Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Narancsnor 2009. április 20. 833 hozzászólás 442.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9665): Ne haragudj most csak ennyire vagyok képes. de ami késik,nem mulik ;)
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Válasz Narancsnor üzenetére (#9664): tudsz te ennél sokkal jobbakat is hozni... :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Narancsnor 2009. április 20. 833 hozzászólás 442.
Józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a TV-t. Útközben találkozik Bajnai Gordonnal. Gordon mondja neki: - Józsi bácsi hát ne adja be a TV-t a zaciba, mert jövõ héttõl nagyon jó mûsorok lesznek benne! - Tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen mûsorok fiam? - Hétfõn én leszek, kedden a feleségem, szerdán a családom, csütörtökön a pártom! Péntek-Szombat-Vasárnap - a nép! Na az öreg hazamegy, az asszony meg kérdezi tõle, hogy miért nem adta be a TV-t a zaciba? Mire Józsi bácsi: - Találkoztam a Miniszterelnökkel és azt mondta, hogy jó mûsorok lesznek, inkább visszahoztam! - És milyen mûsorok lesznek ? - Hétfõn:A Félkegyelmû, kedden:A makrancos Hölgy, szerdán:A rém rendes család, csütörtökön: Ali Baba és a 40 rabló, péntek-szombat-vasárnap: A Nyomorultak!
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
[quote=Scarface írta(#9661)]21:26 [The B.] csávó mondja.... akkora hó volt.... 21:26 [The B.] csaj beszól... a kutyát ölben kellett kivinni ugatni? [/quote] nehh ..jajj. meghalok :D:DDDDDDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
X= te y= Bnöd? elején lelõtted :DA?SD:_AS?DDD amugy kurvajók :D
Scarface 2009. április 16. 657 hozzászólás 567.
mindenki találja ki honnan. szemezgessetek, friss :D barátnõm: annyira örülök hogy már annyira szeretsz hogy csináltál nekem felhasználót a laptop-odon én: korlátozottat, nehogy elbassz valamit x: és akkor mit csin holnap?:P y: amit akarsz x: mihez lenne kedved?:D y: neked? x: õszintén?:D y: ja y: na x: hozzád y: jol van y: baby x: akkor mit csin?:D y: amit akarsz x: hát h igy komoly legyek xd x: 1 jó sex jól esne x: :$ x: itt vagy? y: te kis szarházi y: mit akarsz a lányomtól y: majd beszélek én anyáddal x: az építkezés hogy áll? y: szó szerint Lapi de Õrvezetõ /Ne sírj értem Argentína/ üzenete: *ma voltam varrat szedésan *majdnem összeszartam magam *aztán ma 1 másik dokinál voltam mert az enyém szabin van KisTigrisH üzenete: *elhiszem:S Lapi de Õrvezetõ /Ne sírj értem Argentína/ üzenete: *bemegyek a vizsgálóba *kérdezi h mi ez a "halálos popsi" *mondom ezt én is szeretném tudni...:_ *aztán mutatja a kórlapomat h ez van beírva kórelõzménynek :D *én megmondtam neki h amikor vették fel az adatokat *kérdezte a dokim h vane vmi öröklött családi dolgom *én meg mondtam neki h *ezen a haláli popsin kívül nem sok :D *az meg beírta :D prücsök üzenete: osztálytársam mesélte, h volt egyszer h egy srác elment a barátnõjéhez, a csaj elment zuhizni, addig a srác várta, egy kutyu meg ott feküdt a szobába, na de a srácra rájött a fosás míg várt és a wc meg a fürdõben volt, hát nagyon kellet neki, beszarni meg mégse szarhat be szal odaszart a sarokba :D:D:D:D a csaj kijött a fürdõböl, kérdezi miez a szag, látja h szarvan a nappali sarkába, kérdezi a srácot ezmeg mi? mire a srác aszondja, biztos a kutyád volt, mire a csaj, de az plüss prücsök üzenete: :D:D:DD:D:D: mókinc üzenete: NEEEEEEEEEEEEEE :D:D:D:D:D:D:D 21:25 [The B.] kiskocsmába érdemes volt lemennem... 21:26 [The B.] szó esett a falubéli természeti katasztrófákról mint pl kiönt a patak meg a nagy havak... 21:26 [The B.] csávó mondja.... akkora hó volt.... 21:26 [The B.] csaj beszól... a kutyát ölben kellett kivinni ugatni? Andreasz üzenete: megyünk holnap sörözni? Ádám üzenete: holnap nem jó, mert megyek korcsolyázni. Andreasz üzenete: tudod mi a szar a korcsolyázásban? Ádám üzenete: mi? Andreasz üzenete: hogy nem tudod, hogy mond el a szüleidnek, hogy buzi vagy. - m T: kimentem anyához a RUBIK kockával mondom anya kirakom neked - m T: aszongya látom de nem érdekel. mondom mér - m T: mer nem vagyok kiváncsi. -miért nem? kirakom azt kész - m T: mondja: mondom nem érdekel. én: -na akkor kirakom. leméred? - m T: aszongya te barom kilóg a boxerbõl a farkad - m T: ejj mondom. fail zsófi: :D 20:11 [Rob Atya] mióta dolgozol bölcsiben? 20:12 [pimphoto] mióta jobbszeretem fog nélkül Lestat _@_/": Hallottad hogy jártunk a múltkor nem?:D Lestat _@_/": Felmentünk haverhoz, aki az erkélyen tartotta a piát Lestat _@_/": Tudod olyan 5 literes fehér kannákban Lestat _@_/": Na, és ugye kint volt 6-7 kanna bor Lestat _@_/": Haver kimegy az erkélyre, (már akkor is tökrészegek voltunk), behoz egy kanát, megisszuk. Lestat _@_/": Sacc fél óra múlva kimegy, behoz még egyet, elkezdjük inni, hazajön az anyja. MARC: Hehe szopacs:D Lestat _@_/": Körülnéz, és elkezd sikítani, hogy mit iszunk Lestat _@_/": Mondjuk, hát a bort az erkélyrõl. Lestat _@_/": Erre mondja, hogy az egyikben fagyálló volt!!! MARC: bazz:|:| Lestat _@_/": Ugye nézünk egymásra, tökrészegen a franc tudta mit iszunk, anyja kihívja a mentõket. Lestat _@_/": A mentõ jön, mi addig letántorogtunk a járdára, ott álltunk öten:D Lestat _@_/": Erre a mentõ elmegy mellettünk!!! Utólag mesélték, hogy összevissza keresték, a földön fekvõ, haláltusáját vívó fagyállóst:D Lestat _@_/": Oszt azt hitték barmulunk, mert nézzük mentõ elmegy mellettünk, oszt uccuneki, elkezdünk rohanni utána:D MARC: hagyd abba mer sírok XDXDXD Lestat _@_/": Képzeld el, ott megy a mentõ, szirénázik, a sofõr meg az ápoló néz minden irányba, mi meg ott rohanunk mögöttük, és üvöltözzük, h Lestat _@_/": HAHÓÓÓ mi ittuk a fagyállót!! Minket keresnek hééé!!! Lestat _@_/": Az agyuk majd eldurrant, olyan gyomormosást kaptunk, ne tudd meg:P MARC: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Saturas üzenetére (#9659): :DDD Az öreg székely bácsika elmegy a paphoz. -Atyám , kérem tanitson meg latinul. -Háát ezt értékelem bácsikám,na de maga már elég öreg, nem is tudná használni a nyelvet. -Dehogynem, ha egyszer meghalok, mennyországba kerülök, és én ott az Istennel szeretnék beszélni, ugyhogy kérem taitson meg latinul. -Hát jólvan bácsikám, de ha meghal, és esetleg a pokolra kerül, akkor mi lesz? -Az nem gond atyám, románul már tudok. ASD:?A_SD?ADDDDDD:D:D :kira
Saturas 2009. április 16. 717 hozzászólás 531.
- Hogy vagy Gazsi? - Köszönöm megvagyok! - És te? - Én még nem vagyok meg, de már köröznek!
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
NaB 2009. április 12. 983 hozzászólás 368.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9655): Miaz kicsit piros gömb alakú? elbaszot nagy zöld kocka. nekem így jobban teccik:D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Scarface 2009. április 12. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#9656): 1. Go to www.facebook.com 2. Register 3. Find a hungarian quiz 4. ??? 5. PROFIT Szeretnéd tudni melyik kretén vagy a teletabikból? :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
eX 2009. április 12. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#9653): ez mi a kurva élet édes gyermekem?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
-Mi az, Piros golyó?? -nagyon elbaszott Zöld kocka. bocs _:SA?A_D:?D?Dd
Válasz eX üzenetére (#9650): :D:D
Scarface 2009. április 10. 657 hozzászólás 567.
Facebook kvíz, sírtok :D:DD : "Melyik Balázs show karakter vagy te?" 1. Miért jelentkeztél a Balázs Showba? Marikát kísértem el. Jól nézek ki képernyõn. Éppen ezen a földrendszeren vagyok. Hogy dögölnél meg! 2. Mit tennél, ha párod megcsalna? Légtérhajlítással visszacsalnám. Magamhoz. Minden reggel, délben, este. A tanyasi liba nem esett éppen a feje lágyára. Nem hinném hogy találna jobbat nálam. 3. Megcsaltad-e már valaha a párodat? Milyen páromat? Melyik univerzumban? Ezt én kérdezem. Nincs szükség a gunyolódásra! És ne játszd itt nekem a Rómeót és Júliát! Nem lehet. Rossz! Nem. 4. Milyen nyelveken beszélsz? Das ist mein Kampf! Több nyelven, de most nem ez a lényeg. A világ minden nyelvén. 60 tolmács kellene hogy lefordítsanak. Agykommunikációul. 5. Vertél-e már meg valakit nagy nyilvánosság elõtt? Még nem, de egy másik mûsoromban igen. Törlés történt. Agytörlés. Hát volt már olyan hogy csontos kezem alá kerültek, de a cselédek már csak ilyenek. Nem jöttem, hanem hoztak. 6. Hány fogad van? ? Áj kam tra sztrója en szi.. Hogy dögölnél meg! :) 7. Mit tennél fel utolsó kérdésnek egy kvízben? Mikor fogsz a lábaim elõtt hverni te cseléd? Áj kam tra sztrója en szi? Mennyire lehet még ezt fokozni a nézettségért? ?? Namost, én erre Balázst kaptam... :D "Mi leszel, ha nagy leszel? - GNM esek nagy tesztje!" 1.Ki lennél szívesen Gobbi Hilda Huszti Péter Seregi László Fred Aster/Ginger Rogers 2.A mottód... Elkezdek próbálni, nem jövök egy darabig Hol a faszban vagy Szilvi? Válságkezelés Megnyúlunk 3.a kedvencmozdulatod mindegy csak a diákok felene tudja megcsinálni a kirúgott diákok nevének kihúzása a névsorból és egy korty tea felhörpintése másfél hektoliter kóre beöntése a számba zenére repülés közben megállni a levegõben 4.a diploácia... én nems hiszek a szavakban valami izé...hallottam már ezt a szót valahol... amíg dícsérnek jó, ha nem szétütöm jó sik pénzt hoz 5.a hobbyd sörözés költözés futás a Margitszigeten az újonnan tanult szavak befûzése a monológaimba 6.Ki a példaképed Galambos Zsófi Adolf Hitler Mahó Andi jelenlegi iskolám igazgatója 7.álomfizetés az mi??? 25000f/elõadás 130.000 plusz a mellékes 10000+amennyit lenyúlok a fellépõimtõl
És még: Az öt legrosszabb dolog, ami egy focistával történhet: 1. A mérkõzésen a te feladatod lesz mindenáron megállítani az ellenfél csodacsatárát, akit Csonttörõnek becéznek. 2. Végigvezeted a labdát a pályán, kicselezel mindenkit és hatalmas gólt lõsz, a csapattársaid mégis rosszallóan néznek rád, miközben az ellenfél gratulál. 3. A bíró az ellenfél színeire mázolta ki az arcát. 4. Az edzõtábort tripla szögesdrót kerítés veszi körbe, az edzõk pedig SS-egyenruhát viselnek 5. Világbajnoki döntõmérkõzés elõtt odajön egy sebhelyes arcú, öltönyös, napszemüveges pacák két nagydarab testõrrel, és orosz akcentussal közli, hogy nagy téttel fogadott az ellenfélre, és nem akar csalódni; késõbb aztán megjelenik egy hasonló külsejû fickó, aki olasz akcentussal közli, hogy nagy téttel fogadott rátok, és nem akar csalódni. WC-tisztítás mesterfokon 1. Nyissa fel a WC tetejét és öntsön bele 1/8 csésze állat-sampont. 2. Vegye a karjába a macskáját és simogassa, miközben óvatosan halad a fürdõszoba irányába. 3. Egy alkalmas pillanatban dobja be a macskát a WC-be és hajtsa le a tetejét. Lehetõleg álljon rá a WC tetejére. 4. A macska most önállóan elkezdi a tisztítási folyamatot és elég habot is fog elõállítani. Ne zavarják meg a WC-bõl érkezõ hangos zajok, a macska élvezi a munkát! 5. Többször nyomja meg az öblítõ gombot, hogy aktiválja a ''power-wash'' funkciót és az utóöblítést. 6. Amennyiben a WC tetején áll, kérjen meg valakit, hogy nyissa ki a bejárati ajtót. Biztosítsa, hogy a WC és a bejárati ajtó között ne álljanak emberek. 7. Kellõ távolságból nyissa fel a WC tetejét. A magas sebességnek köszönhetõen a macska bundája a huzat által gyorsan megszárad. 8. A WC és a macska ezennel tiszták!
- Mi a különbség a rendõr és az utcalány között? - ??? - Semmi. Mind a kettõ a család szégyene. -Tavaly találkoztam egy jó tündérrel. Megkérdezte tõlem, mit akarok, jobb memóriát, vagy nagyobb faszt? Már nem emlékszem, mit válaszoltam... -A barátnõm azt mondta, hogy lehetnék sokkal szenvedélyesebb. Így hát beszereztem még egy barátnõt. -Az ember egy csomó dolgot nem értékel, amikor egyházi iskolába jár. Pl. hogy naponta elfenekeli egy apácajelmezes, középkorú nõ. Késõbb komoly összegeket kell fizetnie ilyesmiért.
eX 2009. április 9. 4277 hozzászólás 32.
Hogyan biztosítsunk egy egészséges õrültségi szintet? 1. Ebédidõben, ülj a kocsid tetején napszemüvegben, és egy hajszárítóval célozz az elhaladó kocsikra. Figyeld meg, hogy lelassulnak-e. 2. Hívd saját magadat a hangszórón. Ne változtasd el a hangodat. 3. Ahányszor valaki megkér valamire, kérdezd meg hogy kér-e vele sült krumplit. 4. Tedd a szemetesvödrödet az íróasztalodra, és írd ki rá, hogy bejövõ posta. 5. Tegyél koffeinmentes kávét a kávéfõzõbe 3 hétig. Ha már mindenki kigyógyul a koffeinfüggõségbõl, tegyél bele újra rendes kávét. 6. Az összes csekkednek a "megjegyzés" részébe írd be, hogy "szexuális szolgáltatásokért". 7. Minden mondatodat úgy fejezd be, hogy "a próféta prédikációja szerint". 8. Ne hasznalj ekezeteket. 9. Amilyen gyakran csak lehet, szökdécselj járás helyett. 10. Kérdezz meg embereket, hogy milyen nemûek. 11. A Drive ablaknál jegyezd meg, hogy a rendelés elvitelre lesz. 12. Az operában énekelj együtt a darabbal. 13. Menj el egy versmondó estre és kérdezd meg, hogy a versek miért nem rímelnek. 14. Tegyél szúnyoghálót az íróasztalod köré és játsszál egy dzsungel hangokat tartalmazó relaxációs kazettát egész nap. 15. Öt nappal korábban mondd a barátaidnak, hogy sajnos nem tudsz majd elmenni a bulijukra, mert nem vagy olyan hangulatban. 16. Amikor a pénz kijön a bank-automatából, kezdjél kiabálni, hogy: Nyertem! Nyertem! Már harmadszor ezen a héten!!! 17. Amikor kifelé mész az állatkertbõl, kezdjél a parkoló felé rohanni és ordítani: Fussatok!!! Kiszabadultak!!! 18. Vacsora közben mondd azt a gyerekeidnek, hogy a rossz gazdasági helyzet miatt egyikõtöktõl meg kell válnunk. 19. Küldd el ezt mindenkinek, akire ráfér egy kis röhögés. klasszikus :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9640): Válaszul neked :D A munkahelyemen én vagyok az Isten: mindenki hallott már rólam, de senki nem látott :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9647): bázz :D:D nagyon ott van :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz ChooLer üzenetére (#9642): :DDD Válasz Mefi- üzenetére (#9646): Faszás Na ez még nekem is sok Para neked megy, figyelj: :D Nyuszikának létra kéne, hát gondolja elkéri a medvétõl.Elindul, majd alig halad valamit, vissza fordul -Áhh A MEDVE UGYSE ADJA ODA..Megint erõt gyûjt elindul , de az út felénél megint visszafordul...-ÁHH A MEDVE UGYSE ADJA.. Nagy nehezen elindul harmadszorra, elér a medve kapujáig, éppen fordulna vissza , de mégsem-bekopog. Medve kidugja a fejét , mire a nyuszika: - Tudod mit medve? Bazdmeg a létrádat! A:_SD?A_S:D?A_S:D?AS_:D?A_SD:?AS_D:,A_:SD?_A:SD?_:AS?D :kira
Mefi2- 2009. április 7. 1327 hozzászólás 261.
Válasz scottee üzenetére (#9645): köszi ^^ akkor itt az igért vicc sorozat ... ma találkoztam 1 skinhead barátommal és vicceket mesélt ... kicsit már sok lett a végére de a legjobbakat leirtam. Miért jobb E.T., mint a cigányok? - egyedül jött, - van saját bringája, - megtanulta a nyelvünket, - és folyamatosan haza akar menni! ************************ A rendõr találkozik a cigánnyal, aki éppen egy lovat vezet. A rendõr megkérdi: - Hé cigány! Honnan van ez a ló? - Hát sakkon nyertem. - Nem hiszem én azt. - De bizony! Én léptem a lóval, a Gazsi meg ütötte a parasztot! *********************** Meddig szûz a cigánylány? - Amíg erõsebb az öccsénél, gyorsabb a bátyjánál, az apja pedig börtönben van. *********************** Az elátkozott tücsök család Tanító néni kérdezi a kis Kolompárt: - Fiacskám, megcsináltad a házi feladatodat? - Hát persze, csókolom kezsit-lábát... - Akkor mutasd! - Otthun felejtettem! - Nem hiszem el! - Anyám íletire ha mondom! Otthun maratt! - Jól van, akkor elhiszem. Megy haza a kis Kolompár, látja ám, hogy nagy a gyász, az anyja halva fekszik... Másnap megy az iskolába. A tanárnõ kérdezi: - Ma megcsináltad a házidat??? - Hát persze, csókolom kezsit-lábát... - Mutasd meg! - Otthun felejtettem! - Ezt már nem hiszem el! - A hugom íletire ha mondom, otthun maratt! - Jól van, akkor elhiszem. Megint megy haza a kis Kolompár, látja ám, hogy nagy a gyász, a húga vérbe fagyva fekszik... Másnap megint megy az iskolába: - Kisfiam, ma remélem megcsináltad a házidat! - Hát persze, csókolom kezsit-lábát... - Akkor mutasd! - Megint otthun felejtettem! - Ezt már tényleg nem hiszem el! - Az apám íletire, ha mondom! Otthun maratt! - Na jó, akkor elhiszem. A kis Kolompár megy haza, látja ám, hogy a faterja a szobában szélsebesen pakol egy bõröndbe. Mikor meglátja, megszólal: - Fiam, el kell mennünk innen, meg van átkozva ez a ház! Tegnapelõtt anyád, tegnap a húgod, ma meg a bátyád halt meg... ********************** Romák a mennyben Három roma érkezik a mennybe. Szent Péter fogadja õket, majd közli az Úrral: - Uram, három roma érkezett. - Nyisd a kapukat és engedd be õket, Péter! Mindenkit befogadunk. Két perc múlva jön vissza Szent Péter: - Uram! Eltûntek! - Kik? A romák? - kérdi Isten. - Nem, Uram, a kapuk. ******************** ... cigánynak gumi nélkül ingyenes. Mi az? - Mi az, fehér embernek gumival 5000 Ft, cigánynak gumi nélkül ingyenes? - ??? - Bungee jumping. ******************** Az országúton két autó frontálisan ütközik . Az egyikben cigányok a másikban magyarok utaztak. Repülnek mindannyian kifele az autóból szerteszét. Megérkezik a mentõ, s azonnal nekilátnak ellátni a sérült magyarokat. A cigányok vérezve, nyöszörögve fekszenek az úton, de a mentõsök még mindig nem foglalkoznak velük. Aztán az egyikük nem bírja cérnával és odaszól: - Hé, kolléga! Minket mikor látnak mán el? - Mondd cigány - így a mentõs. - Ismered te a színeket? - Hát persze. - Milyen színûek ezek az emberek? - Fehérek. - No és milyen színû ez a mentõ? - Fehér. - Na látod. Értetek majd a fekete jön... És akinek még van agya... A gazdasági válság idején induló Új szakmák listája (Vezetõi hírlevél 2.) Talicskatoló - Egynyomvonalú kézierõgép-kezelõ technikus. Takarítónõ - Higiéniai manager asszisztens. Ablakmosó - Siküveg restaurátor. Gondnok - Háztömb manager. Portás - Front door manager. Sofõr - Kormánykerék-igazgató logisztikai supporter. Rakodómunkás - Anyagmozgatási szakreferens. Parkolóõr - Forgalombiztosítási szakmenedzser. Tolvaj - Tulajdonáthelyezõ és biztonságtechnikai szakember. Áruló - Szabadfoglalkozású megélhetési eladó. Utcaseprõ - Köztisztasági, tárca nélküli asszisztens. Kukás - Hulladékmanagelési szakreferens. Autómosó - Gépjármû optikai karbantartó. Bérgyilkos - Humán ügyintézõ Szódás - Szikvíz termék menedzser. Raktáros - Termékpozíció optimalizáslásért felelõs logisztikai manager. WC-s néni - Anyagcsere manager
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
scottee 2009. április 7. 3931 hozzászólás 40.
edj-keto-harom mukodj!
Rambo? Az egy buzi...
LycO 2009. április 7. 312 hozzászólás 1213.
Válasz ChooLer üzenetére (#9641): AS?:D:?SAD?: ez most így nagyon eltalált :D
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2009. április 7. 4067 hozzászólás 37.
Válasz ChooLer üzenetére (#9641): továbbra is :D:DA:D:
MinD You!
ChooLer 2009. április 7. 212 hozzászólás 1659.
Anya és fia a benzinkúton. -Fiam tankolsz? -De anya én healer vagyok.
MinD You!
Mefi2- 2009. április 6. 1327 hozzászólás 261.
Egy kedves elégedett Fundamenta ügyfél levele (sirok) Kedves Konrád Judit és Rimné Zsíros Melinda! Mindig is sejtettem, hogy a Fundamenta egy utolsó féreg kóceráj, de most már teljességgel meg is bizonyosodhattam errõl. Végtelennek tûnik a folyamat, amelynek során visszakaphatom a saját pénzemet, melyet befizettem önöknek, és amit önök a szerzõdésem februári lejárta óta önkényesen használnak. Hitelt is igényeltem, melyhez immáron a harmadik paksaméta iratot vagyok kénytelen benyújtani, melyben eddig a dédnagyanyám vércsoportján kívül a magam és családom összes paraméterét közöltem önökkel. Ráadásul önök gondoltak egy merészet, és egy közjegyzõ által elkészítendõ irattal még kivesznek 10-15 ezer forintot a zsebembõl (mellékelten küldöm az errõl szóló számlát, melynek összegét szíveskedjenek átutalni a bankszámlámra). Mire fel? Biztosítéknak nem elég a jelzálog? Családtagom szintén igényelt önöktõl hitelt, amelyhez röpke fél év után hozzá is jutott, ám tõlük érdekes módon nem kérték ezt az olcsónak nem nevezhetõ iratocskát, pedig az õ hitelösszegük magasabb volt, az egyéb biztosítékok és körülmények pedig megegyeztek a mostaniakkal. Errõl az egész tortúráról ifjúkorom egyik klasszikusa jut eszembe, amikor Jürgen Morgen NDK-s vasutasnak levágja a vonat mindkét kezét és mindkét lábát, mire õ felkiált: HÁT A FASZOM NEM KÉNE? Biztonság kedvéért ezen levelemhez mellékelem vér-, nyál-, vizelet- és spermamintámat (megtalálják a papíron), megelõzve erre vonatkozó kérésüket, amivel tovább késleltetnék a pénzem visszautalását. Szívbõl kívánom, hogy aktatologatás közben dõljön önökre az egész irattár, esetleg szüljenek sünt. Üdvözlettel: Belencsák Ferenc u.i.:Mindenkit lefogok beszélni erröl a szarról
- Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó ahol lehet sört kapni. - Összehozza, mint lottóötös a rokonságot. - Annyira gyötör az álmatlanság, hogy már a munkahelyemen se tudok aludni. - Az optimista férfi nõsülésre és gyerekekre gondol. A pesszimista férfi nõs és vannak gyerekei. - Hogy titokzatos lennék? Talán igen, talán nem... - Öngyilkossági ügyekben csak olyanoktól fogadok el választ, akiknek már sikerült. - A víz igen szennyezett. Mára már kétszer annyi benne a hidrogén, mint az oxigén. - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés. - Hová teszik ki a figyelmeztetést, ha majd rájönnek arra, hogy az anyatej rákkeltõ? - Placebofüggõ vagyok. Leszoknék róla, de nem változtatna semmit. - Ismertem olyan csúnya embert, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivírus. - Addig amíg a fõnököm úgy tesz, mintha jól megfizetne, addig én is úgy teszek, mintha jól dolgoznék. - A veréb tud repülni, mégis mennyit ül az ágon. - A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni. - Magyarországon azért ilyen lassú a vasúti közlekedés, mert meg kell õriznünk a nagy ország látszatát. - Milyen mélyek lennének az óceánok, ha nem élnének benne szivacsok? - A sláger az a zene, ami a füleden megy be és a könyöködön jön ki. - Azt te csak részeg, hogy én hiszed. - A téves számok miért nem foglaltak soha? - Elõször megtanítanak járni és beszélni, késõbb azt mondják: "Ülj le és maradj csöndben!" - A szótárak miért nem tartalmazzák a (szótár) szót? - A számítógépekkel nagyon gyors és pontos hibákat követhetünk el. - A vak tyúk is lehet süket. - Ha kétségek fognak el, mosakodj! - A statisztika olyan, mint a bikini: sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja. - Mikor hagyják már abba a költõi kérdéseket?
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9634): .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Saturas 2009. április 2. 717 hozzászólás 531.
Elmegy a cigányasszony az orvoshoz: - Doktor úr, segítsen rajtunk, már sok gyerekünk van, a férjem még csak csinálja tovább ... A doki ad neki egy gumit, az asszonyka hazamegy. Másnap, jön egy üveg konyakkal a doki után. - De hiszen még nem tudhatja, hogy segített-e. - Dehogynem. A férjem este bevette a gumit, és reggel amikor fölkelt fingott egyet és három gyerek meghalt a röhögéstöl. :DSdas
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Flooyd 2009. április 1. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9633): náci nagymamánál nincs jobb verzió :D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Twu 2009. április 1. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9634): :DDDDDDDDDDDDDDD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Pr0-peller 2009. április 1. 1172 hozzászólás 300.
prücsök üzenete: osztálytársam mesélte, h volt egyszer h egy srác elment a barátnõjéhez, a csaj elment zuhizni, addig a srác várta, egy kutyu meg ott feküdt a szobába, na de a srácra rájött a fosás míg várt és a wc meg a fürdõben volt, hát nagyon kellet neki, beszarni meg mégse szarhat be szal odaszart a sarokba :D:D:D:D a csaj kijött a fürdõböl, kérdezi miez a szag, látja h szarvan a nappali sarkába, kérdezi a srácot ezmeg mi? mire a srác aszondja, biztos a kutyád volt, mire a csaj, de az plüss prücsök üzenete: :D:D:DD:D:D: mókinc üzenete: NEEEEEEEEEEEEEE :D:D:D:D:D:D:D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Narancsnor 2009. április 1. 833 hozzászólás 442.
Piroska odaér a nagymama házához és bemegy. - Nagymama! Miért olyan nagy a füled? - Azért, hogy jobban halljalak. - Nagymama! Miért olyan nagy a szemed? - Azért, hogy jobban lássalak. - Nagymama! Miért olyan nagy az orrod? - Azért, hogy jobban érezzem a sütemény illatát. - De nagymama! Miért olyan nagyok a fogaid? - Azért, hogy jobban meg tudjam rágni a répát, amit nekem hoztál. - De nagymama! Én nem is szoktam répát hozni neked! - Hát ez nem jött össze - mondta a nyúl és kimászott a nagymama ágyából. neeeeeee
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9631): ezert mondtam h mar volt... de neszoljaa be mert küldöm urja az msn virust amikor nem tudok rola? jolvan?:D
Válasz Narancsnor üzenetére (#9625): székellyel ismertebb..
Egyszer volt, hol nem volt, egy kék kis ország, abban a kék kis országban volt egy kék kis megye, abban a kék kis megyében volt egy kék kis utca, abban a kék kis utcában volt egy kék kis vár, és abban a kék várban,egy kék szobában,kék ablakon keresztül nézett ki egy kicsi piros törp, aki ezen gondolkozott: -Hú de kurvára nem illenék én ebbe a mesébe. :A?_SD_A:SD?DDDdd
paradoX 2009. április 1. 4067 hozzászólás 37.
:D:D::ASD:ASD:ASD:S:DA:DS: behugyoztam :DASSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
MinD You!
toma 2009. április 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9627): :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
mar szerintem volt de nekem adja : Két svéd favágó vágja a fát az erdõben. Egyszer csak az egyik fogja a baltáját és levágja a másik karját. Mire az: - Te, ez most vicc volt vagy komoly? Az elsõ kihúzza magát: - Persze, hogy komoly. - Na azért, mert viccnek kicsit durva lett volna...
Retek-Harcos 2009. március 31. 4667 hozzászólás 24.
nájsz
SipKa 2009. március 31. 476 hozzászólás 817.
a vicc jó de a topikkal nem kellett volna ezt müvelni :(
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Gandal-f 2009. március 31. 2474 hozzászólás 104.
fogyaték
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Pr0-peller 2009. március 31. 1172 hozzászólás 300.
[szép]
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
gyóntatófülkében: -mi a bûnöd, fiam? -72 éves létemre lefeküdtem egy 13 éves kislánnyal. -és, megbántad? -dehogy bántam! -hát miféle keresztény vagy te? -nem vagyok én keresztény! -akkor minek mondod el ezt nekem? -mindenkinek elmondom!
Válasz Mark üzenetére (#9620): ez valamiféle ismerös tevékenységre emlékeztet.... segitsetek már :D :kira
Mark 2009. március 30. 1728 hozzászólás 178.
"Ha megnézed a Pimp My Ride-t visszafelé, az egész arról szól, hogy egy feka feltuningolt kocsikat szed szét, eladja alkatrésznek, majd régi darabokat rak vissza a gépre. Aztán az egészet odaadja egy szerencsétlen srácnak."
JET JAGAAAR!
Mefi2- 2009. március 29. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9616): Ez a csomag 1 darab 5öst von maga után ... szégyeld megad ... :D
Narancsnor 2009. március 27. 833 hozzászólás 442.
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorunkban hatott volna ránk a Pac Man, akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva ,miközben repetitív elektronikus zene szól.
toma 2009. március 26. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9616): második tetszik:D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Narancsnor 2009. március 26. 833 hozzászólás 442.
A kiskirályfi lassan 7 éves lesz. Odamegy hozzá az öreg király. - Hát, kisfiam, mit szeretnél a születésnapodra? - Azt, ha reggel fölkelnék, kinyitnám az ablakot és alatta látnék 500 hullát felszeletelve, 500-at karóba húzva és 500-at megkínozva, megégetve. - Hát jó! - mondja az öreg király. Beköszönt a nagy reggel, kiskirályfi kiront az ágyból, odarohan az ablakhoz kinyitja és látja a hullákat az ablaka alatt. Le is megy, megnézi, hogy jó munkát végzett-e az apja. Látja, hogy minden ember halott, csak egy szenved még a földön. - Apám, ez mit nyöszörög itt?! Azt mondtam, hogy... Az öreg király odaszól a szenvedõnek: - Kezdheted! - Happy birthday to you! - Mit iszol kisfiam? - Sósavat! - Mit? - Áhkrhkrkhkrkkhkk. Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni... Egy 80 éves bácsi felveszi a kabátját, és indulni készül otthonról. Felesége utánaszól. - Hová mész? - Elmegyek az orvoshoz. - Beteg vagy? - Nem, csak gondoltam feliratok magamnak Viagrát. - Várj, én is jövök - kászálódik ki a néni a hintaszékbõl. - Miért? Beteg vagy? - Nem, csak kérek egy Tetanusz-oltást, ha elõveszed azt a régi,rozsdás szerszámot. Haldoklik az öreg Kohn. Mondja a feleségének: - Asszony, ha meghalok, minden vagyonomat temesd el velem! Pár nap múlva a temetés után áll a sírnál Kohnné és a barátnõje. Azt mondja a barátnõ: - Ugye, nem voltál olyan hülye, hogy minden vagyonát eladtad, vettél egy nagy gyémántot, és betetted abba a kis dobozba az urad mellé!? - Ó, barátném, én mindig engedelmeskedtem az uramnak. Eladtam minden vagyonát, betettem a számlámra, írtam neki egy csekket és azt tettem a sírba, ha beváltja, beváltja, ha nem, nem... szerk.: Miért boldogok a buzik? A szerencse sem mer hátat forditani nekik....