Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Saturas 2009. március 25. 717 hozzászólás 531.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9614): milyen újabb faszság van a tv2-n?
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz pisko üzenetére (#9613): csak ez a telefonos játék kysértetien hasonlit a TV2 ön futo baromságra, de amugy jo :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
pisko 2009. március 24. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9611): ?
Szõkenõ vendégséget szervez a barátainak, most ,gondolja nagyon felkészül, elmegy,bevásárol, majd eldönti a menüt, ami töltött csirke, Hozzá is lát kiszedi a belsõségeket de nem tudja hova tenni ezért beleönti a WC-be. MInden frankó megjönnek a vendégek, majd az egyikük jön mosolyogva: -Képzeljétek kiszartam a belem! -Na, és fájt?? -Nem , csak amikor vissza tömködtem. xDDDDDDDDDDDD Mivel melléültem a WC-n Felment bennem a pumpa.......
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz pisko üzenetére (#9608): ez kb Mr és Mrs .... az mekkora kurvanagy szar... ujjabb magyarbomlasztó faszság...
iA-KeKs 2009. március 24. 4264 hozzászólás 33.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9609): sztem kurva jó:D:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz pisko üzenetére (#9606): Nem tartom olyan viccesnek. Meg ha ilyen mûsör megy akkor elõbb utóbb becsúszik egy ilyen, fel kell készülni :D
pisko 2009. március 24. 1369 hozzászólás 246.
[b]Sarah fails :D:D[/b] Amerikában az egyik rádióállomás egy újfajta játékot talált ki. A neve "páros válasz", igen népszerû lett hamar. A játék lényege, hogy felhívnak találomra valakit, majd megkérdezik nõs/férjezett-e. Ha igenlõ a válasz, feltesznek 3 intim kérdést, majd felhívják a házastársát. Ha azonosak a válaszok, nagy értékû utazást, pénzt, kocsit stb lehet nyerni. Ez egyszer így sült el: "-Helló és XY vagyok az XYZ mûsorból! Ismered a játékot? -(nevet) Igen ismerem! -Megkérdezhetem a neved? -Brian vagyok. -Nos Brian, az elsõ kérdés: mikor szexeltél utoljára? -(idgesen nevet) Hááát ma reggel..... -Remek Brian! Mennyi ideig tartott a dolog? -(zavartan) Megöl az asszony, az anyósom nálunk vakációzik.... -Nos Brian? Kell az utazás? Florida, pálmafák... -Rendben. Úgy 10 percig. -Ez igen Brian! Utolsó kérdés:hol volt meg? -Az asszony megöl....komolyan....hát a konyhaasztalon, míg a mama tusolt. -Remek, most felhívjuk a feleséged. Mi a neve? -Sarah! -Halló, itt Sarah **** a Kilman cégtõl! -XY vagyok az XYZ mûsorból! Ismered a játékot? -Nem! Elmagyarázzák neki. -Nos, Brian is itt van a vonalban, de nem segíthet! Elsõ kérdés: mikor szexeltél utoljára? -(zavartan) Hát ma reggel 8 körül. -Remek Sarah, az elsõ válasz tökéletes!Mennyi ideig tartott a dolog? -(idegesen) A mama meg fög ölni, elsüllyedek.... -Tehát Sarah? -Jó. Úgy 12-15 percig. -Elfogadom, gondolom Brian férfiasságát próbálod mentegetni, de közeli a válasz. Utolsó kérdés:hol volt meg? -(felkiált) ÚÚÚRISEN BRIAN?EZT IS ELMONDTAD? -(Brian) Mondd meg nyugodtan drágám! -Hát jó...a mama meg fog ölni......a seggemben... Az adást megszakították a technikusok, és hosszú óráig zenei blokk volt csak hallható.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9606): :DDDDDDDDDDD
Pr0-peller 2009. március 22. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9605): Ezek után a kérdés már csak h ki volt a másik 2 fiú? :DFG"
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9604): nekem meg irt is sms-t :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9603): De én söröztem is már vele :P
Retek-Harcos 2009. március 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9602): szerintem mindenki :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz SipKa üzenetére (#9601): Eximet ismerem lawl :D
SipKa 2009. március 22. 476 hozzászólás 817.
bash.hu: [14:03:07] mi lekvár helyett is pálinkát fõzünk [14:03:18] kicsit fura vele elõször a palacsinta, de meg lehet szokni !!!!!!!!!!!!!!!!Figyelem!!!!!!!!!!!!!Figyelem!!!!!!!!!!!!!!!! Már megint! Ózdon lelocsoltak egy cigánylegényt benzinnel, majd meggyújtották. Most gyûjtést szervezünk az egyedül maradt rokonoknak! *Segíts Te is !!!* Már összegyûlt 70 liter ! Szerdától drágább lesz!!!! Ha nem küldöd tovább Neked tényleg nincs szíved!!!!!!!!! 22:48 < Exim_Getaway> tegnap itthagyta haver a mobilját nálam 22:48 < Exim_Getaway> megfogtam és irtam mindenkinek aki a telefonkönyvébe volt egy szerelmi vallomást 22:49 < Exim_Getaway> erre nem visszairtak 4 en is hogy ökis nagyon nagyon xD 22:49 < Exim_Getaway> csakhogy abbol 3 fiu volt xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 22:50 < Give_me_choice> looooooooooooooool "D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Válasz SipKa üzenetére (#9587): _DDDDDD :kira
toma 2009. március 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9594): erõs lett nagyon:DD Válasz pisko üzenetére (#9598): :(
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2009. március 20. 1369 hozzászólás 246.
Pistikét irodalomórán a tanárnéni megszólítja: - Pistike! A Mikszáth-ot véletlenül X-szel írtad! - Dehogyis Tanárnõ! Az DirectX. :(
Válasz SipKa üzenetére (#9585): OMFG :O
Retek-Harcos 2009. március 20. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9594): ehh ... :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Mefi2- 2009. március 20. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9594): ijjaj :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Narancsnor 2009. március 20. 833 hozzászólás 442.
A városban túlszaporodtak a galambok. Tûrhetetlenné vált a nagy szemét, szarkupac és hordalék utánuk. A polgármester úgy döntött, hogy 1 milliót ad annak, aki kiírtja a galambokat a városból. Jött is egy vállalkozó és így szólt: - Én ingyért elintézem a galambokat de van egy feltételem, márpedig, hogy senki nem fog kérdezni semmit. Ha mégis, akkor kell fizetni. A polgármester beleegyezett. - A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából, elengedte, mire az összes galamb elrepült utána, az Isten tudja hová. Ezt látván a polgármester megszólalt: - Tudom, hogy ez most 1 milliónkba fog kerülni, de meg kell kérdeznem: Nincs véletlenül a táskájában egy sárga cigány is ???
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
eX 2009. március 19. 4277 hozzászólás 32.
lol lemaradt a vége most nézem na így unokaöcsémmel töltöttem a nap eddigi részét, 4 éves... ekkora állatot nem ismerek mégegyet a tyúk a kedvenc álllata X'DDD na és meséltem neki, hogy a tyúkot el lehet altatni, ha a szárnya alá teszed a fajét kis idõre...de ha túl sokáig, akkor megdöglik ez am komoly.. közben faterja autóján cseréltünk olajat tesómmal, mire végeztünk, gyerek jön, 3deci széles mosollyal a száján...az összes tyúkunkat elaltatta, de kajak ott hevert a fölfön mind mozdulatlanul...hát én aszittem beszarok x'DDDD még most is sírok a röhögéstõl kéééész...nem lóg ki a családból és akkor így nézem elképedve, hogy "mit csináltál" elkezdi...hát jóéjszakát nekik^^ D::DSA:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
aBry 2009. március 19. 2429 hozzászólás 106.
Válasz eX üzenetére (#9585): :D:D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Mefi2- 2009. március 19. 1327 hozzászólás 261.
Válasz eX üzenetére (#9585): :D jópofa kisgyerek lehet ;)
Narancsnor 2009. március 19. 833 hozzászólás 442.
Ha a ruszkik elzárják a gázcsapot, majd kérünk kölcsön a zsidóktól. Izrael biztos szívesen adna nekünk a Gázából. És miért van az, hogy a Kékestetõn nincsen halászcsárda, mikor ott van magyarország legnagyobb Pontya ...
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Retek-Harcos 2009. március 19. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9588): ezz deszar ^^
Pr0-peller 2009. március 19. 1172 hozzászólás 300.
[16:49] ***Magyar***Zolta |2|: az volt a vagány [16:49] ***Magyar***Zolta |2|: egy fórumon egy gyerek felrakott egy képet [16:49] ***Magyar***Zolta |2|: egy csaj arcáról [16:49] ***Magyar***Zolta |2|: és azt kérte hogy élethû gecit csináljanak rá [16:49] furi: xddddddddd [16:49] furi: omg:D [16:49] ***Magyar***Zolta |2|: kb 1 óra múlva érkezett a segítség [16:50] furi: :D:D:D [16:50] ***Magyar***Zolta |2|: egy gyerek kinyomtatta a képet kiverte rá és lefényképezte:D [16:50] furi: ez bashu:D neeeee :FG'"!'"
SipKa 2009. március 19. 476 hozzászólás 817.
iwiw üzenõfalról: Egy vidéki fõiskolán tanítok, és sajnos egyre gyakrabban meggyõzõdöm arról, hogy a diploma és az intelligencia (ész) nincsenek köszönõviszonyban sem... Zh-t írattam az elsõsökkel, és már a terembe belépvén kiszúrtam magamnak egy "kislányt", aki tök pinkbe öltözve (már ha az ruha volt rajta!!!), mûkörmeivel a tollba kapaszkodva (alg tudta fogni), púderezte az orrát! Hát...nem mindegy, hogy ír 0 pontos zh-t az ember lánya! Látszott rajta, hogy baromira izgul, csak nem tudtam, hogy a kérdéseket várja ilyen izgalommal, vagy hogy kibírja a körme, anélkül, hogy lepattogna a lakk, esetleg sietne szolizni. Ja, a mobilja is rózsaszínû volt, és a hajában is volt egy-két rózsás árnyalatú tincs. Na, miután "kigyönyörködtem" magam, mondom, írják fel a papírra, hogy NÉV, SZAK..és éppen folytatnám a sort, mire a kislány megszólal: Elnézést! Évszak? Na, gondoltam, nagy az Isten állatkertje, kicsi a kerítés, persze a többiek sírva röhögtek, õ meg abszolút nem értette, hogy min. Mondtam neki, hogy igen, az évszakon kell felírni, a hónapot, napot, Duna vízállását Paksnál, a Barátok közt tegnap esti epizódjának 5 soros összefoglalóját és a mûkörmöse mobilszámát... Gondoltam, ennyi baromságra csak veszi a lapot...tévedtem, csak az tûnt fel, hogy míg a többiek a kérdésekre várnak, õ már buzgón ír, és láss csodát?! minden adatot megkaptam, kivéve a vízállásjelentést, mert arra azt írta: "Tudom ám, hgy ez beugratós kérdés, mert Paks a Tisza mellett van." Feladtam. És már nem röhögök, amikor ezt a történetet mesélem. Diplomája lesz.
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Pr0-peller 2009. március 19. 1172 hozzászólás 300.
Dictator: veszek akkor egy nintendo wiit :D Dictator: azt edzek :DD Gombi: :D Gombi: vegyél szobabiciklit Dictator: az nem jó ha társaság van nálam :D Gombi: vegyél rá csomagtartót Dictator: :D:D:D Dictator: menj már a faszba :D :DFG"%!%
eX 2009. március 19. 4277 hozzászólás 32.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2009. március 19. 1369 hozzászólás 246.
Ember a TV szerelõnek: - Ültem a fotelban, néztem a TV-t miközben egy 100-as szöggel piszkáltam a fülem. Egyszercsak elment a hang! - Honnan lehet tudni, hogy a bort erõsen vizezik? - A pohár felett nem muslicák keringenek, hanem sirályok. Két amerikai turista Walesben kirándulgat kocsival. Megállnak ebédelni Llanfacwyrnirbwlantyslioggich-ban és egyikük azt kéri a pincérlánytól: - Mielõtt rendelünk, segítene eldönteni a vitánkat? Megtenné, hogy lassan, tagoltan kimondaná a hely nevét, ahol vagyunk? A lány odahajol, és szótagolva elmondja: - Bööör-ger-kiiiiing.
Narancsnor 2009. március 18. 833 hozzászólás 442.
Nõi válaszok,melyek arra utalnak, hogy ma nem jön össze a randi Férfi: Nem találkoztunk mi már valahol? Nõ: De igen.Nõvér vagyok a nemibeteg gondozóban. Férfi:Találkozhatunk majd valahol? Nõ: Nem,sajnos soha többet nem megyek el otthonról. Férfi: Szabad ez a hely? Nõ: Igen,és az enyém is az lesz ha leülsz ide. Férfi: Nem jössz fel hozzám? Nõ: Kettõnknek is van hely abban a barlangban? Férfi: Nálad vagy nálam? Nõ: Mindkettõ,Te a tiedben én az enyémben. Férfi: Szeretnélek felhívni,megadnád a telefonszámodat? Nõ: Benne van a telefonkönyvben! Férfi: De nem tudom a neved... Nõ: Az is benne van a telefonkönyvben... Férfi: Én vízöntõ vagyok.Neked mi a jeled? Nõ: Behajtani tilos. Férfi: Hé,mindketten ugyan abból a célból vagyunk ebben a buliban. Nõ: Oké,akkor szedjünk fel csajokat. Férfi: Szeretném magam neked adni. Nõ: Bocs,de nem fogadok el olcsó okat. Férfi: Tudom mit akarsz! Nõ: Igen?És még itt vagy?
eX 2009. március 18. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mefi- üzenetére (#9581): :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mefi2- 2009. március 18. 1327 hozzászólás 261.
A kilencven éves Szabó bácsi ellenõrzõ vizsgálatra megy az orvosához. A doki megvizsgálja, és így szól: - Szabó bácsi, úgy látom, nagyszerû egészségnek örvend. Lelkileg is minden rendben? Jár-e még templomba? És milyen a viszonya Istennel? - Jól vagyok, köszönöm. Istennel pedig nagyszerû kapcsolatom van. Képzelje, doktor úr, minden éjjel, amikor kimegyek a fürdõszobába, az Úr még fel is kapcsolja nekem a lámpát, és amikor visszamegyek az ágyamba, akkor meg leoltja. Meghökken ezen az orvos, és délután felkeresi az öreg feleségét: - Azért jöttem, hogy elmondjam, Szabó bácsi fizikailag teljesen egészséges, de amikor beszélgettünk, valami furcsát mondott Istenrõl. Igaz az, hogy éjjel, amikor kimegy a WC-re, felgyullad a fény, aztán meg kialszik? A néni felsóhajt:- Jaj, Istenem, már megint a hûtõszekrénybe pisilt
paradoX 2009. március 17. 4067 hozzászólás 37.
Ne félj a kutyától! Ha csengetés nélkül jössz be, elõbb lõlek le, minthogy a kutya megharapna! :DDD: ez adja
MinD You!
Spelp 2009. március 17. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9578): Jók ß)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Narancsnor 2009. március 17. 833 hozzászólás 442.
Feliratok a kutyás házak kapuján: ------------------------------------------- Bodri 6 másodperc alatt gyorsul százra. És Te? ---------------------------------------------------- Nem veszünk semmit, nem adunk el semmit, nem térünk át semmilyen hitre. És ezt a kutyák is tudják. ---------------------------------------------------- Csöpike sem vegetáriánus! ---------------------------------------------------- Kutya : Betörõ - 15 : 0 ---------------------------------------------------- Nyugi', csak az eleje harap! ---------------------------------------------------- Amputációt és alakformálást vállalok. Próbád ki. Gyere be csengetés nélkül! ---------------------------------------------------- A kutyák szabadon mozognak, Ön szabadon dönt! ---------------------------------------------------- Kedves betörõ! A kutya mindenkit beenged, a gond kifelé jövet kezdõdik. ---------------------------------------------------- Ne félj a kutyától! Ha csengetés nélkül jössz be, elõbb lõlek le, minthogy a kutya megharapna! ---------------------------------------------------- A farkaskutya veszélyes, a másiktól meg még én is félek!
Válasz Narancsnor üzenetére (#9572): Utolsó milyen igaz :) :D
Retek-Harcos 2009. március 15. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9572): lehet old , de nem hallottam ebben a formában, tetszik :kira :P
toma 2009. március 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9572): ez adja:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Narancsnor 2009. március 15. 833 hozzászólás 442.
Felszállás elõtt az utasok csodálkozva látják, hogy a kapitány és elsõ pilótája egy-egy vakvezetõ kutyával, fekete szemüvegben, fehér bottal botladozik a pilótafülke felé. Elõször mindenki arra gondol, hogy biztos valami tréfáról van szó, de amikor elindul a gép, az utasok egyre nyugtalanabbá válnak. Gyorsan közeledik a repülõtér vége, a hangulat is egyre kétségbeesettebb. Mikor már csak néhány méter van hátra, az összes utas egy emberként felsikolt. Ám ekkor a gép hirtelen felemelkedik és megkezdi a repülést. Bent a pilótafülkében megszólal a másodpilóta: - Tudja, kapitány, mindig attól félek, egyszer késõn kezdenek sikoltozni az utasok, aztán mind meghalunk. Megy az üditõsüveg. Egyszer csak találkozik a Mindenhatóval. - Én vagyok a Mindenható. Hát te ki vagy?- kérdezi a Mindenható. - Én vagyok a Visszaváltható! szerk.: A nagy Szovjetunióban robog a Transz-Szibériai expressz. Az utasok unalomüzés gyanánt vicceket mesélnek. Politikai vicc, hatalmas nevetés. Az egyik utas gurul ide-oda a nevetéstõl. - Ez nagyon jó, tetszik. Fel is írom. Hogy hívják? A Második Világháború elõtt a németek és a szovjetek éppen aláírták a Molotov-Ribbentrop paktumot Lengyelország felosztásárol, és az ezt követõ fogadáson Molotov elvtársnak nagyon megtetszik a németek titkárnõje. Oda is ül melléje és tölt a hölgynek egy pohár pezsgõt. A hölgy elmosolyodik és megissza a pezsgõt. Molotov elvtárs megint tölt és megfogja a hölgy térdét. A hölgy megint elmosolyodik és megissza a pezsgõt. Molotov elvtárs megint tölt egy kis pezsgõt és keze följebb csúszik a hölgy combján. A hölgy megint elmosolyodik, megissza a pezsgõt, majd odahajol Molotov elvtárshoz és a fülébe búgja, úgy, ahogy csak a nõk tudnak búgni: - A szeme se rebbenjen, Molotov elvtárs, ha a tökömhöz ér. Szerjózsa vagyok a hírszerzéstõl. Miert nincs világossag Magyarországon? ??? A törökök elvittek a holdat, az oroszok a csillagokat, a kormány pedig lopja a napot!
Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, ezért felhívtam a Lelki Segély vonalat. Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt, mondtam, hogy öngyilkos leszek. Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni... Vettem egy csúcstelefont, de ezen is csak ugyanazok a faszkalapok hívnak A sikeres vállalkozás 3 ismérve: légy éber; légy stréber; légy héber A világ legnagyobb felfedezéseit olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz, hogy tudják, hogy az adott dolog lehetetlen
Oldd de jó Az állatorvos elmegy az orvoshoz. Orvos megkérdi az álatorvost: -Na mondja ,kolléga mi a baja? -Ja így könnyü :A_?SDADDD :kira
monster 2009. március 15. 684 hozzászólás 545.
- Mi a különbség egy luxus auto és egy fa között? - ?? - A luxus autoban több a gyökér. xddd by Shoot'em up
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2009. március 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#9567): hát nekem ez így erõsre sikerült hajnaltájban pisko kollega:D
Flooyd 2009. március 15. 6866 hozzászólás 11.
Elmegy a német, az amerikai és a magyar egy múzeumba. Miután megérkeznek, a tulajdonos fogadja õket és megmutatja a megcsinálandó kerítést. Elöször odamegy az amerikai, nézi-nézi, fél óra után megszólal - 80 000 Ft-ért megcsinálom, 40 az anyag, 30 a munkásoké, 10 a haszon. Másodikként odamegy a német, õ is alaposan szemügyre veszi, mindent mérlegel majd egy óra múlva megszólal - 70 000Ft-ért megcsinálom, 30 az anyag, 30 a munkásoké, 10 a haszon. Utolsóként a magyarra marad a sor, az oda se néz, egybõl rávágja 270 000 Ft - Hát maga megõrült? Oda se nézett, hogy jött ez ki? - 100 neked, 100 nekem, 70 meg a németé F:SD:!D:S!:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Az apa és a fiú ül a verandán és mellettük fekszik a kutya aki nyalja a saját tökeit. Mondja a fiú bár csak én is tudnám ezt csinálni. Erre az apa:csináld te szerintem megharap. ;)
pisko 2009. március 13. 1369 hozzászólás 246.
Válasz eX üzenetére (#9562): a cápa és csiga esetérõl eszembe jutott: Mi a különbség a kiscica és a mák között? A mák nem nyávog ha darálják.
pisko 2009. március 13. 1369 hozzászólás 246.
Szerintem nem azt a mondatot hoztam ki a vita tárgyaként, bár lehet én tévedek.