Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

- Papa, mi az ott, ami csüng a lovacskának? - Az a fasza, kisfiam, azzal bassza a többi lovacskát. De nem illik ujjal mutogatni! Suliban: - Sziasztok gyerekek! Holnap be fog jönni egy tanfelügyelõ bácsi és kérdezni fog tõletek egy pár kérdést. Most szúrópróbát teszek veletek. Pistike! Neked mi a kedvenc állatod? - Kutya! - Miért? - Mert szép nagy a füle! - És miért olyan szép nagy? - Mert Darlingot eszik! - Ügyes! És neked Juliska? Mi a kedvenc állatod? - Cica! - Miért? - Mert szép fényes szõre van! - Miért fényes a szõre? - Mert mindig kikefélem! - Ügyes! És neked mi a kedvenc állatod, Móricka? - Lepényhal! - Miért? - Mert olyan szép lapos! - És mitõl olyan lapos? - Mert megkúrta a bálna! - Ejnye Móricka! Nem szabad ilyet mondani! Találj ki valami mást. Másnap reggel. - Sziasztok gyerekek! Én vagyok a tanfelügyelõ bácsi és most kérdezek tõletek pár kérdést. A tanbá addig kérdezi a gyerekeket, míg Mórickára nem kerül a sor. A tanárnõ tiszta ideg. - És neked, Móricka, mi a kedvenc állatod? - A béka! A tannõ szívérõl leesett a kõ. - És miért szereted a békát? - Mert olyan szép nagy gülü szeme van! - És miért van olyan szép nagy gülü szeme? - Mert látta, ahogy a bálna megkúrta a lepényhalat! :D:D Két színész beszélget: - Te, milyen volt a temetés? - Ááá, óriási siker volt! Háromszor húztuk vissza a koporsót! Hentesnek gyereke születik. Az orvos: - 3 kiló 35 deka! - Maradhat...
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
A gólya meglát egy domborodó hasú kismamát. Odarepül hozzá és megszólítja: - Látom, kisbabát vársz. Mit hozzak neked, kisfiút vagy kislányt? - Hát, ha már választani lehet, hozz nekem elõször egy férjet! Kovács bekopogtat az igazgató irodájába, és szerényen eléáll: - Fõnök úr, ma van a 25. évfordulója annak, hogy a cég szolgálatában állok. Mire a fõnök: - Jól van, akkor most leülhet egy kicsit. :O :O :O
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Válasz eX üzenetére (#9012): 2. :DDDDDDDdd
eX 2008. november 29. 4277 hozzászólás 32.
Joccc          üzenete: azt tudod melyik a leghülyébb állat?:D    Balázs     üzenete: ?:D               Joccc          üzenete: a csiga               Joccc          üzenete: és miért?    Balázs     üzenete: NA               Joccc          üzenete: mert huzza a csikot nem pedig tolja               Joccc          üzenete: :SDG::ASDG:ASD:SDGA:G:ADSD:ASG:DGAS: Xx.. [tibi] ..xX üzenete: basszus neked meséltem már mikor megszivattam anyámat vérnyomásmérés közbe?XDXD | eмo.мαŋóн. ™ | <3 üzenete: nem xd Xx.. [tibi] ..xX üzenete: az nagyonnagyvolt:D akk most.:D megyek be a nappaliba, látom anyu méri a vérnyomását hallom a szívvesését jelzõ hangot: bip...bip...bip. leülök mellé mondom neki megbánó hangon: anya.. én meleg vagyok. bipbipbipbipbip XDXD | eмo.мαŋóн. ™ | <3 üzenete: XD háát te hülye vagy. XD ezlool... D:ASDS:+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9008): ejj de szép :) :kira
Pr0-peller 2008. november 28. 1172 hozzászólás 300.
75 éves lett Grétsy László, nyelvünk egyik kimagasló akadémikus koponyája. Ennek kapcsán álljon itt talán leghíresebb elõadás-részlete: Helyzet: Fiatal lány enyeleg fiatal fiúval. A háttérben figyeli õket a fiú egyik barátja. Mihelyst a lány egy pillanatra eltávozik, a két fiú között a következõ párbeszéd alakul ki: - Baszod, mi? - Á! - Át akarsz baszni, mi? - Ne basztass már! Basznám, baszod, de rábasztam: baszik baszni, baszd meg! Ez bebaszott! Ezt kibaszottul elbasztam! Bassza meg! Magyarról magyarra : - Lefeküdtél vele, mi? - Á! - Becsapsz, mi? - Ne kínozz! Szívesen magamévá tenném, elhiheted, de kudarcot vallottam: nem hajlandó szeretkezni, az ördög vinné el! Ez aztán a váratlan fordulat! Ugyancsak alaposan melléfogtam! A fene egye meg! Nem vitás, a kis példa rendkívül élesen világít rá hétköznapi nyelvünk sorvadására, elszegényesedésére. Ugyanakkor nem tudok szabadulni egyfajta torz büszkeségtõl sem: Lám, még nyomorában is milyen kifejezõ, milyen hajlékony a nyelvünk! Nem ismerek egyetlen nyelvet sem, amely ehhez hasonló bravúrra lenne képes: ugyanannak az alapszónak pusztán tizenháromféle ismétlésével (többé-kevésbé) értelmes mondat alakítható ki! Külön fel szeretném hívni a figyelmet a ''baszik baszni'' fordulat rendkívüli finomságára. Ha például felcseréljük a szórendet, menten micsoda merõben más értelmet nyer a kifejezés! (''Baszik baszni'' = ''Nem hajlandó szeretkezni'', de ''Baszni baszik'' = ''Nemi életet él ugyan... '' és úgy folytatódhatna például: ''... csak épp nem énvelem...'' Micsoda különbség!) Hát ez az. Tudtad ezt? xDDDDDDDDDDDD
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2008. november 28. 4277 hozzászólás 32.
Pistike az apjával sétál az utcán. Szembe jön egy férfi, a gyerek nagyot köszön neki. - Ki volt ez az ember, kisfiam? - Ez egy környezetvédõ. - Környezetvédõ? Honnan tudod? - Mindig, mikor elmész otthonról, jön anyuhoz, és kérdezi tõle, hogy tiszta-e már a levegõ. :D:SDAS:D :ADS:":+!"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
CreO 2008. november 27. 1847 hozzászólás 165.
Válasz toma üzenetére (#9005): egykora születésû. Vele. NEEE :D:D:
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz toma üzenetére (#9003): ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esõben. WTF? :D RAMBO: Rosszul céloztam volna? X:X::DD:D:D:D KORDA GYURI: Azért ment át, mert tudja, hogy kettessel, hatossal sora lehet! Ólin! ISTENEM ITT KEZDTEM EK SÍRNI D:D:DD:D:D :kira
aBry 2008. november 27. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#9004): nem tudom, de szerintem inkább tartsa meg magának a gyógyszereit
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2008. november 27. 4782 hozzászólás 22.
egy örök favorit felidézése: Miért ment át a csirke az úton? ÓVÓNÕ: Hogy a másik oldalra jusson. PLATON: A közjó érdekében. ARISZTOTELÉSZ: Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton. KARL MARX: Történelmi szükségszerûségbõl. SADDAM HUSSEIN: Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére. RONALD REAGAN: Elfelejtettem... JAMES T. KIRK: Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelõtt... HIPPOKRATÉSZ: A hasnyálmirigyében termelõdõ váladék miatt. MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie. MÓZES: És leszállt Isten a mennyekbõl és imigyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom neked, kelj át az úton!" És a csirke általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben. FOX MULDER: Saját szemeddel láttad, ahogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd ??? RICHARD M. NIXON: A csirke NEM ment át az úton. MACHIAVELLI: Igaz, a csirke átment az úton. Ki törodik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekedetét. FREUD: A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel. BILL GATES: Most fejeztük be az új Csirke Office 2000-t, amely nemcsak átmegy a túloldalra, de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait és kezeli a könyvelését. BILL CLINTON: Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt ... DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlõdtek, amely felruházza õket a túloldalra való átkelés képességével. EINSTEIN: Hogy most a csirke kelt át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése. BUDDHA: A puszta kérdés tagadja csirke mivoltodat. ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esõben. RAMBO: Rosszul céloztam volna? FEKETE PÁKÓ: Me latta, ho mekkoa dako va. Nagy, hatalmas dako va. Imadja a ossze csike! SZALACSI: Én aztat nem tudom. Mert egykora születésû. Vele. GYURCSÁNY: Ez már a százlépés program része! FEKETELACI: Mert ott ettem egy sült ökröt két lábos töltöttkáposztával. És mekkívántam lefojtásként egy grillcsirkét is. DÉVÉNYI TIBOR: Mert Tibi bácsi ezt is elintézte! Tibi bácsi mindent elintéz! ANETTKA: Csókolom. Csokolom. Nem tudom miért ment át a csirke. Nem tudom hova ment a csirke, de nem is érdekel. Csókolom. Csokolom. KORDA GYURI: Azért ment át, mert tudja, hogy kettessel, hatossal sora lehet! Ólin! KISZEL TÜNDE: Mert Donatellácska ott játszott a bugyigyûjteményemmel. :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2008. november 27. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Flooyd üzenetére (#9003): ebben mi a fasz a vicces? ~|
Flooyd 2008. november 27. 6866 hozzászólás 11.
hátde mi már, karácsonyi ajándékokat akar venni pár csajnak, azt ilyenek h gyógyszeresdoboz xdd készen vagyok nyóc-null félidöben :DD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2008. november 27. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#9001): mátééknál nagyon megszaladhatott valami:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2008. november 27. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Flooyd üzenetére (#9000): ?
MinD You!
Flooyd 2008. november 27. 6866 hozzászólás 11.
csaj karácsonyi ajándékai: Berni üzenete: pankának szted mit vegyek? gondoltam elsõsegély dobozra Berni üzenete: adrinak gyógyszeres dobozt Máté üzenete: miaza gyógyszeres doboz? Berni üzenete: tök mind1, egy hatalmas nagy doboz mindenféle gyógyszerrel ÉN NEM BÍROM S:DF:SD:!!::DD:!
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Kurel 2008. november 25. 1058 hozzászólás 332.
Egy anyuka takarítja karácsony elõtt a WC-t és hét éves kislánya nézi. - Mami, mit csinálsz? - Kicsim, takarítom a WC-t, hogy szép tiszta legyen. - Minek? - Jaj, bogaram, tudod karácsony van. Jön a Jézuska... - És nálunk fog szarni?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
SipKa 2008. november 25. 476 hozzászólás 817.
Válasz Xymoth üzenetére (#8995): elsõ jóóó:D:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
f-zee 2008. november 25. 73 hozzászólás 3407.
Csoki potyog az égbõl.Mi az? -Támad a mars! Felébred a medve a téli álomból: - Olyan kanos vagyok, hogy az elsõ élõlényt, aki velem szembe jön az erdõben, azonnal megb*szom! Elindul az ösvényen, látja, hogy jön szembe egy sündisznó,gyorsan felkapja, mire a süni összegömbölyödik a markában. Forgatja jobbra-balra, de nem talál semmi nyílást. Tiszta ideg lesz, elkezd kiabálni: - Hola p*nád, hol a p*nád?! A süni kétségbeesve megszólal: - Nekem nincsen!! - Mivel mondtad?!?!? Mivel mondtad?!?!?!
Saturas 2008. november 25. 717 hozzászólás 531.
Válasz Scarface üzenetére (#8992): - Hogy lehet egy hülyét teljes bizonytalaságban tartani 24 órán keresztül? - ?? - Jó, majd elmondom holnap. ^^ [url=http://www.motivatedphotos.com/?id=1134]:ASdasd[/url]
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Xymoth 2008. november 24. 2068 hozzászólás 140.
- Mi az? Nyelve zöld, szarva barna? - Spenót. - Miért nem jó József Attilával barkochbázni? - Mert mindig csak a mamára gondol.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
toma 2008. november 24. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Scarface üzenetére (#8992): ez a második, omfglol:D
StaY_KooL 2008. november 24. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Mark üzenetére (#8990): :AS:D: nagyonnagy :D:D
igotbigbootybitches
Scarface 2008. november 24. 657 hozzászólás 567.
dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete: melyik az a szó amivel ellehet gondolkoztatni egy meleget ? Namtopi üzenete: nem tudom dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete: kenyér Namtopi üzenete: miért? dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete: TE KIS BUZI :D dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete: : D Namtopi üzenete: tiszteld apádat (17:49) Ane:figyu én most átmek beszállok a 21be (17:49) Doki:oks akkor te leszel a 22:D (17:49) Ane:igen:D (17:49) Ane: de a 8.utas a halál:D (17:50) Doki: de 7 év tibetben (17:50) Ane: a 7mesterlövésszel (17:51) Doki: dea13 szellem? (17:51) Ane: abból piszkos 12:D (17:51) Doki: és 3 kismalac (17:52) Ane: meg 7törpe (17:52) Doki: akiket száz év magány sújt (17:53) Ane: 48 órában (17:53) Doki: mialatt megtörténik 4 esküvõ és egy temetés (17:53) Ane: megin 48 órában (17:54) Doki: még mindig 48 óra? (17:54) Ane: nem még csak 24 (17:55) Doki: és mi van a hatodik érzékkel, mûködik még? (17:56) Ane: megvan csak csapdába ejtette a 23as szám (17:57) Doki: rugnék egy 11-est (17:57) Ane: én is alibabával meg a 40 rablóval:P (17:58) Doki: okés ezért száz wattos mosolyt villantok rád (17:58) Ane: és az eredmény 6:3
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
paradoX 2008. november 24. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#8990): :D:D:D: 5ös
MinD You!
Mark 2008. november 24. 1728 hozzászólás 178.
:-pd-: two girls making out how do u know its not 2 men? because i still have some faith left in the world
JET JAGAAAR!
Kurel 2008. november 24. 1058 hozzászólás 332.
Faszi simogatja a galambot és mondogatja hogy tubutubitubi aztán eltöri a nyakát és rálép a földön, or not to be.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
tenyleg, tegnap mondta a fonok, hogy ma mikor jovok-e, es mondtam neki, hogy termeszetesen tiz korul, mint mindig es akkor megkert szepen, hogy jojjek be kilencre, hogy mitingelhessunk egy jot mondtam neki, hogy "meglatom, mit tehetek!" ezt o igennek vette en meg nemnek
Válasz Reewus üzenetére (#8981): azt hiszem már volt ^^
pisko 2008. november 24. 1369 hozzászólás 246.
vendégségben: - Kérhetek kólát? - Igen, csak seedeld vissza.. :$
Scarface 2008. november 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz Reewus üzenetére (#8983): úúúú :D:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
toma 2008. november 23. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Reewus üzenetére (#8983): :DDDDDDDDDDDDDDD
Reewus 2008. november 23. 803 hozzászólás 468.
Uglee: de most láttam meg, hogy jön a Reason 4 tundra: az mi?: Uglee: az az a dolog, amivel zenét írok Uglee : annak az új változata Uglee: és nagyon durva lesz Uglee: de félek, hogy egy csomó dolgot elbasztak benne tundra: ja tundra: nekünk néró van Uglee: :-\ Uglee: nem. Uglee: nem errõl van szó Uglee: talán akkor úgy fogalmazok, hogy "amivel zenét szerzek" tundra: az olyan, mint a DC++? Uglee: amivel KOMPONÁLOK, basszájba! tundra: mit csinálsz? :D:D::D:D:D:D:D::D:D:DDD
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Narancsnor 2008. november 23. 833 hozzászólás 442.
Két ok is bizonyítja, hogy ön a tettes: Egy magánál volt a gyilkos fegyver. Kettõ csipkebokor vesszõ.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Scarface 2008. november 23. 657 hozzászólás 567.
Válasz toma üzenetére (#8980): és tényleg :D
toma 2008. november 23. 4782 hozzászólás 22.
Milyen játékokat szoktál tolni??? dömpert meg kisautót top10es :D
Scarface 2008. november 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8977): az az egyik kedvenc bashus quoteom, üdvözlöm :D :D
SipKa 2008. november 22. 476 hozzászólás 817.
Válasz Scarface üzenetére (#8976): utolsó elötti üt:SA:D:D:D::D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Pr0-peller 2008. november 22. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Scarface üzenetére (#8976): lolol Eximet ismerem,személyesen :D
Scarface 2008. november 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8975): ne fárassz, ilyetszól :D:Dd TÖKIbazmeg. büzenete: ma ülök bent szakmain és olyan tanár van(csaj) aki nemtudom mibe szenved de nem szereti ha csunyén beszélnek öis ha mond valami olyat h dugás vagy valami azt körülirja XXD mind1 ????????? üzenete: pfffffffffff:DDDDDddd Töki üzenete: ma megyünk ki a teremböl ????????? üzenete: ez má alapba poén:DDDD Töki üzenete: és a robi egyik osztálytársam mondta a lacinak h hülye román köcsög XXD ????????? üzenete: XD Töki üzenete: de jó hangosan tanár gecc felugrik aztmondja huuuuu ki mondta ezt a csunyát ????????? üzenete: :D Töki üzenete: robi felál aztmondja EZ A GECI FASSZOPÓ KÖCSÖG ITT azt kiment a teremböl ????????? üzenete: XDX::XD::D:D:D:D:X:DX:D:X:DX:D:X:D:X:D:D Töki üzenete: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ????????? üzenete: LOOOOOOOOOOOOOOOOOL:_D::D:D:_D bazmeeeeg Töki üzenete: tanár majdnem elsírta magát 22:48 < Exim_Getaway> tegnap itthagyta haver a mobilját nálam 22:48 < Exim_Getaway> megfogtam és irtam mindenkinek aki a telefonkönyvébe volt egy szerelmi vallomást 22:49 < Exim_Getaway> erre nem visszairtak 4 en is hogy ökis nagyon nagyon xD 22:49 < Exim_Getaway> csakhogy abbol 3 fiu volt xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 22:50 < Give_me_choice> looooooooooooooool "D 22:50 < Adam> ROLF [20:13:07] <[HUN]palika> multkor átjött haverom másik városból ijet szól. HEHE de lepukkant hely ez azon se csodálkoznék ha még a vízért is fizetnétek XD
23:07) Kar: nemsokára jön a kamilyon (23:07) M i k k a B: tudod h kell írni azt h kamion? (23:07) M i k k a B: kamijon kamilyon vagy kamion? (23:07) M i k k a B: xDDDDDDDD (23:07) M i k k a B: na? (23:08) Kar: ly (23:08) Kar: ne fárassz xDDDDDDDDDDDD
Válasz CreO üzenetére (#8973): a 10. h nem éri meg...
CreO 2008. november 22. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8971): btw ez csak 9 :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz DSAO üzenetére (#8966): lááálll :D:D:
10 ok arra, hogy miért jó szõkének lenni: - Mindig átengednek az úton. - Könnyebben megtalálnak a sötétben. - Kevésbé látszanak az õsz hajszálak. - Mindenki szépen, lassan, tagoltan beszél hozzád. - Senki sem várja tõled, hogy tudd, mi a különbség az integrált áramkör és a derékszögû háromszög között. - Mindenki megtapsol, ha véletlenül nem a pirosnál kelsz át a zebrán. - Senki sem botránkozik meg, ha rosszul vezetsz. - Mindenki tõled kér útbaigazítást a plázában. - Fejbõl tudod a Retro és a Mayo árlistáját. : :kira
iA-KeKs 2008. november 21. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8965): nem ez a 1/10 1/20a
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz DSAO üzenetére (#8964): váááá 5ös :D:D:kira
toma 2008. november 21. 4782 hozzászólás 22.
Válasz DSAO üzenetére (#8966): neeeeee :D:DD
Rosi 2008. november 21. 1904 hozzászólás 155.
Válasz DSAO üzenetére (#8966): Azt a kurva :D:D::D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
DSAO 2008. november 21. 765 hozzászólás 493.
A pedofil meg a 12 éves kislány sétálnak a nagy sötét erdõben. Megszólal a kislány: - Én úgy félek ebben a nagy sötét erdõben! - Te félsz bazdmeg?! Én egyedül jövök vissza!!
You know that look women get when they want sex? Me neither.