Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

StaY_KooL 2005. november 15. 1000 hozzászólás 360.
felkelõ dzsippók esetleg? ^^
igotbigbootybitches
KingTom 2005. november 14. 1220 hozzászólás 285.
:aha :aha :aha
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
reV_snA 2005. november 14. 3524 hozzászólás 52.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#655): Felkelõ cigókat kellett volna írnod miért vagy olyan rendes velük?:DDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Twu 2005. november 14. 4516 hozzászólás 28.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#655): Nem. Az a helyes .
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Cigányokrol jut eszembe, az baj hogy irodalom dogába "felkelõ romák megölték" blabla helyett felkeló cigányokat irtam?:D
Haters Gonna Hate
Cigány kutyát sétáltat. Találkozik vele a skinhead. Megkérdi: -Hova viszed azt a ronda dögöt? -Sétáltatom. -A kutyát kérdeztem.
reV_snA 2005. november 14. 3524 hozzászólás 52.
:DDD de durva:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Megállítja a határõr a határon a cigányt és megkérdi: - Te cigány mi van a csomagtartóban? - Kérem alássan madáreledel. - Nyisd ki! A cigány felnyitja, tele van rádióval, videóval. - Teneked ez madáreledel? - Eszi nem eszi nem kap mást!
Válasz StaY_KooL üzenetére (#645): hát ez oltári:) nekem nagyon tetszett, és milyen igaz, legközelebb ki is próbálom.. :D
Borisz_ 2005. november 12. 369 hozzászólás 1059.
Válasz KingTom üzenetére (#649): köszi :hello
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------
KingTom 2005. november 12. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Borisz_ üzenetére (#647): az utóbbi a helyes, másnapos vagy :P Amugy meg péniszt kért, csak félreértette a hal mint a szexet :P De nem baj majd talán legközelebb. ^^
Borisz_ 2005. november 12. 369 hozzászólás 1059.
[quote=KingTom írta(#642)]- Hát - mondja a Gazsi - azt gondoltad, hogy én nagy téniszt kértem?![/quote] nem értem hogy mit akart mondani :| , de lehet hogy csak azért mert másnapos vok és kurva fáradt xD
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------
ComputerSC 2005. november 12. 2786 hozzászólás 82.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#645): 1.) fasza linkek topic 2.) háromszor írtad be, hogy http:// ×D 3.) amúgy jó ^^
The bestest topic killer ever.
Gyurmi 2005. november 11. 3646 hozzászólás 47.
Nem jöttem volna rá , hogy ez mi lehet elõször azt hittem , hogy vmi részeg barom fexik a földön , és közben télleg :D
vaktabletta kapható , receptér'!
StaY_KooL 2005. november 11. 1000 hozzászólás 360.
[url=http://http://http://artpad.art.com/?ihqlj0km3nw]Itt[/url] van egy jópofa alkotás, meg lehet nézni, szerintem fun, bár érdekes forma lehet az, aki ilyennel nekiáll Gosu TItkokat rajzolni... ^^
igotbigbootybitches
Retek-Harcos 2005. november 11. 4667 hozzászólás 24.
Ez a topic... Az eggyik legjobb :) ... Mindeg van valami jo vicc... Remélem nem fognak elfogyni ...
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
PsCyHoMaN 2005. november 11. 206 hozzászólás 1692.
Jaj
KingTom 2005. november 11. 1220 hozzászólás 285.
Elmegy Gazsihoz a komája; látja, hogy Gazsinak nagy háza van, gyönyörû felesége, és a kertben teniszezik Ivan Lendl és Andre Agassi. Kérdezi, hogy lehet ez? - Lementem a tóra pecázni, aztán kifogtam az aranyhalat. Mondta, hogy ha visszadobom, teljesíti három kívánságomat... Na, gondolja a koma, ezt õ is kipróbálja: le is megy a tóra, ki is fogja az aranyhalat, kérdezi is az aranyhal, mit kíván. - Legyen nagy ház, de nagyobb, mint a Gazsié, legye szép feleség, de szebb, mint a Gazsié, és legyen sok szex! Hazamegy, és látja, hogy a kertben áll egy nagyobb ház, mint a Gazsié, várja a feleség, aki szebb, mint a Gazsié, és ott van egy csomó háztartási keksz. Elmegy megint a Gazsihoz, elmeséli, mi történt. - Hát - mondja a Gazsi - azt gondoltad, hogy én nagy téniszt kértem?!
Q3Playa 2005. november 11. 123 hozzászólás 2485.
Válasz KingTom üzenetére (#640): Katasztrófa: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
KingTom 2005. november 11. 1220 hozzászólás 285.
Szõkenõnél kopogtat a kaszás. Megszólal a kaszás. -Érted jöttem. -Értem? -Érted. -Nem értem.
GhostBear 2005. november 11. 2 hozzászólás 15646.
Két szõkenõ beszélget: - Nézd: ez a hüvelykujj, ez a mutató-, ez a középsõ-, ez a gyûrûs-, ez pedig a kisujj. Megjegyezted? - Igen. - Akkor most összekeverem. ^ :worship
"A háború végét csak a HOLTAK látják"
PsCyHoMaN 2005. november 11. 206 hozzászólás 1692.
Válasz WickedPriest üzenetére (#636): Ez qrrvajóó :D
reV_snA 2005. november 11. 3524 hozzászólás 52.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#634): Az!:DDD Válasz WickedPriest üzenetére (#636): poor maci ~ :nyes
[url=http://www.vicclap.hu/movie/1625/]egy jegesmedve kalandos tele[/url] =)
omg
Kickass 2005. november 10. 759 hozzászólás 498.
Válasz Nesquikk üzenetére (#628): :nyes :nyes :nyes
no more wc3
PsCyHoMaN 2005. november 10. 206 hozzászólás 1692.
[url=http://www.tar.hu/takatsa/Aloldalak/mokusok.htm]Check this![/url] mokus rulz :kira
KingTom 2005. november 10. 1220 hozzászólás 285.
:aha :aha :aha :aha :aha
PsCyHoMaN 2005. november 10. 206 hozzászólás 1692.
Úgy van Nemtudom volt-e már, ezt nemrég hallottam tesomtól: -Mi az, két skinhead és egy cigány a sikátorban? -.... -Játék Határok Nélkül :D:D:D:D Ezen szabályosan szarráröhögtem magamat :nyes Elrontottam linket :D
Twu 2005. november 10. 4516 hozzászólás 28.
loool :DD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
:aha :aha :aha :aha :aha
Gyurmi 2005. november 10. 3646 hozzászólás 47.
Ez azért kicsit durva :D
Nesquikk 2005. november 10. 77 hozzászólás 3309.
A cigány az autóúton húzza magaután taligán a nyolc purdéját. Meglátja a kamionos és elüti õket, de tutira megy ezért még 4-szer, 5-ször átmegy rajta oda-vissza, utána leszív egy kis gázolajat a kamion tankjából rájukönti és meggyújtja. Ekkor elõlép a fa mögül a rendõr és azt mondja: - Ilyen brutális csoportos öngyilkosságot én még nem láttam!!! :aha
Gyurmi 2005. november 10. 3646 hozzászólás 47.
Ez kicsit oan csípõs kategória :D
Ez csak szóban funos. :)
Nyuszika és a medve fut ki az erdõbõl, egyszercsak nyuszika a tóhoz ért, medve a varráshoz, de nem annyira.
Twu 2005. november 9. 4516 hozzászólás 28.
"Lány: Úgy nézel ki, mint a Farm Fresh fickó lol Fiú: Hát, te meg úgy, mint aki MEGETTE a Farm Fresh fickót.... Fiú: Nem is beszélve a zöldségekr&õl." "Fiú: Szétfeszítem azt az anyahajót, amit a seggednek hívsz. Fiú: Látom, amint kakadarabok csüngenek a sz&ûrös segglyukadon. Lány: MI A F*SZ?!?!? Fiú: Gusztustalanul b&ûzlenek." :aha :aha :aha :aha :aha
BorosCola 2005. november 9. 352 hozzászólás 1098.
lolololol :D K meg A :D:D
Breathing each other's lives Holding this in mind That if we fall, we all fall And we fall alone
NaB 2005. november 9. 983 hozzászólás 368.
Miért van fehér talpa az Elefántnak? Hogyha rejtözködnie kell eltudjon bujni talpal felfele a kefírben.. :D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
KingTom 2005. november 8. 1220 hozzászólás 285.
:aha :aha :aha :aha
Gyurmi 2005. november 8. 3646 hozzászólás 47.
:SAD:ASD:D:D:D ez naon durva
reV_snA 2005. november 8. 3524 hozzászólás 52.
Jah amugy SC részlegrõl van hogy ne számítson az én/ mi poénunknak:)
Ezt még tegnap olvastuk NaB-al és közbe fél óráig röhögtünk ventrin hihetetlen mekkora:D:D:D: HARRRRR!!:D:D:D 2003. április 10., csütörtök Ezt Interlude küldte be a 'somethingawful' forumra, gondoltam, ezt még több embernek látnia kell. Ez a párbeszéd valós, tényleg megtörtént. AOL Instant Messenger alatt folyt le. Csak a neveket változtattuk meg, hogy megvédjük starcrftmaniac-ot és PunkgirlAngl-t, úgy értem, az ártatlanokat. Lány: Szia Fiú: helló Fiú: ki vagy? Lány: csak egy valaki? Fiú: Valaki, akit ismerek? Lány: nem Fiú: Akkor mi a fenéért zavarsz engem? Lány: hát, akkor bocccccsi Lány: csak csetelni akartam veled Fiú: miért? Lány: mind1, egy seggfej vagy Fiú: Hé, várj egy percet Lány: igen? Fiú: nézd sajnálom. Csak 1 kicsit paranoiás vagyok Lány: paranoiás? Fiú: igen Lány: mit&õl? Lány: t&õlem? Fiú: Nem. Bújkálok. Lány: LOL Fiú: Kurvára ne nevessél rajtam! Fiú: Ez a sz*rság komoly! Lány: Mi el&õl bújkálsz? Fiú: A zsaruk el&õl. Lány: ne akarjá már átbaszni Fiú: Komolyan mondtam. Lány: Nem teljesen értem Fiú: Üldöznek a zsaruk. Lány: Miért? Fiú: Köröznek három államban. Lány: Miért??? Fiú: Ez egy kissé zavarbaejt&õ. Fiú: Meger&õszakoltam egy pulykát. Fiú: Halló? Lány: Te beteg vagy, baszd meg. Fiú: Küldd el nekem a képed. Lány: miért? Fiú: hogy tudjam, hogy nem közülük való vagy. Lány: Mik közül? Fiú: Zsaruk. Lány: nem vagyok zsaru, mondtam már Fiú: Akkor küldd el a képed. Lány: várj Fiú: Siess. Fiú: Ott vagy még? Fiú: baszd meg, zsaru! Lány: hé, bocsi Lány: valamit meg kellett csinálni az anyámnak Fiú: Azt hittem, a képed keresed, h elküldhesd nekem. Fiú: Miközben valójában a hatóságokat értesítetted. Fiú: Vagy nem!? Lány: nem err&õl van szó Fiú: Akkor meg? Lány: nem akarom átküldeni a képem, mert nem vagyok valami csinos Fiú: A legtöbb zsaru nem Lány: NEM VOKIBASZOTT ZSARU, TE F*SZFEJ! Fiú: Akkor küldd el a képed. Lány: jó. Mi az e-mail címed? Fiú: Csak küldd át itt. Lány: rendben *KÉP* Lány: Megkaptad? Fiú: Várj. Épp nézem. Lány: Ez a kép májusban készült rólam Lány: Azóta könnyebb vagyok pár kilóval Fiú: Reméltem is Lány: mivan?!? Lány: ez megsértette az érzéseimet Fiú: Valóban? Lány: Igen. Nem sokkal vagyok kisebb, mint akkor voltam. Fiú: Attól jobban éreznéd magad, ha én is átküldeném a képem? Lány: igen Fiú: Okés, hadd keressem meg. Lány: kks Fiú: Tessék, itt is van. *KÉP* Lány: ez nem te vagy. Fiú: Dögöljek meg, ha nem én vagyok! Lány: Te nem így nézel ki. Fiú: Ezt meg honnan a picsából tudod? Lány: mer a profilodban más kép van. Fiú: A profil kép hamis. Fiú: A zsaruk el&õl bújkálok vele. Lány: Úgy nézel ki, mint a Farm Fresh fickó lol Fiú: Hát, te meg úgy, mint aki MEGETTE a Farm Fresh fickót.... Fiú: Nem is beszélve a zöldségekr&õl. Lány: Baszódj meg Fiú: Terveztem, míg meg nem láttam a képed Fiú: Most egy hétig nem fog felállni a f*szom. Lány: Nem kellett volna elküldenem azt a képet. Lány: Eddigis csak oltottál miatta. Lány: Megbántottál. Fiú: És a Farm Fresh fickónak nevezni engem nem bántó? Lány: Azt hittem, csak átbaszol azzal a képpel! Fiú: Miért tettem volna? Lány: Nem tudom elhinni, hogy a zsaruk üldöznek Fiú: Nem tudom elhinni, hogy a Télapó hagyja, hogy az ölébe ülj.. Lány: B*ZD MEG!!! Fiú: Mindkét lábát eltörnéd. Lány: Egy KIBASzott seggfej vagy. Lány: Egész életemben csúfoltak a súlyom miatt Lány: és te is csak nevetsz rajtam, pedig nem is ismersz Fiú: Ok. Sajnálom. Lány: Nem, valójában nem Fiú: Igazad van. Tényleg nem. Fiú: HAARRRRR! Lány: Végeztem veled Fiú: Beng. Sajnálom. Lány: Tiltólistára teszlek Fiú: Várj 1 pillanatot Fiú: Rosszul indítottunk. Fiú: Akarod elölr&õl kezdeni? Lány: Nem Fiú: Kinyalom a puncidat Lány: Micsinálsz? Fiú: Hallottad. Fiú: Azt mondtam, kinyalom a puncidat. Lány: Aszittem azt mondtad, h nem tudod felállítani, most, h láttad a képem Fiú: Fel kell neki állnia, h kinyaljam a pinádat? Lány: Szeretném látni azt a férfit akit felizgat, ha kinyalhat Fiú: Hát, én más vagyok, mint a többi férfi. Fiú: Engem más izgat fel. Lány: Például mi? Fiú: Tényleg tudni akarod? Lány: Nem tudom Fiú: Igennel vagy nemmel kell felelned. Lány: Félek megtenni Fiú: Miért? Lány: mer Fiú: mer miért? Lány: lássuk csak Lány: azt mondtad, pulykákkal csináltad. Dagadtnak neveztél. aztán meg ki akarsz nyalni Lány: ez neked nem t&ûnik furcsának? Fiú: Neeem Lány: hát nejem az Fiú: Remek. Nem teszem meg, ha te nem akarod Lány: Nem azt mondtam Fiú: Ezt vehetem igennek? Lány: Gondolom. Fiú: Ok. Akkor egy kicsit segítened kell, hogy felizguljak. Fiú: Szeretnél segíteni? Lány: Mit kéne tennem? Fiú: Úgy kell beszélned, mint egy kalóznak. Lány: ??? Fiú: Amikor elkezdek puhulni... mondd azt, h "HARRRR!!!" Fiú: ok? Fiú: Halló? Lány: Ezt nem gondolhatod komolyan Fiú: Pedig dehogyne,! Fiú: Ez az én fantáziám. Lány: ez aberráció Fiú: Akarod vagy nem? Lány: Igen, akarom. Fiú: Akkor megteszed? Lány: hogyne Fiú: Ok. Kezdjük. Fiú: Finoman lehúzom a bugyid, és elkezdem masszírozni a combod. Fiú: Kezd felizgatni téged, ahogy a nyelvem a felszínén siklik Fiú: Óvatosan elkezdem a nedves puncid nyalogatni. Fiú: Fel és le mozgatom a nyelvem a sima pinádon. Lány: mmmm ezaz Fiú: ó-óh ...kezdek puhulni. Lány: Har Fiú: Ennél jobban kell csinálnod! Fiú: A képed télleg randa volt. Lány: HARRRRRRRRRRRR Fiú: Áhhhh. Sokkal jobb. Érezm, minden mozdulattól egyre nedvesebb lesz a puncid. Fiú: Óvatosan bekapom a csiklód, és ki-be mozgatom a számmal. Fiú: A testnedveid az állkapcsomon folynak le, és az illatod eljut az orromig. Fiú: Úgy érzem, teljesen lefegyverez a n&õiességed. Lány: mmmmmm jó vagy Fiú: Érzem, a combod egyre jobban megfeszül, ahogy egyre er&õsebben szopom Fiú: kezdek puhulni Lány: HARRRRRRR Fiú: Mmmm, megragadom azt a terebélyes segged a kezeimmel. Fiú: El&õre-hátra kezdesz hintázni. Fiú: kezdek puhulni Lány: ez hülyeség Fiú: ...még mindig Fiú: Csináld! Lány: HARRRRRRRRRRRRR Fiú: Átfordítalak, hogy kinyaljam a segglyukad. Fiú: Szétfeszítem azt az anyahajót, amit a seggednek hívsz. Fiú: Látom, amint kakadarabok csüngenek a sz&ûrös segglyukadon. Lány: MI A F*SZ?!?!? Fiú: Gusztustalanul b&ûzlenek. Lány: ISTENEM!! HAGYD ABBA!!! Fiú: Kezd elegem lenni a ronda seggedb&õl Fiú: Leszakítom a falábad. Fiú: És felnyomom a seggedbe. Lány: EGY KIBASZOTT PSZICHOPATA VAGY!! Fiú: Aztán forró karamellát öntök a fejedre. Fiú: És kibaszott almás cukorkává változtatlak... Fiú: Majd arcon rúglaj! Lány: BASZD MEG SEGGFEJ!! Fiú: A celluloid az arcodról nekiüt&õdik a kabin falának... Fiú: A papagájod elrepül. Fiú: ...megint kezdek puhulni. Fiú: Halló? Fiú: Mondd ki! Fiú: HAARRRRRR!!!!!!!!!! beküldte: Wangzang 21:34-kor /fordította: KGB/ AAAA HAAAAAAARRRRRRRR
LOL :D:D Ez jó! :D
t
Jah ez kajak jó volt újra hallani:D:D
Nesquikk 2005. november 8. 77 hozzászólás 3309.
Nem tudom volt e már ez a vicc itt, de én most olvastam és nekem nagyon bejött :vigyor Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyozni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérol ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyûltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegobe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elovett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elovett egy almát. A pápa ekkor felállt: - Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Késõbb megkérdezik a pápát a bíborosok: - Mit beszélt a rabbival? - Elõször felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Õ felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegobe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elovettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a buneink alól. Õ elõvett egy almát, hogy az eredendõ bûnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna? Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit: - Mi történt, rabbi? - Eloször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk. - És utána? A rabbi vállat vont: - Nem tudom. Elõvette az ebédjét, mire én is.
De ez az õ vicce , gonosz SC meg ellopta :D
20 kommentel lejebb be van írva ugyanez a vicc.
Lil- 2005. november 8. 301 hozzászólás 1252.
Hogy állitja meg a ninja a kamiont? -Rálép a fékre :[
Helló xD
KingTom 2005. november 7. 1220 hozzászólás 285.
És nem hiszem hogy érdekelné, hogy már olvastad :P