Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

paradoX 2011. március 18. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Kurel üzenetére (#11165): :D:DA:
MinD You!
Kurel 2011. március 18. 1058 hozzászólás 332.
Elton J., Robbie W. és Kylie M.jönnek ki egy fergetes koncertrõl egy londoni nightclubból.Jó részegek, s ahogy dülöngélnek a kertek alatt Kylienak beszorul a feje egy helyen a keritésbe.Robbie azonnal kihasználja az alkalmat felhajtja Kylie szoknyáját és rendesen odadörrent neki hátulról. -Most Te következel...!-szól oda Eltonnak. Elton... sirva fakad! -Mi van Elton? - kérdezi Robbie. -Nem fér be a fejem a kerítésbe
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
_eYe 2011. március 5. 451 hozzászólás 877.
"Egy nap, amikor anyunak valami dolga volt és nem volt otthon, apu egyedül vigyázott rám.Kb. 2 és fél éves lehettem és éppen egy kisebb balesetbõl lábadoztam. Egy ismerõstõl kaptam egy kis teás készletet, afféle "gyógyulj meg" ajándékként és ez lett az egyik kedvenc játékom. Apu a nappaliban ült az esti hírekben elmerülve, amikor behoztam neki egy kis csészike "teát", ami persze csak víz volt. Jó néhány kis csészike tea és rengeteg dicséret után aputól, hogy micsoda finom teát készítek, megjött anyu. Apu leültette a nappaliban és megváratta vele, amíg viszek neki egy kicsi csésze teát, mert "ez volt a világon a legaranyosabb dolog!" Anyu várt szépen türelmesen és tényleg megjelentem, kezemben az ici-pici csészike "teával" apunak, amit õ szépen le is hajtott. Mire anyu megkérdezte (ahogy csak anyukák tudjak megkérdezni... "Felmerült benned, hogy az egyetlen hely, ahol eléri a vizet, az a wc?"
Malcut^Theory gogo Malcut.
tegnap zsaru igazoltat span: itt lakok 5 centire: (zsaur arrébb lép 5 centit) Zsaru:itt? Hát ezek a zsaru viccek komoly beszarás XDDDD
1. kérdés: Ha ismernél egy nõt, aki épp terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak, egy szellemileg visszamaradott, neki magának pedig szifilisze van, ajánlanád-e neki az abortuszt? 2. kérdés: Itt az idõ, hogy megválasszák a világ új vezetõjét, és a Te szavazatod számít a döntésben. Az alábbiakban olvashatsz néhány tényt a vezetõ-jelöltekrõl: A - jelölt: Tisztességtelen politikusok veszik körül, és asztrológussal konzultál döntései elõtt. Két szeretõje van. Zsinórban dohányzik és napi 8-10 Martinit iszik. B - jelölt: Hivatalából kétszer elbocsátották, délig alszik, az egyetem alatt ópiumot használt és minden este egy üveg whisky-t megiszik. C - jelölt: Kitüntetett háborús hõs. Vegetáriánus, nem dohányzik, néha megiszik egy-egy sört, és soha nem volt házasságon kívüli kapcsolata. Melyik jelöltre esne a választásod? Valóság a kérdések mögött: A - jelölt: Franklin D. Roosevelt B - jelölt: Winston Churchill C - jelölt: Adolf Hitler És mellesleg: ha az abortusz-kérdésre igennel válaszoltál, akkor épp megölted Beethovent.... Ne feledd: amatõrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!
Flooyd 2011. március 4. 6866 hozzászólás 11.
Válasz .eYe üzenetére (#11157): jók:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Shieldy2 2011. március 4. 632 hozzászólás 600.
-Móricka, ne rappelj az órán -yo
Pr0-peller 2011. március 4. 1172 hozzászólás 300.
Where do astronauts hang out? - At the Space Bar :DFG"?ES
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Arthas342 2011. március 3. 130 hozzászólás 2389.
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
_eYe 2011. március 3. 451 hozzászólás 877.
Az amerikai iskolába, a tanárnõ azt a feladatot adja fel, hogy mindenki gyûjtsön egy tanulságos történetet. Másnap: - Nos, te Pistike mit gyûjtöttél? - Egyszer amikor vittük a tojást a vásárra, eltört a szekér kereke, és eltörtek a tojások. - És mi ebbõl a tanulság? - Az, hogy ne vigyük egy kosárba az összes tojást. - Jó, és te kicsi Juliska, mit gyûjtöttél? - Egyszer amikor vittük a tejet a vásárra, megbotlott a szamár és kiborult a tej. - És mi ebbõl a tanulság? - Az, hogy ne vigyük egy kannába az összes tejet. - Jó, és te kicsi Tomika, mit gyûjtöttél? - A bácsikám Vietnámban szolgált zöldsapkásként. Egyszer lelõtték a helikopterét, amelyben a frontra vitték. Volt nála egy gépfegyver, egy kés és egy üveg Whisky. A zuhanás közben megitta az üveg Whiskyt, hogy ne vesszen kárba. Amikor földet ért szembe találta magát 100 vietkongal, 50-et elintézett a gépfegyverrel, amikor kifogyott a muníció. Fogta a kést és megölt vele 30 vietkongot, de akkor kicsorbult a kés éle. A maradék 20-at pedig saját kézzel intézte el. - Jaj, és mi a tanulság ebbõl a szörnyûségbõl? - Mi-mi... hát, hogy ne baszogasd Bob bácsit ha részeg! Superman meséli: - Te Batman, képzeld, ahogy repülök, meglátom a Macskanõt egy tetõn, amint széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy matracon, és kéjesen vonaglik. Annyira megkívántam, hogy odarepültem, s durr bele... - És nagyon meglepõdött a Macskanõ? - Hát igen... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember... Két csecsemõ beszélget. - Szia. Te fiú vagy, vagy lány? - Fiú. - Honnan tudod? - Ha kimegy a nõvér, megmutatom. A nõvér elhagyja a termet, a kisbaba felrántja a takarót - Látod? Kék a zoknim! A 10 éves kisfiú az édesapjával sétál. Egyszer csak egy piros lámpás ház elé érnek, ahol erõsen kifestett lányokat látnak. A gyerek megkérdezi: - Apu! Milyen ház ez? Az apa nem tudja hirtelen, mit mondjon, nem akar hazudni, mire nagy nehezen kitalál valamit: - Ez egy kupleráj. Tudod, itt hölgyek nyújtanak örömöt férfiaknak pénzért. A kisfiú tudomásul veszi. Hazamennek, a fiút nagyon furdalja a kíváncsiság, hogy milyen örömöt kaphat, összeszedi minden zsebpénzét, elmegy a kuplerájba. Ott a madam elé kiteszi az összes zsebpénzét, és azt mondja: - Örömöt szeretnék! A madam ránéz, hát gondolja, azért mégsem kellene a kisfiút még beavatni, hát süt neki palacsintát. Miután végzett a kisfiú, hazamegy. Otthon kérdezi az apja: - Hol voltál, kisfiam? - A kuplerájban voltam. Az apának hatalmasra nyílnak a szemei: - És milyen volt? - Hát, kilencet bírtam, a tizediket már csak széthajtottam és kinyaltam.
_eYe 2011. március 2. 451 hozzászólás 877.
Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk és megkérdi: - Helló fiúk, mit csináltok itt? - Épp a III. világháborút tervezzük. - Igen? És mi a terv? - Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást. ...- Egy biciklis postást? Õt meg miért? Erre Bush odafordul Powellhez: - Ugye megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem érdekel?
Válasz Pr0-peller üzenetére (#11154): Ok,kössz:D, most ez így kellet az estéhez nagyon :D :kira :kira :D
Pr0-peller 2011. február 24. 1172 hozzászólás 300.
-Mi a különbség Bem apó spermája és Kudlik Júlia között? --------------- Semmi,mind a kettõ bemondó! Szentisten :DFGDF?GDFG?DF
Locust 2011. február 23. 2397 hozzászólás 107.
Elefánt a tevének: -Te hallod mért van a két csöcsöd a hátadon? -Fasszal a pofámon kussolnék.. :DDD
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Retek-Harcos 2011. február 22. 4667 hozzászólás 24.
Szóval tényleg innen szedi Propi a so beteg szart :D gyááááá ;)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
jiha9 2011. február 22. 837 hozzászólás 440.
Törzsfõnök a többi indiánnak: -Van egy jó és egy rossz hírem, melyikkel kezdjem? -A rosszal! -Hát az a helyzet, hogy cigányok költöztek a falunk mellé! Mindenki csalódottan fújjog, majd az egyik megkérdezi: -És mi a jó hír? -Hogy olyan az ízük mint a bölénynek!
vakok vagytok mind.
-Ez az én vallásom: szeretem Istent, szeretem az embereket, és nem értem az iróniát. -Hát ez aztán szép kis vallás... -Köszönöm szépen!
Pr0-peller 2011. február 22. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Xymoth üzenetére (#11148): :SDFDFG?DFG?DFG?DFG?DFGDFGDF omfg
Xymoth 2011. február 21. 2068 hozzászólás 140.
A minap az edzõteremben szeretkezni akartam a csajommal, de kudarcot vallottam. Sokáig nem értettem mi az oka, hiszen sosem történ még velem ilyen csúfság. Végül rájöttem: az edzõcipõm Lancast!
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Locust 2011. február 20. 2397 hozzászólás 107.
1. Menj fel a google fordítóra és írd be hogy "Will Justin Bieber ever hit puberty" (lesz-e felnõtt justin bieber valaha). 2. Angolról vietnámira fordítsd! 3. Utána a vietnámi szöveget másold be a fordító részbe. 4. Fordítsd le újra, csak most vietnámiról angolra. 5. Nevess! :D :DDDDD
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
_eYe 2011. február 20. 451 hozzászólás 877.
kérlek mond és mutasd is :) már ha meg oldható mind kettõ :)
StaY_KooL 2011. február 20. 1000 hozzászólás 360.
Válasz .eYe üzenetére (#11115): :| Válasz .eYe üzenetére (#11116): :| Válasz .eYe üzenetére (#11117): :| Válasz .eYe üzenetére (#11118): :| Válasz .eYe üzenetére (#11119): :| Válasz .eYe üzenetére (#11120): :| Válasz .eYe üzenetére (#11121): :| Válasz .eYe üzenetére (#11122): :| Válasz .eYe üzenetére (#11123): :| Válasz .eYe üzenetére (#11124): :| Válasz .eYe üzenetére (#11125): :| Válasz .eYe üzenetére (#11126): :| Válasz .eYe üzenetére (#11127): :| Válasz .eYe üzenetére (#11128): :| Válasz .eYe üzenetére (#11129): :| Válasz .eYe üzenetére (#11130): :| Válasz .eYe üzenetére (#11131): :| Válasz .eYe üzenetére (#11132): :| Válasz .eYe üzenetére (#11133): :| Válasz .eYe üzenetére (#11134): :| Válasz .eYe üzenetére (#11135): :| Válasz .eYe üzenetére (#11136): :| Válasz .eYe üzenetére (#11137): :| Válasz .eYe üzenetére (#11138): :| :| :| mondjam, vagy mutassam?
igotbigbootybitches
_eYe 2011. február 19. 451 hozzászólás 877.
Válasz Mefi- üzenetére (#11139): nekem mind bejött :]
_eYe 2011. február 19. 451 hozzászólás 877.
viccek,és bárki használhatja az ,hogy tetszik vagy sem nem nagyon érdekel :D
_eYe 2011. február 16. 451 hozzászólás 877.
Válasz SipKa üzenetére (#11141): ;) :kira
SipKa 2011. február 16. 476 hozzászólás 817.
Válasz .eYe üzenetére (#11138): pihenj katona!
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Flooyd 2011. február 16. 6866 hozzászólás 11.
Válasz .eYe üzenetére (#11138): ilyet többet ne (nem a poénra értem, hanem a 120 felesleges kommentre)
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Mefi2- 2011. február 16. 1327 hozzászólás 261.
Volt egy kettõ nagyon szar. Nem sok kellett hogy elmosolyodjak :/
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
_eYe 2011. február 16. 451 hozzászólás 877.
Két óvodás beszélget: -Tavaty van.. -Mi? -Tavaty van! -Nem éjtem! -Batynak a matykák! -Ja!!!! Tavaty van!
_eYe 2011. február 15. 451 hozzászólás 877.
Egy hétéves kislány bemegy az állatkereskedésbe:-Jó napot bácsi,tartanak nyulat? Az eladót teljesen meghatja a kislány jelenléte,majd lehajol,hogy egy szintbe legyen vele,és mézes-mázos hangon megkérdi:-Milyen nyuszit szeretnél,te kis édes ehéret piros nagy szemekkel,esetleg fekete szörüt,vagy barnát nagy lompos fülekkel? A kislány csípöre tett kezekkel zerintem az óriás pitonomnak kúrvára tökmindegy! XAXAXAXAXA
Apu, veszel nekem egy hightech, 3G-s, usb-s, bluetooth-os, 12 megás hard disc-kel és integrált fotókamerával felszerelt mobiltelefont, amivel mp3-at, pdf-et és java utilities-t lehet letölteni? Édes fiam, nem tudnál te is csak drogozni, mint a többiek? XDDD
Egy házaspár üldögél a presszóban. Az asszony korholni kezdi a férjét: - Béla, már tízszer mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek? - Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom.
Nekimentél az asztalnak, ami nem fájt. 7 évesen: ÁÁÁááuu! 10 évesen: Nee máár! 13 évesen: Rohadjon meg! 15+: ÓÓóh a k*rva életbe, milyen kib*szott sz*r helyen van ez a b*zi asztal!
Fiú: Ok, akk szex nálam? Lány: Jóó! Fiú: ÕÕ... Egy szobában lakom a tesómmal. Úgy tudja, h sandwicheket csinálunk. Ez lesz a kód: sajt=gyorsabban paradicsom=keményebben. ~Késõbb~ Lány: SAJT SAJT SAJT PARADICSOM SAJT! Testvér: Elég már a sandwich gyártásból!! Tiszta majonéz már az ágyam!!!
"Szereted ha simogatnak? Szereted ha megérintenek? Ha fogdosnak? Ha felizgatnak? Szereted érezni a másik leheletét, szuszogását a nyakadnál, esetleg a fülednél vagy az arcodon? Szeretsz új pozíciókat kipróbálni? Szereted, amikor hidegen felülsz rá, majd forrón és teljesen leizzadva végzed? BKV...velünk a fantáziád megvalósulhat, életre kel, próbálj ki minket"
Két barátnõ beszélget: - Képzeld, rájöttem, hogy megcsal a férjem. - Hmm, hmmm... a kurva anyját. - És képzeld rájöttem, hogy otthonról hordja a t. - A kurva anyját... hmm hmmm. - És képzeld erre én kitaláltam, hogy kiszúrkálom az összeset. - A KURVA ANYÁDAT!!!!!!!!!!!!!
A szõke barbinak csúful elveri az autóját a jégesõ. Csupa horpadás az egész kocsi, el is viszi a szerelõhöz aki látja, hogy itt nincs mit tenni ezért azt mondja a SZÕKÉNEK: - Menjen haza kapja be a kipufogót és fújja addig míg a horpadások ki nem pattannak! Úgy is tesz fújja a kipufogót, majd el durran a feje. Közben jön a szintén SZÕKE barátnõ s kérdi: - Hát te mit csinálsz. Barbi elmeséli a barátnõnek hogy mit tanácsolt a szerelõ s panaszkodik,hogy már másfél órája fujja de még semmi eredmény. Mire a másik szõke kifakad: - Te hát le van húzva az ablak! áááá
Gyerek az anyjához: - Anya, apa miért kopasz? - Mert sokat gondolkodik. - És neked miért hosszú a hajad? - Na, menjél szépen játszani! ownédzs
3 gyerek beszélget: - Én azért szeretem a Szandit, mert szépen énekel. - Én meg azért, mert szépen táncol. - Én meg azért szeretem, mert nyáron nem izzad bele a lábam. :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira
Pistike dadog, elviszik a logopédushoz. - Na Pistike, mondd ki szépen azt, hogy ezer, de nagyon óvatosan, elõször csak a felét! Pistike: - Ö-ö-ötszáz. xXAXAXAXAXA
Mondja, mikor vette észre, hogy ezek az emberek tolvajok? - kérdezi a bíró a tanútól. - Elõször azt hittem, hogy rakodómunkások, de amikor láttam, milyen szorgalmasan dolgoznak, mindjárt gyanút fogtam. ikszdééé
Tudjátok miért menstruál a nõ? Mert amikor Éva le szakította az almát a fáról isten így szólt hozzá: "-Éva ezért az almáért a véreddel fogsz fizetni." Éva erre vissza kérdezett: "-Nem lehetne havi részletekbe? "
- Kisfiam van neked anyukád? - Nincsen, elütötte a dömper. - Hát apukád van-e? - Az sincsen, õt is elütötte a dömper. - És testvérkéid vannak-e? - Azok sincsenek, õket is elütötte a dömper. - Hát akkor mid van? - Dömperem. xXAXAXAXxasxasxasxasXsa
Ismerkedés a diszkóban: - Van autód? - Igen. - Az jó! És milyen színû? - Kék. - Az szép! És hány személyes? - Kettõ. - Hûha! És hány köbcentis? - Hatezer. - Ahh... hú, az nem semmi! És milyen gyártmányú? - IFA
Pistike Juliskának: - Játsszunk papás-mamást! - Jó, de ne verjél meg nagyon... :D:SAD:AS:D:ASDS :kira :kira :kira :kira
Elõadást tartanak a kiskatonáknak a világhelyzetrõl. - Nyilván hallották, bajtársak, hogy az amerikaiak a Holdra mentek… Egy kérdés hátulról: - Mind?
A túlélési gyakorlaton, háromnapos éheztetés után, az õrmester bejelenti: - Van egy jó hírem meg egy rossz hírem. A rossz az, hogy ma csak giliszta van ebédre. A jó, hogy nem jut mindenkinek. háháááá
- Anya elmehetek? - Igen, fiam. - Akkor ahhhh.... D:AS:DA:SD:ASDASDSA
A hadnagy kiáll a bakák elé. - Katonák, van egy jó hírem és egy rossz. Melyikkel kezdjem? - A jó hírrel. - Egy hónap után engedélyezem, hogy alsónadrágot cseréljetek. - És mi a rossz hír? - Egymás közt.
"Nénike odamegy a sírásóhoz a temetõben. -Neharagudjon aranyoskám, de megmondaná merre találom a 41es parcella 34-es sírt??? -Höhö ezt bírom... elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza"