Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

reV_snA 2005. június 6. 3524 hozzászólás 52.
LOL kiütött egy TINI és egyböl ilyen viccekkel állsz elö :D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
micsoda poén! :sleep
Haters Gonna Hate
PsyCho0 2005. június 6. 1023 hozzászólás 346.
Tudjátok mi a jó a kopasz p*nciban? Hogy nem megy szõr a szátokba. És mi a rossz benne? Minden reggel oviba kell vinni. :nyes
Betonszaaaaaaaar elkap téged is nagyon hamar!
gerappa 2005. június 4. 151 hozzászólás 2132.
Mit csinal a skot ha eg a haza? Megbipeli a tuzoltokat. :aha
vesszenek a zombifélék!
PsyCho0 2005. június 3. 1023 hozzászólás 346.
- Pistike mit eszel? - Pillanatraga... - Pistike mit eszel? - Sósavat. - Mit? - wezsshrts ( szétmarta a sósav és nem tud mondani semmi értelmeset) :vigyor
Betonszaaaaaaaar elkap téged is nagyon hamar!
Válasz diSTiLL üzenetére (#101): :nyes
play hard, go pótvizsga :D
diSTiLL 2005. május 30. 313 hozzászólás 1206.
II. világháború. Zsidók otthon. Kopognak. - Ki az? - Barátok. - És hányan vagytok? - Fünf. Este lefekvéskor a szobalány szól a grófkisasszonynak: - Kisasszony! Fordítva vette fel a hálóingét! Grófkisasszony: - Jaj, netán hátul van a csipke?! Szobalány: - Nem, elõl sz@ros!
Mr.diSTiLL proudly presents: BLACK LIST Contains: fACE, KeKs, eX dIE MAGGOTTS!
diSTiLL 2005. május 30. 313 hozzászólás 1206.
:hehe
Francia, Török, Német és a Magyar utaznak egy vonaton. Hozzák a pezsgõt koccintsunk ! De mire? Francia: igyunk a francia hölgyekre Török: igyunk a török perzsaszõnyegre Német: igyunk a német diesel motorra Magyar gondolkodik, hogy mit mondjon. KIs ido mulva megszolal: Igyunk a magyar nagyfaszú csikósra aki ugy megb**sza a francia k*rvát a török perzsaszõnyegen, hogy az zakatol mint a német diesel motor!
play hard, go pótvizsga :D
Válasz Kozma üzenetére (#97): Az osamás :kira
A német az angol és a cigány mennek a sivatagban naon szomjasak 1 perc mulva meg jelenik a jó tündér. -Látjátok azt a mély árkot ha beleugrotok és közbe mondtok vmi piát abba estek bele. Megy az német -sör Megy az angol -whiskey Utoljára megy a cigány megbotlik egy kövön és ezt mondja. -A gecibe :nyes Az orosz a svájci és a magyar utaznak a repülön. Az orosz kidob egy atombombát Magyar: mért dobtad ki. Orosz: Van otthon belöle elég. A svájci kidob egy svájci bicskát Orosz : Mért dobtad ki Svájci: Van otthon belöle elég. A magyar kidobja az oroszt. Svájci: Mért dobtad ki. Magyar: Van otthon belöle elég. Leszállnak mennek tovább találkoznak egy siró asszonnyal. -Mért sír asszonyom. -Mert a férjemre ráesett egy orosz. Mennek tovább találkoznak még egy siró asszonyal. -Mért sír asszonyom. -Mert a férjemre ráesett egy svájci bicska. Mennek tovább találkoznak egy röhögõ cigánnyal. -Min röhögsz büdös cigány. - A férjem bement Wc-re és akkorát eresztett hogy felrobbant a WC (atombomba)
Kozma 2005. május 25. 53 hozzászólás 4108.
Isten megszólal: - Osama, itt vagy? - Igen uram. - Osama... hallottál a tsunamiról? - Igen. - Na azt körözd le, te gyökér. # # # Egy házaspár lakásába éjszaka egy betöro mászik be. Mikor felfedezik, odaugrik a feleséghez és egy kést nyom a torkához, majd felkiált: - Hogy hívnak? Szeretem tudni az áldozataim nevét! - Elizabeth - mondja az asszony remego hangon. - Ó, az anyámat is Elizabethnek hívják! - mondja a rabló. - Nem tudok megölni valakit, aki rá emlékeztet! Majd odaugrik a férjhez: - Na, és téged hogy hívnak? A férj remego hangon szól: - Az én nevem Philip, de a barátaim csak Elizabethnek szólítanak...
ObeaR 2005. május 24. 1048 hozzászólás 337.
Lány mondja a fiúnak: -Te Karcsi, levennéd a melltartóm?: - Persze -Te Karcsi levennéd a bugyim? : -Persze. -Te Karcsi, ha mégegyszer meglátom, hogy az én fehérnemûim hordod felrúglak!
RagLe 2005. május 23. 659 hozzászólás 565.
Kislány kérdi: "Te tudod milyen az az álomhajó? ??? "Te bedugod hátulró, én meg álom, ha jó"
You win you earn, You loose you learn
reV_snA 2005. május 22. 3524 hozzászólás 52.
Erélyes hang a telefonban: - Azonnal halkítsa le a rádióját, vagy feljelentem! - Eszemben sincs! Költözzön egy másik utcába! - Onnan beszélek!
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
RagLe 2005. május 22. 659 hozzászólás 565.
na ne politizáljunk szerintem :)
Válasz Chreg1 üzenetére (#89): Ugyanezt lehet elmondani a mostani kormányra+még az éretségi tönkretételét :azzaz
KETTÖSPONTDÉ
Haters Gonna Hate
aBry 2005. május 21. 2429 hozzászólás 106.
-Hogy hivjak a cigany viragot?? -???? -Olah Ibolya :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
reV_snA 2005. május 21. 3524 hozzászólás 52.
Mi volt az Orbán-Torgyán kormány egyetlen sikeres munkája? -Bevezették a Tisza mellett minden házba a vizet. :D:E
Raven666 2005. május 21. 27 hozzászólás 5769.
Érettségin: Tanár:"Osszak vizsgalapot,vagy mindenki hozott magának?"
ráncosfarkú emu.. ez honnan jött? afroamerikai ferdeszemû tarisznyarák ?
Haters Gonna Hate
Spelp 2005. május 19. 14691 hozzászólás 1.
Nekünk ez info ZH-n volt, de csak a tanár vihogott rajta mint egy ráncosfarkú emu.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
sk0rp10 2005. május 19. 1294 hozzászólás 265.
Érettségin: Info tanár: "Aki nem tudta letölteni az érettségi tételeket, az megbukott" :E
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Spelp 2005. május 9. 14691 hozzászólás 1.
Vizsgaidõszak elkezdtével egy viccet ajánlok mindenkinek, figyelmeztetésképpen: ~ Egyetemen a vizsga elõtt megjelenik egy kissé kétes öltözéket viselõ egyén. Az egyik diák így szól hozzá: - Mi van, így jöttél vizsgázni, bazzeg? - Nem, így jöttem vizsgáztatni, bazzeg!
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Az elsö vicc odavág:)
They have all returned resting on the mountainside We have learned that you have no They have returned resting on the mountainside We have learned that you have no... Honor, Murderer, Sodomizer
diSTiLL 2005. május 6. 313 hozzászólás 1206.
na még párat.... Két részeg hazafelé menet a kocsmából megáll egy fatövénél vizelni. A dolgukat végezve az egyik megszólal: -Te koma!A Te pisád miért szól úgy,hogy "sssss" az enyém meg hogy "brrrr" Erre a másik: -Mert a kabátomra hugyoztál bazdmeg --*--*--*--*--*-- Két részeg megy a síneken. -Te! Milyen lapos a lépcsõ... ! -Ja! És milyen alacsony a korlát... ! -Ja! És milyen gyors a lift... ! --*--*--*--*--*-- Görög buzi? Pharba Thos --*--*--*--*--*-- Lacika! Ne hintázz a nagypapán! Nem azért akasztottuk fel... --*--*--*--*--*-- A kamionos beszorul a híd alá. Jön a rendõr: -Beszorultunk, beszorultunk? -Nem, bazzeg, hidat szállítok! --*--*--*--*--*-- A kaszárnyában csörög a telefon. A kiskatona felveszi: - Melyik barom telefonál már megint? - Tudja maga kivel beszél? - kérdezi a telefonban lévõ hang. - Nem - felel a kiskatona. - Kivel? - Kovács ezredessel. - Kovács ezredes, és maga tudja, kivel beszél? - Nem. - Akkor meg mivan faszfej?? --*--*--*--*--*-- Jégkrémet visz haza a férj, és kérdi az asszonytól: - Na, kérsz belõle? - Persze, de nem túl olvadt? Nem kellene kicsit betenni a hûtõbe, hogy keményebb legyen? - Hohó, kemény ez, mint a farkam - mondja a férj. - Akkor jó, tölts nekem is. --*--*--*--*--*-- Férj este az asszonynak: -Tessék, szívem, itt az algopirined. -De hát... Nem is fáj semmim. -Akkor vetkõzz. Baszni fogunk
Spelp 2005. május 6. 14691 hozzászólás 1.
retúrjegyes jó !
diSTiLL 2005. május 5. 313 hozzászólás 1206.
ö... izé.... itt van pár Rendör eltéved az erdöben. Arra megy a jótündér: -Rendör, egyet kivánhacc! -öö... Jóestét kivánok! *-*-*-*-*-*-* Idegbeteg kismalac felszáll a buszra: -Kérek jegyet! -És mégis... Hova? -A KEZEMBE BAZDMEG *-*-*-*-*-*-* Idegbeteg kismalac felszáll a buszra #2: -Kérek retúrjegyet! -És mégis... Hova? -IDE VISSZA BAZDMEG *-*-*-*-*-*-* Idegbeteg kismalac az orvosnál: -Doktor úr segiccsen mert fájok. -Mi történt? -Megrúgott egy teve. -Na és hol? -SIVATAGBAN BAZDMEG *-*-*-*-*-*-* :vigyor :vigyor :vigyor
sk0rp10 2005. május 3. 1294 hozzászólás 265.
Agybaj-levél Egy kis sztori [ Ducky Boy ] Drága Szüleim! Már 6 hónapja itt vagyok a fõiskolán, és még nem írtam nektek. Nagyon szégyellem magam, de ígérem, hogy most mindent bepótolok! De mielõtt még folytatnám a levelet, kérlek üljetek le! Semmi esetre se olvassátok tovább a levelet állva! Már majdnem teljesen rendbe jöttek az égési sérüléseim, és a sokkot, amit az okozott, hogy ki kellett ugranom a 2. emeletrõl, szinte egészen kihevertem. Csak 2 hetet kellett a kórházban feküdnöm, már majdnem jól látok, és az a szörnyû hányás is csak egy héten egyszer jön rám. Mivel a tüzet én, okoztam, 1 milliót kell fizetnünk a fõiskolának a károkért, de ez mind semmi, hiszen az a lényeg, hogy életben maradtam. Az volt a szerencsém, hogy a szemközt lakó férfi észrevette, mi történt, és kihívta a mentõket és a tûzoltókat. Õ volt, aki aztán meglátogatott a kórházban, és mivel, nem volt hova mennem (a szobám hamuvá égett), olyan kedves volt, hogy felajánlotta, lakjam vele. Egyszobás lakása van, de azért nagyon jól megvagyunk. Õ vagy kétszer olyan idõs, mint én, de õrülten egymásba szerettünk, és össze szeretnénk házasodni. Még nem döntöttük el, hogy pontosan mikor, de még azelõtt megtartjuk az esküvõt, mielõtt túl feltünõvé válik, hogy terhes vagyok. Bizony drága szüleim, anya leszek! Tudom, hogy alig várjátok már, hogy a kisbabákat (merthogy hármas ikrek lesznek) azzal a szeretettel fogjátok körülvenni, amivel engem is kiskoromban. Az egyetlen dolog, ami egy kicsit késlelteti az esküvõnket az egy fertõzés, amit a võlegényem szedett össze valahol. Emiatt most megint kórházban vagyunk, mert persze én is elkaptam, de már sokkal jobban vagyunk az antibiotikumoknak köszönhetõen, amit vénásan adnak nekünk. Az orvosok valami szifilisznek hívják a betegséget, azt hiszem. Tudom, hogy a férjemet tárt karokkal fogadjátok majd, és hamarosan olyan lesz majd, mint egy igazi családtag. Nagyon kedves ember, és bár nem végezte el a 8 általánost sem, rendkívül ambíciózus. Természetesen más vallású, mint m toleránsak vagytok, és így az sem fog titeket zavarni, hogy sötétebb bõre, mint a miénk. Biztos vagyok benne, hogy legalább annyira fogjátok majd szeretni, mint én!! Mivel nagyjából a ti korotok béli, biztos nagyon jól kijöttök majd egymással, ha majd hazaköltözünk hozzátok a gyerekekkel (mert hát a mi lakásunk túl kicsi ennyi embernek). Az õ szülei is nagyon rendes emberek, azt hiszem, az apja valami híres kábítószercsempész Afrikában, ahonnan a jövendõbelim is származik .. Most, hogy már mindenrõl részletesen beszámoltam, azt hiszem itt az ideje, hogy bevalljam nektek, hogy nem égett le a lakásom, és így nekem kutya bajom, nem is voltam kórházban egy napot sem, nincs se võlegényem, se szifiliszem, se semmilyen néger pasim. Az igazság az, hogy meghúztak analízisbõl meg makróból, és kettest kaptam informatikàból, és csak azt szerettem volna tudatosítani bennetek, hogy vannak ennél a világon sokkal rosszabb dolgok is! Sokszor Csókol Lányotok :] :E ß)
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Spelp 2005. május 3. 14691 hozzászólás 1.
"Ma kaptam ajándékba két vasgolyót,de az egyik elveszett, a másikat elrontottam" ez elég konkrét :D
sk0rp10 2005. május 3. 1294 hozzászólás 265.
Válasz Spelp viccére (#76): :worship Na most én is egyet: :hehe Egy szõke naplója Szeptember 1. Most naplót írok. Szerettem volna ideírni, hogy mikor kezdtem bele, de hiába kérdeztem már reggel óta az emberektõl, hogy hány óra van, mindig mindenki mást mondott! Úgyhogy csak annyit mondhatok, hogy a sárga színû kör nemrég lement és felment az ezüst színû. Szeptember 2. Bár hétfõ van, jól telt a napom. Egész reggel egy jó viccen röhögtem. A Béla mesélte pénteken. Kicsit fáradt voltam, mert tegnap videót néztünk. Már eleve késõn kezdtünk bele, mert tök sokáig tarott összeszedni 19 embert, mert a filmre rá volt írva, hogy 18 alatt nem ajánlott. Szeptember 4. Ma vezetni tanultam. Amikor beültem az autóba nagyon ideges lettem, mivel ott három pedál volt, nekem meg csak két lábam van. Ma kiderült, hogy terhes vagyok. Ikreket várok. Ezt onnan tudom, hogy vettem két terhességi tesztet és mind a kettõ pozitív lett. Nem is olyan gáz a terhességi teszt, azt hittem nehezebb kérdések lesznek. Szeptember 11. Ma a férjem otthon hagyta a mobilját. Felhívtam õt, de csak a hangposta jelentkezett. Hagytam neki üzenetet, hogy jöjjön haza a mobiljáért. A mai nap csupa bosszúság ért. Egyrészt 3 órát várakoztam a mozgólépcsõn, mert áramszünet volt a plázában. Aztán amikor a fõnök hívott, nem tudtam bemenni. Ugyanis ki volt írva az ajtóra, hogy ,,HÚZNI". Én mondtam is,hogy ,,húúú", de az ajtó nem nyílt ki. Szeptember 25. Ma kaptam ajándékba két vasgolyót,de az egyik elveszett, a másikat elrontottam. Sajnos a kifestõmet már kifestettem, de a férjem adott egy lapot, aminek a két oldalára rá vol írva, hogy ,,FORDÍTS". Ezzel elment a délután. Szeptember 30. Ma akartam venni egy miniszoknyát, de az eladó közölte, hogy az egy öv. Megkérdezte az egyik ismerõsöm, hogy: - Mennyi az évi fizetése? - Sajnos,nem ismerek semmilyen Évit. Október 1. Már egy hónapja írom a naplómat. Gyötör a kiváncsiság, hogy vajon érdekli-e az embereket egy szöszi naplója. Amíg ez kiderül, addig elkezdem kiszínezni a vadiúj kifestõmet. Mindenkit puszil: Szöszi :debil
Spelp 2005. május 3. 14691 hozzászólás 1.
Két kocsi frontálisan ütközik.Az egyikben magyarok a másikban cigányok ülnek.az ütközés akkora erejü volt hogy, mind két autoból kirepültek az emberek és az autok körül fekszenek vérbe fagyva.kis idõ mulva megérkezik a mentõ elkezdik a magyarokat összeszedni és hordágyra rakni,a cigányokkal nem is foglalkoznak.mire az egyik cigány utolsó erejét összeszedve odaszol az egyik mentõsnek: -Velünk miért nem foglalkoznak?? mire a mentös: -Nézze uram, milyen szinü kocsival jöttünk ki? -Fehér.. -Na és milyen szinü embereket szedünk fel?? -Fehér... -És magának milyen a börszine? -Fekete... -Na látja önökért majd a fekete autó jön.....
They have all returned resting on the mountainside We have learned that you have no They have returned resting on the mountainside We have learned that you have no... Honor, Murderer, Sodomizer
Válasz Spelp üzenetére (#71): EZ lol ^^
ComputerSC 2005. április 29. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Spelp üzenetére (#71): :E :E
The bestest topic killer ever.
Twu 2005. április 29. 4516 hozzászólás 28.
ROTFL spelp :E :E :E :E
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Spelp 2005. április 29. 14691 hozzászólás 1.
Két jó barát parázs vitákat folytat, mivel egyikük katolikus lévén a túlvilágban, a másik buddhistaként a lélekvándorlásban hisz. Végül megegyeznek, hogy amelyikük elõbb meghal, tüstént tudatja, melyiküknek van igaza. A katolikus hal meg elõbb, s kisvártatva jelentkezik is. - No mesélj, mi van, mi történt? - kérdezi a buddhista. - Hát kérlek, reggel felkelünk, szeretkezünk, reggelizünk, szeretkezünk, tízóraizunk, szeretkezünk, ebédelünk, szeretkezünk, uzsonnázunk, szeretkezünk, vacsorázunk, szeretkezünk, aztán alszunk... és másnap ugyanígy folytatjuk. - Ó, hát akkor mégis neked lett igazad, van túlvilág, s te a paradicsomba kerültél. - Egy frászt, Gödöllõn vagyok tenyésznyúl...
Depresszio 2005. április 28. 926 hozzászólás 399.
családfö üzleti úton van külföldön felhívja családját és a gyerek veszi fel. -szia jól vagy? -igen apa. -anyád hol van mit csinál? -egy bácsival vannak a hálószobában és nagyokat nyögnek. -jó. a nappaliban a falon van egy puska. menj be és lödd le öket! a gyerek leteszi két lövés hallatszik azt megint felveszi a telefont -lelöttem öket apa! -rendben. most vidd ki öket a kertbe! -de apa nekünk nincs is kertünk! -elnézést nem kovács lakás??
..
Haters Gonna Hate
Idiotizm 2005. április 28. 121 hozzászólás 2516.
-Hogy mondják koreaiul azt amikor a 30 hp-s archmage-el menekülsz a téged üldözö ork horda ellen de a blademaster windwalk- al leüt? -ARKMEDZSI ARKMEDZSI ARKMEDZSI áááááááááááááááááá BLÉDMASZTÓÓÓÓÓÓÓÓ :nyes
BorosCola 2005. április 27. 352 hozzászólás 1098.
Válasz ComputerSC üzenetére (#62): A paksi meg a boldonos nagyon jó :D :kira Ui: Ragle neked meg király az idézeted :worship
Breathing each other's lives Holding this in mind That if we fall, we all fall And we fall alone
RagLe 2005. április 26. 659 hozzászólás 565.
na itt 1-2 -Hogy hívják a kínai boxolót??? -TashLee -Már láttátok Neil Armstrong feleségét? -Õ sem ... -Miben olimpiagyõztes a vámpír? -véraláfutásban -Mi van ég és föld között? -és .. -Mi van a sánta nõ két lába között? -különbség. -Ki az korán kel, fehér ruhás, kenyeret süt, és nem pék??? -de pék :)
Idegbeteg kismalac felszáll a buszra- jön az ellenör és azt mondja. -Jegyeket bérleteket- mire a malac válaszol - Nem kérek
sk0rp10 2005. április 25. 1294 hozzászólás 265.
a bolondos :debil a maffiozos meg :kira
ComputerSC 2005. április 25. 2786 hozzászólás 82.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#61): :worship A bolondok házában csörög a telefon: - Halló, meg tudná mondani, hogy van-e valaki a 115-ös szobában? - Várjon, megnézem. Fél perc múlva: - Nem, nincs senki. - Hurrá!!! Akkor sikerült megszöknöm. Egy új lelkész annyira lámpalázas volt elsõ szentbeszédekor, hogy alig tudott megszólalni. Második szentbeszédje elõtt felkereste hát a feljebbvalóját, és megkérdezte, hogyan tudná leküzdeni idegességét. Azt a választ kapta, hogy tegyen egy kis vodkát a misekehelybe, és néhány korty után már mindjárt lazábban fogja tudni folytatni. A következõ vasárnap a lelkész gyakorlatba ültette a tanácsot , és úgy érezte, hogy még hatalmas égzengés közepette is tudna beszélni, egyáltalán: pompásan érezte magát. Amikor visszatért a plébániára, talált egy levelet a feljebbvalójától: Kedves Testvérem! 1. Legközelebb kortyokat igyon, és ne döntse le egybõl az egészet! 2. Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe. 3. A misekönyv nem poháralátét. 4. Az oltár terítõjét nem használjuk szalvétának. 5. Tíz parancsolat van, nem 12. 6. 12 tanítvány volt, nem 10. 7. Nem utalunk a keresztre, mint arra a "nagydarab T betûre". 8. Nem konferáljuk be Jézust és tanítványait mint DJ JC-t és bandáját. 9. Dávid Góliátot egy parittyával gyõzte le, és nem "lõtte szitává a rohadt seggét egy Magnum 357-essel". 10. A kígyó tekergett az almafán, nem pedig az "Isten *****". 11. Nem utalunk Júdásra, mint arra a "f*szfej"-re. 12. Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nem a Fater, a Kiscsávó és aKriptaszökevény. 13. Júdás harminc ezüstpénzen adta el Jézust, és nem 2 fillérért, az Olajfák hegyén, és nem a kínai piacon. 14. A prédikáció végén Áment kell mondani, nem pedig azt hogy Proszit. 15. A bûnösök a pokolra mennek nem a büdös p*-ba. Anyaaaaa, ég a karácsonyfa! - kiált Pistike a szobából. - Hányszor mondjam kisfiam, hogy nem ég, hanem világít! - válaszol az anyuka a konyhából. - Anyaaaaaa, mostmár a függöny is világít!! > - Apu! Azt mondják az iskolában, hogy mi maffiózó > család vagyunk. > - Majd bemegyek, és elintézem a dolgot. > - Jó, de úgy csináld, hogy balesetnek tünjön! > > - Géza, baj van a kocsival. Víz került a > karburátorba. > - Ne tréfálj, Irénkém! Hogy került volna víz a > karburátorba. > - Géza, pedig víz van a karburátorban! > - Irénkém, hisz azt sem tudod, mi az a karburátor. Hol > a kocsi? > - Az úszómedencében. > > Pakson az út mellett epret árulnak: > - Jó napot! Mennyi az eper? > - 300. Lékeljem?
The bestest topic killer ever.
Idiotizm 2005. április 25. 121 hozzászólás 2516.
Szõke nõ megy kocsival a mezõ mellet és látja hogy egy másik szõke a mezõ közepén egy csónakban ül és evez.Megáll kiszáll és azt modja: -Bazzeg te mi a f*szt csinálsz abban a csónakba ott bennt,az ilyenek miatt mint te van az a sok szõke nõs vicc,ha tehetném bemenék és jól szájon vágnálak csak NEM TUDOK ÚSZNI.......i
sk0rp10 2005. április 24. 1294 hozzászólás 265.
Azért a viccek topicba is vihetnénk valami igényességet nem kéne a viccek 99.99%- ának cigányosnak meg zsidosnak lenni ~|
reV_snA 2005. április 24. 3524 hozzászólás 52.
Összefoglalhatnád 1 kommentbe a 3 viccet létszi ugy csináld legközelebb!
Zsidó gyerekhez oda megy hitler és azt mondja. Hitler: Akarsz sokáig élni kisfiu Zsidógyerek: igen Hitler: Akkor állj a sor végére