Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Mark 2009. január 10. 1728 hozzászólás 178.
Válasz toma üzenetére (#9214): olyan sok db-t nem láttam, de arra még én is emlékszem, hogy ilyen fél részeken keresztül vicsorognak egymásra anélkül, h megmozdulnának :)
JET JAGAAAR!
toma 2009. január 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#9213): de mennyire igaza van:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2009. január 10. 1728 hozzászólás 178.
How many Dragon Ball Z characters does it take to screw in a lightbulb? Only one, but it takes three episodes.
JET JAGAAAR!
Xymoth 2009. január 10. 2068 hozzászólás 140.
- Jean, hozza a lovamat, a tegezemet, és az íjamat ! - Miért, uram? - Álmos vagyok.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2009. január 10. 657 hozzászólás 567.
Attila üzenete: amúgy tudtad, hogy egy darab vbk-tól lehet a legjobban beállni? hooligan üzenete: Igen? hooligan üzenete: érdekes elmélet hooligan üzenete: megvan a bizonyítása is? Attila üzenete: igen Attila üzenete: próbáld ki egyszer... Attila üzenete: vodka - bomba - kataflam
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#9209): abzmeg :SDA_S:D?AS_:D? neeeeeeee :D:D :kira 5ös
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Nõ leszáll a buszról, lent egy fiatal fickó megszólítja: -Hölgyem, kilóg a bal melle! -Bazdmeg a gyereket a buszon hagytam!
aBry 2009. január 9. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9207): azt próbáld kimondani részegen, hogy "ede de bedezodoráltad magad" :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
"Szavak, amelyeket nehéz kimondani ittas állapotban: - Manifesztáció - Innovatív - Prejudikáció Szavak, amelyeket NAGYON nehéz kimondani ittas állapotban: - Dezoxiribonukleinsav - Individualizmus - Cogito ergo sum - Termékspecifikáció Szavak, amelyeket LEHETETLEN kimondani ittas állapotban: - Köszönöm, de inkább nem feküdnék most le veled. - Nem kérek több italt, köszönöm. - Sajnálom, de a szõke nagymellû nõk nem az én eseteim. - Jó estét biztos úr, szép esténk van, nemde? - Á, senki nem szeretné hallani, ahogy énekelek"
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Válasz karibi üzenetére (#9205): _:AS?D+ :kira Válasz Narancsnor üzenetére (#9199): jók ;)
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
karibi2 2009. január 9. 2516 hozzászólás 98.
Egy boxmeccsen kiütik a 4. menetben az egyik félt . A bíró rászámol mire egy idõs nõ felugrik az elsõ sorból. -Ismerem a buszról, nem fog felállni!
GoGo C00L !
Rosi 2009. január 8. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9199): Jók :kira Volt egy-két ütõs, elgondolkodtató és vicces, szóval remek összeállítás :D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
joaháát a felének kb nem de attol azok sem veszitenek az értékeikböl szerintem. probald megélvezni nem pedig szörszálhasogatni ;)
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9201): Lehet, de hogy a felének mi köze van a munkához azt nem értem.
The bestest topic killer ever.
Válasz Saturas üzenetére (#9198): ne kötekedj szerintem kurva jó beszólások vannak benne :D
Saturas 2009. január 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9199): "A munka igazságai .. 34. Úriember az, aki nemi erõszak után hazakísér. .." öööh :DD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
"A munka igazságai 1. Minket nem lehet elbocsátani!!! A rabszolgákat el szokták adni ... 2. A sikerhez vezetõ út karbantartás miatt zárva. 3. A legveszélyesebb sütemény az esküvõi torta. 4. A mosoly még mindig a legelegánsabb módja annak, hogy kimutasd a fogad fehérjét. 5. A nagyotmondás ellen a nagyothallás az egyetlen védelem. 6. A fõnök tekintete mindig nyílt és õszinte. Vagyis egyik szemébõl a nyílt gonoszság, a másikból az õszinte rosszindulat sugárzik. 7. A hibáiból tanul az ember. Vannak azonban olyanok, akik sohasem hibáznak ... 8. A gödrök elsõ számú törvénye: Ha benne vagy, ne áss tovább! 9. A tiszta lelkiismeret általában a rossz emlékezet jele. 10. A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el. 11. Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerû. 12. A pénz minden gonoszság gyökere ... és az embernek szüksége van gyökerekre. 13. A kritikus olyan nyomorék, aki futni tanít. 14. A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas. 15. Budapesten kétféle gyalogos van: kaszkadõr és kamikáze. 16. Olyan vagy, mint a csésze. Aljas és nagy fülû. 17. Jöttem, láttam, és most nem gyõzök bocsánatot kérni. 18. Barátok jönnek, mennek ... az ellenségek gyûlnek. 19. Egyesek szerint a szó akkor hal meg, ha kimondják. Szerintem, akkor kezd el élni igazán. 20. Az ideális nõ olyan, mint a Hold. Este jön, reggel megy. 21. Aki megházasodik, az megtudja mi a boldogság, de akkor már késõ. 22. Mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak ... 23. Engedj a kísértésnek: nem biztos, hogy máskor is lesz rá alkalmad. 24. Soha ne becsüld le az ostobaság hatalmát! 25. Aki kérdez, öt percig buta, ám aki nem kérdez, örök életre buta marad. 26. A zsenialitásnak megvannak a maga határai. A hülyeség azonban nincs ilyen határok közé szorítva. 27. A zseni okítás nélkül olyan, mint ezüst a bányában. 28. Ha könnyûnek találod azt, amit mások nehéznek, tehetséges vagy. Ha meg tudod tenni, ami a tehetségesek számára lehetetlen, akkor zseni. 29. A karfiol nem más, mint káposzta, csak fõiskolát végzett. 30. A döntésképtelenség legnagyobb akadálya a túlságosan nagy tudás. 31. Csak azért, mert senki sem ért meg, még nem vagy mûvész. 32. Kedvelem Önt. Emlékeztet rá, milyen volt fiatalnak és hülyének lenni. 33. Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn! 34. Úriember az, aki nemi erõszak után hazakísér. 35. Üdvözlöm! Itt a Tûzoltóság üzenetrögzítõje. 36. Ügyelj Budapest tisztaságára! Egyél meg naponta egy galambot! 37. Üldöz a munka, de én vagyok a gyorsabb. 38. Üzleti érzék: 95 %-ban érteni az emberekhez, 5 %-ban a gazdasághoz. 39. Igaz, hogy a kemény munka még nem ölt meg senkit, de hát miért kockáztasson az ember. 40. Az elsõ kínos élményben a megszületésemkor volt részem. Egy nõ feküdt mellettem az ágyban. 41. Vegyen fel a gyárba igazgató úr! Meglátja, milyen kevés munkával beérem ..." Szerk.: "Csapatmunka Egyszer volt, hol nem, volt egyszer négy ember. Név szerint: Mindenki, Valaki, Bárki és Senki . Egy szép napon szóltak Mindenkinek, hogy akadt egy fontos munka, amit sürgõsen meg kell csinálni. Mindenki biztos volt benne, hogy Valaki megcsinálja. Bárki megcsinálhatta volna, viszont Senki se csinálta meg. Valaki dühös lett emiatt, mivel ez Mindenki dolga lett volna. Mindenki úgy gondolta, hogy Bárki megcsinálhatná, és Senki nem vette észre, hogy Mindenki kerüli a munkát. Végül Valaki lett az, akit Mindenki okolt, amiért Senki nem csinálta meg azt, amit Bárki megtehetett volna."
eX 2009. január 6. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Spelp üzenetére (#9191): mondom milyen Amerika 2 .... :D nagyon megszaladt ...PRÖMIEREN fecóékkal együtt :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
[off]
inkább a stohl buci fuvarozza... Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9184): ? :hey
Követ? feltörjük a betont és táblákkal megdobáljuk ~| :D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Guldan üzenetére (#9193): ott van a nyakadon :D
Guldan 2009. január 6. 68 hozzászólás 3582.
Válasz Spelp üzenetére (#9191): A legnagyobb követ lefoglalom :kira :]
Az igazi muzsikák a föld alól jönnek!!!! Neked mi volt az avatarod az oviban? :ASD
Válasz Spelp üzenetére (#9191): kösziiiii :D nállam szakáll is van hozzá ;)
Spelp 2009. január 6. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Rosi üzenetére (#9189): Szerintem pedig Nari tehet, kövezzük meg nyilvánosan, kavics eladó többfajta méretben! Vasárnap Valami Amerika 2-t néztük barátnõmmel, jobb lett mint vártam, a csúcs mégis az volt amikor Ferenc bácsi lecsoszogott a hátsó sorból feleségével karöltve és senki nem ismerte fel, vagy csak mindenki hasonlóan jó színész volt mint mi:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2009. január 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9183): : DDDDDD egyébként nem esztinek hívják ;)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rosi 2009. január 6. 1904 hozzászólás 155.
Válasz eX üzenetére (#9185): Jól beszélsz :kira Én is pont ezt akartam írni tegnap, hogy milyen szar ez így, hogy a nevet átírják, aztán húúú de jól megmondták Gyurcsánynak, de az IQ addig már nem terjed ki, hogy a cipõméretet átírják UK-ról európaira... Csak nem akartam kötözködni. Persze errõl nem Nari tehet, õ csak kopizott :)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
paradoX 2009. január 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#9186): 3. :D:D
MinD You!
Válasz eX üzenetére (#9185): politikamentes vagyok, igy talaltam ra...
Mark 2009. január 6. 1728 hozzászólás 178.
nem bírom megállni, én is: SergioThree: there's other fish in the sea, man, she's just a girl Beatsfromkorea: no dude, that's bullshit. Beatsfromkorea: Think of it this way. if your precious copy of street fighter third strike broke and i told you "it's ok man, there's other games in the sea. here, play mortal kombat instead" what would you say? you'd be like, "fuck that, gimme third strike." SergioThree: ... SergioThree: you just reached me on a level that i never thought possible Jakefeb3: do you know a turtles only weakness? AvatarOfSolusek: no AvatarOfSolusek: well AvatarOfSolusek: thier slowness Jakefeb3: there weakness is they cant roll over when they are on their backs AvatarOfSolusek: lol Jakefeb3: now i have a plan Jakefeb3: if i duck tape 2 turtles together they are unstoppable :D:D < Lapkawitz> and you can tell she's really japanese becase her genitals produce a forcefield that pixelates the air around them :D nemár
JET JAGAAAR!
eX 2009. január 6. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9181): de bírom amikor egy viccnek semmi köze sincs ugye a politikához de muszáj gyurcsánnyal mondani...attól csak szarabb lesz ráadásul sokkal hoszabb is lett, meg ilyen gyurcsány idézetek...0 humorézékre vall aki ilyeneket gyárt a zsidós cigányos vagy akármilyen más tipusu viccekben sem cseréljük ki az alanyt mivel az úgy jó ahogy van egyszerüen szar
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9182): ez az idézet ... Válasz Pr0-peller üzenetére (#9183): hehe :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
From bash.hu JézusMókus üzenete: áhhhh, iszonyatosan jó képeket csináltam az új kamerámmal csak nem tom feltölteni õket ***Toma*** üzenete: miket?? JézusMókus üzenete: a képeket ***Toma*** üzenete: mirõl?? JézusMókus üzenete: szia esztike, toma ott van? Nade Toma :D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Narancsnor üzenetére (#9181): gyááááá :kira
ezt most talaltam de szerintem volt mar: Fleto alsogatyat vesz: A doktor azt mondta: - Ferenc, a jó hír az, hogy meg tudom gyógyítani a fejfájását. A rossz hír az, hogy ehhez kasztráció szükséges. Ön egy nagyon ritka állapotban van, amelynek az az oka, hogy a heréi nyomják a gerincét, és a nyomás okozza a pokoli fejfájást. A nyomás megszüntetésére az egyedüli mód a herék eltávolítása. Ferenc döbbent és komor volt. Ezek után lesz még miért élnie? Mi lesz Klára asszonnyal? Nem tudott elég ideig koncentrálni a válaszhoz, úgy döntött, nincs más választása, mint menni a kés alá. Amikor elhagyta a kórházat, 20 év óta elõször nem fájt a feje, de úgy érezte, hiányzik egy fontos része. Ahogy ment az utcán, rájött, hogy más személyiségnek érzi magát. Új kiindulásból új életet kezdhet. Meglátott egy férfiruházati boltot, és azt gondolta: - Ez az, amire szükségem van! Egy új öltöny. Belépett, és mondta az eladónak: - Szeretnék egy új öltönyt. Az idõsebb szabó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 44-es méret. Ferenc nevetett. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Ferenc felpróbálta az öltönyt. Tökéletesen állt. Mialatt Ferenc gúnárkodott, és csodálta magát a tükörben, az eladó megkérdezte: - Mi a véleménye egy új ingrõl? Ferenc egy pillanatig gondolkodott, aztán azt mondta: - Igen. Az eladó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 34-es ujj és 16-1/2-es nyak. Ferenc ismét meglepõdött. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Ferenc felpróbálta az új inget. Tökéletesen állt. Mialatt a gallért igazgatta a tükörben, az eladó megkérdezte: - Egy új cipõt? - Ferenc lendületben volt: (mint az ország?) - Igen! Az eladó megnézte Ferenc lábát. - Lássuk csak ... 9-1/2 E Ferenc elámult. (ezt még az NBH sem tudja!) - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Ferenc felpróbálta az új cipõt. Tökéletesen illett a lábára. Kényelmesen lépegetett körbe az üzletben; az eladó megkérdezte: - Mit szólna egy új alsóhoz? Ferenc gondolkodott egy másodpercet, aztán azt mondta: - Igen! Az eladó hátralépett, megnézte Ferenc csípõjét. - Lássuk csak ... 36-os méret. Ferenc nevetett. - Most megfogtam! 18 éves korom óta 34-est hordok! Az eladó a fejét csóválta. - Nem hordhat 34-est! Egy 34-es alsó felnyomná a heréit a gerincéhez és pokoli fejfájást okozna!
eX 2009. január 4. 4277 hozzászólás 32.
xy üzenete: kaja utan ilyetszol anyu hogy azert mondjunk egy aldast fater ilyetszol "edes istenem.. koszonom hogy ferfinak szulettem es most itt hagyhatom az edenyeket" erre felallt es kiment rohogve
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
karibi2 2009. január 4. 2516 hozzászólás 98.
lefodítja valaki?:)
GoGo C00L !
toma 2009. január 4. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9177): tod :D btw ty:kira ^^
kövi adag: [b] î would pay money just to idle in this channel cuz it's so funny[/b] u remind me of a movie lloth it's called "the 40 years old virgin" u should check it out you remind me of a walt disney movie tod lloth u owned xD its called hercules i know you owe me 5 . yes i said ill pay you zeus to next lan pato and nilknarf to who else bet hmmm xyligan to cg query sase? yes but sase payed actually ah haha he flipped a card for double or nothing rofl and i won :DD so he payed me 10 haha <3 sase good boy worst thing i ever saw was you and zeus flipping for 50 euros. and grubby whining over 50 cents nah 10 euros is what i whine baout then grubby making up stories which is what u owe me ;p about reverse elakeduck and zeus were coinflipping for 50 euroes at a time lol? how many times? very many times poker =/= coinflipping and who won more? duck :D or well its a safe bet they also flipped for elakeducks shoes zeus always lose more bets than win which he won thats why he stopped paying hahahaha oh yeah :DDD zeus running around w/ duck's shoes "c'mon give them back man..." "No, I won them." and duck running with no shoes at all outside hahaha hahahaha : :D D rofl haha ngl season 2 finals those will be remembered forever as the bet finals flipping for everything beers mcflurry's 50 euro's meals steaks that was just sick :D ahahaha it was so complicated as well during dinner i had to pay zeus his food got 2 beers duck my beer and icecream from rotterdam :P and as if that wasnt enough he even bought me dinner later at steakhouse ! at sec, we did rock paper scissors :D hahahaha for who eats the mustard and who pays the drinks cg best ne or ud in channel reverse 5 eur anyone rdm rdm 10 euro anyone This is a video game. You make less than someone working at McDonalds on your pathetic quest of being a "Pro-Gamer" in second rate clans like PGS. Get a job, get a life, start taking accutane for your acne. Also, maphack is a valid strategy. The Chancellor has spoken. :( u get nice reactions at ur thread PGS|Sati
"Sears hajszárítón: Alvás közben ne használja! (Pedig ilyenkor kéne, hogy jól nézzen ki a hajam!) Chips zacskón: Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban! (Csak áruházi tolvajok részére) Mélyhûtött (Mirelit) árun: Felhasználási javaslat: Kiolvasztani. (Persze ez csak javaslat. Ehetjük jégbe fagyva is?) Tesco tiramisu dobozán (a doboz alján!): Ne fordítsa fel! (Marha! Most már késõ!) Pudingos dobozon: A termék melegítés után forró lesz! (Mint ahogy az éjszaka után nappal jön.) Vasaló dobozán: Ne vasalja a ruhát saját testén! (Pedig ezzel mennyi idõt spórolhatnánk!) Altató tabletta dobozán: Álmosságot okozhat. (Még szerencse...) Karácsonyfa izzókon: Csak kültéri, illetve beltéri használatra! (Esetleg hol máshol használhatnám még?) Gyermek Superman jelmez dobozán: Az ember alapvetõen nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja! (No comment...) Svéd láncfûrészen: Ne próbálja kézzel, vagy külsõ nemi szerveivel megállítani a fûrészt! (Úristen! Volt már erre példa....?) Javítómûhely bejáratánál: Mindent megjavítunk. Kérem kopogjon, mert nem jó a csengõ!"
Saturas 2009. január 3. 717 hozzászólás 531.
volt már, de megláttam valahol: Egy nöt nem nehéz boldoggá tenni Csak legyél neki: 1. barát 2. társ 3. szeretõ 4. kisöcsi 5. bátyus 6. apa 7. tanár 8. nevelö 9. gyóntatópap 10. lelki barát 11. szakács 12. autójavító 13. szerelö 14. villanyszerelö 15. soför 16. hordár 17. takarító 18. lakáj 19. fafaragó 20. modell 21. lakberendezési mérnök 22. szexológus 23. pszichiátriai szakorvos A természeted is fontos! Legyél: 1. kedves 2. sportos 3. okos 4. erös 5. jólnevelt 6. határozott 7. gyengéd 8. érzékeny 9. romantikus 10. férfias 11. Móka Miki 12. vidám 13. de mégis komolyan veendö 14. bátor 15. Micimackó 16. energikus 17. gondoskodó 18. ideákban gazdag 19. ügyes 20. szerény 21. megértö 22. elegáns 23. egyértelmü 24. szeretetteljes 25. hidegvérü 26. szenvedélyes 27. engedékeny 28. becsületes 29. adakozó 30. gyakorlati 31. igazságos 32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is) 33. reménytelen (a szerelemtöl) 34. nyugodt 35. sármos 36. hüséges 37. álmodozó 38. karrierista 39. megbízható 40. mindenki felnézzen rád 41. legyél kész áldozatokra, és mindenek elött gazdag. Ugyanakkor ne legyél: a) féltékeny, de mégis aggódó b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több idöt mint a növel c) adj a nönek szabadságot, de mégis mindig érdeklödj, hol és kivel volt d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nöt térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthonfelejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopte töle a ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és ajakrúzs. Nem szabad elfelejtened: 1. születésnapját 2. névnapját 3. házassági évfordulót 4. az elsö csók évfordulóját 5. menstruációját 6. a fogorvosnál foglalt idejét 7. a legjobb barátnöjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját. Sajons a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nö ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és megszökhet az elsö gitárossal. És most a másik oldal: A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van: 1. szexre 2. kajára A nök nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi. Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nö erejét. Végeredmény: Az együttélés teljesen lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell! A_SD_AR+243ÐÐ
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Spelp 2009. január 1. 14691 hozzászólás 1.
[quote]Két rendõr beszélget: - Hallom, tegnap temetésen voltál. Milyen volt? - Nagyon sok bunkó ember volt ott, ugyanis én kértem fel egyedül az özvegyet táncolni.[/quote] Betalált :kira :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9172): 5,6,7,9,10 neeeeee _:SAD? :kira
- Mi az 250 méter hoszzú és 50-es az IQ-ja. - ??? - Rendõrkordon. Két rendõr beszélget: - Hallom, tegnap temetésen voltál. Milyen volt? - Nagyon sok bunkó ember volt ott, ugyanis én kértem fel egyedül az özvegyet táncolni. Két rendõr beszélget a fõnöke hasában: - Téged is keresztbe nyelt le a fõnök? - Nem, én alulról küzdöttem fel magam. A rendõr megkérdi a kollégáját: - Te Józsi, hogy lehet ezeket a böhöm nagy repülõgépeket csak úgy eltéríteni? - Te hülye, hát nem itt lent téritik el, hanem fönt, ahol már egész kicsi! A rendõr rászól a fiára: - Fiam, ne dohányozz, korai az még neked! - De papa, te is ötödikes voltál, mikor elkezdtél cigarettázni! - válaszol a gyerek. - Igen, fiam, de én akkor már tizenhat voltam. Két rendõr unatkozik szolgálatban. Azt mondja az egyik eredj haza és b@ meg az asszonyt. Visszajön a rendõr "hallod nem is tudtam, hogy olyan szép házatok van" Móricka gyúrja a Xart, odamegy hozzá a postás és megkérdi tõle: - Mit csinálsz fiam? - Gyúrom a Xart! - És mi lesz belõle? - Rendõr! - A postás meglát egy rendõrt odamegy, hozzá és mondja neki: - Uram, menjen már oda ahhoz a gyerekhez, mert gyúrja a Xart és azt mondja rendõr lesz belõle! A rendõr odamegy - Jó napot kisfiam! Mit csinálsz? - Gyúrom a Xart! - És mi lesz belõle? - Postás - Biztos nem rendõr? - Ennyibõl? Két rendõr beszélget: - Te, mi van a kezedbe? - Termosz. - Hát az meg mire jó? - A hideget hidegen tartja,a meleget meg melegen! - Az király!És mi van benne? - Két gombóc fagyi, meg egy adag húsleves. A rendõrök a bevetés elõtt idõt egyeztetnek. - Na, emberek, a pontos idõ 11:48. Akiknek digitális órájuk van, azoknak: vonal, vonal, kisszék, hóember. Mindenki rendõrnek születik csak van aki tovább tanul.
Retek-Harcos 2008. december 31. 4667 hozzászólás 24.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#9170): sejtettem mi lesz a poén de ez jó :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2008. december 31. 4264 hozzászólás 33.
Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyõzni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérõl ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyûltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegõbe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elõvett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elõvett egy almát. A pápa ekkor felállt: - Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Késõbb megkérdezik a pápát a bíborosok: - Mit beszélt a rabbival? - Elõször felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Õ felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegõbe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elõvettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a bûneink alól. Õ elõvett egy almát, hogy az eredendõ bûnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna? Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit: - Mi történt, rabbi? - Elõször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk. - És utána? A rabbi vállat vont: - Nem tudom. Elõvette az ebédjét, mire én is.
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Narancsnor 2008. december 31. 833 hozzászólás 442.
Szilveszterre pár versike: Ma be fogsz rugni mint a szamár, holnap olyan leszel mint a lajhár, sarokba csak azért fogsz állni, hogy kapaszkodva tudjál hányni! B.Ú.É.K.! Elsején amikor kialszanak a fények, A detoxikálóban kezdõdik az élet! Kómás tekintetek,a fejek zöldek-kékek, Kívánok most Neked Boldog Újévet! Itt van aszilveszter vége az évnek, kell a zsíros kocsonya, vörösbor a bélnek. Hopp, ott egy kismalac, rálép egy kekszre, Vegyél rá valakit az orális sexre.!! BUÉK forrás: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1072894000
Szilveszter alkalmából Három részeg fekszik az árokban. Az egyik szellent egy hatalmasat, mire a mellette fekvõ: - Egészségedre! Kinyitja erre a harmadik is a szemét: - Töltsetek nekem is! Kocsmában: - Hé haver, mit keresel ilyen izgatottan a zsebedben? - Csak azt szeretném tudni, szomjas vagyok-e még. :D Akkor vagy részeges, ha: - vitába keveredsz a környezõ tárgyakkal, és ráadásul veszítessz - bele kell kapaszkodj az aszfaltba, hogy ne essél le a járdáról - a munkád alapvetõ akadályt jelent az ivásban - a kezelõorvosod vért talál az alkoholodban - a vécécsésze makacsul és ismételten fejbever - azt hiszed, hogy a szesz alapélelmiszer - naponta 24 óra, egy ládában 24 sör... ez nem lehet véletlen - az a sok bogár, ami rajtam mászkál... - két kéz és csak egy száj... ez nem fair - jobban látsz félszemmel - az a qrva parkoló arrébb költözött, míg te a kocsmában voltál - leesel a padlóról - a két fiad neve: Heineken és Tuborg - hagyd a francba a vacsorát! 5 sör ér annyit mint egy bécsiszelet rósejbnivel - a szúnyog, miután megcsípett, cikk-cakkban repül tovább - minek az a kés?... hát a kenyér nem folyékony? - a hálóban ébredsz, a gátyód a fürdõszobában van, mégis felöltözve aludtál - mindenki köszön a kocsmában, föleg a vécésnéni - azt gondolod, a négy alapélelmiszer: a nikotin, a koffein, a nõk és a szesz - a szomszéd macskája napról-napra étvágygerjesztõbbnek tûnik - a felségedet csak a pohár fenekén keresztül ismered meg - az a qrva rózsaszínû elefánt megint hazáig követett
Válasz aBry üzenetére (#9164): :D :kira
Narancsnor 2008. december 31. 833 hozzászólás 442.
"Egyik este gyalog mentem hazafelé, amikor egy sötét kis utcából kiáltást hallottam: "Segítség! Segítség!" Befordultam a sarkon, hát látom, hogy két fickó rángatja egy idõs néni kezébõl a kézitáskát, a néni pedig elszántan küzd ellenük. Egy pillanatra megtorpantam, hogy segítsek-e vagy inkább sétáljak tovább, mintha mi sem történt volna. Végül úgy döntöttem, segítenem kell. Átkozott öreglány! Olyan bivalyerõs volt, hogy még hárman is alig tudtuk elvenni a táskáját."