Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

:kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2006. február 8. 4264 hozzászólás 33.
[quote=Twu írta(#956)]Pistike Juliskának: - Játsszunk papás-mamást! - Jó, de ne verjél meg nagyon... Egy ember egyszer elmondta a fiának a hosszú élet titkát: minden reggel meg kell szórni egy kis puskaporral a kukoricapelyhet, amit reggelire eszik. A fiú ezt folyamatosan csinálta, és 93 éves koráig élt. Mikor meghalt, 14 gyermeket, 28 unokát, 35 dédunokát hagyott hátra, és egy 15 láb átmérõjû lyukat a krematórium falában... Két leprás össze van láncolva a börtönben. Az egyiknek elõször leesik a mutatóujja és kidobja az ablakon, aztán leesik a gyûrûsujja is, és azzal is ugyanígy tesz, végül az egész keze leesik, és azt is kidobja az ablakon. A másik gyanakodva megkérdezi: - Mi van? Szöksz, haver? Buzi a hentesnél: - Kérek egy rúd szalámit. - Szeleteljem? - Maga perselynek nézi a seggemet? :D:D:D[/quote] ezek a VERY BIG LOLOK :D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
KingTom 2006. február 8. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Twu üzenetére (#955): looooooooooooooool :D :kira
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Pain1 2006. február 8. 425 hozzászólás 936.
Válasz Twu üzenetére (#956): :D:D:D:D:D
"amikor chreg elkezd ugatni, szépen bemegyek a galériába megnézem az "õsprok" meg az "én vagyok az" képét megsajnálom és inkább hagyom szal legyen vége." XD
Twu 2006. február 8. 4516 hozzászólás 28.
Pistike Juliskának: - Játsszunk papás-mamást! - Jó, de ne verjél meg nagyon... - Milyen a falusi abortusz? - Lelövik a gólyát. Egy ember egyszer elmondta a fiának a hosszú élet titkát: minden reggel meg kell szórni egy kis puskaporral a kukoricapelyhet, amit reggelire eszik. A fiú ezt folyamatosan csinálta, és 93 éves koráig élt. Mikor meghalt, 14 gyermeket, 28 unokát, 35 dédunokát hagyott hátra, és egy 15 láb átmérõjû lyukat a krematórium falában... Két leprás össze van láncolva a börtönben. Az egyiknek elõször leesik a mutatóujja és kidobja az ablakon, aztán leesik a gyûrûsujja is, és azzal is ugyanígy tesz, végül az egész keze leesik, és azt is kidobja az ablakon. A másik gyanakodva megkérdezi: - Mi van? Szöksz, haver? Buzi a hentesnél: - Kérek egy rúd szalámit. - Szeleteljem? - Maga perselynek nézi a seggemet? Kisfiú kérdezi anyukáját: - Anyu, a mi családunkban miért hal meg mindenki olyan hirtelen? ... Anyu, anyu... ANYUUUUUUU!!!! - Jaj, doktor úr, meddig lesz a férjem még lélegeztetõgépen? - Az elsõ áramszünetig. :D:D:D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#954): én is, de mégis jó :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2006. február 7. 4264 hozzászólás 33.
a fagyisat ismerem már legrégebben ttttttt
még még még :) :kira ;)
fACE 2006. február 7. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Chreg1 üzenetére (#949): Nekem is a 3. a kedvencem de mikor elõször hallottam az elsõn röhögtem a legnagyobbat. ;)
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
StaY_KooL 2006. február 7. 1000 hozzászólás 360.
:D:D a fagyis is nagyon odavág :D
igotbigbootybitches
A matematikatanár dühös az osztályra, mert nagyon buták. - Ha ez így megy tovább, év végén az 50 százalék megbukik. Pistike erre hangosan felröhög. - Te meg mit röhögsz, Pistike? - Nem is vagyunk annyian.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
reV_snA 2006. február 7. 3524 hozzászólás 52.
az elsõt 2t ismertem, de a 3. az kibaszott nagy :DDDDDD mármint az elsõ 2 is jó változat: PP
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát: - Héé, f...fejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák a belüket! Azok a s..gfejek meg akik fel akarnak szállni mozogjanak, mert indulni akarunk! Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba és ráförmed a fiára: - Ebben a házban nem beszélünk így, fiatalember! Most pedig felmész a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden. A kisfiú felment a szobába, majd 2 órával késõbb visszatért és újra játszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt és a fiú így szólt: - Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük hogy velünk utaztak. Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk. Az anya rettentõen büszke volt, a fiú pedig folytatta: - Azok pedig akik ki vannak akadva a kétórás kib.....tt késés miatt, keressék fel a büdös k....t a konyhában! Pistike éppen apjával és kishugával megy hazafelé, mikor megszólal : - Apu ! Nagyon nehéz a hugi. Viszem inkább a sört. Mire az apa idegesen : - Hogyisne, még elejted ... Matekórán a tanárnõ kérdezi a diákokat: - Ha három veréb ül a fán, és egyet lelövünk, hány marad az ágon? Pistike jelentkezik: - Egy se, mert a többi elrepül. - Hát ez így matematikailag nem helyes, Pistike, de a logikádat értékelem. - Tanárnõ! Én is kérdezhetek valamit? - Igen. - Három nõ fagyit eszik az utcán. Az egyik harapja, a másik nyalja, a harmadik szopja. Melyik a férjes asszony? A tanárnõ gondolkodik. - Hát amelyik szopja. - Sajnos nem, hanem amelyiknek az ujján gyûrû van, de a logikáját értékelem. ^^ ^^ ^^
toma 2006. február 7. 4782 hozzászólás 22.
de attól még jo ötlet:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
KingTom 2006. február 7. 1220 hozzászólás 285.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#944): régi és már vagy százszor volt
ManiacSoma 2006. február 7. 303 hozzászólás 1247.
egy kicsit rasszista: Mo. legjobb haditerve az évezredben. küldjük ki a felfegyverzett c*gányokat erdélybe. ha nyernek=mienk erdély. ha vesztenek=mienk Magyarország
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
ComputerSC 2006. február 7. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#943): Kocka, negyed egykor pakolsz suliba. ;Ð (Nem mintha én nem úgy szoktam volna. ×Ð)
The bestest topic killer ever.
Na ehhez szóljatok hozzá,vagy se : Mos elkezdtem pakolni a táskába,mivel elfelejtettem , kezembe került a telefonom, beállitottam az ébresztöt és hoyg ne legyen utba az ágy akartam dobni...De mivel háttal álltam az ágynak és nem láttam semmit, eldobtam és a telom az éjjeli asztalka felé repült és leverte az éjjeli lámpát ... ^^ azért lástzik hoyg nem vagyok valami archer :D
Egyszerüen állatopk vagytok! Még több ilyet! :kira :kira
Válasz WarToma üzenetére (#938): hát soronvégsõ felfogni így lehet is biztos csak nem felfogás helyes ez. Válasz fACE üzenetére (#939): szerintem kurvanagy ^^
omg
reV_snA 2006. február 6. 3524 hozzászólás 52.
hát nem tudom. én nem röhögtem ez biztos csak élõben jön át: ))) Amugy ezzel az itasan vezetéssel én meg nem poénkodnék meg lehet nézni statisztikákat mennyi balesetet okoznak ittasan a másik meg, hogy, ha egyszer megszerezted meg kifizetted a jogsit ne tégy magad, hogy nem vezethetsz többet szvsz:DDDD Fõleg ilyen fiatalon élvezi az ember legjobban a vezetést: D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
fACE 2006. február 6. 2846 hozzászólás 76.
Egy jogosítvány bevonásának története: Haverom kellemesen illuminált állapotban lakóterületen 70 körül autókázik,mikor ahogy ez ilyenkor lenni szokott lemeszélték a rendõrök.Haverom elmondása szerint egy minirendõr lépett az ajtóhoz hullámos hosszú hajjal.A haverom éktelen röhögésbe kezdett majd megszólalt: -Mit szeretnél kicsi Frodó,nincs nálam a gyûrû! A srác aki mellette ült és még józan volt úgy elkezdett röhögni,hogy még a rendõrörsön is alig tudta magát türtõztetni.Mondanom sem kell,hogy azért egy éjszakát bent töltöttek és ha "Frodón" múlik haverom többet legálisan nem vezet autót. ^^
toma 2006. február 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz WickedPriest üzenetére (#936): sztem + baromira tök mind1 igy is mindenki megérti -__-
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz KingTom üzenetére (#935): az elsõ durva ^^ Válasz WarToma üzenetére (#936): az aláírásodhoz: **Blizz WILL NEVER BE able to.. **
omg
toma 2006. február 6. 4782 hozzászólás 22.
lol az elsö az hatalmas:D * Ha sírsz, nincs, aki lássa könnyeid. Ha a szíved fáj, nincs, ki észre vegye fájdalmaid. Ha boldog vagy, nincs, aki lássa mosolyod, de próbálj meg csak 1x fingani... * Két székely bácsi találkozik a piacon. Egyik kérdezi: -Mit adtál a lovadnak tavaly amikor kólikás volt? -Korpát meg melaszt! Egy hét múlva újra találkoznak: -Korpát meg melaszt adtam a lovamnak, mégis megdöglött! -Az enyém is! * -Egy cigány Ladaval belehajt a Dunába. Mi ebben a pazarlás? -Hogy a Lada 5 személyes. * :D
KingTom 2006. február 6. 1220 hozzászólás 285.
Négy cigány szalad egy káddal, észreveszi õket egy rendõr és utánukkiált, hogy álljanak meg! A cigányok szaladnak tovább mit sem törõdve a rendõrrel, aki megint utánukordít de mostmár pisztollyal fenyegetõzik hogy álljanak meg különben lelõ valakit! Azok csak szaladnak mire a rendõr lelövi az eggyiket és a kád leborul! A kádbol dühösen kinéz egy szkinhed: -A rohadt életbe már megint durrdefekt! * Apa, a nagymama ért az autószereléshez? Nem, miért kérdezed fiam? Mert ott fekszik a busz alatt... * Iszonyú ronda nõ sex közben: - Ugye van bennem valami szép is? - Van, de mingyárt kihúzom ... * Három emeletes égõ ház legfelsõ emeletén egy anya tartózkodik pár hetes gyerekével és kétségbeesetten kiabál segítségért. A tömegbõl egyszer csak egy erõteljes hang: - Dobja csak le hölgyem, tudja, én válogatott focikapus vagyok. A nõ így is tesz, mire a tömeg egyszerre kiált fel: - Góóóóóóóóóóóóól!!!
KingTom 2006. február 2. 1220 hozzászólás 285.
Válasz WarToma üzenetére (#931): Elsõ jó! :kira Többi már sokszor volt, de még így se rosszak. :)
Válasz WarToma üzenetére (#932): :kira köszi!
toma 2006. február 1. 4782 hozzászólás 22.
* Az öreg székely bácsi elmegy héber nyelvbõl vizsgázni. A vizsgabiztos nem tudja megállni, ezért megkérdezi: -Bácsi! Miért akar ilyen idõs korban megtanulni héberül? Hát, mert ha meghalok -feleli a székely- tudjak a mennyben az Istennel beszélni. -És ha a pokolra jut? -ROMÁNUL MÁR TUDOK!!! * Bemegy a cigány a Hi-Fi boltba Cigány: -Kérem a legnagyobb mikrofont... Eladó: -??? Cigány: -Há kérem a legnagyobb mikrofont... Eladó: -Rengeteg jó minõségû mikrofont tudok mutatni, mégis melyiket parancsolja? Cigány: -Há a legnagyobbat. Eladó: -Parancsoljon. Cigány: -És ki is lehet próbálni? Eladó: -Természetesen. Mikrofon bedug, hangerõ felteker... Cigány: -HÁ DIIIIIINYÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉTTTT!!! * Megy a sárga csillagos zsidó kisgyerek a gettóban. Megkérdezi tõle egy SS tiszt: -Te zsidó vagy? Mire a gyerek: -Neeem wazze, én vagyok a sheriff! * :D:D:D:D
iA-KeKs 2006. január 29. 4264 hozzászólás 33.
[quote=Depresszio írta(#930)]ez a flame-mentes hónapok az rshun tényleg igen rövid könyv lehet :)[/quote] ojjan rövid, h a borítója is épp akkora, mint a cím ............
Depresszio 2006. január 29. 926 hozzászólás 399.
ez a flame-mentes hónapok az rshun tényleg igen rövid könyv lehet :)
Depresszio 2006. január 29. 926 hozzászólás 399.
Válasz Q3Playa üzenetére (#916): lol
Anglia... Gyaloggalopp és Brian Élete nagyon hires és nagyon jó filmek ... Szóval én is kiállok értük :) :kira
Rosi 2006. január 28. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Twu üzenetére (#925): Teljes mértékben igazad van :)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
toma 2006. január 28. 4782 hozzászólás 22.
nemtom én mr bean-n csak sirni tudok:D de nem a nevetéstöl^^
Twu 2006. január 28. 4516 hozzászólás 28.
Benny Hill se volt kutya :kira
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Twu 2006. január 28. 4516 hozzászólás 28.
Válasz WarToma üzenetére (#922): én Mr.Bean-en szakadok :D
Válasz WarToma üzenetére (#922): Igen tudok, sõt a Monty Python produkciókon is. De amúgy ez mellékes, mert világhírûek és kész, ez a lényeg. Amúgy meg kiváncsi lennék, hány olyan országot tudtok felsorolni, amelyeknek van legalább annyi világhírû humoristája mint Angliának. Nekem csak Amerika jut eszembe így elsõre...
toma 2006. január 28. 4782 hozzászólás 22.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#920): te tudsz nevetni a mr bean-n ?
Válasz fACE üzenetére (#914): -Anglia világhírû humoristái Nem tudom honnan szedted, de én ezzel erõteljesen vitatkoznék.
Reewus 2006. január 28. 803 hozzászólás 468.
Válasz Gyurmi üzenetére (#917): geci :D ez a szarkasztikus hozzá állás :DDDDDDDDDDDD
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
SiLC 2006. január 28. 4737 hozzászólás 23.
[quote=Q3Playa írta(#916)] Blizzard: Balance[/quote] :D tt
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Ez a topc jobb lesz mint a vicclap :P :kira
Gyurmi 2006. január 27. 3646 hozzászólás 47.
Derék
vaktabletta kapható , receptér'!
Q3Playa 2006. január 27. 123 hozzászólás 2472.
Ilyeneket én is tudok írni, pl: Q3Playa: Értelmes kommentjeim az rshun Noia: Flame-mentes hónapok az rshun Warmester: Csúnya képeim az rshun Cicolina: Az öregkor szépségei Szõkéné Kiss Erika: Matekdolgozatok, amire ötöst adtam Kistelekiné Szenkovics Szilvia: Osztályok, amikkel elégedett voltam Schermann László: Diákok, akik minden órámra bejártak Havas Henrik: Szakmák, amikben még nem dolgoztam Putyin: Szénhidrogénár-csökkentés a 21. században Blizzard: Balance
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
NaB 2006. január 27. 983 hozzászólás 368.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#910): Válasz fACE üzenetére (#914): Ezek kurva nagyok :DD kedvenciem: -Osama Bin Laden: Philips szakállnyíró modellek összehasonlitó táblázata -Chewbacca: Az epilálás fortélyai -Robinson Crusoe: A gruppenszexrõl -Medgyessi Péter: A retorika alapjai -Soma: Ami átjött és ez most tényleg átjött: D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
fACE 2006. január 27. 2846 hozzászólás 76.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#910): Még kiegészíteném 1-2 gyöngyszemmel: -Csurka István: Kedvenc zsinagógáim -Medgyessi Péter: A retorika alapjai -Jáksó László: Az állam -Anglia világhírû humoristái -Tehetségtelen brazil focisták -Kolombusz Kristóf:Mikor harmadszor jártam Amerikában -Soma: Ami átjött
CreO 2006. január 26. 1847 hozzászólás 165.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#910): Az amerikai kultúra nekem ez a favorit :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2006. január 26. 4782 hozzászólás 22.
[quote=StaY_KooL írta(#909)] Steven Seagal tippjei drámai szinészeknek Jumurdzsák: A térlátás örömei Rómeó és Júlia: A sikeres párkapcslat titkai Gyõzike: Teljes magyar szókincsem Osama Bin Laden: Philips szakállnyíró modellek összehasonlitó táblázata [/quote] nagyon...NAGYON lol:D:D:ASD:AD
Twu 2006. január 26. 4516 hozzászólás 28.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#910): looool :D:D:D:DD