Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Gyurmi 2005. augusztus 11. 3646 hozzászólás 47.
Válasz ComputerSC üzenetére (#357): :nyes :nyes de a Wartomásak is jok
vaktabletta kapható , receptér'!
Spelp 2005. augusztus 11. 14691 hozzászólás 1.
Válasz ComputerSC üzenetére (#357): Az utolsó négy több mint jó :nyes
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
ComputerSC 2005. augusztus 11. 2786 hozzászólás 82.
Válasz WarToma üzenetére (#346): kiegészítés: KARL MARX: Történelmi szükségszerûségbõl. RONALD REAGAN: Elfelejtettem... FOX MULDER: A saját szemeddel láttad, ahogy átment az úton. Hány csirkét kell még látnod ahhoz, hogy elhidd?! RICHARD M. NIXON: A csirke NEM ment át az úton. MACHIAVELLI: Igaz, a csirke átment az úton. Ki törõdik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekedetét. EINSTEIN:Hogy most a csirke ment át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése. BUDDHA: A puszta kérdés tagadja a csirke mivoltát. ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esõben. ORBÁN VIKTOR: Mert még egy csirke is tudja, kedves barátaim, hogy minden túloldallal szemben van egy innensõ. MEDGYESSY PÉTER: ..mert megijedt az útlegázol... útelzágol... útlegázolás... ...tól.
The bestest topic killer ever.
Gyurmi 2005. augusztus 11. 3646 hozzászólás 47.
Meg ez van több verzióban is.Én azt hallottam , amikor Móricka a fõszereplõ.
vaktabletta kapható , receptér'!
RagLe 2005. augusztus 9. 659 hozzászólás 565.
ez a vicc már legalább 4-szer volt itt olvasható, de np :E
You win you earn, You loose you learn
stn 2005. augusztus 9. 33 hozzászólás 5184.
Egy férfi a nudista strandon keresett magának egy napozóágyat. Amikor egy kislány odalépett hozzá, az újságot, amit épp olvasott, rádobta a farkára. A kislány megkérdezte: - Mi van ott az újságod alatt? A szivar gyorsan kapcsolt, és azt mondta: - Egy kismadár. A kislány tovább állt, a szivar pedig elszunnyadt a napozóágyon. Amikor felébredt, egy kórteremben találta magát, és szörnyu eros fájdalmai voltak. Egy rendor faggatta, hogy mi történt vele: - Nem tudom - válaszolt az ürge - a strandon feküdtem egy napozóágyon, odalépett egy kislány, kérdezett valamit, majd azt hiszem, elszunnyadtam, és a következo, amire emlékszem, hogy itt vagyok. A rendor visszament a strandra, megtalálta a kislányt és megkérdezte, mit csinált azzal a meztelen pasival: - Vele? Semmit! A madárkájával játszottam, de az szembeköpött, ezért kitekertem a nyakát, széttörtem a tojásait, és felgyújtottam a fészkét.
ki lakik ott keleten Szexuális Zaklatás Pandaaa
stn 2005. augusztus 9. 33 hozzászólás 5184.
A cigánygyerek levágatja a haját. Amikor hazamegy, odaszól az apjának: - Apám, skinhead lettem! Az apja jól pofonvágja. Odamegy az anyjához: - Anyus, skinhead lettem! Az anyja is pofonvágja. Odamegy a testvéréhez: - Bátyus, skinhead lettem! Õtõle is kap egy nagyot. A cigánygyerek bemegy a szobájába, majd elgondolkozik: - Én csak 1 órája vagyok skinhead, de máris utálom a cigányokat.
Retek-Harcos 2005. augusztus 9. 4667 hozzászólás 24.
:gg :nyes
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Spelp 2005. augusztus 9. 14691 hozzászólás 1.
Nekem tetszik : :ravasz Háború van. Az ezredes segédje Petyka. Az ezredest eltalálják, kórházba kerül. Az egész sereg lehajtott fejjel és kalappal áll a kórház elõtt. Csak Petyka mehet be hozzá. Bemegy. Látja, hogy az öreg mondani akar valamit, de nem tud. Ad neki tollat és papírt, ír 2 sort, meghal. Petyka kimegy a sereg elé. - Barátaim, az ezredes meghalt. De írt még nektek pár sort. Petyka olvassa: "Petyka, szállj le arról a k*rva lélegeztetõrõl!"
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
stn 2005. augusztus 8. 33 hozzászólás 5184.
Balatoni naplementére nézõ anyósomat elcserélném rotációskapára. Jelige: Mama szeretünk!
stn 2005. augusztus 8. 33 hozzászólás 5184.
Szõke nõ meséli a barátnõjének. - Képzeld, tegnap épp a kedvenc sorozatomat néztem, egyszer csak csöngetnek. Kimegyek, kinyitom az ajtót, nézek jobbra, nézek balra, senki. Visszamentem a szobába, amikor megint csöngettek. Kinyitom az ajtót, nézek jobbra, nézek balra, semmi. Éppen leülök, amikor megint csöngetnek. Dühösen kimegyek. Nézek jobbra, nézek balra, semmi. Hát akkor látom csak, hogy az a hülye postás pont középen áll...
Borisz_ 2005. augusztus 7. 369 hozzászólás 1059.
Oroszlán: Csináljunk bulit! Béka: IIIgen-iigen! Lesz bulíii! Krokodil: Hozok kaját! Béka: Yesss! Lesz buliii, lesz kajaaa! Oroszlán: Hozok piát! Béka: Micsoda party! Lesz kaja, piaaaa!! Krokodil: Hozok nõket! Béka: Yesss!! Lesz buli, kaja, pia és nõõk!!! Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk. Béka: És nem jön a krokodil!!!! Yessssss!!!! :worship
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------
toma 2005. augusztus 7. 4782 hozzászólás 22.
:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Miért ment át a csirke az úton? ÓVÓNÕ: Hogy a másik oldalra jusson. PLATON: A közjó érdekében. ARISZTOTELÉSZ: Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton. SADDAM HUSSZEIN: Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére. BRUCE WILLIS: Mer' kurvára át akart. Ez a kib***ott igazság. JAMES T. KIRK: Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelõtt... HIPPOKRATÉSZ: A hasnyálmirigyében termelõdõ váladék miatt. MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie. MÓZES: És leszállt Isten a mennyekbõl és imigyen szól a csirkéhez: "Bizony mondom néked, kelj át az úton !" És a csirke átkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben. FREUD: A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel. BILL GATES: Most fejeztük be az új Csirke Office 2005-t, ami nemcsak átmegy a túloldalra, de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait, és kezeli a könyvelését. BILL CLINTON: Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt... DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlõdtek, amely felruházza õket a túloldalra való átkelésre.
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
ez naon nagy:D :azzaz
stn 2005. augusztus 6. 33 hozzászólás 5184.
A készüléket átneveztük T-elefonra, A vidéki hivást T-ávolságira, Az utcai készülékek érméjét T-antuszra, A beszélgetés egységét pedig T-arifában mérjük. Mindezt persze T-e Fizeted! :P
Twu 2005. augusztus 6. 4516 hozzászólás 28.
LOOOOOL A KOCKÁS ODABASZ :DDDDDDDDDD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
stn 2005. augusztus 5. 33 hozzászólás 5184.
szvsz senki sem veszekedett,de inkabb terjunk visza az eredeti tmahoz Két cigány beszélget a putriban: - Alszol? - Nem. - Van egy százasod? - Alszom. Rendõrök találkoznak egy romával. -Roma! Dobj ezzel a kockával! Ha egytõl ötig dobsz, megverünk, ha hatost dobsz, dobhatsz újra.
Twu 2005. augusztus 5. 4516 hozzászólás 28.
Gyerek felfogás :sleep
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Retek-Harcos 2005. augusztus 5. 4667 hozzászólás 24.
:vigyor ;)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
reV_snA 2005. augusztus 4. 3524 hozzászólás 52.
Végre valakinek leesett a poén? ;)
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Retek-Harcos 2005. augusztus 4. 4667 hozzászólás 24.
Huuuh ez a szimulált Vita nagyon Jó viccAkkorátröhögtem ezen az avatáros"veszekedésen" :gg :gg :nyes :nyes
Válasz stn üzenetére (#334): Sztem igazad van ne foglalkozz rshu prókkal csak a fejüket játszák :hello Ha boros szólt neked és te nem válaszoltál az tényleg nem szép dolog, de ennyi nyálcsorgatás után csak a csicskák mennek beszélgetni :nyes
..i.. o.O" [m]
Persze utólag többet dumált meg minden... boroscola sokkal hamarabb használta azt az avatárt és akkor neked semmi nem volt berakva. Ha annyira nem érdekelne a dolog akkor kivennéd. Melyik az a microsoft termék ami biztosan nem szivat meg? -??? A microsoft porszívó :vigyor
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Twu 2005. augusztus 4. 4516 hozzászólás 28.
figy 33x szolt hozza Boros meg 170x , szerintem stn nek van joga viselni ezt az avit mivel õ hamarabb regisztrált -.-
stn 2005. augusztus 4. 33 hozzászólás 5184.
szvsz nem kell vele semmit sem megbeszelnem,sõt veled se mivel kurva semmi köze senkinek az avataromhoz de ha ti ennyire ráértek .... én melózok inkább tovább
ComputerSC 2005. augusztus 4. 2786 hozzászólás 82.
BoroSCola mégis hamarabb kezdett el [i]írni[/i] RSHUra, mint te (én legalábbis kb. 3 hónapja láttalak írni elõször és jóideje ittvagyok). Ha pedig SCs részlegen nyomulktál vele akkor arról mi nem tudunk, nem tehetünk róla. Azt hiszme ezt colával kell megbeszélned -.-.
már nem azért de nézzétek meg a regisztrációink idejét és nekem a kezdetek óta ez! jah és én kérek elnézést ... nc :sir
Énse elõször teszem -.-
Már én is többször megkértem rá, de még nem tette meg... :azzaz
Stn a viccek prók, de BoroSCola avatarját kivehetnéd, és 1 üzibe is lehet õket írni ^^.
Az öreg parasztbácsi meglát a kirakatban egy szemüveget. Bemegy az üzletbe és megkérdezi az eladótól: - Az ott mi a kirakatban? - Hát pápaszem. Tessék nyugodtan felpróbálni. A tata felpróbálja és megszólal: - Húha! Ez már igen! Úgy látok, mint legénykoromban! Pápaf*** nincsen?
Turista megy a múzeumba. Lát egy nagyon öreg dinoszauruszcsontvázat, odamegy a biztonsági ôrhöz és megkérdezi: - Uram, mennyi idôs ez a csontváz? - 70.000.000 éves és két hetes. - És két hetes?! Ezt meg honnan tudja ilyen pontosan? - 70millió éves volt mikor munkába álltam, 2 héttel ezelött...
- Fogadni mernék, hogy kétszer is meggondolod, mielõtt magára hagyod a feleségedet éjszakára. - mondja egy férfi a barátjának. - Igen, elõször azon gondolkozom, hogy mit mondjak, hová megyek, aztán meg azon, hogy miért nem jöhet velem.
Retek-Harcos 2005. augusztus 4. 4667 hozzászólás 24.
NA chearg VIccet !!! ;)
fACE 2005. augusztus 4. 2846 hozzászólás 76.
Agressziv kismalac rugdossa a falat.Leszólnak neki fentrõl: -Kismalac ne rugdosd mert lejön a vakolat! -Aztán?Jöjjön csak majd megrugdosom õt is!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz fACE üzenetére (#322): Ezt már hallottam, de piszokjó =). Amugy miért aktuális? o_O
ez nekem aktuális :aha : Egy ugyved elmegy kacsara vadaszni. Lö is egyet, de a kacsa beesik egy elkeritett birtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg paraszt éppen ott kapálgat. - Uram, legyen szives, adja mar ide azt a kacsát! - kéri az ugyved. - Dehogy adom, az en földemre esett, tehat az enyém! - mondja az öreg. - Nana! En egy ugyved vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide, akkor ugy beperelem, hogy mindenét elveszti! - fenyegetözik az ügyved. - Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rugas törvenye" szerint rendezzük. Hajlando alávetni magat? - Az mit jelent? - Én kezdem. Maga megfordul, en meg háromszor jo fenékbe rúgom. Ha birja, akkor cserélünk, es maga jön. Annal az igazsag, aki tovább birja. Az ügyved végigmeri az öreget, es azt gondolja: "Ezt a fazont kirugom a világbol is, ennel egyszerübben úgysem tudnám elintezni a dolgot." Szoval, belemegy. Az oreg kezd. Nekiszalad, es egy akkorat rug az ügyvédbe, hogy az beleremeg. A második rúgas akkorára sikerül, hogy az ügyved az orrával felszántja a földet. A harmadikra meg a szeme is könnyes lesz. Leporolja magat, és odafordul az öreghez: - Na, forduljon meg, most en jovok! Az oreg megpödri a bajszát: - Jól van, feladom. Vigye a kacsáját! =]
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Beszóltak neki A legfrappánsabb ügyfelkezelés díjat valószínûleg az ausztrál Ansett Airlines jegykezelõnõje érdemelne ki az alábbi megoldásával: Egy Ansett járat kimaradt Sydney repülõterén, mivel a légitársaság Boeing 767-es utasszállító gépe meghibásodott. Az utasokat gyorsan megpróbáltak más járatokra áttenni, a fõszereplõ hölgy elõtt is hatalmas, türelmetlen utasokból álló sor kígyózott. Ekkor egy ingerült utas elõretört a sorban, lecsapta a jegyet a pultra, és felcsattant: - Egy jegyet kérek a legközelebbi gépre, és ajánlom, hogy elsõ osztályra adjak! A hölgy türelmesen válaszolt: - Sajnálom, uram! Boldogan segítek Önnek, de elõbb az itt sorban álló embereket kell elintéznem. Az utast ez persze nem hatotta meg, hangosan, hogy mindenki hallja a sorban, megkérdezte: - Hölgyem, tudja maga, hogy én ki vagyok?! A nõ elmosolyodott, majd gondolkodás nélkül a hangosbeszélõ mikrofonja után nyúlt, és beleszólt: - Figyelem! - kezdte, és a hangja visszhangzott a terminál egész területén. - A 14-es kapunál van egy kedves utasunk, aki nem tudja, kicsoda is õ. Ha bárki segíteni tud személyazonossága megállapításában, kérjük fáradjon a 14-es kapuhoz! A sorban álló utasok hisztérikus röhögése közepette a dühös utas a fogait vicsorgatva odavetette: - Kapja be!! A nõ ezen sem ütközött meg, hanem mosolyogva válaszolt: - Sajnálom uram, de ehhez is sorba kell állnia! :nyes
reV_snA 2005. augusztus 3. 3524 hozzászólás 52.
Na ne sírjatok : A rendõrnek a felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele. Bemegy a rendõr a felesége szobájába: - Tudom, hogy volt nálad három férfi. Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. -gondolja ez biztos csak egy kutya Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska. Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg mégegyet, megint semmi. Belerúg egy k@rva nagyot, a pasi kiugrik belõle, és megszólal: - Krumpli, nem érted b@zzeg, krumpli! Kicsit fárasztó talán : 52 U betû megy a sivatagban...szembe jön még egy U betû: -Sziasztok, mehetek veletek? -Persze, hogy hívnak? -Tas... -OK. Te leszel az 53. Utas!!! Orvosi rendelõben orvos a beteghez: - Magának már csak 10 van hátra ! A beteg rémülten kérdezi: - DE hát mi 10 ? Év, hónap, hét ???? - 9, 8, 7, ... Azok a boldog szép napok ég veled : mi az amikor a punkok aksival mennek kirándulni? ??? akuPunktúra Hitler,Lenin meg Churchill lekerul a pokolba.Mongya nekik az ordog hogy amennyi gaztettet elkovettetek eletetekben annyira melyen fogtok elsulyedni a sz*rban..jo Hitler lesullyed nyakig... Churchill derekig .. Lenin meg bokaig..kerdik tole a tobbiek : Lenin elvtars,hogy-hogy te csak bokaig sullyettel el? Lenin: ez ecceru,Sztalin fejen allok. (by humanpowa az utolsó vicc):D :worship :hello ;) :vigyor :sor
Válasz fACE üzenetére (#312): az utolsó elötti és azelötti miért baki?
..i.. o.O" [m]
Retek-Harcos 2005. augusztus 3. 4667 hozzászólás 24.
Jah a második már volt és a 4ik is :P csak a második cigánnyal volt
ComputerSC 2005. augusztus 3. 2786 hozzászólás 82.
Második amolyan deja-vu érzést kelt bennem, mintha már lett volna vlmi hasolnló itt néhányszor, dakota helyett cigánnyal ^¢. 4edik szintúgy volt már néhányszor : ). A többi jó :kira.
reV_snA 2005. augusztus 3. 3524 hozzászólás 52.
na megint pár : Két egymás melletti borbélyszékben borotválkozik Kohn és Grün. Amikor Grünnel végez a fodrász, udvariasan megkérdezi: - Kölnit parancsol az arcára? - Elegem van a maguk kölnijébõl! Valahányszor bekennek vele, otthon a feleségem mindig azzal fogad, hogy "fiacskám, már megint olyan illatod van, mintha a BORDÉLYHÁZBÓL jöttél volna". Közben Kohn borotválkozását is befejezi a borbélya. Azt is megkérdezi: - Parancsol kölnit? - Nekem adhat - mondja flegmán Kohn - az én feleségem nem tudja, milyen illat van a bordélyházban! :E Fickó bent ül a kocsmában, hátán felirat: "Dögöljön meg az összes dakota!" A kocsmába betéved egy hatalmas darab dakota, és kérdõre vonja: - Mi van a hátadra írva? - Ezt utalom bennetek. Még olvasni sem tudtok. - Mit mondtál? - Meg süketek is vagytok. - Na gyere ki! Kimennek. A dakota elõrántja a bicskáját. - Meg mindig kést rántatok, mikor lövöldözés lesz. ;) A tündérszép királykisasszony elhatározza, hogy férjhez megy. El is mondja apja urának, hogy hirdesse szét heted-hét országra. De csak ahhoz megy, aki kiállja a próbát. Kihirdeti a király, s özönlenek a hercegek, grófok, válogatott cigánylegények. Igen ám, de sorra megbuknak a vizsgán!!! Egyszer arra jár a szegény vándorlegény, és beáll a sorba õ is, szerencsét prób álni. Nevetik is a hercegek, grófok, válogatott cigánylegények, hogy mit akar itt ez a csóró, szerencsétlen, hiszen õk sorban kudarcot vallottak. Mivel azonban mindenki próbálkozhat, egyszer a vándorlegény is sorra kerül. - Menjünk ki, sétáljunk egyet a tündérkertben! - invitálja a királylány. Kimennek, és elmennek a csilingelõ aranyalmafa alatt, átmennek a szólószõlõk kö zött, és elérnek az ezüstpatak partjára. Ott a tündérszép lány lehúzza az ujjáról a gyémántokkal ékesített aranygyûrûjét , és bedobja a patakba, majd ezt mondja a legénynek: - Vedd ki, és add a kezembe! A szegény vándorlegény úgy tesz, ahogy a királykisasszony kérte, mire az megszólal: - Ez a sok idióta meg mind a patakba ugrott! Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik: - Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal elõbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipõmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az elõszobában levetkõzõm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid. - Mert nem jól csinálod, barátom!- feleli a másik. - Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna. Drágám, mondjál nekem valami szépet! - kéri a feleség a férjétol. - Olyanok a fogaid, mint a csillagok. - Jaj, édesem, ennél szebb bókot életemben nem hallottam. Folytasd! - Sárgák és messze vannak egymástól. :worship :boxer
Retek-Harcos 2005. augusztus 2. 4667 hozzászólás 24.
Cherg VICCET AKARUNK!!! ^^
PsyCho0 2005. augusztus 2. 1023 hozzászólás 346.
Kislány ül a papája ölében. Kérdezi a papa: - Na kislányom mit kapsz ha kivered az elefánt f*szát? - Hát, sok sok elefánt g*cit. - És mit kapsz ha kivered az oroszlán f*szát? - Hát, sok sok oroszlán g*cit. - És mit kapsz ha kivered a papa f*szát? - Hát, sok sok papa g*cit, ja meg egy tábla csokit. :nyes
Betonszaaaaaaaar elkap téged is nagyon hamar!
fACE 2005. augusztus 1. 2846 hozzászólás 76.
Et most találtam xD Kovácsnak lángossütõje van a Balatonon, felveti a pénz. - Kovácskám, adjál már kölcsön egy kis pénzt! - kéri Szabó. - Sajnos nem tehetem Szabókám, szerzõdésem van a bankkal. - ??? - Õk nem árulnak lángost, én meg nem adok kölcsön. :hehe
fACE 2005. augusztus 1. 2846 hozzászólás 76.
Sportriporterek bakijai: - És most kiállították az egész jéghoki csapatot! Ja nem, sorcsere. (Vitár Róbert) - Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. (Vass István Zoltán) - Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B. István) - És szenzációs gól! ... Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács Gábor) - Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba. (Knézy Jenõ) - A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dõljön el addig, amíg a labda odaér. (Hajdú B. István) - És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos. (Vitár Róbert) =]
deAth-Pact 2005. augusztus 1. 93 hozzászólás 2971.
Arra ébredtem, hogy nem alszom REAL NC!!!
reV_snA 2005. augusztus 1. 3524 hozzászólás 52.
alap :E :azzaz