Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Chaos 2008. szeptember 25. 610 hozzászólás 637.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8613): Válasz Pr0-peller üzenetére (#8614): kurvajók :AS:d.a.s.d.a.d.
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Pr0-peller 2008. szeptember 25. 1172 hozzászólás 300.
xDDDDDDDDDDDDDD klubbok a wiwen: „Néha szexelek a barátnõmmel” klub – nehogy túlzásba vigyétek! „Cépek klubja : D: D: D” – nyilván az eszeseké is. „Akiknek kivan a pudinga” – hát ennyi IQ-val én se örömködnék „3D Szempilla Klub” – a többieké síkban helyezkedik el. „Csunyák klubja” – helyesírás nincs, önkritika legalább van „A Szexi Hófehérke” – mi mondjuk a hét törpére gerjedünk „Kommunista Parasztok Degenerált Klubja” – ez amolyan onlájn TSZ lehet „Akik tíznaponta legalább egyszer interneteznek” – én csak 11 naponta, francba „Szeretem az Epret” – igazi beszélgetési alap! „A borsmenta tea fogyasztói” – ez is kimerítõ. „Eper imádók, de tényleg” – õk TÉNYLEG szeretik az epret, míg a fentiek inkább csak villognak vele „Orosházi lisztérzékenyek és barátaik” – bocs, de… MUHAHA „Akik szeretnek szarni!” – a Mûvészet kategóriában akadt ez a gyöngyszem „TETOVÁLÁS VAN A PUNCIMON FAN CLUB” – ez ugyebár mindenkire tartozik „Kerepesi Temetõ” – jelölje bátran, aki… odajár bandázni? Netán ott nyugszik? „Nagy orr az etalon” – én mondjuk a terjedelmes fülcimpára szavaznék „Velünk az egész világ” – nevû klub 1 tagot számlál „Akik szeretik a szexet” – a többiek ki nem állhatják nyilván. „Árpád-házi magyar szentek” – nem gondoltam, hogy neteznek, pláne hogy háromezren vannak „ÉN VAGYOK A BATMAN TE sör” – engem meggyõzött! „Akiket már csaltak meg” – itt lehet vele büszkélkedni „Akik az -en rajta vannak” – ha bejelölöd, rajta leszel! „Képzeletbeli kentaurok, lovak” – én is gyakran fantáziálok róluk „Nemzetközi Lapos Föld Társaság” – már van egy tagja. „Tóth Péterek klubja” – mert itt érzed, hogy egyéniség vagy. „GYÛLÖLÖM A FIATALOKAT” – ja, járókeret nélkül közlekednek és saját fogaik vannak, tök gáz. „Sosem tartoznék olyan klubhoz, mely elfogad engem tagnak klub” – de alter vagy bazzeg „Hónalj dezodor” – de mit keres ez a Vallás témakörben?"
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Narancsnor 2008. szeptember 25. 833 hozzászólás 442.
ezt találtam: Miért jobb E.T. mint a ci****ok? - Egyedül jött. - Van saját bringája. - Megtanulta a nyelvünket. - És állandóan haza akart menni.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
BorosCola 2008. szeptember 24. 352 hozzászólás 1098.
Válasz DSAO üzenetére (#8608): Utolsó kettõ nagyon üt ! :D
Breathing each other's lives Holding this in mind That if we fall, we all fall And we fall alone
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 24. 575 hozzászólás 686.
Öregszékelytõl megkérdezi a fia: Apámuram a halak vajon isznak-é? -Hát fiam én aztat nem tudhatom,de hogy lehetõsége van rá az biztos. :ASD:ASD:A Székely meg a fia fát vágnak.egyszer csak a fiu melléüt és levágja az apja bal lábát. -Fiam ha még 1x ilyet csinálsz segberuglak.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Scarface 2008. szeptember 24. 657 hozzászólás 567.
--> _kolbaszsorrel_ (_kolbaszso@trefi-304161A.catv.broadband.hu) has joined #drum_and_bass csak azt kerem hogy ne kezdj el anyazni kosz :) <_kolbaszsorrel_> a jó büdös kurva anyád (19:17:05)(@`7K`AoH|__Vata_) bazeg, szoljatok ha kell pelenka unokanoverem itt hagyott egy csomo pelenkat, ha be vagyok baszva mint allat felhuzok egyet biztos ami biztos :D :kira Válasz DSAO üzenetére (#8608): 5* :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
iA-KeKs 2008. szeptember 24. 4264 hozzászólás 33.
Válasz pisko üzenetére (#8607): akartam 5öst adni de most inkább mégse:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
DSAO 2008. szeptember 24. 765 hozzászólás 493.
(CitizenC) You know what I don't understand? Why my bank requires me to have a hardcore, uber-encrypted password so I can see how much I have left to pay on my MasterCard. Fuck... if somebody else wants to access my account and pay it off, be my guest. what would jesus do> probably get crucified and die check out what i put on e-bay oh god are you trying to sell your sister again i keep telling you its illegal Man i wish i had get access to my gf's hotmail so i could read her sissy e-mails Heh, yeah. Huh?, what's the adress..ill hack it for you. lol, should i or you ban the newb? No wait lets see what he got;), heres the adress: sarahgurl_85@hotmail.com Ok ill private msg you the password, one second haha, this is pathetic There you go k, lets see... omfg!, its working. Now are you gonna read the "sissy" mails or be a good boy and respect your gf? >:) ?, oh shit... Hi sarah T_T.. rofl If you went camping and you got REALLY drunk with your friend and you woke up the next morning with a condom stuck up your ass would you tell anybody? i dont think so Wanna go camping?
You know that look women get when they want sex? Me neither.
pisko 2008. szeptember 24. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Xymoth üzenetére (#8600): fából készült, négy lába van és szék? szék.. fémbõl készült víz folyik benne és csap a neve? csap. T_T :D
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 23. 575 hozzászólás 686.
10 jel, ami arra utal, hogy alkoholista lettél: 1. Reggel kávé helyett bort forralsz magadnak. 2. Kölni vásárlásnál nem a jobb illat, a magasabb alkoholtartalom a fõ szempont. 3. Nem vezetsz autót, mert az zavar az ivás közben. 4. A havi nagy bevásárlás kijön a leadott üvegekért kapott pénzbõl. 5. A legtöbb történeted úgy kezdõdik, hogy „Berúgtunk a haverokkal…” 6. Esténként teleportálással közlekedsz. Megiszol még egyet, aztán otthon ébredsz. 7. Sörben és felesben számolsz. 8. Amíg ezt olvastad megittál két sört. 9. Sok helyen jártál, de csak a kocsmáktól tudsz tájékozódni. 10. Esténként már nem vagy annyira stabil, hogy fölsegítsd a szomszédod, de mindig fölajánlod neki, hogy melléfekszel.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 23. 575 hozzászólás 686.
Válasz toma üzenetére (#8599): Magyarországon ki a legügyesebb feleség? - ??? - Balázs Klári, mert õ kordában tudja tartani a férjét. :kira A rendõr megállít egy autóst: - A személyit, jogosítványt, forgalmit kérem! - Cakumpakk? - Ja,hogy külföldi? Akkor mehet tovább! láááál
Retek-Harcos 2008. szeptember 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Saturas üzenetére (#8603): azért ez csúnya ... :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Saturas 2008. szeptember 23. 717 hozzászólás 531.
Egy kolostorban élt egy pap, aki minden este a saját kádjában szokott fürdeni. Ebben egy apáca segített neki, akinek az volt a feladata, hogy a mindennapi fürdésnél az atya segítségére legyen. Egy reggel ez a nõvér találkozott a zárdafõnök anyával, és így szólt hozzá: - Tisztelendõ anyám, üdvözültem! - Hogyan történt ez a nagy esemény, kedves nõvér? - Tegnap este, miközben József atyának segítettem a fürdésnél, megfogta a kezemet és a lába közé tette, és azt mondta, hogy amit fogok, az a mennyország kulcsa, és ki kellene próbálni az én záramban, hogy lássuk, megnyílnak-e a paradicsom kapui és üdvözülök-e. - A vén gazember! - mondta a tisztelendõ anya. - És mi történt még? - Hát, kipróbáltuk a zárat, az atya azt mondta, eleinte kicsit fájni fog, mert a mennybe vezetõ út nehéz és fájdalmas, de a végén nagy gyönyört fogok érezni. - A vén kurafi! - kiáltott fel a tisztelendõ anya. - Engem meg azzal hitegetett, hogy az Gábor arkangyal trombitája és 20 éve fújatja velem.
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SipKa 2008. szeptember 22. 476 hozzászólás 817.
Válasz Xymoth üzenetére (#8600): :D::D olyan mint: -Miért van piros szeme a póknak? -??? -Nincs is piros szeme a póknak.
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Scarface 2008. szeptember 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz Xymoth üzenetére (#8600): Ez a kedvencem. :D :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Xymoth 2008. szeptember 22. 2068 hozzászólás 140.
Mi az kenyeret süt, de nem a pék? . . . . De a pék. :X:AS:Dsa:D.aSD:AS:DSA:DSA:d
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
toma 2008. szeptember 22. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#8592): ugy ismerem végét hogy: a néni rámutat az alkarjára és igy szól: "a számok bejöttek" :D Válasz paradoX üzenetére (#8593): A:D:ASD:D Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8595): a szar vicceket sztem hanyagolhatnád :O Válasz eX üzenetére (#8598): :D:D:D::DDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2008. szeptember 22. 4277 hozzászólás 32.
Hogyan nevezzük az István király uralkodasatol Gyurcsany miniszterelnoksegeig tarto idoszakot? A Szent Jobbtól a balf*szig.:D:D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
iA-KeKs 2008. szeptember 22. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8596): jó bocs téged kifelejtettelek:D
Retek-Harcos 2008. szeptember 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz paradoX üzenetére (#8593): xD:DA:S:D:A:D:ASD: Válasz iA-KeKs üzenetére (#8594): Olyan cuki vagy
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 22. 575 hozzászólás 686.
MI a mesterségesen létrehozott kockázat?? - Mûtét.. Miért nincs Û betû az ágyon?? -Mert az ágynemÛtartó. :O :O :O
iA-KeKs 2008. szeptember 21. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8588): Válasz Pr0-peller üzenetére (#8589): hagyjátok má a homizást, az corrupt föszakterülete
paradoX 2008. szeptember 21. 4067 hozzászólás 37.
sc-röl: hogy hívják a sámánt aki elûzi a félelmet? nefossámán :D:D:DS:A:S
MinD You!
eX 2008. szeptember 21. 4277 hozzászólás 32.
zsidó öregasszony nyer a lotton 1 millió dollárt, kérdezik mit csinál a pénzzel -hát én már öreg vagyok, magamra költök 100 ezer dollárt, a gyerekeim közrt szétosztok 400 ezer dollárt, a maradék 500ezer dollárból meg szobrot emeltetek Hitlernek -Hitlernek? - kérdezi csodálkozva a riporter -igen, õ adta a számokat
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Retek-Harcos 2008. szeptember 21. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8589): Te vagy AZ :D Válasz JoonusMortum üzenetére (#8590): De még így is jobban járt mind 2 egyessel ^^
JoonusMortum 2008. szeptember 21. 1533 hozzászólás 213.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8583): Egyébként egy Anglisztikás barátom magyarázta el nekem ezeket a Feakeket. Angliában a felsõ ház álltal hozott törvények sosem kerülnek hatályon kívül kivéve ha eltörlik õket. Egy ideig.. talán 1900as évek közepéig tényleg megvolt hogy szombaton nem níilazhatsz le Walesi embert, és hogy fegyveres skót embert a város fõterén bármikor szabadon levághatsz, de ezeket már eltörölték. Egy emlékezetes eset azért maradt: A diák pont jogi vizsgára készült Angliában, és egy olyan hatályban lévõ törvényre akadt ami elõirta, hogy a vizsga alatt a kényelméröl a tanárnak sör és pogácsa formájában gondoskodnia kell, persze ha igényt tart rá a diák. Ezt kihasználva a következõ vizsgára elment és a tanárnak megmutatta ezt a kis szösszenetet. A tanár pedig mivel nem tudott eleget tenni a diák kérésének kénytelen-kelletetlen de megadta az ötös érdemjegyet. Következõ alkalommal a diák rendkívüli magabiztosságról téve tanúbizonyságot, ismét készülés nélkül elment a vizsgára, említette újra a törvényt, meglepetésére azonban szó nélkül egyest kapott. Kiderült ugyanis hogy a pogácsa és a sör csak akkor jár ha elött a diák a tanár lovait megabrakolta. A tanárnak nem volt lova, és úgy tünik nem egy ilyen eldugot törvény van még a szigetországban :kira
Pr0-peller 2008. szeptember 21. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8588): jóhát biztos nekem volt fenn képem félpucér néger srácokkal :O
Gandal-f 2008. szeptember 21. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8586): Jah most egy valaki (nem lehet minõsíteni...) bepofázik valamit és akkor megy a seggnyalás?:D:D mindenki azt idézgeti meg stb?! attól még fontold meg amit írtam:D és akkor nem kell himringyóskodnod guam szigetén:kira szerk.: De ha már annyira odavagy a "klasszikus" idézgetésekért, akkor: "Néha jobb egy helyes srác mint egy csúnya lány" Gondolom ezt is betartod:D:D:DD:
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
JoonusMortum 2008. szeptember 21. 1533 hozzászólás 213.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8577): kurva jó :D:D vajon mennyi lehet belõle az igaz? én ezen gondolkodom a Guamos dolog hrelyett :kira
Pr0-peller 2008. szeptember 21. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8585): hogy egy klasszikust idézzek [quote=eX írta(#8577)]jóhát csregi mióta rshun van próbálkozik[/quote]
Gandal-f 2008. szeptember 21. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8579): szerezz egy nõt magadnak:D:D:D btw nice törvények:kira
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
CreO 2008. szeptember 20. 1847 hozzászólás 165.
Válasz toma üzenetére (#8583): igen, az angliában gyakran van olyan ülés, ahol megvitatják és eltörlik az elavult törvényeket, de ez mindig benne marad:D de én úgy tudtam, hogy csak az adott város fõterén, nyílpuskával, skótot szabad megölni.
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2008. szeptember 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8579): angliában meg több városban vannak olyan törvények, hogy a skótokat szabadon le lehet lõni, de csak nyílpuskával :x
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Reewus üzenetére (#8578): Válasz Pr0-peller üzenetére (#8579): :DDD
SipKa 2008. szeptember 20. 476 hozzászólás 817.
[quote=Pr0-peller írta(#8579)] Hong Kongban egy megcsalt feleség törvényesen megölheti a házasságtörö férjet, de a saját kezével kell tennie. Fordított esetben a férj bármilyen módon végezhet a hütlen asszonnyal. [/quote] ha má késsel kinyirta akko mivan?
paradoX 2008. szeptember 20. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8579): :D:D
MinD You!
Pr0-peller 2008. szeptember 20. 1172 hozzászólás 300.
Érdekes törvények: Libanonban a férfiak törvényesen létesíthetnek nemi kapcsolatot állatokkal, de csak nöstényekkel. Hím állattal folytatott szexuális kapcsolatért halálbüntetés jár. Bahreinben egy orvos törvényesen vizsgálhatja egy nö nemi szerveit, de tilos közvetlenül rájuk néznie a vizsgálat során. Csak tükörböl nézheti öket. A mohamedánok nem láthatják egy holttest nemi szervét. Ez a temetkezési alkalmazottakra is vonatkozik. Az elhunyt nemi szervét téglával vagy fadarabbal kell eltakarni. (Téglával?) Az önkielégítést Indonéziában lefejezéssel büntetik. (Melyik fejet vágják le?) Guam szigetén vannak olyan emberek, akiknek a föfoglalkozásuk az, hogy az országot járva nöket fosztanak meg a szüzességüktöl, akik fizetnek nekik azért, hogy elöször élhetnek nemi életet. Guam törvényei szerint szüzeknek tilos házasságot kötniük. (Most mondd meg: létezik ennél jobb foglalkozás a világon?) Hong Kongban egy megcsalt feleség törvényesen megölheti a házasságtörö férjet, de a saját kezével kell tennie. Fordított esetben a férj bármilyen módon végezhet a hütlen asszonnyal. (Nem megy ki a fejemböl ez a Guam.) A liverpooli törvények megengedik a trópusi halakat áruló nöknek, hogy topless dolgozzanak. (Vajon pályázni kell erre a guami állásra?) A kolumbiai Caliban egy asszonynak csak akkor szabad házaséletet élnie a férjével, ha az elsö alkalommal az anyja is jelen van, hogy tanúsítsa az aktust. (El tudod képzelni, amint az anyós néz közben...?) (Még mindig Guamon jár az eszem... Hogyan küldhetném el az önéletrajzomat?) A bolíviai Santa Cruzban törvény tiltja, hogy egy férfinak egyszerre legyen szexuális kapcsolata egy növel és annak a lányával. (Egyikük várhat az ágy végénél.) (És ráadásul ezért a guami állásért még fizetnek is.) Marylandben csak szeszes italokat árusító üzletekben elhelyezett automatákból lehet óvszerhez jutni. (Milyen messze van innen Guam?)
Reewus 2008. szeptember 20. 803 hozzászólás 468.
Mórickát besorozzák. Egyik este Móricka áll õrséget. Az anyja elmegy meglátogatni. A fiú észreveszi, hogy valaki zörög a bokorban: - Állj, ki vagy!? - Anyád!!! - A tied !!! RA-TA-TA-TA!!! :D:D:D:D:D sírok, visítok, behugyozok :D
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
eX 2008. szeptember 19. 4277 hozzászólás 32.
jóhát csregi mióta rshun van próbálkozik
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Saturas 2008. szeptember 19. 717 hozzászólás 531.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8575): http://war3.replays.hu/forum.php?forum=5&page=1&msg=1723&pages=0 ilyen is van xD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Pr0-peller 2008. szeptember 18. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8574): nem kell az epic flame wars... :ehh
Gandal-f 2008. szeptember 18. 2474 hozzászólás 104.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8573): ez miért lenne kötekedés pisis hülyegyerek...:D:D:D Nah, de viccet félretéve most ennek a mondatoknak mi értelme volt?? vagy ez ilyen nagykemény hú, de vicces vagyok beszólás volt?! szóljál, mert lemaradtam pár évvel alattam mik a "menõ" dolgok.............................
iA-KeKs 2008. szeptember 18. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8567): megjött csregi kötekedni X;AS;DA:SD.
DSAO 2008. szeptember 18. 765 hozzászólás 493.
Válasz DjPanties üzenetére (#8558): Nekem simán ment.
You know that look women get when they want sex? Me neither.
Saturas 2008. szeptember 18. 717 hozzászólás 531.
Válasz SipKa üzenetére (#8566): meg hát, de nem rólam volt szó xD Válasz SipKa üzenetére (#8568): a fingós jóféle :DD
monster 2008. szeptember 18. 684 hozzászólás 545.
Válasz DjPanties üzenetére (#8558): az a legjobb h minden pont ugy történt ahogy levolt irva pontrol pontra xDD:DD?S_
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz SipKa üzenetére (#8568): ócskááák:D:D:D nah jó: tényleg örök mind:P
SipKa 2008. szeptember 18. 476 hozzászólás 817.
örök bash: hf hozzá;) 20:04 -!- Spaceboy [~c6749031@huwico.hu] has joined #huwico 20:04 < ircnet_gw> Hex2IP: c6749031 --> 198.116.144.49 --> nasans3.nasa.gov. 20:04 < Spaceboy> hi 20:05 < Spaceboy> is this the channel of hungarian wireless community? 20:05 < Z0l> yes 20:06 < szaboat> hi 20:07 < Spaceboy> i'm working at NASA, one of our sattelites picked up a transmission originated from Budapest, HUNGARY 20:07 < vili> :D 20:08 < Z0l> :) 20:08 < vili> our goal is world domination 20:08 < Spaceboy> if that is the case, i have to report this to international authorities 20:09 < Spaceboy> and by the way, your message 'Niggerek vagytok mind' never reach mars i'm sorry 20:09 < mosquito> :) 20:09 < szaboat> :D 20:09 < Z0l> :DDD 20:10 < vili> :D Kaptam egy ilyen sms-t:Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla.. erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt:"Meg egy ilyet kapok es megbaszom anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol [12:02:25] <[HUN]Jurily> most meséljem el, mi történik ha véletlenül egyszer kocsiba ülök? :] [12:02:31] <[OP]avatka> aha :D [12:03:12] <[HUN]Jurily> megállunk a pirosnál, beáll mellénk egy audi, benne három csaj [12:03:30] <[HUN]Jurily> haverom átvigyorog, lehúzza az ablakot [12:03:56] <[HUN]Jurily> a csaj furcsán néz, de azért lehúzza õ is [12:04:09] <[HUN]Jurily> srác átüvölt: "nálatok is fingott valaki?" [12:04:14] <[OP]avatka> wáááááááááááááá [12:04:41] <[HUN]Jurily> rájuk kellett dudálni, mert annyira röhögtek hogy nem tudtak elindulni :] <+Opi_tanul> az élet kemény mint a farkam es rovid is :D <[HUN]jampi> ki tud olyan progit mondani ami megjegyzi a lenyomott billentyuket? <[HUN]raymckurt> microsoft word ( Sissy_18): van vmi a tv-ben..? (@crome): tranzisztor ( Sissy_18): az mirol szol? ( Sissy_18): Akcifilmeket nem szeretm [01:23] lehet hogy valami baj van velem telleg mer megittam 2 liter kefirt 3 ora alatt es meg mindig ehes vagyok [01:23] azert mert ha ehes vagy akkor enni kell es nem inni [01:23] inni akkor kell ha szomjas vagy [01:23] erted? [01:23] van meg egy kefirem [01:23] akkor azt enni fogom [Jaaannnaaa] Gyere át! [Spikee] Nincs az az isten... [Jaaannnaaa] Veszünk sört! [Spikee] Úton vagyok! Milyen játékokat szoktál tolni??? dömpert meg kisautót Bazzeg, ilyen a világon nincs. Milyen ilyen? most vagyok másodszor irc-n, és már 4 köcsög belém kötött. Arra nem gondoltál, hogy nem a rendszerrel van a baj? wazze, már 5 köcösg 14:37 < leto> Tegnap tanultam egy-ket uj karomkodast. 14:37 < leto> A benzinkuton mellettem egy kamionosnak sikerult 200 liter 95-ost tankolnia
azaz idióta aki nem probálja meg, mert az elhisz minden faszságot elsõre....akárki akármit mond:kira
SipKa 2008. szeptember 18. 476 hozzászólás 817.
Válasz Saturas üzenetére (#8563): te is megpróbáltad csak nem akarod bevallani!:D