Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Válasz Saturas üzenetére (#10063): nemár ... ááááá :D Válasz JoonusMortum üzenetére (#10065): igen azokat én is szeressük :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10061): Ez a tipikus esete annak ahogy a régi poént plusz csavarral látják el. Nekem tetszett :kira
Fire_Shaman 2009. július 30. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Saturas üzenetére (#10063): :D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Saturas 2009. július 30. 717 hozzászólás 531.
A cigánynak sorozásra kell mennie, de az elõzõ éjszaka jól kiszórakozza magát a feleségével. Az asszony csakugyan elemében van, és össze-vissza harapdálja férje hímtagját. Másnap a sorozó bizottság elõtt a cigány meztelenre vetkõzik, az orvosok észreveszik a sebeket, és így szólnak: - Bevegyük? Ne vegyük? A cigány hallgatja egy darabig, majd megszólal: - Ha lehet, csak óvatosan, mert még nagyon fáj! :DAS+F?a
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10061): Aucs...ut közben enm akart leesni mi lesz a végén belõle,nem erre számítottam :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Narancsnor 2009. július 29. 833 hozzászólás 442.
Egy ír, egy olasz és egy lengyel ülnek a bárban, valahol New Yorkban. Állati jól érzik magukat és egyetértenek, hogy ez egy nagyon frankó bár. Aztán az ír azt mondja: - Ja, ez egy tényleg frankó bár, de ahol én születtem, Dublinban, van egy ennél sokkal jobb. MacDougal a bár neve, és ott rendelsz egy piát, aztán még egyet, akkor MacDougal személyesen kihoz egyet ingyen. A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet. Utána az olasz kezdi mondani: - Viszont ahol én születtem, Pármában, ott van egy annál is jobb kocsma: a Vinny kocsmája. Ott, ha iszol egy piát, Vinny hoz egyet ingyen. Veszel még egyet, Vinni hozza a következõt ingyen. A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet. Végül a lengyel jut szóhoz: - Azt gondoljátok, hogy annál jobb hely nincs? Ahonnan én származom, ott van egy hely, úgy hívják, Warshowski. Na, ott ha bemész, akkor rögton fizetnek neked egy piát. Aztán ha megittad, akkor még egyet. Utána fizetnek egy harmadikat is, majd hátravisznek egy kis szobába, ahol egy állati nagyot szeretkezhetsz. - Ezt már nevezem! - mondja a másik kettõ. - Az tényleg egy fantasztikus jó hely lehet. - De mondd csak - kérdi az ír -, ez valóban megtörtént így veled? Mire a lengyel: - Hát velem nem, de a húgommal igen.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Mefi2- 2009. július 26. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#10054): Nem értem minek kell baszogatni csóri csigát...
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Válasz Pr0-peller üzenetére (#10054): lol ez tré :D
[url=http://unciklopedia.org/wiki/Egyetemista-hat%C3%A1roz%C3%B3]Egyetemista-határozó[/url] remélem van, aki magára/társaira ismer .D:D:D: hf
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz Pr0-peller üzenetére (#10054): neked sikerült? :Dd :o Válasz Fire_Shaman üzenetére (#10055): sztem unciklopédia
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
jiha9 2009. július 25. 837 hozzászólás 440.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#10054): :DASD:D:D
vakok vagytok mind.
Fire_Shaman 2009. július 25. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#10054): ez így mi?
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Pr0-peller 2009. július 25. 1172 hozzászólás 300.
Csiga kicsalása :)) A csiga alapjába véve félõs állat. Ha közelítünk hozzá, bemenekül háza biztos rejtekébe. Csak az óvodások próbálkoznak olyan kezdetleges sámáni eredetû énekekkel, mint a “Csiga-biga gyere ki …” kezdetû. A csigát ez a mûvészet nem hatja meg. Mivel lehetne azonban mégis elõcsalni? Álljunk lesben a csigaház ajtaja elõtt. Lehetõleg ne csapjunk zajt, és ne takarjuk el a napot. Ha elég türelmesek vagyunk, a csiga ki fogja dugni a szemeit (azokat a hosszú kocsányokat a fején). Ezután egy nehéz mûvelet következik. Villámgyorsnak kell lennünk! A gondosan elõkészített kombinált fogóval kapjuk el az egyik szemét! Ha nem fogjuk elég szorosan, kicsúszhat, és akkor biztosan nem jön elõ legalább egy fél napig. De ha jól megfogtuk, lassan húzva a házával ellentétes irányba, fokozatosan elõtûnik a csiga teste. Vagy elszakad a szeme. Ez esetben kérjünk tõle bocsánatot, és keress egy másik csigát. De ha elég izmos szemu példányt fogtunk, akkor ilyen problémáink nem lesznek. Arra is vigyázzunk, nehogy túlhúzzuk! Már sokan jártak így, ennek bizonyítékait bárhol megtalálhatjuk: üres csigaházak, meztelencsigák. Ha minden rendben halad, akkor szemtõl szemben fogjuk találni magunkat a csigával! :ASDAÉ':?W?S
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Rosi üzenetére (#10052): na igen :D
Rosi 2009. július 24. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10036): Válasz Flooyd üzenetére (#10037): Válasz eX üzenetére (#10038): Az a vicc a Gran Torino címû filmeben volt, mondanom sem kell, hogy Clint Eastwood-tól jobban hangzott :D Persze cigány nélkül.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Narancsnor 2009. július 23. 833 hozzászólás 442.
- Hogy szólítod az olyan nõt, akinek egy csöpp melle sincs? - Sehogy.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Válasz Saturas üzenetére (#10048): hát jobb,de még csiszolj rajta :P
Válasz Saturas üzenetére (#10047): :) ez már sokkal jobb :kira
Saturas 2009. július 21. 717 hozzászólás 531.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10044): Válasz JoonusMortum üzenetére (#10045): ehh, válogatósak... Egy nõ elmegy a farkaskutyájával az állatorvoshoz, mert a kutya éjjelente irgalmatlanul horkol. Mondja az orvos: "Kedves asszonyom, kössön a kutya farkára néhány babérlevelet, és nem horkol többet!" A nõ, bár nem hiszi, mégis kipróbálja a tanácsolt módszert, és íme, a kutya az éjszakát horkolás nélkül átalussza. Elmeséli a barátnõjének, aki magában azt gondolja: ha a kutyánál ez bevált, kipróbálja a férjénél is. Így is lesz a következõ este. Reggel a férj bemegy a fürdõszobába, bepillant a tükörbe és megijed. Azonnal felhívja a barátját: "Te, Karcsi, tegnap este bowlingozni voltunk, és kicsit bebasztunk, ugye?" "Igen." "Utána meg elmentünk egy bordélyba, igaz?" "Igaz." "Mondd, emlékszel te ott valamiféle díjkiosztásra?"
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz paradoX üzenetére (#10046): :DDDD Kis bátorítás sose árt :D
paradoX 2009. július 21. 4067 hozzászólás 37.
Tábla az alaszkai nemzeti park bejáratánál: "Minden látogatónak kötelezõ kis csengettyûket magán hordania, hogy a medvéket elijessze. Ezen kívül ajánlatos a medve ürülékeket figyelni, hogy jár-e grizzli a környéken. A grizzli ürüléket könnyû a többitõl megkülönböztetni, mert kis csengettyûk vannak benne."
MinD You!
Válasz Saturas üzenetére (#10042): ez tényleg nem jó... :confused
Válasz Saturas üzenetére (#10043): ehh ... tt
Saturas 2009. július 21. 717 hozzászólás 531.
Egy 65 év körüli párocska beállít a szexológushoz. Kérdi a doktor, hogy mirõl van szó. - Doktor úr, végignézné a szexünket? A doktor csodálkozik, de rámondja, hogy OK. Végig is nézi, és mondja, hogy nincs itt semmi probléma, majd elkér tõlük 50 dollárt a vizitért. Ez így megy hosszú heteken át. A pár újabb és újabb vizitet kér, semmi probléma a szexszel, fizetnek a doktornak, és távoznak. Végül a doktor megkérdi, hogy mit is akarnak ebbõl kihozni. - Nézze, doktor úr, nem akarunk semmi különöset, de hát a barátnõm férjnél van, így nem mehetünk az õ házába. A feleségem miatt ugyancsak nem mehetünk az én házamba. A Holiday Inn az 90, a Hilton 108, Embassy Suites meg 147 dollár. Mi itt fizetünk 50 dollárt, amibõl aztán a nyugdíjbiztosító 43-at visszafizet. :O
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10033): Próbáltál már szeretkezni szkafanderben? Na azt majd áruld el :D
fACE 2009. július 20. 2846 hozzászólás 76.
Válasz toma üzenetére (#10040): LOOOOOOOL :DDDDD xD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
toma 2009. július 20. 4782 hozzászólás 22.
Válság van: "Lázas búvár merülõforralóként munkát vállal!" :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz eX üzenetére (#10038): ez a ctrl c ctrl v már csak ilyen..
eX 2009. július 20. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10036): nem gondoltam volna h túlszárnyalod a denemájasat viccedet
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Flooyd 2009. július 20. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10036): legalább úgy írnál, h érteni lehetne ß)
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Egy néger, egy zsidó, egy cigány, megy egy mexikó bemennek a bárba. Mire a csapos: Na tünjetek innen a picsába! :D
!
Xymoth 2009. július 20. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10033): ne erõltesd már nagyon gyengék a válaszaid :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10030): én terran vagyok ! és a szkafander fasznyi mozgást se enged :ehh
pisko 2009. július 20. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Xymoth üzenetére (#10031): :D:D
Xymoth 2009. július 20. 2068 hozzászólás 140.
Ma bal lábbal keltem fel. Felvettem az ingem, leszakadt egy gomb. Megemeltem a táskámat és leszakadt a füle. Már félek kimenni vizelni... :D
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10029): de csak mert human vagy :D
Válasz Scarface üzenetére (#10028): igen , aki már öregszik, nekem a hajolgatás se megy már.... :DD
Scarface 2009. július 19. 657 hozzászólás 567.
Válasz Xymoth üzenetére (#10027): Röhögnék, ha nem lenne annyira rohadt ismerõs a helyzet.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Xymoth 2009. július 19. 2068 hozzászólás 140.
Minden tennivalómat le szoktam írni egy-egy cédulára. Így ahelyett, hogy órákig töprengenék, hogy mit kell tennem, órákig töröm a fejem, hogy hol vannak a cetlik.
toma 2009. július 19. 4782 hozzászólás 22.
Szolnoki rendõrlány a Tényekben: "Az illegális fekvõrendõröket ASZTFALBÓL építették." ezt nem vette fel vki véletlenül? vagy egyáltalán tényleg így volt? :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Xymoth 2009. július 14. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Saturas üzenetére (#10024): szar :(
Saturas 2009. július 14. 717 hozzászólás 531.
Michael Jackson a pop cor'n ázatlan királya
Rosi 2009. július 14. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Spelp üzenetére (#10014): Válasz eX üzenetére (#10022): A Földön csak egy embert ismerek, aki ilyen szinten képes elb.szni egy viccet... ...azért Nyuszóból nem néztem ki, hogy álnevezzen :D:D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
eX 2009. július 14. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Spelp üzenetére (#10014): és kajak beírta h denemájasat:DDDDDDD hát nálam is lefõtt a kávé:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
eX 2009. július 14. 4277 hozzászólás 32.
Válasz pisko üzenetére (#9998): nem úgy értettem a többi csillagot mintha a vénusz meg a mars is azok lennének my bad
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
paradoX 2009. július 13. 4067 hozzászólás 37.
lol tékeltem és észre sem vettem :D nem baj enyém lett 10.000. gg
MinD You!
Spelp 2009. július 13. 14691 hozzászólás 1.
[quote=paradoX írta(#10000)][url=http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-Kqtlr0&eurl=http%3A%2F%2Fwww.sg.hu%2Flistazas.php3%3Fid%3D1019331381&feature=player_embedded]Esküvõ, elsõ tánc[/url] a mennyaszzony és férj között :D ötlet 5ös :D kivitelézés siratós :D:DAS:[/quote] adja, sry takeért:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
LycO 2009. július 13. 312 hozzászólás 1213.
Válasz paradoX üzenetére (#10000): Ez hatalmasjó :D
Még jó hogy borabb!!
Spelp 2009. július 13. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10016): A másolt paradicsomokat nem tudom elfogadni sajnálom.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.