Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Ezt a fórumot szeretjük :worship :worship ^^ ^^
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
NaB 2005. július 22. 983 hozzászólás 368.
Mi az? Feldobod.... Leesik nyávog? Mind1 csak macskára essen~
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
nkA 2005. július 22. 3766 hozzászólás 44.
Miért van a patkánynak 4 lába? H hamarabb elérje a kukát, mint a nyugdíjas
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
reV_snA 2005. július 22. 3524 hozzászólás 52.
Addig is még 4, hogy ne éhhez :nyes Miért halt meg Hitler? Mert meglátta a gáz számlát! - Mi volt az utolsó mondat amit a Terminátor hallott? - Dikmán gazsi! Fémbû van! Bemegy egy férfi a fényképészhez. - Mondja, tudnak életnagyságú nagyítást is készíteni? - Természetesen, uram. - Pompás! Akkor itt egy dia az Eiffel-toronyról... Kõmûves Kelemen megy haza, és szól a fiának: - Menj fiam, anyád már vár! :] :aha
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
OKs :scatter
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Borisz_ 2005. július 22. 369 hozzászólás 1059.
Válasz Chreg1 üzenetére (#253): reggelire elég de vacsorára ujat kérek!!! :nyes :aha
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------
Levennéd? Értekezleten a csinos titkárnõ odaszól a szemközt ülõ férfi kollégának: - Bocsánat, ha szépen megkérlek, levennél valamit a mellemrõl? A férfi szeme felcsillan: - Természetesen! Mit? - A tekinteted... Megy két részeg ki a kocsmából mikor elhagyták úgy 150-200 méterre megszólal az egyik: - Te, nagy gond van, elfelejtettem hugyozni! Mire a másik: - Semmi baj, majd én megtanítalak. Csak bo-nak a többiek csak saját felelõségükre olvashatják el : - Hogy megy az autó, ha kifogy belõle a benzin? - ??? - Gyalog!! - Mi az: hét feje van, repül, és csak a mesében létezik? - A hét törpe helikopteren - Milyen zaj van a konditeremben? - Fittnesz! - Miért sárgák a kínaiak? - Mert széllel szemben pisilnek. Hogy hívják a cigány ügyvédet? Putricelli! miaz? feldobunk egy macskát és nem esik le semmi? szöges mennyezet - Mire táncol a matektanár? - Logaritmusra! - Mi az a speciális berendezés, amivel átlátsz a betonfalon? - Ablak. - Ez a mai fiatalság. Szörnyû hogyan öltözködik! Például ott, az a fiú! - Az a fiú az én lányom. - Elnézést, nem tudtam, hogy ön az anyja. - Az apja vagyok. Na elég ma reggelre elég :D :E ;)
Ti akartátok :D
Borisz_ 2005. július 22. 369 hozzászólás 1059.
Válasz Chreg1 üzenetére (#249): még FA vicceket! az a legjobb!!! :aha
,,Borisz a Penge, vagy Borisz a Golyófogó.Ferde, mint a Szovjet sarló és kemény, mint a kalapács ami keresztezi.Kétségtelen, hogy lehetetlen megölni azt a kurafit.'' ----------Blöff--------
Suddent_R 2005. július 21. 57 hozzászólás 3944.
ezért is érdemes föl járni :vigyor :vigyor
reV_snA 2005. július 21. 3524 hozzászólás 52.
ien rossz is kell : 2 bogás ül a fán. Miért nem fociznak? Mert cserebogarak. Mi az feldobott semmi leesik 5 ezres? Nem tudom de dobálnám :vigyor na mára elég a fákból is :D :sleep
deAth-Pact 2005. július 21. 93 hozzászólás 2969.
az 1. kurva jó :D:DD:D
Moszkvai manager elmegy medvére vadászni Szibériába, Csukcs földre. Kap maga mellé egy csukcs vadászt is. Nézi a csukcs a managert, majd megszólal: - Maga manager. Akkor maga okos, ugye? - Igen-igen. - És tud loni? - Nem eloször vagyok medve vadászaton, csak Szibériában még nem jártam. - És gyorsan tud futni? - Hosszútávfutó versenyzo voltam. Kimennek a terepre. Meglátják a medvét, azt mondja a csukcs: - Fussunk! Futnak visszafelé, medve trappol utánuk, közben gondolkodik a manager, hogy mi a francnak fut, mikor van nála puska. Azzal megfordul, céloz, lo - medve eldol, nem mozdul. A csukcs megáll, odamegy a tetemhez és csóválja a fejét: - Manager, manager, maga tényleg tud loni. Meg gyorsan futni is, de maga egy barom. - Miért? - Most hogyan visszük el a medvét a faluig?! A katonaságon sorozás van. Az ezredes járkál és kérdezgeti: - Maga lövész, ugye? - Igen uram! - feleli a katona. Megy tovább... - Rádiós, ugye? - Igen uram! - feleli a katona. Megy tovább és odaér a cigányhoz. Kérdezi: - Utász? - Mint a sz*rt! Két roma barchobázik: - Tárgy? - Igen. - Valakinek a valamije? - Igen. - Az anyád picsája! Faszi fut az erdoben, rákiabál a vadász: - ÁLLJ, ki vagy? Es mi van a kezedben? -Ijj és Gyula
Ez az utolsó 3 vicc , nagyon ott vannak :D
Ezt ismertem, de nagyon nagy :E
Két barátnõ beszélget: - Képzeld, rájöttem, hogy megcsal a férjem. - Hmm, hmmm... a kurva anyját. - És képzeld rájöttem, hogy otthonról hordja a kotont. - A kurva anyját... hmm hmmm. - És képzeld erre én kitaláltam, hogy kiszúrkálom az összeset. - A KURVA ANYÁDAT!!!!!!!!!!!!!
80 éves nagyapa betelefonál a rádióba: - Halló a játékra jelentkeznék! - Nagyszerû!!! Lenne három kérdésem, felkészült? - Igen! - Szóval mi az: két keréken van és gurulni lehet vele? - Bicikli! - Nem rossz, de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk... Második kérdés: négy kereke van, meg motorja is meg kormány, mi az? - Autó! - Nem rossz, de mi konkrétan az Audira gondoltunk... Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: mi az, szárnya van, motorja, kerozinnal megy és repülni lehet vele? - Repülõ! - Nem rossz, de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk... Sajnos nem nyert, majd legközelebb! - Elnézést, ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem? - Természetesen! - Mi az az utca sarkon áll és pénzért árulja magát? - Hát kurva! - Nem rossz, de én konkrétan az anyádra gondoltam... :E :E :E
Ez nagyon durva :D:D Jack és Joe baromira le akarják inni magukat, de csupán egy dollárjuk van. Jack kitalálja, vegyenek belõle egy hot-dogot, amibõl a virslit a gatyájába teszi, és a megbeszéltek szerint cselekednek. Belépnek a kocsmába, isznak egy csomót, majd amikor fizetésre kerülne a sor, Jack kigombolja a sliccét, elõveszi a virslit és Joe letérdelve szopogatja. A kocsmáros erre azonnal kidobja õket, fizetés nélkül. Annyira beválik a trükk, hogy egymás után keresik fel a kocsmákat. A hetedik után azt mondja Joe: - Te, én már nagyon unom, hogy mindig le kell térdelnem! - Te panaszkodsz? A negyedik kocsmában elvesztettem a virslit! ^^
lol :nyes
a 3. nagyon ütõs :nyes
Ha legközelebb rossz napod van, gondolj a következõkre: - egy Sziámi ikerpár egyik tagja vagy - a válladnál hozzánõtt testvéred homokos - te nem vagy az - ma egy forró randevúja lesz - csak egy seggetek van - Na, jobban vagy már? Móricka egy nagyon élethû legyet rajzol az iskolában az asztalra. A tanító odamegy, ráüt és nagyon fáj a keze. Behívja Móricka apukáját és panaszkodik: - A fia egy olyan élethû legyet rajzolt az asztalra, hogy ráütöttem és eltört a kezem. Erre az apa: - Nekem mondja? Múltkor egy olyan élethû pinát rajzolt az ajtóra, hogy azóta is szálkás a faszom. Négy apáca egyszerre hal meg, és most ott állnak Isten elõtt a nagykapunál: - Lányaim, ha meggyónjátok összes bûneiteket, akkor bemehettek! - Isten, én egyszer láttam egy férfi nemiszervét. - Nem baj, kislányom, mosd meg a szemed és menj be! - Isten, én egyszer megfogtam egy férfi nemiszervét! - Jaj kislányom, na jól van, mosd meg a kezed és bemehetsz! Erre hirtelen megelõzi a negyedik apáca a harmadikat. - Kislányom, te miért tolakodsz ennyire? - Majd pont abba fogok beleinni, amibe õ a seggét öblögeti!
Na ma regelre is egyet : A kiképzõtiszt egyik kötelessége, hogy az újoncokat elkísérje az etkezdébe. Mikor mindenki bent volt, leültette õket és harsányan azt mondta: - Három szabály van az étkezdében: 1. Pofa be! 2. Egyél! 3. Kelj fel! Mikor nyugtázta, hogy mindenki figyel, megkérdezte: - Mi az elsõ szabály!? 60 újonc teli torokból válaszolt: - POFA BE, ÕRMESTER! :hehe :E
reV_snA 2005. július 20. 3524 hozzászólás 52.
Ezek ütõsek nagyon :D:D Apa és fia (7-8 év körül) sétálnak: - Apu mi ez? - Ez a piroslámpás ház. - És itt mit csinálak? - Öööö... Hmmm... Hát itt osztják az örömöt, fiam. Hazamennek. A gyerek persze rögtön visszaszökik. Bemegy. Hát szerencsétlen (..ööö..) ott dolgozó lány, nem tudja mit csináljon. Végül süt palacsintát a gyereknek. Otthon: - Hol voltál, fiam? - A piroslámpás házban. - Hö! És mit csináltál? - Hát... Kettõt legyûrtem, egyet pedig széthajtottam és kinyaltam. Móricka szulei megkivanjak egymast. Hogy a gyerek ne zavarjon, kiküldik az erkelyre, es meghagyják neki, hogy nézze, mi történik az utcán, és idõnként jelentse. Az engedelmes gyermek kivonul az erkélyre, és jelent: - Az utcán elment egy villamos. Egy idõs úr újságot vett a sarkon. Csinos fiatal hölgy szállt ki egy Mercedesbõl. Samuka szülei basznak! - Honnan tudod, fiam? - szól ki az apa gyanakodva. - Hát a Samuka is kinn all az erkelyen... Kisgyerek kérdi anyukáját a taxiban a Rákóczi tér környékén. - Mama, mire várnak itt ezek a nénik? - Háát, a férjükre várnak. Mire egy taxis: - Ejnye asszonyom, miért nem lehet annak a gyereknek megmondani az igazat. Kurvák ezek kéremszépen. - Mama, ezek tényleg azok? - Igen kisfiam, azok. - És van nekik gyerekük? - Van kisfiam. - És mit csinál ilyenkor a gyerekük? - Taxit vezet, kisfiam. :nyes :E
Válasz ComputerSC üzenetére (#234): Ez kurva nagy amugy sztem :E ß)
ComputerSC 2005. július 20. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Chreg1 üzenetére (#234): Ezt ismertem, de :kira :E.
The bestest topic killer ever.
na még 1 katonás : Az iraki katona levelet kap kedvesétõl: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévõ távolság egyszerûen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt, két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes, ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyûjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nõk szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nõvéreikrõl, barátnõikrõl, nõrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következõ levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszem rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe" :D :E
Warden 2005. július 20. 45 hozzászólás 4478.
Válasz Chreg1 üzenetére (#231): n1 ^^
na még egy Bélás is :D : Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi fõnök. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfelé, egyszercsak megszólal a boss: - Hát a Kovács Béla merre van? Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért. Boss: - Hi Béla, jó látni téged, este lesz egy kis muri nálunk, küldöm érted limuzin, te jönni el. Másnap a Béla elkésik a munkahelyérõl, jön az üzemvezetõ: - Béla, te miért késtél? - Hát tudod fõnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni. Fõnöke felméri az erõviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszercsak megszólal a president: - Hát a Kovács Bélát merre találom? Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért. - Hi Bélám, hogy te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikopter, te jönni el. Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi: - Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert? - Én még a Pápát is ismerem - mondja Béla. Fõnöke elfehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülõre ülteti a fõnökét és elrepülnek a Vatikánhoz. Megállnak elõtte és azt mondja a Béla: - Én most bemegyek, és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz az ablakban és tényleg ott a Béla az ablakban a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt, aki nagy nehezen magához tér. - Mi történt magával? - kérdezik a japánok. A fõnök értetlenül mutogat az ablak felé: - Látják... azt... ott fenn... Japánok felnéznek és megszólal az egyik: - Jééé... ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett? :D :hehe :E
Borisz_ 2005. július 20. 369 hozzászólás 1059.
Pista ül a kocsma asztalnál nagy vigyorogva. Jenõ odamegy hozzá és megkérdi tõle: - Te meg mire vagy olyan büszke? - Nem fogod elhinni mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot, amikor egy csodaszép szõke nõ odajön, hogy kivinném-e a vízre egy kicsit. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenõkém, nagy csöcsök! Na Kievezek vele egy darabon és mondom neki: - Baszol vagy úszol! Hát nem tudott úszni az istenadta, nem tudott úszni Jenõkém! Másnap Jenõ bemegy a kocsmába, Pista ugyanannál az asztalnál ül, de még boldogabb! - Jenõ, képzeld mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot és egy bombajó vörös nõ, megkérdi, hogy kivinném-e a tóra. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenõkém, nagy csöcsök! Na kievezek vele, már majdnem félúton vagyunk, és mondom neki: - Baszol vagy úszol! Hát ez sem tudott úszni, Jenõkém, egy tempót sem tudott úszni! A harmadik nap Pista zokog az asztalnál. Jenõ nagy kíváncsian megkérdi, hogy mi történt. - Nagyban takarítom a csónakot ma reggel. A világ legszebb fekete hajú nõje elém áll, hogy vigyem ki a tóra. Hatalmas teremtés, óriási csöcsök, Jenõkém, gyönyörû csöcsök! Kiérünk a tó közepére és odaszólok neki: Baszol vagy úszol! Erre ez az istennõ feláll, letépi magáról a ruháját és nagyobb fasza volt, mint az evezõ nyele! Én meg nem tudok úszni Jenõkém, egy tempót sem tudok úszni...
For the szökék!: Frissen lezuhanyozva állok a tükör elõtt és panaszkodom a férjemnek, hogy kicsi a mellem. Ahelyett, hogy határozottan azt mondaná, hogy ez nem igaz, kissé habozva elõáll egy javaslattal: "Ha azt akarod, hogy megnõjön a melled, tegyél egy kis darab WC-papírt közé és néhány másodpercig dörzsölgesd közötte, minden nap!" Mivel bármit hajlandó vagyok kipróbálni, megyek, és hozok egy darab WC-papírt, és a tükör elõtt állva dörzsölgetem a melleim között. "Mennyi idõ múlva hat ez?"-- kérdezem. "Pár év alatt megnõ." Válaszolja a férjem. Abbahagyom. "Gondolod, hogy ha mindennap WC-papírt dörzsölgetek a mellem közöttl, attól megnõ néhány év alatt?" Szemrebbenés nélkül válaszolja: "Te is tudod, hogy a seggedre bevált" Az egyes szám elsõ személy tévesszen meg mindenkit ^^
!!! TUDGYA TUDGYA TUDGYA !!!!
Haters Gonna Hate
Kill-Joy 2005. július 20. 0 hozzászólás 80801.
Itt van még egy cigány vicc, ha már ennyire szeretitek õket: Mivel kezdõdik minden cigány vicc?.... Körülnézéssel. Ez pedig egy vizsga vicc: Három diák fizika vizsgázik de nem tudnak semmit. Bemegy az elsõ és a tanár a következõ kérdést teszifel. T: Ül egy vonaton a kabinban és retenetesen meleg van. Mit tesz? D: Lehúzom az ablakot. T: Jó! Na akkor a vonat 90 KM/H-s sebességel halad Északi irányban miközben kint 30 KM/H-s Dél nyugati szél fúj, a kabin mérete 2*2*2,5 méter nagyságu és az ablakot 1*0,3 méter résnyire húzza le. A kérdés, hogy mennyi idõ alatt cserélõdik ki a levegõ. - a diák nem tudgya 1-es. A diák kimegy elmeséli mitörtént és megy is be a következõ aki szintén nem tud semmit T: Ül egy vonaton a kabinban és retenetesen meleg van. Mit tesz?..... D: Lehúzom az ablakot. T: Jó! Na akkor a vonat 110 KM/H-s sebességel halad Északi irányban miközben kint 45 KM/H-s Dél nyugati szél fúj, a kabin mérete 3*2*2,5 méter nagyságu és az ablakot 1,5*0,5 méter résnyire húzza le. A kérdés, hogy mennyi idõ alatt cserélõdik ki a levegõ. - a diák nem tudgya 1-es. -Kimegy elmeséli mi történt. Az utolsó diák is be megy és a tanár töle is kérdi: T: Ül egy vonaton a kabinban és retenetesen meleg van. Mit tesz? D: Leveszem a pulovert. T: Jó de nagyon meleg van. D: Leveszem a pollót is. T: Jó rendben, de észvesztõ 40 fokos meleg van. D: Akkor leveszem a nadrágot is T: Igen, de a kabin tele van kiéhezett Buzikkal. D: NEM ÉRDEKEL, MERT, HA SEGGBE RAKNAK AKKOR SEM HÚZOM LE AZ ABLAKOT.
Halálra haraplak, mint nyuszika a répát!
Készül vki jogásznak ?:D A jogi egyetem záróvizsgáján az utolsó két diák izzad a kihúzott tétele felett. - Jöjjön kolléga! - szólítja az egyiket a professzor. - Na kolléga... Tudja a tételt? - Háát... Nem jut eszembe semmi. - válaszol a nebuló. - Hát kolléga, akkor maga nem lesz kolléga. - Professzor úr! Lehet egy ajánlatom? - Halljuk! - Ha fel tudok Önnek tenni egy olyan jogi jellegû kérdést, amire nem tud válaszolni, beírja az ötöst? - Ilyen pofátlan kérés 40 éves tanári pályafutásom alatt nem volt, de lássuk! - Rendben. Mi az ami egyben törvényes, de nem jogos, jogos de nem törvényes, és se nem törvényes, se nem jogos? Pörögnek a kódexek, izzad a professzor úr, de nem tudja a választ. - Rendben, megfogott, itt az ötös és takarodjon innen! - Na, halljuk az utolsó mit produkál! - szólítja az utolsó diákot. - Professzor úr... Én sem tudom ezt a tételt... - Hát mi van ma itt? - fortyan fel a professzor. - Rendben... Hallotta az elõzõ diák által feltett kérdést? - Hallottam - felel a diák. - Rendben. És tudja rá a választ? - Tudom. - Tudja? Akkor ha megmondja, átengedem egy kettessel. - Rendben. Szóval az, hogy a professzor úrnak van ugye egy 20 éves felesége, az törvényes, de nem jogos. Azt, hogy a feleségét az elõzõ diák kefélgeti, az jogos, de nem törvényes. Az pedig, hogy ezért Õ most ötöst kapott, én meg kettest, az se nem törvényes, se nem jogos...
RagLe 2005. július 19. 659 hozzászólás 565.
ugyanaz a vicc 10-szer :)
You win you earn, You loose you learn
Warden 2005. július 19. 45 hozzászólás 4478.
gerappa én tudom kicsit rövidebben is: Pistike, Zsuzsika és Kolompár Junior szótagoló versenyen: -Pistike szótagold el azt hogy alma! -al-ma. -Nagyon ügyes! Most Zsuzsika te azt hogy körte! -kör-te. -Tökéletes! Na Kolompár Junior szótagold csak el hogy diszkrimináció! :nyes
nkA 2005. július 19. 3766 hozzászólás 44.
Válasz deAth-Pact üzenetére (#222): hát bocs, de a Világörökség része lett ^^
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
deAth-Pact 2005. július 19. 93 hozzászólás 2969.
"Miért büdös a cigány? H a vak is leköphesse." ezt töled mar vagy 10x lattam :(
gerappa 2005. július 18. 151 hozzászólás 2130.
Válasz LaSt-mS.nkA üzenetére (#220): az utolso mar szakallas, de az elso nagyon lol... :nyes
vesszenek a zombifélék!
nkA 2005. július 18. 3766 hozzászólás 44.
Mit kér a cigánygyerek karácsonyra? A biciklidet. Meddig hordja a cigányasszony a szemetet? 9 hónapig. Hova rejti a ciga nõje a pézt a férje elõl? A szappan alá. Miért büdös a cigány? H a vak is leköphesse.
gerappa 2005. július 16. 151 hozzászólás 2130.
ovoneni pistikenek: - Mit csinaltal az udvaron Pistike? - Homokvarat epitettem! - Joo! Most betuzd hogy 'var'! - V-a-r. - Ugyes vagy! aztan az az ovoneni morickahoz: - Mit csinaltal az udvaron Moricka? - Segitettem Pistikenek homokvarat epiteni! - Joo! Most betuzd hogy 'homok'! - H-o-m-o-k. - Ugyes! az ovoneni gazsikahoz: - Mit csinaltal az udvaron gazsika? - Haaa akartam segiteni Pistikenek meg Morickanak homokvarat epiteni de nem engedtek me cigany vagyok.... - Juuuuj! Ez faji diszkriminacio! Betuzd hogy 'faji diszkriminacio'! :hehe
vesszenek a zombifélék!
RagLe 2005. július 13. 659 hozzászólás 565.
LoL Spelp ez jó volt :D Sedó már egy jelenség a hun eggyeskén ^^
Spelp 2005. július 13. 14691 hozzászólás 1.
Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát: - Hé, f*szfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák le a belüket! Azok a seggfejek meg akik fel akarnak szállni, mozogjanak, mert indulni akarunk. Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba, és ráförmed a fiára: - Ebben a házban nem beszélünk így fiatalember! Most pedig felmész két óra hosszára a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden. A kisfiú felment a szobába, majd két órával késõbb visszatért, és újra játszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt, és a fiú így szólt: - Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük, hogy velünk utaztak. Ne felejtsék el magukkal vinni a poggyászukat! Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk. Az anya rettentõen büszke volt, a fiú pedig folytatta: - Azok pedig, akik ki vannak akadva a két órás kib*szott késés miatt, keressék fel a büdös k*rvát a konyhában. thx Gumikacsa666
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Warden 2005. július 10. 45 hozzászólás 4478.
Vonatbalesethez kijöttek a riporterek, hogy mégis mi történt. Kérdezték a szomszédokat. Azt mondta a parasztbácsi: - Hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. Hát ezzel nem lettek okosabbak a riporterek. Megkérdeztek másokat is, azok is ezt mondták. Már kezdett ébredezni a mozdonyvezetõ, megkérdezték mi történt? - Hát jöttem, úgy ahogy szoktam, de megláttam hogy a cigány megy a sínen. - És nem lett volna egyszerûbb azt az egy embert elütni, mint több száz utasnak az életét veszélyeztetni? - De azt akartam, de egyszer csak elkezdett szaladni a cigány, le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba.
ComputerSC 2005. július 10. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Chreg1 üzenetére (#214): Nemtom kitõl van ^^. shadow.5? hát shadow.5 az.. háát... shadow.5.. öö... shadow.5 :D :E :aha
reV_snA 2005. július 10. 3524 hozzászólás 52.
shadow.5 nem is jár ide.. vagy ki õ?:D SC kurva jó az avatárod
RagLe 2005. július 10. 659 hozzászólás 565.
szegeny sedooo :D mit kap mindig mikor feljon ide ^^
Tudom, azért írtam :D :E
Twu 2005. július 10. 4516 hozzászólás 28.
azis egy vicc :D:AD::D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
shadow.5
NiP-HuNT 2005. július 10. 169 hozzászólás 1964.
Ki az abszolut paraszt? -Az aki amikor elöször látott faliórát megette mert azt hitte rá hogy töltött káposzta és a végén még a 10 ujját is megnyalta mert azt hitte a falióra zsiros amire azt hitte töltött káposzta. kapute?
No sacrifice, no victory !