Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

roNor 2008. december 11. 635 hozzászólás 594.
Válasz Rosi üzenetére (#9064): Ez tipikusan olyan poén hogy csak akkor röhögsz rajta igazán ha jól elõadják :D
Rosi 2008. december 11. 1904 hozzászólás 155.
Válasz nkA üzenetére (#9063): Én nem akarok Gandal-f babérjaira törni, de nekem 20 évvel ezelõtt az általános iskolában sem volt már ez vicces :D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
nkA 2008. december 10. 3766 hozzászólás 44.
Megy a hülye az erdoben, és meglát egy gombát. Így szól: Goombaa, gombaa! A gomba válaszol: Amiért tudod a nevem kívánhatsz hármat. A hülye: Legyek okos! ... Hú vazze, okos vagyok! Beszarok! ... Hú Beszartam! De hülye vagyok ... Goombaa, gombaa... :DASDS::DSS:D:DSD:D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
nkA 2008. december 10. 3766 hozzászólás 44.
Kõmûves Kelemen megy haza, és szól a fiának: - Menj fiam, anyád már vár! A:SD:DA::S
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
paradoX 2008. december 10. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9057): :D:D:D
MinD You!
Narancsnor 2008. december 10. 833 hozzászólás 442.
Válasz aBry üzenetére (#9059): kösziii :)
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
aBry 2008. december 10. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9057): [spoiler=narinak] [ spoiler=narinak ]így kell használni[ /spoiler ][/spoiler]
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Gandal-f 2008. december 10. 2474 hozzászólás 104.
[quote=Narancsnor írta(#9057)] Egy olyan fotóért, amely a világ egyik "legfontosabb" emberének végzetét ábrázolja... -[/quote] Ez egy kicsit erõs:S:S így nem vicces a sztori számomra, de amúgy jó lenne:kira
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
"Ez egy kis teszt, amely csak egyetlenegy kérdésbõl áll, de ez a kérdés nagyon, de nagyon fontos és lényeges! Ne válaszolj se elhamarkodottan, se pedig meggondolatlanul! Gondolkodj, mielõtt válaszolnál! Adj õszinte választ, ezzel tesztelheted saját erkölcsi beállítottságodat. Egy képzeletbeli helyzetrõl van szó, mely helyzetben döntést kell hoznod. Tartsd szem elõtt, hogy spontán, de õszinte választ kell adnod! (A szöveget lassan olvasd, ez fontos a teszt szempontjából) Amerikában vagy...pontosabban mondva New Orleansban... egy orkán utáni szökõár okozta káosz kellõs közepén találod magad...hihetetlenül sok víz, amerre csak látsz... te a CNN fotoriportere vagy és ennek az egészen tragikus katasztrófának a kellõs közepén vagy. A helyzet az abszolút reménytelenség határát súrolja. A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni... Körülötted, a hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda... A természet nagy erõvel tombol, feltartóztathatatlanul és mindent magával ragad. Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négy kerék meghajtású jármûvet vezet. Kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és iszaptömegek ne sodorják õt is magukkal... Közelebb mész, valahogyan fontosnak tûnik az a illetõ... és akkor felismered: Gyõzike az !!!!!!!! És látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd õt - végérvényesen... Két lehetõséged van: Vagy megmented õt, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT készíted el! Azaz: Vagy mented az életét, vagy olyan fotót készítesz, amelyért Pulitzer-díjjal tüntetnek ki! Egy olyan fotóért, amely a világ egyik "legfontosabb" emberének végzetét ábrázolja... - - - - - - - - - És most a kérdés (válaszolj õszintén): Matt vagy fényes papírra nyomtatnád??? " Ui.: spoilerrel csinaltam volna de elfelejtettem h hogyan kell :$
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Scarface 2008. december 9. 657 hozzászólás 567.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9054): de legalább bevállalom, hogy elbasztam :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Scarface üzenetére (#9049): ehh eXel ne kötözködj! Mert õ tudja! Én max csak ugy teszek mint ha... de õ tudja! Szóval ha õ is azt mondja akkor azt mind neked szartuk! :]
Bogoly 2008. december 8. 506 hozzászólás 773.
Válasz paradoX üzenetére (#9050): au. nagyon lassan kezd el fájni. és hirtelen csap mehg. au.:D
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
Narancsnor 2008. december 8. 833 hozzászólás 442.
"Egyszer volt, régen volt, a Mikulás karácsony elõtt észrevette, hogy a 4 manósegédje megbetegedett. De a segédmanók nem tudtak olyan gyorsan csomagolni, mint az igazi manók. A sok baj közepette Mikulásné bejelentette, hogy az édesanyja velük fogja tölteni a Karácsonyt. Szegény meggyötört Mikulás ennek hallatán kiment a rénszarvasok vackához, de szomorúan vette tudomásul, hogy az 5 rénszarvasból 3 vemhes, 2 meg ismeretlen helyre távozott a kerítésen átugorva. Ezek után a teljesen összetört Mikulás bement a házába, hogy igyon egy kis pálinkát, de azt látta, hogy a segédmanók már mindet megitták. Erre olyan mérges lett, hogy a kezében tartott poharat összetörte. Mikor össze akarta söpörni a szilánkokat, rájött, hogy az egerek régen megették a seprût. Ekkor csöngettek, és a lelkileg meggyötört Mikulás ajtót nyitott.Az ajtóban egy angyalka állt, kezében karácsonyfával. Az angyalka így szólt: - Hát nem csodálatos a mai nap? Így alakult ki az a szokás, hogy a karácsonyfa csúcsára angyalkát húznak... "
Scarface 2008. december 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9048): Válasz eX üzenetére (#9049): eh, tudjátok is ti. :D:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
paradoX 2008. december 8. 4067 hozzászólás 37.
Két perec peszélget: - Perec? - Peretlek. SADF:"+?FA?FAS fas végrendeletem íromkb, énitt befejeztem A:SD+"
MinD You!
eX 2008. december 8. 4277 hozzászólás 32.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#9048): jaja sebhelyes barátunk most elkúrta:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Scarface üzenetére (#9045): ezt mind neked szartam, én így ismertem a befejezést.
Scarface 2008. december 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9046): utolsó elõtti :D:DD Megy Jjuliska és Jancsi az erdõben. Azt mondja Jancsi: nyúlj bele a gatyámba. Juliska bele nyúl. Kérdi töle Jancsi: - Meleg? - Igen. - Vastag? - Igen. - Jó fogni? - Igen. - Akkor jót szartam.
- Hogy közlekedik a darabolós gyilkos? - Zsebre tett kézzel. Két perec peszélget: - Perec? - Peretlek. bazmeeg.. x| - Miért nem lehet a Lánchídon biciklizni? - Mert nincs rajta pedál. - Mibõl készül a Cavinton? - Nefelejcsbõl. - Miért veszélyes Nyolcadon tankolni? - Mert a nyolcadi kutas a halál :D:ASD:ASD: - Mi kell a sörösládák cipeléséhez? - Rekeszizom. - Mi az, zöld, és ha a szekrény tetejérõl rád ugrik, meghalsz? - Biliárdasztal. - Miért úszik a hal a vízben? - Mert nem ér le a lába. :kira hf
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz Narancsnor üzenetére (#9038): Honnan tudja egy idegen, hogy valakik házasok? - Szerintem csak kitalálni lehet, pl., ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak. (Dénes, 8 éves). :D:D:D:D Válasz eX üzenetére (#9043): X))) :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Mark 2008. december 8. 1728 hozzászólás 178.
Válasz eX üzenetére (#9043): a totya névbõl már sejteni lehetett, hogy egy szociopata állattal van dolgunk
JET JAGAAAR!
eX 2008. december 8. 4277 hozzászólás 32.
00:09 [totya4856] helo 00:09 [Yvett.] szia 00:09 [totya4856] honan 00:09 [Yvett.] két n. 00:10 [totya4856] azholvan :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spelp 2008. december 8. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Mark üzenetére (#9040): De a busz szerintem nem ronda, épp ezért abszurd és inverz egyszerre ez a mondat, óriási karakter lehet a 10 éves Ricsi:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Narancsnor 2008. december 8. 833 hozzászólás 442.
ez mar régi : MIT MOND A NÕ ÉS AZ MIT JELENT? Igen = Nem Nem= Igen Talán = Nem Sajnálom = Sajnálni fogod Szükségünk lenne egy... = Szeretnék egy... . Csináld, ahogy akarod! = Ezt még nagyon megbánod! Nem vagyok ideges = Hogy a francba ne lennék ideges, te idióta! Olyan férfias vagy ma = Büdös vagy és borotválkoznod kéne Olyan figyelmes vagy ma = Állandóan csak a szex jár a fejedben? Olyan kényelmetlen ez a konyha! = Szeretnék egy új lakást Szeretsz? = Szeretnék valami nagyon drága dolgot kérni Ugye, nagyon szeretsz? = Csináltam ma valamit, aminek nagyon nem fogsz örülni Egy perc és mehetünk = Vedd le a cipõd és keress valami jó filmet a tévében Meg kell tanulnod normálisan kommunikálni = Érts egyet velem MIT MOND A FÉRFI ÉS AZ MIT JELENT? Éhes vagyok = Éhes vagyok Álmos vagyok = Álmos vagyok Fáradt vagyok = Fáradt vagyok Eljössz velem moziba? = Szívesen lefektetnélek Ne vacsorázzunk együtt? = Szívesen lefektetnélek Jössz táncolni? = Szívesen lefektetnélek Felhívhatlak majd? = Szívesen lefektetnélek Klassz a pólód! = Klasszak a melleid! Szeretlek = Gyere, feküdjünk le! Persze hogy én is szeretlek = Na, most már lefekszünk végre? Aha, tetszik a frizurád = Na, most már lefekszünk végre? Leszel a feleségem? = Meg kell akadályoznom valahogy, hogy más fickókkal is lefeküdj.
Mark 2008. december 7. 1728 hozzászólás 178.
"- Ha gazdag. (Pál, 7 éves) " De érted, Pál :D "- Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki, akkor is, ha ronda, mint egy busz. " na igen, ez díjnyertes :D:D:D
JET JAGAAAR!
paradoX 2008. december 7. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Narancsnor üzenetére (#9038): sírok bazdmeg sírok aS:D:+":D:D:DS:A:+":ASD
MinD You!
Narancsnor 2008. december 7. 833 hozzászólás 442.
Hogyan döntsük el, hogy ki legyen a házastársunk? - Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint mi. Például, ha te szereted a sportot, akkor a lánynak ezt szeretni kell, és hoznia kell mindig chipset. (Peti, 10 éves) Hány évesen kell megházasodni? - 23 a legjobb kor, mert addigra már örök idõk óta ismered a másikat (Kamilla, 10 éves) Honnan tudja egy idegen, hogy valakik házasok? - Szerintem csak kitalálni lehet, pl., ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak. (Dénes, 8 éves). Szerinted mi a közös a szüleidben? - Egyikük sem akar több gyereket. (Lilla, 8 éves) Mit csinálnak az emberek a randevún? - A randi azért van, hogy jól érezzük magunkat, és hogy megismerjük egymást. Még a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgatsz. (Yvette, 8 éves) - Az elsõ randin csak hazugságokat mondanak, ettõl érdekesebbnek tûnnek és másodszor is találkozni akarnak. (Márta, 10 éves) Mit csinálnál az elsõ randin, ha rosszul sülne el? - Hazaszaladnék, és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám az összes újságot, hogy minden halotti rovatban szerepeljek. (Károly, 9 éves) Mikor szabad megcsókolni valakit? - Ha gazdag. (Pál, 7 éves) - A törvény szerint 18 éves korodig várni kell, ezzel nem packáznék. (Misi,7 éves) Házasnak vagy egyedülállónak jobb lenni? - A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell valaki, aki takarít utánuk. (Anita, 9 éves) Hogyan mûködhet egy házasság? - Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki, akkor is, ha ronda, mint egy busz. (Ricsi, 10 éves)
Scarface 2008. december 7. 657 hozzászólás 567.
Válasz DSAO üzenetére (#9032): Ez mekkora már :D :kira «19:45:37» {@pikkolo} nem csak mese és kacagás az élet «19:46:48» {@Poo} persze «19:46:51» {@Poo} vanbenne orális szex is «19:46:55» {@Poo} szájba/arcra élvezé «19:46:56» {@Poo} s «19:47:03» {@pikkolo} viccesen hangzik egy teletabbi szájából «19:47:08» {@Poo} KURJMEG «19:47:11» {@Poo} TINKI «19:47:11» {@pikkolo} :DD «19:47:12» {@Poo} KURJMEG «19:47:18» {@Poo} BAZDMEG A PIROS PICSÁMAT «19:47:22» {@Poo} IGEEEEn «19:47:30» {@Poo} te zöld állat!!! «19:47:33» {@pikkolo} XDDD Jürgen üzenete: mondjuk neked nem fog tecceni Jürgen üzenete: szal a srác vhova iyen orvosi egyetemre járt és boncoláskor v nemtomhonnan hozott egy igazi faszt Jürgen üzenete: tehát egy levágott brét Jürgen üzenete: és bement egy wc-fülkébe Jürgen üzenete: és megvárta míg a szomszédosba is bemegy valaki Jürgen üzenete: majd eccercsak felüvölt: �ha nem akarsz hugyozni akkor menj a picsába� és földhöz baszta a dákeszt :D Timi üzenete: :DDDDDD LOL sD_AF:_SDFADS:DD:D:D
toma 2008. december 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Twu üzenetére (#9034): lawl:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SipKa 2008. december 6. 476 hozzászólás 817.
Válasz Twu üzenetére (#9034): vagy 20*:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Twu 2008. december 6. 4516 hozzászólás 28.
Biztos volt már de örökzöld : maki-kaki üzenete: csá m8! nem akarsz nekem segíteni imba Warlockoddal felmenni lvl70ig? [-* triAz^ *-] üzenete: ??? maki-kaki üzenete: Igazad van, ne wowozzunk inkabb menjünk aztan huzzunk meg néhány sunát:) [-* triAz^ *-] üzenete: Igazából, nekem feleségem van! maki-kaki üzenete: jaj bazzeg öcsém hagyjad már ezt a kurva dumát már nem vicces h mindig szerelmes vagy valakibe :P [-* triAz^ *-] üzenete: Jó, akkor menjünk. maki-kaki üzenete: nah ez a beszed, de vmi seggbedugos forma kéne... [-* triAz^ *-] üzenete: Jó, azt én is szeretem!:) maki-kaki üzenete: Helyes akkor mikor tal? [-* triAz^ *-] üzenete: Nemtudom, mert Ádám elvitte most kocsit valahová! maki-kaki üzenete: ????mivan haver????ittál? :D [-* triAz^ *-] üzenete: Nem, én az Ádám apukája vagyok!de azért mehetünk:)! maki-kaki üzenete: uhh... maki-kaki üzenete: Elézést Uram, akkor megmondaná az Ádámnak hogy át kén jönnie tanulni ZHra? :ASD:SAD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Twu 2008. december 6. 4516 hozzászólás 28.
14:37 < leto> Tegnap tanultam egy-ket uj karomkodast. 14:37 < leto> A benzinkuton mellettem egy kamionosnak sikerult 200 liter 95-ost tankolnia
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
DSAO 2008. december 6. 765 hozzászólás 493.
Many, many years ago When I was twenty-three I got married to a widow Pretty as could be. This widow had a grow-up daughter With flowing hair of red. My father fell in love with her, And soon the two were wed. This made my dad my son-in-law And changed my very life. Now my daughter was my mother, For she was my father's wife. To complicate the matters worse, Although it brought me joy, I soon became the father Of a bouncing baby boy. My little baby then became A brother-in-law to dad. And so became my uncle, Though it made me very sad. For if he was my uncle, Then that also made him brother To the widow's grown-up daughter Who, of course, was my step-mother. Father's wife then had a son Who kept them on the run. And he became my grandson, For he was my daughter's son. My wife is now my mother's mother And it makes me blue. Because, although she is my wife, She's my grandma, too. If my wife is my grandmother, Then I am her grandchild. And every time I think of it, It simply drives me wild. For now I have become The strangest case you ever saw, As the husband of my grandmother, I am my own grandpa!
You know that look women get when they want sex? Me neither.
toma 2008. december 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Scarface üzenetére (#9028): búvárpizza omg : DDDDDDDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Scarface 2008. december 6. 657 hozzászólás 567.
Norci: nna de csinálsz puskát édeskedvesdrága ferikém?: D Ferko: nem használ a szopás nekem csak végcsatornád izmos rózsája kell WTF ASD:D:F
brute 2008. december 4. 256 hozzászólás 1449.
Válasz Scarface üzenetére (#9028): az elsõ most nagyon kellett nekem :) :kira Válasz Pr0-peller üzenetére (#9010): "Ez aztán a váratlan fordulat!" Na ez (stílusosan) bebaszott :):D
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
Scarface 2008. december 4. 657 hozzászólás 567.
Angol hajótöröttek unatkoznak egy lakatlan szigeten. - Golfozzunk! - mondja az egyik - Nem kell hozzá más, csak egy ütõ, egy labda és egy lyuk. Nekem van egy ütõm.- Nekem van egy labdám - így a másik. Mire a harmadik: - Én inkább nem játszom. - Tegnap búvárpizzát ettem! - Az meg mi? - Lement, körülnézett, aztán feljött. - Teri vagyok, 15 éve használok Calgont, ami eddig 876 545 forintomba került. - Juli vagyok, szarok a Calgonra, inkabb 3-évenként 4500 forintért veszek egy új fûtõszálat. :kira
Válasz eX üzenetére (#9026): 1. bazmeeeeeggg :D:D:
eX 2008. december 2. 4277 hozzászólás 32.
két anyuka beszélget te figyelj tök szépen breakel a fiad áh nem ...csak a tolókocsiját keresi csaj megszólal smárolás közben bocs lenyeltem a rágódat jah nem csak megvagyok fázva :SDA:DAS+"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
- Mit csinálsz, ha libabõrös a farkad? - Lehúzod róla a libát! - Miért szeretik a vak gyerekek a sóskiflit? - Mert mindegyiken új mese van. A buzi odaszól a szadistának: - Kapd be a faszomat! Mire a szadista: - Kapja be a fogaskerék! :D:D Egy bakter meséli a barátjának. - Képzeld, tegnap megdugtam a sínek mellett egy nõt! - És le is szopott? - Biztos leszopott volna, de sehol nem találtam a fejét. jájjj... :O :O A parasztnak gyereke születik. Bemegy a kórházba megnézni a csecsemõt. - Fiú? - Nem. - Hát akkor meg mi a f@szom? XDDDDD
Válasz Flooyd üzenetére (#9023): :D:D:D: btw csak 1 szer lennél dawn kórós ..
Flooyd 2008. december 2. 6866 hozzászólás 11.
A Télapó elmegy a dawn-kóros gyerekekhez: - Na, gyerekek, aki tud szép verset mondani, az kap ajándékot! - ÉÉÉÖÉÖÜÖÉEÖÉN! - Aki hülyéskedik, az nem kap... :DDDDDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Válasz Saturas üzenetére (#9021): teeee :D:D
Saturas 2008. december 2. 717 hozzászólás 531.
old & gold: 2 arc elhatározza hogy berúgnak, de csak 100 Ft-juk van. Azon gondolkodnak hogy most mit csináljanak. Az egyiknek eszébe jut valami és elfut a boltba. Vett egy virslit. Elmennek a legközelebbi kocsmába, mind a ketten isznak egy csomót, majd az egyik beteszi a virslit a nadrágjába a másik elkezdi szopni. Kidobják õket a kocsmából... Mennek a következõbe ugyanezt eljátsszák. A kilencedik kocsma után már mint a kettõ holt be van baszva és az egyik mondja a másiknak: -Te hallod, én széttérdeltem a lábaimat... -erre a másik: -Az semmi én már a 4. kocsmánál elhagytam a virslit! _ASF:Da¢+! -Mi az abszolút magömlés? -Ha felborul a vetõgép. :O Na még egy utolsót: Mi az: nagy, öreg és zsidókat gyûjtöget? - ??? - Gest-apó. :AS:da
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Narancsnor 2008. december 2. 833 hozzászólás 442.
"1240-ben betörtek a hazánkba a TANÁROK !! "
toma 2008. december 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#9012): csiiigaaaaaaaaaaaa :DDDDD Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9015): ismertem másodikat, de felröhögtem :DD, harmadik meg szimplán lol:DDD Válasz paradoX üzenetére (#9016): lawl ASD:A:_+:D
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#9013): - Papa, mi az ott, ami csüng a lovacskának? - Az a f*sza, kisfiam, azzal bassza a többi lovacskát. De nem illik ujjal mutogatni! Ez olyan mint hogy: - Apa, apa basznak a kutyák!! - Jól van kisfiam ne is foglakoz vele.... - De apa ez fáj!!!! D:D::X:D:D
bocs ezért a sokért de ezt késöbb láttam és sirtam SAS:DAS:DAS: - Elnézést asszonyom! Magáé ez a stramm kis kölyök? - Nem. - Akkor takarodj anyádba kis köcsög!! AS DFSAD:
paradoX 2008. november 30. 4067 hozzászólás 37.
mert megkúrta a bálna :D:A:ADS nálam már ott vége volta viccnek :D:DD
MinD You!