Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Rosi 2008. október 22. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Mark üzenetére (#8812): Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8813): :D:D :kira
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
paradoX 2008. október 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8813): 5ös :D:D:D
MinD You!
Két barát beszélget: - Voltam orvosnál. - És, mi volt? - Azt mondta a doki, hogy hagyjam abba a maszturbálást. - Miért? - Mert nem tud megvizsgálni!
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Mark 2008. október 20. 1728 hozzászólás 178.
ezt most így hogy A szõke nõ bemegy a szexboltba: - Szeretnék egy zárlatos vibrátort. - Zárlatosat? De miért? - Azt akarom, hogy agyonbasszon.
JET JAGAAAR!
Válasz toma üzenetére (#8808): ejjjj :O
toma 2008. október 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8809): #8747es komment :)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
- Milyen formáció a 98-as póz? ( a 69 mintájára, ha valaki nem tudná) - Félrefordulok mert kövér vagy!
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8803): kicsit régi, de pont most hallottam újra valakitöl
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8805): jövöre végzek, utána élõben is bemutatom majd a jelenetet:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8805): lállllll :kira :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Pr0-peller 2008. október 20. 1172 hozzászólás 300.
-Mit mond egy frissen diplomázott bölcsész egy diplomázott bölcsésznek aki már munkát kapott? -2 hamburgert elvitelre :FGH_:%_TSDF
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2008. október 20. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#8796): sick:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz aBry üzenetére (#8802): :DDDD A pszichiáter meglátogatja a betegeit. Bemegy a szobába és látja, hogy az egyik ember hadonászik a levegõben, a másik pedig fejjel lefelé lóg a mennyezetrõl. Kérdezi a hadonászótól, hogy mit csinál. - Nem látja, hogy épp egy deszkát próbálok kettéfûrészelni? - hangzik a válasz. - És a barátja mit csinál ott fejjel lefelé lógva? - kérdi az orvos. - Ja, õ lámpának képzeli magát - feleli a beteg. - Nem szólna neki, hogy fejezze be, már egészen lila a feje! - jegyzi meg a doktor. - Mit akar? Hogy sötétben fûrészeljek? Két bolond kártyázik: - Sakk! - Te hülye, mondtam, hogy a dominóban nincsen gól, különben is én szerválok!!! A bolondnak eltörik a keze. - Doktor úr, ha majd leveszik a gipszet a kezemrõl, fogok tudni hegedülni? - Természetesen - mondja a doktor. - De jó! Eddig csak zongorázni tudtam.
aBry 2008. október 20. 2429 hozzászólás 106.
Néhány Woody Allen idézet: Foglalkoztat a jövõm, mivel a hátralevõ napjaimat ott szeretném eltölteni. Könnyû boldognak lenni, ha semmi más gondod nincs az életben, mint hogy mennyi nyálat eressz ki a szádon. Hiába nem jár az óra, napjában kétszer úgyis pontos idõt mutat. Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej. Azt hiszem, senki nem úgy indul neki, hogy vicces akar lenni. A fõiskolán a metafizika órán puskáztam: belenéztem a mellettem ülõ fiú lelkébe. :D:D Alapvetõen hülye családból származom. Az apám színbolond volt. Egy bankban dolgozott, de elkapták, ahogy A4-es papírokat lopott. Dolgoztam már állatkertben is. A vendégek azt kérdeztek, hogy mennyit fogok még nõni. A szüleim egyszerû emberek voltak. Hittek Istenben és a padlószõnyegben. Gyerekként mindig rossz nõkre buktam. Amikor elmentünk megnézni a Hófehérkét, és mindenki beleszeretett Hófehérkébe, én azonnal beleestem a gonosz hercegnõbe. Nem mintha félnék meghalni. Csak nem akarok ott lenni, amikor bekövetkezik. Pompás aranyóra. Büszke vagyok rá. Nagyapám a halálos ágyán adta el nekem. Nem vagyok egy bajnok. Rosszak a reflexeim. Egyszer elütött egy autó, amit két pasas tolt. Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal. Az örökkévalóság nagyon hosszú. Különösen a vége felé. :D Alapjában véve a feleségem éretlen volt. Ülök békésen a kádban, õ meg bejön és elsüllyeszti a kishajóimat. A pénz jobb, mint a szegénység, már csak anyagi szempontból is. NEKED ateista vagyok; Istennek viszont a Kitartó Ellenzék. Ha kiderülne, hogy van Isten, nem hinném, hogy gonosz. De a legrosszabb, amit mondhatsz róla, hogy ügyefogyott.
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#8797): #budapest elég erõs volt :D
- Mi a közös az anabolikus szteroidokban és a Ku-Klux-Klánban? - ??? - Mind a kettõtõl úgy futnak a négerek, mint az állat. XD:D:D: Két barát beszélget. Azt kérdezi egyik a másiktól: - Voltál már olyan helyzetben, hogy gondoltál valamire, és amikor megszólaltál, nem azt mondtad, amit akartál? - Persze. A múltkor például bementem egy utazási irodába repülõjegyet venni, és a pult mögött egy csinos nõ ült, hatalmas mellekkel. Erre én azt mondtam neki: "Kérek egy repülõjegyet Cicburgbe!", ahelyett, hogy azt mondtam volna: Pittsburghbe. - Én is így jártam. Képzeld: A múltkor ültünk a feleségemmel a reggeli mellett, és ahelyett, hogy azt mondtam volna neki: "Drágám, ideadnád a sótartót?" az csúszott ki a számon, hogy: "Te ribanc, tönkretetted az egész kibaszott életemet! :kira :)
Rosi 2008. október 20. 1904 hozzászólás 155.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#8797): A bérletes az nagyon masszív :D:D:D
--> TheFender (TheFender@trefi-3FCDDD34.ip.adsl.hu) has joined #erotika sziasztok :P lenne egy kérdésem szexxel kapcs az érdekelne hogy még 1-2 alkalmon vagyok tul :D és ha maszturbálok (ffi) akkor a péniszem felfelé áll, ha begerjedtem na már most ez szex esetén nem akadáyloz? vagy ez attóül függ h milyen pozban vagyo k(állva ülve fekve mert ha le szeretne valaki szopni akkor nem tud mert az arcom felé áll a cuccos és az fáj ha fel akarja forditani lehet, hogy nem viágos [23:16:30] bazmeg Doug53 ha csetelni akarsz akkor takarodj a chat.hu-ra [23:16:31] ez irc. [23:16:36] legyel mar kulturalt
<@Potyi> én fordítva vagyok a zoknival mint a normális emberek <@Potyi> nappal zavar. de tök jó benne aludni :D <@Potyi> meg csomószor volt rajtam már szexnél is <@Death_hunter> hm... fura szokások <@Potyi> hát, így alakult ki <@Death_hunter> bár én meg az órámat nem veszem le soha <@Potyi> volt egy ciki alkalom :D <@Potyi> akkori bnõmmel épp ment a felvezetõ, erre megszólal: nem veszel zoknit? <@Potyi> mondom milyen rendes má <@Potyi> aztán odamentem a fiókhoz és elõvettem a zoknit <@Potyi> õ meg nézett <@Potyi> és kiderült h csak az óvszerre gondolt :\ haverral allunk multkor a vasutallomason, ahol lehet venni a berleteket elottunk egy neni mondja az arusitonak h ker egy negyedeves berletet kihajol a faszi: "azt az onbizalmat!" ha mondanom se kell h majd odaszartam a rohogestol (ja es hogy a neni nem vett berletet) :DDD [2007-12-23 11:10] lics te hol karacsonyozol [2007-12-23 11:10] ircen? eheh [2007-12-23 11:10] budapest [2007-12-23 11:10] #budapest? [10:19:50am] (@Cuervito) Katie Holmes felveszi Tom Cruise nevét [10:19:57am] (@Cuervito) bazmeg, most akkor ket tom cruise lesz? 12:59 < Diane> Doomrol csak annyit hallottam, hogy a bemutaton, mikor a fohos nehez helyzetbe kerult, valaki bekiabalt a nezoterrol, hogy "quicksave you idiot!" [5:29:45pm] (@kiscicifetis) ahah egyik monitoromon MSN masikon irc [5:29:50pm] (@kiscicifetis) idejon munkatars elkoszonni [5:29:52pm] (@kiscicifetis) JO MUNKAT
Scarface 2008. október 19. 657 hozzászólás 567.
H: na beszéltem a telefonos ügyben a csajjal, de úgy néz ki, hogy mégsem olyan szép az élet H: szóval ez egyelõre sztorno D: mert levagjak mindenkinek a karjat, aki beszall H: mert teljesen mást ígért a Pannon, mint amit ma ajánlottak H: nem, havi egyszer kijön egy nyugdíjas néni, és népdalokat énekelve a melledre kakál D: az teljesen vallalhato D: hulyevagy, es mindezt csak 3000-ertr H: igen, csak aztán a férje, akinek öreg szaga van, és fekete nyállal köpköd, utána nyolc éves, kissé mongúz szagú szandáljának kopottas gumi talpával szétcsapkodja a melleden a végterméket, aztán egy vak puli lenyalogtja az egészet, és újra kiszarja a szemedre ülve H: annyira nem jó D: nekem ez tetszik D: anno a t-mobilnal is volt ilyen, de mire odamentem hozzajuk mar megszuntettek D: pedig mondtam h meg felarat is fizetnek H: hát, ízlések és pofonok D: most bazmeg, ha nem szandallal, hanem bakanccsal csinalna, te is ra lennel menve H: én speciel jobban szeretem azt, amikor egy frissen megfojtott 16 éves thai kurva utolsó gurgulázásával kifolyt nyálat kenik el a hónaljamon, miközben két finn törpe a makkjával csapkodja a tarkómat és egy süketnéma harmonikás Bunyós Pityu számait játsza H: régen ez volt a Pannonnál, ezért is mentem oda H: de kicsit ellágyultak azóta D: hat ja...ma mar kutyaba sem veszik az ugyfelet H: alja egy geci világban élünk, édes jó Dávidom D: de miert, te is a halott thai kurva miatt mentel a pannonhoz anno, nem? csak aztan anyad mondta hogy a radioban westeles csomag van a szaros oreg nenivel, es azonnal ramentel, nem igy volt? M: hat elvileg igen, de valojaban vodas vagyok, mert szegyelltem evallani, hogy nyiltgerinces kisfiuk agyvelejeben pacolt epe es vesedarabkakat akartam a meztelen 6 eves gyermekek tudejebe letuszkolni, amig vert nem hanynak, es bele nem fulladnak, mikozben es frocskolom az arcomba a hanyasos vert es ra nem elvezek az odaallitott token oregneni arcara, amit onnan a seggloukamba tomockolok fel... es ezert van westeles szamom, de aztan gyorsan megvaltoztattam. D: jaj nehulyeskedj. kizarolag ezert tartok fenn egy vodas szamot. erted, nem hasznalom, de a szolgaltatasnak ezt a reszet azt azert kielvezem
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Retek-Harcos 2008. október 19. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8793): utsó lol :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
és egy fontos kédés nektek: Ha hasad a hajnal, akkor hátad az alkony?
- Miért nem lehet a Lánchídon biciklizni? - Mert nincs rajta pedál. - Mi csillapítja a farkaséhséget? - Piroska. - Ki volt az elsõ punk? - Lenin a-pánk A vak és a barátja szomjasak. - Igyunk tejet. - Az milyen? - kérdezi a vak. - Hát az egy fehér folyadék. - Milyen az a fehér? - Mint a hattyú nyaka. - És az milyen? - Hosszú és görbe. - Milyen a görbe? - Na, add a karodat, azon megmutatom. Most ki van nyújtva, ez egyenes. Most be van hajlítva, ez görbe. A vak felkiált: - Végre! Tudom, milyen a tej!! hf
Scarface 2008. október 18. 657 hozzászólás 567.
(00:11:56) (%Superfly_) ettetek mar pisztaciat gumicukorral ugy (00:12:02) (%Superfly_) hogy kozbe a sajat fingotokat szagoljatok? (00:12:06) (%Superfly_) ritka durva egyveleg :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Mark 2008. október 18. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Spelp üzenetére (#8786): mégis a pék?
JET JAGAAAR!
LycO 2008. október 18. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Spelp üzenetére (#8786): A szagot? :):):))):):):))):))):):):))))):)
Még jó hogy borabb!!
Reewus 2008. október 18. 803 hozzászólás 468.
Válasz Spelp üzenetére (#8786): a szagot? :)
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Rosi 2008. október 18. 1904 hozzászólás 155.
[u]Válasz eX üzenetére (#8778):[/u] Külalak: 3 :D:D:D Amúgy szerintem a "cédé" az teljesen helyes írásmód. [u]Válasz eX üzenetére (#8779):[/u] Ez nagyon beteg :D:D [u]Válasz Scarface üzenetére (#8784):[/u] Ezekkel nem is találkoztam még bash.hu-n :)Jók :D:D :kira
Saturas 2008. október 18. 717 hozzászólás 531.
Válasz Spelp üzenetére (#8786): a szagát? :D eyyo:pár napja estem egy nagyot biciklivel kezem térdem mindenem szétment járni is alig birtam eyyo:másnap volt tesi óra ezért megkértem apámat aki kissé illuminált állapotban volt hogy irjon nekem egy felmentést eyyo:h nekelljen tesiznem eléraktam az ellenõrzõm megirta aztán bereaktam a táskámba eyyo:másnap tesi óra elõtt nyitom ki akkor látom apám mit írt bele össze-vissza betûkkel:T.tesitanár kérem fiam felmentését tesiórán mert tegnap rohadt nagyot baszódott biciklivel aláírás... szarkamatyi::D sotetlovag:LOL
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Spelp 2008. október 18. 14691 hozzászólás 1.
[quote=Scarface írta(#8784)] David says: egyszer történt: David says: zenekari árokban az erkel színházban valaki fingott egyet egy General Pause (teljes csönd) alatt, ez már eleve vicces aztán megszólal: "Elnézést, elszámoltam."[/quote] Nagyon átérzem :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Retek-Harcos 2008. október 18. 4667 hozzászólás 24.
lol eX :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2008. október 17. 657 hozzászólás 567.
20:15 < moon_> tegnap nekialltam pilates tornazni es a macska megtamadott 20:16 < moon_> aszitte fenyegetem [url=http://www.bash.hu/1817]Ez linkes[/url] Kexi.písz üzenete: bezártam a macskát véletlenül a hûtõbe:D Kexi.písz üzenete: és nem tudtam honnan nyávogxd D E R S E X K Ö N I G üzenete: tucc élni .d <@upho> megvan mar az orvosi igazolasod a halalos betegsegedrol ami alapjan ekkora pofad van? (_ASD:SDFASD:AD) 19:02.16 ( FR33`o ) milyen autót érdemes 1-1.5 milláért ? 19:02.28 ( +eks\off ) 15 kispolszkit (jogos) gabica üzenete: esküvõmön vki rizzsel megdobna mikor jövök ki a templomból a gecidrága ruhámban és sminkembe és megcsinált hajamban gabica üzenete: hozzábasznék egy egykilós rozskenyeret az fix [17:02:31] meg a suliból hoztam el szép plakátot [17:02:38] lila alapon valami bált hirdetnek [17:02:47] és ott árválkodott... [17:02:58] muszáj volt elhozni, most ragasztottam fel a szobám falára. [17:03:56] milyen bál? [17:04:25] harmónia bál a társastánc jegyében. [17:04:37] népligetben. [17:04:54] jézusom... [17:05:31] nem is azért hoztam el, mert izé, hanem mert szép volt. [17:05:51] azért valahogy egy kispálos jobban teccene :DD [17:06:41] kispál koncert a társastánc jegyében? David says: egyszer történt: David says: zenekari árokban az erkel színházban valaki fingott egyet egy General Pause (teljes csönd) alatt, ez már eleve vicces aztán megszólal: "Elnézést, elszámoltam." esküszöm utolsó: x says: gitárt szeretem, már úgy hallgatni x says: csak külön jó h balkezes vagyok azt sem tudom hogyan fogjam meg y says: Kurt Cobain is balkezes volt :) x says: fejbe is lõtte magát -_-
Válasz Rosi üzenetére (#8769): --xD Válasz fACE üzenetére (#8771): --xDD Válasz Scarface üzenetére (#8772): --- xDDD :kira
iA-KeKs 2008. október 17. 4264 hozzászólás 33.
Válasz eX üzenetére (#8778): Külalak : 3 X:AS:XDA:SD:ASD:ASD:AS:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
toma 2008. október 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#8779): elsõ tetszik:D
Válasz cc üzenetére (#8773): Valahol már olvastam. Így utólag se rossz. A vakarásos téma pedig szólásmondás, és fesztiválpolón is láttam már
eX 2008. október 17. 4277 hozzászólás 32.
Wastrel - Itthon üzenete: hallood akkora kockák vannak nálunk az egyetemen :S Wastrel - Itthon üzenete: félek én is ilyen leszek Wastrel - Itthon üzenete: csávó mesélte hogy a lineáris algebra gyakvezetõjük Wastrel - Itthon üzenete: 23:58-at mutatott az óra és felkeltette barátnõjét Wastrel - Itthon üzenete: és azt mondta neki: nézd, Fibonacci-számok vannak az órán! Wastrel - Itthon üzenete: bakker :S Wastrel - Itthon üzenete: meg egy másik gyerek Wastrel - Itthon üzenete: õ matekra járt az ELTE-n Wastrel - Itthon üzenete: aszongya a nagybátyja neki amikor 18 éves lett a gyerek hogy menjen el vele diszkóba mert már elég érett meg mittom Wastrel - Itthon üzenete: bemegy a diszkóba, mászkál egyet Wastrel - Itthon üzenete: pár perc múlva oda megy a DJ-hez Wastrel - Itthon üzenete: kér tõle papírt meg ceruzát, a DJ gyerek adott neki Wastrel - Itthon üzenete: a gyerek meg odakuporodott az egyik sarokba Wastrel - Itthon üzenete: és megírta a matek házit a diszkóban XD AS_:DSA::+"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
[url=http://www.counter-strike.hu/Kepek/pod/7972b50b6a0b55ed25a0fbc3e60c26b9.jpg]sírsz :SDA[/url]
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Amikor egy férfi grillsütésre szánja el magát, a következõ eseménysorozat indul el : 1. A férfi elõveszi a kerti grillt és a faszenet. 2. A nõ letakarítja a grillrácsot. 3. A nõ lemegy a zöldségeshez. 4. A nõ lemegy a henteshez. 5. A nõ lemegy a cukrászdába. 6. A nõ elõkészíti a salátát és a zöldségeket. 7. A nõ elõkészíti a húst a sütéshez. 8. A nõ egy tálcára készíti a fûszernövényeket a szükséges eszközökkel. 9. A nõ kiviszi a lesikált grillt és a tálcát a férfinek, aki elterülve sört iszik. 10. A férfi elhelyezi a hússzeleteket a grillen. 11. A nõ bemegy és megterít. 12. A nõ elkészíti a zöldségeket. 13. A nõ elkészíti a desszertet. 14. A nõ kimegy, hogy szóljon a férfinek, hogy a hús épp odaég. 15. A férfi leveszi az odaégett húst, és átadja a nõnek. 16. A nõ tálal. 17. A férfi italt tölt. 18. A nõ leszedi az asztalt, és kávét fõz. 19. A nõ felszolgálja a kávét és a desszertet. 20. Az evés befejeztével a nõ elrendezi az asztalt és leszedi a terítõt. 21. A nõ elmosogat és rendberakja a konyhát. 22. A férfi otthagyja a grillt, mert még van rajta némi parázs. 23. A férfi megkérdezi a nõtõl, hogy örül-e, hogy ma nem neki kellett fõznie. 24. És bizonytalan arcát látva megállapítja, hogy a nõk soha nem elégedettek.. (most csak nõk szavazzanak)
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
paradoX 2008. október 17. 4067 hozzászólás 37.
1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál. Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva. 1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk. :D:ASD":SAD 5ös
MinD You!
cc 2008. október 17. 1142 hozzászólás 309.
Nõknek! Állandóan halljuk 'a szabályokat' a nõk részérõl. Na most itt a másik oldal. Ezek a MI szabályaink! Jegyezd meg... Mindegyik pont SZÁNDÉKOSAN az 1-es számot kapta, mert egyformán fontosak! 1. Tanuld meg használni a WC-ülõkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le. Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok. 1. Vasárnap = sportok. Ez olyan mint a holdciklus vagy az apály-dagály váltakozása. Törõdj bele! 1. A bevásárlás NEM sport. És nem, soha nem fogunk rá akként gondolni. 1. sírás = zsarolás. 1. Azt kérd, amit akarsz. Tisztázzuk: a finom utalások nem mûködnek! A nyomatékosított utalások nem mûködnek! Az egyértelmû utalások sem mûködnek! Csak mondjad! 1. Az IGEN és NEM tökéletesen megfelelõ válaszok szinte minden kérdésre. 1. Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek. Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnõitek. 1. Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség. Menj orvoshoz! 1. Bármi, amit 6 hónapnál régebben mondtunk nem felhasználható vita közben. Igazából minden megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után. 1. Ha nem úgy öltözködtök, mint egy sorozatszereplõ, akkor ne várjátok el, hogy úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplõk. 1. Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínûleg úgy is van. Ne kérdezz minket! 1.Ha az, amit mondunk kétféleképp érthetõ és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk. 1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit, vagy megmondhatjátok, hogy milyen legyen. De azt ne, hogyan. Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg magad! 1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok alatt mondjad el! 1. Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra. Nekünk sincs. 1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál. Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva. 1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk. 1. Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok 'semmi', akkor úgy viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem éri meg a zûrt. 1. Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani. 1. Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz, az nagyszerû. De tényleg. 1. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lõfegyverek vagy versenyautók. 1. Elég ruhád van. 1. Túl sok cipõd van. 1. Formában vagyok. A kerek is egy forma. 1. Kösz, hogy elolvastad ezt. Igen, tudom, ma a kanapén kell aludnom. De tudod, ezt a férfiak egyáltalán nem bánják, olyan, mint a kempingezés. Küldd el annyi férfinak, amennyinek csak tudod, nevettesd meg õket! Küldd el annyi nõnek, amennyinek csak tudod, tanítsd õket!
Check out my doubles
Piroska megy az erdõben, találkozik a farkassal, aki rá is förmed: -Mi van te hülye? -Nem vagyok hülye, Piroska vagyok. -Igen? Akkor hol a kosarad? -Basszus, de hülye vagyok!
Válasz fACE üzenetére (#8771): Válasz Scarface üzenetére (#8772): :D:D:D
Scarface 2008. október 16. 657 hozzászólás 567.
[16:47] "Víz fakad a pusztaságban, és patakok erednek a pusztában. Tóvá lesz a délibáb, és víz fakad a szomjú földön." (Ézs 35,6-7) [16:48] "Csendesedjetek el, és tudjátok meg, hogy én vagyok az Isten!" (Zsolt 46,11) [16:48] Enter Metal: elég...a végén megtérek! :D [16:48] "kussoljáel, tekiagecivagyitt?!" [16:49] "kussoljáel, tekiagecivagyitt?!" (Enter 16,49) [16:49] "akinek nem tetszik, el lehet menni" (Gyurcsány 06:05)
fACE 2008. október 16. 2846 hozzászólás 76.
Visítok én is!!! ::DA:SDS:ADAS:D:ASD:AD:DDD [21:10:41] -=Kicsy=-: milyen mûsor volt ma beszartam :D [21:11:00] -=Kicsy=-: ülök a buszon megyek városba [21:11:08] -=Kicsy=-: egyszercsak [21:11:13] -=Kicsy=-: "szia gyuri vagyok a hirdetésre jelentkeznék" így telefonból :DDDD [21:11:25] -=Kicsy=-: népzek wtf melyik idiótának van ilyen csengõhangja [21:11:36] -=Kicsy=-: de semmi, csak szól tovább NE FÜRGYÉÉÉÉ LE :DDDD [21:11:48] -=Kicsy=-: figyel az egész busz mivan :DD [21:11:55] -=Kicsy=-: jólvan szépen végigmegy elhallgat [21:12:03] -=Kicsy=-: aszaltam 1000el :D [21:12:10] -=Kicsy=-: 10 mp szünet, megin :DDD [21:12:22] -=Kicsy=-: SZIA GYURI VAGYOK :DDDD [21:12:29] -=Kicsy=-: beszarás :DD [21:12:35] -=Kicsy=-: erre így elõttem pár székkel [21:12:48] -=Kicsy=-: így látom az arc odahajol egy kb 70 éves öregasszonyhoz [21:12:59] -=Kicsy=-: így súg neki valamit a mammer meg [21:13:09] -=Kicsy=-: JAAAAAA [21:13:20] -=Kicsy=-: benyúl a retikülbe elõveszi a telót akkor még hangosabban [21:13:33] -=Kicsy=-: SZERETEM HA BÜDÖS A PICSA 1 KICSIT [21:13:45] -=Kicsy=-: wáááááááá beszartam a röhögéstõl [21:13:53] -=Kicsy=-: mammer angol hidegvérrel figyeli a telót sztem csöppet se volt zavarban :D [21:14:08] -=Kicsy=-: felveszi HÁLLÓ [21:14:16] -=Kicsy=-: kis szünet [21:14:22] -=Kicsy=-: és így kiabálva ahogy az öregek szokták: [21:14:31] -=Kicsy=-: JAAA DE CSAK AZT HISZEM AZ UNOKÁM MEGIN ÁTÁLLÍTOTTA A TELEFONOMAT, MÁSHOGY CSÖRÖG :DDDDDDD [21:14:52] -=Kicsy=-: LOL azt hittem lefordulok a székrõl :DDD visított az egész busz :DDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
fACE 2008. október 16. 2846 hozzászólás 76.
Nekem nagyon beadta! :D |11:27:14| <+Pj0tr> olyat szartam reggel megijedtem tõle |11:27:24| <+billsuxx^> en nemlattam mert sötet volt |11:27:57| <@BoNo|> bazeg ne is mondd |11:28:05| <@BoNo|> buzi ettermi klotyo kedden |11:28:07| <@BoNo|> ilyen erzekelos |11:28:09| <@BoNo|> ulok szarok |11:28:11| <@BoNo|> kialszik feny |11:28:15| <+Pj0tr> :D |11:28:15| <@BoNo|> integetek meg minden |11:28:16| <@BoNo|> semmi |11:28:20| <+billsuxx^> ROTFL |11:28:20| <@BoNo|> kibasztam a kefet ajto felett |11:28:23| <@BoNo|> attol bekapcsolt |11:28:26| <+Pj0tr> :D:D |11:28:29| <+Zenoo> :D |11:28:30| <+billsuxx^> bazdmeg |11:28:32| <+billsuxx^> sirok |11:28:34| <+billsuxx^> !!!! |11:28:45| <@BoNo|> tukor meg csupa szar lett szemben |11:28:55| <@BoNo|> kefe kicsit used volt mar :ASD:ASDA:D:SAD:DD:D:D:D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Rosi 2008. október 16. 1904 hozzászólás 155.
[u]Bash.hu [b]#1[/b]:[/u] [b]ervin üzenete:[/b] mondjak valami kedveset? [b]T. üzenete:[/b] ajaj [b]T. üzenete:[/b] mondj?) [b]T. üzenete:[/b] :) [b]ervin üzenete:[/b] ha választani lehetne [b]ervin üzenete:[/b] a halálbüntetés és közted [b]ervin üzenete:[/b] én téged választanálak [u]Bash.hu [b]#2[/b]:[/u] [b][18:32:54] [/b] nem tudja valaki h meddig tart a plakatkiallitas? [b][18:33:21] [/b] 1 honap? [b][18:33:23] [/b] 2? [b][18:33:36] [/b] nekem pontosan kellene;) [b][18:33:51] [/b] 1. h.o.n.a.p. [b][18:33:52] [/b] 2. [b][18:34:01] [/b] MONDOM PONTOSAN [b][18:34:06] [/b] ez pontos volt [u]Bash.hu [b]#3[/b]:[/u] [b][/b] Nokia telót valaki szinkronizált már UHU alól? [b][/b] nem [b][/b] keves filmben hasznalnak nokiat [u]Bash.hu [b]#4[/b]:[/u] [b]Vikike üzenete:[/b] Mit vegyek Nóbinak szülinapjára? [b]Vikike üzenete:[/b] Te vagy a nagy ötletgyáros! [b]Vikike üzenete:[/b] Valami tuti kell. Amitõl meglepõdne! [b]Cselle üzenete:[/b] vegyél neki felcsatolható mûfaszt és dugd meg vele. Sztem attól meglepõdne.
Spelp 2008. október 15. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Rosi üzenetére (#8767): OK!!! :D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Rosi 2008. október 15. 1904 hozzászólás 155.
Hogyan lehet puszta kézzel krokodilt fogni? - Megvárod, amíg bekapja a kezed, aztán kifordítod. Az új vendéget megvágja a borbély. Némi mellébeszéléssel próbálja kiengesztelni: - Khmmm... bocsánat uram, járt már nálunk? - Nem, a lábamat a háborúban vesztettem el.
toma 2008. október 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8764): jó ez a kutyás :D:D:D