének lassulása miatt. A ketchup Kínából származik. Leonardo da Vinci képes volt az egyik kezével írni, a másik kezével pedig rajzolni egyszerre. Leonardo da Vinci kézírásait csak tükörbol lehet elolvasni. A patkányok hosszabb ideig bírják víz nélkül, mint a tevék. A Pentagon híres ötszögletu épületében kétszer annyi mellékhelyiség van, mint amennyit a dolgozói létszám indokolna. Ennek oka az, hogy a 40- es években, amikor épült, még érvényben volt egy virginai törvény, amely szerint külön WC-t kellett építeni a fekete és a fehér alkalmazottaknak. A pókháló egy hihetetlenül eros anyag: a vastagságához viszonyítva jóval erosebb, mint az acél. Szakértok szerint egy ceruzavastagságú pókháló kötél meg tudna állítani egy Boeing 747 óriásgépet repülés közben. A sakkban használt "sakk-matt" kifejezés alapja a perzsa "Shah Mat", aminek jelentése: "a király halott". A testen belül a fájdalom kb. 110 m/s sebességgel terjed. A történelem legrövidebb háborúja Anglia és Zanzibár között dúlt,1896-ban. Zanzibár letette a fegyvert 38 perc után. A Tyrranosaurus Rex legközelebbi ma is élo rokona: a csirke. A vakok írását egy 5 éves francia fiú, Louis Braille fejlesztette ki. Braille 3 éves korában vakult meg, miközben apja szerszámaival játszott, és az egyik kiszúrta a szemét. A világtörténelem leghosszabb musormegszakítását a BBC követte el. Egy Miki egér rajzfilmet szakítottak félbe azzal a hírrel, hogy kitört a második világháború. 6 év múlva aztán akkurátusan folytatták a félbeszakadt rajzfilmet, pontosan attól a ponttól, ahol anno abbahagyták. Az "&" írásjel egy idoben az angol ABC része volt. Az alma a rózsák családjába tartozik. Az amerikai filmekben feltuno telefonszámok mindig 555-tel kezdodnek. Ilyen kezdetu telefonszámokat a valóságban nem használnak, így elkerülik a lelkes telefonálók békés polgárokra szabadítását. Az Apollo-11 landolásakor már csak 20 másodpercre elegendo üzemanyaggal rendelkezett. Az eddigi leghosszabb, emberi testben talált bélféreg 33 méter hosszú volt. Az elso autós kiadó ablakkal rendelkezo étterem egy McDonald's volt, az Arizona államban található Sierra Vista-ban. Az étterem azért csinált ilyen kiadó ablakot, hogy a közeli katonai támaszponton állomásozó katonákat is el tudják látni élemelemmel, akiknek egyenruhában tilos volt bármilyen boltba belépniük. Az ember által valaha generált legnagyobb homérséklet 70 millió fok volt, amit 1978-ban a Princeton Egyetemen állítottak elo. Az ember nem képes nyitott szemmel tüsszenteni. Tüsszentés közben az ember szíve egy millisecundum idore megáll. Az emberi hajszál 3 kg-ot bír el. Az emberi ujj képes érzékelni 0.02 mikron amplitúdójú vibrációt. Az Ezeregyéjszaka meséi eredeti szövege szerint Aladdin kínai kisfiú volt. Az indiai nok törvényesen feleségül mehetnek egy kecskéhez. Az ollót Leonardo da Vinci találta fel. Az ostorcsattanás igazából egy miniatur hangrobbanás: a bojt átlépi a hangsebességet. Az ujjlenyomathoz hasonlóan a nyelv rajzolata is teljesen egyedi. Az USA államok közötti autópályáit úgy építették, hogy minden 5 mérföld útból legalább 1 mérföld egyenes legyen. Ezek az egyenes útszakaszok repülogép leszállópályaként használhatók háború vagy egyéb vészhelyzet esetén. A világ elso kereskedelmi forgalomba került CD-je Bruce Springsteen "Born in the USA" címu albuma volt, amit az USA-ban adtak ki. Boleyn Annának, VIII. Henrik második feleségének az egyik kezén hat ujja volt. Egész életében kesztyut viselt, hogy leplezze testi deformációját. Csak a rovarok rendelkeznek igazi szárnyakkal. A többi repülo állatfaj (denevérek, madarak) szárnyai igazából módosult lábak. Csak két állat van, amely a fejének elfordítása nélkül is látja a háta mögötti területet: a nyúl és a papagáj. Egy aranyhal emlékezotehetsége mindössze 3 másodpercre terjed ki. Egy doboz Coca Cola Light fennmarad a víz színén, míg a normál változat lesüllyed. Egy ember éjszakánként átlagosan ötször álmodik. Minden ilyen álomrészlet hosszabb az elozonél, az elso idotartama mintegy 10 perc, az utolsóé pedig 45 perc. Egy ember hamarabb elpusztul a teljes alváshiánytól, mint az éhségtol. 10 alvás nélküli nap már elég a halálhoz, míg éhezni több hétig is képes egy egészséges személy. Egy muanyag doboz körülbelül 50000 év alatt bomlik el. Egy órán át tartó fejhallgató viselés a fülben tanyázó baktériumok számát a hétszeresére növeli. Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte. I. Henrik angol király karja 36 inch hosszú volt (91.44 cm), az angolszász országokban használt "láb" mértékegység pedig ennek egyharmada,12 inch (30.48 cm) lett. Görögország nemzeti himnusza 158 versszakból áll. Senki nincs az országban, aki kívülrol tudná az összeset. Ha egy ember meghal, a hallását veszti el utoljára. Az elso érzékszerv, ami felmondja a szolgálatot, a látás, ezt követi az ízlelés, a szaglás és az tapintás. Hitler és Napóleon is csak egy herével rendelkezett. Izland nem rendelkezik saját hadsereggel. Julius Caesar, Nagy Sándor és Dosztojevszkij egyaránt epilepsziásak voltak. Kanada az egyetlen olyan olimpiát rendezo ország, aki nem nyert aranyérmet a saját olimpiáján. Limában (Peru) szobrot állítottak Micimackónak. Los Angeles-ben több bíró muködik, mint Franciaországban. Mexikónak egyszer 24 órán belül 3 elnöke is volt. Neil Armstrong bal lábbal lépett a Holdra. Nemzetiségtol függetlenül, a katonák mindenhol a jobb kezükkel tisztelegnek. Pablo Picasso halva született, a bába ott is hagyta az asztalon. Picasso nagybátyja hozta vissza a kicsit az életbe, egy slukk szivarfüst segítségével Régen a távíróberendezések tesztelésére a "quick brown fox pumps over the lazy dog" mondatot használták, mivel ez tartalmazza az angol ABC összes betujét. Úgy becsülik, hogy ha a Földön valaha is kibányászott aranyat összegyujtenék és beolvasztanák, akkor egy 20 méteres élhosszúságú kockában elférne az egész. Winston Churchill egy noi mosdóban született, egy táncmulatság alatt. :O
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
reV_snA 2006. április 20. 3524 hozzászólás 52.
Hiába.. új gép.. régi ész.. :D:DD: na jó vicceltem csak xDD
Warmester 2006. április 20. 124 hozzászólás 2460.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#1329): (erre és a többire) értettem a viccel csak rosszul idéztem meg válaszoltam
Xymoth 2006. április 19. 2068 hozzászólás 140.
Válasz reV.snA üzenetére (#1339): xD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Retek-Harcos 2006. április 19. 4667 hozzászólás 24.
szép :) nem volt idöm mdnent elolvasni, mert mennem kell suliba, addig írjatok még!
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Gyurmi 2006. április 18. 3646 hozzászólás 47.
Mert szerinted igen? : P
vaktabletta kapható , receptér'!
reV_snA 2006. április 18. 3524 hozzászólás 52.
"Ennyi a mai adag vicc jóétvágyat hozzá és jó8" ez?
Twu 2006. április 18. 4516 hozzászólás 28.
az utolsó az all.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
jók már majdnem akadt új is xDD :kira
Xymoth 2006. április 18. 2068 hozzászólás 140.
Két régi cimbora beszélget. Egyikük megkérdi a másiktól: - Te, ha én elmennék hozzátok és teherbe ejteném a feleséged, miközben te horgászni vagy, akkor utána ellenségek lennénk? A másik elgondolkozva vakarja a fejét: - Hát azt nem tudom, hogy ellenségek lennénk-e, de hogy kvittek igen, az biztos. - Melyik a világ legcsendesebb autója? - A kis Polski, mert menet közben a térdeddel be tudod fogni a füled! Nehéz ebben a stresszes világban idõt szakitanunk, hogy alapvetõ kérdéseket tehessünk föl. Például: - MIÉRT jön meg a pizzafutár hamarabb, mint a mentõautó? - MIÉRT kell a jósnõhöz bejelentkezni? Nem tudja elõre, hogy jövök? - MIÉRT van rokkant parkoló a Jégcsarnok elõtt? - MIÉRT kell a WINDOWS bezárásához a "Startprogram"-ot használni? - MIÉRT van a citromsavban mesterséges aroma, s a mosogatószerekben viszont valódi citrom? - MIÉRT nincsen egér ízesítésû macskaeledel? - MIÉRT nyomjuk erõsebben a távirányitót mikor az elemek szinte lemerültek? - MIÉRT mossuk a törölközõinket; nem abból indulunk ki, hogy tiszták vagyunk mikor használjuk? - Örvendenek az analfabéták az ABC-tésztának? - Mikor az emeriség fölfedezte, hogy a tehén tejet ad, tulajdonképpen mi után kutatott? - Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál? - Miért nem olvasni soha az újságokban: "Jósnõ nyerte a lottónyereményt!"? - Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt? - Hogy kerülnek a "Fûre lépni tilos!" táblák a gyep közepére? - Miért olyan hosszú szó a "lerövidebbítendõ"? (és miért ilyen nehéz kimondani?) - Miért kell a koporsó fedelét odaszegezni? - MIÉRT nem ütötte agyon azt a két szunyogot Noé? - MIÉRT nem szaladnak be esõben a birkák az ólba? - MIÉRT van a 24 órán át nyitvatartó létesítményeken is zár? - MIÉRT tértem vissza a szabadságról? Nõ: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal... Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le? Nõ: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal... Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le? Jelek, amik arra utalnak, hogy végérvényesen felnõttél: 1. A szobanövényeid mind életben vannak, és egyet sem szívtál el belõlük az utóbbi 5 évben. 2. Szex a franciaágyon? Ugyan már... 3. Több ételt tartasz a hûtõben, mint sört. 4. Reggel 6 órakor kelsz - nem pedig akkor fekszel, mint régen. 5. A telefonközpontok fiatalkorod kedvenc zenéit játszák. 6. Mindig megnézed az idõjárásjelentést. 7. A barátaid házasodnak és elválnak, nem pedig felszedik és kirúgják õket. 8. A farmer és a pulóver már nem jelent számodra "kiöltözést". 9. Te vagy az, aki kihívja a rendõrséget, mert a szomszéd "büdös kölkei" nem hajlandók lehalkítani a zenét. 10. Elfelejtetted, hogy a McDonald's zárva is tart idõnként. 11. A kötelezõ biztosításod olcsóbb, a fizetnivalóid drágábbak lettek. 12. A kanapén alvástól megfájdul a hátad. 13. Egy mozi és egy vacsora a teljes randi, nem pedig a randi kezdete. 14. A gyógyszertárba hashajtóért jársz, nem pedig óvszerért és terhességi tesztekért. 15. A reggelit reggel eszed. 16. A "mingyá' rókázok" szöveget felváltotta a "köszönöm, de nem kérek többet". 17. A számítógép elõtt töltött idõd 90%-a tényleges munkával telik. 18. Végigolvastad ezt a listát, és most kétségbeesve keresed azt a pontot, amely nem illik rád... A cigány hánykolódik a tengeren. Véletlenül arra megy egy tengerjáró hajó, az egyik matróz éppen kihajol a korláton. Meglátja a cigány és felkiabál neki: - Húzzál mán ki! A matróz csak néz. A cigány megint felszól: - Húzzál mán ki! A matróz megint csak néz. - Do you speak englis? - Yes. - Hát akkor húzzál mán ki! Egy ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lõ is egyet, de a kacsa beesik egy elkerített birtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg paraszt éppen ott kapálgat. - Uram, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd. - Dehogy adom, az én földemre esett, tehát az enyém! - mondja az öreg. - Nana! Én egy ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide, akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszti! - fenyegetõzik az ügyvéd. - Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás törvénye" szerint rendezzük. Hajlandó alávetni magát? - Az mit jelent? - Én kezdem. Maga megfordul, én meg háromszor jó fenékbe rúgom. Ha bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Annál az igazság, aki tovább bírja. Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt a fazont kirúgom a világból is, ennél egyszerûbben úgysem tudnám elintézni a dolgot." Szóval, belemegy. Az öreg kezd. Nekiszalad, és egy akkorát rúg az ügyvédbe, hogy az beleremeg. A második rúgás akkorára sikerül, hogy az ügyvéd az orrával felszántja a földet. A harmadikra még a szeme is könnyes lesz. Leporolja magát, és odafordul az öreghez: - Na, forduljon meg, most én jövök! Az öreg megpödri a bajszát: - Jól van, feladom. Vigye a kacsáját! Az édesanya belép kislánya szobájába. A szoba üres, az ágyon egy boríték hever. A legrosszabbtól tartva felbontja a borítékot és a következõket olvassa: Drága Édesanyám! Sajnálom, hogy ezúton kell közölnöm, hogy elmentem hazulról legújabb kedvesemmel. Õ egy igazi szerelem, látnod kéne, mily kedves .. Ez azonban, drága Édesanyám, nem minden. Terhes vagyok, és Abdul azt mondja, hogy majd gyönyörû életet élünk sivatagi vándortörzsével. Õ sok-sok gyereket szeretne, nekem is ez az álmom. S mivel rájöttem, hogy a marihuana voltaképpen hasznos, füvet fogok termeszteni barátaink számára is, ne szenvedjenek oly nagyon, amikor fogytán a koksz meg a heroin. Azalatt bízom benne, hogy a tudomány felfedezi az AIDS gyógyszerét, már csak azért is, hogy Abdul jobban érezze magát, hisz annyira megérdemli! Édesanyám, ne aggódj, hiszen már 13 éves vagyok, tudok magamról gondoskodni. Remélem, hamarosan meg tudlak látogatni, hogy megismerkedhess a kedves unokákkal. Szeretõ lányod. p.s. Amit írtam, baromság. A szomszédban vagyok. Csak azt akartam mondani, hogy vannak az életben rosszabb dolgok, mint az éjjeliszekrényen található év végi bizonyítvány. Szeretõ lányod. A cigány horgászik a folyóparton, kifogja az aranyhalat. - Te, cigány! Dobj vissza, teljesítem egy kívánságod! A cigány visszadobja a halat, de gondolja, jól kitol vele! - Té! Árányhál, cseréljed fél nékém Éurópát Ámérikávál, Áfrikát meg Ázsiávál! - Te, cigány! Én ehhez túl kicsi vagyok! Kívánj valami könnyebbet! A cigány gondolkozik egy ideig, majd azt mondja: - Tudod mit! Itt mos a folyópártnál á féléségém kb. egy kilométérré. Ménj oda hozzá, azt változtássád átal gyönyörûségésén szép királykisásszonnyá! A hal beleegyezik és elúszik, azonban pár perc után már jön is vissza: - Te, cigány! Mi volt azzal az Amerikával??? Két roma beszélget a putriban: - Alszol? - Nem. - Van egy százasod? - Alszom. Ennyi a mai adag vicc jóétvágyat hozzá és jó8
Retek-Harcos 2006. április 18. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Cseszka üzenetére (#1334): :) Válasz Warmester üzenetére (#1328): nem úgy értette ... mert az egy viccnek egy része volt ... ;)
Cseszka 2006. április 18. 291 hozzászólás 1292.
Egyébként régi filmjei közt van jó :P
iA-KeKs 2006. április 18. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Cseszka üzenetére (#1334): Chuck az isten -_-
Cseszka 2006. április 18. 291 hozzászólás 1292.
Irónia? Hehe. Locsolkodtam rokon nénit meg bácsit. Elkezdi magyarázni a muki, hogy manapság csupa szar megy a tv-ben, Balázs sók stb... Bólogatok, igaza van.Erre megszólal: Csak az a kutyás a jó sorozat meg az a Texasi kopós. Hehe. Egybõl elmosolyodtam. Na ebben mi az irónia? :) Van aki szeretei csákkot.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#1331): úgy igen, de abból a részletböl vevödöen (ha nem vesszük figyelembe az elözményeket) iróniának számítana :o
irónia
Rosi 2006. április 18. 1904 hozzászólás 155.
Válasz fACE üzenetére (#1329): Válasz Warmester üzenetére (#1328): Az dicséret volt, mert a világ legrövidebb könyveinek a címe volt a téma...
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Válasz Warmester üzenetére (#1328): hú ezt meg mikorról bányásztad elö? :] amúgy az irónia > all Idézem Dualont : Csinos vagy Warmester
fACE 2006. április 18. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Warmester üzenetére (#1328): Ez nem volt szép... kifejezetten csinos baba pofid van :$
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Warmester 2006. április 18. 124 hozzászólás 2460.
[quote=Q3Playa írta(#915)]Ilyeneket én is tudok írni, pl: örök hála xD Warmester: Csúnya képeim az rshun [/quote]
Nem nehéz :D Csak sok helyen olvastam már sokat vagy kaptam e-mailben:) Meg hiába más vicc oldal kb ugyanazt ismértlik csomószor és így többszor elolvassa az ember és megmarad benne xD Amugy már ide is be voltak írva, de jók! Szeretem a vicceket :kira ß)
Xymoth 2006. április 18. 2068 hozzászólás 140.
Válasz reV.snA üzenetére (#1325): Neked nehéz jó vicceket írní Krisz de azért majd megpróbálom :D
Ezek a legújabbak? ezek kajak régiek:DDD a vatikánost is ismertem, de azért nem rosszak : P
Retek-Harcos 2006. április 18. 4667 hozzászólás 24.
Még... :D
"Az eredeti Survivor valóságshow-ban Chuck Norris-szal kellett együtt élni egy szigeten. Nem voltak túlélõk, és senki sem vállalkozott, hogy elkészítse a felvételeket. " :DASD:SA:DA:DAS:DASDAS
SiLC 2006. április 18. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Flooyd üzenetére (#1320): de még aposztrófokkal együtt is van 3 ! és mind3 ez a szöveg: Ha a Google-ben rákeresel a "Chuck Norrist jól seggberúgják" kifejezésre, az eredmény 0 találat. Ilyen egyszerûen nincs. xD
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Pain1 2006. április 18. 425 hozzászólás 936.
Zöld erdõben jártam Ibolyát találtam Le volt már fizetve Szavazz a FIDESZre
"amikor chreg elkezd ugatni, szépen bemegyek a galériába megnézem az "õsprok" meg az "én vagyok az" képét megsajnálom és inkább hagyom szal legyen vége." XD
Flooyd 2006. április 18. 6866 hozzászólás 11.
[quote=Xymoth írta(#1319)] Ha a Google-ben rákeresel a "Chuck Norrist jól seggberúgják" kifejezésre, az eredmény 0 találat. Ilyen egyszerûen nincs. ![/quote] A fenét nincs, 58 találat van :DDDDDDDDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Xymoth 2006. április 17. 2068 hozzászólás 140.
Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyõzni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérõl ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyûltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegõbe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elõvett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elõvett egy almát. A pápa ekkor felállt: - Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Késõbb megkérdezik a pápát a bíborosok: - Mit beszélt a rabbival? - Elõször felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Õ felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegõbe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elõvettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a bûneink alól. Õ elõvett egy almát, hogy az eredendõ bûnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna? Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit: - Mi történt, rabbi? - Elõször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk. - És utána? A rabbi vállat vont: - Nem tudom. Elõvette az ebédjét, mire én is. Pista bácsit meginterjúvolja egy riporter. Ezt kérdi: - Pista bácsi! Önt miért szeretik a nõk? - Nem is tudom - feleli Pista bácsi, és szerényen megnyalja a szemöldökét... Ha adva egy nõ, akinek már 8 gyereke van, ebbõl három süket, kettõ vak, egy szellemileg fogyatékos, szifilisze van és újra terhes, javasolnád-e neki az abortuszt? Ha igen, megölnéd Beethovent... - Mi a különbség a cirkusz és a Parlament között? - ??? - A cirkuszban okos emberek hülyéskednek, a Parlamentben meg hülye emberek okoskodnak. A cigányt elkapják, hogy kirabolta a Tesco-t. A rendõrségen felveszik a jegyzõkönyvet: - Neve? -kérdezi a rendõr. - Kolompár Gazsi -feleli a cigány. - Kora? - Az nem én voltam!!!! És végül a Legújabb ténye CN rõl: Chuck Norris ökle az egyetlen, ami a royal flush-t is üti. Chuck Norris olyan gyors, hogy körbeszalad a Föld körül, és tarkón vágja magát. Chuck Norris egyszer versenyzett Lance Armstronggal, hogy kinek van több heregolyója. Chuck Norris nyert. 5-tel. A baseball-ban nincs dopping. Csupán emberek, akikre Chuck Norris rálehelt. A CNN jelentése: Chuck Norris Network. Ha Scrabble-ben kirakod a "Chuck Norris" szót, nyertél. Bármikor. Chuck Norris pörgõrúgása az elfogadott kivégzési módszer 16 országban. Ha Chuck Norris szexel egy férfival, az nem azért van, mert homokos. Egyszerûen csak elfogytak a nõk. Chuck Norris el tudja hinni, hogy nics kanál. Az ember bal heréje nagyobb mint a jobb. Chuck Norris mindegyik heréje nagyobb mint a többi. Ha a Google-ben rákeresel a "Chuck Norrist jól seggberúgják" kifejezésre, az eredmény 0 találat. Ilyen egyszerûen nincs. Chuck Norris találta fel a császármetszést. Körbeforduló rúgással átszakította anyja méhét. Chuk Norris sosem tarol bowlingban. Ledönt egy bábut, a többi 9 pedig elájul. Az eredeti Survivor valóságshow-ban Chuck Norris-szal kellett együtt élni egy szigeten. Nem voltak túlélõk, és senki sem vállalkozott, hogy elkészítse a felvételeket. Jóétvágyat ez esti adaghoz és jó8 all!!
toma 2006. április 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Xymoth üzenetére (#1316): elsö három az ownolt:D :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Xymoth 2006. április 17. 2068 hozzászólás 140.
Kék az ibolya, kék az ég, kék a tököm, mi köll még ? Van nekem egy csíkos gatyám, Abban van az én ceruzám, Minden este írok vele, Mégse kopik el a hegye. Piros tojás, kek tojás, Nekem is van két tojás, Föl a szoknyát, le a bugyit, Hadd locsoljam meg a nyuszit. Tele van a hajad kosszal meglocsollak domesztosszal! A Puskás Ferenc stadionban jártam, Sok sárga mezes brazilt láttam. Robi Carlos kilépett a gyepre, Azt kérdezte, kit verünk meg este? Veretlen ellenünk a magyar nép? Hiszen a ranglistán csak 67! Az edzõjük Mattheus elég jó, de ezek akkor vernek minket, ha Brazíliában esik a hó! Igen ám, de jött a Gera, Szabics, Lisztes, Az eredmény már 3-0, ami tisztes! A kapuban már reszketett a Dida, Tudta Õ, hogy itt már nem segít az ima! Ronaldo fogta a fejét, A Real-ban Szabics veszi át a helyét? Szép volt ez mint Európai Uniós ajándék, ezek után húsvétkor minden magyar kölni helyett pezsgõvel locsol, Mi kell még? Zöld erdõben jártam, okádtam és hánytam, nõtt azon is virág, hasolít is te rád!
Retek-Harcos 2006. április 17. 4667 hozzászólás 24.
:kira
fACE 2006. április 16. 2846 hozzászólás 76.
*SZDSZ, MSZP, FIDESZ locsolhatok vagy mi lesz? *Anyám tyúkja baszott tojni azért jöttem most locsolni. *Kék erdõben jártam, zöld ibolyát láttam holnap megyek szemészetre, de addig meglocsolhatlak -e ? *Ferrárival érkeztem, 200 métert fékeztem, Jani vagyok szép és laza, locsoljak vagy húzzak haza? *Bal zsebemben kölni, jobb zsebemben bicska, ha adsz egy ezrest a jobb nem lesz nyitva.
toma 2006. április 16. 4782 hozzászólás 22.
:DDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2006. április 16. 4277 hozzászólás 32.
kek erdoben jartam zold ibolyat lattam most megyek szemeszetre xD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
BoneX 2006. április 16. 20 hozzászólás 6532.
Kék erdõben jártam, zöld virágot láttam Lehet,hogy hülye vagyok, De azért locsolhatok? ^^
Kurel 2006. április 16. 1058 hozzászólás 332.
Válasz FoPsnA üzenetére (#1308): ez rohadt jó :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.