Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Athep 2009. július 6. 794 hozzászólás 475.
Válasz Rosi üzenetére (#9965): De hát te írtad, vagy hogy maradt ki?
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Rosi 2009. július 6. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Flooyd üzenetére (#9962): Ez kimaradt nálam is :D:D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Válasz Flooyd üzenetére (#9962): :D:D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz toma üzenetére (#9950): ez nem szar ez EPIC :D:D:A:D 5 perce sirok xD
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Flooyd 2009. július 6. 6866 hozzászólás 11.
[quote=Rosi írta(#8540)] Az illuzionista egy hajón dolgozott. Minden héten tartott egy bemutatót. Mindig más volt a közönség, így megengedhette, hogy mindig ugyanazt a mûsorszámot adja elõ. Az egyetlen probléma a kapitány papagája volt. Egy idõ után, mûsor közben bekiabált és elárulta a titkokat: - Aaaaa nézzék, ez egy másik kalap! - Aaaaaaaa nézzék, a virág az asztal alatt van eldugva! - Aaaaa.. el van dugva egy kártya a kabátujjában! Az illuzionistát bosszantotta, de nem volt mit tegyen. Egyszer egy baleset miatt a hajó elsüllyedt. Nem maradt életben csak az illuzionista meg a papagáj. Néhány napig mindkettõ egy deszkán úszkált, miközben szótlanul, ellenségesen méregették egymást. Végül a papagáj megszólalt: - Feladom baszd meg! Hol a hajó?[/quote] végem van :DDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Spelp 2009. július 5. 14691 hozzászólás 1.
Válasz aBry üzenetére (#9959): -ás -és és felbasz.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz aBry üzenetére (#9959): _:A?SDA_:S?DA_S:D?ASD? 5ös :D:D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
aBry 2009. július 5. 2429 hozzászólás 106.
Alapdolgok a sátorozásnál: Nagyfaterféle pálinka eldugás a sátor táskájába. Bejáratnál lebukás. Könyörgés a kopasznak, hogy hadd igyátok meg. 50 fokos húzóra 50 fokban a napon a bejárat elõtt. Berúgás, bealvás, koncertrõl lemaradás és/vagy nem beengedés. Sátor felállítás. Rájövés, hogy tavaly az utolsó nap esõ volt és a sátrat csurom vizesen raktad el. Berohadt sátor eldobás, csövezés. Tök jó árnyékos hely kinézés a színpadoktól távol, az út mellett egy bokor mögött. Rájövés, hogy esténként több csapadék jön a sátorra mint Sri Lankára monszunkor. Jó csajok/pasik mellé sátor lerakás, egy hétig hallgatás, hogy mással enyelegnek. Külföldi horda mellé sátor lerakás, köszönés, elmenés. Éjjel visszajövés. Sátor arrébbdobás észrevevés, mérgesség. Külföldiül beszélni próbálás, majd magyarul üvöltés, esetleg verekedés. Fesztivál után jobb oldali kommentelés. Olaszok vagy franciák mellé sátor lerakás, egy hétig végig karattyolás hallgatás. Akciós sátorvevés, többi hasonló sátor mellé felállítás, sátor nem megjelölés. Berúgás. Éjjel egy óráig sátorkeresés, végén rossz sátorba bemenés. Üvöltözés, esetleg verekedés, vagy ismeretlen ronda nõvel/pasival ugrás. Másnap éjjel ugyanez a saját sátorban megtörténés. Spanokkal sátorok körberakás, elöl kisplacc kialakítás. Babkonzerv fõzés, iszogatás, szívogatás. Úttörõtáborozás. Rájövés hogy egy hétig azokkal pörögtél, akikkel amúgyis egész évben együtt lógsz, plusz csomó koncertrõl lemaradás. Tuti rejtekhely kitalálás, elmenés. Éjjel visszajövés. Észrevevés, hogy az egész sátrad elvitték. Sátor lelakatolás, elmenés. Észrevevés, hogy száz közül csak a te sátradat vágták fel bicskával. Sátor alá aranytartalék, pénz beásás, elfelejtés, otthon rájövés. Fesztivál helyére visszamenés, de nem találás. Fesztivel elõtt kimenés, pia beásás. Beásás közben berúgás, pia hely elfelejtés. Piát más megtalálás. Észrevevés, hogy ráépítettek egy színpadot a piára. :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2009. július 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#9957): utolsó mondatok:kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9956): ez igy mi?
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Utolsó mondatok ::D nembíírom A:S_D?A_:SD?A -A kéket vágtad el, ugye? -Nincs több taposóakna. -Ez csak egy hülye szobor. -Adj egy kis tüzet. -Ide nem mernek betörni a kommandósok. -Hé, haver, ezt nézd! -Ha eddig túléltük... -Miért lett hirtelen sötét? -Nem, ez nem mérges kígyó. -Megjöttünk! ( A_:SD?_A:S?D) -Haver, nem néztél körbe mielõtt cigány viccet kezdtél el mondani. -Miért pont én? -Én nem úgy gondoltam. -Holnap megadom a tartozást. -A jelzálogból futja még... -Majd Gollam vigyáz ránk, miközben alszunk! -A kezemben tartott növényevõ lábatlan gyíkot csak a szakemberek tudják megkülönböztetni a hasonló kinézetû szakállas viperától... -Engedjetek ide villanyszerelõ vagyok! -Megközelíthetjük õket! Elég békésnek tûnnek... -Hogy utálom ezt a rohadt gettót, ezt a rohadt sikátort meg ezt a sok hülye niggert, aki örökké itt álldogál! -Kén, az kéne bele ... keverjük össze, és akkor talán lesz belõle valami ... -Kapjuk el, egyedül van! -Ne rinyálj már, innen ha akarnék se tudnék leesni! -Te se bírod ezeket a rohadék fradistákat, mi?!?!? -Az elkábított ragadozó ilyenkor már teljesen veszélytelen. -Nyugi, az éjjeliõr végigalussza a mûszakot. -Ne szarj be, ez csak egy gyakorlógránát!!!! -Itt nincs gázvezeték. Indítom a markolót xDDDD hf :D:D
Spelp 2009. július 1. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9954): *udvarias és máris jó:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Mit mond az intelligens Terminátor? -Bocsánat, hogy félbeszakitottam. deszrr:D
pisko 2009. június 28. 1369 hozzászólás 246.
Válasz toma üzenetére (#9950): jó :D
Válasz toma üzenetére (#9950): jajj neeeeeeeeeeeeeeeeeee :kira
SipKa 2009. június 28. 476 hozzászólás 817.
Válasz toma üzenetére (#9950): mit szar? >all:A:D:DS
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
toma 2009. június 28. 4782 hozzászólás 22.
meddig birja víz nélkül a teve? -az élete végéig. :D:ASD:+!:D tudom nagyon szar de most valahogy beadta :DDd
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Fire_Shaman 2009. június 28. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9948): a:ASD:SAD:
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Ez lehet egyáltalán nem adja, de mostani Cw-nken egy tag az sw-re azt mondta hogy ''SzellemDisznó'' A_:S?DA_:SD?A_D
Scarface 2009. június 27. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9945): [url=http://kepfeltoltes.hu/090627/1246104479808_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]NO U[/url] Válasz toma üzenetére (#9946): hátdenem? :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
toma 2009. június 27. 4782 hozzászólás 22.
"A fiatalok 50%-a pozitívan tekint a jövõbe. A többinek nincs pénze drogokra." :D:D
Pr0-peller 2009. június 27. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Scarface üzenetére (#9944): TITS OR GTFO
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Scarface 2009. június 27. 657 hozzászólás 567.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9943): "gtfo and take your fail with you" :D:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Egy igen sazr vicc :DD: - Ki az? Ádám párja és 3 betû? - ??? - Roy.
Scarface 2009. június 26. 657 hozzászólás 567.
Válasz ComputerSC üzenetére (#9939): indeed :D:D
Válasz ComputerSC üzenetére (#9939): 3.
_eYe 2009. június 25. 451 hozzászólás 877.
Válasz ComputerSC üzenetére (#9939): ez most mi? de vki leirhatna igazan :D
Malcut^Theory gogo Malcut.
ComputerSC 2009. június 25. 2786 hozzászólás 82.
Válasz eX üzenetére (#9938): kedvedért: Válasz eX üzenetére (#9938): Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9932): Válasz Saturas üzenetére (#9930): Válasz JoonusMortum üzenetére (#9929): Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#9928): Válasz .eYe üzenetére (#9926): Válasz Fire_Shaman üzenetére (#9924): TROLL'D
The bestest topic killer ever.
eX 2009. június 25. 4277 hozzászólás 32.
írja már be valaki annak a kibaszott viccnek a megoldását ne mindenki nézd meg jobban ozzon mert felkötöm magam komolyan:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Fire_Shaman 2009. június 25. 5883 hozzászólás 14.
hogy kezdõdik a cigány szakácskönyv? lopj egy fazekat..
Scarface 2009. június 25. 657 hozzászólás 567.
Válasz Scarface üzenetére (#9933): fhaszom, elcsesztem a copypastat.
Válasz Scarface üzenetére (#9933): második A_:SD?A_:S?D :kira
Scarface 2009. június 24. 657 hozzászólás 567.
-egybe írom, sorry.-
Scarface 2009. június 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9932): nézd jobban :kira haverom mesélte, megint bebaszott valami buliban, és összeszedett egy csajt kivitte kertbe, csaj le akarta kapni, az meg elrántotta a fejét harcolt a hûség meg az élvezet :D csaj erre mélyrepülésbe kezdett, haver meg ezzel már nem tudott mit kezdeni :D munkálkodás közben csaj mondta, hogy "majd szólj, ha mész" pár perc múlva haver beterítette a csajt, aztán megszólalt, hogy X: telefonál, hogy a nyomtató (matrixtûs) X: állandóan elkezd nyomtatni X: na mentem megnézni X: a szõke titkárnõ oltári nagy didkókkal rendelkezett X: megnéztem a nyomtatót, semmi gond X: nézem a gépet, semmi gond X: csak akkor nyomtat, amikor klikk printre X: mondom neki, hogy ugyan csinálja már, írjon egy szöveget a szerkesztõben és nyomtassa ki X: titkár maca gépel, majd fogott egy A4-est X: papírral áthajol klavi felett, papírt betesz nyomtatóba, de az már kerreg is és nyomtat, mint állat X: ...hmm X: mondom neki, ezt mégegyszer X: cici az áthajoláskor mindig printscreent nyomott! X: na ezt magyarázd el a nõnek bazze "na, akkor én megyek" :D csaj meg így tele nyakkal értetlenkedett, és nézte, hogy a srác elsétál :D :D <_Cactus_> mekkora viccesvideot lehetne csinalni <_Cactus_> elmondom <_Cactus_> felveszel egy piros baseballsapkat, meg egy kek farmert, meg egy ilyen ujjatlan vihardzsekit <_Cactus_> fox egy tojast <_Cactus_> 'Csirkemon, TEGED valasztalak!' <_Cactus_> es hozzabaszod a foldhoz :D :DDDD cac :DDDDDDDDDDD <_Cactus_> es utana kiirjak h mittomen 'summon failed' Praetor: csaj adatlapja társkeresõn: Praetor: "Bölcsész vagyok, asszem ez mindent megmagyaráz" -kussolok.-
én sem értem :S
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Flooyd 2009. június 24. 6866 hozzászólás 11.
[quote=iA-KeKs írta(#9918)] Két német kémet a II. Vh-ban több év kiképzés és profi nyelvtanfolyam után ledobnak angliában, hogy kémkedjenek, elsõ utuk a kocsmába vezet, hogy szerezzenek pár infót, az elsõ tökéletes angolsággal megszólal: -Two Whiskey pls Mire a csapos: -Dry? -Nicht drei, zwei!!![/quote] :D:SF:SD:!:S!D:D:SA+:
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Saturas 2009. június 24. 717 hozzászólás 531.
Válasz Spelp üzenetére (#9927): mi a poén?
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Ezt én se vágom, meg hát reggel is van... pls a gyengébbek kedvéért
Válasz Spelp üzenetére (#9927): valaki mondja már meg a megfejtést ^^
Spelp 2009. június 24. 14691 hozzászólás 1.
Válasz .eYe üzenetére (#9926): pár betût hagyj ki, úgy alakul:kira
_eYe 2009. június 24. 451 hozzászólás 877.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9925): én vagyok béna vagy én nem látok semmit ki belöle :S
Malcut^Theory gogo Malcut.
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#9924): visszafele olvasva pár betüt kihagyva megkapjátok a vicc igazi poénját
Fire_Shaman 2009. június 23. 5883 hozzászólás 14.
Válasz DjPanties üzenetére (#9922): ez msot így hogy?:D
Scarface 2009. június 23. 657 hozzászólás 567.
Válasz DjPanties üzenetére (#9922): :hey
DjPanties 2009. június 23. 251 hozzászólás 1475.
nemrégiben volt velem olyan, már odahaza, bár az asszony nem szereti ha mesélek róóla de tényleg így volt, hébe hóba azért mi is szoktunk együtt lenni már úgy análisan, aztán kezdetben mingí jajj úúú nee fáj nem akarok, aztán egyszer csak véleten kicsúúúszott, azt mondja tedd vissza tedd vissza, mondom mi van most nem fáj ??? utálom hogy a nõõk folyton hazudnak!!!!
Uhh nagyon adják :D:DC::D:D:DFF: :kira
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9918): 3. xD
Mefi2- 2009. június 23. 1327 hozzászólás 261.
adják ^^
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
iA-KeKs 2009. június 23. 4264 hozzászólás 33.
Fuldoklik valaki a tóban. Kétségbeesve néz körül és megpillantja a közelben halászókat. Segítségért kiabál: -Halászok! Halászok!!! -Mi is - válaszolja az egyikük a hajón - de mi nem csinálunk belõle nagy ügyet. örökzöld Két barát beszélget: -Én havonta kétszer hálok a feleségemmel -Én meg nyolcszor! -Mért beszélsz hülyeségeket, nincs is feleséged. -Ja, azt hittem a tiédrõl beszélünk. - Itt volt a barátod, kislányom? - Igen. - Megkínáltad egy kis üdítõvel? - Igen, meg. - És kétszersülttel? - Nem, háromszor Miután megalkotta Isten Ádámot és Évát, azt mondta nekik: - Még két adományom maradt. Az egyik, az állva pisilés mûvészete, és..... - Én! Én! Én!!! Én akarom, Istenem, kérlek, kérlek, kérlek!!! - szakította félbe azonnal Ádám - Ez annyira leegyszerûsítené az életemet.... Éva beleegyezett, neki nem volt fontos ez. Isten Ádámnak adta az elsõ adományt. Ádám kiáltozott örömében, szaladgált az édenkertben, minden fa mellett megállt pisilni, kiszaladt a tengerpartra, pisilve rajzolt a homokba.... Isten és Éva nézték egy darabig a boldog férfit, aztán Éva a Teremtõ felé fordult és megkérdezte : - Melyik a másik ? - A multiorgazmus képessége.... Védõügyvéd: Elárulná a korát? Kicsi idõs hölgy: 76 éves vagyok. Védõügyvéd: Elmondaná, kérem, a saját szavaival, mi történt április elsején éjszaka? Idõs hölgy: Ahogy szoktam, a verandán üldögéltem hintaszékemben a langyos tavaszi estén, mikor egy fiatalember lopakodott oda és leült mellém. Védõügyvéd: Ismerte õt? Idõs hölgy: Nem, de barátságosnak tûnt. Idõs hölgy: Elkezdte dörzsölgetni a combomat. Védõügyvéd: Megállította? Idõs hölgy: Nem. Védõügyvéd: Miért nem? Idõs hölgy: Jó érzés volt. Senki nem tett ilyet velem, mióta az én Albertem húsz éve meghalt. Védõügyvéd: Mi történt utána? Idõs hölgy: Elkezdte fogdosni a melleimet. Védõügyvéd: Ekkor leállította? Idõs hölgy: Nem, természetesen nem! Védõügyvéd: De miért nem? Idõs hölgy: Az érintésétõl élõnek és izgatottnak éreztem magam. Évek óta nem éreztem ennyire jól magam! Védõügyvéd: És mi történt ezután? Idõs hölgy: Ó, hát hanyatt dõltem és mondtam neki, hogy tegyen magáévá, most! Védõügyvéd: És megtette? Idõs hölgy: A pokolba is, nem! Felkiáltott: "Április bolondja!" És ekkor én lelõttem a kis sz*rházit... - Mit csinál a matematikus õrmesternõ a kebleivel a laktanyában? - Két tizedesre kerekíti. Amikor a fiam betöltötte a 15-öt, elékezettnek láttam az idõt, hogy felvilágosítsam a nemi életrõl. Épp kapóra jött, hogy elutaztunk kettesben síelni. Elsõ nap, amint ültünk a sífelvonón, óvatosan szóba hoztam a dolgot: - Fiam, gondolkodtál már rajta, hogy mi a helyzet a lányokkal, és hogyan lesz a gyerek? Õ gyorsan félbeszakított, és hallani sem akart semmirõl. Másnap megint megemlítettem a témát, mikor négyszemközt voltunk, de elfordult tõlem. Harmadnap megint próbálkoztam: - Kisfiam, nem akarsz beszélgetni a szexrõl? Mire a gyerek így válaszolt: - Jaj, apu, neked állandóan csak ezen jár az eszed? Hány fórumozó kell egy villanykörte kicseréléséhez? 1 aki kicseréli a villanykörtét és beírja, hogy ki lett cserélve. 12 aki megosztja hasonló tapasztalatait a villanykörte cserélésrõl, és hogy hogyan lehet más módon is kicserélni. 6 aki figyelmeztet a villanykörte cserélés veszélyeire. 1 aki az egészet átrakja a világítás topicba. 2 aki nem ért egyet ezzel és átrakja az elektromosság topicba. 5 aki felhívja a figyelmet a nyelvtani hibákra a villanykörte cserélésrõl szóló hozzászólásokban. 4 aki flame-eli a nyelvtanárokat. 3 aki kijavítja a nyelvtani hibákat a flame-ekben. 6 aki vitázik azon, hogy "villanykörte" vagy "villany körte" és másik 6 aki hülyének ítéli ezt a 6-ot. 2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa. 17 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt. 19 hozzászóló, aki azt mondja, hogy ez a topic nem a villanykörtékrõl szól és legyenek szívesek a beszélgetést egy villanykörtés topicban folytatni. 11 aki megvédi a hozzászólásokat, mert mindannyian használunk villanykörtét ezért a hozzászólások idevágóak a fórumba. 36 vitázik azon, hogy melyik módszer a legtökéletesebb a villanykörte kicserélésére, hol lehet megvenni a legjobb villanykörtéket, melyik márkájú villanykörte a legjobb ehhez a technikához, és melyik márka hibás. 7 aki hivatkozásokat ír be, ahol különbözõ villanykörtékrõl lehet látni példákat. 3 aki megállapítja, hogy az elõzõ hivatkozások nem jók, és beírja a jó hivatkozást. 5 aki olyan hivatkozásokat ír be amiket a beírt hivatkozások alapján talált. 4 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézõjel közé véve odaírja, hogy "szerintem is". 13 aki azt mondja, hogy "csinálj inkább egy Google keresést a villanykörtékre, mielõtt kérdezel a villanykörtékrõl". 1 aki az eredeti hozzászólásra válaszol mától 6 hónap múlva, így újrakezdi az egészet. Két német kémet a II. Vh-ban több év kiképzés és profi nyelvtanfolyam után ledobnak angliában, hogy kémkedjenek, elsõ utuk a kocsmába vezet, hogy szerezzenek pár infót, az elsõ tökéletes angolsággal megszólal: -Two Whiskey pls Mire a csapos: -Dry? -Nicht drei, zwei!!! Egy orratlan férfi boltjába bemegy egy olasz mûvész: -Mi kell Angelo? -Máj kell Jackson... - Melyik a villamos energiával legjobban ellátott ország? - Magyarország. Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetõk érintése pedig halálos.
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
SipKa 2009. június 21. 476 hozzászólás 817.
Válasz Locust üzenetére (#9913): azért olvasva is türhetõ :kira :kira
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.