Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

RagLe 2005. június 30. 659 hozzászólás 565.
Nekro jó az a történet :D Olvastátok a Darvin Díjasok könyvét? Abban vannak durva jó dolgok :D
You win you earn, You loose you learn
reV_snA 2005. június 30. 3524 hozzászólás 52.
Ez az egész tényleg megtörtént egy valós személlyel, és ez a valós személy én vagyok. Épp a pályaudvarra mentem. Ez 1976 áprilisában volt Cambridge-ben, Angliában. Kicsit korán érkeztem. Rosszul tudtam a vonat indulását. Vettem magamnak egy újságot, hogy megfejtsem a keresztrejtvényét, meg egy kávét és egy csomag kekszet. Odamentem, és leültem egy asztalhoz. Azt akarom, hogy elképzeljék a helyszínt. Nagyon fontos, hogy maguk elõtt legyen a kép. Itt az asztal, az újság, a csésze kávé, a csomag keksz. Egy fickó ül velem szemben. Teljesen átlagos kinézetû, öltönyben, aktatáskával. Nem úgy tûnt, mintha valami különös dologra készülne. A következõt csinálta: hirtelen elõrehajolt, felvette a csomag kekszet, kinyitotta, kivett egyet és megette. Na most, azt kell mondjam, ez az a dolog, amit az angolok nagyon rosszul kezelnek. Semmi sincs a hátterünkben, neveltetésünkben, oktatásunkban, ami megtanítana bennünket, hogyan bánjunk azzal, aki fényes nappal az orrunk elõl ellopja a kekszünket. Tudják, mi történne, ha ez Los Angeles belvárosában történt volna? Villámgyors tûzharc kerekedne, helikopterek érkeznének, a CNN, tudják... De végül, azt tettem, amit minden rámenõs angol tett volna: nem vettem róla tudomást. Az újságba mélyedtem, kortyintottam egyet a kávémból, próbáltam egy megfejtést kitalálni a lapban, semmi mást nem tudtam csinálni, és azon gondolkodtam: "Mit fogok csinálni?" Végül azt gondoltam, "Nincs más hátra, meg kell tennem", és nagyon erõsen próbáltam nem észrevenni a tényt, hogy a csomag rejtélyes módon már nyitva van. Kivettem magamnak egy kekszet. Gondoltam: "Ezzel lefegyvereztelek!" De nem, mert néhány pillanat múlva megintcsak ugyanazt csinálta. Vett még egy kekszet. Miután az elsõ alkalommal nem szóltam, másodszorra valahogy még körülményesebbnek tûnt elõhozakodni a témával. "Ne haragudjon, nem tehetek róla, de észrevettem, hogy..." Úgy éreztem, ez nem igazán mûködik. Így mentünk végig az egész csomagon. Amikor azt mondom, hogy az egész csomagon, mindössze körülbelül nyolc darabra gondolok, de nekem egy egész életnek tûnt. Õ vett egyet, én is vettem egyet, õ vett egyet, én is vettem egyet. Végül, amikor befejeztük, õ felállt és elsétált. Illetve elõbb jelentõségteljes pillantást váltottunk, aztán ment el, én meg megkönnyebbülten felsóhajtottam és kényelmesen hátradõltem. Néhány pillanat múlva beérkezett a vonat, úgyhogy felhajtottam a maradék kávémat, felálltam, felvettem az újságot, és az újság alatt ott volt a kekszem. Az a fantasztikus ebben a történetben, hogy valahol Angliában az utóbbi negyedszázadban élt egy tökéletesen átlagos fickó pontosan ugyanezzel a történettel, csak õ nem ismeri a csattanót. Még 1-2 szõkés ^^ : A szõke nõ bemegy az erotika shopba. - L-e-h-t m-a-g-u-kn-á-l k-a-p-n-i o-ly-a-n v-i-b-r-á-t-o-r-t? - Persze. - É-s o-ly-a-n r-ó-zs-a-sz-í-n-t? - Persze, hogy lehet. - H-o-gy k-e-ll k-i-k-a-p-cs-o-l-n-i? - MIt mond a szöke nõ a barátjának? - ??? - Drágám kivürõl lehet, hogy szõke vagyok, de belülrõl sötét. Két szõke jön ki a boltból, megszólal az egyik: - Úristen, a kocsiban maradt a kulcs! Mire a másik: - Pedig mindjárt esik az esõ és le van húzva a tetõ! A szõke tanárnõ nézi a gyerekeket hogy hogyan szaladgálnak! Egyszer csak meglát egy kisfiút aki nem szaladgál a többiekkel! Megkérdezi tõle: - Hát te miért nem rohangálsz a többiekkel? - Azért mert én vagyok a kapus... na ennyi mostanra : )
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Athep 2005. június 29. 794 hozzászólás 475.
Mi a Jó az alcheimer kórban? Minden nap új ismerõsök. -Pincér a jeget én kértem, de ez azért már túlzás- A Titanic egyik utasa. u.i:Ezek elég szenny viccek , de ebben a topicban nem ez lesz az egyetlen:)
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
reV_snA 2005. június 29. 3524 hozzászólás 52.
Kezd átmenni beszélgetõs topicba nem vicc-be : )) Off-olni azt tudunk :nyes
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
RagLe 2005. június 29. 659 hozzászólás 565.
De ha megnlzed az önarcképem láthatod milyen morcos vagyok az ilyen viccekre :)
Nem gondolkoztatok el rajta hogy lehet ide is jár kisebbség? Nem nem gondolok itt Chreg1re :D
Haters Gonna Hate
reV_snA 2005. június 29. 3524 hozzászólás 52.
1000x thx, hogy megosztottad velünk e remek viccedet.. ^^
ComputerSC 2005. június 29. 2786 hozzászólás 82.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#150): Mit csinálsz, ha Shadow.5 elalszik melletted? ... Meggyújtod újra Én így jobban szeretem :P (boccs shedo ha olvasod ezt itt, ezen azóta is röhögök :E) (és boccs mindenki hogy ilyen hülyeségekkel fárasztalak titeket, de ezen tényleg azóta is nevetek :E)
The bestest topic killer ever.
PsCyHoMaN 2005. június 28. 206 hozzászólás 1692.
Old, de örök sláger: -Mit csinálsz, ha a cigány elalszik? -... -Meggyujtod újra... =]
RagLe 2005. június 27. 659 hozzászólás 565.
Mi lesz a sündisznóból, ha bekap egy viagrát? ??? Buzogány
NiP-HuNT 2005. június 26. 169 hozzászólás 1967.
Mi az nagy , zöld és fáj ha rádesik? Billiárdasztal. Mi az nagy , piros és árt a fogaknak? Tégla. :vigyor
No sacrifice, no victory !
Warwinner 2005. június 26. 10 hozzászólás 8883.
-Melyik élvez el jobban, a p*na vagy a f*sz? -??? -A f*sz, mert az még a böréböl is kiugrik.
May the force be with you.
- Anyu, itt fáj! - Akkor menj odébb!
Haters Gonna Hate
reV_snA 2005. június 25. 3524 hozzászólás 52.
Nem is érem az elsõ mondatot : ( De hagyjuk már az ilyen 3 szavas rasszista vicceket sztem
NiP-HuNT 2005. június 25. 169 hozzászólás 1967.
Ha már négerek nem tudom volt e már: -Volt egy néger barátom és mi lett vele? -Apám eladta. -Milye fehér a négernek? -A gazdája. :vigyor
No sacrifice, no victory !
diSTiLL 2005. június 23. 313 hozzászólás 1206.
Japán császár kihírdeti az országában, hogy aki a legdurább Japán Kínzást bemutatja neki, az megkapja a fele királyságát. Próbálkoznak sokan, de a császárnak egyik se tetszik igazán. Másnap felébred, és egy hatalmas ólom golyó van a hasán, a következõ felirattal: "3. legdurvább kínzás: ólomgolyó a hason". A császár nevet egyet, aztán kidobja a golyót az ablakon. Azután veszi észre az ablakpárkányra írt üzenetet: "2. legdurvább kínzás: bal here a golyóhoz kötve". Császár nem tud mit tenni, kiugrik a golyó után. Ezután veszi észre a falra írt üzenetet: "A Legdurvább kínzás: jobb here az ágyhoz kötve"
Mr.diSTiLL proudly presents: BLACK LIST Contains: fACE, KeKs, eX dIE MAGGOTTS!
reV_snA 2005. június 23. 3524 hozzászólás 52.
Ezt így elválasztva kellett volna leírni, ha jól értem a poént a viccedben :D
diSTiLL 2005. június 22. 313 hozzászólás 1206.
Iskolában: -Gazsi, mondj szépen egy mondatot amiben bent van az a szó hogy "oszlop"! -Há' bemegyek a boltba oszlopok... Iskolában: -Gazsi, mondj szépen egy mondatot amiben bent van az a szó hogy "sámán"! -Tegnap montam apámnak hogy neuga Sámán
Mr.diSTiLL proudly presents: BLACK LIST Contains: fACE, KeKs, eX dIE MAGGOTTS!
reV_snA 2005. június 21. 3524 hozzászólás 52.
Némi star warsos viccparádé ^^ - Hogy hívják a Star Wars filmek hivatalos médiatámogatóját? - Yodafone. - Mi a különbség a Csillagok Háborúja, és a latin szappanopera között??? - A Csillagok háborúja legfontosabb mondata az, hogy "Én vagyok az apád", míg a latin szappanoperáé pedig: "Nem én vagyok az apád!" Obi-wan és Anakin az erkélyen: - Fáradtnak tûnsz. - Nem tudok aludni. - Anyád miatt? - Nem mester, te horkolsz mindig éjszakánként...
nkA 2005. június 20. 3766 hozzászólás 44.
Válasz PsyCho0_RiD3r üzenetére (#137): az tuti. de mi folyik Gyöngyösön? :nyes
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
gerappa 2005. június 19. 151 hozzászólás 2132.
Válasz PsyCho0_RiD3r üzenetére (#137): a cigok kozt meg van egy-ket Caramel, Gaspar Laci, Olah Ibolya stb.... :aha
vesszenek a zombifélék!
PsyCho0 2005. június 19. 1023 hozzászólás 346.
Szerintem a négerek azok jobbak. Közöttük van melós is meg jó sportoló meg ilyenek. :ravasz
Betonszaaaaaaaar elkap téged is nagyon hamar!
nkA 2005. június 18. 3766 hozzászólás 44.
azok se jobbak :vigyor azert hoztam szoba oket ;)
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
gerappa 2005. június 18. 151 hozzászólás 2132.
Válasz LaSt-mS.nkA üzenetére (#134): ki beszelt itt negerekrol?
vesszenek a zombifélék!
nkA 2005. június 18. 3766 hozzászólás 44.
Nekem nincs bajom a négerekkel. Mindenkinek szeretnék egyet ^^
gerappa 2005. június 15. 151 hozzászólás 2132.
Válasz LaSt-mS.nkA üzenetére (#132): ez egy kicsit rasszista volt nem gondolod? 2 dolgot utalok a legjobban! a rasszizmust meg a cigányokat! :hehe
vesszenek a zombifélék!
nkA 2005. június 15. 3766 hozzászólás 44.
Miért büdös a cigány? Hogy a vak is leköphesse
gerappa 2005. június 15. 151 hozzászólás 2132.
a legtutibb vicc: h>>ud,ne angryracoon sajat bevallasa szerintettol ettol majdnem megszakadt...(gondolom a rohogestol, vagy nem? :nyes)
vesszenek a zombifélék!
Spelp 2005. június 14. 14691 hozzászólás 1.
- Hölgyeim és uraim - szólt a repülõgép kapitánya -, a járat késve indul tovább, ha óhajtják, kinyújtóztathatják a lábukat a váróteremben. Az utasok kiszálltak, csak Ray Charles maradt a fedélzeten. Az elõzékeny kapitány tõle is megkérdezte, nem óhajt-e járni egyet. - Nem, köszönöm, de nagyon hálás lennék, ha a kutyámat kivinné egy rövid sétára. A kapitány udvariasan elvitte a kutyát sétálni. Szemtanúk szerint, órákba telt, mire az utasokat sikerült rávenni, hogy visszaszálljanak a gépbe, miután látták, a kapitányt napszemüvegben, vakvezetõ kutyával sétálni.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Spelp 2005. június 14. 14691 hozzászólás 1.
Iskolában a tanítónéni a telefonálást okítja a nebulóknak: -Na most gyerekek megmutatom hogyan kell telefonálni - és felhív egy ismeretlen számot: "Halló, Horváth lakás!" "Jó napot kívánok, Zolikával szeretnék beszélni" "Itt nem lakik Zolika, biztos téves számot tetszett hívni, viszhall" -Na gyerekek ez egy elsõfokú udvarias beszélgetés volt, így reagál jobb esetben mindenki. Most bemutatom a második fokát: "Halló, Horváth lakás!" "Jó napot kívánok, Zolikával szeretnék beszélni" "Már mondtam hogy itt nincs semmi féle Zolika! - piff lecsapja" -Ez volt a második fokú udvariasság: "Halló, Horváth lakás!" "Jó napot kívánok, Zolikával szeretnék beszélni" "Na te hülye kurva, vagy tényleg ennyire ostoba vagy, vagy csak engem akarsz heccelni, tök mindegy ereszd el azt a telefont!!!" -Hát gyerekek ez lett volna a legdurvább fok az udvariasság témában, ennél nincsen magasabb. Egy vöröshajú kisgyerkõc jelentkezik. -Igen Jenõke mit szeretnél? -Szerintem van még magasabb fok. -Igen? Jenõke tárcsázza a már ismert számot: "Halló, Horváth lakás!" "Halló, Zolika vagyok. Nem kerestek?"
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
gerappa 2005. június 12. 151 hozzászólás 2132.
egy par rendor vicc: Hazamegy a rendõrcsemete az iskolából, és így szól. - Apa, azt tanultuk ma biológia órán, hogy az ember a majomtól származik. - Az lehet kisfiam, de a rendõr biztosan nem! A rendõr vizsgázik: - Hogy indul a négyütemû motor? - kérdezi a vizsgáztató. - Brr, brr.
vesszenek a zombifélék!
gerappa 2005. június 12. 151 hozzászólás 2132.
kszi depi. Itt meg ket vicc, remelem joban teccik mint az elobbiek: Mi a nõi megérzés? - A logika teljes hiányának árnyaltabb megfogalmazása. Két galamb ül az ágon. Megszólal az egyik: - Látod mi van a fa alatt? - Látom hát -feleli a másik- egy rendõr. - És akkor mire vársz?
vesszenek a zombifélék!
Depresszio 2005. június 12. 926 hozzászólás 399.
lol gerappa ahogy elöadta hogy ö viccet mond jobb volt mint maguk a viccek
Gyurodeak 2005. június 11. 310 hozzászólás 1221.
Válasz PsyCho0_RiD3r üzenetére (#104): VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Õ is elmagyarázza... Hát én már itt szakadok a röhögéstõl :D:D:D
"szerintem hagy má békén te deák jooooooo?" ... "ja és most utojára + bocsáltok neked deák!!!!!!!" Chyo
Gyurodeak 2005. június 11. 310 hozzászólás 1221.
Válasz homesweethome üzenetére (#98): Jajjj ez tényleg annyira rossz, amikor a sz*r viccet még el is magyarázzák. Bár nem gond, mert így legalább röhögtem ^^
"szerintem hagy má békén te deák jooooooo?" ... "ja és most utojára + bocsáltok neked deák!!!!!!!" Chyo
Mi a hímzés ellentettje? - A nõzés. :noo
Haters Gonna Hate
gerappa 2005. június 11. 151 hozzászólás 2132.
nem mondom hogy jobb vicceket tudok, de ha nem tudok jot inkabb hallgatok. Nem masert, csak hogy ne egessem magam. Na itt egy par abszolut vicc. Messze nincs olyan jo mint a tied, de azert remelem nem haragszol meg: - Ki az abszolút ártatlan? - Az az apáca, aki a kondomgyárban dolgozva azt hiszi, hogy egereknek csinál hálózsákot. - Ki az abszolút diplomata? - Aki úgy el tud küldeni a fenébe, hogy alig várod az indulást. - Ki az abszolút bombanõ? - Aki ha bemegy a spájzba, a kolbászok mind felállnak. - Mi az abszolút rossz szervezés? - Skinhead-esküvõre cigányzenekart hívni. :aha
vesszenek a zombifélék!
PsyCho0 2005. június 11. 1023 hozzászólás 346.
Jóvva vazz. Mondtam hogy sz*r lesz. De te minden bizonnyal jobb vicceket ismersz. Kár hogy nem osztod meg velünk. :hello
gerappa 2005. június 11. 151 hozzászólás 2132.
Válasz PsyCho0_RiD3r üzenetére (#119): hat a legjobb joindulattal is csak azt tudom erre mondani hogy siralmas... Az meg mondjuk ok hogy elsutsz egy kokorszaki viccet(azt is hot szarul) de azt mar tenyleg nem ertem miert kell ugyanazt a viccet 2 szo kicserelesevel megegyszer elsutni.
vesszenek a zombifélék!
PsyCho0 2005. június 11. 1023 hozzászólás 346.
Van egy szakállas viccem. Remélem nem sértem meg vele senkinek sem a személyiségi jogait. Így szól: Cigány kisgyerek eldönti hogy õ skinhead lesz. Levágatja a haját. Aztán elmegy haza. Apjával találkozik: -Hát te meg hogy nézel ki fiam? Skinhead lettél? - megpofozza. Gyerek fut anyukájához: -Anyu anyu apu megvert. -Hát te meg hogy nézel ki fiam? Skinhead lettél? - megpofozza. Kisgyerek sírva fut ki, leül egy lépcsõn. Arra megy egy másik skinhead: -Hát veled meg mi történt tesó? Hát még csak 10 perce vagyok Skinhead de már úgy utálom a cigányokat. Van ugyan ez csak zsidósban: Zsidó kisgyerek labdázik a templomkertben, rugdossa a labdát a templom falának. Pap odaszól neki: -Zsidó gyerek mégegyszer meglátom hogy itt labdázol, megkeresztellek. Zsidógyerek megint labdázik. Jön a pap: -Zsidó gyerek mégegyszer meglátom hogy itt labdázol, megkeresztellek. Zsidó gyerek megint labdázik. Jön a pap, elkapja, megkereszteli. Zsidó gyerek megy haza sírva: -Apa, apa, megkeresztelt a pap. Apja megpofozza. Fut az anyjához: -Anya, anya, megkeresztelt a pap. Anyja is jól megpofozza. Megy a zsidógyerek leül egy lépcsõre. Arra megy egy pap: -Hát veled meg mi történt testvérem? -Hát még csak 10 perce vagyok keresztény de már úgy utálom a zsidókat. Na remélem nem sértettem meg vele senkit. Csak azért írtam hogy írjak már valamit. :peace
reV_snA 2005. június 9. 3524 hozzászólás 52.
LoL :D
Öreg paraszt bacsika elmegy az orvoshoz hogy fáj az ágyéka. Orvos kérdi: És mikor fáj? Csak mikor esik az esõ ! Rendben jojjon vissza mikor esik az eso. Paraszt bacsi visszajon szakad az eso. Jajj doktor ur nagyon faj az ágyékom. Rendben megnezem. - mondja az orvos es elkezd matatni az ágyékánál. 2 perc mulva paraszt bacsi felugrik es ujjong hogy mar nem faj az ágyéka. Doktor úr mi volt a gond??? Levágtam 15 centit a gumicsizma szárából..
play hard, go pótvizsga :D
toma 2005. június 9. 4782 hozzászólás 22.
Hát én erre gondoltam: Need Another Seven Astronaunts :nyes :E
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz WarToma üzenetére (#114): Német-Ausztrál-Szlovák Akciófilm, nem?
The bestest topic killer ever.
toma 2005. június 8. 4782 hozzászólás 22.
ja és egy találós kérdés. Szerintetek minek a rövidítése a NASA? :debil
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
toma 2005. június 8. 4782 hozzászólás 22.
még néhány fárasztó:(elõre is bocs:)) -Miért nem vakolja be a skót a házát? -Mert akkor kisebb lenne a kertje. -Három barát a kocsmában.Kérdi az egyik. -Nekem nyolc.-második -Nekem is nyolc.-harmadik Elsõ:-Pincér 24 sört! Székely bácsi megy a lovaskocsival. Megállítja a zsernyo: -Mit viszel öreg? -Banánlét. Erre a rendõr megkostolja: -Dehát ennek hugy ize van. -Tudom. Gyí Banán gyí.
Kozma 2005. június 8. 53 hozzászólás 4108.
A skót felhívja a szextelefont.A vonal túlsó végérõl megszólal egy csábos nõi hang: - Megcsinálok neked bármit, amire csak áhítozol ! - Igen ? - villanyozódik fel a skót. - Akkor megtennéd, hogy visszahívsz ?
2005. június 7. hozzászólás .
Válasz homesweethome üzenetére (#98): muszaj az amugy is gyenge viccet egy magyarazattal megjobban elfuseralni? :confused
PsyCho0 2005. június 7. 1023 hozzászólás 346.
Chreg1 szerintem inkább ne..... Mutass fel jobbat. Egyébként mégsem ütött ki, holnap talizok vele. ß) Meg vannak az enyémnél sz*rabb viccek is itt. De akkor ezt figyeljétek: Két rendõr megy a sinek mellett. Az egyik megszólal: - Te nézd csak ott a távolban összeérnek a sinek mennyünk gyorsan zárjunk le nehogy baleset történjen. Mennek, mennek, egyszer hátranéz az egyik: - Te hülye nem vetted észre hogy már rég elhagytuk? =]
gerappa 2005. június 6. 151 hozzászólás 2132.
Válasz Chreg1 üzenetére (#108): ez jo volt chreg! :aha
vesszenek a zombifélék!