Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Scarface 2009. május 8. 657 hozzászólás 567.
-Miért tesz a rendõr uborkaszeleteket a jegyzetfüzet lapjai közé? -Mert hülye! Két szõke ül egy szobában, kinn esik az esõ, az ablak párás. Az egyik felpattan és odarohan az ablakhoz, egy kis kört rajzol rá és kinéz rajta. Odarohan a másik is és türelmetlenül ugrál: - Én is! Én is! Erre a másik gyorsan letörli, amit rajzolt: - Nem! Lego emberke a kocsmában: - Kérek 1 whiskyit. - Jeget kér bele? - Minek? Úgyis a hátam mögé öntöm. végül: Két székely fekszik egymás mellett az ágyba. Az apa megkérdezi a fiát: - Fiam, mit csinálsz? - Maszturbálok édesapám. - És jutottál már valamire? - Nem! - Akkor most próbáld meg a tiedével!
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Miért ment át a csirke az úton? ÓVÓNŐ: Hogy a másik oldalra jusson. PLATON: A közjó érdekében. ARISZTOTELÉSZ: Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton. KARL MARX: Történelmi szükségszerűségből. SADDAM HUSSEIN: Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére. JACK NICHOLSON: Mer' kurvára át akart. Ez a kib***ott igazság. RONALD REAGAN: Elfelejtettem... JAMES T. KIRK: Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelőtt... HIPPOKRATÉSZ: A hasnyálmirigyében termelődő váladék miatt. MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie. MÓZES: És leszállt Isten a mennyekből és imigyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom neked, kelj át az úton!" És a csirke általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben. FOX MULDER: Saját szemeddel láttad, ahogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd ??? RICHARD M. NIXON: A csirke NEM ment át az úton. MACHIAVELLI: Igaz, a csirke átment az úton. Ki törodik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekedetét. FREUD: A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel. BILL GATES: Most fejeztük be az új Csirke Office 2000-t, amely nemcsak átmegy a túloldalra, de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait és kezeli a könyvelését. BILL CLINTON: Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt ... DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlődtek, amely felruházza őket a túloldalra való átkelés képességével. EINSTEIN: Hogy most a csirke kelt át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése. BUDDHA: A puszta kérdés tagadja csirke mivoltodat. ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esőben. RAMBO: Rosszul céloztam volna?
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Milán üzenete: és a PHP tipusu fájlokat az mivel tom mp3ba átkonvertálni?:S Balázs [Esc] üzenete: azt nagyon kell akarni, másképp nem megy ÉS EGY ÖRÖK : alien üzenete: most ezt halgatom: alien üzenete: Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete noname üzenete: ezmi? alien üzenete: industrial techno noname üzenete: you tubeon fent van? alien üzenete: nem hinném noname üzenete: torrentröl van? alien üzenete: bazmeg fúrják a szomszédban a geci falat :DDDDDDDD 14:37 < leto> Tegnap tanultam egy-ket uj karomkodast. 14:37 < leto> A benzinkuton mellettem egy kamionosnak sikerult 200 liter 95-ost tankolnia 19:17:10 teashuty Egy hete láttam 5-6 emot a vidámparkban.Ez nem paradox? :) ( :D:D:D kitudja :D) szia! hi mizujs?,nem zavarlak?? kukim van basza meg,akkor szeva
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
eX 2009. május 4. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#9709): Zol: engem volt h elküldtek apámék kanyarfúróért Zol: visszajövök mondom nincs sehol ,mondják akkor legalább a kígyószõr ecsetet hozd ide Zol: na itt már kezdtem gyanakodni :DDD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Xymoth üzenetére (#9711): ez igen :kocka ;)
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Xymoth 2009. május 3. 2068 hozzászólás 140.
A szaracénok dala Mi a szar... Mi a szar... mi a szaracénok serege vagyunk, Belekúr... Belekúr... Belekurjantjuk a világba dalunk, Szájba kúr... Szájba kúr... Szájba kurtább szöveg nem illene tán, Majd leszopsz... Majd leszopsz... Majd lesz opszasza a gyõzelem után! Egy nagy fasz... Egy nagy fasz... Egy nagy faszekerce a mi fegyverünk, Napicsa... Napicsa... Napi csata edzi meg bátor szívünk, Seggemen... Seggemen... Se Gemencen, s máshol sincs ily hõs csapat, Kõpicsa... Kõpicsa... Köpi csapatunk a mérgezett nyilat! Nagyfaszom... Nagyfaszom... Nagy fa szombatonként áldozóhelyünk, Békapod... Békapod... Béka podvas combja lesz az ételünk, A buzi... A buzi... A bú zizegteti szívét ellenünk, Kinyalom... Kinyalom... Kínja, lomhasága erõt ad nekünk! Lepisil... Lepisil... Lepi sildes sapkánkat az országút pora, Kemény mell... Kemény mell... Kemény mellvértünkön megcsillan a nap, Hosszú fasz... Hosszú fasz... Hosszú faszilánkra véstük énekünk, A nagy segg... A nagy segg... A nagy segesvári csatába megyünk! Tevénfasz... Tevénfasz... Tevén faszállítás a mi kenyerünk, Sok hülye... Sok hülye... Sok hû jeles vitéz csatázik velünk, Nagy farok... Nagy farok... Nagy farokkán készül harci köpenyünk, Porbafing... Porbafing... Porba finn gárdista omlik, ha jövünk! Õ strici... Õ strici... Õstriciklivel az úton suhanunk, Rakás szar... Rakás szar... Rakás szarmatát már levágott karunk, Lógeci... Lógeci... Lóg e címer itt a sátrunk oldalán, Elélvez... Elélvez... Elél vezérünk még száz évig talán! Nagybarom... Nagybarom... Nagyba romboljuk a városok falát, Jól megkúrt... Jól megkúrt... Jól megkurtítjuk az ellenség hadát, Hányadék... Hányadék... Hány a dékán s rektor, kit leölt hadunk, Mi a szar... Mi a szar... mi a szaracénok serege vagyunk!
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz Scarface üzenetére (#9709): Csipi :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2009. május 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#9707): neeee :DD:D є๓Cรi üzenete: mi meg masszíroztuk egymást lolóval є๓Cรi üzenete: erre pont akkor jött be a tesóm olyan pólóba h I love to watch lesbians Ricsi üzenete: ezt felkellett volna venni Zol: engem volt h elküldtek apámék kanyarfúróért Zol: visszajövök mondom nincs sehol ,mondják akkor legalább a kígyószõr ecsetet hozd ide Zol: na itt már kezdtem gyanakodni:D G.FeT (zenét kreálok) üzenete (23:49): *meg az alkalmazott elektronika tanárom poénkodott ezzel G.FeT (zenét kreálok) üzenete (23:49): *hogy a kábeleket ún. TCL módszerrel fektetik G.FeT (zenét kreálok) üzenete (23:49): *tíz cigány lapátol Gigi üzenete (17:04): a legkirályabb a moziban Gigi üzenete (17:04): reklám... Nigger (kémia) üzenete (17:05): mi volt? Nigger (kémia) üzenete (17:05): durex? xD Gigi üzenete (17:05): beszél egy csávó: "kérjük hogy az elõadást csámcsogós smárolással és zacskójukkal való játékkal ne zavarják" vmi ilyesmi +: haverom mesélte h Combinón utazott amikor az Oktogon elott bemondta a géphang hogy a Nyugati következik, mire a hangot félbeszakítva egy borízu mély férfihang zendült fel: "Ne hallgassanak a k*rvára, az Oktogon következik!" lol :]
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz eX üzenetére (#9707): :D:D
eX 2009. május 2. 4277 hozzászólás 32.
Pitch Black - 22 évente sötétség Vin Diesel tökéletes választás volt erre a pszihopata gyilkos szerepre. A mély hangján kemény egysorosakat ereszt el folyamatosan, de úgy, hogy ha szemtõl-szembe azt mondaná "kérem a tejet", te beszarnál ott helyben. filmbuzi.hu-n volt :D:AS::"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2009. május 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9704): ez adja:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
haverral msnen beszéltem a cigi elõnyeirõl...ez volt a 3. elõny:    Ádám...     üzenete: közben eszembe jutott hogy mire jó még    Ádám...     üzenete: a cigányok újabban 10 éves kortól szivják    Ádám...     üzenete: kis szerencsével 30 évesen elpatkolnak és ez boldoggá tesz          Vályk         üzenete: TE ÁLLAT          Vályk         üzenete: XXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD    Ádám...     üzenete: azt ne mondd hogy nincs igazam          Vályk         üzenete: dexXD:SA:DAS
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Mi az a 3 kérdés , ami biztosan elhangzik egy kocsmai verekedés elõtt? -Mivan?-mivan?-mivan? ^^
Válasz toma üzenetére (#9701): _:DD:_DAD:_D:D: :kira
LycO 2009. május 1. 312 hozzászólás 1212.
Válasz toma üzenetére (#9701): :D:D:D:D
Még jó hogy borabb!!
toma 2009. április 30. 4782 hozzászólás 22.
A melltartó szól a bugyihoz: - Kikapcsolódásra vágyom.... - Nemááá, tegnap is miattad toltak le!!! :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
- Csinos a lányod, már eladósorban van ? - Még nem eladó, de már lízingelhetõ.
Saturas 2009. április 29. 717 hozzászólás 531.
Válasz Rosi üzenetére (#9698): Ó, kössz, sose gondoltam volna erre :O
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Rosi 2009. április 29. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Saturas üzenetére (#9697): A titok nyitja szerintem a buddhist és a nudist szavak kiejtése közötti minimális különbség lehet. Így érthetõ, vagy további magyarázat szükséges? :D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Saturas 2009. április 29. 717 hozzászólás 531.
Ezt magyarázza el valaki légyszi: [url=http://www.explosm.net/comics/1608/]LINK[/url] :hey
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Saturas 2009. április 28. 717 hozzászólás 531.
Válasz paradoX üzenetére (#9695): így van :kira
paradoX 2009. április 28. 4067 hozzászólás 37.
Válasz aBry üzenetére (#9692): tévedés, a rendszámtábla egy lepattintható keretben van, és maga a keret van odacsavarozva :)
MinD You!
Akkor én is irok egy haverosat.: -Bazzmeg, te mire tanulsz, töriböl felelünk ma?? -igen az I.világháborúból. -Picsába az kurvahosszu..... -Figyej bazmeg elmonod a COD1 történetét és kapsz egy 5 öst.. :A?_SDA:S?DDD
Válasz aBry üzenetére (#9692): nem is acélba van fúrva az a csavar :D kb valami müanyag lökháritoba/max aluminiumba. :kira
aBry 2009. április 28. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Saturas üzenetére (#9690): az a rendszámtábla oda van csavarozva nem?:D mûvészet volt leszedni :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Spelp 2009. április 28. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Saturas üzenetére (#9690): Azigen:D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
nem az én ismerõsömmel történt, csak bemásolom: "Gondoltam, bearanyozom a Ti napotokat is az alábbi kis történettel, amely az egyik ismerõsömmel történt ma, és megosztotta velem: Idõpont: 2009 április 19 délelõtt Helyszín: Budapest, Egér út, Shell kút Elvittem az autót szerelõhöz, h nézzék át, megnéztük a kerekeket is ...stb. Jövök visszafelé, gondoltam le is mosom, meg kap egy tank üzemanyagot Állok a sorban a kútnál, jön egy kislány, valami kikent kifent cabrióval, elõttem áll a sorban a pénztárnál, látszólag valamilyen okból zaklatott, de én nem nagyon voltam képben a kábulattól, amit a parfümje okozott, amit biztos egy dézsából magára borított Szóval jön õ a kutashoz: Csaj: hali, egy autópálya matricát lécci Kutas: milyet? Csaj: ccc nem tom. hány napos van? Kutas: ilyen-meg ilyen. Csaj: Ilyen jó lesz. Kutas: ok, rendszám? Csaj: Most szívatsz? Kutas: nem, ha pályamatricát akarsz venni, nekem kell a rendszám erre õ: Jól van, de erre még lehet hogy rábasztok ( bocs a szavakért, de ezt mondta a kislány ) és kirohant Nézzük a kutassal, hogy mit csinál, mert eltûnt a kocsija mögött 3 perc múlva b***i, visszajött, letette, a hátsó rendszámtábláját az asztalra, és közölte a pultossal, h ilyen még vele nem történt, letört a körme, és a barátja már úton van, mert nem tud így vezetni miféle eljárás ez? Kutas: nem kellett volna behozni,, elég lett volna ha bemondod Erre a csaj: "úúú igen,?" jött is a csaj pasija pár perc múlva egy jó nagy mercivel, bement, megkérdezte mi történt, elmondták neki, és a kutassal egymást támogatták a röhögéstõl, jó fej volt"
Chaos 2009. április 28. 610 hozzászólás 637.
Jancsi és Juliska Juliska, a gyönyörû fiatal lány kapál a TSZ földjén. Arra megy Jancsi és megszólítja: - Te Julis, olyan gyönyörû vagy, úgy megfognám azokat a telt kebleidet. - Mégis mit képzelsz, Jancsi! - Te Julis, adok 5000 Forintot, ha megfoghatom! - Hát, ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van. Jancsi adja a pénzt, megtörténik a dolog. Jancsi folytatja: - Olyan kívánatos vagy, megsimogatnám ott a lábad között, adok megint 5000 Forintot! - Ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van, csak gyere menjünk oda a bokorba. Jancsi adja a pénzt, megsimogatja, és folytatja tovább: - Te Julis, mostmár annyira kívánlak, úgyis itt vagyunk a bokorban, adok 30000 Forintot, ha magamévá tehetlek. - Jól van akkor, ha adod a pénzt. Megtörténik a dolog. Jancsi megszólal: - Na jól van, mostmár megyek. Juliska megigazítja a szoknyáját és folytatja a kapálást. Nem sokkal késõbb arrajön a TSz-elnök: - Juliska, láttad erre a Jancsit? - Igen, láttam. - Kiküldtem vele a fizetésedet, odaadta?
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Válasz Scarface üzenetére (#9687): úristen .D:A::D+s
Scarface 2009. április 27. 657 hozzászólás 567.
-Mi a különbség a gomba és a rózsaszín párduc között? -A gomba az terem, a rózsaszín párduc meg *terem-terem teremteremteremterem [url=http://www.youtube.com/watch?v=HhHwnrlZRus]tereeeeem[/url]* :kira (Vers: Hol áldás, ott béke. Hol anyós, ott vége.)
paradoX 2009. április 26. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9685): :D:D:
MinD You!
-Te olyan sötét vagy, hogy ha elvisznek melletted egy lapát szenet, azthiszik villámlott. :_AS?DA_:SD?D::DD:
Retek-Harcos 2009. április 26. 4667 hozzászólás 24.
Ez nem vicc, inkább idézet Woody E.tõl "Tegnap megmentettem egy lányt a nemi erõszaktól Uralkodtam magamon."
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Retek-Harcos 2009. április 25. 4667 hozzászólás 24.
Válasz SipKa üzenetére (#9680): nagggggyon dúrva :D:D:D Ááááááááá 5ös :kira :kira :kira
toma 2009. április 25. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9677): jóó:D Válasz SipKa üzenetére (#9680): erõs :D:D:Dd
Válasz SipKa üzenetére (#9680): 5ös :D:D:DF::D
SipKa 2009. április 25. 476 hozzászólás 816.
„Vizeletadásnál mentem a toalettre és egy fél literes poharat csordultig öntöttem teával. Mondta a nõvérke ennyi nem kellett volna. Leittam belõle 3 decit! A 2 nõvér közül az egyik kajakra behányt, a másiknak kijött a szeme, mint a csigának, képzeld el a fejeket!” Tyutyu bash:D::F:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
LightBringer 2009. április 25. 44 hozzászólás 4514.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9677): nagyonnagy :D
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Válasz Narancsnor üzenetére (#9677): NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :d:d NA EZ AZ A NARANCSNOR AKIT ISMERTEM :d
Narancsnor 2009. április 25. 833 hozzászólás 442.
Tasziló gróf és felesége egy este elmennek színházba. Emerencia grófnõnek azonban nem tetszik az elõadás, ezért hazamegy. Ahogy belép a kastélyba, szembetalálkozik az inassal, és így szól hozzá: – Jean, vegye le az ingemet! Jean megteszi. – Jean, vegye le a szoknyámat! Jean ezt is megteszi. – Jean, vegye le a harisnyámat! Az inas engedelmeskedik. – Jean, vegye le a melltartómat! Megtörténik ez is. – Jean, vegye le a bugyimat is! És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat viseli, kirúgom!
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Spelp 2009. április 25. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9673): Hatalmasak és bölcsek, félek tõlük:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz paradoX üzenetére (#9674): :D:D: Jó dolgokat lehet elcsipni, miközben sasolod az ovisokat a bokor mögûl :DDD
paradoX 2009. április 25. 4067 hozzászólás 37.
A fiúk nagyszájúbban születnek, mint a lányok. A fiúk belsejében nagy ordítás lakik, aminek ki kell szabadulnia. A lányok belsejében kis dolgok vannak, nekik elég, ha kicsit nevetnek és futkároznak. Sofie, 8 eves :D::D:D:AS
MinD You!
Narancsnor 2009. április 25. 833 hozzászólás 442.
svéd gyerekek... Apukámnak vidékre kellett költöznie, ezért nekem lett egy új apukám, aki itt marad a városban. Selma, 7 eves A szememet apukámtól örököltem, a hajamat pedig anyukámtól. A téli dzsekimet pedig a szomszédoktól. Sylvia, 7 eves A testvérét az ember utálja is meg imádja is. A testvér, az egy olyan nagyon kedves seggfej. Filip, 7 eves Az ember a családjának mindig elmondhatja amit gondol, és soha nem kell attól félnie, hogy valaki ugyanazt gondolja. Hakan, 6 eves Abból, aki jó nevelést kap, jó gyerek lesz. Abból, aki rossz nevelést kap, jó fej. Tony, 6 eves A fiúk nagyszájúbban születnek, mint a lányok. A fiúk belsejében nagy ordítás lakik, aminek ki kell szabadulnia. A lányok belsejében kis dolgok vannak, nekik elég, ha kicsit nevetnek és futkároznak. Sofie, 8 eves A nagyon okos nõk azok voltak, akik elkezdték támogatni, hogy nem mennek férjhez. Elin, 8 eves ... És akkor a pap megkérdezi, akarod-e házastársadul azt, aki melletted áll, vagy valaki mást. Altalában nem áll ott senki más, ezért azt válaszoljuk: akarom. Emil, 7 eves Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik. Pauline, 8 eves Az angyal az általában nõi foglalkozás. Louise, 7 eves Az apukámon látszik, hogy svéd, mert nagyon hasonlít az öccsére. Matilda, 8 eves Belgiumban minden háziállat szürke... Vagy csak az az újság volt fekete-fehér... Matilda, 7 eves Külföldre úgy kell menni, hogy a boltnál balra fordulunk, aztán egy kicsit megyünk egyenesen, majd jobbra. Akkor már külföldön vagyunk, de megvan az veszélye a dolognak, hogy Norvégiában kötünk ki Oscar, 8 Az USA-ban már rengeteg embert felküldtek a Holdra. Még többet is fel kéne küldeni... talán mindet. Moa, 6
Narancsnor 2009. április 24. 833 hozzászólás 442.
"6 jel ami arra utal, hogy túl sokat pókerezel!!!!! 1. Amikor a bácsikád infarktust kap vacsora közben, te csak annyit mondasz blöfföl! 2. Az új ismerkedõ dumád: mutasd mid van? 3. A rendõr megállít gyors hajtásért 10 ezer, mire te: tartom és emelek! 4. Az orvosod szerint „zseton könyököd” van. 5. Annyit gyakoroltad a rezzenéstelen pókerarcot, hogy többször összekevertek Medveczky Ilonával. 6. Szex közben azt kiabálod, All in, All in!"
Rendõr éppen járõrõzik a kocsijával, amikor meglát egy embert az árokban feküdni. -Na mi az cigány, LSD? -El a kurva anyád, és még meg is ütöttem magam . A:SD?Aneeee :D:D:D:A:_S?D?ASDDDD
toma 2009. április 21. 4782 hozzászólás 22.
Válasz SipKa üzenetére (#9668): gyá_:D
Válasz SipKa üzenetére (#9668): örök :DDD
SipKa 2009. április 20. 476 hozzászólás 816.
cigánytriatlon: lefut a tóra úszni majd hazamegy biciklivel :D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9666): nah azért :D