Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

LoL :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2006. március 4. 4782 hozzászólás 22.
[url=http://fun.kazsaa.hu/show/2183]LEGYÉL A BARÁTJA:D:D[/url] :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Warmester 2006. március 4. 124 hozzászólás 2460.
Válasz fACE üzenetére (#1146): omg :DDD [quote=Kickass írta(#1154)] "Jesus changes your life. Do you want save the changes?" [/quote] ez beteg :D
Warmester 2006. március 4. 124 hozzászólás 2460.
Zsidóhoz kopogtatnak: -Kik vagytok? -Barátok! -Hányan vagytok? -Fünf. :D
KingTom 2006. március 4. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Kickass üzenetére (#1154): A mi holdunk neve Hold. :P Amugy g*ci jók! :D :kira
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Kickass 2006. március 3. 759 hozzászólás 498.
Savanyú a szõlõ... - mondta az oroszlán és megette a szüretelõket. "Jesus changes your life. Do you want save the changes?" Hülye kérdések: Tarzan minden reggel rendesen borotválkozott? Frédi és Béni karácsonyoztak, pedig Krisztus elõtt éltek. Az ûrben játszódó háborús filmekben mindig óriási robbanásokat hallunk, pedig az ûrben nem terjed a hang. Hogyan írjuk a nullát római számokkal? Ha az összes többi bolygó holdjának van neve, a mi holdunknak miért nincs? Miért nyomjuk erõsebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van? Ki auditálja azokat a cégeket, amelyek az ISO auditokat végzik? Mivel épitik a darukat? Miben tárolják a mindent oldó savat? Az utolsóra a válasz: az Alienben :D
no more wc3
ez jól esett :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
fACE 2006. március 3. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Spelp üzenetére (#1152): Több volt mint remek ? :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Spelp 2006. március 3. 14691 hozzászólás 1.
Válasz fACE üzeneteire : Kellettek : )
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Két buzi utazik a repülõn. Az egyik megkívánja a másikat: - Te, mi lenne, ha kefélnénk? - Megõrültél? Itt a repülõn? Olyan kínos lenne. Mindenki minket nézne. - Dehogy! A kutya nem figyel ránk. Ezt nézd! Feláll a helyérõl és megkérdezi az utasokat: - Van valakinek ceruzája? Senki sem reagál. Alszanak, olvasnak, bámulnak maguk elé az utasok. - Tényleg nem figyelnek ránk. Ezzel aztán jól egymásnak esnek. Késõbb az utasok már szállnak ki, amikor is a stewardes látja, hogy egy idõs bácsika csupa hányás. Lehányta a zakóját, az ingét, még a nadrágját is. - Bácsi, miért nem szólt, adtunk volna zacskót! - Nem mertem szólni, mert elõttem pár sorral egy másik utas csak egy ceruzát kért, és úgy seggbe kúrták, hogy csak na!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Reggel kiment a bika a dombtetõre legelni. Egész nap legelt már lassan ment lefele a nap, amikor a bika meglátott egy fehér pontot a távolban. Gondolkodott mi lehet az de nem jött rá. Ez a fehér pont kb. 2 óra mulva odaért a szeme elé. Na ki volt az?? Hát a nyuszika. A nyuszika odaszólt neki: - Te bika menj már arrébb, mert sokáig gyalogoltam és nem akarlak még téged is kikerülni. A bika meg se szólalt, meg se moccant úgy telelegelte magát. A nyuszika azt gondolta, lehet, hogy a bika kicsit nagyot hall, megkéri mégegyszer: - Te bika légyszíves menj már arrébb, mert nem akarlak kikerülni, Tudod??? A bika meg se szólal, meg se moccan. A nyuszika azt gondolja magában: A fasz fog mostmár szarakodni!!! A nyuszika elkezd orditani a bikának: - Te bika nagyon gyorsan húzd arrébb a termetes picsádat, mert ha nem, úgy szét rúgom hogy nem tudsz ráülni!!! Érted??? A bika meg se szólal, meg se moccan. Erre a nyuszika: - Rendben bika te akartad! Egymilliótól elkezdek visszaszámolni és ha addig nem húzod el magad nagyon nagy baj lesz!!! Érted?? Egy-két óra múlva a nyuszika elér az 5-ig. 5, 4, 3, Háromnál a bika egy akkora cifrafost nyomott a nyuszikára, hogy a nyuszikának a fülecsúcsát is belepte a szar. A nyuszika kikászálódott a szarból, miközben a bika lassan elballagott. A nyuszi a bika után kiáltott: - Mivan bazdmeg?? Beszartál, hogy jön a nulla???
Egy félénkebb férfi elmegy egy bárba, és ott kiszúr egy gyönyörû nõt. (Õzbõr kabát, finom, intelligens arc, súlyos, kerek mellek, vékony derék, káprázatos lábak, vállig érõ mézszõke haj, igézõ zöld szemek.) Miután hosszan gyüjtögeti a bátorságot, végül odasomfordál, és habozva megkérdezi: - Hmmm, nem bánná, ha beszélgetnénk egy kicsit?? Mire a nõ, teljes hangerõvel: - NEM AKAROK VELED B@SZNI! KOPJ LE!! Természetesen mindenki rájuk bámul, a fickó szörnyû zavarban visszasündörög a bárpulthoz. Eltelik néhány perc, amikor a nõ föláll, és odamegy hozzá. Rámosolyog, és így szól: - Sajnálom, ami az elõbb történt. Bocsásson meg, kérem! Én egy pszichológus vagyok, és azt tanulmányozom, hogy az emberek hogyan viselkednek zavarbaejtõ helyzetekben!? Mire a férfi felordít torkaszakadtából: - ÖTSZÁZ DOLLÁRT EGY SZOPÁSÉRT TE RIBANC?!
Állatok ... :D
Két farmer beszélget. -Képzeld vettem egy disznót! -És hol tartod? -Az ágyban a lábamnál. -Na ne csináld!És nem büdös? -Hát eléggé,de majd megszokja. :D
KingTom 2006. március 2. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Chreg1 üzenetére (#1144): o.O
reV_snA 2006. március 2. 3524 hozzászólás 52.
- Mi a 96? - Összeveszett házaspár.
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
misi 2006. március 1. 8 hozzászólás 9494.
A Forma1-es Ferrari csapat fõnöke elcsapta a szerelõit, és magyar cigányokat fogadott fel helyettük, mert azok háromszor gyorsabban szerelik le a kerekeket. Késõbb megbánta döntését. Igaz, hogy a szokásos 10 másodperc helyett három másodperc alatt cserélték a kerekeket, viszont a maradék hét másodperc alatt átfestették a karosszériát, átütötték a gyári számot, és eladták a kocsit a Hondának. Jobban élünk, mint 4 éve. Szemlédi András, ötöslottó nyertes. Pistike beszélget a barátjával: - Hogy van az apád? - Elütötte a traktor. - És az anyád? - Elütötte a traktor. - Van rokonod, mid van neked egyáltalán? - Traktorom.
toma 2006. február 28. 4782 hozzászólás 22.
...:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Xymoth 2006. február 28. 2068 hozzászólás 140.
Válasz WarToma üzenetére (#1141): Elveszi a táskát azt visszadja a nõnek azt fordulatból pofánüti..:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
toma 2006. február 27. 4782 hozzászólás 22.
http://www.flurl.com/uploaded/Young_Chuck_Norris_50568.html a linkhez nem is kell komment:D:D:D besz*rtok ha megnézitek^^
reV_snA 2006. február 25. 3524 hozzászólás 52.
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Gyurmi 2006. február 25. 3646 hozzászólás 47.
Micimaci?
vaktabletta kapható , receptér'!
............................................................................ . . . ...........................................................................W$$$$ ......................................................................... .$$$**+ .oW$$ ......................................................................ueeeWeeo.. e$$$$$$$$$ .........................................................e$.W$$$$$$$$$$$$$$- d$$$$$$$$$ ...................................,,,,,,,uee$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ H$$$$$$$$$$$~ ..............................:eoC$$$$$$$$$""?$$$$$$$$$$$$$$$ T$$$$$$$$$$" ................................$$$*$$$$$$$$$$$$ "$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" ..............................?f " ! ?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$*Co .........................$ o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ...................!!!!m.*eeeW$$$$$$$$$$?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ...............!!!!!! !$$$$$$$$$$$$$$.........T$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ................*!!*.o$$$$$$$$$$$$$$ , d$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$: ..............."eee$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ .................b ?$$$$$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$! .................Tb "$$$$$$$$$$$$$$*uL"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$' ....................$."?$$$$$$$" u$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....................$$$ ` ` ` .e$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$' .......................$$* =* "?.e$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ .........................$$"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" ..........................."$$#$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" ............................R: ?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" :!i. ............................!!n.?$???""``. . . . . . ., ` ` ` ` ``" " " " "" " " ` ` ...+!!! ..........................!* ,+::! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! !!! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! *` ........................."! ? ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! !! ! ! ! ! ! ~ ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !~ ` .......................+ ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! !? ! ` ......................! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ' ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! , ! ! ! ! ...................: ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ' ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ` ! ! : ...............+ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ~ ~ !! ! ! ! ! !!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !!. ..............: ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! !! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! . ` : ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :: !!+ .............." ~ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! . ~ ! ! !! ! ! ! ! ! !! ! ! !! !! !!.`!!: ...................~~! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ; ! ! ! ! ~ ` ..eeeeeeo.`+!.! !! ! . .................:........ `+ ~ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! : ! ; ` .e$$$$$$$$$$$$$$ . ........................... .$$$$$.. ` `` ` `~+~~~~~" ` !$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ...................$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ~$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..............!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ . $$$$$$$$$$$$$$$$~ $$ ..............!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ! $$$$$$$$$$$$$$$ 8$$$$ ...............!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$`u$$$$$ ...............!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$! $$$$$$$$$$$$$".$$$$$: ................$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$.$$$$$$$$$ .................?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$' $$$$$$$$$$. ..................$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$! ................... "$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ?$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$! ....................."$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ?$$$$$$$$$$$$$ ?$$$$$$$$ ......................"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"o$$. "$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$' .........................e. ?$$$$$$$$$$$$$$$$$ d$$$$$."?$$$$$$$ $$$$$$$' ..........................$$.`?$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$. "??$$ .$$$$$$' ......................d$$$$$ "?$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$" ..................$$$$$$$$ "?$$$$$$$$$ 3$$$$$$$$$$$$$$*$$" ................d$$$$$$$$$$$$. "?$$$$$:`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$8 ........e$. $$$$$$$$$$$$$$$$$$+.."??f "$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ .........$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$".........`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$. ..........M$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"........?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ...........?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$..........."?$$$$$$$$$$$$$$$$ ............"$$$$$$$$$$$$$$$$$$"...........?$$$$$$$$$$$$$$ ............."?$$$$$$$$$$$$......................"?$$$$$$$$$$ ................."??$$$$$$............................""?3$$$$$$$ .............................. Nem tudtam máshova becopy-zni. by ther: P de sztem király nagyon: )
KingTom 2006. február 25. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Chreg1 üzenetére (#1133): a szökenösböl 2-t tudtam, de jol átb*sztál xDDDDD de az elsõ vicc nagyon fasza xDDD
m4v3r1ck 2006. február 25. 101 hozzászólás 2824.
a 100 éves háborúnál derengett, hogy nem 100 évig tartott... amugy :kira
Gyurmi 2006. február 25. 3646 hozzászólás 47.
1.király , 2. 3. ismertem , szõke nõsnél meg becsapódtam én is :D
ez komoly: P A szadista és a homokos elhatározzák hogy, egy nap azt csinálnak a másikkal amit akarnak. Így is tesznek, kezd a homokos, gatyát le, egész nap csak k*féli a szadistát agyba-fõbe. Jön a szadista napja, elvezeti a b*zit egy vidéki pajtába, fogja a másik p*csét és belefogatja a satuba, a satu karját letöri, majd elõvesz egy kést, erre a homokos megrettenve: - Ugye nem akarod levágni??? - Óóó, én nem. Majd levágod TE, ha rádgyújtottam a pajtát! ez kurva nagy:DDD -Halló, bin Laden úr? Paddy vagyok Írországból, a Harp sörözõbõl, és be szeretném jelenteni, hogy hadat üzenünk magának! -Hát, Paddy - mondja bin Laden -, ez aztán a hír! Jó, hogy szólt! Ha szabad tudnom, mekkora a hadseregük? - Hm - mondja Paddy kis számolgatás után -, vagyok én, aztán az unokatestvérem, Sean, meg Seamus a szomszédból, meg az egész darts-csapat. Az összesen nyolc ember! -Nos, Paddy, az az igazság, hogy nekem egymillió emberem van, akik csak a parancsomra várnak, és akár meghalni is készek értem! -mondja bin Laden. -Azt a mindenit! -mondja Paddy. -Várjon egy kicsit, ezt meg kell beszélnem, visszahívom! Valóban, másnap megint csöng a telefon. -Minden rendben bin Laden úr, még mindig áll a háború! Szereztünk némi gyalogsági harceszközt! -Aztán milyen fegyverük van, ha szabad tudnom? -kérdezi bin Laden. -Két kombájn, meg egy bulldózer, meg Murphy traktora! -Paddy, meg kell, mondjam, hogy nekem 16 ezer tankom van, és 14 ezer páncélozott jármûvem -mondja bin Laden. -Aztán meg mióta utoljára beszéltünk, a hadseregem 1,5 millió fõre nõtt. -Te jó ég! -mondja Paddy. -Ezt meg kell beszélnem a többiekkel! Visszahívom! És tényleg, másnap Paddy ismét jelentkezik. -Bin Laden úr, a hadüzenetet nem vonjuk vissza! Már légifegyverünk is van, mert a Harrigan permetezõjét átalakítottuk, és a pilótafülkébe betettünk pár puskát! És a Shamrock sörözõbõl is jön egy pár fiú! -Tudnia kell, Paddy, hogy nekem 10 ezer bombázóm van, és 20 ezer harci repülõgépem -sóhajt bin Laden. -És amióta utoljára beszéltünk, a hadseregem létszáma 2 millióra nõtt! -Azt a nemjóját! -mondja Paddy. -Várjon egy kicsit, visszahívom! Másnap Paddy telefonál. -Jó reggelt, bin Laden úr. Sajna az a helyzet, hogy le kell fújnunk a háborút. -Nocsak, Paddy, hát miért gondolta meg magát ilyen hirtelen? -Átgondoltuk a dolgot a fiúkkal néhány sör fölött, és úgy látjuk, kizárt dolog, hogy kétmillió hadifoglyot etetni tudnánk... kis foci: A francia válogatott csúnyán leszerepelt, Zidán megérkezik Párizsba, gondolja, beöltözik koldusnak, hogy ne vegyék észre. Fel is veszi a szakadt ruhát, kis mocskot ken az arcára és elindul. Egyik sarkon felkiált egy idõs néni: - Szia Zizu! Gyorsan visszafordul, majd beöltözik rabbinak fekete ruha álszakáll, elindul, de a néni a sarkon megint hozzászól: - Szia Zizu! Ismét visszaszalad, beöltözik nõnek, magas sarkú, szoknya, de a néni ismét felkiált: - Szia Zizu! Odamegy hozzá: - De nénike, hogy-hogy mindig felismer, hisz háromszor is beöltöztem? - Ne bassz Zidán, hisz én vagyok, Barthez. Egy szõke nõ kvízmûsorban vesz részt A mûsorvezetõ a következõ kérdéseket teszi fel neki sorban: 1. Hány évig tartott a 100 éves háború? - 116 év - 99 év - 100 év - 150 év A szõke nõ kihasználja a lehetõséget, hogy egy kérdést passzoljon. 2. Melyik országban találták fel a panama-kalapot? - Brazíliában - Chilében - Panamában - Equadorban A szõke nõ a közönség segítségét kéri. 3. Melyik hónapban ünneplik az oroszok az októberi forradalom emlékét? - Január - Szeptember - Október - November A szõke nõ telefonos segítséget kér és felhív egy másk szõke nõt. 4. Mi volt IV György király neve? - Albert - György - Manuell - Jónás A szõke nõ a számítógép segítségét kéri. 5. Melyik állatról nevezték el a Kanári-szigeteket? - Kanárimadár - Kenguru - Patkány - Fóka A szõke nõ kiesik a játékból. P.S.: Ha a kérdések olvasása közben nevettél, akkor íme, a válaszok: 1. A százéves háború 116 évig tartott(1337-1453). 2. A panama-kalapot Equadorban találták fel. 3. Az októberi forradalmat november 7-én ünneplik. 4. IV. György király igazi neve Albert volt. A király 1936-ban változtatta meg nevét. 5. A Kanári-szigetek neve a fókáról kapta a nevét. Latinul a "fókák (=tengeri kutyák) szigetét" jelenti. Na????
Reewus 2006. február 25. 803 hozzászólás 468.
:confused :dread :ehh :noo
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
szerintem a legviccesebb ami az üzifalon folyt ^^ "[b]fACE[/b] Chreg1 senki nem szól hozzád,és azért mert nem áll fel neked és a változatos nemi élet nálad azt jelenti hogy a másik kezedet is használod... attól még nem kell belémkötni.Keress egy pinát vagy egy szörös férfi segget,te döntessz és azt baszogasd." "[b]Chreg1[/b] van egy pinám called: Szabina: P" "[b]fACE[/b] Chreg1 gyakran kell felfújni?" ^^ Válasz Chreg1 üzenetére (#1128): ez meg mi .. ?? Sztem ez elég nagy bunkóság
omg
iA-KeKs 2006. február 24. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Chreg1 üzenetére (#1128): xDDDDDDDDD
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Gyurmi 2006. február 24. 3646 hozzászólás 47.
lol :'"+:AS:F:FAS:D: , de sztem felesleges cigánykodnotok....
reV_snA 2006. február 24. 3524 hozzászólás 52.
Udvarias - Anyu, ma a buszon Apa rám szólt, hogy adjam át a helyem egy néninek! - meséli a kisfiú az anyukájának. - Nagyon helyes, ilyen udvariasnak kell lenni mindig! - mondja az anyja. - De Anyu, én Apu ölében ültem! Haláleset Egyik férfi a másiknak: - Hallom, meghalt a feleséged. Fogadd részvétem! - Köszönöm, nagyon megrázott ez a baleset. - És hogyan halt meg? - Egy fejessaláta ölte meg. - Micsoda? - Hosszú történet. Szegény a zöldségesnél vásárolt egy fej salátát. Megkérdezte a zöldségest, hogyan lehet megõrizni a frissességét. Erre az a barom meg azt tanácsolta neki, hogy dugja egy nejlonzacskóba a fejet, zárja le légmentesen és rakja be a hûtõbe... Ügyvédek Tárgyaláson a bíró így kezdi a mondókáját: - Sajnos egy roppant kellemetlen esettel kell kezdenem: az igazság az, hogy Smith ügyvéd úr megpróbált engem megvesztegetni 10000 dollárral! Néma csend a teremben. A bíró folytatja: - Azonban az még szomorúbb, hogy Leon ügyvéd úr, a másik fél védõje szintén megpróbált megvesztegetni 15000 dollárral. Így aztán arra a döntésre jutottam, hogy Leon ügyvéd úrnak visszaadok 5000 dollárt, és pártatlanul fogom tárgyalni az ügyet... Internet Egy felmérés szerint az Interneten ismerkedõ, és a partnerrel a valóságban is randevúzó hölgyek 61%-a mondta azt, hogy kellemes élmény volt a valóságban is találkozni. A maradék 39%-ot még jelenleg is keresik... Zuhany Tornaóra után a tanár döbbenten látja, hogy az egyik srác alsógatyában zuhanyozott. Odamegy hozzá, és megkérdi tõle: - Fiam, otthon is gatyában szoktál zuhanyozni? - Nem, tanár úr, de otthon 10 másik pucér sráccal sem szoktam zuhanyozni. Apu A kisfiú megkérdi az anyukájától: - Anyu, ugye Isten adja meg a napi kenyerünket? - Igen, kisfiam. - És anyu, ugye a Jézuska hozza a játékokat? - Igen, kisfiam. - És anyu, akkor Apu mi a francot csinál egész nap? Idézetek Ma egy nagyon eseménytelen nap volt, így amikor a mai beszédtémát kerestem, végül erre bukkantam: 1492-ben, ezen a napon indult Columbus Európából, hogy elhajózzon Indiába - és végül Amerikában kötött ki. Ironikus módon, ha manapság megpróbál valaki Európából felhívni egy amerikai céget, végül Indiában köt ki a hívása. - Jay Leno A legnehezebb évek az életben a tíz és a hetven közöttiek. - Helen Hayes Harmincöt év az a kor, amikor fejben már egyben vagy, de a tested kezd szétesni. - Caryn Leschen Az a kifejezés, hogy "dolgozó anya" szóismétlést tartalmaz. - Jane Sellman Ha egy nõ azt mondja neked, hogy 20, és 16-nak néz ki, akkor biztos lehetsz benne, hogy még csak 12. Ha egy nõ azt mondja, 26 és 26-nak néz ki, biztos közel van a 40-hez. - Chris Rock Bush elnök leesett a biciklijérõl egyik nap, miközben a birtokán kerekezett. Az illetékesek szerint egyik fontos testrésze sem sérült meg, ami azt jelenti, hogy csak a fejét üthette be. - Jake Novak Ne légy szerény, nem vagy te annyira nagy ember. - Golda Meir A Holdraszállás 30-ik évfordulója alkalmából Bush elnök találkozott Neil Armstronggal. Egyetlen fura pillanata volt csak a találkozónak, amikor Bush elnök azt mondta: "Úgy hallottam, jól szerepelt a Tour de France-on". - Conan O'Brien ;)
Face könnyei gyógyítják a hülyéket, de az a baj, hogy õ annyira kemény, hogy még sohasem sírt. Egyszersem!!! Face szakálla (pf?) mögött még egy coil van. Ha valami nem sikerül elsõre akkor te vagy Face! Egy átlagos nappaliban 1242 tárgy van amivel Face ki tud elégíteni egy nõt beleértve a szobát is. Face nem borotválkozik neki kihullik. Face éjjeli lámpa fényénél játszik nem azért, mert fél a sötétben, hanem, mert így jobban látja a szörránd gombot. Nincs olyan, hogy kigyúrt állat csak olyan van, hogy Face. Face egyszer kihívta chuck norris egy "ki dug meg egy átlagos keddi napon több nõt" versenyre Face 2000-el nyert. Ha Face egy férfival sexel, az nem azért van, mintha meleg lenne, csak azért, hogy megmutassa chreg1-nek, hogy mire gondolt mikor téves állítását be akarta mutatni.
Skorp egy szót mondott a bölcs abból nem biztos, hogy megértik az ilyen mezei közveszélyesfalukerülõk!: D
Válasz sk0rp10 üzenetére (#1122): :) :) :) :) :) :) :)
minden más ha a fejemben sensi hangja szól
Reewus 2006. február 24. 803 hozzászólás 468.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#1122): omfg .DDDDDD
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
hali:) lehet,hogy 1-2 ismeros lesz belole,mindenesetre felrakom oket:) ====================================================== * - Mi a különbség a macska és a teknõsbéka között. - ??? - A macska felpüffed a víz alatt. ** ====================================================== - Mi a különbség a Kelly Family és a Family Frost között? - ??? - A Family Frostnak csak egy szar száma van! ====================================================== - Mi a különbség a dobókocka és a véres gennyes váladék k özött?? - ??? - A dobókockával nehezebb gargalizálni. ====================================================== - Mi a különbség a fasz és a kanyar között? - ??? - Vedd be, majd megtudod! ====================================================== - Miben hasonlít a noi mell a Martinihez??? - ???* * - Egy kevés belole, három meg már sok ====================================================== - Milye fehér a feketének? - ????? - A gazdája ex szerk: elrontottad az uccsot
Hülye aki olvassa:)
KingTom 2006. február 24. 1220 hozzászólás 285.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#1121): x_Q
sk0rp10 2006. február 24. 1294 hozzászólás 265.
"cseréljetek" (lovat) igy már mindkettöjüknek érdeke hogy odaérjenek mert igy a lovuk az utoljára fog beérni :D -ugye a feladványban az volt hogy a lo érjen be utoljára, nem a fiu:P
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Gyurmi 2006. február 24. 3646 hozzászólás 47.
Ez már elég uncsi.
KingTom 2006. február 24. 1220 hozzászólás 285.
sörhas xDD
Rosi 2006. február 24. 1904 hozzászólás 155.
"Nyertél"
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
na probálkozzatok valami kézenfekvöbb dologgal :]
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
"fingtam"
omg
Válasz nOia üzenetére (#1115): :D:D:D de nem :P
2006. február 24. hozzászólás .
"Hazudott" :D
sk0rp10 2006. február 23. 1294 hozzászólás 265.
Válasz Twu üzenetére (#1113): nem :D
Twu 2006. február 23. 4516 hozzászólás 28.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#1107): gyí
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
sk0rp10 2006. február 23. 1294 hozzászólás 265.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#1111): !!! ez jo 5let ^^
StaY_KooL 2006. február 23. 1000 hozzászólás 360.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#1107): egyelõre nem a megoldást mondom, azon még gondolkodom, trükkös kis feladvány :) csak annyit, hogy skorp: van az a "segítsetek ezt megfejteni mert megõrülök" topic, azt kineveztük (kineveztem? :D) rejtvény-topicnak, majd plz írj oda még ilyeneket, én speciel szeretem a rejtvényeket, még ha nem is jövök rájuk ^^ :kira
igotbigbootybitches