Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Válasz Scarface üzenetére (#8862): jah utolsó elõtti :D:D:
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
toma 2008. november 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Scarface üzenetére (#8862): cááááááák, uccsó elõtti mi már :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Scarface üzenetére (#8862): utolsó :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2008. október 31. 657 hozzászólás 567.
PíTör üzenete: bocs ha lassan írok, de qurva szar törött balkézzel írni iLcSi üzenete: akkor mért nem írsz jobb kézzel???? PíTör üzenete: haggyálmár abban van a sör iLcSi üzenete: looool :kira LVenom üzenete: baz találtam egy vicces módot hogy végezz magaddal LVenom üzenete: vegyél egy nagyon vékony éles de erõs fém zsinórt, csinálj hurkot belõlle akaszd a nyakadba TaDaM üzenete: õõõ LVenom üzenete: ragazd a két tenyeredet a füledhez és ugorj le. így úgy néz ki a dolog mintha a saját fejed tépted volna le LVenom üzenete: xDD és baz LVenom üzenete: tehát így fogod a fejed TaDaM üzenete: édes istenem. en vagyok a legjobb sorivo golya 3.57 masodperc alatt iszom -bow- [the stevie] üzenete: bent vaunk Mc-ibe, spanom be van tépve, elõttünk áll 1 kis gyerek nagymama kezét fogva nagy szemnekkel néz körbe és megszólal "még soha se láttam ilyen szép Penny Marketet" nah ezek után ahogy spanom kifakadt az vmi brutál volt:D [XXcXXcXX] üzenete: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD [09:17] fehérvár koleszszoba, mienk [09:17] reggel kelés [09:17] ismeretlen arcz ruhában egyik ágyon [09:17] ébredezünk egyszercsak azis felül néz minket [09:17] kérdi holvan ? háth kandókolesz [09:17] aha... ül 1 percet teszünkveszünk megint kérdez.. és melyik városban ? eyyo:pár napja estem egy nagyot biciklivel kezem térdem mindenem szétment járni is alig birtam eyyo:másnap volt tesi óra ezért megkértem apámat aki kissé illuminált állapotban volt hogy irjon nekem egy felmentést eyyo:h nekelljen tesiznem eléraktam az ellenõrzõm megirta aztán bereaktam a táskámba eyyo:másnap tesi óra elõtt nyitom ki akkor látom apám mit írt bele össze-vissza betûkkel:T.tesitanár kérem fiam felmentését tesiórán mert tegnap rohadt nagyot baszódott biciklivel aláírás... szarkamatyi::D sotetlovag:LOL
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Reewus 2008. október 31. 803 hozzászólás 468.
16:17 [Katy Son] képzeljézek rajzoltam a csiklómra egy szivet de hi 16:17 [Katy Son] ába 16:17 [Katy Son] keféltem 16:17 [PpEeCcAa] xDDDDD 16:17 [Katy Son] nem jön le 16:17 [!SoaD!] :D 16:17 [Rocker_pici_lány] :DDD 16:17 [euronymus] xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 16:17 [Katy Son] jajjjjj 16:17 [Katy Son] csuklómra 16:17 [Katy Son] jajjj 16:17 [Katy Son] áááá 16:17 [PpEeCcAa] bazmeg:DDDDDDDD
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Saturas 2008. október 31. 717 hozzászólás 531.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8858): LOL :DA:Dsd ez most nagyon beadta xD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
iA-KeKs 2008. október 31. 4264 hozzászólás 33.
Why so serious? :XA:D.
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Narancsnor 2008. október 31. 833 hozzászólás 442.
Három feleség (1. aki nem rég ment férjhez, 2. aki pár éve már házas, valamint 3. aki már 20 éve házasságban él) elhatározzák, hogy feldobják valamivel az otthoni szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd az élmény után beszámolnak az eredményrõl. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élõ hölgy azt mondja: Párom munkahelyén egy földig érõ fekete bõrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bõr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán. Aki már pár éve házasságban él a következõt mondta: Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bõrszerkóba várva álltam elõtte, kettõt rácsaptam a fenekére a bõr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott. A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után õszintén bevallotta: Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülõknél. Parfümös, olaj fürdõt vettem. Én is beöltöztem a bõrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
SipKa 2008. október 31. 476 hozzászólás 817.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8856): régi:D:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Pr0-peller 2008. október 31. 1172 hozzászólás 300.
Emberünk a minap bement egy bárba, ahol beszélgetésbe elegyedett egy hölggyel, aki tulajdonképpen egészen vonzó jelenség volt. A nõ egyszercsak rákérdezett, próbálta -e már anya+lánya kombinációt, amire emberünk nemmel válaszolt. Ezután megkérdezte, volna -e kedve kipróbálni. Emberünk úgy látta, hogy ez a negyven körüli nõ valóban nagyon szexi, amibõl valószínûsíthetõ, hogy a lánya még ennél is izgalmasabb. Így miután elképzelte hármójukat, együtt, igennel válaszolt. Miután hazaértek a hölgy bement a lakásba, felgyújtotta a villanyt majd bekopogott az egyik szoba ajtaján: [spoiler] Anya, ébresztõ, társaságunk van éjszakára! [/spoiler]
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8853): te vagy Jámbor jack?
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
aBry 2008. október 30. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Saturas üzenetére (#8848): az utolsóhoz kellett 10 mp de aztán koppant :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Retek-Harcos 2008. október 30. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8851): Hódolatbol írta ...
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Mefi2- 2008. október 30. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8850): Nem :(
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8850): ja mert ö csak egy kibaszott kukás.
Válasz Mefi- üzenetére (#8849): Nem láttad a trópusi vihart, mi? :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8846): ? :D Nem értem.
Saturas 2008. október 30. 717 hozzászólás 531.
nem a legújabb, de iszonyat nagy: A múlt héten meghívtam néhány ismerõsömet egy étterembe, ahol észrevettem, hogy a rendelést felvevõ pincér ingzsebében egy kanalat hord. Kissé különösnek tûnt, de én nem tulajdonítottam neki nagy jelentõséget. Mikor azonban a felszolgáló pincér a kenyérrel és a terítékkel asztalunkhoz érkezett, láttam, hogy az õ ingzsebében is ott lapul egy kanál. Ahogy a mi pincérünk visszajött, megszólítottam és megkérdeztem tõle, mire való. - Nos, - válaszolta a pincér, - az étterem tulajdonosai felkérték a hatékonyságnövelésben ismert szakértõnek számító hírneves konzultációs céget, hogy vizsgálják felül munkafolyamatainkat. Néhány hónap statisztikai elemzés után arra az eredményre jutottak, hogy vendégeink kanalaikat 75%-kal gyakrabban ejtik le, mint bármely más tárgyat az asztalról. Ez tehát átlagban három kanalat jelent óránként. Ha a személyzet fel van szerelve kanállal, akkor megtakaríthatjuk a külön utat a konyhába, s ezzel mintegy 1,5 munkaórát spórolhatunk naponta. Éppen, hogy elõadását befejezte, már hallani is lehetett az evõeszköz csörgését, ahogy a padlóra esett. A pincér azonnal kicserélte a kanalat a zsebében lévõre, és így szólt: - Látja, ha legközelebb a konyhába megyek, majd kicserélem a kanalat, ahelyett, hogy most külön oda mennék. Ez igen mély benyomást tett rám, miközben a pincér további rendeléseinket vette fel. Ahogy ismét körülnéztem, megfigyeltem, hogy az összes pincér nadrágjának a sliccébõl kilóg egy vékonyka kis zsinór, aminek okáról szintén megkérdeztem az asztalunkhoz ismét odaérkezõ pincért. - Nem minden vendég olyan figyelmes, mint Ön! Az említett cég kitalálta, hogy a WC-n is idõt takaríthatnánk meg. - Ezt hogy kell érteni? - kérdeztem csodálkozva. - Nos, tudja, ha a madzagot rákötjük a ..., na, szóval érti, akkor anélkül elõ lehet venni, hogy a kezünket használnánk, és ez által az idõ 76,24%-át megtakaríthatjuk, mert nem kell kezet mosnunk, Látja, ez a híres konzultációs cég! - Ez valóban remek - jegyeztem meg, - de ha a zsinór csak arra való, hogy elõvegyük, akkor, hogyan tesszük el? - Nos, - súgta oda halkan - nem tudom, a többiek hogy csinálják, én a kanalat szoktam használni. :O x| :D na de ez: Matrózok régóta tengeren vannak, az egyiknek nagyon kéne már nõ. Megkérdezi a kapitányt: -Kapitány úr, mikor kötünk már ki? Nagyon mennék már a lányokhoz. -Hát, fiam, még legalább két hónap van hátra, de ott van hátul egy hordó, rajta egy lyuk, ott segíthetsz magadon. Mûködik is a megoldás egy darabig, de egyszer csak jelentik a kapitánynak, hogy megtelt a hordó. -Jól van fiúk, semmi gond, pecsételjétek le a hordót, írjátok rá, hogy "Fókazsír" és vegyetek elõ egy másikat! Megy ez igy egy ideig, majd kikötõ elõtt a hordókat a tengerbe dobják. Egy év múlva ismét a közelben hajóznak, és kikötnek egy szigeten, édesvízért. Döbbenten látják, hogy a szigeten csak egy zárda van, de az összes apáca terhes. A kapitány megkérdezi: -Mondd csak, nõvér. Hogy lehet az, hogy nincs férfi a szigeten, mégis mind terhesek vagytok? -Isten útjai kifürkészhetetlenek! -És mégis, mit csináltok itt a szigeten, magatokra hagyatva. -Á, ne aggódj, rengeteg dolgunk van. Tavaly partra sodort a tenger öt hordó fókazsírt, mi meg gyertyát öntünk belõle. :AS:F.a.sdf.adfa
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
LycO 2008. október 30. 312 hozzászólás 1213.
Válasz aBry üzenetére (#8842): A:?SD"+ nekem teccik :D
Még jó hogy borabb!!
Válasz Mefi- üzenetére (#8845): mi a faszomat hallok?
Vicces beszólások: Kinyírlak, mint óvodás a papírkutyát! Mókus rakjon fészket az orrodban! A MEDVE IGYON RÁD VIZET! Oh, hogy a bomba vetkoztessen le! A könnyubúvárok pucolják meg a szélvédodet! Legyen barátod a Hoffer Misi! Kevés vagy, mint Anettka a vizespóló versenyen! Feszítesz, mint tanyasi kutya a beton járdán!
Xymoth 2008. október 29. 2068 hozzászólás 140.
Válasz aBry üzenetére (#8842): nagyon szar x|
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2008. október 29. 657 hozzászólás 567.
Válasz aBry üzenetére (#8842): au. :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
aBry 2008. október 28. 2429 hozzászólás 106.
- Szia Zöldike! - Szia színvak farkas!
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Csajtípusok az informatikus férfiak szerint: - Vírus típusú csaj: Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít. - Internet típusú csaj: Fizetned kell, hogy hozzáférjél. - Szerver típusú csaj: Mindig foglalt, amikor szükséged van rá. - Windows típusú csaj: Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni. - PowerPoint típusú csaj: Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték. - Excel típusú csaj: Azt mondják mindenfélére jó, de te csak az alapmûveletekre használod. - Word típusú csaj: Mindig van egy meglepetése számodra és nincs olyan ember a világon, aki megértené. - D.O.S. típusú csaj: Valaha mindenkié volt, de most senkinek sem kell. - Backup típusú csaj: Azt hiszed róla, hogy mindent ad amire vészhelyzetben szükséged lehet, de a valóságban messze nem tud annyit nyújtani. - Scandisk típusú csaj: Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál. - Képernyõvédõ típusú csaj: Semmire sem jó, de szórakoztat. - Kábel típusú csaj: Csak akkor jó, ha be van dugva. - Infravörös típusú csaj: Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani. - USB port típusú csaj: Büszkén mondogatja magáról, hogy minden gépbe bedugható. - Képernyõ típusú csaj: Mindent megmutat neked, de õ semmit sem lát belõled. - Billentyûzet típusú csaj: Minden funkcióhoz más-más parancs/parancs kombináció szükséges, de kitanulható, és többnyire jól mûködik. - Modem típusú csaj: Jó kapcsolatteremtõ, de a kapcsolat elõbb-utóbb megszakad vele. - RAM típusú csaj: Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt. - Merevlemez típusú csaj: Mindig mindenre emlékszik. - Egér típusú csaj: Csak akkor csinál valamit, ha lökdösöd. - Multimédia típusú csaj: Vele minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totál unalom. - Felhasználó típusú csaj: Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel, és meg akarja érteni a dolgot, és nem érti, és... - E-mail típusú csaj: A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, de a fontos dolgokat nem közli. - Számítógép típusú csaj: Az elõzõek tökéletlen kombinációja, amely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz Neked.
Válasz Scarface üzenetére (#8839): :O :O :O :O :O
Scarface 2008. október 28. 657 hozzászólás 567.
(20:28) tomii: most nem leszek 10perc (20:28) okszigén: jolvan (20:28) okszigén: verjed (20:29) tomii: akkor 2t mondtam volnaSD: (20:29) tomii: jó ez megalázó volt rám nézve is helo mosomaci, johecc ide is mosni :D :p ne legyel lusta segits az asszonynak :p asszony balcsin van :D jatelleg akkor lepd meg rakj rendet meg ilyesmi vigyem le a balcsira a koszos ruhakat? azzal meglepnem jol :D ez teny :p :D [p00captain] balázs téged hogy hívnak? [MR morcos] ennyi hülye kérdést [___Balázs_Balázs] béla vagyok az utolsón besírtam :D
Spelp 2008. október 27. 14691 hozzászólás 1.
[quote=Scarface írta(#8834)]Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8833): kedvencem az "ajándék csónak ne nézd a lapát." :kira[/quote] Nagyon nagy:D Válasz Pr0-peller üzenetére (#8835): GRRR!:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Scarface 2008. október 27. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8835): ezt most komolyan?:DAS:DASD:
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8833): :D 5
Pr0-peller 2008. október 27. 1172 hozzászólás 300.
-Mi a különbség a Trabant meg a Ford között? -Trabanttal lehet Fordulni,de Forddal nem lehet Trabantulni :DFG!ÉDG:DF"
Scarface 2008. október 27. 657 hozzászólás 567.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8833): kedvencem az "ajándék csónak ne nézd a lapát." :kira
Utállak, mint dögkeselyû az üvegszemet! Ajándék szesznek ne nézd a fokát! A cigány elmegy a szemészetre, mert rosszul lát. Felírnak neki egy szemüveget. Azt kérdezi az orvostól: - Tessék mondani, ezzel fogok tudni olvasni is? - Persze! - Jaj, de jó, mert eddig egyáltalán nem tudtam!
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8829): :D:D:D:
Retek-Harcos 2008. október 26. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8830): mit mondott? :D Válasz DSAO üzenetére (#8820): bazz ezt el kell játszani :D:D Válasz JoonusMortum üzenetére (#8825): 5ös :D
Pr0-peller 2008. október 26. 1172 hozzászólás 300.
- Májusi esõ aranyat ér! – mondta a paraszt, és kiúszott a vetésbõl :DFG>#$%DF
Doktor úr, azt hiszem új szemüvegre lenne szükségem! -Az biztos mert ez egy hentes üzlet. És nari én is kifejzlek téged mindjárt! D:D. Beraklak az intergál jel alá oszt' csak leshetsz... :kira
Narancsnor 2008. október 26. 833 hozzászólás 442.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8827): és te mi vagy? biomérnök? :D
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
A Váci utcai presszó teraszán három lány üldögél. Hirtelen razzia kezdõdik. Az elsõtõl megkérdezi a nyomozó: - Mi a foglakozása? - Matematikus vagyok! Összeadom magam az igazgatóval, négyzetre emelem a szoknyámat, kivonom magam a termelésbõl... - Hát maga? - fordul a másikhoz. - Agronómus vagyok! Vándorolok melegágyból melegágyba... A harmadikhot fordul: - Hát maga? - Én is kurva vagyok, csak nem tudom magamat ilyen szépen kifezejni... :kira
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8825): X)))) :kira
Dadogós felhívja a rendõrséget: - Hal.. hal halló. Ta.. taa találtam egy dö.. dö. döglött lovat. - Hol van most? -Hááá... hááá.... háááá... hát a Peee ... pee ..pee .peee - A Petõfi hídon? - Nem a Peee... peee... peee... pee... - Na szórakozz az anyáddal! Rácsapják a telefont. 5 perc múlva újra csöröga teló. - Ééééé ééén vagyok úúú úúú úújra. - Na és hol van a ló? a Petõfi hídon?? - III iiiigen sikerült elvonszolnom odáig...
CreO 2008. október 24. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8823): szánalomvicc? :kira
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz Chaos üzenetére (#8818) :D::D : Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#8819): 2. :D:D Válasz DSAO üzenetére (#8820): tapasztalatvicc? :kira
Scarface 2008. október 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz DSAO üzenetére (#8820): dekötsög :D:DD
paradoX 2008. október 24. 4067 hozzászólás 37.
Válasz DSAO üzenetére (#8820): :D:D:D
MinD You!
DSAO 2008. október 24. 765 hozzászólás 493.
Szeretkezés után a nõ kérdezi a férjtõl: - Mire gondolsz most? - Hagyuk, úgyse ismered.
You know that look women get when they want sex? Me neither.
[15:41:41] <+Leegett_a_Kezem> edy neked volt megapetárdád? [15:41:53] <+Leegett_a_Kezem> kinek volt megapetárdája? [15:41:59] <+Leegett_a_Kezem> az a piros [15:42:07] <+Leegett_a_Kezem> barna foszforral [15:42:14] <+Leegett_a_Kezem> volt vkinek? [15:42:28] <+Leegett_a_Kezem> van itt vki? [15:43:51] <+BueK_CSorBA> érdekes ilyet hallani ilyen névtõl... [15:43:51] <+BueK_CSorBA> :D mátÉ üzenete: az kockaság hogy havernak szülinapjára adtam wowban 4k goldot? <+Wadree> anyum rulez: beallitottam emlekeztetot a telefonomon, h FEHER ING -> fel kell vinni pestre, mert szigorlatozom. Erre most jottem haza, es mondja anyukam h csorgott a telefonom, keresett valami feher ing, de mire felvette a telefont, letettek :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Chaos 2008. október 24. 610 hozzászólás 637.
Politikai tender Három vállalkozó meglátogat egy múzeumot. Észreveszik, hogy a bejárati ajtó javításra szorul, így hát mind a hárman felajánlják, hogy megszervezik a munkálatokat a múzeumnak. Az elsõ felméri az ajtót, felír néhány számot, majd közli: - Azt hiszem, 90.000 forintért meg tudnám csinálni. 40.000 az anyagköltség, 40.000 a munkások bére, és 10.000 lesz az én hasznom. Józsi, a második vállalkozó szintén méricskél a múzeum ajtaján, számolgat, aztán ezt mondja: - Szerintem ki lehet hozni 80.000-bõl is. 35.000 az anyag, 35.000 a melósok, és 10.000 nekem. A harmadik odanéz zsebretett kézzel, és foghegyrõl odaveti: - 280.000 forint. A múzeum munkatársa teljesen elhûlve kel ki magából: - Hogy jön elõ ekkora összeggel, amikor meg se nézte rendesen, hogy mit kell csinálni, mint a többiek! - Roppant egyszerû: 100.000 magának, 100.000 nekem, a munkával meg megbízzuk Józsit.
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Retek-Harcos 2008. október 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8813): Válasz Mark üzenetére (#8812): Háát ez tényleg naggyon vicces :D:D:D Jesszus Breaker :D:D
Scarface 2008. október 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8805): ez sajnos... :D Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8813): Válasz Mark üzenetére (#8812): anyám... :D Egy kisváros éjszakai lokáljába bemegy az újonnan kinevezett pap egy WC-t keresve. Csendesen álldogál és nézi a táncolókat a csillogó-villogó disco megvilágitásban. Nem tudja mire vélni, hogy minden 3-4 percben a fények kialszanak és a tömeg láthatóan ok nélkül boldogan felüvölt és tapsol. Miután meglátják õt, hirtelen elcsendesülnek. Keresi a WC-t de nem találja, végül is megkérdezi a csapost: "Uram, használhatnám a férfi WC-t?" Mondja a csapos: "Sajnálom Uram, de nem ajánlom." "Miért nem?" - kérdezi a pap. "Mert a férfi WC-ben áll egy meztelen nõi szobor amelynek egyetlen ruhadarabja egy fügefalevél." "Nevetséges, majd élnézek a másik irányba" - mondja a pap és bemegy. A zene és a tánc újrakezdõdik, majd hirtelen a fények megint kialszanak. Hatalmas taps és üvöltözés hallatszik. Mikor a pap kijön körülállják és hatalmas tapsal üdvözlik. Mondja a csaposnak: "Nem értem miért ünnepelnek és tapsolnak meg hogy bementem a WC- be?" "Mert most már maga is közénk tartozik" - mondja a csapos. "Attól félek még mindig nem értem". A csapos most már nevetve mondja: "Tudja, minden alkalommal ha valaki felemeli azt a fügefalevelet, az összes fény kialszik a bárban".