Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

k4z_ianbond 2009. augusztus 22. 1359 hozzászólás 250.
Mikor megy el egy citrom? ???? Ha ott piszkálják ahol nedves:D
Mefi2- 2009. augusztus 22. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10114) huuuu :D ez nagyon csipi.:
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Narancsnor 2009. augusztus 22. 833 hozzászólás 442.
- Az optimisták angolul tanulnak. - A pesszimisták kínaiul. - A realisták lõni.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
chathan 2009. augusztus 21. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Xymoth üzenetére (#10111): :ASDASDSAD nagyon jó:DDDSD
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Xymoth 2009. augusztus 21. 2068 hozzászólás 140.
- Miért boldogok a melegek? - ??? - Mert a szerencse nem mer nekik hátat fordítani.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Retek-Harcos 2009. augusztus 17. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Rosi üzenetére (#10110): ne oltsd már szegényt :D mondjuk jogos ... xD
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Rosi 2009. augusztus 17. 1904 hozzászólás 155.
[u]Válasz Rabbitt üzenetére (#10098):[/u] Elképzeltem, ahogyan majd suliba elõadod ezt a viccet :D -Mi a [b]nagypapa[/b] ellentéte? -?? -Kis tegnap tegnap. Aztán amikor majd néznek rád értetlenül, gondolod magadban, hogy vazze' nekik sincs humorérzékük...
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
SipKa 2009. augusztus 16. 476 hozzászólás 816.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10108): [url=http://www.youtube.com/watch?v=OTvPzJ0Rj4Q]paff :kira[/url]
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Retek-Harcos 2009. augusztus 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10107): paff... :S
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 16. 575 hozzászólás 686.
Szõke nõ a barátjának: -Laci , hogyan nyílik a pénztárgép? -Nyomd meg a C-t. -Laccccí, hogyan nyílik? 2. T_T :hey
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
jiha9 2009. augusztus 16. 837 hozzászólás 440.
Válasz Flooyd üzenetére (#10101): Hmm, na de kafa..
vakok vagytok mind.
toma 2009. augusztus 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#10101): A:DS_:!_ASD:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Turul 2009. augusztus 16. 147 hozzászólás 2176.
Rendõrös viccek: Két rendõr beszélget: - Képzeld, a sógorom meghalt epilepsziában. - És hazahozzátok, vagy ott temetitek el? A vicc elküldése email-ben. A rendõr nõsülni akar, de úgy érzi, nem árt, ha elõtte kicsit jobban kiismeri magát ezekben a dolgokban, ezért beiratkozik egy szextanfolyamra. Eljön a vizsga ideje, és a csinos tanárnõ feladja az elsõ feladatot: - Vetkõztessen le! A rendõr kissé félszegen, de teljesiti a vizsgafeladatot. - Most pedig csókolja meg a melleimet! A rendõr ismét ötösre teljesít. - Most pedig csókolja meg ott, ahol pisilni szoktam! Erre a rendõr elrohan s néhány perc után, amikor visszatér, lihegve kérdezi: - A csempéket is? :D:D
De én akkor is Petiék WC-jét akarom használni...
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 15. 575 hozzászólás 686.
Ausztráliában évrõl-évre rengeteg szokatlan sportversenyt rendeznek. Ezek közül néhány ízelítõül: - Csótány Világbajnokság - Brisbane - csótányfuttató verseny - Sörösdoboz Regatta - Darwin - üres sörösdobozokból hajóépítés xDDDD - Nádi Varangy Verseny - Magnetic Island - béka ugrató verseny - Teve Kupa - Alice Springs - Henley-no-Todd Regatta - Alice Springs - fenék nélküli csónakok építése, és azokkal futóverseny - Asszonycipelõ Bajnokság - Singleton - Disznók Versenye - Melbourne - Meztelen Olimpia - Maslin Beach - kötélhúzás, frizbi-verseny és "A legjobban leégettek" versenye
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Retek-Harcos 2009. augusztus 15. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Flooyd üzenetére (#10101): 5ös lol :DA:S:D:AS:D:
Flooyd 2009. augusztus 15. 6866 hozzászólás 11.
mikor kell megkérni egy nõ kezét? ??? Amikor elfáradt a szája :DS:D:F!
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2009. augusztus 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10095): .________________.
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
chathan 2009. augusztus 15. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Turul üzenetére (#10096): az elsõ jó:D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Rabbitt 2009. augusztus 15. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10095): istenkém:D
Turul 2009. augusztus 15. 147 hozzászólás 2176.
Anyósviccek: Két cimbora beszélget: - Holnap tárgyalásra kell mennem! - Miért? - Az anyósom leesett a tizedikrõl, én meg elkaptam. - De hát ezért dicséret járna, nem pedig bûntetés! - Igen, csak megvártam, amíg pattan egyet. - Tudod, rettenetesen hasonlítasz az anyósomra - mondja Kovács a barátjának - leszámítva persze a bajuszt. - De nekem nincs is bajuszom! - Neked nincs, de az anyósomnak van! Kovács a feleségével sétál. Egyszer csak megszólal: - Vágj boldog és megelégedett képet! - Miért? - Mert ott jön az elsõ anyósom Utolsó nemolyan jó szerintem :).
Retek-Harcos 2009. augusztus 15. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10095): Hát õõõ .... :S :D
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 15. 575 hozzászólás 686.
-Mi a nagymama ellentéte? -?? -Kis tegnap tegnap. T_T T_T :O
Retek-Harcos 2009. augusztus 14. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mefi- üzenetére (#10087): utolsó tipikus :D
chathan 2009. augusztus 14. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Mefi- üzenetére (#10086): neeeeeeeeeeee:DDDDASDAS az utolsó nagyon adja:DDDDD
igz 2009. augusztus 14. 737 hozzászólás 517.
Témaindító hozzászólás: Sziasztok! Kérdésem a következõ az érdekelne hogy lehet msn jelszót feltörni vagyis hogyan tudok egy msn email cím által kinyomozni a jelszót! Utána néztem a google oldalon is hogy milyen témák vannak errõl õszintén semmi érdekes dolgot nem találtam errõl hogy hogyan törhetõ fel másnak a msn jelszavát minden hol csak duma és duma senki se tudott valami jó választ adni erre a kérdésre! ami azt illeti hogy inkább msn hack progik érdekelnének amik fel tudják törni a msn jelszókat! Ha tudtok ilyen.. SayntOne válasza saimon (16:06) hozzászólásáraelõzmény | privát | 2009.07.11. 21:47 | Na figyelj ide cupido, én elmondom hogyan lehet msn hackerkedni! Menj be a helyi patikába vagy kórházba onnan kapsz Noise Human Wga-t, ami elektromos impulzusokkal képes irányítani az emberi elmét. Ekkor már csak egy adóvevõre lesz szükséged (csord le a szomszéd paraboláját), amit rákapcsolsz.Ha ez megvan: beállítások-->célszemély (itt kiválasztod kit akarsz manipulálni) ha van kishúgod õ pont jó lesz(a listában a szomszéd macskája alatt találod). Mostmárcsak aprósüteménnyel oda kell csalni a célszemélyt az adóvevõ hatósugarába, de nagyon vigyázz rá hogy biztos rajtad legyen a CAFSZANHW (celofán alapanyagú fejre szerelhetõ anti noise human wga). Leokézod és a kishúgod fél órán belül megszerzi neked a kívánt infókat. Aztán a Wga magától kikapcsol. A célszemély persze semmire sem emlékszik majd, így anyu sem szerez tudomást a turpisságról. Remélem segíthettem blabla válasza saimon (16:06) hozzászólásáraelõzmény | privát | 2009.07.11. 16:35 | Erre van egy nagyon egyszerü módszer. Beülsz kettöjük közé, eltakarod a szemed, ilyenkor õk sem látnak téged igy ki tudod õket hallgatni. Rég nem próbáltam de gyermekkoromban még müködött. XDDDD
Az élet 4 nagy igazsága 1) Nem tudod elérni az összes fogadat a nyelveddel. 2) Az összes idióta megpróbálja miután elolvasta az elsõt. 3) Az elsõ igazság hazugság. 4) Vigyorogj most mert idióta va
Spell_Breaker_ 2009. augusztus 13. 575 hozzászólás 686.
[quote=Mefi- írta(#10087)] Nyuszika sétál az erdõben és talál egy pisztolyt. Elmegy a medve házához és azt mondja: - Gyere, medve! PUFF, lõ egyet. - Van egy pisztolyom! Puff, lõ még egyet. - Rászartam a küszöbödre! Puff, lõ még egyet. - Gyere ki, edd meg! Katt, katt. - Vagy megegyem én?[/quote] :DDDDDDDD
Scarface 2009. augusztus 13. 657 hozzászólás 567.
X üzenete: *képzeld el *papám mondja *jön az sms *h *"megérkezett a mennyei profécia" *majdnem visszaírt h kurva anyádat azt *de meglátta h *h a városi könyvtár a feladó:D *és nagymuter rendelte ezt a könyvet:D:D Y üzenete: *xD Tomi: Tegnap le emosozott egyik haverom csapattársa, bevolt baszva azt nem látott kettõig. Elment rám néz haverom, ugye nem sértõdtél meg h leemosozott, csak bevan rugva. Hát mondom te hülye vagy 20évem alatt elsõnek néztek trendinek :D:D : . : üzenete: *tegnap csináltam öcsémnek vacsorát mára már hányt szarul van minden *:D *imádom magamLL 8. utas a benzinkutas üzenete: *:AD:AS:DA:D:X:D És akkor egy uccsót ezektõl az emböröktõl. bedemarton: Tovább büntetek: nem elég, hogy a Twitterre is küldöm (sõt: spamolom) EPIC módon a Tumblr-posztjaimat, de most bekapcsoltam Facebookban a Twitter appot cvikli: Gátlástalan flooooooood. bedemarton: Már le is hide-oltalak! cvikli: Rábasztál, mert még nem írtam alá a szabadságodat :DDDDD
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Fire_Shaman 2009. augusztus 13. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Mefi- üzenetére (#10087): jók ezek :D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
SipKa 2009. augusztus 12. 476 hozzászólás 816.
Válasz Mefi- üzenetére (#10087): :kira :noo
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Mefi2- 2009. augusztus 12. 1327 hozzászólás 261.
Napi fárasztó adag... Egy kisgyerek kiabál a templom elõtt a galamboknak: - Húzzatok a picsába! A kurva anyátokat szarjátok össze, tûnjetek a picsába! Meghallja a pap, keresztet vet, kimegy, csóválja a fejét a mocskosszájú kisgyerek tevékenysége láttán, majd odamegy hozzá: - Fiam, ne káromkodj, ne szidd Isten teremtményeit. Elég, ha simán annyit mondasz, hogy HESS!, és eltûnnek a picsába. A férj és feleség a karácsonyi halvacsoránál beszélgetnek: - Emlékszel, édesem? - kérdi a feleség - Tavasszal, amikor elmentél a Balatonra pecázni és fogtál két fogast? - Persze, aranyom, emlékszem. - Képzeld, drágám, az egyik épp ma telefonált, hogy fiad született.(ez szerintem szar) Villamoson: - Néni, le akar ülni? - Igen. - És hová? - Mi az a két dolog a levegõben, amitõl terhes lehet a nõ? - A lábai. Mi történik akkor, ha a négert keresztezzük a polippal? - Azt én sem tudom, de kurva gyorsan fogja szedni a gyapotot.(juuuuj) A 3 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét: - Anyu, ez az agyam? - Még nem, fiam... Ül a koldus az aluljáróban, szegénynek hiányzik mind a két lába. Odamegy hozzá egy ember, bedob egy ezrest a kalapjába és mondja: - Tessék, itt egy ezres, vegyél rajta új cipõt! A koldus egészen elkeseredik, elkezd sírni, hogy lehet ilyen valaki, hogy mondhatnak neki ilyet. Olyan keservesen sír, hogy odamegy hozzá egy rendõr: - Mi a bajod te koldus, miért sírsz? - Ne is mondja biztos úr! Látja nincs lábam, erre idejön az elõbb egy ember, ad egy ezrest és azt mondja, vegyek rajta új cipõt! Hát milyen ember az ilyen? - Miért nem rúgtad seggbe? - kérdi a rendõr. A koldus egészen kiborul, olyannyira, hogy beviszik az idegosztályra. Megkérdezi tõle az orvos, mitõl keseredett el ennyire. - Képzelje doktor úr, nincs lábam, koldulok az aluljáróban, odajön egy ember ad egy ezrest, hogy vegyek rajta új cipõt. Elkezdek sírni, odajön a rendõr, megkérdezi, miért nem rúgtam seggbe! Hát én teljesen elkeseredtem, hogy lehetnek ilyenek! - Nyugalom, nyugalom - mondja az orvos - majd mi itt talpra állítjuk! (ez nekem nagyon adja XD) Nyuszika sétál az erdõben és talál egy pisztolyt. Elmegy a medve házához és azt mondja: - Gyere, medve! PUFF, lõ egyet. - Van egy pisztolyom! Puff, lõ még egyet. - Rászartam a küszöbödre! Puff, lõ még egyet. - Gyere ki, edd meg! Katt, katt. - Vagy megegyem én?
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Retek-Harcos 2009. augusztus 10. 4667 hozzászólás 24.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10085): nem vagy te egy kicsit, kabbe a faszomat? :D
iNSeCt_CorpSe 2009. augusztus 10. 172 hozzászólás 1936.
[19:18:09] jaes [19:18:12] alegroszabb [19:18:18] a sajat szulinapomon [19:18:24] a sajat agyamban [19:18:33] DUGTAK ES NEM EN VOLTAM!!! [19:18:36] ): [19:18:46] <[«•OP•»]Katkaa> ez ciki [19:18:48] hat.elet.az.ilyen.kerdem.en? [19:19:18] <[.BOT]pókasszony> :D [19:19:34] <[.BOT]pókasszony> há mé nem száltáá be harmadiknak ,.heeee? [19:19:55] mer anyam meg apam voltak azok...
Márk üzenete: ezt figy ezen besírsz megtörtént eset barcson van egy család és nekik van egy kutyájuk a kutyának már nagy volt a szõre és le akarták vágni, de a kutya nem hagyja magát és gondolták kihívják az orvost h altassa el és akkor le tudják vágni a szõrét kijön az orvos, elaltatja, levágják a kutya szõrét. eddig oké minden de látják h a kutya csak csak nem kel fõl gondolják fõlhívják az orvost és megkérdezik h mi van a kutyával mondják az orvosnak h nem kel fõl a kutya erre az orvos Márk üzenete: az bebaszna mert elaltattam : DDDDD .Livi üzenete: OMG!!!!!!!!!!!XD
ForgoT10 2009. augusztus 7. 110 hozzászólás 2677.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10081): Bash.hu
Turul 2009. augusztus 6. 147 hozzászólás 2176.
Válasz Locust üzenetére (#10075): LoL állj vagy lövökXD. :kira
Retek-Harcos 2009. augusztus 5. 4667 hozzászólás 24.
Válasz toma üzenetére (#10078): lol ez honnan? :D Válasz toma üzenetére (#10072): én ezt másképp hallottam,de a léynegen nem változtat :kira
toma 2009. augusztus 5. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#10079): egész este a klasszikusokból szemezgettem, ace venturával startoltam, idáig jutottam :D
Spelp 2009. augusztus 5. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10078): Hatalmas igen:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2009. augusztus 5. 4782 hozzászólás 22.
20:04 -!- Spaceboy [~c6749031@huwico.hu] has joined #huwico 20:04 < ircnet_gw> Hex2IP: c6749031 --> 198.116.144.49 --> nasans3.nasa.gov. 20:04 < Spaceboy> hi 20:05 < Spaceboy> is this the channel of hungarian wireless community? 20:05 < Z0l> yes 20:06 < szaboat> hi 20:07 < Spaceboy> i'm working at NASA, one of our sattelites picked up a transmission originated from Budapest, HUNGARY 20:07 < vili> :D 20:08 < Z0l> :) 20:08 < vili> our goal is world domination 20:08 < Spaceboy> if that is the case, i have to report this to international authorities 20:09 < Spaceboy> and by the way, your message 'Niggerek vagytok mind' never reach mars i'm sorry 20:09 < mosquito> :) 20:09 < szaboat> :D 20:09 < Z0l> :DDD 20:10 < vili> :D : D
Locust 2009. augusztus 4. 2397 hozzászólás 107.
Rendszerüzenet egy számítógépen: "A billentyûzet használatához adja meg a jelszót!" D_:ASD_ ______________________ Miután shanur közölte hogy létezik egy balkezes rasszizmus, erre csak ennyit lehetett mondani: "szavazz a jobbik-ra!" A:_D:A_SD
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
chathan 2009. augusztus 4. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Locust üzenetére (#10074): ?:ASDAS A 2. nagyon jó:D
Locust 2009. augusztus 4. 2397 hozzászólás 107.
- Az okos rendõr, a buta rendõr és hófehérke mennek az utcán és találnak egy ötszázast, melyik veszi fel és miért? - ?? - A buta rendõr. - ?? ?? - mert a másik kettõ csak a mesékben létezik... ______________________________________ A rendõr megnõsül. Eljön a nászéjszaka, és az ifjú férj bevonul a fürdõszobába. A feleség csak várja, de nem akar jönni. Benéz az asszony a fürdõszobába. Férje ott áll a tükör elõtt, egyik kezében a pisztolya, amit ráfog a saját szerszámára és azt ismételgeti: - Állj vagy lövök!
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
toma 2009. augusztus 4. 4782 hozzászólás 22.
t?ma üzenete: nem fogod kitalálni mi lesz a holnapi melónk ._. xyz üzenete: no, a péniszetekkel halakat fogtok a vértóban? t?ma üzenete: :D ugyankérlek, 2000 db sebtapaszra kell matricát ragasztani ;D xyz üzenete: isten hozott a csicskamunka világában t?ma üzenete: hádde ez azért a legalja :D xyz üzenete: nem. ez nem holnap le kell vágnom az egyik törökmunkás 80 éves apjának a körmét a jobb kezérõl ez a durva nem a ragtapasz t?ma üzenete: mi a fasz O_O ez igy hogy, nálam most leakadt az ékszíj xyz üzenete: hát mindenkinél az irodában, holnap elküldöm a faszba. le kell ugrom a boltba nemsokárra re mindkét részrõl éljen a témába vágó szakmai gyakorlat :kira
Válasz Rosi üzenetére (#10069): oks így érthetõ, nem tudtam hogy a shoots az hajtásokat jelent, a leaves meg nem esett le így, bár sejtettem hoyg ilyesmi lesz. THX :kira
toma 2009. augusztus 3. 4782 hozzászólás 22.
-kohn bacsi, van maguknal antiszemitizmus? -nincs, de igeny van ra lol.
Retek-Harcos 2009. augusztus 1. 4667 hozzászólás 24.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10067): kétszer olvastam el mire leesett :D gg
Rosi 2009. augusztus 1. 1904 hozzászólás 155.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#10068): [u]Eats shoots and leaves[/u] 1.) eszik lövöldözik távozik 2.) növényi hajtásokkal (=shoots) és levelekkel(=leaves) táplálkozik (=eats) (A vicc a szavak többértelmûségén alapul.)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
pisko 2009. augusztus 1. 1369 hozzászólás 246.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10067): :D:D
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10066): Ennek egy szóvicc lenne a végén a poén avagy az hogy a szótárban ( ahol egyébként magyarázat nem szokott lenni az adott dologról csak az idegen neve ált.) ott van hogy a panda ezt szokta csinálni és hahahaha?
A panda walks into a bar, sits down and orders a sandwich. He eats, pulls out a gun and shoots the waiter dead. As the panda stands up to go, the bartender shouts, "Hey! Where are you going? You just shot my waiter and you didn't pay for the food." The panda yells back, "Hey, man, I'm a panda. Look it up!" The bartender opens his dictionary to panda: "A tree-climbing mammal of Asian origin, characterized by distinct black and white coloring. Eats shoots and leaves."