Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9764): na azt is megéltük h szar vicceket hozol :D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
toma 2009. május 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9764): :ehh :dread
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
:[ NESZTEK! :[ Felszáll az öreg a villamosra. Egy fiatal szög máris felugrik és átadja a helyét. Megszólal az öreg: - Derék szög vagy, fiam! Két moszat beszélget a tenger fenekén: - Maga moszat? - Nem, én magam moszok. Geci vagy, mint hitelszerzõdésben az apró betû! neeee:DD két elem beszélget. -milyen szép ruhád van. új? -nem, anyukám varta gyááááááááááááá
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Flooyd 2009. május 16. 6866 hozzászólás 11.
májvip nyócker: 1 csaj kép kommentár "ohh drága jo istenem nem tudom mikor látam utojára ilyen nagy combokat jaj tudodm mikor disznot vágtunk de még annak semm volt ekkora combja mit neked fujjjjjjjjjjj de csunya vagy mezitlább ja vidéken vágom ez a divat megy he amugy a juhok jol vannak,?????????????????????" F:SD!:DFSD!:SD::D!:SE
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Válasz Mefi- üzenetére (#9760): omg :D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Xymoth 2009. május 14. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Mefi- üzenetére (#9757): Válasz Mefi- üzenetére (#9760): gyász
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Mefi2- 2009. május 14. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9759): Ne bazd xD most csapott meg .... ijjaj :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Válasz Mefi- üzenetére (#9757): Mert Szol nem név nok nem valami ami lehet a kosaradban
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Mefi- üzenetére (#9757): az szar lenne..így ütött :ASD
Mefi2- 2009. május 14. 1327 hozzászólás 261.
Most ha a kislány azt mondta volna ,hogy "szolnokra" mivel lenne viccesebb? :S szerintem nem adja annyira.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9755): bazd+ Aucs :D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Buszmegállóban áll egy kislány, mire egy idös , pedofil hajlammal rendelkezö ember odalép hozzá. -Mi a neved?Mit viszel a kosaradban?És hová mész? -Esztergomba A_:S?DA_:S?DA_:S?D_A:S?D_A:SD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
nana_San 2009. május 14. 534 hozzászólás 734.
Koncentrációs táborban sétálgat Hitler, az egyik gázkamrába vezetõ sorban megpillant egy kisfiút aki sírdogál. Odamegy hozzá. Hitler: miért sírdogálsz te kisfiú? Kisfiú: ma van a szülinapom Hitler: egye-fene állj egyel hátrébb
Válasz Kurel üzenetére (#9752): _:AS?D_A:S?DD
Kurel 2009. május 14. 1058 hozzászólás 332.
Hogy hívják azt az embert, aki elvesztette a személyi igazolványát? IDtlen. Mit csinál a fel nem használt tüzifa? Elégetetlenkedik.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Saturas 2009. május 14. 717 hozzászólás 532.
Válasz Locust üzenetére (#9750): :DA:sd Vízparton kétségbeesetten kiabál egy ember: - Segítség! A feleségem beleesett a vízbe. Nem tudok úszni, aki kimenti, annak adok 10000 forintot! Egy horgász gyorsan beugrik a vízbe, lebukik, nagy nehezen a partra húzza, majd kéri a fizetséget. A férfi megnézi a kimentettet, majd így szól: - Elnézést, de nem jól láttam. Ez nem a feleségem, hanem az anyósom. Mire a horgász szomorúan: - Sajnálom. Akkor mennyivel tartozom?
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Locust 2009. május 14. 2397 hozzászólás 107.
Hogy kapta Benedek Elek a nevét? Anyukája reggel beszólt a kisfiának: - Benn vagy még az ágyban? - Benne, de kelek.
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
LycO 2009. május 14. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9748): A?:SD?:ASD
Még jó hogy borabb!!
Sam bácsival, az Egyesült Államok legidõsebb emberével tévéinterjút készítenek. - És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az Egyesült Államok elnöke? - Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a niggernek a gazdája!
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
chathan 2009. május 13. 1198 hozzászólás 291.
spell: elsõ vicced nagyon ott van;) :) mefi: 1, 6 XDD (mórickás),8, 11:D 14:DDD
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Mefi2- 2009. május 12. 1327 hozzászólás 261.
A románok bejelentik, hogy felépítik a világ legnagyobb stadionját. A vállalkozáshoz minden ország segítségét kérik. A felajánlások sorban meg is érkeznek minden országtól, kivéve a magyarokat. Rettentõ diplomatikusan felteszik a kérdést: - Hát ti magyarok, mit adtok? - Miért, a telek nem volt elég? Egyenként a lavina hópelyhei is ártatlanok... Nem vagyok hajlandó szellemi párbajra egy fegyvertelen emberrel! Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai. - Melyik négy szóval lehet egy férfit igazán irritálni? - Biztos, hogy benn van..? Gyorshajtót elkap a rendõr, elõveszi a jegyzetfüzetet: - Neve? - Mastapha Toktolobot Dzleiseshade. - No -, így a rendõr, míg elteszi a tollat -, aztán nehogy még egyszer gyorshajtáson kapjam! Móricka a villamoson ül, mikor felszáll egy öreg néni, de nem kap ülõhelyet. - Néni, fáj a lába? - Igen. - És a néni gyerekkorában átadta a helyét az idösebbeknek? - Igen, kisfiam. - Na látja,..ezért fáj. Két szõke nõ beszélget Szent István király szobra elõtt: - Milyen jó pasi! És oda is van írva, hogy 975-1038. - Ja. Csak azt nem írták ki, hogy Pannon, Voda vagy Témobil. Szõke nõ: - Fõúr, mennyibe kerül a sör? Pincér: - A pohár 220, a korsó 330. Szõke nõ:- Aha, értem. És a sör? Egy hatalmas oroszlán kerget egy vézna keresztény embert. Az ember bukdácsolva menekül árkon-bokron keresztül, ám a vadállat nem tágít, továbbra is a nyomában van. Amikor az üldözött érzi, hogy már nem bírja tovább ezt az örült hajszát, letérdel és kétségbeesetten imádkozni kezd: - Uram, végtelen a te hatalmad! Kérlek tedd meg, hogy ez a vad oroszlán kereszténnyé váljon! Ugyanebben a pillanatban megáll, és térde borul az oroszlán is. - Édes Jézus, légy vendégünk, áldd meg, amit adtál nékünk... A zsidó gyerek feladatot kap az iskolában: fogalmazza meg, hogy mit jelent az a szó, hogy dilemma! Gondolkodik, de nem tud semmi okosat kitalálni. Elmegy a rabbihoz és megkérdezi: - Fiam ezt csak két szóval tudom leírni: ingyen disznóhús!!!! Dolgozók esti iskolájában: -Van házid? -Van. Tölthetek? A kis béka elmegy a jósnõhöz. A jósnõ azt mondja: - Nemsokára találkozni fogsz egy nagyon szép lánnyal, aki majd mindent tudni akar rólad. - Valóban? És ugye egy partin fogunk találkozni? - kérdezi a béka. - Nem. Biológia órán. - A feleségem zongorázik, a fiam trombitál, a lányom hegedül. - És te? - Én meg már megõrülök! Anya és lánya beszélgetnek. - Hallom váltok lányom! - Igen mama. - Nõ van a dologban? - Igen mama. - És ki az a nõ? - Hát... te mama. A nõ leparkol a kocsival és megkérdezi a férjét: - Drágám, nem álltam meg túl messze a járdaszegélytõl? - Melyiktõl? Egy férfi költözködik, de a kanapéja sehogy sem fér ki az ajtón. Erõlködik, de a végén a kanapé beszorul az ajtóba. Ekkor áthívja a szomszédot, aki az ajtó másik oldalán erõlködik. Így megy vagy 10 perce, majd a tulaj lihegve megszólal: - Ej szomszéd, azt hiszem, ezt sose fogjuk kivinni! Mire a szomszéd: - Ja, hogy kivinni?
már jo az autonk csak a kormány sz*r... - Mi az: pici, rózsaszín, szõrös állatka, amelyik négy számjegybõl áll? - Pink hód. neee :D:DD "A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel van hozzá" :DD
LycO 2009. május 12. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9738): :DDDDD
Még jó hogy borabb!!
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9738): elmebeteg :ASD:ASDas
Kurel 2009. május 12. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9738): :kira :D
Scarface 2009. május 12. 657 hozzászólás 568.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9738): omg:D:DD:
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
paradoX 2009. május 12. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9738): D:D::DA
MinD You!
toma 2009. május 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9738): sííírok:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Spelp üzenetére (#9736): Nos ha már nosztalgia - Tudod mit mondott Mónika, mikor megkértem a kezét? - Nem. - Honnan tudod? ezmegtép A:_S?D_A:S?D_:AS?D_:A?SDDDDdsss :kira
Válasz toma üzenetére (#9734): elsö :D:D :kira
Spelp 2009. május 12. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#9734): Kellettek most nagyon, keddenként akkor kizárólag nosztalgiapoénokat várunk a topicba :kira [b]régi kedvenc:[/b] A nyugdíjas lelkész levele új kollégájához az elsõ szentmise után. Kedves Testvérem! 1. Legközelebb kortyokat igyon, és ne öntse le egyben az egész misebort. 2. Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe. 3. A misekönyv nem poháralátét. 4. Az oltár terítõjét nem használjuk szalvétának. 5. Tíz parancsolat van és nem 12. 6. 12 tanítvány volt és nem 10. 7. Nem utalunk a keresztre, mint arra a "nagydarab T-betûre". 8. Nem konferáljuk be Jézust és tanítványait, mint "DJ. JC-t és bandáját". 9. Dávid Góliátot parittyával ölte meg és nem lötte szitává a rohadt seggét egy Magnum 357-essel. 10. Nem utalunk Júdásra, mint arra a f...szfejre. 11. A Pápa szent, nincs kigolyózva és nem nevezzük "Keresztatyának" 12. Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nem "a Fater, a Kiscsávó és a Kriptaszökevény" 13. Júdás 30 ezüst pénzért adta fel Jézust, és nem 2 fillérért az Olajfák hegyén és nem a kínai piacon. És egyébként is, a bûnözõk a pokolba mennek és nem a büdös p.....csába.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Saturas 2009. május 12. 717 hozzászólás 532.
Válasz Mefi- üzenetére (#9733): lol :D Válasz toma üzenetére (#9734): elsõ és harmadik gecinagy, de a másodikat valahogy nem tudom értékelni, mivel van, vagyis volt epilepsziás a családban és ne egy felemelõ látvány... :confused
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
toma 2009. május 12. 4782 hozzászólás 22.
na most pár régebbi stuff, de szvsz ezeket mindig érdemes elõszedni:D:D Pistike elmegy a cirkuszba. Megy a mûsor, egyszer csak kijön a bohóc a porondra egy szamárral. Kiszúrja Pistikét és megkérdezi: -Öcsi! Te vagy a szamár eleje? -Nem. -Te vagy a szamár hátulja? -Nem! -Akkor te vagy a szamár! Mindenki nevet, kivéve Pistikét. Másnap azért megint elmegy a cirkuszba. Ismét jön a bohóc, megint kiszúrja Pistikét: -Öcsi! Te vagy a szamár eleje? -Nem! -Te vagy a szamár hátulja? -Nem! -Akkor te vagy a szamár! Megint mindenki nevet. Pistike dühösen hazamegy és szól Feri bácsinak a frappáns válaszok nagymesterének, hogy segítsen neki visszavágni. Pistike és Feri bácsi másnap elmennek a cirkuszba. Jön a bohóc a szamárral és megint Pistikét kérdi: -Te vagy a szamár eleje? -Nem! -Te vagy a szamár hátulja? -Nem! -Akkor te vagy a szamár! Mindenki nevet, mire Feri bácsi feláll és megszólal: -Hé bohóc! A kurva anyád! - Mit kell csinálni az epilepsziással, ha rohama van? - Bevágni egy kád vízbe, mosószert, szennyest melléje, oszt had szóljon. Az iskolában olyan mondatot kell mondani amiben benne vannak azok a szavak, hogy MENNYI, ENNYI, ANNYI. Pistike megszólal: - Tanár néni, én tudom! - Mondjad Pistike! - Mikor anyukámék nem voltak otthon, gondoltam, hogy ki kéne MENNYI a disznóknak ENNYI, ANNYI.
Mefi2- 2009. május 12. 1327 hozzászólás 261.
Mai családi kör Reggel van, reggel van, mindenki ideges. Ház ura üvöltve tiszta zoknit keres. Feketés csészével boglyafejû asszony, Ajánlja az égnek, hogy rája rogyasszon. Mintha szélbõl volna a nagylánynak lába, Sebesen bevonul a fürdõszobába. Hosszú perceken át pingálja a szemét, Testvéröccse ordít: - Gyere ki, te szemét! Konyha melegében jó pirítós mellett Nagymama mosolyog, ahogy tõle telhet. Min vigyorog mama? - kérdezi a veje, Csupa borotvahab összevagdalt feje. WC-be zárkózik a legkisebbik gyermek, Most írja a leckét - na még csak ez kellett. Ajtó elõtt jár a család furcsa táncot, Szemük szikrákat szór, arcuk sok-sok ráncot. Mire a rádió mondja a hét tizet, Elromlik a bojler, nem ad meleg vizet. Az asszony begörcsölt kezekkel mosogat, Férje jeges vízben sziszegve mos fogat. A nagylánynak immár fél keze kabátban, A másikban pöttyös kakaós pohár van. Le is önti rögvest frissen mosott blúzát, S kabátján vastagon megkent kiflit húz át. Az utcáról szalad vissza a ház ura, Lábán cipõ helyett megszokott papucsa. A reggel számára eléri a csúcsát, A cipõben megleli elveszett slusszkulcsát. Reggel van, reggel van, ideges mindenki, Az asszony is elment nincs már otthon senki, Bevetetlen ágyon gyûrött párna feszít, És a WC-tartály sistereg egy picit...
A német,a francia és a cigány beszélgetnek.Mondja a német: -Én körbe tudom fogni a feleségem derekát,de nem azért mert olyan nagy a kezem,hanem mert olyan karcsú a feleségem. Erre a francia: -Az semmi.Az én feleségem ha lóra ül leér a lába,de nem azért mert kicsi a ló,hanem mert olyan hosszú a lába. Erre a cigány: -Ez mind semmi.Ha én reggel ráütök a feleségem seggére ,az még akkor is remeg mikor hazajövök a munkából,de nem azért mert akkora a segge,hanem mert olyan hamar hazaérek a munkából. :] ;)
toma 2009. május 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9728): ez így mi már A:SDSA_DAS:A:Sd Válasz Nightmareprince üzenetére (#9730): második :D
-Mi lesz a sündisznóból ha viagrát eszik? -??? -Buzogány. Az orosz katonáktól csak két dolgot kérdeznek: -Ki a példaképed? -És miért pont Lenin? ;)
Xymoth 2009. május 11. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9728): neheheh:ASD:AS:Da.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
A Tigris hosszú folyó, de az Euf rátesz. _A:S?DA_:SD?A_:S?D
Válasz Saturas üzenetére (#9725): öhmöhm.. mivel a lego ember keze csak elöre hátra tud mozogni.szájához nem igen tudja tenni :DD :kira (bár nekem azért sikerült) ;)
chathan 2009. május 11. 1198 hozzászólás 291.
[quote=Narancsnor írta(#9675)]Tasziló gróf és felesége egy este elmennek színházba. Emerencia grófnõnek azonban nem tetszik az elõadás, ezért hazamegy. Ahogy belép a kastélyba, szembetalálkozik az inassal, és így szól hozzá: – Jean, vegye le az ingemet! Jean megteszi. – Jean, vegye le a szoknyámat! Jean ezt is megteszi. – Jean, vegye le a harisnyámat! Az inas engedelmeskedik. – Jean, vegye le a melltartómat! Megtörténik ez is. – Jean, vegye le a bugyimat is! És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat viseli, kirúgom![/quote] :DDDDDD nagyon adja
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Saturas 2009. május 11. 717 hozzászólás 532.
Válasz Mark üzenetére (#9721): én még mindig nem értem :O :$
"Nõi vers Jó lenne egy férfi nekem, kedves, erõs, ki fogná kezem. Meghallgatná gondom bajom, és szeretne nagyon, nagyon. Elkölteném minden pénzét cuccokra, meg erra arra, nem ráncolná a homlokát, inkább órákig csókolna. Udvarias, délceg legyen egy igazi úriember maszírozza meg a lábam, bújjon hozzám szeretettel, szeressen úgy ahogy vagyok, hozzon sok, sok ot! Férfi vers Kéne nekem egy jó lóvés nagy csöcsü süketnéma nimfomániás csajszi akinek van egy fasza kis sörözõje nameg egy ferrárija tudom, hogy ez így nem rímel de ki nem szarja le." lol?:O
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
paradoX 2009. május 11. 4067 hozzászólás 37.
loool ez a legos :D:DAS:
MinD You!
eX 2009. május 11. 4277 hozzászólás 32.
Lego emberke a kocsmában: - Kérek 1 whiskyit. - Jeget kér bele? - Minek? Úgyis a hátam mögé öntöm. :D:SA:DSAD:SASDA:SA:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mark 2009. május 10. 1728 hozzászólás 178.
[quote=Scarface írta(#9716)]Lego emberke a kocsmában: - Kérek 1 whiskyit. - Jeget kér bele? - Minek? Úgyis a hátam mögé öntöm.[/quote] te jóég, kellett vagy 5 másodperc, míg leesett, de utána :D:DS:D:
JET JAGAAAR!
toma 2009. május 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9715): régi, de mindig adja magát :D :kira Válasz Scarface üzenetére (#9716): lego made my daaaaaay :DD
Kurel 2009. május 10. 1058 hozzászólás 332.
Házaspár vásárol a szupermarketben. A férj beletesz a kocsiba egy huszonnégyes karton Heinekent. Az asszony döbbenten nézi. A férj mentegetõdzni kezd. - Most akciós, csak 3000 Ft. - Ezt nem engedhetjük meg magunknak. - mondja szigorúan az asszony és visszateszi a sört. Vásárolnak tovább, majd a feleség betesz egy 6000 Ft-os tégely krémet a kocsiba. A férj rákérdez. - Ez mi? - Az arckrémem. Gyönyörûnek fogok kinézni tõle. - Ezt a Heineken féláron is tudja. . . > Nyuszika ül a szakadék szélén és reszelgeti a körmét. > Arra jön a farkas és megkérdezi: > - Mit csinálsz, nyuszika? > - Á, semmit, csak ülök és reszelgetem a körmöm, hogy ha erre jön a > medve széttéphessem. > Arra jön a róka: > - Mit csinálsz nyuszika? > - Á, semmit, csak ülök és reszelgetem a körmöm, hogy ha erre jön a > medve széttéphessem! > Arra jön a medve: > - Mit csinálsz, nyuszika? > - Á, semmit csak ülök itt, reszelgetem a körmöm és közben > hülyeségeket > beszélek!
Ez a vicc kétfée ,,embertípust'' is ownol :D Szõke nõt megállitja a rendõr. -Kezicsókolom, a személyigazolványát legyenszíves! -Az mien?? -Amin rajta van a képe... Szõke nõ hosszas kutakodás után odaadja a sminktükörjét. -Jajj bocsánat, nemtudtam hogy kolléga. :_AS?DAS:_?d OWNOWNOWNOWN :kira
chathan 2009. május 9. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Xymoth üzenetére (#9709): ez de nagy:DD [quote=Narancsnor írta(#9713)]Miért ment át a csirke az úton? MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie. MÓZES: És leszállt Isten a mennyekbõl és imigyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom neked, kelj át az úton!" És a csirke általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben. RICHARD M. NIXON: A csirke NEM ment át az úton. BILL CLINTON: Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt ... DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlõdtek, amely felruházza õket a túloldalra való átkelés képességével. EINSTEIN: Hogy most a csirke kelt át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése. ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esõben. RAMBO: Rosszul céloztam volna?[/quote] AZ einsteinesen röhögtem legtöbbet:D nekem ezek tetszenek belöle