Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Spelp 2005. szeptember 28. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Chreg1 üzenetére (#458): Lehet már írtam párszor, de ez engem akármikor meghallom a sírás határáig vezet :aha
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
reV_snA 2005. szeptember 28. 3524 hozzászólás 52.
Igen ez ismerõs csak más a szövegekel(ha jól emléxem), de a süni ugyanaz :DDDDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Spelp 2005. szeptember 28. 14691 hozzászólás 1.
Hõsünk 18. születésnapja elõtt megkéri édesapját, hogy végre életében elõször úgy ihassa le magát ahogy nem szégyelli és ne orroljanak meg rá emiatt szülei, az apja készségesen beleegyezik, emlékszik még arra, amikor õ volt fiatal. El is jön a nagy nap és bajnokunk érti a dolgát, seperc alatt sakálrészeg lesz, nem is emlékszik semmire az ikszedik feles után. Másnap azonban a rendszerinti fejfájás kicsit erõsebb a megszokottnál, és lassan felocsúdva észreveszi hogy lila-zöld foltok vannak rajta és erõsen vérzik is számos helyen. Odatámolyog apjához, hogy megkérdezze mi történt: -Kisfiam, azt még eltûrtem, hogy a hajnal közepén legszebb álmomból felébresztve a bejárati ajtót kivágva hazaérkeztél, még azt is eltûrtem, hogy fél órán át föl-alá mászkáltál a lakásban és az Emilio-t énekelted fennhangon, azt is eltûrtem hogy ezután berúgtad a hálószobánk ajtaját és a villanyt felkapcsolva üvöltözni kezdtél, ezután nehezen de még azt is eltûrtem hogy nõvéredet a hajánál fogva kirángattad szobájából és felpofoztad, majd már majdnem teljesen kiborulva de még azt is eltûrtem hogy édesanyádat elmondtad mindennek, legfõképpen sarkikurvának, de azt amikor az eredeti perzsa szõnyegünkre fittyet hányva a gatyádat letoltad és egy hatalmasat odakunkorítottál a padlóra, ezután kimentél a konyhába és a behozott fogpiszkálóval összeszúrkáltad a fekáliádat, mindezekután felkiáltottál, hogy "A sündisznó mától itt lakik", azt már nem tûrhettem...
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
PsCyHoMaN 2005. szeptember 28. 206 hozzászólás 1692.
Hofi élt, él és élni fog, bennünk: "Hogy hal meg a tûzoltó? ... Elég gyorsan. :nyes
Twu 2005. szeptember 26. 4516 hozzászólás 28.
Válasz YourLastChance üzenetére (#454): lejárt
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
YourLastChance 2005. szeptember 26. 143 hozzászólás 2214.
Ígme egy ténylegesen w3as vicc, bár lehet tem a legjobb: -Mi a Blizzardos gyümölcs? -Hát a Orc Barrack.
ComputerSC 2005. szeptember 24. 2786 hozzászólás 82.
Válasz homesweethome üzenetére (#449): jahogy.. k mostmár értem.
The bestest topic killer ever.
diSTiLL 2005. szeptember 24. 313 hozzászólás 1206.
[OOPS kicsit szemét megjegyzés volt] :confused
Mr.diSTiLL proudly presents: BLACK LIST Contains: fACE, KeKs, eX dIE MAGGOTTS!
Rosi 2005. szeptember 23. 1904 hozzászólás 155.
Mindenki értette mit akart írni, ezért nem kellene mindenkinek nekiesni...
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Twu 2005. szeptember 23. 4516 hozzászólás 28.
Válasz homesweethome üzenetére (#449): kib*szottul elgépelted mert ennek a mondadtnak full nincs értelme..
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
homesweethome 2005. szeptember 23. 162 hozzászólás 2033.
Válasz ComputerSC üzenetére (#448): Látom nem érted a csávó túl sokat dohányzot és mellé alkoholista volt.....
ComputerSC 2005. szeptember 22. 2786 hozzászólás 82.
Válasz homesweethome üzenetére (#447): u mean: -ki kell vennünk a fél tüdöjét, a jó hir, hogy lesz hely a májának. ?
homesweethome 2005. szeptember 22. 162 hozzászólás 2033.
-Uram van egy jó és egy rossz hirem. -Kezdje a rosszal. -kikkel vennünk a fél tüdöjét a jó hir hogy lesz a májának. :debil
Kickass 2005. szeptember 22. 759 hozzászólás 498.
Székelyek meg kínaiak háborúra készülnek, a hadvezérek találkoznak megkérdezi a kínai a székelytöl: - Hányan vagytok? - 80ezren Székely megkérdi kínait: -És ti hányan vagytok? - 1milliárdan Székely hátrafordul a papához: - Édesapám hova fogunk temetni ennyi kínait? :debil
no more wc3
Suddent_R 2005. szeptember 21. 57 hozzászólás 3909.
az igen ! :D
diSTiLL 2005. szeptember 16. 313 hozzászólás 1206.
faszi elmegy az orvoshoz. -mi a panasza? -kérdi a doki. a páciens nem szól semmit, helyette kicsatolja az övét és letolja a gatyáját. az orvos szörnyülködve nézi az alig 2 cm-es faszt. -úr isten, ez szörnyû! -mondja. mire a páciens: -bizony, és már legalább egy hete fel van dagadva!
gerappa 2005. szeptember 16. 151 hozzászólás 2132.
ha en lennek magyarorszag elnoke hadsereget toboroznak a ciganyokbol es megtamadnam erdelyt! Ha nyerunk, mienk erdely, ha vesztunk, mienk magyarorszag!
vesszenek a zombifélék!
eX 2005. szeptember 12. 4277 hozzászólás 32.
hogy ugat a macska ? leöntöd benzinnel , meggyujtod oszt WUUUUUHHH
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Warmester 2005. szeptember 12. 124 hozzászólás 2460.
Tisztelt uram! A baleseti jegyzõkönyv 3. rovatába írott válaszommal (A baleset oka: átgondolatlan tervezés) kapcsolatos, a részletek iránt érdeklõdõ levelére az alábbi - remélem kielégítõ - leírást áll módomban közölni: Kõmûvesként dolgozom. A baleset napján egyedül dolgoztam egy hatemeletes épület tetején. Amikor munkámat befejeztem, láttam hogy valamennyi (utólag lemérve mintegy 110 kilogramm) tégla megmaradt. Úgy döntöttem, a téglákat nem fogom kis részletekben, kézben lehordani, hanem az épület oldalára szerelt, teherszállításra szolgáló csigával eresztem le. A csigakötelet a földszinten kikötöttem, felmentem a tetõre és a kötél végén lévõ ládát megraktam téglával. Ezután ismét lementem a földszintre, eloldoztam a kötelet, és erõsen szorítottam, hogy lassan leeresszem a 110 kilogrammnyi téglát. A baleseti jegyzõkönyvbõl megállapíthatta, hogy az én testsúlyom 83 kg. Meglepetésemben - amit az okozott, hogy hirtelen felemelkedtem a földrõl - elveszítettem a józan ítélõképességemet és elmulasztottam elengedni a kötelet. Így aztán nem is kell mondanom, nagy sebességgel emelkedni kezdtem az épület oldala mentén. Körülbelül a harmadik emelet magasságában találkoztam a téglákkal megrakott ládával, amely jelentõs sebességgel tartott lefelé. Ez a magyarázata koponyatörésemnek, a kisebb zúzódásoknak és a törött kulcscsontomnak, amit a baleseti jegyzõkönyvben már leírtam. Alig lassulva folytattam emelkedésemet egészen addig, amíg jobb kezem két ujja két ízület mélységben megakadt a második bekezdésben említett csigában. Szerencsére ekkorra már visszanyertem lélekjelenlétemet, és fájdalmaim ellenére is erõsen tartottam a kötelet Körülbelül ezzel egy idõben a téglákkal megrakott láda a földre csapódott, és az ütõdés erejétõl letörött az alja. Ekkor, megszabadulva a téglák súlyától, a láda mindössze 24 kilogrammot nyomott. Hagy emlékeztessem ismét a testsúlyomra. Ahogy azt bizonyára elképzeli, gyorsan esni kezdtem az épület fala mentén. Körülbelül félúton találkoztam a felfelé tartó ládával. Ennek számlájára írható a két törött bokám és jó néhány hiányzó fogam. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a ládával való ütközés annyit fékezett zuhanásomon, hogy amikor végül a téglahalomra estem, mindössze könnyebb gerinc és medencecsont sérüléseket szenvedtem. Azonban látva a himbálózó ládaroncsot, ismét elveszítettem józan ítélõképességemet, és elengedtem a kötelet... x| Beteg vagyok ;(
nkA 2005. szeptember 10. 3766 hozzászólás 44.
Két tányér közül melyik a lány? Amelyik ki van nyalva
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
PsCyHoMaN 2005. szeptember 9. 206 hozzászólás 1692.
Válasz Kickass üzenetére (#438): Jaj :nem
Kickass 2005. szeptember 8. 759 hozzászólás 498.
A rendõr elhatározza, hogy lékbõl fog horgászni, neki is kezd a csákánnyal. Egyszer csak felülrõl megszólal egy hang: - Nincs a jég alatt hal. De a rendõr csak csákányoz tovább, mire a hang másodszor is megszólal: - Mondom, hogy nincs a jég alatt hal! A rendõrt nem érdekli a hang, õ csak szorgalmasan csákányoz tovább. - Hidd már el cimbora, hogy a jég alatt nincsen hal! Mire a rendõr: - Ki vagy te, hogy beleszólsz? Én rendõr vagyok!!!! - Én meg a mûjégpálya gondnoka.
no more wc3
Idõs székely házaspár ücsörög a ház elõtt. Morfondírozik az öreg: - Te Anyjuk! Ha egyikõnk meghal, én beköltözök a városba...
no more wc3
Mi a különbség az erotikus és a perverz között? Erotikus az, amikor egy tollal csiklandozod magad. Perverz az, amikor az egész csirkét használod . . .
no more wc3
nkA 2005. szeptember 6. 3766 hozzászólás 44.
[00:00:06] SK.Insomnia: hihi [00:00:19] ElakeDuck[KB]: sup?! [00:00:33] ElakeDuck[KB]: human is imba [00:00:35] SK.Insomnia: not much [00:00:36] SK.Insomnia: hehe [00:00:37] SK.Insomnia: imba imba [00:00:42] ElakeDuck[KB]: yes )= [00:00:58] ElakeDuck[KB]: i love [00:01:01] ElakeDuck[KB]: being slowed [00:01:06] ElakeDuck[KB]: without a tp [00:01:09] ElakeDuck[KB]: or scroll of speed [00:01:14] SK.Insomnia: hehe [00:03:20] ElakeDuck[KB]: rofl [00:03:20] ElakeDuck[KB]: ^^ [00:03:32] ElakeDuck[KB]: haxxor build [00:03:32] ElakeDuck[KB]: ^^
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
sztem azé volt 60 az apmje mer csak irogatott és nem csinált semmi mást
AngryRaccooN 2005. szeptember 4. 2429 hozzászólás 105.
1.13 as replay, és elakeduck még 60 apmmel büszkélkedett:D
Haters Gonna Hate
Kickass 2005. szeptember 4. 759 hozzászólás 498.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#426): ez a gyerek teljesen kész, "nihgger game" ezen besz*rtam :E :hehe
no more wc3
Retek-Harcos 2005. szeptember 4. 4667 hozzászólás 24.
:nyes :nyes :nyes :gg :hello
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ComputerSC 2005. szeptember 2. 2786 hozzászólás 82.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#426): Ez akkora :D [quote=AngryRaccooN írta(#427)] philbot: if you kill my destroyers with mass tanks i'll leave toey: ok[/quote] Meg ezis :D. De amúgy lol komolyan ha vlki flamel azt kell csinálni amit inso, ha vlki télleg dühös, ezen csak mégjobban be fog dühödni, te meg még mannered is maradtál, és ki is basztál vele =].
BorosCola 2005. szeptember 2. 352 hozzászólás 1098.
Ez a chatlog nagyon nem egyszerü :D:D:D
Breathing each other's lives Holding this in mind That if we fall, we all fall And we fall alone
AngryRaccooN 2005. szeptember 2. 2429 hozzászólás 105.
Másolok egy utolsó koreait:P yoliny.sky vs mylady in turtle rock 1st game yoliny.sky: -_-; yoliny.sky: freedom? mylady: keke mylady: no yoliny.sky:: who are you? mylady: i don't know yoliny.sky: can you tell me? mylady: no mylady: sorry xiaot (played by sky) vs spirit_moon in lost temple xiaot: keke mylady? spirit_moon:....... xiaot: hey xiaot: sky here spirit_moon: o:o dhc.princess (played by sky) vs mylady 3rd game dhc.princess: glgl spirit_moon: glgl (10 mins layer) dhc.princess: ;) dhc.princess: i'm sky moon: oh moon: hihi dhc.princess: moon dhc.princess: you know silveryoung who? moon: no dhc.princess: he's strong -_-: moon: race? dhc.princess: UD moon: hmm moon: i think it's sweet
Haters Gonna Hate
winner: TT lag gets pwned some more winner: i got bad connection gets pwned some more winner: you play 24 h a day, how can i beat you? winner whines and complains more sweet/showtime: go hell noob : ) no more chat. philbot: if you kill my destroyers with mass tanks i'll leave toey: ok elakeduck vs showtime YOU WIDE EYED FUCK GG HOST 2RIVERS The game starts: Elakeduck : gl gay Inso: .... after some chat between them i can`t remember what it was maybe Elake flame Inso because he always lose vs him and Inso says: i wonder what you look like in real life? Elake : i am big fat ugly and black Inso : hahaha Inso : how old are you anyway? Elake: ..... Later after inso kick his ass Elake : gg gay elakeduke left the game heman was obs a SK.Wizard game , HeMaN said something : OMG RUSHWIZARD INVENTED(feltalálta) BEASTMASTER !
Haters Gonna Hate
[url=http://www.wc3addicts.com/replay.php?rid=14555]Elakeduck vs Insomnia chat log :D[/url]
Haters Gonna Hate
Twu 2005. szeptember 2. 4516 hozzászólás 28.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#424): Vankor egy idegbeteg ÁÁÁÁ :D
pato: wheres your mexican dicksucker? tod: your mums under my table, why? ^^. WinneR: Your country sucks Suboshi: Your country doesnt exist Funniest chat was Cadx2 vs Vank0r on 2 rivers lv 10 TC. The chat was something along these lines: You.cant.win: HAHA IMBA FUCKING NEWB You.cant.win: OMFG LUKY NEWBIE You.cant.win:OMFG U FUCKING PIECE OF SHIT You.cant.win:LOL LUK MORE PLZ You.cant.win: OMFG HOW THAT HAPPEN You.cant.win:OMFG TC IMBA You.cant.win:OMFG GG NOOB You.cant.win:OMFG HOW I LOSE? NO WAY IMBA IMBA!
Haters Gonna Hate
SK.MaD]Q[FroG: Wanna switch races next game? 4K.Grubby:No thanks. SK.MaD]Q[FroG: Thought so. sky: "space bar" (actually they're chinese words) xiaoT: xxx party after game? sky: kk pm70: let me win this game plz grubby: no apm70: i could give u freewin on my other two accounts ( i dont remember the names right now, one was autoheadshot) grubby: just give up, u loose anyway ... (later) apm70: gg grubby: gg apm70: dont upload this replay grubby: why not? u also upload replays if i lost apm70: cuz of chat...
Haters Gonna Hate
BorosCola 2005. szeptember 2. 352 hozzászólás 1098.
Másolj még párat , ez jó :)
Breathing each other's lives Holding this in mind That if we fall, we all fall And we fall alone
Twu 2005. szeptember 2. 4516 hozzászólás 28.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#420): másolj még ez hatalmas :DD
Eléggé vicces párbeszédet talátam sk fórumán, amit egy grubby vs deadman gamebõl copyztak ki :D apm70: what's your favorite food (after a while....) apm70: cocks? grubby: i like to eat russians (while grubby is losing and camping at his base) apm70: oo grubby, i'm your fan grubby:......... apm70: say something grubby: why? apm70: because i'm your fan grubby: i usually don't talk when i'm losing continued (grubby made headhunters to counter apm70's hippo riders and DoTT) grubby: making hh's apm70: hh? good, with -5 armor grubby: but you can't -5 armor my serpent wards apm70: fuck ha kell még másolok vagy menjetek megkeresni :D
Haters Gonna Hate
BorosCola 2005. augusztus 30. 352 hozzászólás 1098.
LoL most látom hogy 8. hó elején kaptam itt a választ avatárra, nice :D Amúgy stn nem tom, tölem használhatod csak .... szóval mindegy, hagyjuk :D
ZW_V0gglE 2005. augusztus 28. 352 hozzászólás 1099.
Válasz LaSt-mS.nkA üzenetére (#417): húú hát ezek már nagyoon szakálas poénok :nyes de jók :azzaz
TE nagyon kevés vagy ide.....
nkA 2005. augusztus 28. 3766 hozzászólás 44.
Mi a vonalkód? Etióp csoportkép. Mit csinál az etióp 1 tál rizzsel? Hipermarketet nyit. Mit mond az etióp mikor talál 1 gyûrût? -Jéééé, öv :) Mi az tálban 1 szem borsó? Etióp kisgyerek egész este hányt.
ZW_V0gglE 2005. augusztus 28. 352 hozzászólás 1099.
Válasz Warmester üzenetére (#413): pfff ez odb*szos volt :D :hehe sok perverz állat :teve <-- ez nem teve hanem láma!! de semmi baj ^^
TE nagyon kevés vagy ide.....
FireKnight_ 2005. augusztus 27. 144 hozzászólás 2212.
Mi a mákszem? Puffasztott nõi agy!
"Iolaus: Have you ever been wrong? Hercules: I thought so once, but I was wrong."
Q3Playa 2005. augusztus 27. 123 hozzászólás 2485.
-Elnézést rendõr úr, a pályaudvart keresem. -Semmi gond, keresse tovább.
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
Warmester 2005. augusztus 27. 124 hozzászólás 2460.
Egy tudós a majomhoz hasonló lényre bukkan egy afrikai dzsungelben. Feltételezi, hogy ez a lény lehet a majom és az ember közötti "hiányó láncszem", ám a teória bizonyitásához szükséges lenne, hogy valaki közösüljön az állattal , s igy megállapithassák hogy milyen jellemvonásokkal bir az ivadék. A kutatóintézet felad hát egy hiredtést a lapokban: "Önként jelentkezö férfiakat keresünk.Feladat: Közösülés egy majommal. Díj : ötezer dollár" Jelentkezik egy férfi , aki azonban 3 feltételt szab: - Szeretném , ha a feleségem soha nem tudná meg a dolgot. A második feltételem az , hogy az utódokat kereszteljék meg. És kérem azt is, hogy engedjék meg: havi részletekben törleszthessem a díjat... nc :D Mi a vendéglö többes száma? Vendégek Lõnek. :nyes
nkA 2005. augusztus 27. 3766 hozzászólás 44.
Nekem nincs bajom a négerekkel. Mindenkinek szeretnék egyet :E
diSTiLL 2005. augusztus 27. 313 hozzászólás 1206.
a harmadik nagyon durva :aha :aha
NiP-HuNT 2005. augusztus 26. 169 hozzászólás 1967.
Ki az abszolut paraszt? Aki még mindig vasvillával üldözi a villamost mert azt hiiszi bundáskenyér. Ha kettõvel több lenne az IQ-d már lehetnél sültkrumpli! Olyan ronda,hogy a kannibál kitolja a tányér szélére.
No sacrifice, no victory !