Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Xymoth 2009. június 5. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Locust üzenetére (#9865): uccsó xDD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Locust 2009. június 5. 2397 hozzászólás 107.
- Elnézést, megmondaná, melyik a túloldal? - Az ott szemben. - Hát most már tényleg meghülyülök! Onnan meg ideküldtek! ___________________________________________________________ A bolondok házában díszsorfalat állnak a betegek, mert magasrangú vendéget várnak. A vendég megérkezik, elvonul a díszsorfal elõtt, mire kórusba felkiáltanak: - ISTEN HOZTA MINISZTERELNÖK ÚR! A vendég méltatlankodva kérdezi: - Na de miért csak minden második ember köszöntött? - Azért, mert csak minden második bolond, a többi ápoló. ___________________________________________________________ Fiú a lánynak: - Mondd, te miért akarsz velem csak napos idõben találkozni? - Mert csak így lehet felhõtlen a kapcsolatunk! T.T? ___________________________________________________________ Elmegy egy 150 kg-os nõ a nõgyógyászhoz. Felül a vizsgálószékbe. Az orvos egy ideig csak néz elõre, idõnként pislog, majd megszólal: - Hölgyem, legalább fingjon már egyet, hogy legyen kiindulási alapom!
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Mefi2- 2009. június 5. 1327 hozzászólás 261.
Bakker nem ide akartam T_T
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Mefi2- 2009. június 5. 1327 hozzászólás 261.
[url=http://4gifs.com/Video/PaulDeLeeuw_pedo.wmv]Ez most igy komolyan mi?[/url] Kicsit sokat tölt de ez ... ez durva.
Válasz toma üzenetére (#9854): :D:D Válasz Rosi üzenetére (#9858): adja:kira :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2009. június 4. 4264 hozzászólás 33.
inkább viccek topic szvsz, fasza linkek meg zene meg szánalom keverék http://www.youtube.com/watch?v=MwAgZ2xjpoE
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben és a pina. A_:SD?A_:SD?_A:S?Dddd
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Scarface 2009. június 4. 657 hozzászólás 567.
Válasz toma üzenetére (#9854): :D:DDDDDDDDDDDD Válasz Rosi üzenetére (#9858): pisti: 1 - Tanárnõ: 0 :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Rosi 2009. június 4. 1904 hozzászólás 155.
Az iskolában egy fényképész csoportképet készít az osztályról. A tanítónéni megpróbálja rávenni a gyerekeket, hogy mindenki vegyen a képbõl. - Képzeljétek, milyen jó lesz majd ha felnõttök, elõveszitek a képet és azt mondjátok, itt van Judit, õ orvos lett. - Ez meg Gábor, õ autószerelõ lett. Hátulról megszólal Pistike: - És itt a tanárnõ, õ meg már halott. Válasz toma üzenetére (#9854): :D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
paradoX 2009. június 4. 4067 hozzászólás 37.
Válasz toma üzenetére (#9854): :DDDDDDDDDDDDDDD:D:D:D:D
MinD You!
LycO 2009. június 4. 312 hozzászólás 1213.
Válasz toma üzenetére (#9854): :?A:?SD?:ASD
Még jó hogy borabb!!
Válasz toma üzenetére (#9854): :DDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
toma 2009. június 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9853): nemtom h téged sajnáljanak-e vagy a másik srácot ;D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz toma üzenetére (#9852): jo hát én 1 microt találtam 2 macskát meg egy danon aktivia flakont _:AS_:AS?A_:S?d
toma 2009. június 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9850): borsószemmel mesélte egyik haverom:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Scarface 2009. június 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9846): ah :D Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9850): omfg :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Bash: #64341 * pending * rate10/killed0/viewed0 * validchars * 090131 1550 Fox üzenete: Én anált nem vállalok :D KOCE üzenete: haverom dugott egy csajt ugy erre kivette a faszát és egy kukoricával szemezett a farka végén na azóta én félek :| KOCE üzenete: hogy iet én nem :D
eX 2009. június 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9846): igen:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2009. június 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9846): :D
Xymoth 2009. június 2. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9846): :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Este bemegy a nõgyógyász a kocsmába. -Áhhh Arcok!!! :D
Scarface 2009. június 1. 657 hozzászólás 567.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9844): ez most kicsit gyengusz lett :(
Nyuszika és a róka találkoznak az erdõben. Nyuszika köszön: - Szia vöröske! - Te engem ne vöröskézz le! - Miért, jobb lenne, ha lerókáználak.....!?!
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Válasz Scarface üzenetére (#9831): cspi :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2009. június 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#9841): az lesz az, horthy tengerész vót :D btw, "Az a gyereknap miatt van, hogy csak beszélõ állatokat ad az összes tévé?" :DD
eX 2009. június 1. 4277 hozzászólás 32.
Válasz toma üzenetére (#9839): én valami tengerészesen, csak most nem rémlik
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz paradoX üzenetére (#9828): :DDD amugy kitágul a pupillája és kinyitja a száját :D
toma 2009. május 31. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#9835): te is horthyval ismered? Válasz CreO üzenetére (#9837): szánalmas:kira
Flooyd 2009. május 31. 6866 hozzászólás 11.
Válasz CreO üzenetére (#9837): ~(
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
CreO 2009. május 31. 1847 hozzászólás 165.
Ez egy kis teszt, amely csak egyetlenegy kérdésbõl áll, de ez a kérdés nagyon, de nagyon fontos és lényeges! Ne válaszolj se elhamarkodottan, se pedig meggondolatlanul! Gondolkodj, mielõtt válaszolnál! Adj õszinte választ, ezzel tesztelheted saját erkölcsi beállítottságodat. Egy képzeletbeli helyzetrõl van szó, mely helyzetben döntést kell hoznod. Tartsd szem elõtt, hogy spontán, de õszinte választ kell adnod! Tehát: - Amerikában vagy... pontosabban mondva New Orleansban... egy orkán utáni szökõár okozta káosz kellõs közepén találod magad... hihetetlenül sok víz, amerre csak látsz... te a CNN fotóriportere vagy és ennek az egészen tragikus katasztrófának a kellõs közepén vagy. A helyzet az abszolút reménytelenség határát súrolja. A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni... körülötted, a hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda... A természet nagy erõvel tombol,feltartóztathatatlanul és mindent magával ragad. Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négykerék meghajtású jármûvet vezet... kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és iszaptömegek ne sodorják õt is magukkal... Közelebb mész... valahogyan fontosnak tûnik az a férfi... és akkor felismered: GYURCSÁNY FERENC és látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd õt - végérvényesen... Két lehetõséged van: Vagy megmented õt, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT készíted el! És most a kérdés (de válaszolj õszintén): Matt vagy fényes papírra nyomtatnád?
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz Scarface üzenetére (#9829): aztakurvadenagyon vvváváváááááá :XD:D
eX 2009. május 31. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Kurel üzenetére (#9833): meg ez a vicc se így van igazából
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
SipKa 2009. május 31. 476 hozzászólás 817.
Válasz Kurel üzenetére (#9833): a "wellcome" 1 L
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Kurel 2009. május 31. 1058 hozzászólás 332.
Férfi a farkára tetováltatja a barátnõjének nevét, Wendy-t, viszont amikor nem áll neki akkor csak egy W és egy Y látszik. Bemegy a WCbe ahol lát egy négert, akinek a farkán szintén W és Y van, megkérdezi hát tõle: -Elnézést, hogy a farkát nézem, de látom önnek is W és Y van rá tetoválva, csak nem az ön barátnõjét is Wendy-nek hívják? -Nem, az enyémen Wellcome to Jamaica thank's for your visit have a nice day van.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
eX 2009. május 30. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#9831): D:D:DAS:D:SA:D::+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Scarface 2009. május 30. 657 hozzászólás 567.
Statisztikák szerint 10 emberbõl 9 élvezi a csoportos nemi erõszakot.
Mefi2- 2009. május 30. 1327 hozzászólás 261.
Válasz paradoX üzenetére (#9828): :( elég genya.
karibi2 2009. május 30. 2516 hozzászólás 98.
Válasz paradoX üzenetére (#9828): :D:D:D:D:D:D:D
GoGo C00L !
paradoX 2009. május 30. 4067 hozzászólás 37.
-Honnan lehet tudni, hogy egy nõnek orgazmusa van? - Kit érdekel? :D:A:+:ASD
MinD You!
paradoX 2009. május 30. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Kurel üzenetére (#9826): :D:D:D:D
MinD You!
Kurel 2009. május 30. 1058 hozzászólás 332.
- Hogy hívják? - Kovács Gültem. -??? - Amikor megszülettem, anyám azt mondta: legyengültem - Apám csak ennyit mondott: Legyen!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz .eYe üzenetére (#9824): 2. 3. :A?SD_A:S?D_:AS?DASDDDD
_eYe 2009. május 27. 451 hozzászólás 877.
Két indián ül a folyóparton. Eltelik egy óra, mikor az öreg indián megszólal: - Uff! A fiatal felpattan, beleugrik a vízbe. Átúszik, majd vissza . Leül az öreg mellé és hallgat. Újabb óra múlva ismét megszólal az öreg: - Uff! A fiatal felpattan, ugrik. Visszaül és hallgat. Újabb óra múltán szól az öreg: - Uff! A fiatal indián dühösen válaszol: - Uffon maga, én már ufftam eleget! ----------------------------------------------------------------------------- Az indiánok elfognak 3 faszit és azt mondják nekik hogy: - Mindegyikõtökbõl tam-tam dobot csinálunk,de elõtte még lehet egy kívánságotok. Az elsõ azt mondja: - Én egy qrva nagy tortát kérek. - Hát jó - felelik az indiánok. A csávó megeszi a tortát és utánna tam-tam dobot csinálnak belõle. A második csávó egy qrva nagy pulykát kér. Befalja és utánna belõle is tam-tam dobot csinálnak. Az utsó csávó egy százas szöget kér. Azindiánok furcsálják, de teljesítik a kívánságot. A csávó megkapja a szöget és elkezdi szurkálni magát és ezt ordítja: - A QRVA ANYÁTOKBÓL CSINÁLTOK TI TAM-TAM DOBOT. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -Halló? -Elnézést, ez a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy? -Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen, igen. ------------------------------------------------------------------------------- A szégyellõs cowboy srác bemegy a bárba és meglát egy takaros lányt a pultnál üldögélni. Be akar vágódni nála de nem tudja hogyan kezdje a beszélgetést. Iszonyú zavarban ácsorog egy darabig, aztán fegyvert ránt, lelõ mindenkit a bárban a lányon kívül, majd odamegy hozzá: - Mit csinál egy ilyen csinos lány egyedül egy bárban? --------------------------------------------------------------------------------- Parasztbácsi a mûszaki boltban: - Rádiót szeretnék venni! - Van de csak kombinálva. Magnóval. - Hát ez nekem nem kell. De TV-jük van? - Van, de csak kombinálva. Videomagnóval. - Az nem jó. Mosógéppel hogy állnak? - Az is van, de csak kombinálva. Szárítóval. - Hát, úgy látszik, nem kötünk üzletet. Na, Isten áldja! - és indul kifelé. Az eladó ekkor nézi meg jobban, az öltözetén látja, vidéki lehet. Hu - gondolja - jó kis tanyasi tojást kéne venni tõle, ha már ilyen jól összeismerkedtek! - Papa - kiált utána - tojása van? - Van - szól vissza az öreg -, de csak kombinálva. A f...ommal! ---------------------------------------------------------- A paraszt kifogja az aranyhalat: - Paraszt lehet három kívánságod, ha visszadobsz. A paraszt elkezdi taposni a halat teljes erõbõl: - Paraszt az anyád!!!
Malcut^Theory gogo Malcut.
iA-KeKs 2009. május 27. 4264 hozzászólás 33.
Válasz toma üzenetére (#9822): EPIC :D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
toma 2009. május 27. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9816): "what's mine, is mine. what's yours, is also mine."
SipKa 2009. május 27. 476 hozzászólás 817.
Válasz Locust üzenetére (#9817): jók:D::D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Mefi2- 2009. május 27. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Locust üzenetére (#9817): utcsó jó ^^
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9816): :kira :D
toma 2009. május 27. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9816): xxd
Locust 2009. május 27. 2397 hozzászólás 107.
Kohn és Grün találkozik: - Szervusz Grün! Mi van mit vettél? Miért van annyi óvszer a kezedben? - 25 darabot vettem! - válaszol Grün. - De miért? - Nézd, bementem a DM-be, és egy iszonyú jó begyes szõke eladó odalép, és megkérdezi: "Mit óhajt uram?". - Kotont szeretnék vásárolni, válaszoltam. - Megengedi, hogy méretet vegyek? - így a nõ. Elképedve válaszoltam, hogy természetesen. A nõ elém térdel, elõveszi, teljesen beveszi, leápol végig, majd száját megtörülve közli: - Ez a méret van, mennyit parancsol belõle? Ennyi jóért nem volt pofám néhányat mondani, így kértem 25-öt. Na ez történt - mondja Kohnnak. Kohn teljesen transzba jõve kérdezi: - S ez így lesz, ha én megyek be??? - Persze. Kohn elrohan a DM-be, ahol valóban ott a bomba nõ. - Kotont szeretnék vásárolni. - hadarja gyorsan az eladónak. - Megengedi, hogy méretet vegyek önrõl? - kérdezi kéjes szájjal a hölgy. - Természetesen!!! A nõ letérdel, elõveszi, kiadóan leápolja, full extra, majd megkérdi Kohnt: - Ez a méret van, mennyit parancsol belõle? - ...köszönöm, egyet se, csak érdeklõdtem...! _________________________________________________________________ Egy cigány felkerül Pestre. Odamegy az elsõ járókelõhöz, és megszólítja: - Köszönöm, kedves magyar úr, hogy beengedtek az városba, lakhatást, ételjegyet, ingyen orvosi ellátást és oktatást biztosítanak, és nem kell adóznom! Erre a járókelõ: - Téved, uram, én mexikói vagyok. Az ember továbbmegy, és megszólítja a következõ járókelõt: - Köszönöm, budapesti barátom, hogy egy ilyen szép országban lehetek! - Ön téved, én vietnami vagyok. Emberünk nem adja fel, a következõt is megszólítja: - Köszönöm önnek, hogy láthatom a csodálatos Budapestet! - Mi közöm hozzá? Én a Közel-keletrõl jöttem. Végül csüggedten még odamegy egy szép hölgyhöz. - Ön magyar? - Nem, dél-afrikai vagyok. Emberünk kiábrándultan: - És hol vannak a magyarok? A nõ az órájára néz, és megszólal: - Valószínûleg munkában. _____________________________________________________ Fiú a barátnõjének: - Akkor is szeretnél, ha az apám nem hagyta volna rám ezt a nagy vagyont? - Jaj, te csacsi! Csak nem gondolod, hogy érdekel, ki hagyta rád a pénzt? _______________________________________________________ Bemegy a csontváz az orvoshoz, és mikor meglátja a doki, felháborodva mondja: - Hát ilyenkor kell jönni?! :D:D:D
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters