Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

[url=http://www.perfectgonzo.com/images/temp/heels.wmv]egy újabb vicces videó =)[/url] SC részlegen találtam! 18as karikás =)
omg
-Hogy hívják az öltönyös cigányt? -??? -Vádlott kérem álljon fel. Remélem még nem volt. Cigányos viccek Rulez.) Jeee :nyes
KingTom 2005. október 19. 1220 hozzászólás 285.
Akkor el kezd a kórházban dolgozni. :]
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
reV_snA 2005. október 19. 3524 hozzászólás 52.
:DDDD És, ha azt is befejezi?:P
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
KingTom 2005. október 19. 1220 hozzászólás 285.
Jaja ez nagy ütõs :hehe
ATKoSZ 2005. október 19. 278 hozzászólás 1348.
Mit csinál a cigány ha befejezi az egyetemet??? ... Megy a másik épitkezésre !!! :E:E:E ( ha már a cigányos vicceknél vagyunk :E )
Don't pick up the Water^^ is Thx
Válasz Q3Playa üzenetére (#550): "Meggyújtani ismét." - Juj, ez haláli, nagyon ott van. :kira
ComputerSC 2005. október 18. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Twu üzenetére (#551): Uccso és elsõ odabasz, többi se rosz. ^^
The bestest topic killer ever.
Twu 2005. október 18. 4516 hozzászólás 28.
Bush, Putyin és Bin Laden sétálnak a sivatagban. Egyszer csak meglátnak egy ócska lámpást. Felveszik a homokból, nézegetik, dörzsölgetik, erre megjelenik egy dzsinn. Azt mondja nekik a dzsinn: - Most mind a hármótoknak lehet egy-egy kívánsága. Putyin így szól: - Az én országomban sokan éheznek, pedig rengeteg föld van, csak nem lehet megmûvelni, ezért azt kívánom, hogy változtasd Szibériát kiváló termõföldé. Hipp-hopp, és a kívánsága máris teljesült. Bin Laden erre azt mondja: - A népet, ahol most élek állandóan bántják, ezért kérek tõled egy olyan vastag és nagy kõfalat Afganisztán köré, amin senki nem tud áthatolni. Hipp-hopp, a kívánsága teljesült. Azt mondja erre Bush: - Mondd csak, mekkora ez a fal? - Egy km vastag, tíz km magas, úgyhogy senki se ki, se be. - Jó. Töltsd meg vízzel. Kovács László az angol királynõnél vendégeskedik. Az iránt érdeklõdik, hogy mi a titka az õ sikerének. - Tudja, kedves Kovács Úr - válaszolja a királynõ -, nagyon egyszerû a dolog. Csak sok intelligens emberrel kell körülvennie magát az embernek. - No jó-jó, de hogy tud egyszerûen megbizonyosodni arról, hogy valaki intelligens? - kérdezi Kovács. - Engedje meg, hogy bemutassam Önnek! - válaszolja a királynõ, majd odafordul a telefonhoz, felhívja Toni Blairt és felteszi neki a következõ kérdést: - Toni! A maga apjának a fia, de nem a maga testvére. Ki az? Tony Blair gondolkodás nélkül válaszolja: - Nagyon egyszerû, felség. Az én vagyok. - Látja, hát így tesztelem az intelligenciáját azoknak, akik körbevesznek. Kovács hazarepül Budapestre. Másnap felhívja Medgyessyt: - Figyelj Péter! Apádnak fia, de nem a te testvéred. Ki az? Medgyessy hebeg-habog, egy kicsit o-o-o-zik is, de csak nem ugrik be neki. - Lacikám, fogalmam sincs mi a válasz, de ígérem, holnap reggelre kitalálom. Egész nap töri a fejét Medgyessy, de nem jön rá a megoldásra. Végül felhívja Orbán Viktort, hátha õ tudja. - Figyelj ide, Vikikém! A segítségedet kérem. Apád fia, de neked nem testvéred. Ki az? - Oh, Péter! Hiszen ez egyszerû! Ez én vagyok. Medgyessy megörül a válasznak. Nyomban tárcsázza Kovácsot. - Lacikám! Megvan a válasz! Az Orbán Viktor az! Kovács a tenyerébe temeti barázdált homlokát. - Oh, te szerencsétlen! Hát még ezt sem tudod tisztességesen megoldani?! Nem az Orbán, hanem a Tony Blair az! Bukarest utcáin menekül a zsíros kenyér, üldözi 940 román. Menekül, rohan, ahogy csak tud, olvadozik róla a hagyma, de nagyon üldözik. Már majdnem utolérik, befordul egy mellékutcába, de sajnos zsákutca, nagyon megijed, hallja a 940 román ember hangját, felnéz a kerítésre és meglát egy grillcsirkét, amint cigarettázik. - Te grillcsirke nem félsz? Itt üldöz 940 ember, mindjárt utolérnek!!! - Na és - mondja a grillcsirke -, téged ismernek, de engem nem ENSZ: Van egyáltalán bizonyítékuk, hogy az irakiak tömegpusztító fegyverekkel rendelkeznek? Bush: Természetesen. Megõriztük a számlákat.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Q3Playa 2005. október 17. 123 hozzászólás 2485.
Mi az? 4 cigány zuhan egy zsiguliban a szakadék mélyébe? Pazarlás. Abban öten is elférnek. Mit kel csinálni, ha elalszik a cigánytelep? Meggyújtani ismét. Ne üsd el a biciklis cigányt! Lehet, hogy a Te bringád... Cigány megy egy kocsmába, látja a szkinhedet, amint éppen sörözik egy UTÁLOM A CIGÁNYOKAT feliratú pólóban. Odamegy a gázsi, megkérdi: -Te, mi van a pólódra írva? -Látod cigány, ez az amit utálok benentek, hogy nem tudtok olvasni. -Mitmondtá? -Látod cigány, ez az amit utálok benentek, hogy nem tudtok rendesen magyarul. -Intézzük le kinn! 8ezzel elõkap egy kést9 -Látod cigány, ez az amit utálok benentek, hogy kést vesztek elõ, ahol lövöldözés lesz...
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
ComputerSC 2005. október 17. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Twu üzenetére (#547): :DDDDDDddddddddddddd
reV_snA 2005. október 17. 3524 hozzászólás 52.
ja ezt vágtam, de kurva nagy:DDDDD mind2
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Twu 2005. október 17. 4516 hozzászólás 28.
Világméretû felmérést indított az ENSZ. A felmérésben egy kérdés szerepelt: "Kérem, mondja meg õszinte véleményét arra nézve, hogyan lehetne megoldani az élelmiszer hiányt a világ többi részén?" A felmérés nagy kudarccal vegzõdött: - Afrikában nem tudták, mit jelent az "élelmiszer". - Kelet-Európában nem tudták, mit jelent az "õszintén". - Nyugat-Europában nem tudták, mit jelent a "hiány". - Kínában nem tudták, mit jelent a "vélemény". - Közel-Keleten nem tudták, mit jelent a "megoldás". - Dél-Amerikában nem tudták mit jelent a "kérem". - Az USA-ban pedig nem tudták, mit jelent a "világ többi része". "Az iskolaév elsõ napján egy amerikai középiskolában a tanárnõ új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból. Kezdõdik az óra: - Lássuk, ki tud többet Amerika történelmébõl - mondja a tanárnõ. - Ki mondta: 'Szabadság vagy halál!'? Síri csönd az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: - Patrick Henry 1775 Philadelphiában. - Kiváló Suzuki, és ki mondta: 'Az állam a nemzettel egyenlõ, ezért a nemzet nem halhat meg." Suzuki feláll: - Abraham Lincoln 1863 Washington. A tanárnõ végigméri az osztályt és így szól: - Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti! Hátulról egy csendes hang: - Nyald ki a seggem, büdös Japó! - Ki volt az? - kérdi a tanárnõ. Suzuki jelentkezik és mondja: - McArthur tábornok 1942 Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca 1982 a Chrysler cég közgyûlésén. Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: - Elhányom magam! A tanárnõ kiabál: - Ki volt az?!!! Suzuki azonnal válaszol: - Idõsebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió 1991. Az egyik diák feláll és unottan odaveti: - Szopjál le! A tanárnõ hisztérikusan: - Elég! Ez most ki volt?!! Suzuki rezzenéstelen arccal: - Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997 Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda. Még egy diák feláll és elordítja magát: - Ez a Suzuki egy nagy rakás szar! Suzuki ismét nyugodt hangon: - Valentino Rossi, 2002 Brazil, Motoros Nagydíj. Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnõ elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: - Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!! Suzuki: - Medgyessy Péter, László Csaba pénzügyminiszternek a költségvetés benyújtásakor, Budapest 2003. PWN:DD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Válasz Borisz_ üzenetére (#543): Ez a mai politikában is teljesen igaz ^^
ComputerSC 2005. október 16. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Borisz_ üzenetére (#543): Válasz ATKoSZ üzenetére (#541): Mind2t ismertem, de mindkettõ hatalmas :Dddd
reV_snA 2005. október 16. 3524 hozzászólás 52.
Válasz ATKoSZ üzenetére (#540): A nagymama = a kisrác nõvérével, de lényegében ua. amugy szakadtam rajta ismét:DDDD
Borisz_ 2005. október 16. 369 hozzászólás 1059.
A kisfiú kérdezi az apját , hogy mi a politika. Az apja leülteti, és példákkal elmagyarázza: - Figyelj fiam. Én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS. Anyád ügyel a pénzre, tehát õ a KORMÁNY. Nagyapád ügyel arra, hogy minden rendben legyen, tehát õ a SZAKSZERVEZET. A babysitter a DOLGOZÓOSZTÁLY, és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy TE, a NÉP jól érezd magad, és minden rendben legyen. A pár hónapos kisöcséd pedig a közös JÖVÖNK. A kisfiú elraktározza a hallotakat, és elmegy aludni. Éjjel arra ébred, hogy az öccse telerakta a pelenkáját és sír. Felkel, és szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni. Bemegy szólni a babysitternek, de a szobában látja, hogy az apja éppen hempereg vele az ágyban, miközben a nagyapja is visszamegy aludni. Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival, hogy mi is az a politika. A kisfiúnak eszébe jutnak az éjszaka látottak és így szól: - A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozóosztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törödik, és a jövö is szarban van. :scatter
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------
Spelp 2005. október 16. 14691 hozzászólás 1.
Válasz ATKoSZ üzenetére (#541): ez jó :nyes
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
ATKoSZ 2005. október 16. 278 hozzászólás 1348.
Bélának a suliba mindig mondja a tanárja, hogy elviekben meg gyakorlatilag! Ö nem érti hogy mi a különbség a kettö között ezér hazamegy és megkérdezi faterját!!! A fater mondja neki: -kisfiam menny oda növéredhez és kérdezdd meg hogy lefeküdne-e egy szép pasival 20000 Ft-ér! Béla odamegy a növéréhez és megkérdi hogy lefeküdne-e egy szép pasival 20k HUF-ér, erre a növére hát persze fiatal vagyok, szép a pasi hát mé ne? simán Béla odamegy apjához és mondja neki: -A növérem simán lefeküdne! Apja :- jo akkor kérdezzd meg anyádat! Béla odamegy annyához: -anya lefeküdnél 20k HUF-ér egy szép pasival? Anyja: -hát kisfiam nem állunk oan jo anyagi helyzetben és egy kis pénz mindig jol jön!!! Béla odamegy apjához: -anya is lefeküdne a pasival! Apa: -jo kisfiam most kérdezzd meg nagyanyádat! Béla odamegy nagyannyához: -nagymama lefeküdnél 20k HUF-ér egy pasival? Nagymama: -hát tudod kisfiam az én koromban nem minden nap adódik meg a lehetöség és ha még fizetnek is érte há mé ne? simán Béla odamegy apjához: -apa ö is belemenne! Erre az apa: - na látod kisfiam elviekben 60000 Ft-tal gazdagabbak vagyunk, és gyakorlatilag meg 3 KURVÁVAL élünk együtt :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ATKoSZ 2005. október 16. 278 hozzászólás 1348.
Mi a különbség az elütött kutya és az elütött cigány között??? hmmm...??? Az hogy a kutya elött van féknyom a cigány elött meg nincs!!! :P "Nem vagyok rasszista csak szerintem az emberek szine fehér :D:D:D:D"
KingTom 2005. október 16. 1220 hozzászólás 285.
Néger kisgyerek szaladgál a buzamezökön, egyszercsak rálép egy aknára és bumm igy lett a chocaphic!
Válasz Gyurmi üzenetére (#533): miért ne? :vigyor 1ébknét: -Hány rendör teker be 1 villanykörtét? -??? -3, 1 teker, 2 fogatja alatta az aztalat. Régi de én mindi szerettem a rendörös vicceket. -Mi az ha cigányok potyognak az égbõl? -??? -Skinhead buli a 10.en. Vagy már volt?
SiLC 2005. október 15. 4737 hozzászólás 23.
dandók
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Gyurmi 2005. október 15. 3646 hozzászólás 47.
Ezt haggyuk már , aki nem érti az miért feszegeti ezt a témát? x|
vaktabletta kapható , receptér'!
Twu 2005. október 15. 4516 hozzászólás 28.
nekem van resistant skinem és rám nem hat a csípés :o
reV_snA 2005. október 15. 3524 hozzászólás 52.
Hát, ha te elöször megeszed és utána törölközöl akkor ügyes vagy. nálam ez egyceremónia~
Válasz YourLastChance üzenetére (#531): És beír iet OMH
Válasz YourLastChance üzenetére (#531): Ez is cSípÕs volt ám javits ki ha tévedek..
nem 3x szokták átszenvedni? 1.megeszed 2.amikor a szemedet + törlöd 3. tronoláskor, szoljatok ha rosszúl tom...
Válasz Chreg1 üzenetére (#528): ugyérti hogy CHIPPOS
Válasz Chreg1 üzenetére (#528): lol , ez is eléggé csipos volt.
reV_snA 2005. október 14. 3524 hozzászólás 52.
még mindig? gyurmi ennyire nem foghatott meg egy egyszeri csipos paprika evés, h azóta mindig azt mondogatod. Tudom, hogy kétszer szenvedted át, de azért ezt bírni kéne ennyi idõsen: P
Gyurmi 2005. október 14. 3646 hozzászólás 47.
csipos
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#525): Remélem h észrevetted h ez poén volt, én sem vagyok filozófus, de azért értettem h álmodban eszed:) És h számolták + azt a 8at? vettek 1000 embert és az életük végéig minden nap figyelték mi van a gyomrukban? :o vagy estelg az ágyük fölött ültek és számolgattak? te, én kezdek félni, vajon az én ágyamnál is ülnek? :dread aszem ma már nem fexem le, vagy a párnám alá teszek vmi lõfegyvert... tegyétek ti is ezt, jó 8 all
PsCyHoMaN 2005. október 13. 206 hozzászólás 1692.
Válasz YourLastChance üzenetére (#523): Bocsesz nem vagyok filozófus ß), lehet igazad van. ja és a pókokat álmodban nyeled le, én se úgy gondoltam, hogy ébren... És ez adat nem kitaláció. Na jó 8, mentem szundítani :hello
ToMerr 2005. október 13. 178 hozzászólás 1881.
LoL ne hogy vilávégéröl beszéljetök vicc topikban :boxer :boxer
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#521): Ezek jók, de én nem eszek pokot, pocsék az íze, hidd el:)... Ja és jó h ezt a vészjelzõ dolgot leírtad, de ha nem tudnak olvasni akkor ez most miben is segít nekeik? :hey 1ébként jó a avatarod, ja:), nekem tetszik Ja és hogy már a szavaidban is belekössék: 1. ugye a világ végtlen, merthogy az ür is(legalábbis azt mondják) és már vagy 100 éve nem a földet értk a világon... 2. jön a világ vége? Akkor most melyik része is?:) De igaz, + halunk, ez nem kérséses :hehe
[OFF] U.I.: Jó az új avatarom mi? :nyes :kira [ON]
Pár okosság: -Tudtátok, hogy egy átlag ember egész élete során összesen 8 pókot nyel le álmában? Durva mi? -A BKV új Volvo buszain a piros gomb az VÉSZJELZÕ (sok mammer meg tatter nemtud olvasni :)) -Itt a világvége, bizonyítás: 1. Katrina hurrikán 2. Madárinfluenza 3. Földrengés 4 Tsunami ... mi jön még? Majd még összegondolok párat késõbb, csak a ti kedvetekért ;)
Twu 2005. október 12. 4516 hozzászólás 28.
Válasz ComputerSC üzenetére (#518): ez csak egy vicc te lolnoob
2006ben ebbe is beleszól a politikus: torokfájás? csak hiszed,h fáj, te nekem akarod adni az összes javad és rám akarsz szavazni... 1ébként óriási vicc, már hallotam régen, de még mindig üt
ComputerSC 2005. október 11. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Twu üzenetére (#515): Kihagytad, hogy köpöjözés, érvágás, piócázás (vlhol a XVIII század körül). ^^
Twu 2005. október 11. 4516 hozzászólás 28.
Válasz MonDee üzenetére (#516): Kr.u. 2005: a torok fájás valóban imba dolog menj orvoshoz lógjál kockulj egész nap :nyes
MonDee 2005. október 11. 304 hozzászólás 1245.
[quote=Twu írta(#515)]Az orvostudomány rövid története: - Fáj a torkom! Kr.u. 2001: Az az antibiotikum nem természetes! Tessék, itt egy gyökér..... [/quote] ! Kr.u. 2005: A torokfájás imba dolog! Ezt csak a mátrix hiteti el veled ! Mennyél játsz egy kis warcraftot !!! :nyes :peace MonDee
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
Twu 2005. október 11. 4516 hozzászólás 28.
Az orvostudomány rövid története: - Fáj a torkom! Kr.e. 2000: Tessék, edd meg ezt a gyökeret! Kr.u. 1000: Az a gyöker pogány dolog, mondj el egy imát! Kr.u. 1850: Az az ima babonaság, idd meg ezt az elixirt! Kr.u. 1940: Az az elixir kígyóolaj, nem tesz jót, nyeld le ezt a pirulát! Kr.u. 1985: Az a pirula hatástalan, vedd be ezt az antibiotikumot! Kr.u. 2001: Az az antibiotikum nem természetes! Tessék, itt egy gyökér......
reV_snA 2005. október 10. 3524 hozzászólás 52.
Azért annyit h ez vicc topic és nem fasza linkek topic ennyit azért tartsunk meg : )
PsCyHoMaN 2005. október 10. 206 hozzászólás 1692.
Nézzetek [url=http://www.funny-city.com]Funny-city[/url]-t, itt találtok mindetn ami szem-szájnak ingere. Pl. láttam olyat (már nemtoom fent van-e) csávó meugrik a 120al jövõ vonat elé és úgy ugrik el elõle, hogy kb 3cm-en múlik, hogy elvigye a lábát :) Bazzeg nagyon para :D [Szerk. - Elgépeltem a linket.]
Q3Playa 2005. október 10. 123 hozzászólás 2485.
Válasz YourLastChance üzenetére (#509): vaze, nem ismeri a firefoxom, milyen bõvítmény köll ehhez, nem tudja valaki? ha van benne q3,a kkor látnom kéne : (
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
Gyurmi 2005. október 10. 3646 hozzászólás 47.
a végén a csaj amikor azt hiszi , hogy õ a jaffa és beveri a fejét :D:D:D
Borisz_ 2005. október 10. 369 hozzászólás 1059.
Válasz WickedPriest üzenetére (#504): kurva jooo legjobb amikor a dagadt csaj legurul és anyonnyom egy gyereked : DDDD
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------