Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

toma 2009. július 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#10014): amúgy van otthon hûtõtök?
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Flooyd 2009. július 13. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10011): np, repült az 1es :( :D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Spelp 2009. július 13. 14691 hozzászólás 1.
[quote=Spell_Breaker_ írta(#10010)]- Kisfiam, menj el a boltba, hozzál hurkát! De ne májasat! - Na de milyen állat az a denemáj?[/quote] Méltó párja a sósavas viccmesélésnek:) /deneveréset talán/
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10009): 2.at nem ismertem, a többi kicsit öreg :dread de szegény malkac ráfázott az tuti :)
SipKa 2009. július 12. 476 hozzászólás 817.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10010): utso:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Narancsnor 2009. július 12. 833 hozzászólás 442.
Válasz Flooyd üzenetére (#10009): bocsi :(
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Pista elmegy egy barátjához vendégségbe. Belép az ajtón, és egybõl belerúg egy nagyot a vendéglátója kutyájába. A barátja elámul: - Magadnál vagy? - Nem. Nálatok. A farmon megbetegszik egy ló. Az állatorvos azt mondja a parasztnak: - Beadtam neki egy gyógyszert, de ha 3 nap múlva sem gyógyul meg, akkor agyon kell lõni. A disznó, aki mindent hallott, mondja a lónak: - Kelj fel! De a ló túl elcsigázott ehhez. Második nap a disznó újra azt mondja: - Kelj fel gyorsan! Baj lesz! De a ló még mindig túl fáradtnak érzi magát. Harmadik nap a disznó megint azt mondja: - Kelj fel, mert ha nem, agyon fognak lõni! Végre egy utolsó erõfeszítéssel a ló föláll. A paraszt látja és örömmel mondja a családnak: - Ezt megünnepeljük! levágjuk a disznót! Megy az úton a hegedû és a tok. Köszön a tok: -Szevasz hegedû! -Szevasztok! - Kisfiam, menj el a boltba, hozzál hurkát! De ne májasat! - Na de milyen állat az a denemáj? - Mit mondd Batman Robinnak, mielõtt beszállnak a batmobilba? - ??? - Gyere Robin, szálljunk be a batmobilba! neszeeee :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Flooyd 2009. július 12. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Narancsnor üzenetére (#10008): ez fos
Narancsnor 2009. július 11. 833 hozzászólás 442.
Az amcsik és az oroszok közösen szállnak le a Holdra. Az amerikai elsõ nap jelenti: - Houston, gond van. Iván elkezdte átfesteni vörösre a Holdat. - Semmi gond fiam, te csak folytasd a kísérleteket. Másnap: - Houston, Iván már a felét befestette vörösre... - Semmi gond fiam, te csak folytasd a kísérleteket. Harmadnap: - Iván most már teljesen befestette. - Rendben van, akkor te elkezdheted festeni az Always Coca Cola-t...
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
jiha9 2009. július 10. 837 hozzászólás 440.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#10003): tese voltál már szomajs mi? :kira :D
vakok vagytok mind.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#10003): vagy esetleg lehet ez is: 10. Mi a különbség a krokodil? -Minél zöldebb, annál úszik. :D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz toma üzenetére (#10001): 18. Janinak 10 sütije van. Négyen jönnek vendégségbe. Józsi erõsebb, mint Csaba, János gyorsabban fut, mint Géza, viszont Janinak kék szeme van, és csak Peti szemüveges. Hány süti jut Gézának? adta _A:S?DA_S:D?A_S:D? 5ös
toma 2009. július 9. 4782 hozzászólás 22.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#10003): :D:D:D:D::D:D:DDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz toma üzenetére (#10000): úúúú úúú úúú a 10. kérdésre tudom a választ tanárbácsi!!!!! Én én én !! 10. Mi a különbség a krokodil? hogy hosszabb mint zöld!!!
Flooyd 2009. július 9. 6866 hozzászólás 11.
Válasz toma üzenetére (#10001): :DDD
IQ TESZT! 1. Ön a. igen b. nem 2. Szereti -e hogyha ... ? a. nem b. igen c. nemigen 3. Biztos-e benne, hogy? a. hogy? b. hogy mi? c. Hogyne 4. Ez az utolsó kérdés? a. igen b. nem c. a helyes válasz a 'b' 5. Ha öt tehén fél óra alatt 57621 füvet harap le, akkor 57621 füvet öt tehén hány fél óra alatt harap le? a. egy b. nem egy c. hülye vagyok, nem tudom 6. A macska legfõbb ismérve: a. van b. mindig lábbal lefelé áll c. hét élete van. Mégis megbotlik 8. Melyik a kakukktojás? a. tyúktojás b. Kinder tojás c. Tükörtojás d. Kakukktojás e. Datolyás 9. Benjamin lükébb, mint Zakariás. Zakariás éppoly gyagya, mint Teofil. Zénó tök zokni Taksonyhoz képest. Taksony totál hülye. Teofil és Zénó együtt dilisebb, mint Zakariás. Viszont Benjámin egyedül is hót dinka. Ki a legagyalágyultabb a társaságban? 10. Mi a különbség a krokodil? 11. Melyik értelmes üzbég szót lehet kirakni az alábbi betûkbõl? ÜÚCIJÖCUXZ 12. Egészítse ki: A spenót az a bokszkesztyû számára, mint a tintahal a ... számára. 13. Karikázza be az x-et! X 14. Most ikszelje be a karikát! O 15. Mi az a REM fázis? 16. Akar-e belöle? 17. És ha nem, hányat nem? 18. Janinak 10 sütije van. Négyen jönnek vendégségbe. Józsi erõsebb, mint Csaba, János gyorsabban fut, mint Géza, viszont Janinak kék szeme van, és csak Peti szemüveges. Hány süti jut Gézának? 19. Honnan korlátos a banán görbületi jellege? a. felülrõl b. alulról c. görbül a banán? 20. Szereti-e Janó Évát, mint kacsa a nokedlit? a. jobban b. csakúgy, mint c. hátha nem is 21. Vegyen elõ zsírkrétát és itatóspapírt! 22. Elteheti. 23. Saját értékelése szerint milyen az ÍKÚJA? a. jó b. kiváló c. hál'istennek negatív!
paradoX 2009. július 9. 4067 hozzászólás 37.
TAKE!
MinD You!
Válasz pisko üzenetére (#9998): a vénusz nem azért ,,világít'' elsösorban mert nagy, hanem mert a légköre olyan gázokat tartalmaz , amelyek eléggé erösen verik vissza a napfényt.
pisko 2009. július 9. 1369 hozzászólás 246.
Válasz eX üzenetére (#9997): a Nap a csillag, Mars Vénusz stb csak bolygó.. amúgy a Marsot tényleg lehet látni szabad szemmel? csak a Vénuszról tudtam ( "esthajnalcsillag" ), de azt is csak azért, mert elég nagy (legalábbis a Merkúrhoz mérve) meg viszonylag közel van hozzánk és a Nap is eléggé megvilágítja.. vagy csak a körvonala látszódik, ahogy a Nap fényében egy sötét pont elbújik? szerk. szmájli alakult oda ahova nem akartam.
eX 2009. július 9. 4277 hozzászólás 32.
a marsot meg a vénuszt mindig lehet szabadszemmel látni, egy gagyibb távcsövel már gömbölyünek látszanak nem úgy mint a többi csillag
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Kurel üzenetére (#9994): ez arra vonatkozik h a mars olyan közel lesz a földhöz h akkorának fog látszani mint a hold? ez egy elbaszott nagy hoax, 2003ban volt ilyen azóta évrõl évre elõkerül, gyász h mindenhol ezt spamolja a sok buta :| ma csak kb nyócvanszor rakták fel nálam wiw üzifalra~
Spelp 2009. július 9. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Kurel üzenetére (#9994): ááá bazmeg és pont nem leszek bárhol:(
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Kurel 2009. július 9. 1058 hozzászólás 332.
Augusztus 19-én éjfélkor bárhol vagy, igyál meg hat sört, kilenc fröccsöt, fél liter vodkanarancsot és nyolc feles tequilát, majd nézz föl az égre. Két holdat fogsz látni, esetleg hármat, valamint a vodka minõségétõl függõen a Napot, a Marsot a Vénuszt, az ufókat és Buddhát egy unikornist
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
paradoX 2009. július 9. 4067 hozzászólás 37.
[quote=JoonusMortum írta(#9990)]Ma hazjött melóbol a haversrác - Miért nem tud Stevie Wonder olvasni? - ??? - Mert néger!! [/quote] nálam lefõtt a kávée :D:A:SD:SAD:SDA:SDA:D:D:D::D:D:D:DA:DS:
MinD You!
Egy angol család száll meg egy budapesti hotelben, a 222-es szobában. A férj telefonon rendel két rumot: - Two rums to room two two two. A recepciós (szõke) hölgy: - Taram taram tam tam tam ... anyáddal szórakozzál! :DDD A szöszi és a barna autóznak. Benzin nélkül maradnak és a kocsi leáll. - Miért álltunk le? - kérdezi a szöszi. - Benzin nélkül maradtunk - feleli a barna. - Jajj, de okos vagy! Én tovább vezettem volna. :D
Válasz toma üzenetére (#9987): nee neeee xD ez most kiutott egy idore :DA:S::AS:D:D:DDDD
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Ma hazjött melóbol a haversrác Az este termése: - Miért nem tud Stevie Wonder olvasni? - ??? - Mert néger!! - Mit mond Steve Wonder a koncerten? - ??? - Nem látom kezeket. Egy interjún megkérdezték az öreg Stevet hogy mit tart a legnagyobb szerencsétlenségnek az életében. - Az életem tökéletes. Igaz hogy vaknak születtem, de legalább nem vagyok néger! X:D:DDD:D:D:DD:D:D: én elborultam ezeken XD
Az öreg zsidó fia odalép az apjához, és így szól: - Jó hírem van, megházasodom. Az apja erre így felel: - Na, ennek örülök, de holnap akkor hozd el a jegyesedet bemutatni! Másnap a fiú odaállít az apjához egy magához hasonló fiatalemberrel az oldalán. - Õ lenne az, Béla. Az öreg erre csak ennyit mond: - Béla?! Hát nem egy tipikus zsidó név. OWNEDDD+++!Q+"+!+"! neee _A:SDA:S_?DAS:D_AS?DA_S?:D
Válasz toma üzenetére (#9987): 5ös :_ASD_:?ASD
toma 2009. július 8. 4782 hozzászólás 22.
"Szokták mondani, hogy háromfajta csaj létezik. A facér... a nagyon facér... és aki meghal egy facéért." : DD
Válasz toma üzenetére (#9985): ez dekomoly :D:D még nem is láttam, pedig ez a CN-õrület már lecsengett nyócvan éve :D
igotbigbootybitches
toma 2009. július 7. 4782 hozzászólás 22.
guglikeresõbe vágjátok be h "Find chuck Norris" de keresés helyett a jó napom van ikonra menjen a katt : D
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9979): Nem mindegyik ütõs de vagy3 dbon megborultam :D :kira megy az ötös
Flooyd 2009. július 7. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9981): második hatalmas :D
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9981): takarodj :ASD:AS:DAS
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
A nõk tudják, mit akarnak. De nem mindig tudják, mikor akarják. - A múlt éjjel megint szörnyûséges dolog történt: semmi! - Jó a hajad, elestél? _AS:D?A_S:D?A_S:D? - A föníciaiak találták fel a pénzt - de miért ilyen keveset? - A legjobb fogamzásgátló a lankadt f...., csak ne piszkáld! - Minél elõbb meghalsz, annál tovább leszel halott. - A földön nincs értelmes élet, én is csak beugrottam. - Minél távolabbról nézzük, annál messzebbrõl látjuk. Ha én nem lennék, csak egy halom ruha heverne a padlón. - Igen! Van terepszínû kabátunk, csak nem találjuk! - Ha megígérem, hogy hiányozni fogsz... elmész? - Az életben csak egy dolog szép, de az épp nem jut eszembe! - A székrekedés annyit jelent, hogy le se szarod. - Azt tudtátok, hogy a gyermektelenség öröklõdik? - Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nõk szexuális kedve növelhetõ. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL. :kira Megy egy szõke nõ az utcán, a kirakatokat nézegeti, és hirtelen beleesik egy nyitott csatornanyílásba. Nagy sokára kimászik, és megjegyzi: - Szerencse, hogy nincs rajta fedél, különben ki sem tudnék mászni. :DDDDDDDDDDDDDd
Válasz Kurel üzenetére (#9974): TT .D:D
Spelp 2009. július 7. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Xymoth üzenetére (#9978): egy füle van:D:D
Xymoth 2009. július 7. 2068 hozzászólás 140.
Felszáll az öreg a villamosra. Egy fiatal szög máris felugrik és átadja a helyét. Megszólal az öreg: - Derék szög vagy, fiam! A rendõrök vizsgáznak. Bemegy az elsõ, elétesznek egy profilképet, amin oldalról van az arc fényképezve, és kérik, hogy sorolja fel az ismertetõjeleit. - Fekete göndör haj és egy füle van. Azonnal kirúgják. Bemegy a másik is, neki is ugyanaz a feladata. - Széles száj és egy füle van. Öt is kirúgják. Mikor megy ki az ajtón, a harmadik jelentkezõnek odasúgja, hogy csak azt ne mondja, hogy egy füle van, mert akkor megbuktatják. Bemegy õ is, a feladat ugyanaz. - Széles száj és kontaktlencsét visel. - Bravó, bravó, ilyen rendõr kell nekünk! Most már csak azt árulja el, hogy miképpen jött rá a kontaktlencsére? - Nagyon egyszerû volt, ugyanis akinek egy füle van, az nem tudsz szemüveget hordani. - Négy lába van, és egy keze, mi az? - Pitbull megy haza a játszótérrõl.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
toma 2009. július 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Kurel üzenetére (#9974): elsõ jó, második gyengus :D
Válasz Kurel üzenetére (#9974): >:DFG>DFGSDF ezek gecijóak
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Xymoth 2009. július 6. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Kurel üzenetére (#9974): de ezek mik? :ASD:SA:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Kurel 2009. július 6. 1058 hozzászólás 332.
A versenyló a futam után be megy a kocsmába: - Kérek egy vödör DAB sört! Megissza, majd kér még egy vödör DAB sört. Miután végzett vele, azt mondja: megéheztem, kérek egy adag szénát! Mire a csapos rémülten: - Abrak a dabra? Megy nyuszika az erdõben. Siránkozik: - Jaj, nincs pénzem, jaj nincs pénzem... Találkozik az útja során lombbal. Nyuszi panaszkodik neki is. - Jaj nincs pénzem, jaj nincs pénzem... - Nyuszi ne rinyálj, adok én neked pénzt. - mondja lomb. Nyuszi megörült, hogy most már van pénze, és hogy lomb ilyen jó lomb volt hozzá. Megy tovább az erdõben és találkozik a macival. Maci kérdi: - Nyuszi, miért vagy ilyen boldog? Nyuszi válaszolt: - Képzeld maci, nem volt pénzem, és lomb adott nekem. Mire maci: - Tényleg? és mennyit? Nyuszi: - Hát azt nem tudom, még nem volt idõm megszámolni, nem tudom mennyi az a pénz. Erre maci: - Hát biztos száz ha lomb atta!!!!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz Flooyd üzenetére (#9971): :AD:SD:SA:D::DSA:DAS:D:ASD:asd:AS
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Válasz Flooyd üzenetére (#9971): old, de adja :D:D:DD
Flooyd 2009. július 6. 6866 hozzászólás 11.
Székely gyerek készülõdik indulni barátnõjéhez vacsorára, ám késésben van és odaszól az apjának - Édesapám, elvihetném a biciklit? Az apja elgondolkozik, majd elõvesz egy üveg vazelint. - Hát jó fiam, de ha bármi baja esik, vagy csak egy csepp rozsda is lesz rajta, haza ne merj jönni! Vidd el a vazelint és ha elkezd esni az esõ, egybõl menj ki és kend be. Fiu elteszi a vazelint, majd elindul a vacsorára. Megérkezik, leül, majd a barátnõje apja megszólal. - Csöndkirály! Aki elõször megszólal, az mosogat. Ránéz mindenki a konyhára, telis tele a mocskosabbnál mocskosabb edényekkel, senki nem akar mosogatni. Elkezdenek néma csöndben enni, fiu gondol egyet, megfogja a barátnõje anyját, feldobja az asztalra és jól megkúrja. Mindenki csak néz, de nem szól senki semmit, hiszen nem akarnak mosogatni. Eltelik még 10perc, fiu megint gondol egyet, barátnõjét megfogja, fel az asztalra, majd azt is keményen meghúzza. A lány faterja ismét nem szól semmit. Pár perc múlva elkezd esni az esõ, fiu eszmél, gyorsan feláll, elõveszi a vazelines üveget, mire hirtelen az apa megszólal - Én mosogatok! F:SD:!D!DS:DAS+
"Ezt a Stahl magazint komolyan gondolta a kiadó? Volt valami barter és ingyen volt a papír? van ennek piaca itthon? Csupa kérdõjel vagyok." :kocka
Rosi 2009. július 6. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Athep üzenetére (#9966): Látom vicc topic-ban már viccelõdni sem lehet :( Teljes elnyomás!!
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Spelp 2009. július 6. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Athep üzenetére (#9966): demostneszójjámárbe! Flooyd meg aratja itt a babérokat, látens prövulkanizált csibezongora!
Locust 2009. július 6. 2397 hozzászólás 107.
Válasz Flooyd üzenetére (#9962): :DA:SD:D:ASD: ez nagyon nagy XD
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters