Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Pr0-peller 2008. október 9. 1172 hozzászólás 300.
Válasz toma üzenetére (#8714): 13 évesen? :ehh
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
toma 2008. október 9. 4782 hozzászólás 22.
sok itt az okos ember, miért nem mentek el atomfizikusnak?
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SipKa 2008. október 9. 476 hozzászólás 817.
Válasz DSAO üzenetére (#8708): :D:D az embereket az különbözteti meg a majmoktol hogy a hüvelykujjok a többi néggyel szembeforditható:D:D:D a diszónak meg patája van puszi ;) a paradicsom meg botanikailag gyümölcs azt ennyi Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8710): alap hogy a tojás mivel a tyuk elött is voltak tojással szaporodo lények.. másik értelemben meg a genetikai átalakulás során jött egy majdnem olyan mint a tyuk és a majdnem olyam mint a kakas és akkor a majdnemolyan mintatyuk csinált egy tojást és a tojásbol kikelt "majdnemcsibe"már alkalmazkodott a körülményekhez és olyan lett mint a tyuk
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Pr0-peller 2008. október 9. 1172 hozzászólás 300.
-Mi az élvezés mértékegysége? - Gecibel :DFGD>SDF!@$ Ja meg : -Mi a menstruáció mértékegysége? - kilovatta.
Válasz DSAO üzenetére (#8708): ismerek 1 pár embert akik semmiben nem lülönböznek a disznoktol :D:DD:
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
hmm érdekes Szertem amikor az élet nagy kérdéseirõl vitáztok.. TyÚk vagy a tojÁS?meg borabb is
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
AT_Andrew 2008. október 9. 1246 hozzászólás 278.
ovoda rulez :kira :kira :kira :kira
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
DSAO 2008. október 9. 765 hozzászólás 493.
Válasz SipKa üzenetére (#8701): ehez inkább nemszólok hozzá semmit. A paradicsom az zöldség, ennyi erõvel a disznó ember, mert a belsõ felépítése olyan mint az emberé, vagy a majom is ember, mert a testi felépítése hasonló...
You know that look women get when they want sex? Me neither.
Rosi 2008. október 9. 1904 hozzászólás 155.
A titok nyitja a megfogalmazásban keresendõ: botanikailag.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
eX 2008. október 9. 4277 hozzászólás 32.
jóhogy zöldség a paradicsom ti hol éltek? :DDD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spelp 2008. október 9. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Saturas üzenetére (#8704): Nem feltétlenül van igazad, az hogy valamit a zöldségek vagy gyümölcsök közé sorolunk már nem a tudományos magyarázat, hanem a tradíciók alapján dõl el. Megnézném az elsõ fõzõmûsort ahol Pajkos Panni mondja Macsó Misinek, hogy dobj már hozzám párat abból a gyümölcsbõl a görög salátához.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Saturas 2008. október 9. 717 hozzászólás 531.
Válasz ComputerSC üzenetére (#8702): Válasz Pr0-peller üzenetére (#8703): Kétségkívül egyszerûbb megnyilvánulás beszólni egy olyan vitában, amit eleve buktatok, mint beismerni, hogy nincs igazatok. :(
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Pr0-peller 2008. október 8. 1172 hozzászólás 300.
Válasz SipKa üzenetére (#8701): ez faszság.
ComputerSC 2008. október 8. 2786 hozzászólás 82.
Válasz SipKa üzenetére (#8701): Akkor tegyél a gyümölcssalátába paradicsomot és tököt. Jó étvágyat!
The bestest topic killer ever.
SipKa 2008. október 8. 476 hozzászólás 817.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8700): A paradicsom, uborka, cukkíni, avokádó, a paprikafélék, hüvelyesek és tökfélék a fent leírt definíciók alapján botanikailag gyümölcsnek tekintendõk, hiszen ezek mindegyike érett magház. forrás: http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=2847 ugyhogy a paradicsom gyümölcs:P:P
Pr0-peller 2008. október 8. 1172 hozzászólás 300.
Válasz SipKa üzenetére (#8698): mirõl beszélsz?
Válasz SipKa üzenetére (#8698): jó, kinek mi ...
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SipKa 2008. október 8. 476 hozzászólás 817.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8697): a paradicsom gyümölcs:D::D:D:D:
Miért kopog a papucs? Mert nem tud csöngetni. Mi az, téli zöldség? Síparadicsom. (azt hiszem így vannak :D most jutottak az eszembe :D)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
eX 2008. október 7. 4277 hozzászólás 32.
bödõcs buék 2008 rádiókabaré ..az új diszkó drog a lónyugtató arra bevesznek 2 speedet meg megisznak három HUBIT és reggelre átélik kincsem összes derbigyõzelmét... :SAD:SA:+":!"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
NaB 2008. október 7. 983 hozzászólás 368.
:DD:
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
StaY_KooL 2008. október 7. 1000 hozzászólás 360.
Válasz eX üzenetére (#8688): terhes nõk 100 méteres gátfutásaként ismertem :D
igotbigbootybitches
AT_Andrew 2008. október 6. 1246 hozzászólás 278.
Válasz toma üzenetére (#8691): alap:D
Mefi2- 2008. október 6. 1327 hozzászólás 261.
Válasz eX üzenetére (#8688): ijjaj :D ez jó volt ;)
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
toma 2008. október 6. 4782 hozzászólás 22.
andrew már sortöréssel nyomja az ASD_+!:-t mert fél hogy széthúzza a topikot ;DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2008. október 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#8688): :DDD::D:DD
MinD You!
AT_Andrew 2008. október 6. 1246 hozzászólás 278.
Válasz eX üzenetére (#8688): a-S:DA_S:D_AS:D_A:SD_AS:D AS_D:A_S:DA_S:D_AS:D
eX 2008. október 6. 4277 hozzászólás 32.
miaz ? terhes anyák gurulnak lefelé a lépcsön? vetélkedõ :DSA"+ bocs
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2008. október 6. 4782 hozzászólás 22.
[quote=DSAO írta(#8680)] Im going to be the next hitler Im going to kill all the jews and 1 clown why the clown See? no one cares about the jews lmao [/quote] [quote=Mefi- írta(#8686)] Helikopter zuhant a város temetojére. A mentoalakulatok eddig 1325 holtesttet ástak ki a törmelékek alól... (ijjaj :S) [/quote] :D:D
Mefi2- 2008. október 6. 1327 hozzászólás 261.
Egy negyvenes nõ szívrohamot kap, és miközben a mûtõasztalon fekszik, >>> halálközeli élménye támad. Istent látja, és megkérdezi tõle,hogy >>> tényleg meg fog-e halni? >>> Isten megnyugtatja, hogy nem, még 30-40 évig fog élni.A nõ felépül, >>> és úgy dönt, ha már úgyis kórházban van, zsírleszívást végeztet a >>> combján és a hasán. 2 hét múlva felépülve bankkölcsönt kér, hogy >>> esztétikai beavatkozásokat végeztessen magán. Felvarratja a melleit, >>> kis szilikont is nyomat beléjük, megigazíttatja az orrát, >>> kissé megnagyobbíttatja a fenekét, feltölteti szilikonnal AZ ajkát, >>> eltünteti a ráncait és szarkalábait. Visszérkezelést és >>> narancsbõrkezelést is kap a 20 masszázs mellett. Összevarratja a >>> gyomrát, hogy kevesebbet egyen, kiveszik két bordáját, és mindenféle >>> más fiatalító trükkhöz folyamodik. Úgy gondolja, ha még 30-40 évig >>> fog élni, hát nézzen ki ragyogóan. Amikor az utolsó mûtét után >>> távozik a kórházból és átmegy az úton, puff!, elüti egy mentõautó. >>> Ismét Isten színe elé kerül, és felháborodva kérdezi tõle: >>> - Nem úgy volt, hogy még 30-40 évig fogok élni? >>> - Basszus... Nem ismertelek meg! Társadalmi tükörkép, avagy nesze neked kultúra! Kérés a Mónika show-ban: Vendég: - Az élettársam felhívta a Westel telefonunkról annak a buzi, köcsög cigánynak a kurváját. Mónika: - Lehetne, hogy a telefontársaság nevét nem mondja ki? Helikopter zuhant a város temetojére. A mentoalakulatok eddig 1325 holtesttet ástak ki a törmelékek alól... (ijjaj :S) Skót gyerek az apjának: - Apu, szükségem van 4 fontra. - Mennyit mondtál, 3-at? Itt van 2, válassz egyet. - Na jó, legyen az! - Nagyszeru. Fej vagy írás? Sex on the Hortobágy koktél fél citromlé 1 deci szilvapálinka hagymakarika Koktélszotyola A pohár szélét zsírozzuk be és mártsuk pirospaprikába! A hagymakarikát pedig illeszük a pohár szélére. Mókuska randira készülodik. Igencsak kiöltözik, már a sminkje is készen van, amikor hirtelen leszarja egy madár. Mókuska mérgelodik... -Na de madárka! Hát miért szartál le?! Épp randira készülodöm! - Ja, és még azt is üzeni, hogy nem ér rá! Két öregember beszélget az öregedésrol. > - Figyelj, a legrosszabb a feleségeinknek. Ok ráadásul sosem hajlandók > beismerni, hogy öregszenek, és mindenféle módon megpróbálják eltitkolni > a bajaikat. > - De még mennyire. Teljesen igazad van. > - Kitaláltam egy jó trükköt, amivel játékosan ráébreszthetjük oket a > fogyatékosságaikra. Ha tudni akarod, hogy a nejed kezd-e megsüketülni, > állj 10 méterre tole és kérdezz valamit. Ha azt látod, hogy nem > válaszol, kérdezd 5 méterrel közelebbrol. Majd 2 méterrol, végül 1 > méterrol. Ha ekkor sem válaszol, kénytelen lesz beismerni, hogy > nagyot hall. > A másik öreg jónak találja az ötletet, és amikor hazaér, 10 méterre a > feleségétol emelt hangon így szól hozzá: > - Drágám, mi van vacsorára? > Nincs válasz. Közelebb megy 5 méterrel és újból megkérdezi: > - Drágám, mi van vacsorára? > Nem kap választ, ezért 2 méterrol megismétli a kérdést: > - Édesem, mit eszünk vacsorára? > Semmi reakció. Odalép hozzá és 1 méterrol kérdezi: > - Életem, mit eszünk vacsorára? > Mire az asszony dühösen: > - Vén marha, már háromszor mondtam, hogy csirkét sült krumplival!!! ADASDSDASD :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Saturas 2008. október 6. 717 hozzászólás 531.
alien üzenete: most ezt hallgatom: alien üzenete: Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete noname üzenete: ezmi? alien üzenete: industrial techno noname üzenete: you tubeon fent van? alien üzenete: nem hinném noname üzenete: torrentröl van? alien üzenete: bazmeg fúrják a szomszédban a geci falat 23:54:25 < Enter> nem villámlás 23:54:32 < Enter> google maps-hez csinálják a fényképeket
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
aBry 2008. október 5. 2429 hozzászólás 106.
Válasz DSAO üzenetére (#8680): :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
eX 2008. október 5. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8676): fényre jönnek SAD:DS de rég hallottam már ezt a viccet
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz DSAO üzenetére (#8680): elsõt nem hiszem el xD 4. üt ... oO :D
paradoX 2008. október 5. 4067 hozzászólás 37.
Válasz DSAO üzenetére (#8680): :D:ASD:D:D::D: 5ös
MinD You!
DSAO 2008. október 5. 765 hozzászólás 493.
hey, if you type in your pw, it will show as stars ********* see! hunter2 doesnt look like stars to me ******* thats what I see oh, really? Absolutely you can go hunter2 my hunter2-ing hunter2 haha, does that look funny to you? lol, yes. See, when YOU type hunter2, it shows to us as ******* thats neat, I didnt know IRC did that yep, no matter how many times you type hunter2, it will show to us as ******* awesome! wait, how do you know my pw? er, I just copy pasted YOUR ******'s and it appears to YOU as hunter2 cause its your pw oh, ok. ================================================================= Hey, you know what sucks? vaccuums Hey, you know what sucks in a metaphorical sense? black holes Hey, you know what just isn't cool? lava? ================================================================= what should I give sister for unzipping? Um. Ten bucks? no I mean like, WinZip? ================================================================= Im going to be the next hitler Im going to kill all the jews and 1 clown why the clown See? no one cares about the jews lmao ================================================================ Hey Mike what? Pussy. er? Pussy. and? Pussy. ... Pussy. i dont get it AND YOU NEVER WILL. bastard =============================================================== Man, my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z wait, shit =============================================================== I was in biology class once, and the teacher said there was sugar in sperm And a girl asked why doesn't it taste sweet then When she realised what she said her face became red like a spanked monkey ass Then the teacher said, because you taste sweetness with the front of your tongue, not the part of your tongue back in your throat The girl started crying and left class ^^ =============================================================== Gondoltam teszek fel párat az angol bashrõl annak, aki nemismerné õket :)
You know that look women get when they want sex? Me neither.
Dadogós késõ este siet le a háztartási boltba, hipót akar venni. Futtában érkezik de már így is látja hogy éppen zárják az ajtót. Odaszalad de lányos izgalmában rájön a dadogás és csak ennyit tud mondani: - Hip.. hip... Miközben csapják rá az ajtót: - HURRÁ! XD ^^
A roma család új lakásba költözik, ahol van fürdõszoba. A családfõ egybõl elküldi zuhanyozni a legidõsebb fiút. A fiú javában mosakszik, amikor megszólal: - Édesapám, lejött az ideji kosz! - Jól van fiam, mosakodj tovább - szól az apa. Kis idõ múlva ismét megszólal a fiú: - Édesapám, lejött a tavalyi kosz! - Mosakodj csak tovább! Nemsokára ismét megszólal a gyerek: - Édesapám, lejött a tavaly elõtti kosz! - Mosakodj csak tovább! Megint csak kiszól a gyerek a fürdõbõl: - Édesapám, megtaláltam a pulóverem! A cigány elmegy az orvoshoz kivizsgálásra. Pár hét múlva visszamegy a leleteiért. - Doktor úr kérem, mi bajom van? - Baj van, cukros vagy. - És az mit jelent? - Azt, hogy sok a véredben a cukor. - Hol? - Mindenhol. - A karomban? - Ott is. - A fejemben? - Ott is. - És ott lent is, szóval ott is sok a cukor? - Igen, ott is. - Akkor értem már a Gazsit. Azt hittem, hogy homokos, közben meg csak szereti az édességet A cigányok elmennek a videokölcsönzõbe, mivel szeretnének kikölcsönözni egy kazettát. Az eladó így szól hozzájuk: - Van itt kérem egy kazetta, amin cigányok énekelnek. - Ugyan kérem, azt mi is tudunk. - Rendben. Van egy másik, azon cigányok táncolnak. - Kérem alássan, azt mi is tudunk. - Jó, akkor van itt egy, amelyiken cigányok dolgoznak. - Jaj kérem, fantasztikusat mink nem nézünk. - Mi a különbség a tojás és a zsiráf között? - Nem tudom. - Akkor ne menj piacra, mert tuti, hogy átvernek
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8676): 5. xDDDDD
Pr0-peller 2008. október 4. 1172 hozzászólás 300.
-mért nem tud úszni a süket? -Mert nem hal(l) ------------------------- -mit mondasz a hegyekben élö, nagy szörös állatoknak akkor ha azt akarod hogy aznap ne egyenek meg? -Medvehagyma ------------------------- Sánta bemegy a cukrászdába: - Jó napot kívánok. Van rétes? - Sajnos nincs. Sánta elindul az ajtó felé. Bejön egy kis fiú, kér egy rétest, kifizeti és kimegy. Sánta visszamegy és megkérdezi: - Nekem mért nem adott rétest? - Hát tudja: Aki nem lép egyszerre... ----------------------- Mi a különbség a nõ bal melle és a pu.ncija között? A bal melle mellett ott a jobb, de a pu ncinál nincs jobb! ------------------------ Cig4nyéknál nincs áram, csak ha tekerik a biciklit, ám az asszony otthon akar szülni, így hát áthívják az orvost. Nem lát semmit, szóval mindig szól a cig4nykak, h tekerje a biciklit, ha fény kell. -tekerd cig4ny, jön az elsõ! Tekeri, az orvos ki is szedi az elsõt. -tekerd cig4ny, jön a második! Tekeri mint a marha, az orvos kiszedi a másodikat -tekerd cig4ny, jön a harmadik!! A cig4ny tekeri, de már nagyon elege van az egészbõl.. Az orvos kiszedi a harmadikat is. -tekerd cig4ny, jön a negyedik!!! Tekerje a f@szom, ezek a fényre jönnek!! _DFGF:!!WSF --------------------- Hitler sorba rendezi a zsidókat, majd körbe sétál, és megkérdezi mindegyiktõl, hogy milyen magasat tud ugrani. -Te milyen magasra tudsz ugrani? -1méter! -Adjatok neki egy kenyeret... -És te milyen magasra tudsz ugrani? -1,5méter! -Adjatok neki, két kenyeret... A harmadik, kapzsi zsidó elkezd gondolkodni, vajon mennyit mondjon, hogy jó sok kenyeret kapjon..? -Na és te, milyen magasra tudsz ugrani? -3méter! -lõjjétek le, át tudja ugrani a kerítést.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8674): neeeeee :D:D:D:D
Pr0-peller 2008. október 4. 1172 hozzászólás 300.
A csávó ül a bíróságon, mondják, hogy ez nemi eröszak, mit tud felhozni a mentségére. - Ez csak 50 százalékban volt nem eröszak, én akartam csak ö nem... :DFGDF
-Te vagy szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája. -Öregem, Te egy igen komoly érv vagy az abortusz mellett. Egy ember bekerül a börtönbe. Egyedül van a fürdõben, mikor elkapja egy 120 kilós buzi. - Most megduglak! Választhatsz, vazelinnel vagy anélkül? - Hát... inkább vazelinnel. - Vazelin! Gyere te is! jajj..
Válasz Xymoth üzenetére (#8670): :D:D:D
toma 2008. október 4. 4782 hozzászólás 22.
Válasz DjPanties üzenetére (#8664): :D::D:D:Dd
Xymoth 2008. október 4. 2068 hozzászólás 140.
Emberevõ sárkány érkezik a városba, és tizedeli a népet, meg mindent szétvág, szóval nagy genya. Összefog három srác, a heroinista, a kokainista, és a füves, hogy megmentik a jónépet. Elmennek a sárkányhoz alkudozni, a sárkány megszabja a dolgokat: -Figyu srácok, ha valaki olyan cuccot mutat, amit még soha nem éreztem, annak meghagyom az életét, meg elmegyek világgá. Elsõnek a heroinista csinál egy fél kilónyi porból lét, betölti, aztán odaadja a méteres fecsit a sárkánynak. Belövi magát, totál kész van három nap három éjszaka (!) kicsit tisztul, és így szól: - Fasza volt haver, de két hete nyomtam ilyen szart, úgyhogy sorry….és már meg is ette. Jön a kokainista, kipenget neki egy méteres utcát, a sárkány feltolja az orrába porszívócsövel, elpörög tõle egy hétig, kissé tisztulva megszólal: -Öcsém ez már tényleg majdnem a topppp volt, de vagy egy éve beleszaladtam már ilyen finomságba. Sorry….és már meg is ette. Kezd beszarni a dzsangás gyerek, “Ej baszki, nincs más nálam, csak egy kis noname holland szar….nem baj, betekerem, aztán lesz ami lesz” így is tesz, odaadja a spanglit a sárkánynak. A sárkány elszívja, totál kész van. Vörös a szeme, úgy röhög majd összefossa magát, áll a farka, hempereg jobbra-balra…szóval totálkár. Kicsit már múlik a hatás 10 óra múlva, megszólal a sárkány: -Nagykirály vagy haver….ennyire jót még sose használtam….kurva jó….azt se tudom, hol vagyok…., de ne haragudj, úgy megéheztem……….
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8668): hmm, probálják rossz fényben beállitani a felkelöket ilyenekkel az egyszerü népnek.. btw amugy Érdekes
Ide is beírom , mert tuti vannak akik nem olvassák a poker topicot. eX ötöslottóráról eszembe jutott valami ;) [quote=Retek-Harcos írta(#2007)]Válasz eX üzenetére (#2005): Azt a storyt vágod, hogy 56' október 23.án nyerte meg egy férfi az ötös lottót és ugye aznap volt ami volt. A lottósok felajánlottak neki egy ilyen rabszállitót vagy mit, hogy a pénz biztonságban legyen. Elindultak és ugye jöttek a felkelõk, akik féltek ezektõl a jármûvektõl, de ezen a napon mégsem és azt hitték, hogy valakit elfogtak, gondolták , hogy kiszabadítják. Kinyitották a jármû hátulját és kérdezik, hogy miétz fogták el . A fickó csak rámutat a táskára. A felkelõk azt hitték, hogy biztos hozta a szórólapokat és magukkal vitték a férfit és a táskát. A szoborhoz mentek, mielõtt feldarabolták volna. A férfi sikeresen meglógott amikor odaértek, de a pénz ... az ott maradt. A sok ember aki ottvolt napokig járta ott a kocsmákat ettek,ittak etc és soha nem merült fel a kérdés a pénzel kapcsoltban :D Csak , hogy ennyit az ötös lottórol, ha meg is nyered jönnek a felszabadítok és nincs pénz ... Inkább Bad Beat :D :kira[/quote]
Flooyd 2008. október 3. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8661): -Megkergetlek, mint lavina a hegyipásztort. :SD:F:!D:S!SD!:SD::DF::D:SA!:+!:A+:DA
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
SipKa 2008. október 2. 476 hozzászólás 817.
Válasz DjPanties üzenetére (#8664): :D:D::D:D::D:D: