Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Spell_Breaker_ 2009. szeptember 4. 575 hozzászólás 686.
Tengerészek barkóbáznak. -Szõrös? -Nem. -Akkor Rum! :DDDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Narancsnor 2009. szeptember 3. 833 hozzászólás 442.
Nagypapa horgászik a nyolc éves unokájával, és az öreg rágyújt, mire a kissrác: - Nagypapa, kaphatnék én is egy cigit? - Eléri a farkad a segged? - Nem. - Akkor még kicsi vagy te ehhez. Horgásznak tovább, egy idõ után az öreg kinyit egy doboz sört. A srác megint megszólítja: - Nagypapa, kaphatnék én is egy sört? - Eléri a farkad a segged? - Nem. - Akkor kicsi vagy te még ehhez. A srác morog magában, de aztán elõveszi az anyukája pakolta sütiket, és enni kezd. Az öreg odafordul hozzá: - Kaphatok én is a sütikbõl? Mire a kis srác: - Eléri a farkad a segged? A papa önelégülten: - Bizony, hogy eléri! - Na, akkor baszd meg magad, mert ebbõl egy darabot nem eszel.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
toma 2009. szeptember 3. 4782 hozzászólás 22.
érettségin én buktam a szimpla kiemelést is, mégis átmentem, na de ez azért ment volna nekem is :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Scarface 2009. szeptember 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10162): jó, azért aki egy ilyet nem tud elvégezni, azt lehet is.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Spell_Breaker_ 2009. szeptember 3. 575 hozzászólás 686.
mondjuk egyetemen megy a diákalázás.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz Locust üzenetére (#10158): gondolom ez GTK, ott elõfordulhat. Nekem is ment oda 2 csaj osztálytársam akik hasonló szintû választ adnának a kérdésre. (najó lehet nekik egy fokkal jobban menne)
chathan 2009. szeptember 3. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Locust üzenetére (#10158)::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDD DDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDD DDDDDDDDDDDD DDDDDDDD DDDD DDDDDD DDDDDDDD DDDDDD DDDDDDD DDDDDDDD d :D D: D D: D D D D D D szerk: vagy a srác azért nem tudta mert felemerült benne mi van ha minden nulla:D egy meg nem értett matek zseni :D :D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
ComputerSC 2009. szeptember 3. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Locust üzenetére (#10158): Jó, de ez hogy ment át matek érettségin?
The bestest topic killer ever.
Locust 2009. szeptember 3. 2397 hozzászólás 107.
Ha nem élem át ezt el se hiszem: Szeptember 3.-ra, kb 10óra... helyszín: Budapesti Egyetem H épülete... Lehetett jelentkezni matematikai bevezetõre... (középiskolai matek gyors ismétlése)... feladat: | x-2 | = 0 Jófej tanár "hülyeségbõl" elkezdi: Tanár: Na mennyi kapunk ha x helyére behelyettesítünk nullát (0)? vagyis mennyi 0 -2 (NULLA MINUSZ KETTÕ!!)? Mögöttem ülö diák (srác): Semennyi, olyan NINCS! nem értelmezett /nem kell mondanom, hogy meglepõdött mindenki.../ Tanár: MI AZ HOGY SEMMI? NINCS? Kérem ez általános iskola!!! Srác: Hát nullából kettõ az semmi. Tanár: Maga ezt komolyan mondja? Mennyi nullából kettõ? (0-2) (na itt már mindenki fetrengett a röhögéstõl, a tanár is alig birta, s közbe ideges is volt XASXDSA) Srác: jaaa... tényleg... annak van értelme... Tanár: NA! akkor mennyi 0-2? Srác: öö.... mégse tudom... Tanár: -2! hallott már errõl? Srác: persze.... Tanár: Na akkor kérem mondja meg mi a -2 ABSZOLUT ÉRTÉKE! Srác: Hát nulla (0).... Tanár: na jó látom itt alapvetõ hiányosságok vannak, remélem maga se gondolta komolyan a BME-t. (srác megsértõdött...) D?:AD?S:A?SD:AD? ILYEN NINCS!!!!! ha nem "velem" történik nem hiszem el:D:D:D remélem nem kell mondani hogy az egész csoport 20percig csak röhögött :DDDDD (srác kinézetre is totál hülye, de azért ez elég durva 1 egyetemen XD)
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
k4z_ianbond 2009. szeptember 2. 1359 hozzászólás 250.
Beáll a svéd kapus a kapuba, s véd :D hahaha
Spell_Breaker_ 2009. szeptember 2. 575 hozzászólás 686.
Dinnyét eszik a vízilabda-válogatott. - Milyen a dinnye, Tibor? - Kicsit kásás, Tamás. Két tégla beszélget a sötétben. -Mondja,maga fél? -Nem. Egész. - Mi nagyobb egy smacinál? - ??? - Egy smedve. Két katica beszélget: - Na mi van, felvettek az egyetemre? - Hülye vagy? Hét ponttal? :D:DD:DDD
Mefi2- 2009. szeptember 2. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10154): Majd sirva odébb kullognak. x|
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Válasz toma üzenetére (#10153): dehh, csak ilyen eszement egyetemistákat szorakoztatok velük 2 ZH között :kira
toma 2009. szeptember 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10152): nyugtass meg azért h a csajoknál nem ilyen szarokkal próbálkozol be :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz toma üzenetére (#10145): nesze A szatyorka meg a bõröndke õrt állnak. Egyszer csak megszólal a szatyorka: -Te, én már nem bírom sokáig! -Tarts ki! - mondja bõröndke - Mindjárt jön a váltáska! DDD
Válasz Mark üzenetére (#10149): :D Válasz toma üzenetére (#10145): de kajak sokat gondolkodok hogy leirjam ezeket mert télleg szarok :D csak sehol nem találtam jókat... és irnikellett valamit .
Mefi2- 2009. szeptember 2. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Narrer üzenetére (#10142): Ezek jók ^^ Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10144): Ezek nem annyira :dread (tölled jobbat vártam :P)
Mark 2009. szeptember 2. 1728 hozzászólás 178.
Válasz LycO üzenetére (#10148): sztem neked ezt a topicot csak olvasni kéne
JET JAGAAAR!
LycO 2009. szeptember 2. 312 hozzászólás 1213.
Hogy hívják a Mexikói ismeretterjesztõt? Vágomez ?:AS:D?:D"+
Még jó hogy borabb!!
Gus 2009. szeptember 1. 679 hozzászólás 548.
Válasz toma üzenetére (#10145): nekem a második tetszik:D:DXxD
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
CreO 2009. szeptember 1. 1847 hozzászólás 165.
Válasz toma üzenetére (#10145): kellene egy, de komolyan :d
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2009. szeptember 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10144): ezeket nem a " Viccek =( " topikba szántad véletlenül?
Spell_Breaker_ 2009. szeptember 1. 575 hozzászólás 686.
Két rendõr ül a moziban. Megszólal az egyik: -most jön a happy end. Másik rávágja: -csak nehogy elénk üljön. Miért van a cigány lábán csak fél pár zokni mûtét közben? ??? Mert a másikkal altatják !!! - Miért rakja a rendõr a szõnyeget a hûtõbe? - Hogy kirázza a hideg. TTTT Két rendõr megy a vasúti sínek között: - Te, hogy ez a lépcsõ milyen hosszú! - Ja! És a korlát is nagyon alacsony! - Nem baj, hallom már, hogy jön a lift! Hány rendõr kell egy kiégett izzó kicseréléséhez? -??? -Négy. Egy áll a létrán, kettõ forgatja, egy pedig irányítja a körforgalmat. :kira
Fire_Shaman 2009. szeptember 1. 5883 hozzászólás 14.
Válasz eX üzenetére (#10140): bashu :D Válasz Narrer üzenetére (#10142): :D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Narrer 2009. szeptember 1. 51 hozzászólás 4158.
Egy férfit az anyósa leküld a boltba zöldségért, de a lelkére köti, hogy csakis szép, tiszta, vegyszermentes terméket vegyen. A férfi bemegy egy bio-boltba, és elkezd a zöldségek között válogatni. Amikor odamegy hozzá az eladó, megkérdi tõle: - Ugye, ezeken a zöldségeken nincsenek mérgezõ vegyszerek? Az anyósomnak viszem õket. - Nincsenek uram, azokat sajnos magának kell ráraknia. ------------------------------------------------------------------- Esküvõje után kérdezik Kovácsot a kollégái: - Na, milyen a házasélet? - Tudjátok, hamarosan megáld minket az Isten egy pufók, visító, fogatlan teremtménnyel. - Csak nem babát vártok? - Nem, anyósom hozzánk költözik.
toma 2009. szeptember 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#10140): :ASD:A:D+!:D
eX 2009. augusztus 31. 4277 hozzászólás 32.
Flo üzenete: *közben anyám bejárkál *és úgy viselkedik mint rosszabb rpg-kben a szarul programozok npc-k *mindig ugyanaz a kérdés, ugyanazzal a hangsúllyal *"miért nem pakolsz máár??" *és kimegy *D:SAD:SA
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Turul 2009. augusztus 30. 147 hozzászólás 2171.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10137): Kõkemény :).
De én akkor is Petiék WC-jét akarom használni...
Athep 2009. augusztus 29. 794 hozzászólás 475.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10137): utolsó jópofa:D
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 29. 575 hozzászólás 686.
Nem ússzátok meg: - Hogy kell elhalgattatni a sámánt? - Halgassámán! - Miért hideg a hajnali szél? - Mert egész éjjel kint volt. Egy tudós professzor találkozik két indiánnal: - Elnézést uram, maga milyen indián? - Inka. - És a barátja? - Õ méginkább. Hogy mondjuk másképp: 11 óra 59 perc 59 másodperc? - Csipp és Dél. ááááááááááááááááááááááá :DDDD
Fire_Shaman 2009. augusztus 25. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Kurel üzenetére (#10135): szõkenõstyle:D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Kurel 2009. augusztus 25. 1058 hozzászólás 332.
A HR-es kérdezi az új titkárnõt: - És mondja, az elõzõ munkahelyén mennyi volt az évi fizetése? - Az elõzõ munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
toma 2009. augusztus 25. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10127): roflmao :DD
Mefi2- 2009. augusztus 24. 1327 hozzászólás 261.
Nekem nagyon adja :) figyelmesen olvassátok el. Érettségizz BKV-ból! Az elsõ három kérdés Szalainé Szilágyi Eleonórával kapcsolatos. Minden helyes válasz 3 pontot ér. 1,) Hány darab használt autóbuszt vásárolhatott volna a BKV, ha Szalainé 100 milliós végkielégítését, 1,2 milliós fizetését, és az ehhez járó 120 százalékos prémiumot, melyet közel 1 évig kapott, jármûbeszerzésre költi, ha tudjuk, hogy egy ilyen busz ára 20 millió forint? 2,) Hány darab vonaljegyet (és/vagy bérletet) kell eladni a BKV pénztárosainak, hogy kitermeljék Szalainé fizetését és végkielégítését? 3,) Ki lehet a felelõs azért, hogy Eleonóra az elbocsátást követõen továbbra is a cégnél dolgozhatott? (Csak egy helyes válasz van): a,) Az akkori vezérigazgató, Balogh Zsolt b,) A BKV teljes vezetése. Mindenki, aki tudott errõl, és nem szólt c,) Magyarországon vagyunk, így senki 4,) Vajon hány másodperc alatt ég ki teljesen a Rákóczi úton azaz Ikarus 435-ös autóbusz, melynek a motorterében a karbantartás teljes hiánya miatt tûz keletkezett? A megoldáshoz függvénytáblázat használható. (10 pont) 5,) A Moszkva tér felé közlekedõ 22-es busz a Szent János kórháznál fékhiba miatt elszabadult. Számítsa ki, hogy az autóbusz hány perc alatt ér a Moszkva térre. (Amennyiben lehetséges adja meg a "becsapódás" helyét is) (12 pont) 5/a) Ön szerint ki lesz a hibás? a,) A vezérigazgató b,) A karbantartó c,) Természetesen a buszvezetõ 6,) Ábrázolja koordináta-rendszerben a BKV jegy és bérletárainak növekedését 2000-tõl napjainkig. Másik színnel jelölje a szolgáltatás színvonalának csökkenését. Milyen arányosság figyelhetõ meg a jegyárnövekedés és a szolgáltatás színvonalának csökkenése között? (20 pont) 7,) A BKV 5 színésszel kötött szerzõdést a Nagykörúti villamosok és a 7-es buszcsalád utastájkoztató szövegeinek felmondására. Vajon hány darab autóbuszt lehetett volna teljesen kitakarítani, ha tudjuk, hogy a tájékoztatás „fejlesztésére” 5 millió forintot költött a cég, és azt is tudjuk, hogy egy busz kitakarítása 50 ezer forint. (10 pont) 8,) Tippelõs feladat: Ön szerint hány embert foglalkoztatnak feleslegesen az Akácfa utcában? Tippelje meg azt is, ha ezeket kirúgnánk, mennyi plusz bevételhez jutna a BKV. (7 pont)
Turul 2009. augusztus 24. 147 hozzászólás 2171.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10129): :ASDSASAFS_ verseny h. ki a legjobb a snake II ben omg XD
Kurel 2009. augusztus 24. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10129): tavaly is volt már valami autóverseny ha jó emlékszem
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
NaB 2009. augusztus 24. 983 hozzászólás 368.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10120): a 2.nál apa és fia van nem lány és fiú. :kocka "Apu ma"
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Retek-Harcos 2009. augusztus 24. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10127): na ne már .. ez nem lehet komoly :S és potnosabban milyen játékokról van szó? Snake , Snake II ?
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Turul 2009. augusztus 24. 147 hozzászólás 2171.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10127): :ASD mobil games WCG-n :D
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 24. 575 hozzászólás 686.
„A WCG sokkal odaadóbb, mint valaha abban, hogy mindenféle játékosnak elérhetõbb legyen az eSport a földön.” mondta Hyoung-Seok Kim, a WCG elnöke és vezérigazgatója. „Az idei év line-up-ja nem csak a PC és Xbox világából sorakoztat fel hatalmas választékot, de a mobile games világából is. Ezekkel az új játékokkal szeretnénk az idei WCG-t a legizgalmasabb és legváltozatossabb WCG-jévé tenni. Gondolotam ez a megfelelö topik
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 24. 575 hozzászólás 686.
Válasz Scarface üzenetére (#10124): 1. 2. :AS?DA_S:DDDD
Retek-Harcos 2009. augusztus 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Scarface üzenetére (#10124): utolsó lol :S
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2009. augusztus 23. 657 hozzászólás 567.
haverral mentünk a városban, õ vezetett. jött szembe ismerõse, dudált neki egy rövidet köszönésképp erre mögöttünk felvillant a kékfény. hogy honnan teremtek elõ, nem tudom.. félre lettünk tessékelve, elkérte iratokat és közölte: - ön lakott területen indokolatlanul dudált, ez 500 forint lesz. mondom tessék, ilyet még nem is hallottam.. - hát öö csak ezresem van. rendõr meg: - nem tudok visszaadni. haver dudált még egyet, odaadta a lóvét, és léptünk :) meg õ sajna startmenübõl indít mindent de a tavalyi jó volt fényképezett valahol egy gyíkot az volt a háttere: [url=http://noob.hu/07/0330/Kep000.jpg]http://noob.hu/07/0330/Kep000.jpg[/url] másik góréval beszélgettek, hogy milyen nehéz észrevenni a gyíkot ebédszünetben fogtam a képet, legimpeltem róla a gyíkot szal ugyanaz a kép, csak a gyík nélkül: [url=http://noob.hu/07/0330/Kep001.jpg]http://noob.hu/07/0330/Kep001.jpg[/url] :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD egy hétig nem vette észre lol várjál ezdebeteg :D utána meg mondom, már csak le kéne hogy essen neki góré #2-nek mondtam, mi a szitu õ odament, mondja góré #1-nek, hogy baze, már megint nem lehet észrevenni a gyíkot #1: jé, tényleg, most én se látom :DDD legdurvabb az hogy evf. tarsam photoshopban kocka alakuva formalta a fejet es azt adta be diakigazolvanykepnek es kis vita utan elfogadtak eloadason megmutatta ugy sirtam a rohogestol hogy kis hijan kitettek zöldGÁZ : mondjuk az a gyerek sem normális zöldGÁZ : volt kommunista idõszakja, akkor olyan pólokban mászkált zöldGÁZ : hogy Lenin arcképe volt rajta háromszor, kül színekben feliratok meg 'Lenin élt, Lenin él, Lenin élni fog!' Norbi : :)) zöldGÁZ : aztán volt neki olyan, hogy kiment a strandra, bebaszott és a kövér arcokat belelökdöste a medencébe hogy 'save the whales' zöldGÁZ : ezt zsófi mesélte Norbi : :DD zöldGÁZ : meg most... kitalálta hogy õ underground náczi zöldGÁZ : egyik reggel bejön suliba, rajta egy póló amin van 2 síléc szárnyakkal zöldGÁZ : mondja ez az egyenpóló... kérdezi tõle bali hogy és mi a faszt akar szárnyas síléccel. zöldGÁZ : 'hát Szálasí!' zöldGÁZ : azt hittem beszarok... de még nem volt vége Norbi : ez mekkora :DDD zöldGÁZ : elkezdett üres A4es lapokat osztogatni, kérdem ez mi? propaganda zöldGÁZ : milyen propaganda? hát WHITE POWER!! Gevin:ultimate apám micsinált Gevin:feltette a vissza a jövõbe- Delorean-t hasznaltautó.hu-ra :D Gevin: dízel, kétüléses, ajándék idõgéppel, sok extrával, csere érdekel birodalmi lépegetõre vagy USS. Enterprise-ra :D Gevin:jelentkeztek 2 nap mulva Gevin:fater: üdv, marty mcfly vagyok Gevin:mondja a csávó,hogy ez ilyen restaurált? Gevin:fater:-nem, elég kopott a fényezése mer meghúzták az indiánok, meg hátulról megtolta egy gõzmozdony Gevin:-és mikori az autó? Gevin:-Hát 86' de olyan mintha ezer éve nálam lenne Andy: xDXD Gevin:Itt már kezdett gyanakodni a faszi :D Gevin:- és mikor lehetne megnézni? Gevin:- Hát igazság szerint én a jövõhéten elutazom, de tegnap jövök vissza. Szal bármikor. Andy: XD ultralol :D Gevin: várjá :D Gevin: fater: - amugy vigyázni kell vele mert az elsõ tulajt pl. eltaposta egy dinoszaurusz :D Gevin: na itt tette le az ürge :D Andy: ASDASDASD :D:D:D:D ‹Cadhalen Meryrru› De tényleg örülnék ha néhány gondolatod megosztanád velem ‹Sonir Norend› "éhes vagyok" ‹Sonir Norend› "nemsokára megyek szarni"
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Retek-Harcos 2009. augusztus 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10120): Jééézusom :S:S:S aucs
ComputerSC 2009. augusztus 23. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10120): Második............ .......... ........... ........ . . ... ..... ...... ... .......... .......... . . . . .... . ... ......... ...... ... . .. ..... . ...... . . . . ..... ...... . .. ........ ....... . . . ... .... .... .. .. . . áú.
The bestest topic killer ever.
eX 2009. augusztus 23. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10120): te is elég magasra raktad a mércét
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Narancsnor 2009. augusztus 22. 833 hozzászólás 442.
Találkozik a tücsök és a hangya. A hangya most is dolgozik. - Hogy vagy hangya? - kérdi a tücsök. - Köszönöm. Dolgozom, gyûjtögetek, mert nemsokára itt a tél, és kell az ennivaló az én népes családomnak. És te? Egész jól. Csináltam néhány jó bizniszt, egész este muzsikálok a nyugatiaknak, most vettem belõle Ladát. - Nem lesz ennek jó vége - rázza a fejét a hangya. - Mi lesz, ha jön a tél? Nemsokára újra találkoznak. A tücsök egy vadonatúj Mercédesszel áll meg a gyûjtögetõ hangya elõtt. - Hogy vagy? - Köszönöm. Gyûjtögetek télire. Hát te? - Van egy új Mercim, tele vagyok csajokkal, elzenélgetek. Most indulok egy nyugati turnéra. - És Párizsba is elmész? - El én... - Akkor kérlek keresd meg LaFontaine sírját, és köpd le a nevemben! Egy fiúzsiráf és egy lányzsiráf bemennek a kocsmába és elkezdenek inni. Egyszercsak a fiúzsiráf elhányja magát és elájul. Azt mondja a lányzsiráf a kocsmárosnak: - Úgy látszik, Apu ma nem bírja a piát... Mire a kocsmáros: - Puma? Azt hittem, zsiráf...
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Rosi 2009. augusztus 22. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Mark üzenetére (#10118): :D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Mark 2009. augusztus 22. 1728 hozzászólás 178.
Válasz eX üzenetére (#10117): hát így a humorbiztosítékomat nekem se csapta ki (, ugyanakkor bõrõzés)
JET JAGAAAR!
eX 2009. augusztus 22. 4277 hozzászólás 32.
Válasz k4z.ianbond üzenetére (#10116): ijha
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..