Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

lol
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Pr0-peller 2009. március 9. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9513): - Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen színe lesz? - Hogy kerülnek a "fûre lépni tilos" táblák a gyep közepére? - Mit csinált az ember épp akkor, mikor felfedezte, hogy a tehenek tejet adnak? - Ha a kínaiak az esküvõ alatt rizst szórnak, akkor a mexikóiak kaktuszt dobálnak? - Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot? - A Lipton dolgozói is tarthatnak kávészünetet? - Míért nem mennek össze a juhok esõben? - Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap? - Miért kell a koporsó fedelét odaszögezni? - Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak elaludni? - Az olivaolaj olivabogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Mibõl készül a babaolaj? - Ha egy jármû fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót? - Ha az ember a majom továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok? - Ha egy taxis hátramenetben visz haza, akkor neki kell fizetnie? - Kapnak a súlyos égési sérülésben elhunytak kedvezményt a hamvasztásnál? -Sötét kék és lila keveréke -Még akkor rakják le amikor nem nõtt ki a fü... -Fasztudja -Ez hülyeség,a kínaiak rizst esznek,de a mexikóiak nem eszik meg a kaktuszt. -Mert repültek?! -Aha,mivel a Lipton teát gyárt nem kávét -Max a gyapjuk mehet össze... -2x olyan hideg lehetetlen... -Hogy nehezebb dolga legyen a nekrofiloknak. -Másik bárányokat v füszálakat -Hát nem babából.. -Belesz kapcsolva a fényszóró. -Mert még nem haltak ki -Nem,mivel akkor is õ szállít téged. -Lehetséges xDD
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Narancsnor 2009. március 9. 833 hozzászólás 442.
"Ismerkedés a diszkóban: - Van autód? - Igen. - Az jó! És milyen színû? - Kék. - Az szép! És hány személyes? - Kettõ. - Hûha! És hány köbcentis? - Hatezer. - Ahh... hú, az nem semmi! És milyen gyártmányú? - IFA." Az ÉLET nagy kérdései: - Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen színe lesz? - Hogy kerülnek a "fûre lépni tilos" táblák a gyep közepére? - Mit csinált az ember épp akkor, mikor felfedezte, hogy a tehenek tejet adnak? - Ha a kínaiak az esküvõ alatt rizst szórnak, akkor a mexikóiak kaktuszt dobálnak? - Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot? - A Lipton dolgozói is tarthatnak kávészünetet? - Míért nem mennek össze a juhok esõben? - Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap? - Miért kell a koporsó fedelét odaszögezni? - Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak elaludni? - Az olivaolaj olivabogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Mibõl készül a babaolaj? - Ha egy jármû fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót? - Ha az ember a majom továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok? - Ha egy taxis hátramenetben visz haza, akkor neki kell fizetnie? - Kapnak a súlyos égési sérülésben elhunytak kedvezményt a hamvasztásnál? Hogy hívják azt a 22 embert, aki a tévé elõtt ül, és a focivébé döntõjét nézi? - Magyar labdarúgó válogatott.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Saturas 2009. március 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9511): ez hasznomra vált, megtudtam Kozsó nevét :kira
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
iA-KeKs 2009. március 7. 4264 hozzászólás 33.
A 2093-as történelem érettségi tételei: 1. Fekete Pákó betelepülése, majd kiûzetése Magyarországról! 2. Gyõzike vagyonosodása és az etnobiznisz összefüggései. 3. Fejtse ki részletesen, hogyan "kúrta" el Magyarország sorsát Gyurcsány Ferenc miniszterelnök! 4. Ismertesse részletesen a századforduló médiájának egyetemes kultúrtörténeti alkotásait (Big Brother, Való Világ, Fókusz, Dáridó, Fásy Mulató), és azok pozitív hatásait a kor társadalmának szellemiségére, intelligenciaszintjére. 5. Anettka és a kozmosz közti viszony a XXI-ik században. 6. Döntse el melyik évben volt nõ, és melyik évben volt férfi Terri Black! 7.Balázs Vs. Mónika show. Melyiknek volt a nagyobb nézettsége, és közerkölcsformáló hatása? 8. A Barátok közt szappanopera 102542. részének részletes bemutatása a XXI-ik század végén! Ismertesse bizonyos szereplõk sorozatbéli életrajzát. Mint pl. a Tilda-karakter evolúciója (1-51-ig) 9.Ki volt Kiszel Donatella édesapja? Válassza ki, és húzza alá a megfelelõ személy nevét: - Mr. Sylvester Stallone - Kondor Csaba Úrhölgy - Az ismeretlen katona ("akcióban eltûnt") - Az igazi Fantomas 10. Kelemen Anna metamorfózisának ismertetése, munkásságának kultúrtörténeti elemzése. 11. Ismertesse Kocsor Zsolt (egykori mûvésznevén: Kozsó) nemzetközi elismertségének (Nobel-békedíj, Grammy-díj, Szívárvány Zászló-érdemrend) okait és pályafutásának fõbb állomásait. 12. Melyik hazai mestermû vált a világörökség részévé a XXI-ik század közepén? - Kiszel Tünde "Donatellácska" naptársorozata - A 4-es metró frissen átadott, Panama-díjas elsõ szakasza - A Chuck Norris híd - Schobert Norbert Update Enciklopédiája"
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Saturas 2009. március 4. 717 hozzászólás 531.
Egy férfi elmegy az orvoshoz, hogy kékül a farka. Megvizsgálja az orvos, majd így szól: - Uram, nincs mese, ezt mûteni kell. Amputáljuk! Elvégzik a mûtétet. Pár hónap múlva bemegy megint a férfi az orvoshoz, hogy most az egyik lába kezd kékülni. Az orvos megvizsgálja, majd így szól: - Uram nincs mese, ezt mûteni kell. Amputáljuk! Elvégzik a mûtétet. Újabb pár hónap múlva bemegy megint a férfi az orvoshoz, hogy már a másik lába is kezd kékülni. Az orvos így szól: - Mondja uram, nem a farmerja fog? Válasz DjPanties üzenetére (#9501): omg :DDD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
StaY_KooL 2009. március 4. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9499): 5-en jót röhögtem :D
igotbigbootybitches
Pr0-peller 2009. március 3. 1172 hozzászólás 300.
Mi a félelem mértékegysége? Paraméter (bocs Para :DFG+) G:HDF%Q'"
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2009. március 3. 4277 hozzászólás 32.
Hogy hívják a kicsi aligátort? - Alig aligátor! :SDA+"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
iA-KeKs 2009. március 3. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Kurel üzenetére (#9500): Kokain kokain? Arab csóválja a fejét: Anthrax, anthrax.
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz Kurel üzenetére (#9504): neeeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Kurel 2009. március 3. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9503): megeszed piros, kiszarod barna.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz DjPanties üzenetére (#9501): Õõõ nem esett le :D a szarva barna gondolom a szára ,de mi mi mimi?:D áh tól hülye vagyok ma ehhez
Válasz DjPanties üzenetére (#9501): leesett neeeeeeeeee neeeeee NC !!! :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
DjPanties 2009. március 3. 251 hozzászólás 1475.
Mi az?Nyelve piros,szarva barna? -Paradicsom:D matek tanárom mesélte és óra elején és a közepén leesettxd
Kurel 2009. március 3. 1058 hozzászólás 332.
A határátkelõnél egy arab autóját vizsgálják a vámosok. Szétszedik ripityára, majd az egyik vámos egy elrejtett zugból egy zacskó fehér port húz elõ. A filmekben látott flegmasággal felvágja a zacskót, belenyal, majd vigyorogva az arabhoz fordul: - Kokain, kokain? - Nem, méreg. Ki hord a hátán festményeket ? - A képviselõ.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Narancsnor 2009. március 2. 833 hozzászólás 442.
Kiszivárgott! A 2009-ES - EMELT SZINTÛ ÉRETTSÉGI - MATEMATIKAI ÍRÁSBELI FELADATAI 1. Sztojka család rendkívüli szorgalommal bodza lekvárt készít. A bodzát a közeli erdõbõl lopják, így semmilyen mezõgazdasági beruházásra nincs szükségük. Az 500g-os bodza lekvárt 600,- Ft-ért adják el az ismerõseiknek, számla nélkül. Rezsiköltséggel sem kell számolni, mivel a villanyórát átkötötték a 10db rezsó mûködtetéséhez. Így egy bodza lekvár eladásával 600,- Ft tiszta hasznot könyvelhetnek el. Mennyi bodza lekvárt kell eladni, hogy 3db BMW X5 személyautót és 2db nagyobb ingatlant tudjanak venni 1 éven belül? 2. A rendszerváltás óta a nemzeti összvagyon 40%-a tûnt el, és közben 100 milliárd forinttal adósodott el az ország. Hány hónapot kell még lopni a parlamenti képviselõknek, hogy a maradék közvagyon is eltûnjön, és az ország teljesen lepusztuljon? 3. Lajcsi faterja Vácon tölti a hatéves büntetését, amit kettõs gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 1.700.000 Ft-ot és egy félmillióért eladható arany Rolex karórát akasztott le. Lajcsi a vérdíjból minden héten eljátszik a lovin 15.000 Ft-ot. Átlagosan minden fogadás 8.000 Ft veszteséggel jár. Mennyi marad a vérdíjból, mire Lajcsi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül? 4. Sanya és Laca egy ukrán autógyûjtõtõl a következõ teljesítménybért kapják: BMW: 40.000 Ft Merci: 50.000 Ft Toyota: 20.000 Ft Opel: 15.000 Ft. Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyûjtõnek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek? 5. Dr. Lakatos Jokey és képzett munkatársa Sándor a vasúti sínek mûszaki vizsgálatával foglalkozik. A hibásnak, illetve ISO 9001 minõség biztosításnak nem megfelelõ vasúti síneket egybõl eltávolítják. Ha egy óra alatt, az éjszaka sötétjében 4 pár sínt tudnak felszedni és egy IFA-ra felrakni. Mennyi idõ alatt tudják megszûntetni Tárnok és Mezõberény közötti 225km hosszú vasútvonalat, ha nappal is dolgozhatnának? 6. Kolompár Dzsenifer két barátnõjével minden pénteken 16 üveg sört és két doboz cigit lop a közeli non-stopból. Hány üveget lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsõsök. 7. Lakatos Winnetou és üzlettársai havonta 3 vasúti sorompóból lopják ki az akkumulátort. Ez átlagosan 8 halálos balesetet jelent havonta. a.) Ha egy akkumulátor ára 400 eFt, mennyivel kéne megemelni a családi pótlékukat, hogy a halálos áldozatok száma felére csökkenjen? b.) Ha ezek a berendezések nem kerülnének pótlásra, és egyben le is zárnák a veszélyes szakaszokat, hány év múlva lenne nyereséges a MÁV?
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9494):szerintem [url=http://www.youtube.com/watch?v=VQ7c45gs0kA]innen[/url] szedte.
monster 2009. március 1. 684 hozzászólás 545.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9495): "Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, el lehet innen menni." azmi :D:D:D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9495): ezt is a gépeden találtad ? :D:D:D:D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Narancsnor 2009. március 1. 833 hozzászólás 442.
"Nincs karikás ostorom, nem vagyok betyár és nem hordok bõ gatyát. A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: Bokros-csomag. A hírnevem megelõz, ha külföldre megyek és szinte már örülök, hogy ha a turisták összekeverik Budapestet Bukaresttel. Megvetéssel gondolok Gyõzikére, Horváth Ágnesre, Pákóra és az egész képviselõ testületre. Nem szeretem a parlamenti közvetítést, a sárga combino-t, a szegfût és a narancsot se. Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, el lehet innen menni. Bürokráciában mi vagyunk a császárok, és igenis... nálunk vannak Európa legnagyobb adóterhei... Magyarország, én most leiszom magam"
Fire_Shaman 2009. február 27. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9492): xDDD
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Retek-Harcos 2009. február 27. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9489): Hehe :D
Egy ovis kislány és egy kisfiú pisil az árokparton. Érdeklõdve figyelik egymást. Egyszer csak megszólal a kislány: - Jaj de jó pisilõd van! Megfoghatom? - Még csak az kellene, a sajátodat is letépted! BOCS x:DA:_DSA_S:D?A_S:D? ASDASD
Válasz pisko üzenetére (#9486): :kira Válasz Narancsnor üzenetére (#9489): csakleesett áááááá :kira :kira
eX 2009. február 27. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9489): uhh:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Narancsnor 2009. február 27. 833 hozzászólás 442.
- Mit csinál a szöszi, ha a barátja kijelenti, hogy több térre van szüksége? - ??? - Kiveteti a manduláit.
Retek-Harcos 2009. február 26. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#9486): harmadik nagyon adja :D:D Válasz eX üzenetére (#9484): :kira
toma 2009. február 26. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#9486): harmadikat nem ismertem:D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2009. február 26. 1369 hozzászólás 246.
[b]Angol kezdõknek:[/b] Három boszorkány Swatch órákat néznek. Melyik boszorkány nézi melyik Swatch órát? Three witches watch three swatch watches. Which witch watch which swatch watch? [b]Angol haladóknak:[/b] Három nemileg átváltoztatott boszorkány három Swatch óra gombját nézi. Melyik nemileg átváltoztatott boszorkány nézi melyik Swatch óra gombját? Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watch which Swatch watch switch? [b]Angol profiknak:[/b] Három svájci boszorkány ribanc, kik nemileg átváltoztatottak szeretnének lenni, svájci Swatch óragombokat nézegetnek. Melyik svájci boszi ribanc, mely nemileg át szeretne változni, mely svájci Swatch óra gombját nézi? Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?"
Narancsnor 2009. február 26. 833 hozzászólás 442.
mikor van minden a helyén? ha a férj autót vezet, az asszony a háztartást, az anyós meg az áramot
eX 2009. február 26. 4277 hozzászólás 32.
A feleségem egy fõnyeremény...meg is ütöttem.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Retek-Harcos 2009. február 25. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9480): 2 ötös :D:D
StaY_KooL 2009. február 25. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9480): EZDENAGY:DD:ASD:AF:A:SD ötös :DDDD
igotbigbootybitches
Mefi2- 2009. február 25. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9480): KARAJ :D... ez nagyon tetszik
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Narancsnor 2009. február 25. 833 hozzászólás 442.
- Drágám, mit tennél, ha nyernék a lottón? - Elválnék és vinném a pénz felét. .. - Volt egy kettesem a lottón, itt van 200 forint és húzz a pics@ba....
Pintye 2009. február 25. 581 hozzászólás 676.
Az a lényeg hogy ragadjon a bélyeg.
toma 2009. február 23. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#9474): pwned:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Saturas 2009. február 23. 717 hozzászólás 531.
Pasas bemegy a kocsmába, a pultos kérdezi: - Jó napot! Mit szeretne? - Egy nagyobb házat, jobb autót, több fizetést. - Nem úgy értem. Mit kíván? - Világbékét, magamnak egy szebb feleséget, milliókat. - Félreértett, mit szeretne inni? - Miért nem ezzel kezdte? Mi van? - Semmi különös, itt állok a pult mögött.
Retek-Harcos 2009. február 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz eX üzenetére (#9474): ne ... :S :D:D:D
Spelp 2009. február 22. 14691 hozzászólás 1.
Válasz eX üzenetére (#9474): pfff:D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
eX 2009. február 22. 4277 hozzászólás 32.
A rendõr felesége elküldi a férjét a boltba: - Hozzál margarint, és ha van tojás, akkor hozz tízet! Hazajön a rendõr tíz margarinnal: - Volt tojás!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Narancsnor üzenetére (#9471): xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD viselkedj már
Retek-Harcos 2009. február 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9469): Válasz Narancsnor üzenetére (#9471): adnék ötöst ha lehetne :D:D:D:D
Narancsnor 2009. február 22. 833 hozzászólás 442.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D:D:D:D Egy fickó elmegy AIDS szûrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért: - Uram, Ön homoszexuális? - kérdi az orvos. - Igen, az vagyok... - Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt. Az ürge nagyon berezel: - Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság? A doki gondolkodik, majd így szól: - Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de biztos a gyógyulás. A következõket kell tennie: tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rothadt savanyú káposztát, rengeteg cseresznyepaprikával. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul. Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nõvérke odafordul a dokihoz: - Na de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki, hogy negatív lett a tesztje? - Most legalább megtanulja a kis buzi, hogy mire való a segge...
CreO 2009. február 19. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9469): teccett " S:D:SA:EASD:SA:DSA: "
What else you gonna do on Saturday? ;)
Narancsnor 2009. február 19. 833 hozzászólás 442.
Hatalmas földrengés rázta meg egész Mexikót. Kétmillióan meghaltak, egymillió a sebesültek száma. Az ország romokban hever, a kormány azt sem tudja, kihez forduljon segítségért. Az egész világ megdöbbenten hallgatja a híreket. - Kanada mentõcsapatokat küld. - Szaud-Arábia olajat küld. - A latin-amerikai országok mindenféle ellátmányt küldenek. - Az Európai Unió pénzt és élelmet küld. - Az USA pedig - nem akarván kimaradni a sorból - kétmillió mexikóit küld, hogy pótolja a veszteséget.                 
Retek-Harcos 2009. február 19. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9467): lol :D
Narancsnor 2009. február 19. 833 hozzászólás 442.
Egy cigány felkerül Pestre. Odamegy az elsõ járókelõhöz, és megszólítja: - Köszönöm, kedves magyar úr, hogy beengedtek az városba, lakhatást, ételjegyet, ingyen orvosi ellátást és oktatást biztosítanak, és nem kell adóznom! Erre a járókelõ: - Téved, uram, én mexikói vagyok. Az ember továbbmegy, és megszólítja a következõ járókelõt: - Köszönöm, budapesti barátom, hogy egy ilyen szép országban lehetek! - Ön téved, én vietnami vagyok. Emberünk nem adja fel, a következõt is megszólítja: - Köszönöm önnek, hogy láthatom a csodálatos Budapestet! - Mi közöm hozzá? Én a Közel-keletrõl jöttem. Végül csüggedten még odamegy egy szép hölgyhöz. - Ön magyar? - Nem, dél-afrikai vagyok. Emberünk kiábrándultan: - És hol vannak a magyarok? A nõ az órájára néz, és megszólal: - Valószínûleg munkában.
Retek-Harcos 2009. február 18. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9463): õõõõõ? :D