Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

fACE 2005. december 1. 2846 hozzászólás 76.
Egyik este, múlt héten, feleségemmel feküdtünk az ágyban. Már lángolt a vágy és a hormonok, amikor mondta: - Nem tudok most, nincsen kedvem..... Csak akartam, hogy megölelj egy kicsit. - MIII??? - mondtam - ez most mit jelentsen? És akkor kimondta a mondatot, amelytõl fél minden férj a bolygón: - Te egyszerûen nem érted az én érzelmi igényeimet, amelyekre szükségem van mint nõnek, hogy kielégítsem a te férfi testi szükségleteidet. A furcsa arckifejezésemre csak azt mondta: - Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azért amit az ágyban csinálok veled? Rájöttem, hogy nem lesz semmi, elfordultam és elaludtam. Következõ nap felhívtam a fõnököm és kivettem egy szabadnapot, hogy egész nap a feleségemmel legyek. Elmentünk ebédelni, aztán elvittem egy nagy bevásárlóközpontba ahol egy fél emeletnyi nõi ruha üzlet volt. Körbe mentem vele, amíg kiválasztott néhány drága ruhát. Nem tudta eldönteni, hogy melyiket vegye meg, így mondtam, hogy megvesszük az összeset. Cipõt is akart, amelyik illik a ruhához, mondtam hogy vegyünk mindegyik ruhához valót. Elérkeztünk az ékszerboltig, ahol vettem gyémánt fülbevalókat. Mondhatom, hogy itt már naagyooon izgatott volt. Biztos arra gondolt, hogy a csõd szélén vagyok. Arra gondoltam, hogy próbára tesz amikor kérte a tenisz csuklópántot, még ha életben nem is fogott tenisz ütõt. Biztos gondolkodásba ejtettem, amikor így válaszoltam: - Persze, drágám. Szerintem már közel volt a szexuális csúcshoz az óriási izgalomtól. Végre mosolyogva szólt: - Azt hiszem, hogy ennyi lesz. Menjünk a pénztárhoz. Alig bírtam ki, hogy ne röhögjek, amikor válaszoltam: - Nem tudok most, nincsen kedvem. Az arca eltorzult és teljesen elsápadt: - MIIIII? Akkor elmondtam: - Csak azt akartam, hogy az öledben tartsad egy kicsit ezeket a ruhákat..... Te egyszerûen nem érted az én pénzügyi gondjaimat, amelyekkel meg kell küzdenem mint férfinak, hogy kielégítsem a vásárlási vágyadat, mint nõnek. És amikor rám nézett úgy mintha ölni akarná, hozzátettem: - Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azokért ruhákért amiket veszek neked? Szóval, ma este sem lesz szex...
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz fACE üzenetére (#707): lol :sleep
Haters Gonna Hate
Debil gyerek áll a kapuban, próbál becsöngetni, de nem éri fel a kapucsengõt. Arra megy egy idõs néni. Megkérdi a néni: - Kisfiam, segíthetek? - L-l-l-e-gy-gy-en sz-sz-sz-í-v-v-e-s... Becsönget a néni. - És most? - F-f-f-u-u-t-á-á-á-s!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
PsCyHoMaN 2005. december 1. 206 hozzászólás 1692.
Még 1-2 évvel ezelött post-oltam ezt SC fórumra, de ettõl függetlenül QVRAJÓ... :kira :nyes :ravasz
reV_snA 2005. december 1. 3524 hozzászólás 52.
Egy ilyenem már volt, de jó volt újra olvasni: DD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
StaY_KooL 2005. december 1. 1000 hozzászólás 360.
Válasz fACE üzenetére (#702): =)
igotbigbootybitches
KingTom 2005. december 1. 1220 hozzászólás 285.
Ez nagyon fasza :aha
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Hát ezt igazából nõknek kéne elolvasni,de sztem nektek se árt ha kicsit röhögtök rajta =] Férfiak üzenete a nõknek... Szabályzat! Állandóan halljuk "a szabályokat" a nõk részérõl. Na most itt másik oldal. Ezek a MI szabályaink! Jegyezd meg... Mindegyik pont SZÁNDÉKOSAN az 1-es számot kapta, mert egyformán fontosak! 1. Tanuld meg használni a WC-ülõkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le. Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok. 1. A bevásárlás NEM sport. És nem, soha nem fogunk rá akként gondolni. 1. A sírás = zsarolás. 1. Azt kérd, amit akarsz. Tisztázzuk: a finom utalások nem mûködnek! nyomatékosított utalások nem mûködnek! Az egyértelmû utalások sem mûködnek! Csak mondjad! 1. Az Igen és Nem tökéletesen megfelelõ válaszok szinte minden kérdésre. 1. Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek. Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnõitek. 1. Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség. Menj orvoshoz! 1. Bármi, amit 6 hónapnál régebben mondtunk nem felhasználható vita közben. Igazából minden megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után. 1. Ha nem úgy öltözködtök, mint egy sorozatszereplõ, akkor ne várjátok el, hogy úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplõk. 1. Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínûleg úgy is van. Ne minket nyagass! 1. Ha az, amit mondunk kétféleképp érthetõ és ha az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk. 1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit, vagy megmondhatjátok hogy milyen legyen. De azt ne hogyan. Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg magad! 1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok alatt mondjad el! 1. Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra. Nekünk sincs. 1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál. Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva. 1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk. 1. Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok "semmi", akkor úgy viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem éri meg a zûrt. 1. Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani. 1. Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz, az nagyszerû. De tényleg. 1. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lõfegyverek vagy versenyautók. 1. Elég ruhád van. 1. Túl sok cipõd van. 1. Formában vagyok. A kerek is egy forma. 1. Kösz, hogy elolvastad ezt. Igen, tudom, ma a kanapén kell aludnom. De tudod, ezt a férfiak egyáltalán nem bánják, olyan, mint kempingezés.
Rosi 2005. november 30. 1904 hozzászólás 155.
Egyébként van napelemes zseblámpa.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
reV_snA 2005. november 29. 3524 hozzászólás 52.
Hát azért nem.
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
KingTom 2005. november 29. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Chreg1 üzenetére (#697): Most hogy így mondod télleg, de nem kell elvonatkoztatni a viccröl. :) Ennyi erõvel a szõkenõs vicceknél is lehetne hasonló kommenteket fûzni.
reV_snA 2005. november 29. 3524 hozzászólás 52.
Válasz Twu üzenetére (#695): Mind jó: DD Az utolsóval elvi gondjaim vannak(ilyen vagyok bocs..). szerintem ez nem vicc pláne az nem, hogyha tudnád, hogy s mint történik egy abortusz akkor rájönnél hogy meghalt volna még a hegylakó elvtárs is: )
KingTom 2005. november 29. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Twu üzenetére (#694): :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha
Kickass 2005. november 29. 759 hozzászólás 498.
:nyes :nyes
no more wc3
Twu 2005. november 29. 4516 hozzászólás 28.
Tíz szõke nõ, és az oktatójuk egy hegymászótúrán hirtelen egy szakadékba esnek. Egy szál kötélen lógnak, ráadásul a kötél csak tíz embert bír el. Az oktató önfeláldozóan leveti magát. Erre a szõke nõk elérzékenyülnek, és hõsiesen megtapsolják. A szõkék által feltalált 10 legnagyszerûbb dolog: 1) A vízálló törölközõ 2) Napelemes zseblámpa 3) Csapóajtó a tengeralattjárókra 4) A "Hogyan tanuljunk meg olvasni" címû könyv 5) Felfújható céltábla 6) Tartalomjegyzék szótárakba 7) Katapultülés helikopterekbe 8) Instant vízpor 9) Lábbal hajtható talicska 10) Vízálló teafilter Móricka beszélget a nagymamájával: - Móricka! Ugye tudod, hogy csernobilban születtél? Móricka lehajtja a fejét. - Móricka! Ugye tudod, hogy anyukád is csernobilban született? Móricka lehajtja a másik fejét is. Kannibál harcosok leülnek enni a gyõztes csata után: - Kérsz egy katonát? Paksi zöldségesnél: - Jó napot kívánok, mennyibe kerül az eper? - 300 Ft/kg. Meglékeljem? - Ki jött rá elõször, hogy a Hegylakó halhatatlan? - Az anyja, a harmadik abortusz után. :aha
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Gyurmi 2005. november 29. 3646 hozzászólás 47.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#692): tt:hehe
vaktabletta kapható , receptér'!
ComputerSC 2005. november 29. 2786 hozzászólás 82.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#692): ×D
The bestest topic killer ever.
Rosi 2005. november 29. 1904 hozzászólás 155.
ez kegyetlen: Jasszer Arafat felhívja George W. Bush-t szeptember 11-én: Arafat: "Elnök úr, fogadja õszinte együttérzésünket és sajnálatunkat, az egész palesztin nép osztozik a világ fájdalmában. Szörnyû tragédia történt, nem lehet szavakkal leírni azt a katasztrófát...." Bush: "Öööö, elnézést, mirõl beszél??" Arafat: "....B.ssza meg, elfeledkeztem a 7 óra idõeltolódásról....."
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
reV_snA 2005. november 27. 3524 hozzászólás 52.
ütnek: DDD
KingTom 2005. november 27. 1220 hozzászólás 285.
Cigány a papnál: -Atyám, most nem kell meggyónnom semmit, nem iszom, nem nõzöm, sõt nem is loptam! -Tudom jól, fiam, de hamarosan kiszabadulsz.
Bemegy a cigány a munkaügyi központba és mondja az elõadónak: -Szeretnék dolgozni! -Jó, lenne itt egy munka, napi 2 óra, semmit sem kell csinálni, és havi 2 és fél milliót fizet. -Na ne vicceljen velem! -Maga kezdte...
Q3Playa 2005. november 27. 123 hozzászólás 2485.
Válasz KingTom üzenetére (#687): :D:D:D
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
Svéd kisgyerek odaszól az anyjához: -Anyu, ha megnyomom a békám hasát, akkor kimondja a nevem! -Jólvan, ügyes vagy Björk.
PsCyHoMaN 2005. november 24. 206 hozzászólás 1692.
Alapmû az összes Jay és Némabob film :) Kevin Smith rulz
KingTom 2005. november 23. 1220 hozzászólás 285.
Válasz YourLastChance üzenetére (#683): Ilyet is kell. :aha
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#681): azaz :nyes, látom itt is vannak müvelt emberek, ennek örülök Válasz KingTom üzenetére (#682): jaj ez már fájdalmas
KingTom 2005. november 23. 1220 hozzászólás 285.
Két zsidó elmegy a rabbihoz. Megkérdezi az egyik: -A fehér szín? -Mikor esküvõ van, akkor a menyasszony fehérbe öltözik, tehát szín. -És a fekete az szín? -Hát, mikor gyászolunk, akkor feketébe öltözünk, tehát az is szín. Odafordul a másikhoz: -Látod! Mondtam én, hogy színes tv-t adtam el neked!
KingTom 2005. november 22. 1220 hozzászólás 285.
-Mit vet a kövér paraszt? -??? -Bazinagy árnyékot!
PsCyHoMaN 2005. november 21. 206 hozzászólás 1692.
Jay és Némabob style? :) Dogma rulz
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#673): ez nagyon ott van, ezek tuán már csak 1 kérdésem lenne: És nõ?
KingTom 2005. november 18. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Chreg1 üzenetére (#677): Akkor utánadjárnak! :aha
reV_snA 2005. november 17. 3524 hozzászólás 52.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#673): Nem hiszem el :D:D:D: Mekkora :kira :nyes
toma 2005. november 17. 4782 hozzászólás 22.
naggggyon lol :aha :aha
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
PsCyHoMaN 2005. november 17. 206 hozzászólás 1692.
izé CIA :) hülye vagyok már megint, megyek lejegelem magam
Hat igen FBI rulz :)
KingTom 2005. november 17. 1220 hozzászólás 285.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#672): :aha :aha :aha
Vlagyimir elvtárs 70éves maltermunkás munkahelyi balesetben elhalálozik, azonban rá egy órára csodával határos módon feltámad. Amint ez a Szovjetúnió tudomására jut, hivatják Vlagyimirt, egyetlen kérdéssel faggatják: -Vlagyimir. Van Isten? -Van A vezetõk megijednek, gyorsan lepénzelik, mert ezt azért nem kéne terjeszteni, nehogy a nép megtudja. A pápa is hírt kap Vlagyimir esetérõl, hivatja is tüstént. Egyetlen kérdést tesz fel neki: -Vlagyimir. Van Isten? -Nincs A pápa erre megijed, hú ez nem kéne kiderüljön, mert az egész vallás romjaiba dõlne, gyorsan le is pénzelik. a CIA tudomást szerez Vlagyimir esetérõl, megtudják, hogy a vezetõknek és a pápának is mást mondott. Hivatják. Elkezdik vallatni: -Vlagyimir, tudunk róla, hogy a pápának és a vezetõknek is mást mondott, most halljuk az igazat. -Van Isten? -Van, de néger... :nyes :nyes :azzaz :kira
KingTom 2005. november 17. 1220 hozzászólás 285.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#670): :aha
Hogy végzõdik a kommunista mese? Aki nem hiszi, annak utánajárunk! :azzaz
Kickass 2005. november 16. 759 hozzászólás 498.
Válasz KingTom üzenetére (#669): :hehe
no more wc3
KingTom 2005. november 16. 1220 hozzászólás 285.
A magyar-oláh gúnyhatáron a magyar határõr éppen a tízóraiját eszi. Az oláh határõrnek csurog a nyála. Látja ezt a magyar és megkérdezi: -Kérsz egy harapást? -Aha. -Bodri!
Twu 2005. november 16. 4516 hozzászólás 28.
Did you know? The Romans used pigs as a weapon against elephants by setting them on fire. The pigs' screams scared the elephants and made them run amok. Did you know? The sole purpose of one of these Dyk's is to make you curious about other Dyk's. Did you know? The Rapper Eminem is the artist with the greatest number of MTV awards. Did you know? The last word in the Bible is AMEN. Did you know? When you sneeze, your mucus comes out of your mouth at approximately 100 mph. Did you know? It is more likely to get killed by a champagnekork than be poisoned by a spider. Did you know? When a DH has fallen, instead of dying off, it commits suicide by thrusting its blade into its chest. Did you know? In ancient China, the nose of a criminal who attacked travellers was cut off. Did you know? There are about a billion bicycles in the world, twice as many as motorcars. Did you know? Ice tea was introduced in 1904 at the World's Fair in St. Louis. Did you know? A green diamond is the rarest diamond. Did you know? The Hmuan Biran OLnY Rades The Fsirt and Lsat Ltetres of Ervey wrod. Did you know? CheeseAbuser has a dog called "Buster" from replaysers.com
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Válasz WarToma üzenetére (#665): az utolsó válasz az hogy titeket :P
toma 2005. november 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz KingTom üzenetére (#660): Cigány bemegy a könyvtárba.Kérdi: -Há Árány van? -Nincs. -Há Petõfi van? -Nincs. -Ákkor mi van? -Kalasnyikov. És az mit írt? -Cigányt.
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
l00rd-iceman 2005. november 16. 69 hozzászólás 3538.
Válasz KingTom üzenetére (#660): ez tök jó :D
ide mit is kell irni ? :D
Válasz azkmx üzenetére (#662): :nyes
azkmx 2005. november 16. 3 hozzászólás 13225.
Hányszor szégyelli el magát egy nõ az életében? - Háromszor: 1. amikor elveszti a szûzességét, 2. amikor pénzt kap érte, 3. amikor pénzt ad érte.
KingTom 2005. november 15. 1220 hozzászólás 285.
Skinhead bemegy a kocsmába, megkérdi a pultost: -Cigányokat ksizolgának? -Igen. -Akkor kettõt a kutyámnak.
Cigány kisgyerek bemegy egy cukrászdába, ahol egy skinhead a kiszolgáló. -Skinhead bácsi, van rétes? -Van. -Almásrétes? -Nincs. -Mákosrétes? -Nincs. -Túrosrtes? -Nincs. -Diósrétes? -Nincs. -Hát akko milyen rétes van? -Sörétes!!
-Milyen péniszméreteket különböztetnek meg a nõk? -??? -Kicsi, közepes, nagy, elmegy, hatalmas, úristen, fehérben is kapható?