Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

eX 2008. október 14. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Saturas üzenetére (#8762): sztem az jópofa nem pofátlanság, hogyha valami normális anyukának mondod tuti mosolyra deríted
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Pr0-peller 2008. október 14. 1172 hozzászólás 300.
Bash Babuciii üzenete: milyen csajok jönnek be? Joker üzenete: akiknek kinyitom az ajtót :DFG%SDF+ + egy EPIC Egy mérnök, egy könyvelõ, egy patikus, egy informatikus és egy köztisztviselõ el akarja dönteni, hogy melyikük kutyája bír a legkülönlegesebb képességekkel. Elsõként a mérnök hívja magához a kutyáját: "Derékszög, mutasd be, mit tudsz!" A kutya elkocog egy fekete táblához, gyorsan felrajzol egy négyzetet, egy kört és egy háromszöget. Ezután a könyvelõ is odaszólítja a kutyáját: "Aktívpasszív, na mutasd csak be te is, amit tudsz!" A kutya kimegy a konyhába, visszajön tizenkét sütivel, majd elrendezi azokat négyesével 3 oszlopba. A patikus erre azt állítja, hogy az õ kutyája még ennél is jobbat tud: "Hõmérõ, add elõ a számod!" A kutya kinyitja a hûtõt, kivesz egy liter tejet, elõvesz egy 10 cl-es poharat és beleönt pontosan 8 cl tejet úgy, hogy egy csepp sem megy mellé. Az informatikus szerint ez semmi, az õ kutyája ezt simán lepipálja. "Keménylemez, nyûgözz le minket!" A kutya leül a számítógép elé, bekapcsolja, lefuttat egy anti-vírus programot, elküld egy e-mail-t, letölt egy új játékot. A négy ember a köztisztviselõ felé fordul és megkérdezi: "Na és a te kutyád mire képes?" "Kávészünet, mutasd csak meg nekünk a köztisztviselõk képességeit!" A kutya feltápászkodik, megeszi a sütiket, megissza a tejet, mindent letöröl a számítógéprõl, megdugja a mérnök kutyáját, azt mondja, hogy közben megsérült a háta, kiállít egy jegyzõkönyvet a munkabalesetrõl és elmegy hat hónap betegszabadságra
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
CreO 2008. október 14. 1847 hozzászólás 165.
Mi a különbség a mák és a kislány között? A mák nem üvoltözik, hogy ha darálják.... x|
What else you gonna do on Saturday? ;)
Saturas 2008. október 14. 717 hozzászólás 531.
A paraszt bácsi elmegy Pestre egérfogót venni, mert sok a rágcsáló a házban Ajánlanak neki egy faegeret, amit le kell tenni a földre és eltunnek a kártevok Megveszi, majd otthon leteszi a padlóra. Reggel megdöbbenve látja,hogy a faegér mellett egy kupac döglött egér van. Megint felmegy Pestre a boltba - Miért jött vissza bácsi? Nem használt a faegér? - Dehogynem! Nagyon jól muködik. Azt szeretném kérdezni, hogy facigányuk nincs-e? Honnan vesz a pók telefont?? Felmegy a falra és telefonja. :O Mi az abszolút pofátlanság?-???-Egy terhes nõnek úgy köszönni, hogy sziasztok. Vádlott, maga nyíltan homoszexuálisnak vallja magát, de az apácát mégis megerõszakolta. Hogy lehet ez? - Hátulról úgy nézett ki, mint Zorro. Sorozás van az erdõben, de természetesen sok állat nem akar katona lenni.A nyuszika elmegy a bölcs bagolyhoz: - Bagoly, te olyan bölcs vagy, mit tegyek, hogy ne sorozzanak be? - Hát nyuszika, neked hosszú füled van, ha levágod az egyiket,nem leszel katona. A nyuszika így is tesz, és meg is ússza a dolgot.Igen ám, de a róka sem akar katona lenni. Õ is elmegy a bagolyhoz: - Ó, bagoly, te olyan bölcs vagy, adj nekem tanácsot! - Hát, róka, ha levágod a szép, hosszú lompos farkad, megúszod. A róka így tesz, és meg is ússza a katonaságot. No, de már akkor a medve sem akar katona lenni: - Ó, bölcs bagoly, adj tanácsot! - Hát, medve, neked se hosszú füled, se hosszú farkad, nincs más megoldás, le kell vágnod a férfi nemiszervedet!Szegény medve, nem látván más kiutat, szörnyu kínok közöt megteszi.Ezután megy a sorozásra, de a sorozóbizottság már messzirol kiabál neki: - Medve, te ne is gyere, neked lúdtalpad van! A raccsóló bemegy a boltba, és így szól az eladóhoz: - Hányszoh mondjam el magának, hogy nem epehízû óvszeht kéhek,hanem epehízû hágógumit? :DDD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
NaB 2008. október 13. 983 hozzászólás 368.
Válasz Kurel üzenetére (#8757): Gyõztél!:D:D SA:D:dddfFSAS"W AS:D:ASD:DDD szerk: Kevés volt az asdfjklé
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
aBry 2008. október 13. 2429 hozzászólás 106.
2 kutya megy az utcán, megállnak és megszólal az egyik: - ez itt a vágó pista háza ugye? - jah - megjelöljük?
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
paradoX 2008. október 13. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Kurel üzenetére (#8757): ::D:d:D:D:D::D:D:D:ASD:+":SDA:ASD:
MinD You!
Pr0-peller 2008. október 13. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Kurel üzenetére (#8757): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kurel 2008. október 13. 1058 hozzászólás 332.
Kis olló el megy szarni, utánna megy az anyja és megkérdezi: -Kõ papír olló?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
paradoX 2008. október 13. 4067 hozzászólás 37.
Miért jobb E. T., mint a cigányok? - egyedül jött, - van saját bringája, - megtanulta a nyelvünket, - és folyamatosan haza akar menni... és egy klasszikus :D Egy igazi apuka: Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -Jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindegy?! Holnap úgyis visszahozom. _D:DSA:+:SD
MinD You!
Rosi 2008. október 13. 1904 hozzászólás 155.
A páciens panaszaival orvosához fordul. Vizsgálat után közli vele a doktor: -Nem találok semmi rendellenességet, biztos a pia miatt van. -Értem doktor úr, akkor majd visszajövök, ha kijózanodott.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Retek-Harcos 2008. október 12. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#8747): Ez nagyon alacsonyan van :D ...
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2008. október 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8752): fájdalmas:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2008. október 12. 1172 hozzászólás 300.
-Mi a nõi mell mértékegysége? - Marok :DFG"!ESD
iA-KeKs 2008. október 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Mark üzenetére (#8747): áh. :XA:SD:ASD:F:A;SD:AS:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
toma 2008. október 12. 4782 hozzászólás 22.
lol de szar:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2008. október 12. 1728 hozzászólás 178.
Válasz paradoX üzenetére (#8748): én is ott láttam :D
JET JAGAAAR!
paradoX 2008. október 12. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#8747): sg.hu-n egy srácnak az aláírása, de nem jöttem rá a humorra benne :D
MinD You!
Mark 2008. október 12. 1728 hozzászólás 178.
ez most így hmm... 98... az milyen pozitúra? elfordulok-mert-kövér-vagy
JET JAGAAAR!
Rabbitt 2008. október 12. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Xymoth üzenetére (#8744): :DDDdd
Válasz Xymoth üzenetére (#8744): erös de jó :D
Xymoth 2008. október 11. 2068 hozzászólás 140.
A magyar válogatott barátságos meccset játszik a Wembleyben. Az angolok kellõképpen "komolyan" veszik a találkozót. Úgy döntenek, hogy sörözni mennek, elég, ha csak Rooney játszik egyedül, a magyarokat egymagában is megveri. Ahogy iszogatnak a kocsmában, jön is a hír, hogy Rooney a 4. percben gólt rúgott, 1:0. Elégedetten emelgetik a korsókat, de újabb hír valahogy nem jön. A 85. percben érkezik a hideg zuhany: a magyarok egyenlítettek. Az angol játékosok azonnal a buszba ugranak, és irány a stadion. Ott kapják a hírt, hogy a hosszabbítás második percében a magyarok újabb gólt rúgtak és megnyerték a meccset. Rohannak az öltözõbe, Rooney ül az egyik padon és nagyon lógatja a fejét. Rögtön nekirontanak: - Wayney, mi történt? Hogy veszíthettünk?!? - Ne haragudjatok, fiúk, nem sokat tehettem, még a 13. percben kiállítottak... Igen a magyarok tudnak focizni:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Spelp 2008. október 11. 14691 hozzászólás 1.
Válasz eX üzenetére (#8738): -A jós legkisebb fiát? Jóska. ez talált el engem most :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
CreO 2008. október 11. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#8738): ütnek :kira:D
What else you gonna do on Saturday? ;)
paradoX 2008. október 11. 4067 hozzászólás 37.
-Azt a nõt, aki nem vette be a tablettát? Anyu! pafóó D?:A:SD:DSA
MinD You!
aBry 2008. október 11. 2429 hozzászólás 106.
Válasz eX üzenetére (#8738): XD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
SipKa 2008. október 11. 476 hozzászólás 817.
Válasz eX üzenetére (#8738): -Azt a nõt, aki nem vette be a tablettát? Anyu! :D:SA:D::D:SD::D:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
eX 2008. október 10. 4277 hozzászólás 32.
Hogy hívják.... -A sovány kutyát? AnoRex. -A borostás papot? Szõrzetes -A fémszálas intimbetétet? Havi metál. -A tréfás kávéfõzõt? Mokkamester. -A vízsísportokat ûzõ kopasz nyomozót? Kojak-kenu -Azt a cápát,amelyik állandóan az Antarktisz körül úszkál? DéliSHARK! -A jós legkisebb fiát? Jóska. -A hullajó buli? Kopor Show. -Azt a nõt, aki nem vette be a tablettát? Anyu! -Az elefántok társadalmi krízisét? Ormányválság -A félelmet elûzõ sámánt? Nefossámán! -Az elsõ õsembert,aki süteményt sütött? Almáspitekus. -A vallásos szuperhõst? Á-Men -A cukrásztanulók vizsgadolgozatát? Desszertáció -Az erõs WC pucolót? Budi Bilder. -A sivatagi kocsmát? Porozó. -Oroszul a Speedet? Uzsgyi. -Péter Pán öccsét? Marcipán. -A papok edzõjét? Tréningatya. -Szent István szellemét? Vajkrém. -Az orosz számítógép-hálózatot? Nyet-work. -A tetovált bálnát? Ábráscet -Röntgen úr feleségét? Röntgenné Ultra Ibolya. D:ASDSA
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
cc 2008. október 10. 1142 hozzászólás 309.
Így a történelem során kb 10.-szerre olvasva ezeket, egyre jobban kezdek kételkedni, hogy ezt egy ember írta és nem pedig egy random szógenerátor, attól függetlenül :kira :kira
Check out my doubles
Válasz Kurel üzenetére (#8733): :D:D:D kösz!
Mark 2008. október 10. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Kurel üzenetére (#8733): neneneeneeneeeee :D örörk hála
JET JAGAAAR!
paradoX 2008. október 10. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Kurel üzenetére (#8733): :D:D:D:D köööszi, csak a lótól van annyi életed:D:ASD:FDSDF:ASDF ui: síírok D:AS:DSD:
MinD You!
Kurel 2008. október 10. 1058 hozzászólás 332.
Egy angol Azt kérdezi egy magyartól hogy: Te, neked büdös a szád? Nekem igen. Neked te magyar? Nem. És vajon miért büdös a szám? Mert angol vagy. Nem is büdös a szám! De mert érzem azt a szagot büdös szagot! _________________ Egy Tauren beszélget egy Troll Head Hunterrel azt kérdezi a Tauren hogy mit evett ma ebédre? Azt mondja a Troll Head Hunter: Köröm pörköltöt. De miért kérdezted? Mert éhes vagyok! Mi a f*szt mondassz b*zd meg? Ma annyit zabáltál csirkébõl hogy majd nem lehány talak! __________________ Mondok egy fa viccet. Most faragom. _____________________ Egy Troll csapat eszik egy kis disznót. Azt mondja a Troll kis lány: Ez sz*r! A Troll Head Hunter apuka azt mondja neki: Akkor egyél sokat! _________________________________ Mi a tauren kakija? Tauren kaki. _____________________________________ Egyszer a Shadow Hunter a Troll Head huntert taníitja varázsolni. A Head Hunter azt mondja: elég lesz b*zd meg! Azt mondja erre a Shadow Hunter: Jó de ne feledt hogyan kell sz*r hex-en varázsolni. Másnap a Head Hunter egy jó varázslatot tanúlt sz*r hex. Mondja a tanárnak a Head Hunter tanultam egy olyan varázslatot amit mi nem tanultunk. Mi az? Szar hex. _______________________________________________ Volt egy Footman azt mondta a Knight-nek: Csak a lótól van ennyi életed! _________________________________________________ Volt egy human az volt a neve hogy: Footman jött a Crypt Fiend és elgeszte támadni, de szerencsére volt a Footman-nak defend a feját levágta oda atta a kanibálnak. Jött a Troll Berserker rakott berserkert magának. De, a Footman plusz sebzést adott. Annak a nyakát vágta el. Jött a Grunt de szerencsére a grunt gyenge volt. A Grunt-nak a kezét vágta le. Jött az Archer. Szerintem még a defend nékül is levágta volna a lábát. De defendel bizton ságosabb volt a Footman szerint szerintem is. És a hullákat oda adta a kanibáloknak. DNA-nak és a többieknek :D szerintem ez nem mind, de az utóbbi 25 oldalon ezeket találtam :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8729): Ja igen azt láttuk is, kicsit ott fakenek tûnt hogy a léggömbök elbírnak bárkit is. Õk úgyanis egy kislánnyal és több ezer normáûlis léggömbbel próbálkoztak. Alig jártak sikerrel :kira
Válasz Saturas üzenetére (#8728): a jó öreg Jamie Hyneman és Adam SAvage be is mutatta :D:D:D <3mythbusters<3
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
SipKa 2008. október 10. 476 hozzászólás 817.
Válasz Saturas üzenetére (#8728): 5ös:D:DD::D:D [quote=Saturas írta(#8728)]Válasz Narancsnor üzenetére (#8727): Ez a legjobb: Amint a személyzet meggyõzõdött róla, hogy Larry nem veszélyes,[/quote] :D:D:D:D:
Spelp 2008. október 10. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Saturas üzenetére (#8728): Klasszikus igen :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Saturas 2008. október 10. 717 hozzászólás 531.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8727): Ez a legjobb: Larry Waters Los Angelesbõl, egyike azon keveseknek, akik túlélték díjnyertes ügyeskedésüket. Larry gyermekkori álma a repülés volt. Mikor befejezte a középiskolát, a légierõhöz csatlakozott abban a reményben, hogy pilóta lehet belõle. Sajnos rövidlátó volt, így nem sikerült álmát valóra váltania. Elbocsátották, és kénytelen volt megelégedni azzal, hogy a kertbõl figyeli a fent elhúzó gépeket. Egy napon Larrynek pompás ötlete támadt. Elhatározta, hogy mégis repülni fog. Elment hát a helyi katonai boltba és vásárolt 45 meteorológiai léggömböt és több kanna héliumot. A helyesen felfújt ballonok több mint egy méter átmérõjûek. Otthon Larry szorosan odakötözte a léggömböket vaskos napozószékéhez. A széket dzsipje ütközõjéhez erõsítette, a léggömböket pedig héliummal felfújta. Beült, hogy kipróbálja, a szék a dzsiphez kötve lebegett. Larry elégedett volt, hogy a szerkezet mûködik, így becsomagolt magának pár szendvicset, némi üdítõt, majd magához vette sörétes puskáját - gondolván néhány léggömböt majd kilõ, ha le akar jönni - és felkészült a repülésre. Az volt a terve, hogy lassan fellebeg olyan tíz méteres magasságba a kert fölött, és ha megunja szépen leereszkedik. A dolgok végül nem egészen így sültek el. Amikor elvágta a kötelet, ami a széket a dzsiphez erõsítette, nemhogy szép lassan felemelkedett pár méteres magasságba, hanem ágyúgolyóként lõtt ki a Los Angeles-i égboltba, csak emelkedett, emelkedett, egészen 3300 méteres magasságig. Ilyen magasan már nem merte megkockáztatni, hogy kilõje a léggömböket. Ezért hát fönnmaradt, félt és fázott 14 órán keresztül. Aztán tényleg bajba került. A légáramlatok a Los Angeles-i Nemzetközi Repülõtér fõ légifolyosójába terelték. Elõször egy pilóta vette észre, aki jelezte a toronynak, hogy látott egy embert napozószékben, puskával repülni. A radar is megerõsítette, hogy egy tárgy lebeg 3300 méter magasan reptér fölött. Riadóztatták a különleges alakulatokat, akik egy helikoptert küldtek ki, hogy nézze meg mirõl is van szó. Közben sötétedni kezdett és a légáramlatok tovább vitték Larryt ki az óceán fölé, a helikopter a nyomában. Az óceán fölött a helikopter utolérte Larryt. Amint a személyzet meggyõzõdött róla, hogy Larry nem veszélyes, megpróbáltak közelebb menni, hogy kimentsék, de akárhányszor közelítettek, a propellerek keltette szél mindig odébb fújta a léggömböket. Végül is a helikopter magasan Larry fölé emelkedett és egy kötelet lógattak le neki, amin sikerült felhúzniuk. A nehéz manõvert ügyesen végrehajtották. Amint földet értek, Larryt letartóztatta a rendõrség a légtér megsértéséért. Amint elvezették egy újságíró megkérdezte, miért csinálta, mire Larry közömbösen azt felelte: - Az ember nem ülhet otthon tétlenül. ASD:da
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Narancsnor 2008. október 10. 833 hozzászólás 442.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8725): [url=http://www.okorszem.hu/darwin.htm]itt a link nekik :)[/url]
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
ComputerSC 2008. október 9. 2786 hozzászólás 82.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8722): A bab meg hús
The bestest topic killer ever.
Gandal-f 2008. október 9. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8718): Darwin-díjj:D:D:D:D Ajj, gecc ez kellett:D Bár sztem a többség nem vágja le, hogy mi a fene az:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
StaY_KooL 2008. október 9. 1000 hozzászólás 360.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8722): hát ha a szójafasírtról beszélünk..
igotbigbootybitches
DSAO 2008. október 9. 765 hozzászólás 493.
Russel Peters: "Minnél kissebb a pöcsöd, annál többet dugsz! Nemhiszed? Nézd meg a világ két legnépesebb országát!" :D
You know that look women get when they want sex? Me neither.
iA-KeKs 2008. október 9. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Spelp üzenetére (#8705): sztem a hús meg zöldség
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
ComputerSC 2008. október 9. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8718): mitakarsz, szerintem vicces
The bestest topic killer ever.
SipKa 2008. október 9. 476 hozzászólás 817.
Válasz Xymoth üzenetére (#8717): mind1
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8715): nem rád értette :D:D:DD:
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Narancsnor 2008. október 9. 833 hozzászólás 442.
srácok go offtopic vagy legyetek oly kedvesek és szerezzetek be magatoknak egy darwin díjat h ha mar az evolucional tartunk
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Xymoth 2008. október 9. 2068 hozzászólás 140.
Válasz SipKa üzenetére (#8713): A te értelmezésed szerint egy majdnem olyan intelligens lény, mint az ember him és nöstény tagjának utódja lehet ember? Most hogy mindenki értse: Hogy 2 csimpánz kefél abból lehet ember? Te így születtél? tartsd meg a biológiai definícióidat magadnak és ne légy poéngyilkos. :kira:kira
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
SipKa 2008. október 9. 476 hozzászólás 817.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8715): 15 :[