Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

vikooc 2008. december 31. 1344 hozzászólás 255.
Válasz aBry üzenetére (#9164): :D:D::D:D
Jövünk Moon!
aBry 2008. december 30. 2429 hozzászólás 106.
www.google.hu irjátok be: find chuck norris klikk a Jó napom van-ra
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Válasz DSAO üzenetére (#9153): bulldog majonéz vááááá, pont nõ volt nálam, feljövök látom ez van kiírva rögötön elment egy jó erõs kávét fõzni inkább :D:DD: bassz ez kurvakemény repülazötösöreg!!! :kira
Retek-Harcos 2008. december 30. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Reewus üzenetére (#9161): mert vicces :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Reewus 2008. december 30. 803 hozzászólás 468.
Válasz toma üzenetére (#9153): akkor miért a viccek topikba raktad? (jobocs:))
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Az építkezésen a fõnök már 10 perce nézi az egyik munkást. -Te, Pisti, mit keresel? -Egy fél méter átmérõjû és kb. fél méter magas betondarabot. Erre 20 munkás kezdi el keresni. Fél órát keresgélnek, mire Pisti megszólal: -Na, mindegy. Hagyjátok fiúk, majd leülök erre a gerendára. JÓ ÉG! _:AS?D Építõipari munkás elmegy az orvoshoz, hogy már napok óta szorulása van. A doki megvizsgálja, majd fog egy nagy kalapácsot, és iszonyú ütést mér a delikvens hátuljára. Ezután elküldi vécére. Kis idõ múlva kijön a páciens, boldogság sugárzik róla. - Drága doktor úr! Hogyan hálálhatnám meg? - Semmiség, de javaslom, hogy ezután ne a cementeszsákkal törölje ki a hátsóját! Megy egy székely az utcán, kutyát lóbálva a fején. Ezt meglátja egy székely apó, és csak rákérdez: - Hé te, miért lóbálod azt a kutyát a fejed fölött? - Örömet szerzek neki! - Mikor lesz ennek a kutyának így öröme? - Majd ha leteszem a földre... :kira :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Retek-Harcos 2008. december 29. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9158): lol 2. .D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Az ókori Kínában az orvosok csak akkor kaptak a betegüktõl fizetséget, ha a beteg meggyógyult. Ha a páciens állapota rosszabbodott, gyakran az orvos fizetett neki. A túlélési gyakorlaton, háromnapos éheztetés után, az õrmester bejelenti: - Van egy jó hírem meg egy rossz hírem. A rossz az, hogy ma csak giliszta van ebédre. A jó, hogy nem jut mindenkinek. - Tudod, mi csillapítja a farkaséhséget? - ??? - Piroska.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
paradoX 2008. december 29. 4067 hozzászólás 37.
Válasz toma üzenetére (#9153): az munka :D:D:D
MinD You!
Válasz paradoX üzenetére (#9151): ohh :D igy érthetõ meglátogatlak majd ugyis arra folyik a szemem :D
DSAO 2008. december 28. 765 hozzászólás 493.
Kisgyerek az apjától: - Apu, milyen a punci? - Hát, sex elõtt olyan mint a hajnalban nyíló harmatos rózsaszál. - Na és sex után? - háááát... Láttál már buldogot majonézt zabállni? Székely a fiától: - Te, fiam, mi ez itt a kezemben? - Hát, szar édesapám! - Az lehet, mivel a nadrágomban találltam. Old de! Horgászik a zsidó, arab meg a skinhead. Kifogják az aranyhalat, az mindjárt könyörgõre fogja: - Dobjatok vissza, teljesítek mindenkinek egy kívánságát! Visszadobják és már mondják is a kívánságok, kezdi az arab: - Dögöljön meg minden zsidó! Mire a zsidó: - Dögöljön meg minden arab! Mire a skinhead: - Én már csak egy kávét kérek.
You know that look women get when they want sex? Me neither.
Retek-Harcos 2008. december 28. 4667 hozzászólás 24.
Válasz aBry üzenetére (#9149): azt tudom, de 2 vel tér el nem 1 el érted mire gondolok? :D
toma 2008. december 28. 4782 hozzászólás 22.
ma tanultam egy új szót:D metametadiegetikus - az elbeszélt elbeszélés elbeszélésének az elbeszélése nem vicc :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2008. december 28. 1728 hozzászólás 178.
Válasz paradoX üzenetére (#9151): vagy csak Örkény zseniális [url=http://visegrad.typotex.hu/index.php?page=work&auth_id=145&work_id=560]egypercesének[/url] újraértelmezése történt :)
JET JAGAAAR!
paradoX 2008. december 28. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9150): nem, csak bekötötték a temetõbe a netet ß)
MinD You!
Válasz paradoX üzenetére (#9145): paradox te fõnix vagyol? :kira
aBry 2008. december 28. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9147): Ennek az az oka, hogy valaki "csökkenõ" sorrendbe teszi a kommenteket, tehát az elsõ oldalon a legnagyobb sorszámú kommentet látja, valaki meg "növekvõ" sorrendbe.
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
SipKa 2008. december 28. 476 hozzászólás 817.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#9147): csomoszor van ilyen
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Retek-Harcos 2008. december 28. 4667 hozzászólás 24.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9144): ez hogy jött össze? 9141 eset a toma írta nari 43 wtf? :D
Pr0-peller 2008. december 28. 1172 hozzászólás 300.
[url=http://www.vicc.net/index/vicc.php?kat=sz_ex_ferfiaknak]xDDD[/url]
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
paradoX 2008. december 27. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9143): ma írta lyco msn-en kb meghaltam :D
MinD You!
Válasz Narancsnor üzenetére (#9141): D:D:S:D:DD :kira baszd sírtam 5ös
Narancsnor 2008. december 27. 833 hozzászólás 442.
"Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dínóm, dánom."
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Gandal-f 2008. december 26. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9140): Nem hazabeszélek, de Lucis ütõs:D Már annak idején is nagy volt:D de így utólag olvasni újra..:P:D ismét jók:kira
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
toma 2008. december 26. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9140): uccsón sírok, köszi szépen, várjuk a további adagokat is:D:kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
ujabb adag, ezuttal a hoorai intern channeljérõl ( naniwa //kuroro//johan egy igazi egyéniség, igen meghitt a kapcsolatunk azota is, jelenleg bannolt msnröl de nemhiszem hogy az pár napnál tovább tartana :D ) or maybe we just pick the wrong race . hah. .. u mb did nani. "ha" race doesnt matter when i can see so easy in my playing that i suck : ( shit happens i lost the most won game ever tho. nani u could be a great orc tho. the second Elakeduck. i would be the best orc by far in a month for sure not even kidding. my micro and 800 hp units. jesus christ. universe would explode. :D:D why u didnt play zotac ? :) what time was it "je" wants to see some hoorai player in there ! i played it :( yee u play it every time didnt elfi sein bringer play it? only diesel play it :) no starts 3pm or so oh. wouldnt win grubby anyway no point in playing :(( bad attitude so why didnt you play it? cause i cant win it :D :D lost my 50 gold on gosugamers when i bet on gravitas against us :D all ud player hate eachother :D:D: nice job mars team spirit yes mars. :D:D on the other hand i voted against us in every wc3l war thought it was a sure thing :DDDDD u must be rich :D [20:29:59] hoorai map? [20:31:17] joker [20:31:18] dna gw [20:31:24] k [20:31:25] what? [20:31:27] ............ szerk: miután megvertük mym-et 4-3ra folyamatosan ezt spammolták channelen ^^ i am done with that life. :( FLAME ME :(((((((( I AM LIVING THE CLEAN LIFE NOW LET ME FEEL YOUR HATE there is none only love ok im gonna save this script and copy paste it later on do so. u ll get mad. why. wonder why. . no idea. jOhan says: dna jOhan says: there is smth jOhan says: u dont understand. jOhan says: wc3 isnt about winning fast jOhan says: its about being cool jOhan says: while doing it.
vikooc 2008. december 24. 1344 hozzászólás 255.
Válasz scottee üzenetére (#9111): :D:D:D:D
Jövünk Moon!
ReMuS_hun 2008. december 24. 185 hozzászólás 1835.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9136): EMO "Emos egyik szeme sír ... a másik haj"
Double the gun , double the fun ^^
ReMuS_hun 2008. december 24. 185 hozzászólás 1835.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=KNlrGQrJn9o&NR=1]SIRSZ!![/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=x-7UKKhG_uA&feature=related]Sirsz 2 :D[/url]
Double the gun , double the fun ^^
- Miért kell óvatosan kinyitni a Nemzeti Sportot? - ??? - Hogy ki ne essen a Fradi. EMO: "Elvesztette életkedvét? Szopogasson Gilett-pengét!" Két székely ül a folyó partján. Megszólal az egyik: - Te, valami szúrja a lábomat. - Tán kavics. Leveszi a csizmáját, rázogatja, ütögeti, nincs benne semmi. Megszólal a másik: - Akkor a másikban van. Mi az elõnye, ha elmúltál 50 éves? 1. Az emberrablókat már nem érdekled. 2. Túszhelyzetben is valószínûleg téged engednek el elsõként. 3. Senki sem várja el tõled, hogy bárhová is szaladj. 4. Ha kora este felhívnak, megkérdezik: - Nem ébresztettelek fel? 5. Az emberek már nem gondolják azt, hogy hipochonder vagy. 6. Már nincs semmi, amit a nehezebb úton kellene megtanulnod. 7. A most vásárolt dolgaid már nem használódnak el. 8. Délután 4-kor is vacsorázhatsz. 9. Szex nélkül élhetsz. ... De a szemüveged nélkül nem. 10. Heves vitákba bonyolódsz a nyugdíjrendszerrõl. 11. Már nem kihívásként gondolsz a sebességkorlátozásra. 12. Már nem próbálod meg behúzni a hasad, bárki is jön be a szobába. 13. Együtt énekelsz a liftben a hangszóróval. 14. A szemed már nem lesz sokkal rosszabb. 15. Egyre értékesebb emberré válsz. ... Az ízületprotéziseid titánból vannak. 16. Az egészségbiztosítónak befizetett összeg végre kezd kifizetõdni. 17. Ízületeid pontosabb meteorológusok, mint az Országos Meteorológiai Szolgálat. 18. Titkaid biztonságban vannak a barátaidnál. ... Mert õk sem emlékeznek rájuk. 19. Agysejtjeid száma végre kezelhetõ méretûvé csökkent. Teszt. Ha egy kérdésre tudsz válaszolni, még nem vagy reménytelenül feledékeny. - Emlékszel, ki küldte neked ezt a listát? - Mi az elsõ sora? - Mirõl szól? - Mi volt az elsõ kérdés?
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9123): :D Válasz Narancsnor üzenetére (#9129): oylan szar hogy ez kkurvajóó :DA:AS:ASD
Narancsnor 2008. december 23. 833 hozzászólás 442.
"- Félénk fiú keres... hmmm... izé... nem érdekes" London, szitáló esõ, de a hajam tökéletes. Párizs, szikrázó napsütés, de a hajam még mindig tökéletes. Kocsord, atomrobbanás, igen... nem... az ellen nem véd...
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
eX 2008. december 23. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Rabbitt üzenetére (#9131): D_D::D:DD:D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Narancsnor 2008. december 23. 833 hozzászólás 442.
,,Ma megláttam ezt a videót, és meggyõzõdtem róla, hogy igaz a legenda az eddig még tudományosan nem bizonyított nácziVeszettség nevû állatbetegségrõl, amit legfõképpen kutyák hordoznak. http://www.youtube.com/watch?v=qzpQkNk4wVQ http://www.youtube.com/watch?v=d0LYlPB541o http://www.youtube.com/watch?v=XoQZKnbxS2E (Ez az angol nyelvre fordított változat. Az eredeti vérmagyar nyelvû változatban "Szebb Jövõt!" és "Éljen a Gárda!" kifejezésekre zikkájlozik a nácziveszettséggel fertõzött kutya. Az állatorvos, aki a kutyát vizsgálja pedig ördögien röhög minden egyes állati zikkájlozásnál, mert valószínûleg õ meg Gárda-tag.) A betegség tünetei: * a fertõzött állatot onnan lehet felismerni, hogy szõre sötétedni kezd, majd a végsõ stációban fekete (SS-egyenruha színû) lesz. * a fertõzött kutya megtámadja a kertben békésen sétálgató romákat * a kutya nem hajlandó megenni a kóser ételt, csak kutyaeledelt akar enni és nem ünnepli a Hanukát * gyûlöli a liberálisokat, mert mikor megérzi õket a drogot jelez a rendõröknek Vége a kedves kis kutyusoknak, ezek már vérengzõ fasiszta dögök! Javaslom, hogy mielõtt kutyáink elkapják ezt a szörnyû kórt ami nemvárt következményekkel járhat, vigyük el õket a legközelebbi állatorvoshoz és végleg altattassuk el õket." /Náczivadász/ from iwiw üzenöfal :D
Rabbitt 2008. december 23. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9129): nekem tettszik :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Flooyd 2008. december 23. 6866 hozzászólás 11.
tarzan, don't do this to me :DDD btw uccsó nagyon csípõs:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Narancsnor 2008. december 22. 833 hozzászólás 442.
mostanaban masoltam be szerintem 1 max 2 jo viccet szal most masolnék be egy szart is :D íme: "A cápa kijön a tengerbõl sétál az erdõben,találkozik a nyuszikával: -Te cápa,neked nem a vízben kéne lenned??? -De!"
Retek-Harcos 2008. december 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9123): ijajj utolsó nagyon csipi :D ha vannak még ilyenek akkor másold be pls , ezeket jó olvasni :D
Gandal-f 2008. december 22. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Spelp üzenetére (#9126): aztat:D valahogy kihagy az angolom, de így kbre értem, hogy fogadásról van szó..:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Spelp 2008. december 22. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9123): utolsó erõs:D Válasz Gandal-f üzenetére (#9125): Rotterdam a human>orc klasszikust pengeti, vagy melyik harmadikat nem érted?
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Gandal-f 2008. december 22. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9123): sztem utolsó üt:D nekem az viszi a prímet!:D Bár 3ikat nem értem:$:)
Pr0-peller 2008. december 22. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#9123): ucssóóóóóóóó DF:%DSF?Q!"R"
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
rég elveszett kincset találtam: logok amiket wc3l-players chanelrõl mentettem + pár hoorai-s darabonként fogom majd pastelni õket, íme a kezdeti adag :D Xlord after losing 2-1 to PGS.Tresh any elf cg? if you need an elf you have to say any gayretard cg ? nice one :D any gayretard cg? it works for ixi only :/ sad ben so ingored are you gay ignored* no that you compare guys faces ? tarzan, don't do this to me i didn't insult you remember when pala beat grub in cb? yup 8x "cash" :D i made my big move that season with infi vs lyn was like 8,2 for infi betted 10k at infi he was unknown back then but sources told me he was human. :D :D :))) IC i considered it as a safe bet. safe bet :D shut up rotti why couldn't the euro s5 ladder be like the others and the top 20 have lives and not play 30 games a day and actually eat elf has about 17 working strategies against orc for which orc has about 0 counters undead has 1 strategy vs orc that doesnt work thats not true fury u have much more strats which don't work hahahaha
toma 2008. december 22. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Reewus üzenetére (#9117): :DDD
Narancsnor 2008. december 22. 833 hozzászólás 442.
"Sanyika üzenete: és a világ összeomlik Sanyika üzenete: leszakad az ég Sanyika üzenete: pusztító árvizek jönnek Sanyika üzenete: szöcskerajok lepik el a búzamezõket Sanyika üzenete: az emberek az utcán megvadulnak Sanyika üzenete: Britney Spears cdket égetnek nyilvánosan az utcán Sanyika üzenete: a kormányzatok nem tudnak mit tenni Sanyika üzenete: teljes a tömeghisztéria Sanyika üzenete: csak azért Sanyika üzenete: mert az imádott mentoruk Sanyika üzenete: istenük Sanyika üzenete: arra vetemedett Sanyika üzenete: hogy hajkoronájától ( emberséget nem tanusítva) Sanyika üzenete: teljes egészében Sanyika üzenete: megvûljon Sanyika üzenete: *megváljon Sanyika üzenete: éljen hát az ANARCHIA!!!!!!!!!!!!!!!" haverom véleménye a hajvagasomrol :D , kicsit megborult :D
jiha9 2008. december 22. 837 hozzászólás 440.
2 WoW-os beszélget: -Képzeld, tegnap meghalt az anyám. -Aha, és mit dobott?
vakok vagytok mind.
Mefi2- 2008. december 22. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9115): bazzeg :D ez kurva jó megy az ötös
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Retek-Harcos 2008. december 21. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9114): aztamindenit :D
Reewus 2008. december 21. 803 hozzászólás 468.
22:05.08 < fako> ismerjuk mert ezt a kamu "reszeg vagyok es nemtudok irni" effektust 22:05.47 <@koszik> van ra irssi script is
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz Narancsnor üzenetére (#9114): bazmeggg :D:AS:DASD:ASD:SAD: 5össsss