Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Bogoly 2009. február 18. 506 hozzászólás 773.
Teljesen off Donald kacsa billentyûzetet használ. Mickey egeret. Bocs :pussz
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
Beszarok ez tmost igy olvastam YoutTube-on xD: Szomszédokban: Várj csak, ismeretlen okból ég a villany a gyerekszobában Alatta komment: ismeretlen okbúúúúúúúúúúl visít a pilács a kinderbe NEEE ASDA:_SD?A_S:D?
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Pr0-peller 2009. február 18. 1172 hozzászólás 300.
Joe: álltunk a megállóban Joe: asszem gyufa kezében a bor Joe: beáll a villamos Joe: kinyitja az elsõ ajtót Joe: "vagy lent hagyjátok a flakont, vagy nem szállhattok fel" Joe: z: "vagy a jó kurva anyádat" Joe: nem villamossal mentünk :DFG"ÉSDFWK+ Suliból hazaérve ez eléggé mellbevágó
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9459): száradtál volna meg a lepedõn :D::D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
monster 2009. február 18. 684 hozzászólás 545.
Válasz Rabbitt üzenetére (#9454): ezen szakadtam __?DSA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2009. február 18. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#9455): pedig most jók lettek:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2009. február 18. 1172 hozzászólás 300.
nem rossz xD Te alkoholista okádékkupac, úgy nézel ki, mint egy parazita amit elleptek a döglegyek, legszívesebben feldugnék neked egy esztergagépet! Hogy a végbélrák mászna beléd a seggeden! Folytál volna le apád térdén !!! Utóirat: Nehogy a szemem elé kerülj, mert megveszlek kilóra!
StaY_KooL 2009. február 18. 1000 hozzászólás 360.
Válasz paradoX üzenetére (#9450): Te szarrágó túristaszalámi, olyan vagy, mint egy kettéhugyozott hóember amire ráverték a faszt, legszívesebben teherbe basznám az anyádat és légkalapáccsal végeznék rajta abortuszt! Hogy a trójai faló szívná ki anyádból a gecit! azért vannak innovatív darabok :D:D:D
igotbigbootybitches
Narancsnor 2009. február 18. 833 hozzászólás 442.
Kovács Jánost pontosan reggel 6 órakor ébresztette órája (made in China). Amíg a kávéfõzõje (made in China) a reggeli kávét (product of Brasilia) csepegtette, lezuhanyozott, a hajszárítóval (made in Taiwan) megszárította a haját, a villanyborotvájával (made in China) megborotválkozott. Egy pólót (made in India) és farmert (made in Singapore) húzott. Lábait sportcipõbe (made in Korea) bujtatta. A kenyérpirítójából (made in Philippines) kinyert pirítóst reggelizett, majd menedzserkalkulátorán (made in Mexico) megnézte aznapi feladatait. Az órán a pontos idõt (made in Switzerland) beállította a rádió (madein China) alapján majd beült az autójába (made in Germany). Este bekapcsolta tévéjét (made in Japan). Amíg a brazil sorozatot nézte, elgondolkodott, miért nem talált ma sem egy jól fizetõ magyar munkahelyet...
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Xymoth 2009. február 16. 2068 hozzászólás 140.
Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyozni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérol ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyûltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegobe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elovett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elovett egy almát. A pápa ekkor felállt: - Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Késõbb megkérdezik a pápát a bíborosok: - Mit beszélt a rabbival? - Elõször felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Õ felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegobe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elovettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a buneink alól. Õ elõvett egy almát, hogy az eredendõ bûnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna? Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit: - Mi történt, rabbi? - Eloször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk. - És utána? A rabbi vállat vont: - Nem tudom. Elõvette az ebédjét, mire én is.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
paradoX 2009. február 16. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Rabbitt üzenetére (#9454): el sem merem olvasni õket, rabbit viccek :D
MinD You!
Rabbitt 2009. február 16. 2753 hozzászólás 84.
-Mit eszik a terminátor? -??? -gépsonkát Egyszer amikor a Pápa Budapesten járt, megkérdezte a sofõrtõl: - Fiam megengednéd, hogy vezessek?Mert otthon soha nem engednek. A sofõr gondolkodik: elveszíthetem az állásomat, börtönbe kerülhetek, de a Pápa elég nagy ember csak nem lesz semmi baj. - Igen szentatyám, de cak lassan. -mondja a sofõr Beszállnak az autóba a sofõr hátra, a Pápa elõre. A sofõr tölt magának egy italt, amikor azt veszi észre, hogy 160-al repesztenek az Andrássyn. Azt mondja a sofõr: - Lassaban szentatyám baj lesz! De nem lassít. Megállítja õket a rendõr, benéz a kocsiba és visszaszalad a járõrkocsihoz és azt mondja a rádióba: - 311-es járõr jelenti: Megállítottam az Andrássyn egy kocsit ami 120-al repesztett! - Fogja meg 311-es! - Nem lehet. Nagy ember. Baj lesz. - A polgármester? - Nem, még nagyobb! - A köztársasági elnök? - Nem, szerintem az Isten! - Mi van 311-es beszívott? - Nem a hapsi hátul iszik és a Pápa a sofõrje...
eX 2009. február 16. 4277 hozzászólás 32.
Mi az anyós mértékegysége? - Megakurvaanyád S:A:S::ASD:+":423 ezt annyira imádom
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Scarface 2009. február 16. 657 hozzászólás 567.
-i fail-
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Spelp 2009. február 16. 14691 hozzászólás 1.
Válasz paradoX üzenetére (#9450): Timi és Mazsi bekeményített:D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
paradoX 2009. február 16. 4067 hozzászólás 37.
[url=http://timiesmazsi.uw.hu/karomkodas.html]káromkodás generátor [/url] :D szájbakúrta anyádat, kurvára feloldanálak kénsavban és lehúználak a budin mint a szaromat! Hogy a szarógörcs baszna teherbe! Hogy a Mária röhögjön rád !!! Utóirat: Ne basszál fel még egyszer, mert megleplek, mint Igort a tetvek!
MinD You!
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9448): uhh x| x| x| :)
Pr0-peller 2009. február 14. 1172 hozzászólás 300.
Egy házaspár a New York-i Nemzeti Galériában egy mûvészeti kiállítást látogatott, ahol egy képet bámultak, ami teljesen összezavarta õket. A kép három fekete, meztelen férfit ábrázolt egy padon ülve. Kettõjüknek a farka fekete volt, de a középen ülõnek rózsaszín. A galéria õre - aki néger volt - észrevette, hogy nem értik a képet, ezért felajánlotta segítségét. Közel fél óráig magyarázta, hogy a kép mennyire az afro-amerikai férfiak szexuális elnyomását ábrázolja, a fehér patriarchális társadalom által. - Valójában - mutatott rá a galéria õre - néhány komoly kritikus azt hiszi, hogy a rózsaszín pénisz tükrözi a homoszexuális férfiaknak a mai társadalomban tapasztalt kulturális és szociális hátrányosságát. Miután az õr elment, egy láthatóan skót származású férfi lépett a párhoz és megkérdezte: - Szeretnék tudni, valójában mit is ábrázol ez a kép? - Aztán milyen alapon hiszi, hogy Ön többet tud, mint az õr? - kérdezte a házaspár. - Mert én festettem - felelte a férfi - A helyzet az, hogy azok egyáltalán nem afro-amerikai férfiak. A képen három skót bányászt látnak . A különbség mindössze annyi, hogy a középsõ fickó hazament ebédre...
aBry 2009. február 14. 2429 hozzászólás 106.
Válasz toma üzenetére (#9445): :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
pisko 2009. február 14. 1369 hozzászólás 246.
Válasz toma üzenetére (#9445): :DD
toma 2009. február 14. 4782 hozzászólás 22.
Válságvers (a megszorítások miatt csak kétsoros) Csiribiri, csiribiri, jó Isten, nem hogy lófasz, ló sincsen! :DDDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Miért lila a milka tehén? Mert szorítja a kolomp a nyakát. :] Tanárnõ kérdezi a gyerekeket hogy hogy hívják õket. 1. kisgyerek mondja:falevél. tanárnõ: Miért falvevél? kisgyerek: Mert amikor anyukám terhes vollt egy falevél esett a hasára. 2. kisgyerek: az én nevem tollpihe. Tanárnõ: Miért tollpihe?. kisgyerek: mert amikor anyukám terhes volt egy tollpihe esett a hasára. Tanárnõ meglátja a 3. gyereket aki kicsit más mint a többi. Tanárnõ:neked mi a neved? gyerek:Zongora. :D Móricka orosz órán ül.Jönnek a felügyelõk 2-en,hogy megnézzék az órát.A tanárnõ a legokosabbakat.A tanárnõ felírja a ülteti elöre a gyengébbeket hátulra.Móricka aki leghátul ül beülnek a felügyelõk.A tanárnõ mindenkinek felír egy mondatot oroszul.Mindenki tudja.Ekkor odaér Mórickához és felír neki egy nagyon könnyû mondatot hogy azt biztos õ is tudni fogja.Megkérdezi tõle hogy mit jelent az a mondat.Móricka:Hú de megbasznám a tanárnõt. Tanárnõ:Móricka most azonnal takarodj ki a terembõl. Móricka feláll és hátrafordul a felügyelõkhöz:Maguk meg miért súgnak ha nem tudják?.xD ~|
StaY_KooL 2009. február 12. 1000 hozzászólás 360.
anno kozepiskola matek ora ulunk eppen temazaro iras erre vmi monoton kopogas erre haver felszolal "nemtudom melyik az, de jolenne ha befejezne mert kurvara zavar" (tanar kopogott a labaval a padon ult es igy lobalta) erre a tanar: "semmi gaz petikem nyugodtan basszal le, kuldjel ki orarol" :D :DF:A:SD:FASD
igotbigbootybitches
Narancsnor 2009. február 11. 833 hozzászólás 442.
A medve békésen eszeget a folyóparti málnásban, amikor a nyuszika elkezd neki ordibálni a széles folyó túlpartjáról: - Medve! Medve! Gyere át! Valami nagyon jó dolgot akarok mutatni neked! - Hagyjál békén, nyuszika, nagyon jó nekem itt a málnásban. - De medve, én egy hihetetlenül tuti dolgot mutatok neked, gyere át! - Kopjál le nyuszika, én nagyon jól elhelyezkedtem itt a málnásban. - De medve, te ilyen jó dolgot még nem is láttál, megmutatom, csak gyere át! Végül a medve átúszik a marha széles folyón, és kérdi a nyuszikát: - Na mutasd, nyuszika, mi az a jó dolog, de úgy vigyázz, hogy tényleg nagyon jó legyen, mert megverlek! - Nézd, medve, milyen príma málnás van a túlparton!
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Retek-Harcos 2009. február 10. 4667 hozzászólás 24.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9439): így már leesett :D Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9437): otthon is találhattak ;)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ArcsiBald6 2009. február 9. 808 hozzászólás 464.
Két tehén zoknit köt a réten. Egyikük megszólal: - Bööööö. Mire a másik: - Honnan tudod ? Még fel se próbáltad. Két pingvin megy a sivatagban. Az egyik azt mondja: - Hû, ez nagyon csúszhatott, ha így felszórták... Pista elmegy egy barátjához vendégségbe. Belép az ajtón, és egybõl belerúg egy nagyot a vendéglátója kutyájába. A barátja elámul: - Magadnál vagy? - Nem. Nálatok. Egy turista Budapesten megállit egy rendõrt: - Elnézést uram, most Pesten vagyunk, vagy Budán? - Hogy lehet már ilyen hülyét kérdezni? - Hát, nem toom, csak maga volt a közelben....
Válasz Flooyd üzenetére (#9426): János bácsi jó ideje kedvenc kocsmájában iszogat. Érzi a végén, nem tud felállni, akárhogy próbálja. Gondolja , egy kis friss levegõ nem árt és kikúszik az ajtóig. Mikor kimászik, látja, még mindig nem tud felállni. ez nem ugy van hogy: Részeg fazon iszonyatosan vedel, mikor rászólnak hogy záróra van. Megpróbál felállni látja hogy mindenki csóválja a fejét igen erõteljesen. Nem baj nem hagyja, magát próbálja újra. Csak nem sikerül akkor sem. Gondol egyet, leveti magát a székrõl és neki áll kúszni. Kiér a kocsma ajtón hát látja hogy ott a felesége. - Miért jöttél drágám? - Mert szóltak hogy már megint olyan hülyére ittad magad, hogy elhagytad a tolószékedet...
- Mit csinál a rongybaba, ha elveszíti az egyik kezét? - Benyúl a fiókba és kiveszi a takarék-szövet-kezet. - Hogyan ébresztik fel a fa lovat? - Follow up! - Két madár ül a fán. Melyik közülük az idióta? - ??? - A balfácán. AS:DSA:SSdD
Válasz paradoX üzenetére (#9432): Balldai homályt érzek a történtek körül föleg a : Találtunk szó körül :D:D:D
Válasz paradoX üzenetére (#9432): Rofl :D Johny Walked
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2009. február 8. 4264 hozzászólás 33.
Válasz paradoX üzenetére (#9432): sztem bash.hu-ra dobd föl, ne csak rshué legyen részesült megtisztelésedben
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
eNSzi 2009. február 8. 47 hozzászólás 4361.
nem csalodtunk .... még mindig tudsz eleget inni para :D
toma 2009. február 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#9432): te.jó.ég. :D
paradoX 2009. február 8. 4067 hozzászólás 37.
tegnap házibuli :D:Dd 2kor kitaláltuk, hogy menjük le kocsmába egy sörre:D találtunk egy gördeszkát egy gyerekbiciklit (2-5 éves korig) és egy rendeset :D indítottam gördeszkával - az elsõ fél méteren kideült, hogy nem az én sportom, gyerekbiciklvel 3 méter után feladtam, jöjjön a rendes bicikli! a 4 perces úton 3szor estem bele az árokba és kerítésekbe kapaszkodva haladtam :D kocsma közepén leparkoltuk a jármúveket, 3 sört kérünk (sikerült mind3at meginnom :DAS) hazaúton nekem jutott gyerekbicikli. beadtam egy olyan kormánypörgetést ami következtében fejen csúsztam betonon - epic :A+ADS sírok :D:ASD:+":SADAS:D:DD
MinD You!
toma 2009. február 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#9428): jóóóók, fõleg uccsó :D:D:DD
paradoX 2009. február 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#9426): bali laci itt is járt, sokszor az a baj :DD:DDD:
MinD You!
Válasz Flooyd üzenetére (#9428): Ehh a második az mi? :S :D a többi meg old ,csak ott nem János bácsi volt :D
Flooyd 2009. február 7. 6866 hozzászólás 11.
[b]János bácsi[/b] kitántorog a kocsmából. Nekimegy egy hölgynek, aki rögtön lekever két hatalmas pofont, mire az öreg megrázza magát: - Hû, de hamar hazaértem! [b]János bácsi[/b] jó ideje kedvenc kocsmájában iszogat. Érzi a végén, nem tud felállni, akárhogy próbálja. Gondolja , egy kis friss levegõ nem árt és kikúszik az ajtóig. Mikor kimászik, látja, még mindig nem tud felállni. A pesti [b]János bácsi[/b] leutazik Szegedre. A vasútállomáson nagy köd fogadja. Mondja is rögtön, csak úgy saját magának, de azért hangosan: - De nagy fene köd van! - [b]János bácsi[/b], magát miért szeretik annyira a nõk?- Nem tudom - mondja az öreg, majd hamiskásan megnyalja a szemöldökét. F:SDF:DSR:!:D!
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Flooyd 2009. február 7. 6866 hozzászólás 11.
-Amikor fiatal voltam, azt hittem, a pénz a legfontosabb dolog az életben; most, hogy öreg vagyok, már tudom, hogy az. -Az ízlésem a lehetõ legegyszerûbb. Mindenbõl beérem a legjobbal. Oscar Wide idézetei adják :D
eX 2009. február 7. 4277 hozzászólás 32.
A kétpupú tevét az különbözteti meg az egypuputól, aki akarja. nah én megyek is találkozom bali lászlóval mert ezt nem lehet bírni józanul :DSA:D+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Hegyteton áll a kisbika, apabika, nagyapabika és a dédbika. A völgyben békésen legelészo tehéncsorda legelész békésen. Kisbika megszólal: - Ttyuuu, a nemjóját! Akkor most lerohanunk, és végigmegyünk az egész csordán...! Apabika: - Nem, fiacskám, ne légy ilyen heves. Szép komótosan lesétálunk a völgybe, aztán KÉTSZER végigmegyünk az egész csordán... Nagyapabika: - Lesétálunk...? Majd följönnek azok maguktól... Dédbika: - Há...? Jön a tehéncsorda? Akkor fussunk...! Három gengszter béka beszélget: 1.-Brekk! 2.-Brekk! 3.-Brekeke! Erre az 1. lelövi a 3-at. - Most mért lotted le? - kérdezi a 2. - Mert túl sokat tudott. Bazmeg neee :SDA:SD:D:DD:D:D:D: Mosdó felett: "Alaposan moss kezet, ki tudja hol volt elotte a szappan!" Patkánymama és a kispatkány sétálnak a csatornában. Arra száll egy denevér. Így szól a kispatkány: - Nézd, mama, egy tündér!
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#9423): bazmeggg D:D:ASDA:SDA:SD 5 ös
ArcsiBald6 2009. február 6. 808 hozzászólás 464.
Két rák ül a tengerparton. Az egyik elkezd dohányozni. Azt mondja a másik: - Meg vagy õrülve? Ettõl embert lehet kapni! :D
paradoX 2009. február 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz DSAO üzenetére (#9420): :D:D:d
MinD You!
Rosi 2009. február 6. 1904 hozzászólás 155.
Válasz DSAO üzenetére (#9420): Az de betyáros bizonyítás :D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
DSAO 2009. február 6. 765 hozzászólás 493.
This is a strictly mathematical viewpoint...it goes like this: What Makes 100%? What does it mean to give MORE than 100%? Ever wonder about those people who say they are giving more than 100%? We have all been to those meetings where someone wants you to give over 100%. How about achieving 103%? What makes up 100% in life? Here's a little mathematical formula that might help you answer these questions: If: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z is represented as: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26. Then: H-A-R-D-W-O-R-K 8+1+18+4+23+15+18+11 = 98% and K-N-O-W-L-E-D-G-E 11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96% But, A-T-T-I-T-U-D-E 1+20+20+9+20+21+4+5 = 100% And, B-U-L-L-S-H-I-T 2+21+12+12+19+8+9+20 = 103% AND, look how far ass kissing will take you. A-S-S-K-I-S-S-I-N-G 1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 = 118% So, one can conclude with mathematical certainty that While Hard work and Knowledge will get you close, and Attitude will get you there, it's the Bullshit and Ass kissing that will put you over the top.
You know that look women get when they want sex? Me neither.
Flooyd 2009. február 6. 6866 hozzászólás 11.
Vicky baba: lerúglak te szopos buzi PMester: elõtte az ó-ra kirakhatnád az ékezetet Vicky baba: szópos buzi PMester: így is jó :?FDSF?DS!?
paradoX 2009. február 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Gandal-f üzenetére (#9417): igen, be tages poén :)
MinD You!
Gandal-f 2009. február 6. 2474 hozzászólás 104.
poen
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
http://qdb.hu/top100 ezt inkább linkelem mert mindegyik jó