Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Narancsnor 2009. január 14. 833 hozzászólás 442.
Válasz Gandal-f üzenetére (#9264): :D:D:D
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Gandal-f 2009. január 14. 2474 hozzászólás 104.
MINDENKI NAGYON VIGYÁZZON! A Tescoban vásároltam. Két karton dobozos Heineken sör volt a kocsimban! Csak egy pillanatra fordultam el, amig levettem a polcról egy üveg Tequilat, és mire visszefordultam, csak az üres kocsi volt ott. Azonnal szóltam a biztonsági õrnek, aki lezáratta a kapukat, senki se ki, se be. Hála istennek a mosdóban megtaláltuk mind a két kartont, de addigra már Borsodi volt mindegyik. Ráadásul 0,5 literesbõl 0,33-ast csináltak belõlük. Borzasztó volt. És nem ez volt az elsõ eset, már máskor is történt ilyen! Valamelyik gazdag embernek vagy a sör kellett, vagy a doboza! Manapság ezek szerint már mindent megtehet, aki szomjas? A kamerákat visszanézték, és csak annyit lehetett látni, hogy valaki odalépett a sörökhöz, és mintha a habot akarta volna lefújni, elrabolta õket!!!!! Istenem! Legyetek nagyon óvatosak. Esküszöm, csak egy pillanat volt az egész! Kérlek add tovább, nehogy mással is elõforduljon! Azóta rendszeresen üvöltve ébredek álmomból! MINÉL TÖBBEN ÍRJÁTOK EZT KI, HOGY AZ ÖSSZES SÖRIVÓ TUDJON RÓLA!"
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz aBry üzenetére (#9262): 1. 4. ::D:D :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
aBry 2009. január 14. 2429 hozzászólás 106.
újabb csemege a bash.hu-ról kisTomi üzenete: van win rar-ottok? kisTomi üzenete: :) RinkeR the H U N üzenete: nem b+ csomagoloópapírt használok ----------------------------------- [21:39:07] [b][a=1][c=4] Szonyoritá Zsanitó ala Dákónvágó [/c][/a][/b] üzenete: nikit megkérdezem mi akülönbség a mûjégpálya meg a jégpálya közt [21:39:11] [b][a=1][c=4] Szonyoritá Zsanitó ala Dákónvágó [/c][/a][/b] üzenete: erre: [21:39:28] [b][a=1][c=4] Szonyoritá Zsanitó ala Dákónvágó [/c][/a][/b] üzenete: a jégpálya vízbõl a mûjégpálya jégbõl van ----------------------------------- zOzOO® üzenete: lényeg h büszke vagyok rád zOzOO® üzenete: és tudd meg: éééén vagyok az apáááád rics üzenete: :D rics üzenete: meg Luk van a seggeden zOzOO® üzenete: bár most hogy így jobban belegondolok és ismerem anyukádat... már nem is olyan vicces... ----------------------------------- Blumi [10:40 PM]: mennek mar haza Rabbit [10:40 PM]: hiányzom? Blumi [10:40 PM]: olyan kicsi itt a savszel :DD Rabbit [10:40 PM]: anyád
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
CreO 2009. január 14. 1847 hozzászólás 165.
Mi a közös a szójában és a vibrátorban? Mindkettõ a húst helyettesíti. :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz aBry üzenetére (#9259): :D:D ö amugy Lándzsarázó VIlmos :D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
aBry 2009. január 14. 2429 hozzászólás 106.
Hogy hívják az internetrõl töltögetõ drámaírót? Shakespeer
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9255): :D:D:D:D: jó viccnek is :kira röhögtem rajta !! :D:DD:
mindegy ha fáj a bnõtök feje adjatok neki faszpirint... :D
paradoX 2009. január 13. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#9255): antidepresszánssal durvább :)
MinD You!
Mark 2009. január 13. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Gandal-f üzenetére (#9247): én is úgy tudom, hogy fájdalomcsillapító, pl. migrénre írják fel. Válasz Twu üzenetére (#9246): meghülyülésnek én is voltam már szemtanúja, mondjuk nem fájdalomcsillapítóval, hanem antidepresszánssal történt a dolog, és az rövidtávon jelentkezett :) de fájdalomcsillapító + piáról is el tudok képzelni hasonlót
JET JAGAAAR!
[quote=Gandal-f írta(#9250)] A Tejcsiuccsi lényegében egy ezüstös sáv, amely az egész éjszakai égcsin áthúzódik, és fõleg olyankor figyizhetõ jól meg, amikor tiszta a levi és kicsi a párcsitarcsi. ."[/quote] Bazmeg :AS_DA_:SD btw nálunk osztályban is megy ez a luwollak kurvim style -.- 5 ös :kira
Pr0-peller 2009. január 13. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9251): én végig tudtam,csak nem értettem :D már ott pafó volt h iccsi meg uccsi :sleep aztán meg jött a tejcsuccsirencsi (nem rendszer :ehh)
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Kurel 2009. január 13. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Gandal-f üzenetére (#9250): 5ös :D :kira
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz Gandal-f üzenetére (#9250): tényleg nem tudtam végig olvasni :D
Gandal-f 2009. január 13. 2474 hozzászólás 104.
Kizárólag erõs idegzetûeknek: Milyen lesz a világ, ha a cukiság végképp leigázza?... Irodalom: Petcsi Sanyi híres magyar kölcsi, Kiskörcsin szülcsizett 1823-ban. Híres verijei a Reszket a bokcsi, a Nemcsi dal, a Szepti végén és az Anycsi tyúkcsija. Fizika: A sebcsi (jelcsije: v) egy vektis mennyiség, amely a mozgi nagyságát és ircsijét adja meg. Meghatározása: az egységnyi iccsi alatt megtett uccsi. A vekti mértéke uccsi per iccsi. Az SI mértékegysirendsziben méccsi per szekcsi. A sebcsit úgy számíthatjuk ki, ha az iccsit elosztizzuk az uccsival. Csillagászat: A Fölcsi a Napcsirendszerrel együtt a Tejcsiuccsirendszer nevû gali része. A Tejcsiuccsi lényegében egy ezüstös sáv, amely az egész éjszakai égcsin áthúzódik, és fõleg olyankor figyizhetõ jól meg, amikor tiszta a levi és kicsi a párcsitarcsi. A Tejcsiuccsirendszerben négymilcsi csili található. Galink csak pari része a vilcsiegyinek, amely nyolcmilcsi galiból áll."
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9234): Mozgás és beszéd kordinációs zavarok.... de nem csak úgy mint az alkoholtól, sokkal súlyosabban jön elõ, enyhe tévképzetek/hallucinációk. Egyébként semmi extra, hazamész két lábon másnap majd szét esik a fejed, és megfogadod hogy fogorvos után soha nem mész inni. Egyébként nekem valami noname bivaly gyógyszer volt fájdalomcsillapítónak nem Cataflam ^^ jah meg 3 feles, két sör + gyógyszer és én padló...szóval kihozza az alkoholból a tutit...
Narancsnor 2009. január 13. 833 hozzászólás 442.
itt mar ott tartunk h nyugtatot vesznek a fajdalomra h ne legyenek terhesek
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Gandal-f 2009. január 13. 2474 hozzászólás 104.
most nyugtató vagy cataflam? mert az cataflam az fájdalomcsillapító és igen erõs... vagy tévedek?:D
Twu 2009. január 13. 4516 hozzászólás 28.
Nyugtatóra piálni, tényleg nem jár semmi mellékhatással, csak "hosszú" (vegyél be mindennap egy catát dobj rá pár sört) távon meghülyülsz, és azt se tudod majd hogy mennyi 1+1. (családon belül történt ilyen, szal jöhet a pampogás, hogy szart sem tudok :))
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Rosi 2009. január 13. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9244): "Free eat sarme to the wedding" ?
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Narancsnor 2009. január 12. 833 hozzászólás 442.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9235): csak én nem értem az "üzeneted"?marmint ami alul van :D
Gandal-f 2009. január 12. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Kurel üzenetére (#9242): honnan tudtad, hogy kettes voltam? :O
Kurel 2009. január 12. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Gandal-f üzenetére (#9241): igazad van :) nyelvtan kettes azért meglátszik :D
Gandal-f 2009. január 12. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Kurel üzenetére (#9240): azt úgy hívják, hogy megivott pia:) és az általában nem szokott részeg lenni:)
Kurel 2009. január 12. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9236): hamarabb leszel részeg és sokkal részegebb a megitt piához képest :D
Narancsnor 2009. január 12. 833 hozzászólás 442.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9238): sosem értettem h tudjak ill h minek "isszak" meg a szivoszalat .. azt egyébként is max enni lehet....
iA-KeKs 2009. január 12. 4264 hozzászólás 33.
akkomá szívószál
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
_eYe 2009. január 12. 451 hozzászólás 877.
hamarabb beálsz :D
Malcut^Theory gogo Malcut.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9233): az oké de én spec még mindig nem tudom mibajod lesz :D már érdekel, ha már így beindult a téma :D (nem kipróbálni akarom, csak nemtudom elképzelni, hogy milesz:D) ;)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Pr0-peller 2009. január 12. 1172 hozzászólás 300.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#9231): kész haszon,akkor már neked nem is kell ide írni :kira
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9229): jah lényeg ugyanaz :D de biztos jót derütek rajta fiuk/lányok nem? :D
Válasz Gandal-f üzenetére (#9230): Egyébként hatások/mellékhatások-ról sztori hogy egyszer fogászatról jöttem haza, és haverokkal elmentünk "fájdalomcsillapítani" a fogaimat, egy baj volt hogy a doki nem mondta hogy utána még 24 óráig nem kéne az alkohol nekem :D:D másnapra minden bajom volt... nem éri meg gyerekek ;) Gyógyszerész lakótársam meg most mondta hogy a Cataflam az igen erõs elméletileg...
Gandal-f 2009. január 11. 2474 hozzászólás 104.
cataflamot azért illik ismerni:) De tény, hogy ha iszol gyógyszerre nem sok hatása lesz ez a kisebb gond... a másik az akkor vagy késõbb jelentkezõ mellékhatások/tünetek:) De látom itt mindenki orvos:D Egyébként minek kell valakinek nyugtató szilveszterkor? az se normális alapból már bocs... Kb az agybetegeknek szoktak adni, meg altató elõtt szokták bevenni 50 év felett :D:D
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9224): [url=http://i206.photobucket.com/albums/bb19/youdumbcat/EpicFail02.jpg]a hozzászólásod önmagáért beszél <3[/url]
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9229): kb így is ugyanolyan :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9226): Mi az nagy fehér és nem tud fáramászni?? -hûtõszekrény.. Ezt részegen egyszer sikerült úgy elmesélnem hogy: -Miért nem tud a hûtõ fára mászni? - Mert fehér! :DD:D:
Mi az nagy fehér és nem tud fáramászni?? -hûtõszekrény.. Mit mond a fa amikor elrepül elötte a légy??? -Semmit. :D
Narancsnor 2009. január 11. 833 hozzászólás 442.
Válasz SipKa üzenetére (#9226): [quote=Narancsnor írta(#9225)] -.-"[/quote]
SipKa 2009. január 11. 476 hozzászólás 817.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9225): miért van piros szeme a póknak? nincs is piros szeme a póknak.. kb ilyen szintü:D:D:
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Narancsnor 2009. január 11. 833 hozzászólás 442.
-Mi az? Sárga és öt betû? -Sárga -.-"
Pr0-peller 2009. január 11. 1172 hozzászólás 300.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#9223): tekintettel arra h leszarom mitmondasz feleslegesen pampogsz emoboy. Nem azt mondtam h 2 pálesszal kell bevenni,csak semmi bajod nem lesz ha rádobsz 1 sört,újévkor is volt oan tag h 3 nyugtató benne volt mire odaért azt bekapott õ is velünk vár remix piát :D
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9221): tekintettel arra hogy még a nevével sem voltál tisztában szerintem nem túl hitelesek a gyógyszerrõl szerzett információid, úgyhogy kár is hangoztatni õket.
toma 2009. január 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9221): hát függ attól is h milyen és mennyi gyógyszer
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2009. január 10. 1172 hozzászólás 300.
Válasz eX üzenetére (#9220): hát,de úgy mondják mintha instant meghalnál ha ráiszol :ehh
eX 2009. január 10. 4277 hozzászólás 32.
gyógyszerre inni nem ajánlatos, fogalmazzunk így :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Csak h képbe legyek :D Bár nemtom miért gondolják h akkor dolog gyóccerre inni :D
Mark 2009. január 10. 1728 hozzászólás 178.
Válasz toma üzenetére (#9217): yap, ilyen erõsebb fájdalomcsillapító, asszem.
JET JAGAAAR!
toma 2009. január 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9216): gyógyszer, egyébként cataflam, de a poén kedvéért elfér:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Scarface üzenetére (#9211): mi a fos az a kataflam?