Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

StaY_KooL 2006. január 26. 1000 hozzászólás 360.
Õsrégi, de örökzöld darabok, talán valaki nem ismeri mindegyiket, egy-kettõt én tettem hozzá: A világ legrövidebb könyvei: II János Pál: Egyéjszakás kalandjaim Enrique Iglesias: Az élõ koncert szépségei Bruce Willis: Amikor nem én mentettem meg a világot Az amerikai kultúra Fidel Castro: Emberi jogok Steven Seagal tippjei drámai szinészeknek Szaddam Husszein: Béke A Zámbó család és a szépségipar Robinson Crusoe: A gruppenszexrõl Jumurdzsák: A térlátás örömei Rómeó és Júlia: A sikeres párkapcslat titkai Zsidó üzleti barátságok Biztonságos vezetés Olaszországban Teljesitett választási igéretek i.e 487-tõl napjainkig Etióp világuralmi tervek Eszkimó fürdõruhamodellek A német humor 1000 éve Gyõzike: Teljes magyar szókincsem Osama Bin Laden: Philips szakállnyíró modellek összehasonlitó táblázata Ganxta Zolee: Iskolaéveim Chewbacca: Az epilálás fortélyai
igotbigbootybitches
StaY_KooL 2006. január 25. 1000 hozzászólás 360.
"Fia óra alatt a pad sarkával jéghokisat játszott a terem körül, eközben MÁV bemondásokat tartott, melyben a rólam elnevezett szerelvény közeledtére figyelmeztetett." EZ SOK! :D:D:D
igotbigbootybitches
Flooyd 2006. január 25. 6866 hozzászólás 11.
twu :D:D:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
iA-KeKs 2006. január 24. 4264 hozzászólás 33.
MIÉRT VAN MINDENHOL T. szülõ? TWU MIJJEN GYEREKED LEHET? :DDDDD btw a THIS-eset már ismerem :)
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
ComputerSC 2006. január 24. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Twu üzenetére (#904): xDDDDDD
The bestest topic killer ever.
reV_snA 2006. január 24. 3524 hozzászólás 52.
:DDDDDDDDDDD neee:DDDDDD :DDDDDDDDDD:D::D:D:DD:DDDD:DD:DD azta kurva istenit :DDD na jó :DD ez kész: DDDDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Twu 2006. január 24. 4516 hozzászólás 28.
Valahol Amerikában történt meg, valamelyik egyetemen (már nem emlékszem pontosan) egy srác totálisan nem tanult semmit a filozófia szigorlatára....A dolgozat témája a következõ volt: Fogalmazza meg, mi a bátorság! A srác csak ennyit írt a papirra: This (ez) és beadta. Csak az õvé lett ötös osztályzatú
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Ellenörzö beirasok :DDDDDDDDDDD "Órán rendetlen voltam, tiszteletlenül beszéltem" - és alatta a tanár aláírása. "Az osztályfõnöki dícséretet még mindig nem íratta alá. Megintem." "T. szülõ, Pisti a szünetben osztálytársának étkezésre kínálta a nemi szervét. Ezért blablabla részesítem" "Kémia óra folyamán padtársával zümmögött és brummogott." "Gyermekük óra alatt orvul elfogyasztotta padtársa uzsonnáját." "Kémia órán a kísérleti anyagot elfogyasztotta." "Gyermeke az órámon írószer nélkül akart írni." "Lacinak két ellenõrzõje van. Én mosom kezeimet. Osztályfõnök." "Fia olvashatatlanul ír. Bár, párszor még így jár jobban." "Kesztyûben ül az órán, mert fázik a keze és nem írja a szavakat" "Óra alatt kukorékolt!" "A gyerek a szünetben az iskola keretein kívül játszott." "A gyerek az órán beszél, és állandóan jelentkezik." "Körzõjével veszélyeztette társai testi épségét" "Elkobozta társa tízóraiját" "Fia óra alatt a pad sarkával jéghokisat játszott a terem körül, eközben MÁV bemondásokat tartott, melyben a rólam elnevezett szerelvény közeledtére figyelmeztetett." "Szellemessége és feltûnési viszketegsége a pofátlanság határait súrolja." "Fia a szünetben sztrájkot szervezett. Letörtük." "Nem elég, hogy a szünetekben állandóan krétacsatákat vív osztálytársaival, ráadásul mindig veszít." "Tûvel látta el barátait, hogy osztálytársait szúrkálják." "Gyermeke azt mondta, hogy szerinte jó gondolat lenne az egyik osztálytársát bántalmazni, ezért figyelmeztetem." "T. szülõ, a gyereke állandóan tõlem kér tollat. Lássa el otthon írószerrel." "Tájékoztatom, hogy gyerekének egy ideje átható kénszaga van." És egy pár méltó szülõi viszontválasz: "Fia az órán szöllõt (így!!!) evett." "Kedves tanárnõ, október van, mit egyen a gyerek, banánt?" "Kedves szülõ, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett evõeszköz helyett." "Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is." "A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal." "Tanárnõ, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!" "Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet." "Kivégzésérõl gondoskodom." "Fia az órán állandóan beszél!" "Szerintem az anyjától tanulta. Mindkettõnek ellátom a baját!" "Értesítem a T. szülõket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll." "Ellenõriztük, valóban." "Katika nem tud olvasni!" "Ha tudna, nem járatnám iskolába." "T. Szülõ! Leánya irodalomórán vihogott. Tanárnõ" "Megdorgáltam. Akkor is vihogott." "T. szülõ, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem." Szülõi válasz: "Engem?" "Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!" Szülõi válasz: "Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta: "Ne sz@rj az ülõkére, te hülye!" Ez kulturált viselkedés???"
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Nehéz ebben a stresszes világban idõt szakítanunk, hogy alapvetõ kérdéseket tehessünk föl. MIÉRT jön a Pizzarendelés hamarabb, meg mint a mentõautó? MIÉRT kell a jósnõhöz bejelentkezni? Nem tudja elõre,hogy jövök? MIÉRT van rokkant parkoló a Jégcsarnok elõtt? MIÉRT rendelnek az emberek egy "Dupla Sajtburgert", dupla adag pomesfritet és egy Cola Light-ot? Azonkívül valószínûleg még a következõkön sem gondolkodott el: MIÉRT kell a WINDOS bezárásához a "Startprogram"-ot használni? MIÉRT van a citromsavban mesterséges aroma, s a mosogatószerekben viszont valódi citrom? MIÉRT nincsen egér ízesítésû macskaeledel? MIÉRT nem az ön által is bizonyára ismert, repülõkön használt, szétroncsolhatatlan fekete doboz ("black boxes") anyagából állítják elõ a repülõket is? MIÉRT hívják az érkezési csarnokot "Terminal"-nak ha a repülés oly biztonságos? MIÉRT nyomjuk erõsebben a távirányítót mikor az elemek szinte lemerültek? MIÉRT mossuk a törölközõinket; nem abból indulunk ki,hogy tiszták vagyunk mikor használjuk? MIÉRT viselnek a "Kamikáze-pilóták" sisakot? Örvendenek az analfabéták az ABC-tésztának? Mikor az emberiség fölfedezte, hogy a tehén tejet ad tulajdonképpen mi után kutatott? Honnan tudjuk valójában, hogy egy szótári szó téves? Honnan tudjuk, hogy nincs két egyforma hópehely, hisz nem is láttuk mindet? Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál? Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt? Miért nem olvasni soha az újságokban: "Jósnõ nyerte a lottónyereményt!"? Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt? Hogy kerülnek a "Fûre lépni tilos!" táblák a gyep közepére? Miért olyan hosszú szó a "lerövidítebbítendõ"? (és miért ilyen nehéz kimondani?) Miért kell a koporsó fedelét odaszegezni? MIÉRT nem ütötte agyon azt a két szúnyogot Noé? MIÉRT nem szaladnak be esõben a birkák az ólba? Ha vásárolok egy új bumerángot hogyan szabadulok meg a régitõl? MIÉRT van a 24 órán át nyitvatartó létesítményeken is zár? MIÉRT tértem vissza a szabadságról?
nkA 2006. január 24. 3766 hozzászólás 44.
Válasz Gyurmi üzenetére (#899): ez "dürvítõs" ^^
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
reV_snA 2006. január 24. 3524 hozzászólás 52.
ez jó :DDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Gyurmi 2006. január 24. 3646 hozzászólás 47.
Férj este hazaállít egy kecskével. - Na látod, ez az a tehén, akivel akkor szoktam dugni, amikor te menstruálsz. - Látod, drágám? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy ez egy kecske. - Na látod? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy nem hozzád beszélek.
vaktabletta kapható , receptér'!
Kickass 2006. január 24. 759 hozzászólás 498.
Válasz Gyurmi üzenetére (#897): ez teccik xDDDDDDDD
no more wc3
Gyurmi 2006. január 24. 3646 hozzászólás 47.
Az öreg skót élete utolsó perceiben, a halálos ágyon körbenéz az egybegyülteken. - Itt van mellettem mindenki? - Igen papa, itt az egész család. - Akkor mi a fasznak ég a konyhában a villany?!
vaktabletta kapható , receptér'!
Q3Playa 2006. január 21. 123 hozzászólás 2485.
Válasz Cseszka üzenetére (#893): írtam pmet.
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
ComputerSC 2006. január 20. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Cseszka üzenetére (#893): Hát igen, erre jó a private massage. Válasz fACE üzenetére (#891): xD
Flooyd 2006. január 20. 6866 hozzászólás 11.
Válasz fACE üzenetére (#891): Szerintem az összes poén tök lapos, de szvsz :s
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Cseszka 2006. január 20. 291 hozzászólás 1292.
Q3 tom hogy off de akkor is megkérdem: eredeti q3mal nyomod neten vagy nem? Mer megrendelni nem tom honnan cd galaxisban ugy láttam nincs és érdekelne le lehet-e tölteni van-e server vhol hozzá etc
Q3Playa 2006. január 20. 123 hozzászólás 2485.
[url=http://users.atw.hu/cpt/hk.jpg]Nincs káromkodás: DDD[/url]
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
fACE 2006. január 20. 2846 hozzászólás 76.
ANYÁM! :D:DD:D:D:D * Fickó a fehérnemû boltban: - Melltartót szeretnék a feleségemnek! - És milyen formájú a kedves neje melle? Tán görögdinnye? - Nem mondanám... - Netán sárgadinnye? - Az sem igazán... - Akkor almácskák? - Az sem... - Hát miféle? - Olyan... vizslafül... * Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit. - Matula bácsi, mi van a horgodon? - Kukac. Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat. - Matula bácsi, mivel horgászol? - Kukoricával. Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban szedi ki a halakat. - Matula bácsi, ma mi van a horgodon? - Kukac. - Mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali? - Felkelek reggel, ha balra dûl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor kukorica. - De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek. - Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni! * Egy néprajzkutató sétál a faluban és betér az egyik házba, hogy a szokások felõl érdeklõdjön. Legnagyobb meglepetésére azt látja, hogy egy nõ félmeztelenül a két mellét masszírozza, a sarokban pedig egy férfi egy öreg nõt kefél, miközben egy esernyõt tart a feje fölé és az ablak felé mutogat. A néprajzkutató kimenekül a házból, és döbbenten megáll az utcán, amikor megszólítja egy járókelõ: - Uram, valami baj van? Segíthetek? A néprajzkutató elmeséli, hogy mit látott, mire a járókelõ megkérdi, melyik házban volt. A néprajzkutató megmutatja, mire a járókelõ: - Ja, már értem! Abban a házban kérem süketnémák laknak és jelbeszéddel kommunikálnak. A feleség azt mondta a férjének, hogy hozzon két zacskós tejet. A férje pedig azt válaszolta, hogy " Nem látod, hogy kint esik..b@szom a k..va anyádat..?" * Három pasi ül a pubban: egy angol, egy ír, meg egy skót. Így az angol: - Nekem tíz gyermekem van, az egy híján egy komplett focicsapat! Erre az ír: - Az nem kevés, de nekem tizennégy van, az épp egy híján egy teljes rögbicsapat! A skót: - Ez mind szép. De nekem tizenhét lányom van, az egy híján egy komplett golfpálya!!!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
toma 2006. január 19. 4782 hozzászólás 22.
atomrobbanás ellen nem véd...teccikérteni??:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
KingTom 2006. január 19. 1220 hozzászólás 285.
Válasz NaB üzenetére (#887): :ASD:ASD :D :D
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
NaB 2006. január 19. 983 hozzászólás 368.
Szalacsi Shampon Reklám: -London, szitáló esõ, de a hajam tökéletes. -Párizs, szikrázó napsütés, de a hajam még mindig tökéletes. -Kocsord, atomrobbanás, igen... nem... az ellen nem véd. :D ^^
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Cseszka 2006. január 18. 291 hozzászólás 1292.
Vazz ezen a gumison 2 percig gondolkodtam de aztán leesett XD Amúgy az a városos is fasza :)
Válasz WarToma üzenetére (#885): ez már régi :) De azért még imba! :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2006. január 18. 4782 hozzászólás 22.
LOL ez hatalmas:D hasonlo van nekem is: Városaink másképpen: Pacific Csaba=Békéscsaba Saturday Place=Szombathely Have Six=Hatvan Very Bad Iron=Szarvas Legless=Lábatlan Mizs Of Louis=Lajosmizse Saint S=Szentes Red One House=Veresegyház Wish Of Balaton=Balatonakarattya Little Hold It=Kistarcsa Turkish Valentine=Törökbálint Saxon Pile Fucked It=Szászhalombatta Reach It=Érd Your Peanut=Mogyoród Big Smithy=Nagykovácsi Hey Water=Hévíz His Problem =Baja My Big Problem=Nagybajom
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
PsYch0 2006. január 18. 18 hozzászólás 6857.
A gumicsizmarol van de szerintem rohadt jo: Az egyenlõségjel után szereplõ angol szöveget angol kiejtéssel olvasd, de magyarul értelmezd!!! Where's the rabbit? = Hole a new see? I have two cats. = One kate much come. It's cold outside. = He dag one keen. I have six pocket knives. = One hut bitch come. T-shirt in holes. = Luke ash tree cow. The pony is slipping. = Chew seek a cheek cow. I have sixty two goats. = One hut one Kate catch came. Seagull egg = Sheer I toy ash. There are two men over the bushes. = Kate fare fee one a bock Ron tool. I like you! = Beer lack! Mother's calling you! = A new soul! There's a shredded crow on the iron. = Tape at war you one a wash on.
KingTom 2006. január 18. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#880): Ez nagyon nagy! :D :kira
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Kickass 2006. január 17. 759 hozzászólás 498.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#881): rofl xDDD
no more wc3
Két diák az éjszakai buli után nem tud bemenni vizsgázni, de küldenek egy sms_t a professzornak, és arra hivatkoznak, hogy defektes lett a gumiuk és nem tudnak vidékrõl idejében megérkezni. A prof. visszaír, hogy semmi gond majd jöjjenek szerdán vizsgázni. Szerdán amikoor megérkezik a két diák, a proff. a kezükbe nyomja a vizsgakérdéseket és külön terembe küldi õket. A lapon van egy könnyû kérdés elsõ félévi anyagból, mely tíz pontot ér, a másik kérdés pedig, hogy melyik gumi lyukadt ki, 90 pontért.
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Na ezek már belülröl jönnek :):) !!!!!!!!
toma 2006. január 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Kickass üzenetére (#876): Válasz dune.ixi üzenetére (#873): hatalmas mind1ik:D:D:D
ComputerSC 2006. január 17. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Kickass üzenetére (#876): 3adjára olvasom itt (vagy 4?). ^^ Amugy minkettõ jó.
Két informatikus beszélget: - Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szõke nõvel. - Szerencsés fickó! - Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem... - És aztán, mi volt még? - Egyszer csak azt mondja: "vetkõztess le!" - Nahát... - Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem a notebook mellé, az asztalra... - No, csak vettél egy notebookot? Milyen processzorral? :kocka
no more wc3
[url=http://www.vicclap.hu/vicc/7088/]ZH!![/url] ezen meghaltam, és biztos hogy vannak ilyen rohadék tanárok :] ß)
no more wc3
Válasz dune.ixi üzenetére (#874): :) Ez jól esett :)
dune_ixi 2006. január 16. 13 hozzászólás 8071.
Szõke nõ megy a folyóparton. Lát a túlparton egy másik szõke nõt. Megkérdi tõle: -Szijjjja! Hogy kell átmenni a túlsó partra??? -Minek akarsz átmenni? Hiszen már ott vagy.... Kemény.
Arrakis...Dune...the spice
reV_snA 2006. január 16. 3524 hozzászólás 52.
Válasz aston üzenetére (#872): Mi bajod van? elemezd már amit írtam és ne offolj be mindenhova thx baby : )
aston_o 2006. január 16. 60 hozzászólás 3809.
Válasz Chreg1 üzenetére (#870): De vazze, épp szóba jött egy ugrálós videó, most 1 hozzászólás erejéig miért nem szólhatok hozzá ? Ha nem ide írtam volna hanem új topicot nyitok, és oda írom, akkor tuti az lenne a baj, hogy a faszért kell minden faszságra topicokat nyitogatni...
Nem tudják a poén ,vicces viedokat feltölteni ... szvsz megtehetik ... csak igy tudják megmutatni a vicceket ... (Peace) ;)
reV_snA 2006. január 16. 3524 hozzászólás 52.
Van fasza linkek topic is... 1-1 viccel link elmegy, de tök felesleges vicc topicot tele linkelni szvsz-.
aston_o 2006. január 16. 60 hozzászólás 3809.
Válasz Kickass üzenetére (#866): Na igen, meg mondjuk azokat a részeket ügye kivágták, amikor egy-egy ugrás nem sikerül. Mondjuk kíváncsi lennék azokra a videókra is, amikor az ugró nem a szemközti tetõn hanem a 50m-el lejjebb lévõ zebrán landol... Egyébként ha jó ugrálós videót akarunk nézni (sztem), akkor a megfelelõ ember Joe Eigo, találhattatok egy bevezetõ videót [url=http://www.extremefunnypictures.com/funnypic998.htm]itten ni[/url], annak aki pedig nem sajnálja az idejét regisztrálni, annak [url=http://www.multilevelmoves.com/]ezt[/url]! Jó böngészést!!
Twu 2006. január 16. 4516 hozzászólás 28.
Válasz fACE üzenetére (#865): ezért irigylem a tagokat:D ha üldözik öket csak lazán go tetõre azt a másikra jumpolni :]
Válasz Kickass üzenetére (#866): való igaz :)
Kickass 2006. január 15. 759 hozzászólás 498.
na ja, azért megnézném egy ilyen srácnak az izületeit mondjuk 10-15 év mulva :hey
no more wc3
fACE 2006. január 15. 2846 hozzászólás 76.
Yamakasi God fokozat...nc :kira ;) http://www.vicclap.hu/movie/1746/?a=n
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Na jó ha már a trükköknél tartunk,Maradona ehhez a sráchoz képest 1 kiba...tt amatõr.Nekem végig lent volt az állam,szerintem nektek is lent lesz.. http://www.vicclap.hu/movie/1747/?a=n Még mindig a hatása alatt vagyok... HF ;) :kira
Válasz fACE üzenetére (#862): LOL EZ MEKKORA :D :kira
Ha már trükköknél vagyunk,ezt tudta Maradona régen.. http://www.vicclap.hu/movie/1684/?a=n ^^
Kickass 2006. január 15. 759 hozzászólás 498.
ez rosszul jött most este :O :D
no more wc3