Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Mefi2- 2008. november 13. 1327 hozzászólás 261.
Sámuel elmegy az Izraeli Bankba. -Jó napot, Sámuel! - köszönti õt tisztelettudóan a bank alkalmazottja. -Jó napot. Azért jöttem, hogy 1$ hitelt kérjek. -1$-t ?? De Sámuel, hisz ezt minden probléma nélkül levonhatjuk az ön bármelyik számlájáról. -Nem, én hitelbe kérek 1 $-t, amit egy hónapon belül megfizetek. Ha nem kapom meg ezt a hitelt, minden folyószámlámat megszüntetem az önök bankjánál, minden ékszeremet elviszem, megszakítok önökkel minden kapcsolatot. -De, Sámuel! Jó, ha így akarja, akkor megadjuk ezt a hitelt. Itt vannak az aláírandó dokumentumok. -Mekkora a kamat? -Havi 3%. -Rendben, de itt akarom hagyni a BMW-met garanciának. -Nem, Sámuel, erre semmi szükség. Az ön számlái elégséges garanciát nyújtanak. -Ha nem fogadják el a BMW-met garanciának, akkor megszüntetem az összes számlámat az önök bankjánál, kivonom az összes vagyonomat, ékszeremet. -Rendben, Sámuel, a Bank alagsori parkolójában hagyhatja a BMW-jét garanciaként 30 napra. -Tökéletes! Sámuel hazamegy, és boldogan mondja a feleségének: -Ruth, Ruth! Most már nyugodtan mehetünk nyaralni! Sikerült egy parkolót szereznem havi 0,03$-ért! BAAAZD :D ..
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
ComputerSC 2008. november 12. 2786 hozzászólás 82.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8913): ilyen.
The bestest topic killer ever.
iA-KeKs 2008. november 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz ComputerSC üzenetére (#8912): ha télle ilyen ízi lenne én nem paráznék érettségi miatt:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
ComputerSC 2008. november 12. 2786 hozzászólás 82.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#8905): Jó ezt szvsz elmondhatjuk a többirõl is, törinél utolsó szóig le volt írva a válasz a forrásokban és az atlaszban szinte kivétel nélkül minden kérdésre, magyaron pedig, hát már ne haragudjatok, aki nem tud egy adott témáról 3 oldalban rendesen érvelni annak úgy kell. De hidd el, szükség van ilyen könnyû érettségire, nálunk minden tantárgyból voltak akik épp, hogy kettessel csúsztak át, nem is kevesen, azt meg megszokhattuk, hogy érettségin buktatni nem nagyon szeretnek (talán ez az, amin változtatni kéne elõször). Idiots [b]do[/b] exist.
The bestest topic killer ever.
Saturas 2008. november 12. 717 hozzászólás 531.
A bíró szigorúan kérdi: - Hány pofont adott a panaszosnak? - Egyet. - De o azt mondja, hogy ötöt! - Csak egy volt bíró úr, de tekintettel silány testalkatára öt részletben adtam be neki... *** - Hogy nevet az internetezo cigány? - Há'de LOL :DD!
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8903): :D:DD:D:
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Rosi 2008. november 12. 1904 hozzászólás 155.
Válasz LycO üzenetére (#8908): :D:D Válasz paradoX üzenetére (#8907): Ez az "olyan szar, hogy már kurva jó" kategória :D Válasz Scarface üzenetére (#8906): Jajj :D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
LycO 2008. november 12. 312 hozzászólás 1213.
- Mi a hasonlóság a kurva és a hegymászó között?? - Mindkettõnek kell egy Himalája SAD:D:DA:"+
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2008. november 12. 4067 hozzászólás 37.
- Miért virnyognak a nõk a buszmegállóban? - ??? - Mert Superman megbaszta õket. sc részlegrõl, kb nem tudom hova tenni ::D:DA:+:DAS+DS
MinD You!
Scarface 2008. november 11. 657 hozzászólás 567.
Egy rockegyüttes tagjainak gondolatai: Énekes: "Vahh, király vagyok, jó ez a koncert, mindenki engem imád! Minden csaj engem akar! Csodás vagyok!" Szólógitáros: "Király ez a koncert, csak ez az énekes nem kéne, mindig lenyúlja a legjobb csajokat." Szintis: "Jó ez a koncert, csak ezek a barmok ne lennének. Az énekes szerelmes magába, a gitáros meg mindig felissza az italkészletet." Dobos: "Király ez a koncert (hopp, egy cin), csak ezek a barmok ne lennének, akkor sem találják el a ritmust, ha az véletlen arra jár. Katasztrófa!" Basszusgitáros: "Cé, Cé, Gé, Gé..." :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
StaY_KooL 2008. november 11. 1000 hozzászólás 360.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8903): am. az a vicc, hogy a középszintû matekon kajak kb. ennyire nehéz kérdések vannak.. (2 kiló naracs nyóccázé, mennyit kapsz néccázé körülbelül..)
igotbigbootybitches
Bogoly 2008. november 11. 506 hozzászólás 773.
Válasz DSAO üzenetére (#8892): Neee:)
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
iA-KeKs 2008. november 11. 4264 hozzászólás 33.
-Do you speak english ? -Yes! -Name? -Abdul al-Rhazib. -Sex? -Three to five times a week. -No, no...I mean male or female? -Yes, male, female, sometimes camel. -Holy cow! -Yes, cow, sheep, animals in general. -But isn't that hostile? -Horse style, doggy style, any style! -Oh dear! -No, no! Deer run too fast 2009-ES EMELT SZINTÛ ÉRETSÉGI MATEMATIKAI ÍRÁSBELI FELADATAI: 1. A rendszerváltás óta a nemzeti összvagyon 40%-a tûnt el, és közben 100 milliárd forinttal adósodott el az ország. Hány hónapot kell még lopni parlamenti képviselõnek, hogy a maradék közvagyon is eltûnjön, és az ország teljesen lepusztuljon? 2. Lajcsi faterja Vácon üli a hatéves büntetését, amit kettõs gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 1.700.000 Ft-ot, és egy félmillióért eladható arany Rolex karórát akasztott le. Lajcsi a vérdíjból minden héten eljátszik a lovin 15.000 Ft-ot. Átlagosan minden fogadás 8.000 Ft veszteséggel jár. Mennyi marad a vérdíjból, mire Lajcsi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül? 3. Sanya és Laca egy ukrán autógyûjtõtõl a következõ teljesítménybért kapják: BMW: 40.000 Ft Merci: 50.000 Ft Toyota: 20.000 Ft Opel: 15.000 Ft. Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyûjtõnek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek? 4. Kolompár Dzsenifer két barátnõjével, minden pénteken 16 üveg sört és két doboz cigit lop a közeli non-stopból. Hány üveggel lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsõsök. 5. Lakatos Winnetou és üzlettársai havonta 3 vasúti sorompóból lopják ki az akkumulátort. Ez átlagosan 8 halálos balesetet jelent havonta. a.) Ha egy akkumulátor ára 400 eFt. mennyivel kéne megemelni a családi pótlékukat, hogy a halálos áldozatok száma felére csökkenjen? b.) Ha ezeket a berendezések nem kerülnének pótlásra, és egyben le is zárnák a veszélyes szakaszokat, hány év múlva lenne nyereséges a MÁV?
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
SipKa 2008. november 10. 476 hozzászólás 817.
ma hallottam: -Mi az kicsi és piros? -Traktor, de kuuuurva messze. -Mire használja az indián a lóbõrt? -Benne tartja a lovát. -Mi az vizben él és azt mondja muty-muty? -Vizi muty-muty. -Mi az szárazföldön éls és azt mondja muty-muty? -? -Eltévedt vizi muty-muty. :D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
SipKa 2008. november 10. 476 hozzászólás 817.
ma hallottam: -Mi az kicsi és piros? -Traktor, de kuuuurva messze. -Mire haszna az indián a lóbõrt? -Benne tartja a lovát. -Mi az vizben él és azt mondja muty-muty? -Vizi muty-muty. -Mi az szárazföldön éls és azt mondja muty-muty? -? -Eltévedt vizi muty-muty. :D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Egy vak férfi bemegy a kocsmába, leül a pultnál egy székre. Kitapogatja a mellette ülõ embert és kérdezi tõle: - Akar hallani egy szõke viccet? Mire az így felel: - Ide figyeljen, én is szõke vagyok. Itt áll mögöttem egy százhúsz kilós birkózó barátom, õ is szõke. A kocsmáros is szõke. És van itt még két nagydarab fickó a pultnál, mindketten szõkék. Biztos, hogy el akarja mondani nekünk azt a viccet? - Inkább nem. Nem akarom ötször elmagyarázni.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
"Józan életû kõmûves brigád munkát keres! Mottónk: Ha megáll, fal; ha leborul, járda. Valamire jó lesz." És hát ujabb szlövák redörös vicc csak Nektek: Interjú a szlovák rohamrendõrrel: - Ön beszéli a magyart? - Csak töröm. A:AS:D:AFF:DASD
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8884): :D:D: Válasz Narancsnor üzenetére (#8893): Ez kurvajóóó :D:D:AS:DAS:DAS:D
eX 2008. november 10. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Saturas üzenetére (#8896): örökzöldek:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Saturas 2008. november 10. 717 hozzászólás 531.
Kisgyerek az apjához: -Apu, apu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, anyu is fehér és én néger vagyok? -Hú, kisfiam errõl inkább anyádat kérdezd! Odamegy a gyerek az anyjához: -Anyu, Anyu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, apu is fehér és én néger vagyok? -Hú, kisfiam olyan buli volt, hogy örülj, hogy nem ugatsz!!! :hey :AS:da Mi a legjobb ajándék? - Az aorta - Miért? - Mert az szívbõl jön. :DDDd
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Rosi 2008. november 10. 1904 hozzászólás 155.
Válasz DSAO üzenetére (#8892): Válasz Narancsnor üzenetére (#8893): Válasz Scarface üzenetére (#8894): Jajjjjj :D:D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Scarface 2008. november 9. 657 hozzászólás 567.
- Miért nem temetik az indiánt a fa alá? - Mert még nem halt meg. :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Narancsnor 2008. november 9. 833 hozzászólás 442.
A részeg kinyitja a taxi ajtaját: - Befér ide egy láda sör meg két kiló virsli? - Be. - Beeeeöööhhh.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
DSAO 2008. november 9. 765 hozzászólás 493.
One day a guy dies and finds himself in hell. As he is wallowing in despair, he has his first meeting with the devil … Satan: Why so glum? Guy: What do you think? I'm in hell! Satan: Hell's not so bad. We actually have a lot of fun down here. You a drinking man? Guy: Sure, I love to drink. Satan: Well, you're gonna love Mondays then. On Mondays, that's all we do is drink. Whiskey, tequila, Guinness, wine coolers, Tab and Fresca. We drink 'til we throw up and then we drink some more! And you don't have to worry about getting a hangover, because youre dead anyway. Guy: Gee that sounds great! Satan: You a smoker? Guy: You better believe it Satan: All right! You're gonna love Tuesdays. We get the finest cigars from all over the world and smoke our lungs out. If you get cancer - no biggie, you're already dead, remember? Guy: Wow ... that's awesome! Satan: I bet you like to gamble. Guy: Why, yes, as a matter of fact I do. Satan: Good, 'cause Wednesdays you can gamble all you want. Craps, blackjack, roulette, poker, slots, whatever. If you go bankrupt, it doesn't matter, you're dead anyhow. Guy: Cool! Satan: What about drugs? Guy: Are you kidding? Love drugs! You don't mean ...? Satan: That's right! Thursday is drug day. Help yourself to a great big bowl of crack or smack. Smoke a doobie the size of a submarine. You can do all the drugs you want. You're dead so who cares. Guy: Wow! I never realized Hell was such a cool place! Satan: You gay? Guy: No... Satan: Oooo, Fridays are gonna be tough ... Old de jó!! :D
You know that look women get when they want sex? Me neither.
aBry 2008. november 9. 2429 hozzászólás 106.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#8889): azt hiszed beveszem? nem mer ide jönni az a köcsög
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Faja utolsó mondtaok: :D:D -Micsoda?! Mit nem merek? -Ha finnyáskodsz, én eszem meg! -Gyertek gyerekek, itt vastag a jég! -Ne féljetek, ezek csak gyakorló gránátok! -Pedig valahova ide ástam azt a gödröt... -És mi van, ha a kék drótot dugjuk be ide? -Te mindig hiszel ezeknek a hülye tábláknak?
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8887): megint meghúz az a geci - jó napot tanárúr!
Haters Gonna Hate
Gandal-f 2008. november 8. 2474 hozzászólás 104.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8887): hát igen ez az utóbbi nagy móka:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz Gandal-f üzenetére (#8884): ki mondta hogy elhittem? Pont leszarom hogy kiírta meg miért, de nekem azért tágra kerekedett volna a szemem egy ilyen chateléstõl és erre mondtam hogy õõõõ baszd. Ez a tipikusan az az eset amikor beszélsz valakirõl, és a haverod odasúgja: mögötted áll. Persze csak humor de te beszarsz és úgy fordulsz meg hogy már a magyarázatod keresed mikor mondják hogy ezt benyelted...
Gandal-f 2008. november 8. 2474 hozzászólás 104.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8885): azért a bash.huról sem kell mindent elhinni.:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8882): ejj bassza meg de durva ez..... nc
Pr0-peller 2008. november 8. 1172 hozzászólás 300.
Bash 40espasi üzenete: hello Ichigo© üzenete: hi Ichigo© üzenete: bocs nem ide akartam belépni 40espasi üzenete: nincs gond, ha már itt vagy beszélgethetnénk Ichigo© üzenete: ismerkedünk nõs ember létünkre? :D 40espasi üzenete: honnan tudod? :) 40espasi üzenete: amúgy meg naná :D 40espasi üzenete: asszony melóban, nagylányom barátnhõjénél :) Ichigo© üzenete: ejnyebejnye... sok ilyen kaland volt már? 40espasi üzenete: épp elég (wink) Ichigo© üzenete: :] Ichigo© üzenete: csúnya dolog, szegény asszonyka 40espasi üzenete: amit nem tud nem fáj neki Ichigo© üzenete: nyehehe Ichigo© üzenete: nos akkor apu Ichigo© üzenete: beszélgessünk csak a zsebpénzemrõl... 40espasi üzenete: ? 40espasi üzenete: ???!?!?!?!?!?!?!!?!!!!! Ichigo© üzenete: :3 :DFG"!+
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Saturas 2008. november 8. 717 hozzászólás 531.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#8882): utolsó kb olyan, hogy ne igyál vizet, mert abban halak basznak :D
StaY_KooL 2008. november 7. 1000 hozzászólás 360.
kis bash 17:32 [Narkós Pap] hamost anyamrol linkeltem volan kepet azon versenyezneketek ki verte ra ki töbször 17:32 [Narkós Pap] és akoris en nyernek [EMOjoy] az emosok egy értelmes emberek [___Balázs_Balázs] :DDDD Nándor üzenete (21:22): az erika meg az apehnél dolgozik Nándor üzenete (21:22): jó meló lehet Csaba üzenete (21:22): jaja Csaba üzenete (21:22): hálás kis munka Csaba üzenete (21:23): mindig is arról álmodtunk, hogy egyszer benyit az ajtón és megbasz, na de nem így... [18:31] <[HUN]KoBuN> MEGASZTÁR dec 35-i adása kéne! Kinek van meg? 19:45 motivation letter 19:45 covering letter 19:46 anyatok picsajat 19:46 mek inkabb peknek M0TH3RFUCK1N G-Z4 üzenete: haverom azt kérdezi tõlem hogy történik-e valami ha a faszát a wc-be veri:D ThrustMaster üzenete: igen, mondd meg neki hogy a halak rá fognak hasonlítani a kerti tóban
igotbigbootybitches
Válasz Flooyd üzenetére (#8878): ?DD csak ez a fajta vicc tipus nem székelyes mer ök nem trágárkodnak de jok :D:D
Kurel 2008. november 6. 1058 hozzászólás 332.
Két csiga beszélget az autópálya széllén: -Átmenjünk? -Á, oda születni kell.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
aBry 2008. november 6. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Flooyd üzenetére (#8878): második :D:D
Flooyd 2008. november 6. 6866 hozzászólás 11.
Egy paraszt ember elmegy a dokihoz: - Doktor Úr! Mikor elalszok, álmomban mindig megjelenik egy kismanó, aki mindig ezt mondja: "Most pisilünk, most pisilünk..." és én akkor mindig bepisilek!!! - Hát kedves János, erre csak egy módszer van: mikor megjelenik álmában az a kismanó mielõtt elkezdene beszélni mondja határozottan neki hogy NEM pisilünk,NEM pisilünk... Úgy is lett. János haza megy, és lefekszik aludni.Mikor megjelenik a kismanó, azt mondja neki mielõtt elkezdene beszélni: - Nem pisilünk,Nem pisilünk!!! Mire a kismanó: - NEM ÁM, MA KAKILUNK! Ma hallottam: Székelyföldre kimegy egy újságíró, aki szaftos, vidám és izgalmas történetet akar hallani, épp arra jár egy bácsi és megkérdi tõle, van e valamilyen vicces története. -Hát persze, hogy van! Egyszer amikor elveszett egy bálna, egy barátommal elmentünk megkeresni, miután megtaláltuk, jólmegdugtuk majd visszahoztuk. - Jó, de nincs valami izgalmasabb, keményebb? -De van persze! Egyszer 5 bálna tünt el, 15 barátommal elmentünk megkeresni, miután megtaláltuk jólmegdugtuk õket, majd visszahoztuk. - De nincs valami igazán kemény története? - Egyszer elvesztem.... :DDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
aBry 2008. november 5. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8875): és milyen igaz :D:D
CreO 2008. november 5. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8875): ez baszottjó! :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
JAJJAJAJAJJ.:: Ezt NEKTEK SZLOVÁK rendõrõk: - Miért mászkálnak a rendõrök védõfelszerelésben? - Olyan, mint a bogaraknál a kitinpáncél: véd, és a gerincoszlopot is pótolja. x| ;)
Válasz Saturas üzenetére (#8871): :D:DD: :D: baszd meg de nagyon nagy váááááá :kira
Saturas 2008. november 4. 717 hozzászólás 531.
A vadász az erdõben megbotlik egy kiálló gyökérben, és véletlenül tökönlövi magát. Viszik a kórházba, úgy-ahogy összefoltozzák. Mûtét után az orvos azt mondja: -Itt egy barátom címe, délután keresse fel! -Õ is orvos? -Nem, furulyamûvész, megmutatja magának, hogy hogyan rakja az ujjait, hogy ne pisálja szembe magát. :DFAsdf
Válasz K üzenetére (#8871): hEH ez jo de ajánlanám a FASZA LINKEK topcit :DDD
K 2008. november 3. 59 hozzászólás 3838.
http://www.youtube.com/watch?v=nA9cshqUeBc Massza báhhh :D:D besz@rás
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
Narancsnor 2008. november 2. 833 hozzászólás 442.
régi de jo: Fiatal fiú hazaviszi a barátnõjét! bemutatja a családnak, amikor a lány kikéredszkedik a mosdóba az apa a fiához fordul - Nah fiam a mellét megfogtad e? - Áh nem apa - Nah de a fenekét csak megfogtad - Nem apa azt sem! - De kezét minden bizonyall megfogtad - Hát nem - Akkor mit fogtál meg? - Hát a fülét - A fülét? és mit mondtál neki?! - SZOPJÁÁ'GECIII
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
paradoX 2008. november 2. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Saturas üzenetére (#8848): 2. .:D::D:D:D
MinD You!
StaY_KooL 2008. november 2. 1000 hozzászólás 360.
örökzöld: YOU ALL SUCK DICK er. hi. A common typo. the keys are like right next to each other.
igotbigbootybitches
eX 2008. november 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Saturas üzenetére (#8848): nagyon jóóó a második:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Narancsnor üzenetére (#8858): :DDDDDD