Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Dualon 2005. december 16. 766 hozzászólás 491.
Válasz WickedPriest üzenetére (#755): Ezek viszont nagyon állatok. =]
e-Arc - http://e-arc.hu/
Dualon 2005. december 16. 766 hozzászólás 491.
Válasz WickedPriest üzenetére (#748): Hu b+, ezek a kocka kis sárgák... szánalom. Válasz Q3Playa üzenetére (#757): Én is pont így vagyok ezzel. Ez nem vicces, hanem szánandó volt; a gyerek szerintem a saját p.csét nem képes megfogni.
Q3Playa 2005. december 16. 123 hozzászólás 2485.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#751): Ebben az a szánalom szint, ahogy a gyerek visítozik, és kiabál az anyja után, tudniillik, emögött azt látom, hogy a mai világban olyan srácokat nevelnek, akik egy rohadt vödröt nem tudnak a kitört akváriumhoz tenni, és a szegény anyát is sajnálom, hogy ennyit ér, hogy arra jo, hogy vödröt tegyen egy kitört akváriumhoz. Nemtom lehet most ilyen szánakozó kedvem van, csak azért látok bele ennyi marhaságot, de akkoris, a srác legalább 14 éves, és ennyit nem tud...
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
KingTom 2005. december 16. 1220 hozzászólás 285.
Válasz fACE üzenetére (#753): loool :aha :aha Válasz WickedPriest üzenetére (#754): ezek is óvningolnak :hehe
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
2 szadista idézet, bocsi :hehe -- Imádok lejárni az iskolába és figyelni, ahogy a kisgyerekek ugrálnak fel és le, szaladgálnak ide-oda miközben kiabálnak és sikítoznak. Nem tudják, hogy vaktöltényt használok. -- Egyik nap mondtam apámnak, hogy már unom a körbe-körbe szaladgálást. Erre odaszögezte a másik lábamat is a padlóhoz.
omg
fACE 2005. december 16. 2846 hozzászólás 76.
Ezt elõbb találtam de még mindig röhögök: :E Az osztályba tanárnéni bejelenti, hogy holnap tanfelügyelõ bácsi fog jönni és kérdezgetni fog töletek, most tegyünk egy próbát: - Ferike, neked mi a kedvenc állatod? - A kutya - És miért a kutya a kednced? - Mert szép fehérek a fogai. - És miért szépek a fogai? - Mert Darlingot eszik - Ügyes! - És neked Marcsika mi a kedvenc állatod? - A cica. - És miért a cica a kedvenc állatod? - Mert szép fényes a szõre. - És miért szép fényes a szõre? - Mert mindig kikefélem. - Ügyes! - És neked mi a kedvenc állatod Móricka? - A lepényhal. - És miért a lepényhal a kedvenced? - Mert szép lapos. - És miért szép lapos? - Mert megkúrta a bálna. - Enyje, Móricka találj ki valami mást! Másnap jön a tanfelügyelõ bácsi, Mórickához érkezik. A tanárnõ tiszta ideg. - És neked mi a kedvenc állatod Móricka? - A varangyosbéka. A tanárnõ szívérõl hatalmas kõ esik le. - És miért a varangosbéka a kedvenc állatod? - Mert szép nagy gülü szemei vannak. - És miért vannak szép nagy gülü szemei? - Mert látta, hogy a bálna megkúrta a lepényhalat. :hehe :hehe
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
StaY_KooL 2005. december 15. 1000 hozzászólás 360.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#751): Ez NAGYON NAGY! :D:D:D "moooom!" :aha
igotbigbootybitches
Twu 2005. december 15. 4516 hozzászólás 28.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#751): hogy visít az anyja után a nagy izomember..
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
[url=http://www.break.com/articles/fishtank.html]:DD[/url] ENNÉL NINCS JOBB :D
Haters Gonna Hate
eX 2005. december 15. 4277 hozzászólás 32.
amikor niggernek leszakad a ruhaja :D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Cseszka 2005. december 15. 291 hozzászólás 1292.
Válasz Twu üzenetére (#735): EZ ROHADT JÓÓÓ X-D
Japánban a karaoke nagy divatját éli, a karaoke-bárok a legsikeresebb szórakozóhelyek. Eddig full komoly volt, most jön a vicc: [url=http://www.vicclap.hu/link/426/]innen megtudhatjuk, miért![/url] =) egy kis karaoke-ízelítõ =)
omg
Válasz BorosCola üzenetére (#746): aki egy követ követ? az úgy nem jobb? =)
omg
BorosCola 2005. december 14. 352 hozzászólás 1098.
Megkésve bár , de én is írok egy kis szóösszjátékot: Egy görög követ követ egy követ, pedig ö nem is a görög követ, hanem egy követ aki követ egy követ. Remélem értitek :)
Breathing each other's lives Holding this in mind That if we fall, we all fall And we fall alone
lol :vigyor
omg
Lil- 2005. december 14. 301 hozzászólás 1252.
Két faszi agyal Walesben egy kimondhatatlan nevü helyen. A két férfi azon töpreng , hogy mondhatná ki helyesen a város nevét. Mind a ketten kitalálják , hogy miként mondhatják a város nevét. de nem tudnak megegezni egy névben mindketten máshogy mondják.Aztan bemennek enni egy kajáldába ahol egy pincérnö felveszi a rendelésüket. A rendelést követõen az egyik férfi odaszól a pincérnönek: -Hölgyem! Segítene nekünk? A nö erre természetesen igennel válaszol és visszakérdez: -Persze uram és miben? A férfi gondolkodik hogyan tegye fel élete kérdését majd egy kérdés helyett egy kérést talál ki: -Legyen szíves és szótagolva érthetöen mondja el nekunk a hely nevét ahol vagyunk. A nönek elkerekedik a szeme majd belekezd: -Böör-geer-kiiing :nem :hello
Helló xD
Gyurmi 2005. december 13. 3646 hozzászólás 47.
:SAD:SAD: Az nagyon szar volt :D:D
vaktabletta kapható , receptér'!
Twu 2005. december 13. 4516 hozzászólás 28.
MIET KONGOTT A FASZI FEJE OMG:DDDDDD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Kickass 2005. december 12. 759 hozzászólás 498.
ez most mennyire igaz =] :ehh
no more wc3
Közvéleménykutatók felmérést végeznek a különbözõ társadalmi rétegek között, hogy ki szerint mennyi idõ alatt lehet megtanulni kínaiul. Megkédezik a parasztbácsit, mire õ: - Szerintem egy egész élet is kevés rá. A butikos szerint: - Szerintem egy 3-4 év alatt jól meg lehet tanulni. A menedzser válasza: - Intenzív tanulással 3-5 hónap alatt. Megkérdezik az egyetemistát is: - Szerinted mennyi idõ alatt lehet megtanulni kínaiul? - Miért, holnap ZH?!
omg
Gyurmi 2005. december 12. 3646 hozzászólás 47.
A srác amikor beveri a fejét :ASD:SD
[url=http://www.vicclap.hu/movie/1887/]Ismét egy újabb vicces összeállítás! :)[/url]
omg
Dualon 2005. december 12. 766 hozzászólás 491.
Faji hovatartozástól függetlenül: jó nagy paraszt a haver.
Twu 2005. december 11. 4516 hozzászólás 28.
HUN-1 en hülyülve láttam ezt a szöveget: Tschubby : jaj.... van 1 zsidó osztálytársnõm.... és arról tanultunk hogy a zsido gyerekekbõl szappant csinaltak.... haver felemeli a kezét...asszondja.... tanárúr összetintáztam a kezem... kezetmoshatok Noémivel? a csaj frankón elkezdett bõgni. oO
reV_snA 2005. december 10. 3524 hozzászólás 52.
puapó=
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
ComputerSC 2005. december 10. 2786 hozzászólás 82.
Pólóló popót lopó lompopói pót pótló pólóló popót lopó lompopói pó <-- igy ismertem
The bestest topic killer ever.
StaY_KooL 2005. december 10. 1000 hozzászólás 360.
Limpopói Pimpógyökeret-szopó Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapó. :aha :aha :kira
igotbigbootybitches
Q3Playa 2005. december 8. 123 hozzászólás 2485.
Válasz Chreg1 üzenetére (#729): a rab ló arab ló, ha arab a rabló: )
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
Twu 2005. december 8. 4516 hozzászólás 28.
lvl3 Death Knight + lvl3 Lich @ Fountain of Mana = Fountain of skill lvl3 Demon Hunter @ Fountain of Mana = Cloak of Flames lvl3 Death Knight @ Fountain of Mana = Fountain of Health lvl3 Pala @ Fountain of Mana = Fountain of Iinvulerability lvl3 AM = Fountain of Mana lvl3 BM @ Fountain of Mana = Fountain of Invisible lvl3 lich + Pedant of mana + few ghouls = Fountain of Mana for Destroyers
Ez jóó :) :kira :gg
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
reV_snA 2005. december 7. 3524 hozzászólás 52.
nem is vicc, de azért berakom: Potyogó klotyó felé totyog a lotyó, de már késõ, mert a rotyogó gatyóból potyog a motyó! Csetneki csikós itat a Tiszán, sárga csüngõs csengõ cseng a csetneki csikós csengõs csikaja nyakán. Nem minden csacsi csöcse csecse, csak a csecse csöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse volna, akkor minden csacsi csecse csöcsü csacsi volna. Már itt volt õsz szinte, mikor egy õszinte õsz inte, hogy legyek õszinte, mert õ szinte õszinte. Azt mondják a hatalmasok, hogy akinek hat alma sok, az már elég hatalmas ok, hogy ne legyen hatalma sok. A gyárkémény reszelt ormán élt egy hétig reszelt tormán. A moszkvicsslusszkulcs szinte luxusszükséglet. Agostyánban agg atyák a gatyáikat aggatják. Akkor jó a jó hajó, ha jó hajó a jó hajó. Cserszömörcés sört szürcsöl Csörsz. Egy icike-picike pocok pocakon pöckölt egy másik icike-picike pockot, mire a pocakon pöckölt icike-picike pocok is jól pocakon pöckölte az õt pocakon pöckölõ icike-picike pockot. Jó nyár jár rája. Két pék két szép kék képet kér. Láttam szörös hörcsögöt. Szirup szörpöt szörcsögött. Ha szõrös hörcsög szörpöt szörcsög, rátörnek a hörcsög görcsök. Meggymag! Szelíd meggymag vagy, vagy vad meggymag vagy? Minden kiskakas kikukorékolásáig él. Nem lehet a Márta másé, Mert a Márta már Tamásé. Öt ördög görget görbe úton görgõ gömbbé gömbölyödött öt görögdinnyét. Két kék kõkút körül ireg-forog törpe tarka kurta farkú török tyúk A pápua törzs fõnökét úgy hívták, hogy Puapó. Puapó már nagyon öreg volt, meghalt, ezért a törzs tagjai elhatározták, hogy választanak egy pót Pápua Puapót. Ez a pót Pápua Puapó nagyon szeretett pónilovakra vadászni, a popójukat levágta, megsütötte és megette, ezért elnevezték Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. A sok póniló popótól már nagyon meghízott, ezért elnevezték, Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Az elhízás már kezdett veszélyessé válni, ezért a törzs varázslója azt tanácsolta neki, hogy szopogasson pimpógyökereket. Ezért elnevezték Pimpógyökeret- szopó Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Mivel a törzs a Limpopó környékén élt, a törzsfõnök teljes neve így hangzott: Limpopói Pimpógyökeret-szopó Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapó. Fogszakorvos és szájsebész... A szamárnál szomorúbb Szemere sem szerzett hamarabb szamárfi szamarat szomorú szamara számára, ezért sok szomorú szamárkönny szemerkélt a szamárnál szomorúbb Szemere szomorú szamra szemébõl. Csóré csiga csalán csúcsán cselleng, csalán csúcsát csipegetve fent leng, de a csalán nem tûri, csóré csiga csupasz csápját megcsípi. Luxus moszkvics kisbusz sluszkulcs. Te tetted e tettetett tettet, te! Te tettetett tettek tettese, te! Adj egy falat falat, mondta a falat faló fa ló. Strasszos strucc sztreccs cucc. A vonaton egy õrült, mellette egy õr ült, örült az õrült, hogy mellette egy õr ült. Ede, de bedezodoroztad magad. Lenin mauzóleumának lelinóleumozása.
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
reV_snA 2005. december 7. 3524 hozzászólás 52.
A Gézás meg az utolsó -t ismertem és sztem is a rosszlányos a legjobbb:DD :kira
PsCyHoMaN 2005. december 7. 206 hozzászólás 1692.
A rosszlány a nyerõ :ravasz
Na szóval egy régi filében levélben kapott régi vicceket találtam, én már nem is emlékeztem rájuk, hátha ti se, vagy esetleg nem is hallottátok valamelyiket. -Hogy hívják a kínai boxolót??? -TashLee -Miben olimpiai bajnok a vámpír? -véraláfutásban -Mi van ég és föld között? -és .. -Mi van a sánta nõ két lába között? -különbség. - Géza, baj van a kocsival. Víz került a karburátorba. - Ne tréfálj, Irénkém! Hogy került volna víz a karburátorba. - Géza, pedig víz van a karburátorban! - Irénkém, hisz azt sem tudod, mi az a karburátor. Hol a kocsi? - Az úszómedencében. -Honnét lehet felismerni a gazdag etiopot? -Arany ROLEX van a derekán. Mi a különbség a rendes lány és a rosszlány között? A rendes lány csak akkor gombol ki néhány gombot, ha nagy a hõség. A rosszlány kigombol néhány gombot, és rögtön nagy a hõség. Egy részeg járkál a kocsma elõtt és közben sír. Odamegy egy ember hozzá és azt kérdezi: - Miért sír? - Mert eladtam a feleségemet egy pohár whiskyért. - Sajnálom. - Adja nekem vissza valaki a feleségemet! - Miért? - Mert megint szomjas vagyok.
Kickass 2005. december 6. 759 hozzászólás 498.
Válasz PsyCho0_RiD3r üzenetére (#724): :nem
no more wc3
PsyCho0 2005. december 6. 1023 hozzászólás 346.
Egy elég idióta vicc, de szerintem poén. Íme: - Hogy van oroszul a spuri? - Uzsgyi. :D
Betonszaaaaaaaar elkap téged is nagyon hamar!
KingTom 2005. december 5. 1220 hozzászólás 285.
Már csak az a kérdés mire büszke. ~|
reV_snA 2005. december 5. 3524 hozzászólás 52.
Ez a csöves vicc elég tré volt kicsit több komolyságot-- Így is fagynak meg elegen nem kell még itt "jujj, de fasza gyerek vagyok leöntöm" style-t is benyomni..
PsCyHoMaN 2005. december 5. 206 hozzászólás 1692.
Én csak feltártam elöttetek büszke dobosunk lelki világát :vigyor
KingTom 2005. december 5. 1220 hozzászólás 285.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#718): Ebbe sok poén nem szorult. :confused
PsCyHoMaN 2005. december 5. 206 hozzászólás 1692.
Olvassatok [url=http://blog.tomcatpolo.hu]TomCat[/url]-et, ott katta driodzónára, kb 100ával vannak az ilyen történetek, én már mindet vágom fejbõl :) Nah abbahagyom a reklámozást és mondok valami fárasztót ezen a reggelen. Sétálunk az utcán, télen, egyszercsak megszólal a haverom: -Te öntsük le azt a csövest vízel? -Minek? -Mert akkor jól megfagy éjjel és letörhetjük a kisujját. :worship
reV_snA 2005. december 4. 3524 hozzászólás 52.
Válasz Spelp üzenetére (#716): neeeem hiszem el :DDD meghaltam rajta:DDDDD :nyes
KingTom 2005. december 4. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Spelp üzenetére (#715): lol :aha :aha
Spelp 2005. december 4. 14691 hozzászólás 1.
Az orvos szomorúan állít be a betegéhez: - Van egy rossz és egy jó hírem. Melyikkel kezdjem? - A rosszal. - Véletlenül az egészséges lábát amputáltuk. - És mi a jó hír? - Gyógyul a rossz.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
reV_snA 2005. december 3. 3524 hozzászólás 52.
Válasz Gyurmi üzenetére (#714): vicc lol :DD
Gyurmi 2005. december 3. 3646 hozzászólás 47.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#710): És ez megtörtént?:D Vagy vicc?:D
KingTom 2005. december 3. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Kickass üzenetére (#711): Örükzöldek és jók :P
Kickass 2005. december 3. 759 hozzászólás 498.
Ezek régiek és gagyik ß) :peace
no more wc3
KingTom 2005. december 3. 1220 hozzászólás 285.
-Mi az, tálban egy szem rizs? -??? -Etióp gyerek egész este hányt. -És mi az, tálban sok szem rizs? -??? -Járvány.
Rosi 2005. december 2. 1904 hozzászólás 155.
Ezek embertelenek :) Az utasok mindig is kíváncsiak voltak a pilótafülkére, még ha nem is sokat értettek belõle. Egyszer egy nem túl eszes hölgy kívánta megtekinteni a Tu-154 kezelõszerveit. Félrehúzta a fülke ajtaját takaró függönyt, és megkérdezte, bejöhet-e egy pillanatra. - Hölgyem, annak semmi értelme - felelte neki Sanyi bácsi. - Ó, elnézést, nem tudtam, hogy nem lehet - felelte a hölgy, és távozni akart. - Dehogynem lehet, de csak egy pillanatra bejönni, annak semmi értelme. Belépni és kimenni? Maradjon, nézzen körül. A nõnek leesett az ejtõernyõs papírtantusz, belépett, majd nézegetni kezdte a navigátor munkahelyét és a mûszerfalon a számtalan mutatót, mûszert. - És ez, ezt hogy figyelik mind? - kérdezte értetlenül. - Ááá, nem figyeljük. Igazából ezek nem is mûszerek, csak egy tapéta az üveg mögött. Látja, nem is mozdulnak a mutatók. - Óóó, értem. Érthetõ, hiszen ennyi mûszerre nem is lehet figyelni. A nõ ezek után az ablakon nézegetett kifelé. Odakint, mélyen alattunk, zárt felhõtakaró, s úgy nézett ki, mintha állnának. Sanyi bácsi meg is kérdezte: - Ugye, azt akarja kérdezni, hogy mióta állunk? - Õõõ, igen, pont erre gondoltam. - Hát olyan - ránézett az órájára - nyolc, nyolc és fél perce. - Micsoda? - csattant fel a kapitány - Nyolc perce vesztegelünk itt? Hát ezért állítottak meg? - elõrehajolt, jobbra-balra nézett, mintha keresne valamit odakint - Nyolc perc, és ezek sehol, hát mondhatom! - Kik nincsenek sehol? - Megállított minket a légi irányítás, mert keresztben áthalad egy másik gép, de az meg késik. A droid arca felderült: - Egy másik gép? Hát ezt le kell fényképezni! Azzal kirohant a pilótafülkébõl, és ujjongva mesélte a többi utasnak, hogy hamarosan egy másik gép fogja keresztezni az útjukat. Abban a pillanatban a jobb oldali ülésekrõl felpattantak az emberek, és tódultak a kameráikkal a bal oldali ablakokhoz. Jó nagy tülekedés lett. A kapitány erre elkezdte a gépet balra dönteni, és beleszólt a mikrofonba: - Emberek, mit mûvelnek? Felborulunk! Erre a droidok egymást taposva igyekeztek vissza a helyükre. ********************** - Mit mond a Télapó, amikor átgázol egy emberen a szánjával? - Ami a szíveden az a szánom. ********************** Egy polgármester meghívja vacsorára a kollégáját. A vendég hüledezve nézi, milyen nagy lábon él a házigazda és megkérdi tõle, hogyan sikerült így meggazdagodnia. - Látja azt a hidat? - mutat az elsõ polgármester a távoli építményre. - Öt százalékot vágtam zsebre. A vendég polgármester hazatér, majd hat hónap múlva meghívja új házába a másik polgármestert, aki elképedve kérdi meg barátját, mi a titka a hirtelen meggazdagodásának. - Látja azt a hidat? - mutat ki az ablakon a második polgármester. - Miféle hidat? - kérdi a vendég. - Száz százalék.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.