Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

CreO 2005. december 29. 1847 hozzászólás 165.
:D lol lol rofl
What else you gonna do on Saturday? ;)
ComputerSC 2005. december 28. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Spelp üzenetére (#805): ×D
The bestest topic killer ever.
Gyurmi 2005. december 28. 3646 hozzászólás 47.
hehe :)
vaktabletta kapható , receptér'!
Kickass 2005. december 28. 759 hozzászólás 498.
Válasz Spelp üzenetére (#805): áhhháá k*rva jó :E :E :E
no more wc3
Spelp 2005. december 28. 14691 hozzászólás 1.
Mi ez a punnyadás vicctéren... Lassan olvasd mert hideg: [i]George W. Bush[/i] szívrohamot kap, meghal és egyenesen a pokolba kerül. Az ördög már várja. Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom. Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, kinek a helyére akarsz kerülni. - Ez jól hangzik - gondolja [i]George[/i] amikor elindulnak. Az ördög kinyitja az elsõ szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában [i]Reagan[/i] fuldoklik: elmerül, felmerül, elmerül, felmerül... -Á, nem - mondja [i]Bush[/i] - ez nem nekem való, én nagyon rossz úszó vagyok. Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és [i]Nixon[/i] próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni. - Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni. Az ördög kinyitja a harmadik ajtót. A szobában [i]Clinton[/i] fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve. [i]Clinton[/i] fölött [i]Monica Lewinsky[/i] guggol és azt csinálja, amihez a legjobban ért. [i]Bush[/i] tágra nyílt szemmel bámulja õket, majd megszólal: - Na, ezt el tudnám viselni - és elõre dörzsöli a kezét - Rendben - röhög fel az ördög. - Szabad vagy, [b][i]Monica[/i][/b].
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Flooyd 2005. december 25. 6866 hozzászólás 11.
ezek a szõkenés viccek eléggé odabasznak :D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
KingTom 2005. december 25. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Flooyd üzenetére (#800): :aha :aha :gg
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
NaB 2005. december 25. 983 hozzászólás 368.
Válasz Flooyd üzenetére (#801): Az uccsó nagyon odavááág : DDDDDDD
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Flooyd 2005. december 25. 6866 hozzászólás 11.
Két szõke nõ beszélget: - Nálatok sincs meleg víz? - De van, csak hideg. Szõke nõ sétál, megjelenik elõtte a kérdések szelleme: - Én vagyok a Kérdések Szelleme! Hármat kérdezhetsz! - Bizotos nem versz át? - Nem. - Komoly? - Igen, komoly. - Jó... De tényleg nem versz át? - Nem. Köszönöm a 3 kérdést. Viszontlátásra! Szõke nõ telefonál az anyjának: - Szia anyu! Itt ülök a "Legyen ön is milliomos" stúdiójában, és nem tudom a választ az elsõ kérdésre. Szerinted a számítógép, vagy a közönség segítségét kérjem?
reV_snA 2005. december 25. 3524 hozzászólás 52.
Ja értem..., ha téged kiröhögnek akkor te már úgy fekszel le, hogy érdemes volt felkelned reggel? nice:DDDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
ComputerSC 2005. december 25. 2786 hozzászólás 82.
[quote=DJWindsurfer írta(#794)]Válasz ComputerSC üzenetére (#792): te vagy maga a vicc bmeg! :hehe :E[/quote]
reV_snA 2005. december 24. 3524 hozzászólás 52.
vagyis?
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
ComputerSC 2005. december 24. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Chreg1 üzenetére (#796): A célomat elértem. ;)
reV_snA 2005. december 24. 3524 hozzászólás 52.
Válasz Gyurmi üzenetére (#795): egyetértek ez már betegségesen szánalmas... Ilyeneket akkor írj, ha van rá ember aki szereti, mert van aki szereti és néha én is szoktam ilyen baromságokat mondogatni vagy épp írogatni, de már párszor besültél ezzel az okoskodásoddal.. szalllll. . . . . . . T_T
Gyurmi 2005. december 24. 3646 hozzászólás 47.
Válasz ComputerSC üzenetére (#792): ez bazdmeg szánalom............
DJWindsurfer 2005. december 24. 914 hozzászólás 403.
Válasz ComputerSC üzenetére (#792): te vagy maga a vicc bmeg! :hehe :E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Retek-Harcos 2005. december 24. 4667 hozzászólás 24.
Jajj Sc ... :) :aha :hello :vigyor :hello
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ComputerSC 2005. december 24. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Twu üzenetére (#789): [i]"Aki hazudik elõtte, beszippantja." "Azt gondolom..."[/i] Namármost, az, hogy valaki azt [i]gondolja[/i], hogy szép, nem jelenti azt hogy valóban szép. És az, hogy valaki nem szép, nem zárja ki azt, hogy ugyan ez a személy azt [i]gondolja[/i], hogy szép. Tehát ha vlki valóban azt gondolja, hogy szép, és azt mondja a tükörnek, hogy õ azt gondolja, hogy szép, akkor akármilyen ronda is az illetõ, nem fogja beszippantani, mert azokat szippantja be, akik hazudnak, márpedig az illetõ nem hazudott, mert valóban szépnek gondolta magát, habár ez a gondolat tévedés volt. A tévedés ugyebár nem egyenlõ a hazugsággal. Rosz vicc. (joke :D) Viccet félretéve jó viccek. [i](Hmm ez is egy érdekes mondat volt.)[/i].
Reewus 2005. december 24. 803 hozzászólás 468.
Válasz Gyurmi üzenetére (#790): :aha :aha
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Gyurmi 2005. december 24. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Twu üzenetére (#789): :D "én azt gondolom..hpppsz" :D
Twu 2005. december 24. 4516 hozzászólás 28.
A szõke nõ sms-t küld a férjének: - Drágám, itthon hagytad a mobilod! A szõke nõ beszélget a férjével: - Drágám, igaz, hogy a rágcsálók a világ legbutább állatai? - Igen, egérkém! A mindenttudó tükör. Aki hazudik elõtte, azt beszippantja. Elé áll a barna nõ: "Én azt gondolom, szép vagyok!" hhpppssssszzzz! Elé áll a vörös: "Én azt gondolom, okos vagyok!" hhppsssszzzzz! Elé áll a szõke: "Én azt gondolom" hhppssssszzzzzzzz
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
DJWindsurfer 2005. december 23. 914 hozzászólás 403.
Válasz Twu üzenetére (#781): azt a qrva!!!:D:D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Suddent_R 2005. december 23. 57 hozzászólás 3909.
Válasz Twu üzenetére (#780): :D Válasz .m0kuss üzenetére (#781): :D
BigFish 2005. december 23. 99 hozzászólás 2866.
Válasz .m0kuss üzenetére (#782): xDDDD
Big T.R. i..i- ;--,--; -i..i
reV_snA 2005. december 22. 3524 hozzászólás 52.
owned:hehe
ComputerSC 2005. december 22. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Twu üzenetére (#781): ROFL :Ddd
Kickass 2005. december 22. 759 hozzászólás 498.
Válasz Twu üzenetére (#781): állat :hehe
no more wc3
paradoX 2005. december 22. 4067 hozzászólás 37.
mi az? -cigány térdig sósavban? -oldódik a probléma. meddig hordja ki a cigány a szemetet? -9 hónapig! :nyes
MinD You!
Twu 2005. december 22. 4516 hozzászólás 28.
A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és a piromániás üldögélnek a pszichiátria kertjében és szörnyen unatkoznak. Egyszer csak megszólal a zoofil: - Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát? Erre a szadista: -Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg. A gyilkos közbeszól: - Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg! A nekrofil lelkesen: - Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg aztán dugjuk meg mégegyszer! A piromániás is beszól: -Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg mégegyszer aztán gyújtsuk fel! Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd megkérdik: - És te nem szólsz semmit? - MIAÚÚÚÚ
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Antares 2005. december 22. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Flooyd üzenetére (#777): na igen ^^
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Cseszka 2005. december 21. 291 hozzászólás 1292.
Válasz Flooyd üzenetére (#777): :hehe
Flooyd 2005. december 21. 6866 hozzászólás 11.
Dadogós felhívja a rendõrséget: - ha-ha-ha-ha-lo, ta-ta-találtam e-egy dö-ög-lött lovat Hol? - kérdezi a rendõr -Há-á-t a pe-pe Petõfi csarnokba? -Ne-em a-a A rendõr lecsapja a kagylót, két perc múlva újra telefon: - ha-ha-ha-lo, ta-ta-találtam e-egy dö-ög-lött lovat Hol? - kérdezi a rendõr -Há-á-t a pe-pe Petõfi csarnokba? -Ne-em a-a A rendõr ismét lecsapja a kagylót. Újra vár vár, de nem szól a telefon, de egy óra múlva: - ha-ha-ha-lo, ta-ta-találtam e-egy dö-ög-lött lovat Hol? - kérdezi a rendõr -Há-á-t a pe-pe Petõfi csarnokba? -Ne-em, DE ODAHÚZTAM BAZDMEG
Flooyd 2005. december 21. 6866 hozzászólás 11.
Szõkéért jön a halál: -Érted jöttem Értem? -Érted Nem értem... :D
DJWindsurfer 2005. december 18. 914 hozzászólás 403.
és 1 arminak amit most találtam: - Tudod mi esik? - Hó -Hát ott kinn! x| :D
KingTom 2005. december 18. 1220 hozzászólás 285.
looooooooooooool :aha :aha :vigyor :E Vagy fél óráig röhögtem raja. :gg
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
fACE 2005. december 17. 2846 hozzászólás 76.
Munkahelyi szleng: Kulturált forma: Meggyõzõdésem, hogy ez nem valósítható meg. Szleng: Lófaszt! Kulturált forma: Tényleg? Szleng: Megint baszogatsz? Kulturált forma: Én nem vettem részt a projektben. Szleng: Közöm, bazdmeg!?!? Kulturált forma: Ez érdekes! Szleng: Mi a fasz? Kulturált forma: Igyekszem beszorítani a munkarendembe. Szleng: A faszomé' csak most szólsz? Kulturált forma: Még nem sikerült teljesen megismerkednie az üggyel. Szleng: Baszik rá. Kulturált forma: Azt hiszem, nem érted a lényeget. Szleng: Anyáddal szórakozz! Kulturált forma: Szeretem a kihívásokat! Szleng: Szarok az egészre. Kulturált forma: Igen, ezt tényleg meg kellene beszélnünk. Szleng: Kurvára leszarom. Kulturált forma: Talán egy kicsit érzéketlen. Szleng: Egy hülye fasz. Kulturált forma: Talán nem ártana meg egy kis gyakorlás. Szleng: Bazdmeg, vállalat helyett háztartást vezessé köcsög. :aha :E ;)
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Néhány aranyköpés a jobbak közül: Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus) Úgy kezdõdött, hogy a körmömet rágtam... (Milói vénusz) Acél idegeim vannak (Robotzsaru) A barátom egy szörnyeteg (a szépség) Elég legyen a fekete humorból (Ku klux klán) Olyan paraszt vagy, hogy a legelsõ legódból disznóólat építettél. "Kérsz egy pofont, vagy megküzdesz kettõér?" "Lopott kocsival, jogsi nélkül, vasárnap délután, részegen zebrán rendõrt gázolni, majd továbbhajtani rosszat jelent..." "A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok." Az emberiséget õsidõk óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon? "Olyan két oldalú érzés fogott el. Mint a mikor látom lezuhanni a szakadékba az anyósomat a Mercimben." "Egy lány felhívott: "Gyere át, nincs itthon senki." Atmentem. Tényleg nem volt otthon senki." "Az áram alatt lévõ alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása..." "Minden gomba ehetõ.......legalább egyszer." Teller Ede: Ez qrva nagyot robbant, bazdmeg! Széchenyi: Ez qrva nagy terv, bazdmeg! Galileo: És mégis mozog, bazdmeg! Mátyás király: Ez az igazság, bazdmeg! Lehel: Ez eltört, bazdmeg! Árpád: Eltévedtem, bazdmeg! Cesar: Te is Brutus, bazdmeg? Arhimédesz: Ez kifolyt, bazdmeg! Odüsszeusz: Haza akarok menni, bazdmeg! Mózes: Ez szétnyílt, bazdmeg! Júdás: Õ volt, bazdmeg! Noé: Kurvára esik, bazdmeg! Ádám: Ez megeszi, bazdmeg! Ha tudnám, melyik bunkó találta ki, hogy a "selypítek" ige S betûvel, a "raccsolok" pedig R betûvel kezdõdjön... - Menjünk el hozzám, rendeljünk pizzát, és keféljünk! [POFON] Na jó, tõlem rendelhetünk kínai kaját is! - Elnézést, elvesztettem a telefonszámomat. Kölcsönkérhetem a tiédet? "Forgassa a spórolt pénzedet a Princz Gábor!" "A legerõsebb hidraulikus erõ a nõi könny." "A tehén bonyolult állat. De én megfejtem."
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
eX 2005. december 17. 4277 hozzászólás 32.
Nõgyógyász bemegy a kocsmába, majd felsóhajtva ezt mondja: végre arcok ...
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Kickass 2005. december 17. 759 hozzászólás 498.
mindegyik odab*sz :kira :nyes
no more wc3
Twu 2005. december 17. 4516 hozzászólás 28.
Válasz fACE üzenetére (#768): LOOOL. Ez pWN :DDD
Ez még kimaradt: Kisgyerek odaszalad az apjához és kérdi tõle: - Apa! Hogy néz ki a p*nci szex elõtt? Kis zavartság után megszólal az apa: - Hát akkor olyan, mint egy kis virág, aminek szép szirmocskái vannak, illatos, és várja hogy beporozzák. - Na jó, és szex után? - Te fiam, láttál már bulldogot majonézt enni? :aha :aha
* Superman és Batman mesélik egymásnak kalandjainkat. Mondja Superman: - Múltkor, ahogy repülök a Central Park felett, látom, ahogy egy gyönyörû barna nõ szétterpesztett lábakkal élvezkedik a füvön. Erre én zuhanórepülésben, kivont szerszámmal rárepültem... - Ez igen! És meglepõdött mi? - Hát õ nem annyira... de a Láthatatlan Ember az nagyon! * Bemegy egy férfi a kocsmába, rendel öt konyakot, majd gyors egymásutánban lehúzza. A csapos együttérzõn megjegyzi: - Nehéz napja volt, ugye? - Hajjaj, ma tudtam meg, hogy homokos a fiam. Másnap ismét bejön, rendel megint öt konyakot, megissza õket. A csapos megkérdi: - Még mindig a tegnapi dolog miatt iszik? - Nem, ma megtudtam, hogy az öcsém is a fiúkat szereti. Harmadnap már eleve részegen jön, és tíz konyakot rendel. A csapos szánakozva kérdezi: - Hát maguknál senki sem szereti a nõket? - Dehogynem, a feleségem... * Az újdonsült házaspár golfozik. A nõ véletlenül nagyot üt a labdába, és az betöri a közeli ház ablakját. A férfi és a nõ bemegy bocsánatot kérni, s ahogy belépnek a házba, egy két méter magas, fekete börû ember áll elöttük. - Kérem, bocsásson meg! - könyörög a férfi. - Semmi baj - mondja a fekete. Én egy dzsinn vagyok, és több száz éve be voltam zárva egy vázába, amit most összetörtek. Cserébe teljesítem minden kívánságotokat. - Szeretném, ha sok pénzünk lenne - mondja a nõ - Én sok szép kocsit szertnék. - mondja a férfi - És minden városban egy szép nyaraló - mondják együtt. A dzsinn hármat csettint, és azt mondja: - A bankszámlátokon a világ összes pénze fennt van, a rengeteg gyönyörû autó vár odahaza, és gyönyürû kempingházaitok vannak. De most én kérek valamit. - Mit? - kérdi a férfi. - Szeretnék lefeküdni a feleségeddel. - Rendben van, mert annyi jó tettél velünk. 3 óra múlva visszajön a dzsinn, és az asszony, akinek remeg a lába. - Hány évesek vagytok? - kérdi a dzsinn. - Én 25 a feleségem pedig 21- feleli a férj. - És még hisztek a dzsinnekben??? =] =] =]
Cseszka 2005. december 17. 291 hozzászólás 1292.
A telefonszex a legtitkosabb vágyaidat is kielégíti, ha elég ügyesen bánsz a kagylóval. Ahányszor a homokozóban játszottam, a macska mindig megpróbált betemetni. A róka és a holló meséje arról szól, hogy a húsevõ róka és a rovarevõ holló veszekednek egy tejterméken, amit mind a ketten utálnak. A barátom egy szörnyeteg (a szépség) A barátom egy szörnyeteg (a szépség) Ismertem egy olyan csúnya nõt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivírus... A kivégzéseken a méreginjekciót miért steril tûvel adják be? Egy felmérés szerint az Interneten ismerkedõ, és a partnerrel a valóságban is randevúzó hölgyek 61%-a mondta azt, hogy kellemes élmény volt a valóságban is találkozni. A maradék 39%-ot még jelenleg is keresik... Olvastam a minap egy könyvet a levitációról. Alig tudtam letenni. Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés. Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van... Egy papban és a karácsonyfában az a közös, hogy a golyók csak dekorációk. Fiam, ha tudom, hogy ilyen hülye leszel, akkor inkább lenyellek. Elõször jöttek a dohányosok és beperelték a dohánygyárakat, mert tüdõrákot kaptak a cigarettázástól. Aztán jöttek a kövérek, akik beperelték a gyorséttermeket, mert elhíztak az ételtõl. Azt hiszem, én meg beperelem a Heinekent az összes ronda nõért, akikkel lefeküdtem. A nõk olyanok, mint a pizza. A húsos jobb, mint a gombás. Ha a papok hisznek Istenben, miért van a templomokon villámhárító? Hallotad, hogy Michael Jackson összeáll egy koncert erejéig? Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának. A természet igazságos: aki vak, az jobban hall aki süket, az jobban lát akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik Ha neked az anális túl brutális, az orális immorális, a manuális túl banális, nekem megfelel egy sima dugás is. Nem értem, miért nem tudnak a zsidók és az arabok leülni és jó keresztények módjára rendezni ezt az ügyet.
Twu 2005. december 17. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Flooyd üzenetére (#760): loooooool :D:D:D
Válasz Flooyd üzenetére (#760): :vigyor
omg
ComputerSC 2005. december 16. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Kickass üzenetére (#762): :kocka vicc, i'm lovin' it!
nkA 2005. december 16. 3766 hozzászólás 44.
Válasz Flooyd üzenetére (#760): jujjj xDDDDD mekkora :hehe
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Kickass 2005. december 16. 759 hozzászólás 498.
nesztek: - Ki a kubizmus megalkotója? - ??? - Csontváry "Kocka" Tivadar. :kocka :hehe
no more wc3
Kickass 2005. december 16. 759 hozzászólás 498.
Ezt most olvastam és nagyon lefáradtam rajta: Elküldték a hóhért grimasz-versenyre, mert olyan jó fejeket tud vágni. :debil
no more wc3
Flooyd 2005. december 16. 6866 hozzászólás 11.
Zsidókhoz kopoktatnak: - Kik azok? Barátok. -Hányan vannak? FÜNF xD