Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Kurel 2009. október 3. 1058 hozzászólás 332.
Euronics üzletlánc egyik áruházában: -Hello, érdeklõdni szeretnék, hogy mikrohullámú sütõtök van? Erre az eladó hátrakiabál: -Béla bazdmeg gyere ki, itt van valami elmebeteg aki valami mikrohullámú sütõtököt keres! Villáminterjú az atlétikai VB. nõi 800-m en gyõztes Caster Semenyával: - Mit üzen azoknak, akik megkérdõjelezik nõi mivoltát? - Leszophatnak!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Xymoth 2009. október 1. 2068 hozzászólás 140.
Egy fiú és egy lány fekszenek az ágyban szeretkezés után. A fiú boldogan felsóhajt: - Végre, megtörtént! Nem vagyok már szûz többé! Mire a lány csodálkozva kérdezi: - Azt akarod mondani, hogy én vagyok az elsõ, akivel lefeküdtél? - Igen. Tudod, mindig egy olyan lányra vártam, akit igazán szeretek... - Ez azt jelenti..., hogy... engem igazán szeretsz? - Á, nem, csak meguntam már a sok várakozást! A:SD:ASD:SAD:SA:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Xymoth 2009. október 1. 2068 hozzászólás 140.
Egy negyvenes éveiben járó elvált asszony üldögél egy bárban. Meglát apult másik végén egy fiatal, izmos néger férfit. "Hm" - gondoljamagában - "Még sosem volt fekete pasim, kíváncsi vagyok igaz-e, amitróluk mondanak". Azzal odaül a férfi mellé, és meghívja egy italra. Szószót követ, majd nemsokára a nõ lakásán kötnek ki. Az asszony gyorsanledobálja magáról a ruháit, bebújik az ágyba és évõdve így szól: - Nos, nagyfiú, lássuk csak, ti feketék, miben is vagytok a legjobbak... Erre a fickó kitépte a konnektorból a sztereó lejátszót és gyorsan elinalt. xDD
iA-KeKs 2009. október 1. 4264 hozzászólás 33.
szóvicc - para kategória http://www.tehgiraffe.com/1165961027-e1cbfde3-jew-jitsu_jpg.jpg
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Mefi2- 2009. október 1. 1327 hozzászólás 261.
Egy férfinek amputálni kell az egyik lábát. Mûtét után bemegy hozzá az orvos, és azt mondja: - Van magának egy jó, és egy rossz hírem. Melyiket mondjam elõször? - A rosszat. - Az a rossz hír, hogy tévedésbõl a jó lábát vágtuk le. - Na és mi a jó hír? - Gyógyul a rossz. xD juuuuj
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Válasz leftoghandris üzenetére (#10258): lol ...
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
[url=http://twitter.com/_steviewonder]http://twitter.com/_steviewonder[/url]
Haters Gonna Hate
Turul 2009. szeptember 30. 147 hozzászólás 2171.
Válasz leftoghandris üzenetére (#10258): :A:S?D a fanatikusok most levetik magukat vhonnan...
De én akkor is Petiék WC-jét akarom használni...
leftoghandris 2009. szeptember 28. 0 hozzászólás 59308.
http://baratokkozt.fan-site.hu/pic/kepek/5733.jpg
SipKa 2009. szeptember 28. 476 hozzászólás 817.
Válasz .eYe üzenetére (#10250): http://www.zotyo.hu/humor/uborka2.htm
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
iA-KeKs 2009. szeptember 28. 4264 hozzászólás 33.
Válasz chathan üzenetére (#10255): sc részleg
chathan 2009. szeptember 28. 1198 hozzászólás 291.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#10253): ezt valahol olvastam nemrégibben, de nem tudom már hol:(
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
toma 2009. szeptember 28. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#10253): :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
iA-KeKs 2009. szeptember 28. 4264 hozzászólás 33.
Szent Péter úgy dönt hogy lenéz a pokolba. Megbeszéli az ördöggel hogy vezesse körbe. Elérnek az elsõ üsthöz. Az üst elõtt fegyveres õrök állnak. Szent Péter kérdezi az ördögtõl, hogy ez meg micsoda? Azt mondja az ördög hogy, ezek itt az oroszok. Katonai nemzet. A fegyver szavára hallgatnak, ha vki megpróbál kimászni az üstbõl azt rögtön lelövik. Szent Péter csodálkozik, aztán mennek tovább. Elérnek a második üsthöz. Ki van téve egy "NE mássz ki" felirat. Szent Péter kérdezi hogy ez meg mi a búbánat? Az ördög azt mondja: ezek a németek. Szabálytisztelõ nemzet, ha kíírjuk hogy ne mássz ki, akkor egyszerûen betartják és nem másznak ki. Mennek tovább, elérnek a 3. üsthöz. Szent Péter csodálkozik, mert az üst elõtt se fegyveres õrök, se egy felirat. Ez meg mi? Az ördök: ezek a magyarok. Ha az egyik megpróbál kimászni a sz*rból, akkor a többiek úgyis visszahúzzák.
Flooyd 2009. szeptember 23. 6866 hozzászólás 11.
Válasz chathan üzenetére (#10249): :DDDDDDDd biztosra mennek érted :DD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Retek-Harcos 2009. szeptember 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz .eYe üzenetére (#10250): Ez így paff :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
_eYe 2009. szeptember 23. 451 hozzászólás 877.
- Miért jobb az uborka a férfiaknál? - Egy átlagos uborka legalább 20 cm-rel hoszabb. - Egy uborka legalább 2 hétig kemény. - Egy uborka nem magyarázza meg neked, hogy a méret nem számít. - Egy uborka nem jön túlzottan izgalomba. - Egy uborkát könnyü felszedni. - Egy uborkát az ABC-ben megfoghatsz, hogy tudd milyen kemény amit hazaviszel. - Egy uborka minden reggel békén hagy. - Egy uborkával elmehetsz moziba úgy hogy a filmet is látod. - Az autós moziban maradhatsz az elsõ ülésen, mert az uborka megvárja amíg hazaérsz. - Egy uborka nem kérdezi hogy: ugye én vagyok az elsõ. - Egy uborka nem modja el a többinek hogy már nem vagy szûz. - Egy uborkának nem kell többször eljátszani hogy szûz vagy. - Egy uborka nem szól bele az öltözködésedbe. - Annyi uborkát tarthatsz amennyit csak akarsz. - Egy uborkát akkor kell csak megenni ha te is kívánod. - Egy uborka nem lesz féltékeny a nõgyógyászra vagy a fodrászra. - Egy uborka sohaem fog jelenetet csinálni, ha más uborkák is vannak a hûtõszekrényben. - Akármilyen idõs is vagy mindig kaphatsz egy friss uborkát. - Egy uborkát nem érdekli, hogy a hónap hányadik napja van. - Egy uborka nem alszik el rajtad horkolva. - Egy uborka miatt nem kell egész hónapban izgulni. - Egy uborka sohasem veszi fel helyetted a telefont és nem kéri kölcsön a kocsidat. - Egy uborka nem eszi meg az összes kajádat, és nem issza meg az összes italt. - Egy uborka nem hagyja a koszos gatyáját a földön. - Egy uborkával a WC üloke mindig úgy marad, ahogyan hagytad. - Egy uborka sohasem hagy el egy másik férfiért, egy másik nõért, vagy egy másik uborkáért. - Egy uborkáról nem derül ki ment közben hogy nõs, penicillin kúrán van, vagy kedvel téged, de az öcsédet jobban szereti. - Egy uborka soha sem akar kisuborkákat. - Egy uborkát könnyü dobni. - Egy uborka felszeletelés után is fogyasztható.
Malcut^Theory gogo Malcut.
chathan 2009. szeptember 21. 1198 hozzászólás 291.
ezt nem tudom melyik topicba kéne tenni de inkább ide való: Olvastam 1 karatés honlapot, mit érdemes hozni stb ezt írták: Nem közvetlenül az edzéshez szükséges tartozékok: o Tisztálkodó csomag (amelyben legyen: WC papír, papírzsebkendõ, törülközõ, stb.) o Papucs o Edzésnapló (füzet) és jegyzeteléshez szükséges eszközök o Egészségügyi csomag (benne: sebtapasz, tampon, gumírozott fásli, steril kötszer, stb.) o Váltás tiszta fehérnemû o Vércsoport meghatározás o [b]Végrendelet[/b]
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Xymoth 2009. szeptember 21. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Flooyd üzenetére (#10247): de van, róluk kaptuk a nevünket :D
Flooyd 2009. szeptember 21. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Mefi- üzenetére (#10221): sajnos a hunokhoz semmi közünk nincs, de jogos levél :kira
_eYe 2009. szeptember 21. 451 hozzászólás 877.
Válasz Mefi- üzenetére (#10221): mefi,erre érkezett válasz?azt is elolvasnám szivesen =),sztem nagyot nézhetett a csávó :D
_eYe 2009. szeptember 21. 451 hozzászólás 877.
Válasz Mefi- üzenetére (#10221): nekem tetszett,riszpekt az írónak ;)
toma 2009. szeptember 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Locust üzenetére (#10243): ilyet álnicken se vállalnék : D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Locust 2009. szeptember 20. 2397 hozzászólás 107.
Miért nyalogatja a reumás öreg néni a Szentendrére közlekedõ helyi érdekû vasút egyik kocsijának oldalát? Mert HÉV-ízre vágyik. omg?!
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Retek-Harcos 2009. szeptember 20. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10237): kb egy éve öcsémmel eljátszottam,hát Õ sírt kb,hogy miért nem mûködik a gépe :D
Fire_Shaman 2009. szeptember 20. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10237): .D:DSA:DAS:
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Athep 2009. szeptember 20. 794 hozzászólás 475.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10237): 3 éve volt kb 1 videó, amin ezt megcsinálták a gépen, a gyengébbek kedvéért még oda is írták hogy ezzel milyen mókás lenne megviccelni infótanárt.
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
toma 2009. szeptember 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10237): :D:D
Flooyd 2009. szeptember 20. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10237): ez jó :D:D
Spell_Breaker_ 2009. szeptember 20. 575 hozzászólás 686.
Surmó üzenete: XD Egyszer XD háhá kimentünk szünetre de haverokkal bent döglöttünk szegény tanárt meg odamentünk a gépéhez, print screen az asztaláról, photoshopban fejjel lefele forgattuk beillesztettük háttérképnek és nvidia driverrel fejjel lefele raktuk a képernyõ megjelenítését Szegény ha tudnád mennyit görcsölt [b][c=4] szpellbrékerr[/c][/b] üzenete: azta Surmó üzenete: ja természetesen tálcát elrejtettük és helyre raktuk ja nem az jó volt fent mert lent kereste ahol meg ottvolt a tálca képe reboot Hááát ez nem segít Tudod már tökre kivan várjon tanár úr segítek mondja egy srác odamegy és fejjel lefele forgatja a crt monitort
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Destrojer 2009. szeptember 19. 57 hozzászólás 3910.
Válasz paradoX üzenetére (#10215): Válasz Rabbitt üzenetére (#10213): az úgy van hogy rendõr vizsgázik. keresztneve? feszület vezetékneve? kábel mondja, magának mi baja? város
Aláírás: (max 200 karakter)
iNSeCt_CorpSe 2009. szeptember 19. 172 hozzászólás 1940.
: If they only realized 90% of the overtime they pay me is only cause i like staying here playing with Kazaa when the bandwidth picks up after hours. : If any of my employees did that they'd be fired instantly. : Where u work? : I'm the CTO at LowerMyBills.com *** Ben174 (BenWright@TeraPro33-41.LowerMyBills.com) Quit (Leaving)
iNSeCt_CorpSe 2009. szeptember 19. 172 hozzászólás 1940.
oh man I was opening a coke, right --> Beefpile (~mbeefpile@cloaked.wi.rr.com) has joined #themacmind and it exploded ALMOST all over my keyboard but I got it away just in time <-- Beefpile has quit (sick fuckers) :<
Xymoth 2009. szeptember 19. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10231): :D:D mekkora jó:D
toma 2009. szeptember 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10231): igy hirtelen beadta:D
Spell_Breaker_ 2009. szeptember 19. 575 hozzászólás 686.
Nézdmár azt a hülyét, bundában szedi a málnát!! :D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz ComputerSC üzenetére (#10229): ^_^
ComputerSC 2009. szeptember 18. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#10227): Vannak, rohadtsokan. Kettõ a tizediken.
The bestest topic killer ever.
Mark 2009. szeptember 18. 1728 hozzászólás 178.
Válasz toma üzenetére (#10224): két medve megy az erdõben. az egyik jobbra ment, a másik barna.
JET JAGAAAR!
Válasz vikooc üzenetére (#10218): ez azért nem igaz mert viken nincsenek is csajok :/
Flooyd 2009. szeptember 18. 6866 hozzászólás 11.
Válasz toma üzenetére (#10224): :D:FD::!:DS!:
chathan 2009. szeptember 18. 1198 hozzászólás 291.
Válasz toma üzenetére (#10224): :ASD:ASD: legjobb faviccek egyike amit halottam :ASD:A
toma 2009. szeptember 18. 4782 hozzászólás 22.
Ketten jönnek ki az erdõbõl. Az egyik futva, a másik medve. pff
Mefi2- 2009. szeptember 17. 1327 hozzászólás 261.
Válasz eX üzenetére (#10222): :D sehol... de ezt mégis hova irjam? Off topic?
eX 2009. szeptember 17. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mefi- üzenetére (#10221): hol kell nevetni?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mefi2- 2009. szeptember 17. 1327 hozzászólás 261.
Mókás levél a BBCHez érdemes végig olvasni.(Szerintem teljesen jogos) A következo levelet egy magyar tévénézo írta a BBC-nek. Nehezményezve az Eurovíziós Dalfesztivál kommentátorának ténykedését. Nem is ez az érdekes, hanem, hogy milyen szórakoztató módon foglalja össze a magyarok történelmét. Kedves Uram! /Ön május 21-én, szombaton este, a BBC televízió közvetítése alatt, az Eurovíziós Dalfesztivál pontozásakor ekként kommentálta a versenyben résztvevo NOX nevezetü magyar együttest: "8 pont a cigányoknak, vagy 5 pont a cigányoknak"./ Ezúton szeretném felhívni szíves figyelmét, hogy mi, magyarok,nem vagyunk cigányok, és ezt most azonnal ki is kérem magamnak tizenöt millió nemzettársam nevében is. Úgy gondolom, egy újságíró legnagyobb hibái közé tartozik a tájékozatlanság, vagy a rosszindulat, és mivel nem tudom, Ön melyiket gyakorolta az említett szituációban,ezért néhány gondolatot megosztanék Önnel. A magyarok valóban, a cigányokhoz és még a jelenleg Európában élo nemzetek 90%-ához hasonlóan Ázsiából származnak, ám ez nem jogosítja fel Önt, hogy ilyen vérlázító szemétségeket mondjon. Nagy-Britanniában is élnek, a magyarországi cigányok számarányánál jóval magasabb százalékban afrikaiak, ázsiaiak (köztük cigányok!), még se fogja nálunk senki se az angolokat például le-niggerezni. Legeloször is, jobb ha tölem tudja, hogy a gatyáját, a nadrágját is nekünk, magyaroknak köszönheti, amelyeket nap mint nap felvesz. Ugyanis ha a nadrágot és a fehérnemüt (sok minden más rendkívül praktikus, mai használati tárgyunkkal egyetemben, amely származását már nem tartjuk számon), elöbb átmenetileg a magyarok ösei, a hunok, majd pedig véglegesen a magyarok nem hozzák be kontinensünkre, Ön valószínuleg skót szoknyában járna be a stúdióba szerkeszteni. Ami végül is nem lenne különösebben baj (én is akarok már évek óta szerezni egyet), de jó tudomásul venni. Kecskedudán játszani mi is tudunk, legalább olyan régen és legalább olyan ügyesen és szépen, mint Önök, akár hiszi, akár nem. Annak is utána nézhet nyugodtan, milyen volt a kézmuves kultúránk olyan ezeregyszáz éve, mikor megjelentünk Európában, és össze is hasonlíthatja az ugyanilyen korú, Brit-szigeteki leletekkel: nagyot fog csodálkozni az "ázsiai" szépérzék és a három éves kisgyerekek primitív ábrázolásmódját tükrözo nyugat-európai "kultúra" közti különbségen. Tudósokban, feltalálókban, zeneszerzokben, muvészekben mi is eléggé jól el voltunk, vagyunk eresztve: személy szerint én talán csak a jó öreg Will Shaxie-t irigylem egy kicsit Önöktol, de ezzel sokan mások is vannak így. Katonának mindig is kiválóak voltunk, és tengerésznek is simán megfelelnénk: tessen szíves lenni beütni a netes keresojébe ezt a két szót: Miklos, Horthy. Melózni is szerettünk és tudtunk mindig is. Úgyhogy csak ennyit egyelore a civilizációs párhuzamokról. Nemzetünk ostörténetébol nekünk is vannak az Önökétol talán jóval régebbi, és legalább annyi valóságtartalommal bíró, de ugyanolyan szép és misztikus legendáink, mondáink, regéink, legalább akkora mennyiségben, csak talán mi nem harsogjuk úgy tele vele a világot, de ugyanúgy szeretjük oket. (Példának okáért van egy mondánk, egy László nevezetu királyunkról, akit a Római Katolikus Egyház a szentjei közt tart számon, aki egyszer fogta magát, és a csatabárdjával széthasított egy hatalmas sziklát, amibol víz fakadt, és a katonái nem haltak szomjan. Egyszeru mezei csatabárd volt, nem egy Excalibur-varázskard, de szíve mélyen Ön is beláthatja, hogy ettol buvészmutatványtól nemhogy Arthur királynak, de még a jó öreg Merlin Mesternek is leesett volna az álla.) Ha már királyoknál tartunk, szeretném Önnel tudatni, hogy nem a Habsburgok voltak a magyarok egyedüli, elso és utolsó királyai. Ezzel az megnevezéssel, hogy király (king) pontosan 1000-ben került a magyar trónra az elso. (Szent) Istvánnak hívták, és annak a dinasztiának a tagja volt, amelyet Árpád háznak hívnak, és amely hét (7!) szentet adott eddig az Anyaszentegyháznak. 550 esztendeig uralkodtak a magyarok felett, ha a noi ágat is beszámoljuk (Anjouk, Luxemburgiak, Jagellók, plusz Hunyadiak). Mindazonáltal, fejedelmeink már 1000-nél elobb is voltak, akik tulajdonképpen királyok voltak, viszont most Atillára, a világtörténelem talán legnagyobb uralkodójára nem térnék ki, de nekem elhiheti, van közünk hozzá. (Talán, az O iránt érzett osi gyökeru, genetikai kódolású nyugati irigység és gyulölet csapódik le akként még a 21. században is, ahogy lecigányozza a magyarokat.) Mellékesen, ennek az Árpád háznak (és a többi magyar dinasztiának is) volt egy csomó kituno uralkodója, talán jóval nagyobb arányban, mint Anglia, vagy bármelyik európai nagyhatalom uralkodóházaiban. Ok is jártak például a Szentföldre kereszteskedni, és nekik is általában rendcsinálással kellett kezdeni, amikor hazatértek. Aztán. Volt egy gyönyöru és gazdag országunk, kb. akkora, mint Nagy-Britannia, ahol még a 15. században is kb. annyian éltek, mint akkor az Ön hazájában. Pedig már ekkor túl voltunk az elso magyar holokauszton, amelyet a mongol horda követett el ellenünk, kiirtva minden második akkor élt magyar embert. (Hogy most miért nincs nagy és gazdag országunk, annak kérem, nézzen saját maga utána: az I. világháború végénél kutakodjon, majd menjen a tükörhöz, és mint brit, köpje szembe magát Bizonyára, szerencsésebbek lettünk volna a történelmünkkel is, ha szigetország vagyunk, de sajnos nem vagyunk azok, és itt Európa keleti határán ez soha nem volt túlzottan kifizetodo. Így ahelyett, hogy idióta trónviszálykodással, vagy a harmadik világ kirablásával töltögettük volna el az évszázadainkat, ezer évig szinte egyfolytában honvédo háborúkat vívtunk. Az említett mongol iszonyat után nem sokkal már az akkori világ következo szuperhatalmával viaskodtunk 300 esztendeig. Tudom, nem szerencsés, a "mi lett volna, ha Önök vannak a mi helyünkben" kérdés feltevése, de tudja, van egy olyan érzésem, hogy olyan ország, hogy Anglia, már vagy ötszáz éve nem létezne, és lelki szemeimmel látom az Önök számtalan, gyönyöru, ódon várait, ahogy a török tüzérség mindössze félórás pergotuzzel füstölgo kohalommá változtatja át oket. Ilyen elozmények után kerültünk a már említett Habsburgok "védoszárnyai" alá, akik hasonlóan gondolkodhattak rólunk, mint Ön, mert csak ártottak nekünk. De pár száz év után ok se bírtak velünk, és névleg elismertek egyenrangúnak magukkal, és visszább is vettek a szemétkedésbol, úgyhogy egy kicsit már kezdtünk is kicsit testesedni mint a fejlodésben visszamaradt, éhezo kisgyerek, akinek végre jó sora esz. Ekkor jött az I. világháború, amelyet egy sor, ugyanolyan mértékben szarházi nagyhatalom (köztük Anglia) robbantott ki, és amelyet a Monarchián belül a magyar kormány a legvégsokig ellenzett. (Kérem, menjen újra a tükörhöz...) A II. világháborúban, mivel a megmaradt Kis-Magyarország nem Anglia és Franciaország között, hanem a III. Birodalom és a Vörös Birodalom között feküdt (ráadásul ezek még puszipajtások is voltak '39 és '41 között), ezért nem az Önök szövetségesei lettünk, és a bolsevistákból se kértünk (már ismertük oket 1919-bol!), viszont kis és meggyalázott országként rettenetesen ijedossé váltunk, így a nagy és eros Németország mellé álltunk. Németország ellenségeit (köztük Önöket) azonban nem gyulöltük, nem akartunk ártani nekik, sot még több tízezer lengyelt is megmentettünk a náciktól (szeretnek is a lengyelek bennünket). Mellesleg, az 1944-es németek általi megszállásunkig az Önök országa és Svédország mellett a miénk volt az európai zsidóság egyetlen mentsvára Európában. Közben, noha egyetlen puskalövést sem adtunk le brit állampolgárokra, Önök gátlástalanul idejöttek a rohadt bombázóikkal, több tízezer magyar ártatlan civil életét kioltani. (Mellesleg nem adtuk a borünket olcsón: a Magyar Királyi Légiero és a légvédelmünk 1944-45- ben több mint 400 angol és amerikai bombázót amortizált le jóval jótállása lejárta elott, gondolom, többek között ezért is vagyunk cigányok.) Ez azonban még nem volt semmi ahhoz képest, ahogy a mindig is nyugati értékrenddel bíró Magyarországot, az Önök Churchillje néhány üveg orosz vodkáért és kaviárért cserébe, eladott bennünket Sztálinnak és a bolsevizmusnak Jaltában. (Embert barátjáról ismeri meg, ez Önökre is vonatkozik.) Talán ennyi történelem egyszerre elég lesz Önnek, a kommunizmus és korszakának bemutatása nagyon hosszadalmas lenne, ráadásul azt érezni kell a saját borön, hogy milyen kellemes. (Ön soha nem élt diktatúrában, igaz?) Így csak annyit még, hogy a legutóbbi hatvan évben még ráadásul, szinte állandóan gazemberek, kóklerek és idióták vezetne bennünket, de ezért mondjuk mi is felelosek vagyunk. Nos, kedves Mr. Wogan! Látja, ezért vagyunk mi ilyen szegények, szerencsétlenek és lealázottak. Ezért lehet belénk rúgni még egyet, ahogy cigányoknak neveznek bennünket. De visszatérve az Eurovízióhoz. Azért a NOX-os "cigánylány" helyes csajszi volt, nem igaz? Kicsit verte a díszes mezonyt! Még az izraeli "bombázót" is. (Jujj, mit nem mondok!) Simán befért volna - anno - még a Spice Girlsbe is, és még egy kicsit dobott is volna rajtuk, igaz? Ha nem hallott volna még róla, itt Magyarországon van ám szép lány boven, az emberek pedig végtelen jámborak és barátságosak. Jöjjön el egyszer! Majd megtapasztalja a közmondásos magyar vendégszeretetet, és jókat ehet-ihat is majd nálunk (nekünk ugyanis van konyhai kultúránk: az ételeink ehetoek és határozottan finomak, az italainkat pedig nem rozsból, krumpliból, cukornádból és egyéb szarságokból fozzük, hanem édes gyümölcsökbol. Sot, sört is megtanultunk fozni, ha pedig a bort kedveli, hát abból eleve ma jobbak vagyunk.) Itt, Magyarországon pedig az amerikai hülye "kaukázusi típusú" embereket fog látni: nem tehetünk róla, arról a környékrol származunk. Nem lehet mindenki hórihorgas, csámpás, vörös hajú, lófeju, szeplos és csúnya, és hála Istennek, mi fél óra napozástól nem kapunk borrákot. Kérem, gondolkodjon el ezeken a dolgokon, mielott még egyszer ilyen ostobaságokat mond, foleg, ha azt egyenes adásban teszi. Ha pedig gyulöl bennünket, hát az legyen élete legnagyobb orgazmusa. Vígh József
Spell_Breaker_ 2009. szeptember 17. 575 hozzászólás 686.
A róka meg a nyuszi megy az erdõben. A nyuszi a tisztáshoz ért, a róka meg a villanyszereléshez.
Rosi 2009. szeptember 17. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Mark üzenetére (#10203): Ütött :D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
vikooc 2009. szeptember 16. 1344 hozzászólás 255.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#10161): ne becsüld le GTK-s okat, sok mindenben normálisabbak mint a VIK-esek, pl jobbak a csajok :D
Jövünk Moon!
vikooc 2009. szeptember 16. 1344 hozzászólás 255.
Válasz Rabbitt üzenetére (#10213): very old
Jövünk Moon!